REFRESH

Piłka nożna » 01.07.2022 » Wszystkie mecze

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Play Offy

02:30Fortaleza (Bra) - Estudiantes (Arg) 1:1

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Play Offy

00:15Ind. del Valle (Ecu) - Lanus (Arg) 2:1
02:30Olimpia Asuncion (Par) - Atletico GO (Bra) 2:0
02:30U. Catolica (Chi) - Sao Paulo (Bra) 2:4

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Mistrzostwa CONCACAF U20 - Play Offy

00:00Dominikana U20 - Gwatemala U20 3:2pen

ARGENTYNA: Liga Profesional

00:00Central Cordoba - Argentinos Jrs 1:2

ARGENTYNA: Primera Nacional

00:10Belgrano - Almagro 2:1

ARGENTYNA: Primera B - Clausura

20:30Acassuso - Argentino de Quilmes 3:1

ARGENTYNA: Reserve League - druga runda

15:00Platense 2 - Independiente 2 0:1
15:00Racing Club 2 - Sarmiento Junin 2 5:1
16:00Argentinos Jrs 2 - Central Cordoba 2 0:0
16:00Defensa y Justicia 2 - Gimnasia L.P. 2 1:2

AUSTRALIA: NPL NSW

11:00Manly Utd - Marconi 0:1
11:30Wollongong Wolves - Rockdale Ilinden 1:2

AUSTRALIA: NPL Queensland

12:15Gold Coast - Logan Lightning 0:1

AUSTRALIA: NPL Tasmania

12:00Olympia Warriors - Kingborough Lions 1:3

AUSTRALIA: NPL Victoria

12:00Green Gully - Bentleigh 0:4
12:30Oakleigh - Dandenong City 5:0

AUSTRALIA: NPL Western Australia

13:30Perth Glory U21 - Stirling Macedonia 0:1

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

18:00PrzełożoneSławija Mozyrz - Szachcior Soligorsk -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

15:00Sławija Mozyrz 2 - Shakhter Soligorsk 2 0:2

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

21:00Santa Cruz - U. Sucre 3:0

BRAZYLIA: Serie B

00:00Chapecoense-SC - Sampaio Correa 3:1

BRAZYLIA: Campeonato Amapaense

01:15Trem - Santos AP 0:1

BRAZYLIA: Copa do Brasil

00:00America MG - Botafogo RJ 3:0

BRAZYLIA: Brasileiro U20

00:00America Mineiro U20 - Flamengo U20 3:1
02:30Gremio U20 - Vasco U20 0:1

BRAZYLIA: Brasileiro A2 Women

20:00Athletico-PR K - Alianca GO K 6:1

CHILE: Primera División

01:00Nublense - A. Italiano 1:2
00:00Everton - Colo Colo 1:1

CHILE: Segunda Division

00:00Lautaro - San Antonio Unido 2:1

CHINY: Liga Jia

09:30Jiangxi Beidamen - Beijing Technology 3:1
09:30Kunshan - Nanjing City 3:1
09:30Sichuan Jiuniu - Shenyang Urban FC 3:0
13:30Heilongjiang Ice City - Xinjiang Tianshan 3:1

DOMINIKANA: LDF

22:00Universidad O&M - Jarabacoa 0:2

EGIPT: Egypt Cup

20:00Arab Contractors - El Gounah 2:0

ESTONIA: Meistriliiga

17:00Levadia - Tallinna Kalev 3:1

ETIOPIA: Premier League

09:00Dire Dawa - Fasil Kenema 3:2
09:00Hawassa - Adama City 2:3
09:00St. George - Addis Ababa Ketema 4:0

EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 - Play Offy

20:00Izrael U19 - Anglia U19 1:3aet

FINLANDIA: Ykkonen

17:30Gnistan - KPV 1:2
17:30JaPS - TPS Turku 0:1
17:30KTP - Mikkeli 4:1

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

18:00Kiffen - Lahden Reipas 1:0

GAMBIA: GFA League

18:00WAA Banjul - Wallidan 1:2

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

16:00FC Gareji Sagarejo - Spaeri 2:0
16:00Merani Tbilisi - Shukura 0:2

INDONEZJA: President Cup - Play Offy

15:30Persib - PSS Sleman 1:2pen

IRAK: Super Liga

17:00Naft Missan - Zakho 3:0

IRLANDIA: Premier Division

20:45Bohemians - Derry City 2:3
20:45Dundalk - UC Dublin 3:0
20:45St. Patricks - Drogheda 3:0
21:00Finn Harps - Shamrock Rovers 0:1

