REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

reklama

AFRYKA: Africa Cup of Nations U20 - Kwalifikacje

15:00Ghana U20 - Algieria U20 -:-
15:00Republika Południowej Afryki U20 - Mozambik U20 -:-
16:30Angola U20 - Malawi U20 -:-
16:30Kongo U20 - Botswana U20 -:-
17:00Benin U20 - Gambia U20 -:-
17:00Nigeria U20 - Guinea-Bissau U20 -:-
19:00Mali U20 - Tanzania U20 -:-
21:00Libia U20 - Burkina Faso U20 -:-
21:30Sudan U20 - Burundi U20 -:-

ANDORA: Andorra Cup

17:00FC Santa Coloma - Sant Julia -:-

ANGLIA: Puchar FA Trophy

17:15Brackley - Bromley -:-

ANGLIA: WSL 1 Women

42'Birmingham K - Reading K 1:1
42'Bristol City K - Arsenal K 0:4
42'Liverpool K - Chelsea K 2:0
42'Manchester City K - Everton K 1:0
42'Sunderland K - Yeovil K 0:1

ANGLIA: WSL 2 Women

15:00Aston Villa K - Sheffield K -:-
15:00Brighton K - Millwall K -:-
15:00Doncaster K - Oxford Utd K -:-
15:00Tottenham K - London Bees K -:-
15:00Watford K - Durham K -:-
reklama

ANGOLA: Girabola League

16:00PrzełożoneCubango - Primeiro de Agosto -:-
16:00Primeiro de Maio - Desportivo JGM -:-
17:00Primeiro de Maio - Primeiro de Agosto -:-

ARGENTYNA: Primera B Nacional - Play Offy o awans

19:35Brown Adrogue - Sarmiento Junin -:-
22:00San Martin Tucuman - Agropecuario -:-

ARGENTYNA: Primera D Metropolitana - Play Offy o awans

20:30Argentino de Merlo - Central Ballester -:-
20:30Atlas - CSR Espanol -:-
20:30General Lamadrid - Juventud Unida S. M. -:-
20:30Liniers - Argentino de Rosario -:-

ARGENTYNA: Torneo Federal A - Play Offy o awans

21:00Defensores Belgrano VR - Gimnasia Mendoza -:-

ARGENTYNA: Copa Argentina

22:00Rosario - Antoniana -:-
00:10Belgrano - Platense -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

15:00Alashkert - Gandzasar -:-
15:00Banants - Ararat -:-
15:00Shirak - Pyunik -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

07:00Hakoah Sydney - APIA Tigers 1:3
07:00Wollongong Wolves - Marconi 1:0

AUSTRALIA: NPL Victoria

07:00Melbourne Knights - Bulleen 3:2
08:00Heidelberg - Kingston City 6:1
08:00South Melbourne - Avondale FC 0:3

AUSTRALIA: Australia Brisbane Premier League

10:00Bayside - Brisbane K. 3:0

AUSTRALIA: NPL South Australian

07:30West Torrens - Adelaide Comets 1:1
07:45Adelaide U21 - Sturt Lions 3:3
09:30West Adelaide - Adelaide Olympic 1:3

AUSTRALIA: NPL Queensland

06:00Sunshine Coast - North Queensland United 1:4

AUSTRALIA: Capital Territory

07:00Canberra FC - Woden Weston 4:1
07:00Cooma - Canberra Olympic 1:3
07:00Monaro Panthers - Tuggeranong Utd 3:4

AUSTRALIA: Northern NSW

06:30Hamilton Olympic - Broadmeadow 2:4
06:30Maitland - Lambton J. 2:3
06:30Valentine - Adamstown Rosebud 1:2

AUSTRALIA I OCEANIA: OFC Liga Mistrzów - Play Offy

04:00Lautoka (Fij) - Team Wellington (Nzl) 3:4

AUSTRIA: Tipico Bundesliga

16:30LASK Linz - AC Wolfsberger -:-
16:30Rapid Vienna - Altach -:-
16:30Salzburg - Mattersburg -:-
16:30Sturm Graz - Admira -:-
16:30St. Polten - Austria Wiedeń -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód

16:30Admira (Am) - Wiener -:-

AUSTRIA: Bundesliga Women

11:00Vorderland K - Sudburgenland K 0:1
13:30St. Polten K - Bergheim K -:-
14:00Sturm K - Neulengbach K -:-
15:30Kleinmunchen K - Landhaus K -:-

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

15:15Kapaz - Neftci Baku -:-
15:15Sabail - Keshla -:-
15:15SumQayit - Zira -:-

BELGIA: Jupiler League - Grupa mistrzowska

18:00Anderlecht - Genk -:-
18:00Charleroi - St. Liege -:-
18:00Club Brugge - Gent -:-

BELGIA: First Amateur Division - Grupa - awans

16:00Dessel - Deinze -:-
16:00Lommel SK - Knokke -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF - Play Offy o awans

15:00RFC Liege - Hamme -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

16:15Dnepr Mogilev - FC Minsk -:-
18:15Torpedo Minsk - Smolevichi STI -:-

BIAŁORUŚ: Pershaya Liga

13:00Energetik-BGU - Chimik Svetlogorsk -:-
15:00Volna Pinsk - Slavia Mozyr -:-
16:00Belshina - Lida -:-
16:00FC Slonim - Lokomotiv Gomel -:-
16:00JUA Zhitkovichi - Orsha -:-
16:00Mikashevichi - FK Chist -:-
16:00Naftan - Baranovici -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Apertura - Play Offy

