REFRESH

Piłka nożna » 29.01.2023 » Wszystkie mecze

FRANCJA: Ligue 1

13:00Nice - Lille 1:0
15:00Auxerre - Montpellier 0:2
15:00Brest - Angers 4:0
15:00Clermont - Nantes 0:0
15:00Strasbourg - Toulouse 1:2
17:05AC Ajaccio - Lyon 0:2
20:45PSG - Reims 1:1

HISZPANIA: LaLiga

14:00Valladolid - Valencia 1:0
16:15Osasuna - Atl. Madryt 0:1
18:30Celta Vigo - Ath. Bilbao 1:0
21:00Real Madryt - Real Sociedad 0:0

NIEMCY: Bundesliga

15:30FC Schalke 04 - 1. FC Koeln 0:0
17:30Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund 0:2

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

12:30Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1:1
15:00Legia Warszawa - Korona Kielce 3:2
17:30Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1:0

WŁOCHY: Serie A

12:30AC Milan - Sassuolo 2:5
15:00Juventus - Monza 0:2
18:00Lazio - Fiorentina 1:1
20:45Napoli - AS Roma 2:1

ALBANIA: Super Liga

13:00Bylis - Kastrioti 1:0
13:00Kukesi - Tirana 2:0

AMERYKA POŁUDNIOWA: Mistrzostwa Ameryki Południowej U20

00:30Ekwador U20 - Urugwaj U20 1:1
00:30Wenezuela U20 - Chile U20 1:0

ANDORA: Primera Divisió

11:00Penya - UE Santa Coloma 1:1
13:30Ordino - FC Santa Coloma 1:4
16:00Atletic Escaldes - UE Engordany 2:0
18:30Sant Julia - Inter Escaldes 0:6

ANGLIA: Puchar FA

14:30Brighton - Liverpool 2:1
15:00Stoke - Stevenage 3:1
17:30Wrexham - Sheffield Utd 3:3

ANGLIA: Kobiety’s FA Cup

13:00Durham K - Crystal Palace K 3:0
13:00Tottenham K - London City Lionesses K 5:0
14:00Chelsea K - Liverpool K 3:2
14:00Everton K - Birmingham K 0:1
14:00Manchester City K - Sheffield Utd K 7:0
14:00Sunderland K - Manchester Utd K 1:2
15:00Arsenal K - Leeds K 9:0
15:00Burnley K - Cardiff City Ladies K 1:4
15:00Coventry United K - Hashtag K 4:0
15:00Ipswich K - Lewes K 0:1
15:00West Brom K - Brighton K 0:7
15:00Wolverhampton K - West Ham K 0:2
16:00Bristol City K - Oxford Utd K 4:0
16:00Wimbledon K - Charlton K 1:5
17:00Leicester K - Reading K 2:3pen
19:00Aston Villa K - AFC Fylde K 11:0

ARABIA SAUDYJSKA: Superpuchar

18:00Al-Ittihad FC - Al Feiha 2:0

ARGENTYNA: Liga Profesional

23:15Estudiantes - Tigre 1:2
23:15Talleres Cordoba - Independiente 0:1
01:30Central Cordoba - River Plate 0:2
21:00Platense - Newells Old Boys 2:2
23:15Colon - Lanus 1:2
23:15Instituto - Sarmiento Junin 0:0
23:15Racing Club - Belgrano 0:0

ARGENTYNA: Primera C - Apertura

21:00Central Cordoba - San Martin Burzaco 1:2
21:00Club Lujan - Victoriano A. 0:0

ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda

13:00Arsenal Sarandi 2 - San Lorenzo 2 0:0
13:00Huracan 2 - Defensa y Justicia 2 1:1
13:00Tigre 2 - Estudiantes 2 0:2

ARGENTYNA: Torneos De Verano

22:00Antoniana - Central Norte 0:2

AUSTRALIA: A-League

05:00Melbourne City - Adelaide United 3:3

AUSTRALIA: A-League Kobiety

06:00Brisbane Roar K - Wellington Phoenix K 3:3
07:40Melbourne City K - Adelaide K 1:0

BELGIA: Jupiler League

13:30Anderlecht - Antwerp 0:0
16:00Cercle Brugge - Gent 3:2
18:30Waregem - Club Brugge 1:2
21:00Genk - Seraing 4:0

BELGIA: Challenger Pro League

16:00Lierse K. - RWDM 47 1:2
20:00St. Liege U23 - Beveren 2:2

BELGIA: National Division 1

15:00Charleroi B - Antwerp B 1:0
15:00Knokke - Mandel United 1:0
15:00Leuven B - Gent B 5:1
15:00Saint Eloois - Dessel 1:1
15:00URSL Vise - Ninove 0:0

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

14:30Binche - Hamoir 1:2
14:30Ganshoren - Meux 0:0
14:30Seraing Utd 2 - Jette 1:2
14:30Solieres Sport - La Louviere 3:3
14:30Stade Disonais - Rebecquoise 1:1
15:00Acren - Verlaine 2:0

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

14:30Merelbeke - Petegem 0:2
14:30Zelzate - Dikkelvenne 1:2
15:00Gullegem - Oostkamp 1:2
15:00Westhoek - Olsa Brakel 0:1

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

14:30Beerschot VA 2 - Hades 1:2
14:30Cappellen - KRC Mechelen 1:1
14:30Diegem - Belisia Bilzen 1:0
14:30KV Mechelen 2 - Tongeren 4:1
14:30Pepingen-Halle - Lille 1:1
15:00Bocholter - FC Lebbeke 1:1

BELGIA: 1 Narodowa - Kobiety

15:00Leuven II K - St. Liege II K 2:1

BENIN: Ligue 1

16:00ASPAC - AS Cotonou 0:1
16:00ASVO - Dragons 3:0
16:00Avrankou Omnisport - Ouidah 3:2
16:00Ayema - JAK 1:1
16:00Aziza - Adjidja 1:0
16:00Coton FC - Requins 3:0
16:00JS Pobe - Djeffa 0:1
16:00Ofmas-Sad - Sitatunga 2:1

BERMUDY: Premier League

20:00North Village Rams - PHC Zebras 0:1
20:00St. Georges Colts - Boulevard Blazers 5:1
20:00X-Roads Warriors - Hamilton Parish 2:2