IRLANDIA: Dywizja 1

20:45Bray - Cork City 1:3
20:45Cobh Ramblers - Treaty United 0:2
20:45Galway - Waterford 1:0
20:45Wexford - Athlone 3:1

ISLANDIA: Besta-deild karla

21:15KR Reykjavik - Vikingur Reykjavik 0:3

ISLANDIA: Inkasso-deildin

21:15Fylkir - Afturelding 2:2
21:15Grindavik - Selfoss 2:2
21:15Kordrengir - Grotta 1:0
22:00Vestri - KV Reykjavik 2:4

JORDANIA: Pierwsza Liga

17:00Shabab Al Ordon - Sahab 1:2
19:30Al Ramtha - Maan 4:1

KAMERUN: Elite One - Spadek - Play Offy

19:30Yafoot - Panthere 0:1

KANADA: Canadian Premier League

00:30HFX Wanderers - Atl. Ottawa 0:2
03:30Pacific FC - Cavalry 3:3
00:00Edmonton - York Utd 3:0

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

17:00Turan - Tobol 2:2

KAZACHSTAN: First Division

12:00FC Astana 2 - Taraz-Karatau 2 2:3
15:00Shakhtar Bulat - K. Almaty 2 1:1

KIRGISTAN: Premier Liga

14:30Kara Balta - Alay Osh 0:4
16:00Ilbirs - Nur-Batken 1:1

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

12:00Daejeon Korail - Yangju Citizen 2:0

KOSTARYKA: Primera División - Clausura - Play Offy

04:00Alajuelense - Cartagines 1:1

LIBIA: Pierwsza Liga - Baraż o utrzymanie

17:00Dhahra Tripoli - Al-Khmes 1:3

LITWA: A Lyga

18:00Zalgiris - Hegelmann 2:1

LITWA: I Lyga

18:00Dainava Alytus - Nevezis Kedainiai 2:1
18:00Neptunas - Babrungas 2:0

ŁOTWA: Optibet Virsliga

17:00FK Liepaja - Riga FC 0:0

ŁOTWA: 1. Liga

15:00Tukums 2000 2 - Valmiera 2 2:1

MALAWI: Super League

14:30Big Bullets - Sable Farming 1:0

MALEDIWY: Dhivehi Premier League

13:00United Victory - TC Sports Club 0:3
18:00Club Eagles - Da Grande 3:1

MALEZJA: Pierwsza Liga

15:00Terengganu 2 - Kuching City FC 1:0

MALI: Premiere Division

18:00Black Stars - Bougouba 2:2
20:00AS Police - Bakaridjan 2:2

MAURETANIA: Ligue 1

18:30Tevragh-Zeina - Kaedi 4:0
19:30Douane - Nouadhibou 1:1
21:45Nouakchott King's - ASAC Concorde 2:0

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

02:00Atlante - Atletico La Paz 3:0

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura

16:00Necaxa U20 - Toluca U20 6:1
17:00Mazatlan U20 - Puebla U20 0:2

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

19:00Elverum - Raufoss 2 1:1

NORWEGIA: Division 3 - Group 3

20:00Djerv 1919 - Vidar 0:3

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

23:00Guairena FC - Nacional Asuncion 1:1

PARAGWAJ: Division Intermedia

23:003 De Febrero - Deportivo Santani 2:0

PERU: Liga 1 - Apertura

22:30Ayacucho - AD Cantolao 1:2

SESZELE: First Division League - Grupa spadkowa

12:45Anse Reunion - Santos -:-
15:30Red Star - St John Bosco -:-

SUDAN: Pierwsza Liga

16:00PrzełożoneAl Wadi - Khartoum -:-
16:00Al-Ahly Merowe - Al Shorta 2:3
16:00Al-Merreikh - Hilal El Obied 4:0
16:00Kober - Hilal El-Fasher 2:0
19:15Ahli Khartoum - Al-Hilal 0:1
19:15Ahli Shendi - Alamal Atbara 2:2
19:15Hay al-Arab - Tuti 1:0
19:15PrzełożoneWad Nobawi - Al-Hilal -:-