22:00Bolivar - The Strongest -:-
23:15San Jose - J. Wilstermann -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Puchar Ameryki Środkowej - Play Offy

21:00Guabira - Sport Boys -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga - Grupa mistrzowska

17:00Radnik Bijeljina - Siroki Brijeg -:-
17:00Zrinjski - Krupa -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: FBiH

17:30Sloga Simin Han - Velez Mostar -:-
17:30TOSK Tesanj - Zivinice -:-

BRAZYLIA: Serie A

00:00Flamengo - Vasco 1:1
02:00Palmeiras - Bahia 3:0
16:00Vitoria - Ceara -:-
21:00America MG - Botafogo RJ -:-
21:00Parana - Gremio -:-
21:00Sao Paulo - Santos -:-
21:00Sport Recife - Corinthians -:-
00:00Fluminense - Atletico-PR -:-

BRAZYLIA: Serie B

00:00Boa - Coritiba 1:1
02:00Brasil de Pelotas - Sampaio Correa 1:2

BRAZYLIA: Serie C

00:00Salgueiro - ABC 3:0
00:00Santa Cruz - Botafogo PB 2:3
20:30Ypiranga FC - Tombense -:-
21:00Botafogo SP - Joinville -:-
21:00Tupi - Luverdense -:-
22:00Globo - Acreano -:-
00:00Remo - Confianca -:-

BRAZYLIA: Serie D

00:00Ferroviaria - Cianorte 0:0
00:00Imperatriz - Belo Jardim 4:0
20:00Jacuipense - ASA -:-
20:30Cordino EC - Interporto -:-
20:30Ipora - Brasiliense -:-
21:00Campinense - Murici AL -:-
21:00Flamengo Arcoverde - Fluminense de Feira -:-
21:00Itumbiara - URT -:-
21:00Julho Esporte - Ferroviario -:-
21:00Maringa FC - Linense -:-
21:00Mirassol - SER Caxias -:-
21:00Prudentopolis - Brusque -:-
21:00Santa Rita - Treze -:-
21:00SD Sparta - Moto Club -:-
21:00Uberlandia - Novorizontino -:-
22:00Assu RN - AE Altos -:-
22:00Dom Bosco - Corumbaense -:-
22:00Novoperario - Sinop -:-
22:00SAO Raimundo PA - Sao Raimundo RR -:-
22:30Placido de Castro - Independente -:-
23:00Barcelona RO - Santos AP -:-
00:00Inter de Lages - Nova Iguacu -:-
00:30Tubarao - Novo Hamburgo -:-

BUŁGARIA: Parva Liga - Grupa mistrzowska

16:30Ludogorets - Botev Plovdiv -:-
19:00CSKA Sofia - Beroe -:-
19:00Vereya - Levski -:-

CHILE: Primera División

23:30U. Espanola - Colo Colo 3:2
21:00Antofagasta - Everton -:-
23:30U. De Concepcion - U. Catolica -:-

CHILE: Primera B

02:00Melipilla - Cobresal 2:0
18:00Magallanes - Rangers -:-
21:00S. Morning - Coquimbo -:-
21:30La Serena - Arica -:-
22:00Nublense - Cobreloa -:-

CHINY: Super Liga

09:30Beijing Renhe - Guangzhou Evergrande 2:0
12:00Tianjin Quanjian - Shanghai Shenhua 2:1
37'Dalian Yifang F.C. - Guizhou Zhicheng 0:1
12'Shanghai SIPG - Jiangsu Suning 0:0

CHINY: Liga Jia

09:30Dalian Transcend - Shenzhen 1:1
42'Meizhou Hakka - Wuhan Zall 0:0
42'Shijiazhuang - Xinjiang Tianshan 1:0
42'Zhejiang Yiteng - Heilongjiang Lava 0:0
37'Nei Mongol - Beijing Baxy 1:0

CHORWACJA: 2. HNL

17:30Din. Zagreb 2 - Gorica -:-

CZARNOGÓRA: Dywizja 2

17:30Celik Niksic - Jezero -:-
17:30FK Cetinje - Mladost Ljeskopolje -:-
17:30Ibar - Bokelj -:-
17:30Igalo - Lovcen -:-
17:30Jedinstvo - Otrant -:-
17:30Mornar - Berane -:-

CZECHY: Dywizja 2

PrzerwaCeske Budejovice - Trzyniec 0:0
PrzerwaFrydek-Mistek - Usti n. L. 0:0
PrzerwaHradec Kralove - Opawa 0:3
PrzerwaOlympia Prague - Znojmo 2:0
PrzerwaPrzybram - Pardubice 1:0
PrzerwaVarnsdorf - Mas Taborsko 0:0
PrzerwaVitkovice - Sokolov 2:1
PrzerwaVlasim - Zizkov 0:0

CZECHY: CFL

10:15Prevysov - Cizova 3:2pen
17:00Nymburk - Pisek -:-
17:00Zapy - Jirny -:-

CZECHY: MSFL

10:15Otrokovice - Hodonin 0:3

CZECHY: Dywizja A

10:30Karlovy Vary - Brezova 7:0
17:00Jankov - Sobeslav -:-
17:00Rakovnik - Cesky Krumlov -:-
17:00Sedlcany - Horovicko -:-

CZECHY: Dywizja C

10:15Admira Prague - Kratonohy 1:2
17:00Dvur Kralove - Zivanice -:-
17:00Kolin - Trutnov -:-
17:00Turnov - Caslav -:-