BOTSWANA: Premier League

14:30Holy Ghost - BDF XI 2:4
15:00Orapa United - Police XI 4:1

BRAZYLIA: Campeonato Alagoano

23:00Coruripe - Alianca 2:1
20:00CSE - Cruzeiro Arapiraca 0:1

BRAZYLIA: Campeonato Amazonense

01:00Nacional-AM - Atletico Rio Negro 1:1
15:00Iranduba - Princesa Solimoes 1:2
15:00Manaus - Parintins 1:1
20:30Amazonas - Manauara 0:2

BRAZYLIA: Campeonato Baiano

20:00Bahia - Vitoria 1:0
22:00Barcelona - Doce Mel 3:0
22:30Jacobinense - Alagoinhas 0:1

BRAZYLIA: Campeonato Brasiliense

14:00Capital - Samambaia 1:2
19:00Brasilia - Real Brasilia 2:1
19:00Gama - Taguatinga Esporte 2:0
19:45Ceilandia - Brasiliense 0:3

BRAZYLIA: Campeonato Capixaba

14:00Desportiva Ferroviaria - Itapemirim 2:0

BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

19:30Nova Iguacu - Bangu 1:0
19:30Resende - Portuguesa RJ 0:0
22:00Fluminense - Botafogo RJ 0:1
00:15Boavista - Madureira 0:2

BRAZYLIA: Campeonato Cearense

00:00Caucaia - Ferroviario 1:2
21:00Barbalha - Fortaleza 1:2
23:30Atletico-CE - Guarani de Juazeiro 1:0

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho

20:00Avenida - Ypiranga FC 1:0
20:00Esportivo - Brasil de Pelotas 0:1
23:00SER Caxias - Aimore 2:1
00:30EC Sao Jose - Gremio 0:1

BRAZYLIA: Campeonato Goiano

14:30Goias - Vila Nova 1:0
20:00Anapolis - Ipora 0:0
20:00CRAC - Morrinhos 1:0

BRAZYLIA: Campeonato Maranhense - Pierwsza runda - play off

23:00Sampaio Correa - Maranhao 0:1pen

BRAZYLIA: Campeonato Matogrossense

20:30Cacerense - Luverdense 0:1
21:00Mixto - Operario VG 1:2
22:30Academia - Cuiaba 0:3

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro

15:00Tombense - Atletico-MG 1:2
22:30America MG - Villa Nova MG 2:1

BRAZYLIA: Campeonato Paraense

13:30PrzełożoneTuna Luso - Aguia De Maraba -:-
19:30PrzełożoneSao Francisco - Remo -:-
20:00PrzełożoneIndependente - Cameta -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paraibano

20:00Treze - CSP 1:1

BRAZYLIA: Campeonato Paranaense

20:00Coritiba - Azuriz 2:2
22:30Aruko Sports - Londrina 0:0
22:30Operario - Maringa FC 2:2

BRAZYLIA: Campeonato Paulista

00:00Bragantino - Santo Andre 0:1
00:40Botafogo SP - Guarani 3:2
19:00Agua Santa - Portuguesa 2:1
20:00Inter de Limeira - Ituano 1:0
20:00Sao Bernardo - Sao Bento 2:0
22:30Sao Paulo - Corinthians 1:2

BRAZYLIA: Campeonato Paulista A2

23:30Novorizontino - Sao Caetano 1:1
14:00Monte Azul - Velo Clube 0:1
19:30Noroeste - Primavera EC 3:0

BRAZYLIA: Campeonato Pernambucano

23:00Sport Recife - Retro 1:0
00:00Salgueiro - Central SC 1:1
19:00Belo Jardim - Petrolina 1:2
19:00Ibis Sport Club - Caruaru 3:1
20:30Santa Cruz - Maguary 1:1

BRAZYLIA: Campeonato Piauiense

19:45Corisabba - Comercial PI 4:0
20:00Ferroviario-PI - Parnahyba 0:3
20:00Julho Esporte - AE Altos 0:0

BRAZYLIA: Campeonato Potiguar - pierwsza runda

19:00America-RN - Alecrim 2:0
20:00Potiguar - ABC 1:3

BRAZYLIA: Campeonato Sergipano

19:15Estanciano EC - Lagarto 1:4
20:00Itabaiana - Confianca 2:0

BRAZYLIA: Campeonato Sul-Matogrossense

20:00Comercial MS - Operario MS 1:3
20:00Operario AC - Ivinhema 0:3

BRAZYLIA: Campeonato Tocantinense

20:00Palmas - Gurupi 0:3
20:00Tocantinopolis - Interporto 2:0

BURKINA FASO: Premier League

16:30Kadiogo - ASFA Yennega 0:1
16:30Royal - Bobo-Dioulasso 1:1
18:45AS Douanes - RDF 0:0

BURUNDI: Primus League

14:00Aigle Noir - Kayanza 2:1
14:00Bumamuru - New Oil 4:0
14:00Flambeau du Centre - Dynamik 2:1
14:00Le Messager Ngozi - Olympic S. 2:0
14:00Vital O - Musongati 1:1

CHILE: Primera División

00:30U. Catolica - Curico Unido 3:1
16:00Huachipato - Cobresal 2:1
22:00O'Higgins - Colo Colo 5:1
00:30A. Italiano - Copiapo 3:0

CHORWACJA: HNL

15:00Osijek - Gorica 2:0
17:10Istra 1961 - Hajduk Split 3:0

CYPR: Pierwsza Dywizja

16:00Omonia - Paphos 0:0
18:00Nea Salamis - AEL Limassol 2:0

CZECHY: 1. Liga

15:00Liberec - Pardubice 1:1
15:00Mlada Bolesław - Brno 0:0
15:00Slavia Praga - Jablonec 5:1
18:00Zlin - Banik Ostrava 1:1

DŻIBUTI: Division 1

15:00Dikhil - Gendarmerie 1:1
17:00ASAS - ASC Hayab 0:1

EGIPT: Pierwsza liga

13:45Enppi - Smouha 0:2
16:00PrzełożoneHaras El Hodood - Al Ahly -:-
18:00Pyramids - Ceramica Cleopatra 2:2
18:00Zamalek - Future FC 2:1