SZWECJA: Allsvenskan

19:00Sundsvall - Malmo FF 2:1

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

12:00Litwa U17 - Finlandia U17 0:1
16:30Estonia U17 - Łotwa U17 3:2

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

10:00Beroe (Bul) - Litex Lovech (Bul) 2:2
10:00Neftekhimik (Rus) - Chertanovo M. (Rus) 5:1
10:30Widzew Łódź (Pol) - Sandecja Nowy Sącz (Pol) 1:3
10:45Stal Mielec (Pol) - Korona Kielce (Pol) 2:0
11:00Charlton (Eng) - Kilmarnock (Sco) 0:1
11:00Cracovia (Pol) - Rapid Bukareszt (Rou) 1:2
11:00FK Vozdovac (Srb) - Mornar (Mne) 3:0
11:00Novi Pazar (Srb) - Zvijezda 09 (Bih) 3:0
11:00Pilzno (Cze) - Mas Taborsko (Cze) 3:0
11:00Raków Częstochowa (Pol) - Wisła Płock (Pol) 3:0
12:00Aberdeen (Sco) - St. Johnstone (Sco) 1:1
12:00Fredericia (Den) - Vejle (Den) 1:1
12:00Hibernian (Sco) - Burton (Eng) 4:2
13:00Randers (Den) - Viborg (Den) 3:2
13:15Raków Częstochowa (Pol) - Wisła Płock (Pol) 0:3
14:00Burnley (Eng) - Rochdale (Eng) 1:0
14:00Regensburg (Ger) - Zwickau (Ger) 6:2
14:00Silkeborg (Den) - St. Pauli (Ger) 2:0
15:00Rapid (Am) (Aut) - Austria II (Aut) 4:1
15:00Yverdon (Sui) - Grasshoppers (Sui) 2:0
15:30Arminia Bielefeld (Ger) - Olympiakos (Gre) 3:1
16:00Amiens (Fra) - Oostende (Bel) 1:4
16:30Basaksehir (Tur) - Metalist Kharkiv (Ukr) 3:0
17:00Admira (Aut) - U Craiova 1948 (Rou) 0:1
17:00Csakvari (Hun) - Ivancsa (Hun) 1:1
17:00Guingamp (Fra) - Niort (Fra) 3:1
17:00Kecskemeti (Hun) - Bekescsaba (Hun) 3:2
17:00Legia Warszawa (Pol) - Motor Lublin (Pol) 2:3
17:00Ried (Aut) - Monachium 1860 (Ger) 1:1
17:00Vorwarts Steyr (Aut) - Sparta Praga B (Cze) 0:8
17:00Young Boys (Sui) - Lausanne Ouchy (Sui) 2:2
17:30Garching (Ger) - Chiemgau Traunstein (Ger) 4:2
17:30Hamburger SV (Ger) - Aris (Gre) 4:3
17:30Osijek (Cro) - U. Cluj (Rou) 1:0
17:30Resovia Rzeszów (Pol) - Kosice (Svk) 2:2
18:00Braunschweig (Ger) - Hesperange (Lux) 0:1
18:00Bravo (Slo) - Rijeka (Cro) 1:1
18:00Dinamo Zagrzeb (Cro) - Trnava (Svk) 3:3
18:00Duisburg (Ger) - Munster (Ger) 1:1
18:00Hamburger SV II (Ger) - Lubeck (Ger) 3:3
18:00Laval (Fra) - Concarneau (Fra) 1:1
18:00Mondorf (Lux) - 1. FC Koeln (Ger) 1:12
18:00Mura (Slo) - Floridsdorfer AC (Aut) 4:2
18:00OdwołaneQuevilly Rouen (Fra) - Paris FC (Fra) -:-
18:00Schweinfurt (Ger) - FSV Frankfurt (Ger) 1:0
18:00Slavia Sofia (Bul) - Svoge (Bul) 3:0
18:00Valenciennes (Fra) - UNFP (Fra) 1:0
18:30OdwołaneBruck Leitha (Aut) - Wiener Neustadt (Aut) -:-
18:30Celje (Slo) - Gorica (Cro) 2:1
18:30Delmenhorst (Ger) - VfL Oldenburg (Ger) 4:3
18:30Domzale (Slo) - Jadran Dekani (Slo) 1:0
18:30Hajduk Split (Cro) - Gent (Bel) 0:3
18:30Kalsdorf (Aut) - Grazer (Aut) 1:1
18:30Lebring (Aut) - Allerheiligen (Aut) 2:4
18:30OdwołaneMaria Saal (Aut) - Wolfsberger (Am) (Aut) -:-
18:30Rain/Lech (Ger) - Augsburg II (Ger) 1:1
18:30Widzew Łódź (Pol) - Puszcza Niepołomice (Pol) 1:0
19:00Bad Kotzting (Ger) - Hankofen-Hailing (Ger) 0:1
19:00Cambuur (Ned) - Meppen (Ger) 2:2
19:00Dassendorf (Ger) - Kiel II (Ger) 2:2
19:00Eckernforder SV (Ger) - Phonix Lubeck (Ger) 0:2
19:00Gleisdorf (Aut) - Furstenfeld (Aut) 3:1
19:00Horn (Aut) - Stripfing (Aut) 0:0
19:00Johann (Aut) - Kufstein (Aut) 3:3
19:00Lendorf (Aut) - SV Spittal (Aut) 3:2
19:00Macva (Srb) - Radnicki Beograd (Srb) 2:0
19:00Nizhny Novgorod (Rus) - Soczi (Rus) 1:2pen
19:00RW Essen (Ger) - B. Moenchengladbach (Ger) 2:4
19:00Sturm Graz (Am) (Aut) - Deutschlandsberger (Aut) 2:0
19:30Frisia Risum-Lindholm (Ger) - SC Weiche-08 (Ger) 0:6
19:30SAK 1914 (Aut) - Vocklamarkt (Aut) 2:0
20:00Dereham (Eng) - Norwich (Eng) 0:4
20:00Haringey (Eng) - Leyton Orient (Eng) 1:2
20:00Hitchin (Eng) - Luton (Eng) 0:3
20:00Javor (Srb) - Jedinstvo (Mne) 3:1
20:00Melksham (Eng) - Bristol Rovers (Eng) 1:6
20:00Mladost (Srb) - Mladost GAT (Srb) 3:1
20:00Parkgate (Eng) - Rotherham (Eng) 2:4
20:00Penrith (Eng) - Carlisle (Eng) 1:5
20:00Radnicki 1923 (Srb) - OFK Petrovac (Mne) 1:1
20:00Tiverton (Eng) - Exeter (Eng) 2:1
20:00Undy (Wal) - Newport (Wal) 0:7
20:30Bradford PA (Eng) - Bradford City (Eng) 0:2
21:00Forres Mechanics (Sco) - Elgin (Sco) 0:3