CZECHY: Dywizja D

17:00Breclav - Rosice -:-
17:00Polna - Tasovice -:-
17:00Strani - Havlickuv Brod -:-
17:00Sumperk - Zdirec n. D. -:-
17:00Vrchovina - Stara Rise -:-

CZECHY: Dywizja E

10:15Opava B - Nove Sady 3:1
10:15Slavicin - Brumov 7:0
17:00Bohumin - Petrovice -:-
17:00Frydlant n. O. - Vsetin -:-
17:00Kozlovice - Havirov -:-
17:00Novy Jicin - Usti -:-

CZECHY: Prazsky prebor

12'Admira Prague B - Branik 1:0
17:00Dablice - Vrsovice -:-
17:00Motorlet Prague B - Horni Mecholupy -:-
17:00Zbraslav - US Prague -:-

CZECHY: Jihocesky KP

10:30Trebon - Cimelice 2:2

CZECHY: Plzensky KP

15:00Nyrsko - Zihle -:-
17:00Myto - Luby -:-
17:00Sokol Lhota - Chotikov -:-
17:00Susice - Stribro -:-

CZECHY: Karlovarsky KP

12'Zlutice - Kralovske Porici 0:0

CZECHY: Ustecky KP

14:30Litomericko B - Steti -:-
17:00Modra - Nestemice -:-

CZECHY: Liberecky KP - Grupa - awans

10:30Skalice - Visnova 4:2

CZECHY: Kralovehradecky KP

17:00Novy Bydzov - Vysoka n. Labem -:-
17:00Vrchlabi - Jaromer -:-

CZECHY: Pardubicky KP

17:00Hermanuv Mestec - Chocen -:-
17:00Hlinsko - Svitavy -:-
17:00Lanskroun - Moravany -:-
17:00Moravska Trebova - Chrudim B -:-

CZECHY: Vysocina KP

10:30Sapeli Polna - Nova Ves 4:5
16:30Bystrice n. Pern. - Jaromerice n. Rok. -:-
16:30Pelhrimov - Okrisky -:-
16:30Pribyslav - Humpolec -:-
16:30Sperice - Kouty -:-
16:30Velke Mezirici B - Kosetice -:-

CZECHY: Jihomoravsky KP

16:30Bystrc - Ivancice -:-
16:30Lanzhot - Moravsky Krumlov -:-
16:30Moravska Slavia - Mutenice -:-
16:30Rajecko - Boskovice -:-

CZECHY: Olomoucky KP

10:00Cernovir - Zelatovice 3:1
10:00HFK Olomouc B - Lutin 2:0
17:00Vsechovice - Medlov -:-
17:00Zabreh - Velke Losiny -:-

CZECHY: Zlinsky KP

16:30Borsice - Stitna nad Vlari -:-

CZECHY: Moravskoslezsky KP

17:00Bilovec - Haj ve Slezsku -:-
17:00Bruntal - Detmarovice -:-
17:00Frenstat p. R. - Polanka -:-
17:00Krnov - Bridlicna -:-

CZECHY: Liga Juniorów - Runda zwycięzców

11:00Mlada Boleslav U21 - Ostrava U21 3:0
11:00Slovacko U21 - Liberec U21 2:2
11:00Zlin U21 - Teplice U21 1:1

CZECHY: Liga Juniorów - Runda przegranych

10:15Dukla Praga U21 - Brno U21 3:0
11:00Jihlava U21 - Slavia Praga U21 0:2
54'Bohemians 1905 U21 - Jablonec U21 2:1

CZECHY: Liga U19

14:15Mlada Boleslav U19 - Slovacko U19 -:-

DANIA: 1st Division

27'Esbjerg - Koge 0:0
27'Fredericia - Vendsyssel FF 1:1
27'Nykobing - Skive 1:0
27'Roskilde - F. Amager 1:0
27'Thisted - Vejle 0:1
27'Viborg - Brabrand 0:0

DANIA: 2nd Division - Promotion Group

12'Avarta - Jammerbugt 0:1

DANIA: 3F Ligaen Women - Grupa mistrzowska

57'Fortuna Hjorring K - Odense Q K 4:0

DANIA: 3F Ligaen Women - Baraż o utrzymanie

12'Greve K - Vejle K 0:1

DOMINIKANA: LDF

22:00Delfines Del Este - Don Bosco Jarabacoa -:-
22:00Universidad O&M - Moca -:-

DR KONGO: Super Liga - Runda finałowa

16:30Mazembe - AS Vita Club -:-

EGIPT: Pierwsza liga

22:00Al Ahly - El Masry -:-

EKWADOR: Serie A - pierwsza runda

00:00Delfin - Tecnico U. 3:1
19:00El Nacional - LDU Quito -:-

ESTONIA: Meistriliiga

12'Parnu JK Vaprus - Tallinna Kalev 0:0

ESTONIA: Esiliiga

12:00Maardu - Levadia U21 3:2
12:00Nomme Kalju U21 - Santos Tartu 0:5

EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 - Play Offy

19:15Włochy U17 - Holandia U17 -:-

EUROPA: Krymska Priemjer-Liga

16:00Yevpatoriya - Ocean Kerch -:-
16:30TSK Simferopol - SKCHF Sevastopol -:-

FILIPINY: PFL

10:00Kaya - Davao Aguilas 4:2

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

17:30Mikkelin Kissat - NJS -:-
17:30PEPO - Keski-Uusimaa -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