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

13:00Moneni Pirates - Manzini Sea Birds 2:1
14:00Nsingizini Hotspurs - Tambankulu 1:1
15:00Royal Leopards - Mbabane Highlanders 2:3

FRANCJA: Coupe de France Women

13:30Soyaux K - Reims K 0:2
14:00Nantes K - Cannes K 6:1
14:30Lens K - Thonon Evian K 0:5
14:30Marsylia K - Guingamp K 3:2pen

GHANA: Pierwsza Liga

16:00Aduana - Accra Lions 1:1
16:00Berekum Chelsea - Dreams 1:0
16:00Great Olympics - Karela 1:0
16:00Samartex - King Faisal 1:0
16:00Tamale - Nsoatreman 2:0
19:00Asante Kotoko - Kotoku Royals 5:1

GIBRALTAR: National League - Grupa mistrzowska

16:00Magpies - Lynx 1:1

GIBRALTAR: National League - Grupa spadkowa

18:30Europa Point - College 1975 FC 1:1

GRECJA: Super League

15:00Olympiakos - OFI Crete 2:1
18:30AEK - Aris 3:0

GRECJA: Super League 2

13:45Apollon Larissa - Almopos 0:0
13:45Apollon Pontou - AEL Larissa 0:3
13:45Diagoras - Makedonikos 0:0
13:45Irodotos - Panachaiki 0:2
13:45Karditsa - Veria 1:0
13:45Kifisias - Episkopi 6:0
13:45Niki Volos - Iraklis 1908 1:0
13:45O.F. Ierapetra - Kalamata 0:0
13:45Proodeftiki - Smyrnis 0:3

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 1

14:00A. Asteras - Chrisoupolis 0:2
14:00Apollon Paralimniou - Poseidonas Michanionas 1:0
14:00Aris Avatou - Orfeas Xanthi 1:0
14:00Doxa Dramas - Byron Kavala 2:2
14:00Kampaniakos - M. Alexandros Orfaniou 3:0
14:00Kavala - F.C. Pandramaikos 2:0
14:00Thermaikos FC - Panthrakikos 1:1

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 2

14:00Elassona - Ethnikos Neou 1:0
14:00Keravnos Anchelochori - Kozani 1:1
14:00Kozanis - Agias 0:0
14:00Makedonikos Foufas - Pierikos 1:2
14:00PAOK Kristonis - Kastoria 0:1
14:00Svoronos FC - Edessaikos 1:0

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 3

14:00AO Trikala - Vyzas 0:1
14:00Apollon Pargas - Lefkimmi 2:0
14:00Asteras Petriti - Digenis Neochori 2:1
14:00Chalkis - Panagriniakos 1:1
14:00Ipato - Fikis 1:0
14:00Tilikratis L. - Nafpaktiakos A. 5:0
14:00Zakynthos - Panelefsiniakos 1:2

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 4

11:00Aiolikos - Pyliou 2:0
11:00Panargiakos - Mykonos 1:1
14:00Ermionidas-Ermis - Foinikas N. Epidavrou 2:0
14:00Ialisos - Diavolitsi 2:1
14:00Pangytheatikos - Aias Gastounis 1:2
14:00Paniliakos - Rodos 2:1
14:00Panionios - Patrai 1:0

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 5

14:00Agios Ierotheos - Giouchtas 0:2
14:00Agios Nikolaos - Poros 2:0
14:00AO Tympakiou - Paraskevi 0:1
14:00Fostiras - Marko 0:1
14:00Moschato - Aris Petroupolis 0:2
14:00Thyella D. - Keratsini 2:1
14:30E. Piraeus - Almyros Gaziou 1:1

GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura

23:00Deportivo Mixco - Deportivo Achuapa 3:0
03:00Xelaju - Iztapa 3:0
19:00Malacateco - Comunicaciones 1:2
00:00Xinabajul - Guastatoya 1:0

HISZPANIA: LaLiga2

14:00Mirandes - Alaves 1:3
16:15Levante - Burgos CF 1:0
18:30Albacete - Lugo 2:0
18:30Gijon - Malaga 0:0
21:00UD Ibiza - Cartagena 2:2

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1

12:00Alcorcon - Linense 0:0
12:00Algeciras - Badajoz 1:1
12:00Cordoba - Celta Vigo B 0:2
12:00Linares - CF Talavera 3:0
16:00San Fernando - La Coruna 2:2
17:00Pontevedra - Real Madryt B 1:1
18:00Merida AD - San Sebastian Reyes 1:3

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2

12:00Alcoyano - Numancia 0:0
12:00Ath. Bilbao B - UD Logrones 3:0
12:00Baleares - La Nucia 1:1
12:00Castellon - Cornella 1:0
17:00Calahorra - Sabadell 1:1
17:00CF Intercity - Gimnastic 1:2
18:00Amorebieta - R. Union 2:1

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 1

12:00R. Oviedo B - Torrelavega 2:0
12:15Coruxo - Real Aviles 0:2
17:00Guijuelo - Valladolid Promesas 1:2
17:00Langreo - Rayo Cantabria 0:0
17:30Zamora - Laredo 1:0
19:00Bergantinos - Arenteiro 2:3

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2

16:00Real Sociedad C - Alfaro 3:1
17:00Arnedo - Arenas Club 0:0
17:00Cirbonero - Alaves B 2:2
17:00Tudelano - Tarazona 1:0

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 3

12:00Badalona Futur - Hercules 0:1
12:00Ebro - Lleida 1:0
12:00Espanyol B - Zaragoza B 0:0
12:00Mallorca B - Ibiza Islas Pitiusas 0:1
12:00Pena Deportiva - CE Manresa 2:0
12:00Prat - Alzira 2:1
12:00Saguntino - Formentera 0:1
16:30Teruel - Olot 0:0

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 4

12:00Cartagena B - Sanluqueno 2:1
12:00CD Utrera - Torremolinos 1:2
12:00Granada B - Cadiz B 2:0
12:00Velez - Mancha 1:0
17:00Ejido - Antequera 0:2
17:00Huelva - San Roque 1:1
17:00Mar Menor - Betis B 1:0
17:00Sevilla B - Yeclano 2:1
17:00Xerez D.F.C. - UCAM Murcia 1:2