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

12:00Dania U16 K - Wyspy Owcze U16 K 6:0
15:00Holandia U16 K - Indie U17 K 5:1
16:00Finlandia U16 K - Szwecja U16 K 1:4
17:00Włochy K - Hiszpania K 1:1
18:00Norwegia U16 K - Islandia U16 K 5:2
21:10Francja K - Wietnam K 7:0

USA: MLS

01:00Charlotte - Austin FC 0:1
02:00New York Red Bulls - Atlanta Utd 2:1

USA: USL League One

03:00Northern Colorado - Chattanooga Red Wolves 2:1

USA: USL League Two

01:30Blackwatch Rush - Pathfinder 2:0
02:00Blue Goose - LA Parish 6:5
03:00New Mexico U23 - Park City 0:2
03:30Salt City - CISA 1:0
04:00Lane United - OVF Alliance 0:0

UZBEKISTAN: Super League

17:00AGMK - Navbahor Namangan 1:2

WENEZUELA: Primera Division

01:15Hermanos Colmenares - Portuguesa 0:0
23:00Lara - Universidad Central 0:0

WIETNAM: V.League 2

11:00Phu Tho - Khanh Hoa 1:2

WYSPY OWCZE: Premier League

20:00Vikingur - B36 Torshavn 2:1

WYSPY OWCZE: 1. Deild

16:00Przełożone07 Vestur Sorvagur 2 - B36 Torshavn 2 -:-
17:00HB Torshavn 2 - TB Tvoroyri 1:5

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.