17:30Honka Akatemia - HIFK 2 -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

17:30Narpes Kraft - SJK Akatemia -:-
17:30PK-37 - TP-47 -:-
17:30TPV - JBK -:-

FINLANDIA: Liiga Women

15:00HJK K - TPS K -:-

FRANCJA: Ligue 1 - Baraż o utrzymanie

19:00AC Ajaccio - Le Havre -:-

GAMBIA: GFA League

18:00Armed Forces - Steve Biko -:-
18:00Brikama U. - Gamtel -:-
18:00Real Banjul - Bombada -:-

GHANA: Pierwsza Liga

17:00Medeama - Aduana Stars -:-

GRECJA: Football League

16:00Aris - Panserraikos -:-
16:00Chania Kissamikos - Apollon Larissa -:-
16:00Dramas - Sparti -:-
16:00Ergotelis - Aiginiakos -:-
16:00Kallithea - Trikala FC -:-
16:00Karaiskakis - Apollon Pontou -:-
16:00Panachaiki - Karditsa -:-
17:00Acharnaikos - Panegialios 0:3
17:00Veria - OFI Crete 0:3

GRECJA: Division C - Awans

16:00Aittitos Spata - Amaliadas - Panopoulou -:-
16:00Irodotos - E. Piraeus -:-
16:00Tilikratis L. - Apollon Paralimniou -:-

GRUZJA: Erovnuli Liga

14:30Lokomotiv Tbilisi - Torpedo Kutaisi -:-
17:00Rustavi - Chikhura -:-
19:00Dila Gori - Saburtalo Tbilisi -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture - Play Offy

22:00Capoise - Baltimore -:-
22:00Mirebalais - Tempete -:-

HISZPANIA: LaLiga

12:00Valencia - La Coruna 2:1
16:15Ath. Bilbao - Espanyol -:-
18:30Atl. Madryt - Eibar -:-
20:45Barcelona - Real Sociedad -:-

HISZPANIA: LaLiga2

12:00Barcelona B - Cadiz 3:1
16:00Numancia - Osasuna -:-
18:00Alcorcon - Vallecano -:-
18:00Zaragoza - Albacete -:-
20:00Cordoba - Almeria -:-

HISZPANIA: Segunda Division B Play Offy Zwycięzców

12:00Mallorca - Mirandes 3:1

HISZPANIA: Segunda Division B Przegrani Play Offy

12:00Celta Vigo B - Marbella 2:0
12:00Cornella - Gijon B 2:2
12:00Fuenlabrada - R. Sociedad B 0:0
18:30Ath. Bilbao B - Villarreal B -:-
18:30Murcia - Elche -:-
20:00Extremadura UD - La Coruna B -:-

HISZPANIA: Segunda Division B Play Out

12:00Llagostera - Izarra 0:0
19:00Merida AD - Coruxo -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Play Offy

12:00Malagueno - Yeclano -:-
12:00Torrelavega - Mallorca B -:-
16:30Cadiz B - Teruel -:-
17:30Compostela - Espanyol B -:-
18:00CD Calahorra - Levante B -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Play Offy o awans

11:30Algeciras - UD Ibiza-Eivissa 0:1
11:30RSD Alcala - AD San Juan 1:0
12:00Burlades - UP Plasencia -:-
12:00Ejea - Vallecano B -:-
12:00Salmantino - Poblense -:-
13:00Lanzarote - Villarrobledo -:-
13:00San Fernando - Marino de Luanco -:-
17:00Alondras - Langreo -:-
17:00Racing Club Villalbes - CA P. -:-
17:30Llanes - Portugalete -:-
18:00Cristo Atletico - Orihuela -:-
18:00Haro Deportivo - Borja -:-
18:00L'Hospitalet - Naxara -:-
18:00Sestao - Arandina -:-
18:00Tarazona - SD Logrones -:-
18:00Terrassa - Mar Menor -:-
18:00Tropezon - Castellon -:-
19:00Antequera - Sant Andreu -:-
19:00CD Coria - Getafe B -:-
19:00La Nucia - Union Montanesa Escobedo -:-
19:15Jaen - Socuellamos -:-

HISZPANIA: Copa de la Reina Women

12:00Betis K - Tenerife K 0:1
16:00Barcelona K - Levante K -:-

HOLANDIA: Eredivisie - Baraż o utrzymanie

14:30Sparta Rotterdam - FC Emmen -:-
16:45Graafschap - Almere -:-

HOLANDIA: Derde Divisie

12'ADO 20 Heemskerk - EVV 0:0
12'Dongen - USV Hercules 0:0
12'HV & CV Quick - KVV Quick 20 1:0
12'Jong De Graafschap - Hsc 21 0:0
12'Jong Vitesse - Blauw Geel 0:0
12'JVC '31 Cuijk - HBS 0:0
12'Oostzaan - Be Quick 1887 0:0
12'Rosmalen - De Meern 0:0
12'Westlandia - UNA 0:0

INDONEZJA: Liga 1

15:30Persela - Persija Jakarta -:-

IRLANDIA: Dywizja 1

16:00Cabinteely - Galway -:-

JAPONIA: J-League

07:00Kashima - Vegalta Sendai 1:2
07:00Nagoya - Kashiwa 2:3
08:00Kawasaki - Shimizu 3:0
08:00Sagan Tosu - Tokyo 0:0
09:00Hiroshima - C-Osaka 0:2
10:00Kobe - Sapporo 4:0