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 5

12:00Cerdanyola - Socuellamos 2:0
12:00Leganes B - Atl. Paso 2:1
12:00Melilla - Villanovense 1:1
12:00Montijo - Guadalajara 1:1
12:00Navalcarnero - Cacereno 1:0
17:00CD Coria - Union Adarve 1:0
17:00Don Benito - Atl. Madryt B 2:2
17:00Gimnastica Segoviana - CD Estepona 0:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 1

12:00Atletico Arteixo - Alondras 1:0
12:00Viveiro - Somozas 1:0
12:15Silva SD - CD Choco 1:3
15:45Gran Pena - UD Ourense 1:0
17:00Arosa SC - Dep. Fabril 0:0
17:00Arzua - Barco 0:0
17:00Estradense - Paiosaco 2:3

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2

12:00Condal - Union Club Ceares 1:0
12:00Covadonga - CD Colunga 1:0
12:00Gijon B - Aviles Stadium 5:1
12:00Praviano - Luarca 1:1
12:00Real Titanico - Llanes 0:0
17:00Caudal Deportivo - Tuilla 0:0
17:00L'Entregu - Valdesoto 3:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3

11:45Siete Villas - Vimenor 1:2
16:30Gama - Castro 1:3
17:00Solares - Atletico Albericia 0:3
17:00Textil Escudo - Naval Reinosa 1:2

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4

18:00Barakaldo - Lagun Onak 2:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 5

11:45Grama - CE Europa 2:0
12:00Castelldefels - San Cristobal CP 1:1
12:00Pobla Mafumet - Vilassar de Mar 2:1
12:00Rapitenca - Sant Andreu 2:2
12:00Vilafranca - Girona B 0:4
12:30UE Sants - Badalona 0:2
12:30UE Tona - Montanesa 0:2
16:30Peralada - L'Hospitalet 2:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6

12:00Torrellano - Jove 1:0
12:00Torrent - Acero 2:1
16:00Hercules B - Roda 0:1
16:30Silla CF - Levante B 1:2
17:00Orihuela - Ilicitano 0:0
17:00Villarreal C - Rayo Ibense 0:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 7

11:30CDE Madrid - Pozuelo de Alarcon 2:3
11:30Getafe B - RSC International 2:3
11:30Real Aranjuez - Canillas 0:1
12:00Las Rozas - Paracuellos Antamira 3:1
13:30Vallecano B - CD Mostoles 0:1
16:30Galapagar - AD Torrejon 0:2

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8

16:30Becerril - La Virgen 2:1
17:00Arandina - Palencia CF 1:1
17:00Salamanca - Santa Marta Tormes 2:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9

12:00El Palo - Marbella 2:1
12:00Malaga City - Arenas Armilla 1:1
12:00Maracena - Jaen 1:1
17:30CD Torreperogil - Malaga B 0:0
17:30Torredonjimeno - Almeria B 2:2
18:00Atletico de Porcuna - Huetor Tajar 1:3

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10

12:00Ayamonte - Conil 2:0
12:00CD Gerena - Cordoba B 0:0
12:00Coria C.F. - Puente Genil 0:3
12:00Rota - Antoniano 0:2
17:00Ciudad de Lucena - Cartaya 1:0
17:00Pozoblanco - Xerez CD 0:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11

16:30Soller - CE Sant Jordi 1:0
17:00Penya Independent - Llosetense 2:2

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12

13:00Gran Tarajal - Tamaraceite 0:2
13:00Lanzarote - Tenerife B 1:2
13:00Las Palmas B - Yaiza 2:0
13:00Mensajero - CD Marino 3:2

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 13

11:00La Union - EG El Palmar CF 2:2
12:00Deportiva Minera - Racing Murcia 0:1
12:00Real Murcia B - UCAM Murcia B 0:1
16:00CAP Ciudad de Murcia - Bullense 1:0
16:30Aguilas FC - Pulpileno 2:0
16:30Ciudad Cieza - Caravaca 4:1
16:30Lorca Deportiva - Molinense 1:0
16:30Muleno - Alcantarilla 1:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 14

12:00CD Calamonte - UP Plasencia 0:1
12:00Fuente de Cantos - Montehermoso 1:0
12:00Miajadas - Pueblonuevo 3:0
12:00Moralo - Olivenza 2:1
12:30Jerez CF - Villafranca 1:1
12:30Trujillo - Llerenense 1:1
16:30Don Alvaro - Azuaga 0:4
17:00Arroyo - La Estrella 2:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15

11:30Subiza - Ezcabarte 1:2
17:00Azkoyen - Pena 4:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 16

12:00Agoncillo - Naxara 0:2
12:00Berceo - Vianes 1:3
12:00Pena Balsamaiso - Casalarreina 3:0
12:00Racing Rioja B - Comillas 1:2
16:00Anguiano - Calahorra B 2:1
16:15Haro Deportivo - Varea 1:1
16:30River Ebro - Oyonesa 2:3
17:00CDFC Calzada - Yague 1:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 17

12:00Cuarte - Barbastro 1:1
16:00Almudevar - Ejea 3:2
16:00Calamocha - CF Illueca 0:1
16:00Tamarite - Caspe 3:1
16:30Atletico Monzon - Carinena 0:0
16:30Epila - Huesca B 0:1
16:30Utrillas - Binefar 1:4

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18

12:00Toledo - Villarrubia 1:0
16:30Conquense - CF Talavera B 2:0
16:30La Solana - Villacanas 0:2
17:00Marchamalo - Quintanar 2:2
17:00Puertollano C.F. - Villarrobledo 2:0

HISZPANIA: Liga F Women

12:00Atl. Madryt K - Sevilla K 1:1
12:00Real Sociedad K - Huelva K 4:0
16:00Las Planas K - Valencia K 0:3
18:00Tenerife K - Barcelona K 0:6

HISZPANIA: Primera Federacion Women

11:00Cacereno K - Tenerife B K 1:0
11:00Vallecano K - Espanyol K 0:2
16:30Cordoba K - Granada K 1:2
17:00Real Oviedo K - SE AEM K 0:1