JAPONIA: J-League Dywizja 2

06:00Kumamoto - Mito 2:1
07:00Albirex Niigata - Yamagata 0:0
07:00Kamatamare - Kofu 0:3
07:00Kanazawa - Tokushima 0:0
07:00Oita - Renofa Yamaguchi 2:2
07:00Tochigi - Machida 0:0
07:00Yamaga - Avispa Fukuoka 1:0
07:00Yokohama FC - Chiba 3:3
10:00Ehime - Kyoto 1:2

JAPONIA: Kobiece Mistrzostwa Piłkarskie

05:00C-Osaka K - Nojima Stella K 1:3
06:00Vegalta Sendai K - Albirex Niigata K 2:4

KAMBODŻA: C-League

10:00Western Phnom Penh - Electricite Du Cambodge -:-
10:30NagaWorld - Soltilo Angkor -:-
13:00Phnom Penh Crown - Police Commissary -:-
13:30Boeung Ket - Svay Rieng -:-

KANADA: CSL

01:00Vorkuta - Hamilton City 3:0
03:00Ukraine United - Scarborough B. 2:0

KENIA: Premier League

55'Nakumatt - Tusker 1:1
12'Thika Utd. - Leopards 0:0
15:15Gor Mahia - Sofapaka -:-

KIRGISTAN: Top Liga

13:00Alga - Alay Osh -:-

KOLUMBIA: Liga Aguila - Apertura - Play Offy

01:00Atl. Nacional - Dep. Cali 2:0
03:00Huila - Patriotas 1:0pen
00:15Tolima - Once Caldas -:-

KOLUMBIA: Torneo Aguila

01:00Real Santander - Real Cartagena 0:1
18:30Popayan - Pereira -:-
22:30Atletico F.C. - Cucuta -:-

KOLUMBIA: Liga Aguila Women - Play Offy

21:00Santa Fe K - Atl. Nacional K -:-
23:00Huila K - America de Cali K -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

07:00Incheon - Ulsan Hyundai 1:1
07:00Sangju Sangmu - Jeju 0:0
09:00Pohang - Suwon 1:1
09:00Seoul - Jeonbuk 0:4

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

11:00Anyang - Gwangju 3:2

KOSOWO: Superliga

17:00Prishtina - Drita -:-

KOSTARYKA: Primera División - Clausura - Play Offy

00:00Saprissa - Herediano -:-

LITWA: A Lyga

12:00Trakai - Jonava 1:0

ŁOTWA: SynotTip Virslīga

12'Metta/LU - Spartaks 0:0
16:00Valmiera - FK Liepaja -:-

ŁOTWA: 1. Liga

16:00Preilu BJSS - FC Daugava -:-
16:00Super Nova - Grobina -:-

MACEDONIA: Pierwsza liga

16:15Akademija Pandev - Sileks -:-
16:15Pobeda - Renova -:-
16:15Rabotnicki - FK Skopje -:-
16:15Shkendija - Pelister -:-
16:15Shkupi - Vardar -:-

MALAWI: Super League

14:30Blue Eagles - Mighty Wanderers -:-
14:30Dwangwa United - Nchalo -:-
14:30Mzuni - Karonga United -:-
14:30Red Lions - Blue Eagles -:-
14:30PrzełożoneRed Lions - Moyale Barracks -:-
14:30TN Stars - Azam Tigers -:-

MALEDIWY: Male League

19:00Maziya - Club Eagles -:-

MAROKO: Botola Pro

00:00Berkane - Marrakech -:-
00:00Chabab Rif Hoceima - Tanger -:-
00:00Difaa El Jadidi - Safi -:-
00:00Moghreb Tetouan - Agadir -:-
00:00RAC Casablanca - Raja Casablanca -:-
00:00Rapide Oued Zem - FUS Rabat -:-
00:00Wydad - Chabab Atlas Khenifra -:-

MAURITIUS: Mauritian League

15:30Bolton City - Entente Boulet -:-
15:30Cercle De Joachim - Port Louis -:-
15:30Chebel Citizens - Pamplemousses -:-
15:30La Cure Sylvester - Petite Riviere -:-
15:30Quatre Bornes - Savanne -:-

MOŁDAWIA: Liga Narodowa

17:00Dinamo-Auto - Sfintul -:-
17:00Zaria Balti - Speranta Nisporeni -:-

MOZAMBIK: Mocambola

14:00Clube Desportivo de Nacala - Ferroviario Beira -:-
14:00Ferroviario Maputo - LD Maputo -:-
14:00Incomati Xinavane - ENH Vilankulo -:-
14:00Maxaquene - Chibuto -:-
14:00Sporting Nampula - 1º de Maio de Quelimane -:-
14:00UD Songo - Ferroviario Nacala -:-
14:00UP de Manica - Textafrica Chimoio -:-

MYANMAR: National League

11:00Shan United - Ayeyawady 2:0
11:30GFA - Yangon United -:-
11:30Yadanarbon - Mawyawadi 7:0

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

14:00Hansa Rostock II - CFC Hertha -:-
14:00Staaken - Brieselang -:-

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

14:00Barleben - Plauen -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

14:00TSV Buchholz 08 - Condor Hamburg -:-

NIEMCY: Oberliga Hessen

15:00Neu-Isenburg - Ginsheim -:-

NIEMCY: Oberliga Mittelrhein

15:00Hennef - Freialdenhoven -:-

NIGERIA: NPFL

17:00FC Ifeanyi Ubah - Niger -:-
17:00PrzełożoneHeartland - Enyimba -:-
17:00Katsina United FC - Sunshine Stars -:-
17:00Kwara - MFM FC -:-
17:00Lobi Stars - Enugu -:-
17:00Nasarawa - Kano -:-
17:00Rivers United FC - Plateau -:-
17:00Wikki Tourist - Yobe Stars -:-