HOLANDIA: Eredivisie

12:15Twente - Feyenoord 1:1
14:30Excelsior - Ajax 1:4
14:30FC Volendam - Groningen 3:2
16:45Cambuur - Sittard 1:2

HOLANDIA: Derde Divisie

14:00Baronie - Watergraafsmeer 2:0
14:00Blauw Geel - RKSV UDI 1:0
14:00DEM - HSC '21 0:1
14:00Dongen - ADO 20 Heemskerk 3:2
14:00Gemert - HV & CV Quick 2:1
14:00GVV Unitas - FC Oss 0:0
14:00Rosmalen - USV Hercules 1:2
14:00TOGB - Groene Ster 1:1

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety

12:15Feyenoord K - Sittard K 0:4

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

02:00Olancho - Vida 3:1
02:00Olimpia - Marathon 0:0
02:15Honduras Progreso - UPNFM 0:2
02:30Victoria - Motagua 2:2
22:00Real Sociedad - Real Espana 1:3

HONG KONG: Premier League

08:00Sham Shui Po - Lee Man Warriors 0:4
09:30Hong Kong FC - Eastern AA 1:0
11:00HK U23 - Tai Po 0:3

INDIE: ISL

15:00Kerala Blasters - North East Utd 2:0

INDIE: I-League

09:30Sreenidi Deccan - Neroca FC 3:2
12:00Gokulam - Kenkre 1:0

INDIE: Santosh Trophy

05:30Lakshadweep - Chandigarh 1:3
09:30Manipur - Jharkhand 5:1
09:30Punjab FT - Himachal Pradesh 5:0

INDONEZJA: Liga 1

09:30Persija Jakarta - Persikabo 1973 1:0
10:00Madura United - Persebaya 0:2

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

16:00Newry City - Larne 0:0

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:15H. Haifa - H. Beer Sheva 0:1

JAMAJKA: Premier League

19:00Dunbeholden - Chapelton 0:0
19:00Faulkland - Vere United 0:1
21:15Montego Bay - Tivoli 0:3
21:15Mount Pleasant - Humble Lions 1:0
22:00Waterhouse - Portmore 1:1

KAMERUN: Elite Two

15:00OFTA - AS Fap 0:0
15:30AS Lausanne - Bafoussam 1:0

KATAR: QSL

14:35Al Sailiya - Al-Gharafa 1:2
14:35Al-Sadd - Al Markhiya 1:0
16:45Al Ahli Doha - Umm-Salal 3:1

KENIA: Premier League

13:00Bandari - Nairobi City 2:1
13:00Leopards - Gor Mahia 0:0

KENIA: Super League

13:00PrzełożoneAPS Bomet - Kibera -:-
13:00PrzełożoneFortune Sacco - Gusii -:-
13:00Gusii - Silibwet 2:2
13:00Mara Sugar - MCF 1:0
13:00Mwatate United - Darajani Gogo 0:0
13:00Naivas FC - Migori 1:0

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

23:20Huila - Bucaramanga 1:2
21:10Atl. Nacional - Aguilas 0:0
23:20Pereira - Millonarios 2:3

KOSTARYKA: Primera División - Clausura

02:15AD Santos - Saprissa 0:0
03:00Herediano - Guanacasteca 0:1
18:00Grecia - San Carlos 0:0
22:00Puntarenas FC - Zeledon 1:2

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura

02:00Liberia - Cofutpa 2:0
18:00ADR Jicaral - Quepos Cambute 2:1
21:00Cariari Pococi - CS Uruguay 4:2
22:00Escorpiones - Limon Black Star 1:0
22:00Santa Ana - Ad Aserri 1:0

LESOTHO: Premier League

15:00Linare - CCX 2:1
15:00Machokha - Lioli 1:1
15:00Matlama - Lijabatho 1:0
15:00Mazenod - Defence Force 1:2

LIBAN: Pierwsza Liga - Runda zwycięzców

14:00Al Ahed - Al Ansar 0:0

LIBERIA: LFA First Division

16:30Sandi - Freeport 1:2
17:00Muscat - BEA Mountain 0:2

MALTA: Premier Liga

11:30Balzan - Marsaxlokk 0:0
15:00Hamrun - Sirens 3:0
15:00Valletta - Floriana 0:0

MALTA: Challenge League - Grupa - awans

16:30Tarxien - Naxxar Lions 0:3

MALTA: Challenge League - Grupa spadkowa

14:00Attard - San Gwann 1:1
14:00Fgura - Marsaskala 1:1
16:30St. Andrews - Mtarfa 2:1

MAROKO: Botola Pro

16:00Union Touarga - Difaa El Jadidi 2:1
18:15Wydad - FUS Rabat 0:0
20:30Agadir - Berkane 0:1
20:30Chabab Mohammedia - Khouribga 1:1

MAURITIUS: Super League

12:30AS Vacoas - Port Louis 0:2
15:30La Cure Sylvester - Savanne 1:2

MEKSYK: Liga MX - Clausura

02:05Tigres - Atl. San Luis 0:0
04:05Club America - Mazatlan FC 6:0
04:05Juarez - Guadalajara 1:2
19:00Toluca - Leon 0:0

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Zacatecas Mineros - Alacranes 1:2
00:00Tapatio - Atletico La Paz 2:0

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Clausura

23:00Cafetaleros - Canamy 3:2
23:00Tritones Vallarta - Mineros de Fresnillo 3:0
00:00Mexicali - Cimarrones de Sonora 2 1:1
01:00Lobos ULMX - Saltillo 2:1
19:00Tulancingo - Catedraticos Elite 3:2
23:00Real de Arteaga - Montaneses 1:7

MEKSYK: Liga Premier Serie B - Clausura

23:00Pioneros - Mazorqueros 0:1
00:00Alebrijes de Oaxaca 2 - Huracanes Izcalli 1:0
19:00Zitacuaro - Atl. Angelopolis 7:0

MEKSYK: Liga MX U20 - Clausura

16:00Toluca U20 - Leon U20 2:1
18:00Pachuca U20 - Necaxa U20 0:3

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura

00:05Leon K - Monterrey K 0:1
00:00Atl. San Luis K - Atlas K 5:1

NAMIBIA: MTC Premiership

11:00Blue Waters - Life Fighters 1:3
13:00Citizens - Young Africans 0:1
13:00Eleven Arrows - Julinho Sporting 1:2
13:00Orlando Pirates - Young Brazilians 3:4
14:00Mighty Gunners - UNAM 2:0
15:00Okahandja - Tura Magic 0:0
16:00Civics - Black Africa 1:2
16:00Tigers - African Stars 0:0