NIGERIA: NNL

17:00Bimo - Jigawa Golden Stars -:-
17:00Ikorodu United - Rovers FC -:-
17:00Kaduna - Bukola -:-
17:00Shooting Stars - Bayelsa -:-

NIKARAGUA: Primera Division - Clausura - Zwycięzcy

03:00PrzełożoneEsteli - Diriangen -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1

16:00Mjolner - Honefoss -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

18:00Hodd - Vidar -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

13:30Oppsal - Herd -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

17:00Vestfossen - Skjetten -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

15:00Sortland - Korsvoll -:-
18:15Melbo - Skarp -:-

NORWEGIA: Junior U19

13:00Start U19 - Tromso U19 -:-
13:30Åsane U19 - Stromsgodset U19 -:-

NORWEGIA: Toppserien - Kobiety

12'Grand Bodo K - Kolbotn K 0:0

PANAMA: LPF - Clausura - Play Offy

03:00Independiente - Tauro 1:0

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

23:00Sp. Luqueno - Guarani 0:1
01:10Independiente F.B.C. - Cerro Porteno 0:3
23:30Olimpia Asuncion - 3 De Febrero -:-

PERU: Primera División - Apertura

00:45Sport Rosario - A. Lima 3:2
03:00Sport Boys - Sporting Cristal 1:1
20:30U. San Martin - Cajamarca -:-
23:00U. de Deportes - Melgar -:-

PERU: Segunda Division

20:00Alianza Atl. - Los Caimanes -:-
20:00Juan Aurich - Grau -:-
22:00Alfredo Salinas - Santa Rosa -:-
22:00Sport Loreto - Deportivo Coopsol -:-
22:30Hualgayoc - Cienciano -:-
22:30Huaral - Sport Victoria -:-
22:45Willy Serrato - Carlos Manucci -:-

POLSKA: LOTTO Ekstraklasa - Grupa mistrzowska

18:00Górnik Zabrze - Wisła Kraków -:-
18:00Jagiellonia Białystok - Wisła Płock -:-
18:00Korona Kielce - Zagłębie Lubin -:-
18:00Lech Poznań - Legia Warszawa -:-

POLSKA: Nice I Liga

17:00Puszcza - Górnik Łęczna -:-

POLSKA: II Liga

16:00Gryf Wejherowo - MKS Kluczbork -:-
16:00Olimpia Elbląg - Garbarnia -:-
17:00Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin -:-

POLSKA: III Liga - Grupa I

19:10Widzew Łódź - GKS Wikielec -:-

POLSKA: III Liga - Grupa II

17:00Elana Toruń - Górnik Konin -:-

POLSKA: III Liga - Grupa III

13:00Miedź Legnica 2 - Gwarek Tarnowskie Góry -:-
15:00Rekord Bielsko-Biała - Falubaz Zielona Góra -:-

POLSKA: III Liga - Grupa IV

17:00Karpaty Krosno - Wiślanie Jaśkowice -:-
17:00Spartakus Daleszyce - Stal Rzeszów -:-

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

12:00Lech Poznań U19 - Warta GW U19 6:0
12:00Odra Opole U19 - Slask W. U19 1:6
12:00OKS Stomil U19 - Jagiellonia Białystok U19 0:3
15:00Górnik Zabrze U19 - Zagłębie Lubin U19 -:-
16:00Zielona G. U19 - Piast Gliwice U19 -:-
19:00Znicz Pruszków U19 - Legia Warszawa U19 -:-

PORTUGALIA: Taça de Portugal

18:15Aves - Sporting -:-

REUNION: Regionale 1

13:30Saint-Louisienne - Saint-Denis -:-
14:00Capricorne - Jeanne d'Arc -:-
14:00Sainte-Suzanne - Petite-Ile -:-
14:00Saint-Pauloise - Saint-Pierroise -:-
14:00St Marienne - OSCA Leopards -:-
14:30AS Marsouins - St. Louis -:-
14:30Excelsior - Tamponnaise -:-

ROSJA: Premier Liga - Baraż o utrzymanie

17:00FC Tambow - Amkar -:-
20:00Anży - Jenisej -:-

ROSJA: PFL - Center

56'Krasnogorsk - D. Bryansk 2:0
55'Saturn Ramenskoye - T. Moskwa 1:1
14:00M. Lipetsk - Penza 3:0
12'R. Volgograd 2 - Ararat Moscow 0:0
12'Saratów - Khimik Novomoskovsk 0:0
16:00Energomash Belgorod - Ryazan -:-
16:00FK Strogino Moscow - Kaluga -:-

ROSJA: PFL - South

12'Anży 2 - Mashuk 0:0
15:00FC Akademia - Nalczyk -:-
16:00Afips - Maykop -:-
16:00Biolog - Chornomorets -:-
18:00Armavir - SKA Rostov -:-
18:00FK Chayka - Legion Dynamo -:-

ROSJA: PFL - Ural-Povolzhye

11:00Ural 2 - Neftekhimik 2:3
12:00Samara 2 - Chelyabinsk 1:2
14:00OdwołaneZenit-Izhevsk - Anzhi-Junior Zelenodolsk -:-
15:00Nosta - Ulyanovsk -:-
15:00Orenburg 2 - M. Saransk -:-

ROSJA: PFL - West

12:00Znamya Truda - Dolgoprudny 0:2
53'Kolomna - Tekstilshtik 0:0
12'Veles Moscow - Lokomotiv-Kazanka 0:0
15:00Chertanovo M. - Murom -:-
15:00Luki-Energiya - Dynamo SPB 2 -:-
15:00Pskov - S. Kostroma -:-
15:00Vladimir - Smolensk -:-

RPA: Pierwsza liga - Grupa spadkowa

15:00Jomo Cosmos - Black Leopards -:-

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska

19:45CFR Cluj - FC Viitorul -:-
19:45FCSB - Astra -:-
19:45Poli Iasi - CS U. Craiova -:-

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa

16:00Voluntari - Botosani -:-

RUMUNIA: Liga 2

10:00Foresta Suceava - Miroslava 2:3
10:00Luceafarul Oradea - Politehnica Timisoara 2:1
10:00Sportul Snagov - Mioveni 0:1
11:30Academica Clinceni - AFC Hermannstadt 0:1

RWANDA: National Football league

15:30Bugesera FC - Marines -:-
15:30Gicumbi - Mukura Victory Sports -:-
15:30Miroplast - Musanze -:-
15:30Rayon Sport - Etincelles -:-

SALWADOR: Primera Division - Clausura - Play Offy

23:00Alianza FC - Santa Tecla -:-

SERBIA: Prva Liga

17:00Backa Topola - Sloboda -:-
17:00CSK Pivara - Metalac -:-
17:00Radnicki 1923 - Proleter -:-

SINGAPUR: S.League

14:30Tampines - Albirex Niigata -:-
14:30Warriors - Geylang -:-

SŁOWACJA: 2. liga

17:00AFC Nove Mesto - Komarno -:-
17:00Bardejov - Pohronie -:-
17:00Lok. Kosice - Spisska Nova Ves -:-
17:00Podbrezova B - L. Mikulas -:-
17:00Sered - Zvolen -:-
17:00Zilina B - Poprad -:-

SŁOWACJA: Dywizja C-Zachód

10:30Trnava B - MFK Topolcany 7:3
17:00Belusa - Dun. Streda B -:-
17:00Dubnica - Borcice -:-
17:00FC Zlate Moravce B - Crystal -:-
17:00Velke Ludince - Nitra B -:-

SŁOWACJA: Dywizja C-Wschód

17:00Krompachy - Presov B -:-
17:00Šarišské Michalany - Stropkov -:-
17:00Svit - Giraltovce -:-

SŁOWACJA: Divison C Central

17:00Detva - Dukla Banska Bystrica -:-
17:00Filakovo - Zarnovica -:-
17:00MSK Martin - Lip. Stiavnica -:-
17:00Nova Bana - Kalinovo -:-
17:00Oravske Vesele - Krasno -:-

SŁOWACJA: Divison C Bratislava

10:30Petrzalka Akademia - Vajnory 6:0
17:00Bernolakovo - S. Bratislava B -:-
17:00D. Luzna - Raca -:-
17:00Lozorno - Pezinok -:-
17:00Rohoznik - Slovan Ivanka -:-
17:00Slovan Most - Rovinka -:-

SŁOWENIA: Prva Liga

16:50Domzale - Krsko -:-
17:00Ankaran Hrvatini - Celje -:-

SUDAN: Pierwsza Liga

19:00Hilal El Obied - Al-Ahly Merowe -:-

SZKOCJA: Premiership - Baraż o utrzymanie

16:30Partick Thistle - Livingston -:-

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Hammarby - AIK Stockholm -:-
17:30Malmo FF - Hacken -:-

SZWECJA: Superettan

15:00Värnamo - Halmstad -:-
17:30Helsingborg - Orgryte -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

16:00Arameisk-Syrianska - Team TG FF -:-
16:00Karlslunds - Nykopings -:-
16:00Syrianska - Umeå -:-
16:00Västerås SK - Assyriska FF -:-
16:30Akropolis - Skelleftea -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

16:00Husqvarna - Karlskrona -:-
17:00Ljungskile - Oddevold -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland

14:00Hudiksvalls - Pitea -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

16:00Taby - Mora -:-
18:00Norrtalje - Vasalunds -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland

13:00Lindome - Rosengard -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand

16:00AFK Linkopings - Haninge -:-
17:00Sleipner - Huddinge -:-

SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland

15:00Orebro Syr. - Gauthiod -:-

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

15:00Kristianstads K - Rosengard K -:-
15:00Pitea K - Hammarby K -:-
15:00Vittsjo K - Göteborg K -:-
17:00Eskilstuna United K - Vaxjo DFF K -:-

SZWECJA: Elitettan Women

56'Ljusdals K - Asarum K 1:1
42'Boljan K - Assi K 0:1
15:00Sundsvall K - Uppsala K -:-

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie

54'Rosja U21 - Cypr U21 0:0
22:00Jordania - Cypr -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

01:00Talleres Cordoba (Arg) - Boca Juniors (Arg) 0:1

TADŻYKISTAN: Vysshaya Liga

14:00Regar-TadAZ - CSKA-Pomir Dushanbe -:-

TAJLANDIA: Thai Premier League

56'Bangkok Glass - Suphanburi 1:0
56'Pattaya - Buriram 0:2
54'Port MTI FC - Thai Navy 4:1
12'Chainat - Prachuap 0:0
12'Muangthong - Sukhothai 0:0