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:301. FC Nürnberg - St. Pauli 0:1
13:30Arminia Bielefeld - Sandhausen 1:2
13:30Hamburger SV - Braunschweig 4:2

NIEMCY: 3. Liga

13:00Viktoria Koeln - Mannheim 1:4
14:00Borussia Dortmund II - Wehen 0:1

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

14:00PrzełożoneHildesheim - Teutonia Ottensen -:-
14:00Norderstedt - Werder Brema II 0:0

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

13:00Greifswald - Berliner AK 07 3:0
13:00Viktoria Berlin - Jena 1:1
16:00Chemie Lipsk - Babelsberg 1:1

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

13:00Hansa Rostock II - 1.FC Frankfurt 2:0
13:30CFC Hertha - TuS Makkabi Berlin 0:1
13:30Mahlsdorf - Rostocker FC 0:0
13:30Neustrelitz - Pampow 2:0

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

13:00Bautzen - Ludwigsfelder 1:0
13:00PrzełożoneEinheit Wernigerode - An der Fahner Hohe -:-
13:00Nordhausen - Eilenburg 0:3

NIEMCY: Oberliga Hamburg

10:45Paloma - Altona 0:4
13:00Turkiye Wilhelmsburg - Hamm United 3:1
14:00Niendorfer TSV - Curslack-Neuengamme 2:2
14:00Tornesch - Wandsbeker Concordia 1:4
14:00TSV Buchholz 08 - HEBC Hamburg 1:1
15:00Sasel - TuS Osdorf 3:2

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

14:00PrzełożoneEgestorf-Langreder - VfL Oldenburg -:-
14:00Eintracht Celle - Bersenbruck 0:3
14:00Papenburg - Lupo-Martini Wolfsburg 0:1
14:00PrzełożonePattensen - Spelle-Venhaus -:-

NIEMCY: Oberliga Westfalen

14:30PrzełożoneErndtebruck - ASC 09 Dortmund -:-
14:30PrzełożoneWestfalia Rhynern - Ennepetal -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

14:30Duisburg - Baumberg 3:4
14:30Hamborn - Homberg 2:2
14:30MSV Dusseldorf - SSVg Velbert 2:2
15:00FC Monheim - Hilden 3:3
15:00Germania Ratingen - Meerbusch 1:0
15:00Schonnebeck - Union Nettetal 4:1
15:30TuRU Düsseldorf - Kleve 1:0

NIGERIA: NPFL

15:00Akwa United - Plateau 1:0
15:00Enyimba - Kwara 3:0
16:00Gombe - Nasarawa 1:1
16:00Lobi Stars - Bayelsa United 3:0
16:00Niger - Enugu 0:0
16:00Shooting Stars - El Kanemi 1:0
16:00Sunshine Stars - Abia Warriors 1:0
16:00Wikki Tourist - Doma United 0:0

NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura

02:00Diriangen - UNAN-Managua 2:1
02:00Esteli - Ocotal 3:1

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura

23:00Diriangen U20 - UNAN-Managua U20 2:0
23:00Esteli U20 - Ocotal U20 8:0
17:00Managua FC U20 - Juventus Managua U20 2:1
22:00Jalapa U20 - Matagalpa U20 0:1

NORWEGIA: Nasjonal U19 CL

13:00Aalesund U19 - Molde U19 3:0
14:00Lilleström U19 - Tromso U19 2:0

OMAN: Sultan Cup

14:10Al Suwaiq - Al-Bashaeer 3:0
16:30Oman Club - Al-Rustaq 0:1

PANAMA: LPF - Apertura

00:15Herrera - Deportivo Universitario 3:4
02:30Tauro - Potros del Este 2:0
22:00Arabe Unido - Miguelito 0:2
00:15Chiriqui - UMECIT 1:1

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

00:30Guairena FC - Nacional Asuncion 1:3
21:00General Caballero JLM - Resistencia 2:0
23:30Cerro Porteno - Ameliano 1:1

PORTUGALIA: Liga Portugal

16:30Casa Pia - Santa Clara 2:1
16:30Vizela - Rio Ave 3:1
19:00Boavista - Portimonense 4:2
21:30Famalicao - Estoril 1:0

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

12:00Torreense - Farense 1:0
13:45Covilha - FC Porto B 1:2
15:00Tondela - Nacional 1:0
15:00Vilafranquense - Moreirense 1:2
16:30Estrela - Feirense 4:1
16:30Mafra - Oliveirense 2:3
19:00Leixoes - Penafiel 2:1

PORTUGALIA: Liga 3

12:00Academica - Fontinhas 1:0
16:00Caldas - Alverca 2:1
20:00Os Belenenses - Leiria 1:2

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

13:00SC Praiense - Esperanca de Lagos 0:1
16:00Alcains - 1º Dezembro 0:2
16:00Brito - Pedras Salgadas 0:0
16:00Castro Daire - Valadares Gaia 0:1
16:00Coruchense - SB Castelo Branco 2:0
16:00Dumiense - Desportivo Moncao 2:1
16:00Fabril do Barreiro - Atletico 2:0
16:00Guarda Desportiva - Salgueiros 0:1
16:00Imortal - Ferreiras 1:0
16:00Leca - Camacha 1:1
16:00Loures - Marinhense 1:2
16:00Lusitania FC - Gondomar 4:0
16:00Machico - GD Resende 3:2
16:00Maria de Fonte - Amarante 2:3
16:00Oriental Dragon - Lusitano GC 0:2
16:00PrzełożonePero Pinheiro - Rio Maior SC -:-
16:00Sao Martinho - Merelinense 0:0
16:00SC Vianense - Tirsense 0:1
16:00Sertanense - Mortagua 1:1
16:00Sintrense - Santarem 0:0
16:00Uniao Da Serra - Arronches Benfica 1:2
16:00Vasco da Gama - Juv. Evora 0:1
16:00Vila Mea - Vilar de Perdizes 2:2
16:15Maritimo B - Rebordosa 1:1
17:00Beira Mar - FC Alpendorada 2:1
17:00CD Rabo Peixe - SC Angrense 1:0