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Njombe Mji - Mtibwa Sugar -:-
17:00Azam - Tanzania Prisons -:-

UKRAINA: Premier League - Grupa mistrzowska

16:00Veres Rivne - Mariupol -:-
16:00Vorskla - Zorya -:-

UKRAINA: Druha Liga

12'Lviv - Bila Tserkva 1:0
16:00Bukovyna - Podillya Khmelnytskyi -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Torneo Intermedio

19:15Danubio - Cerro CA -:-
20:00Racing Montevideo - Fenix -:-
00:00Penarol - River Plate -:-

USA: MLS

01:30New England Revolution - Columbus Crew 0:1
01:30Philadelphia Union - Real Salt Lake 4:1
04:30San Jose Earthquakes - DC United 1:3
20:00Minnesota - Sporting Kansas City -:-
22:00Chicago Fire - Houston Dynamo -:-

USA: USL

01:00Charleston - Ottawa Fury 0:0
01:30Charlotte Independ. - Toronto FC 2 2:1
01:30Cincinnati - North Carolina 4:1
01:30Louisville City - Atlanta United 2 2:1
01:30Tampa Bay - Pittsburgh 2:2
02:00Indy Eleven - Bethlehem 1:2
02:00Oklahoma City Energy - Colorado Springs 1:0
02:30Rio Grande - Swope Park 0:0
02:30San Antonio - Tulsa Roughnecks 1:1
04:30Phoenix Rising - Sacramento Republic 1:3
04:30Reno - Seattle 2 1:1
05:00Las Vegas Lights - Real Monarchs 0:2

USA: NWSL Women

01:00Sky Blue K - North Carolina Courage K 1:2
01:00Washington K - Portland Thorns K 0:1
04:00Seattle Reign K - Chicago K 0:0

WALIA: Premier League - Liga Europejska Play Offy

PrzerwaDruids - Cardiff Metropolitan 1:0

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

17:00Bekescsaba - Nyiregyhaza -:-
17:00Cegledi - Dorogi -:-
17:00Csakvari - Soroksar -:-
17:00Győr - Soproni VSE -:-
17:00Kisvarda - Szeged -:-
17:00Mosonmagyarovari TE - Gyirmot -:-
17:00Siofok - Kazincbarcika -:-
17:00Szolnoki - Budafoki -:-
17:00Vac - Budaorsi -:-
19:00Zalaegerszeg - MTK Budapest -:-

WIETNAM: V-League

12:00BHTS Quang Nam - Song Lam Nghe An 1:1
55'Nam Dinh - T&T Ha Noi 0:1
50'Than Quang Ninh - Thanh Hoa 0:1

WŁOCHY: Serie A

15:00Genoa - Torino -:-
18:00AC Milan - Fiorentina -:-
18:00Cagliari - Atalanta -:-
18:00Chievo - Benevento -:-
18:00Napoli - Crotone -:-
18:00Spal - Sampdoria -:-
18:00Udinese - Bologna -:-
20:45Lazio - Inter -:-
20:45Sassuolo - AS Roma -:-

WŁOCHY: Serie C - Promotion - Play Offs

20:30Cosenza - Trapani -:-
20:30FeralpiSalo - Alessandria -:-
20:30Juve Stabia - Reggiana -:-
20:30Piacenza - Sambenedettese -:-
20:30Viterbese - Pisa -:-

WŁOCHY: Serie D - Play Offs

16:00Albalonga - Trastevere Calcio -:-
16:00Cavese - Taranto -:-
16:00Como - Chieri -:-
16:00Imolese - Sangiovannese -:-
16:00Matelica - ASD Pineto Calcio -:-
16:00Pergolettese - Darfo Boario -:-
16:00Troina - Igea Virtus -:-
16:00Unione Sanremo - Ponsacco -:-

WŁOCHY: Serie D - Runda zwycięzców

16:00Vibonese - Potenza -:-
16:00Virtus Verona - Gozzano -:-
16:00Vis Pesaro - Rimini -:-

WŁOCHY: Serie D - Play Out

16:00Casale - Varesina -:-
16:00Castelvetro - Mezzolara -:-
16:00Lumezzane - Ciserano -:-
16:00Rignanese - Scandicci -:-
16:00San Nicolo - Jesina -:-
16:00Turris - Aversa Normanna -:-
16:00US Palmese - Ebolitana -:-
16:30Lanusei Calcio - Nuorese -:-

WŁOCHY: Primavera 2 - Play Offy o awans

11:00Cagliari U19 - Bari U19 -:-

WŁOCHY: Serie A Women - Dodatkowy mecz

20:30Juventus K - Brescia K -:-

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

17:30ASEC Mimosas - Bouake -:-
17:30ASI d'Abengourou - WAC -:-

WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA: Campeonato Nacional - Play Offy

19:00Foguetoes - Academica Praia -:-

ZAMBIA: Super League

13:00Green Buffaloes FC - Zesco Utd -:-
15:00Kabwe Youth Academy - Nkana -:-
15:00NAPSA Stars - Power Dynamos -:-
15:00Nkwazi - Lusaka Dynamos -:-
15:00Red Arrows - Forest Rangers -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Dynamos - Platinum -:-
15:00Highlanders - CAPS Utd -:-
15:00Mutare City Rovers FC - Herentals -:-
15:00Shabanie - Chapungu Utd -:-
15:00Triangle - Black Rhinos -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.

Zmień na wersję dotykową