PORTUGALIA: Liga BPI Women

14:00Maritimo K - Benfica K 1:4
14:00Vilaverdense K - Valadares Gaia K 2:1
16:00Albergaria/Durit K - Torreense K 1:1
16:00Braga K - Amora K 5:0
16:00Damaiense K - Famalicao K 3:1
16:00Sporting K - Ouriense K 4:1

RPA: Pierwsza liga

14:30Chippa United - Maritzburg Utd 1:0
14:30Richards Bay - AmaZulu 1:1
16:30Kaizer Chiefs - Royal AM 2:0
16:30TS Galaxy - Golden Arrows 4:0

RPA: Motsepe Foundation Championship

14:30Pretoria Callies - Baroka 1:1
14:30Uthongathi - Casric Stars 1:2

RPA: Diski Challenge

09:00Cape Town City U23 - Mamelodi U23 1:1
09:00Kaizer U23 - Golden Arrows U23 5:0
09:00Maritzburg Utd U23 - Chippa United U23 1:0
09:00Marumo Gallants U23 - Supersport U23 4:6
09:00Sekhukhune U23 - Stellenbosch U23 3:3
11:00Amazulu U23 - TS Galaxy U23 2:2

RUMUNIA: Liga 1

12:30FC Arges - Botosani 0:2
15:00AnulowaneSepsi Sf. Gheorghe - U Craiova 1948 0:0
18:00FCSB - Farul Constanta 2:3

RWANDA: Premier League

14:00Bugesera FC - Gorilla 0:0
14:00Etincelles - Marines 2:1

SALWADOR: Primera Division - Clausura

00:30Santa Tecla - Aguila 1:2
02:00Metapan - Chalatenango 1:0
22:00FAS - 11 Deportivo 2:2
22:00Luis Angel Firpo - Atletico Marte 1:1
22:15Platense Municipal - Alianza FC 0:3
22:30Dragon - Jocoro 0:1

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00La Fiorita - Folgore 2:0
18:30Libertas - Faetano 2:1
19:00Tre Fiori - Virtus 1:1

SIERRA LEONE: Premier League

17:15Central Parade - Freetown City 0:1
17:15Diamond Stars - FC Johansen 2:0
17:15East End Tigers - Mighty Blackpool 1:2
17:15Kamboi Eagles - Wusum Stars 1:0
17:15Lamboi - Kallon 1:0

SZKOCJA: Premiership

14:30Livingston - Hearts 0:0
17:00Dundee Utd - Celtic 0:2

SZKOCJA: SWPL 1 Women

14:00Glasgow K - Aberdeen K 0:1
14:00Partick Thistle K - Hibernian K 0:4
14:00Spartans K - Motherwell K 0:0
16:00Hearts K - Celtic K 1:2
17:00Hamilton K - Dundee Utd K 2:2
17:10Rangers K - Glasgow City K 0:0

SZWAJCARIA: Super League

14:15Young Boys - Winterthur 5:1
16:30Servette - Sion 2:2
16:30Zurich - St. Gallen 1:0

SZWAJCARIA: Challenge League

14:15Bellinzona - Yverdon 0:2
16:30Lausanne Ouchy - Lausanne 2:4
16:30Xamax - Schaffhausen 1:1

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

01:30USA - Kolumbia 0:0
23:00Trinidad i Tobago - Saint-Martin 2:0

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

00:00Blooming (Bol) - Monagas (Ven) 2:2
00:00Inter Miami (Usa) - St. Louis City (Usa) 0:4
02:00Barcelona SC (Ecu) - Mushuc Runa (Ecu) 1:0
09:00Arda (Bul) - FK Zoria Ługańsk (Ukr) 2:1
09:10Tabasalu (Est) - Viimsi JK (Est) 0:3
09:30Ch. Odessa (Ukr) - Lok. Tashkent (Uzb) 1:3
10:00Balcatta (Aus) - Floreat Athena (Aus) 1:3
10:30Admira Prague (Cze) - Mlada Bolesław B (Cze) 2:0
11:001. FC Nürnberg II (Ger) - Bamberg (Ger) 2:0
11:00Altach (Aut) - Monako II (Fra) 0:3
11:00Haapsalu (Est) - Nomme Kalju U21 (Est) 2:1
11:00Slovacko B (Cze) - Kvitkovice (Cze) 2:2
12:00Arminia Ludwigshafen (Ger) - Russingen (Ger) 7:1
12:00Inglewood (Aus) - Perth Glory U21 (Aus) 2:1
12:00Warta Poznań (Pol) - Unia Swarzędz (Pol) 3:2
12:30Schermbeck 2020 (Ger) - SW Essen (Ger) 2:3
13:00Besa 1976 (Mkd) - Turon (Uzb) 0:2
13:00CSKA Sofia (Bul) - Makedonija GP (Mkd) 0:0
13:00Degerfors (Swe) - Skövde (Swe) 1:1
13:00Garching (Ger) - Pipinsried (Ger) 0:1
13:00Resovia Rzeszów (Pol) - Maritsa Plovdiv (Bul) 2:1
13:00Tikves (Mkd) - Ferizaj (Kos) 1:0
13:00Young Boys FD (Den) - Fredericia (Den) 2:2
13:15Konigsdorf (Ger) - Lindenthal-Hohenlind (Ger) 6:0
13:30Atyrau (Kaz) - Koge (Den) 0:3
13:30Flora (Est) - Valmiera (Lat) 2:0
13:30Karlslunde (Den) - Avarta (Den) 0:1
14:00Dalkurd (Swe) - Sandviken (Swe) 2:0
14:00Dyn. Moskwa (Rus) - Borac Banja Luka (Bih) 3:2
14:00FK Liepaja (Lat) - Super Nova (Lat) 8:1
14:00Havelse (Ger) - Ramlingen-Ehlershausen (Ger) 5:1
14:00OdwołaneHebar (Bul) - R. Volgograd (Rus) -:-
14:00Lok. Moskwa (Rus) - Soczi (Rus) 2:0
14:00Minaj (Ukr) - Spartak Varna (Bul) 0:0
14:00Vasalund (Swe) - Haninge (Swe) 2:0
14:30FK Zoria Ługańsk (Ukr) - Akademija Pandev (Mkd) 2:0
14:30Vejle (Den) - Struga (Mkd) 2:1
14:30Zeljeznicar (Bih) - Sutjeska Foca (Bih) 9:0
14:50Sutjeska (Mne) - Dnipro-1 (Ukr) 0:0
15:00Ch. Odessa (Ukr) - Malisheva (Kos) 0:1
15:00OdwołaneDerry City (Irl) - Aalborg (Den) -:-
15:00Emden (Ger) - Oberneuland (Ger) 4:1
15:00Lok. Plovdiv (Bul) - Nizhny Novgorod (Rus) 1:1
15:45FC Alliance (Est) - Paide Linnameeskond U21 (Est) 1:4
16:30Elva (Est) - Tallinna Kalev (Est) 0:0
19:00LDU Quito (Ecu) - El Nacional (Ecu) 1:2
21:00Bolivar (Bol) - Monagas (Ven) 5:1

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety

12:00OdwołaneSparta Praga K (Cze) - Neulengbach K (Aut) -:-
13:00Potsdam K (Ger) - 1. FC Union Berlin K (Ger) 0:1
13:00Werder Brema K (Ger) - Wolfsburg II K (Ger) 3:1
14:00Eskilstuna United K (Swe) - Örebro K (Swe) 1:4
17:45Flora K (Est) - Tallina Kalev K (Est) 9:0

TAJLANDIA: Thai League 1

12:00Khonkaen Utd. - Sukhothai 2:1
12:00Lamphun Warrior - Ratchaburi 1:1
12:30Buriram - Chonburi 2:0
13:00Police Tero - Pathum United 0:0

TAJLANDIA: Thai League 2

11:30Rayong FC - Chiangmai FC 4:1
12:00Phrae - Nakhon Pathom 0:0
12:30Suphanburi - Chainat 1:3
13:00Ayutthaya Utd - Udon Thani 2:1

TOGO: Championnat National

16:00Entente II - Anges de Notse 1:0
16:00Gbohloe-Su - Unisport 2:2
16:00Gomido - Espoir 1:0
16:00Kakadl - AS Togo-Port 1:0
16:00Semassi - Sara Sport 2:0
16:00Tambo - ASC Kara 0:2

TURCJA: Super Lig

11:30Istanbulspor - Kayserispor 2:4
17:00Basaksehir - Konyaspor 2:0
17:00Fenerbahce - Kasimpasa 5:1

TURCJA: 1. Lig

11:30Adanaspor - Bodrumspor 1:2
11:30Keciorengucu - Altay 1:1
14:00Yeni Malatyaspor - Eyupspor 2:1
17:00Denizlispor - Manisa FK 1:1

TURCJA: 2. Lig White Group

12:00Amedspor - Sanliurfaspor 1:0
12:00Batman Petrolspor - Bursaspor 1:2
12:00Bayburt - Duzcespor 1:1
12:00Corum - Nazillispor 4:2
12:00Erokspor - Arnavutkoy Bl. 1:0
12:00Sivas Belediyespor - Soma Spor 1:2
12:00Tarsus - Menemenspor 0:2

TURCJA: 2. Lig Red Group

11:00Fethiyespor - Iskenderunspor 0:0
12:001928 Bucaspor - Kastamonuspor 2:0
12:00Adiyaman FK - Zonguldak 1:0
12:00Balikesirspor - Karacabey Belediyespor 0:2
12:00Kirklarelispor - Kirsehir Belediyespor 0:1
12:00Pazarspor - Diyarbekirspor 1:1
12:00Sariyer - Ankara Demirspor 0:2
12:00Serik Belediyespor - Kocaelispor 0:1
12:00Trabzon FK - Vanspor FK 0:0
12:00Usakspor - Etimesgut 1:1

TURCJA: 3. Lig Group 1

11:00Yeni Amasyaspor - Elazigspor 3:2
12:0052 Orduspor - Edirnespor 2:0
12:00Agri 1970 - Kutahyaspor 1:1
12:00Eskisehirspor - Sile Yildizspor 1:1
12:00Karakopru - Hacettepe 1945 1:0
12:00Kelkit - Belediye Derince 0:0
12:00Yomraspor - Nevsehir 0:1

TURCJA: 3. Lig Group 2

12:00Darica Genclerbirligi - Ofspor 1:1
12:00Elazig Karakocan - Karaman 2:0
12:00Ergene Velimese - Ayvalikgucu 1:1
12:00Eynesil - Kirikkale Buyuk Anadolu 2:1
12:00Kahramanmaras - Bayrampasa 1:1
12:00Turgutluspor - Igdir FK 1:3

TURCJA: 3. Lig Group 3

11:00Beyoglu Yeni Carsi - Aksaray Bld. 2:4
12:00Bergama Bld. - Nigde Anadolu 5:0
12:00Bursa - Arguvan 3:3
12:00Cankaya FK - Musspor 4:2
12:00Efeler 09 - Tepecik 1:0
12:00Erbaaspor - Akhisarspor 2:1
12:00Osmaniyespor - Kepez Belediyespor 0:1
12:00Sapanca Genclikspor - Hopaspor 0:0
12:00Siirt Ozel - Fatsa Belediyespor 1:0

TURCJA: Super Lig Women

10:001207 Antalyaspor K - Atasehir K 0:0
10:00ALG Spor K - Altay K 3:0
10:00Galatasaray K - Amed SK K 4:2
10:00Karagumruk K - Hakkarigucu Spor K 6:0
10:00Trabzonspor K - Adana Idmanyurduspor K 1:0
12:00Hatayspor K - Fatih Vatan Spor K 0:0
12:00Karadeniz Eregli Bld. K - Dudullu K 1:0

WALIA: Premier Women

15:00Aberystwyth K - Swansea K 2:2
15:00Cardiff Met. K - Abergavenny Town K 0:0
15:00Pontypridd K - Barry K 6:1
15:00TNS K - Cardiff City K 1:5

WĘGRY: OTP Bank Liga

13:00Mezokovesd - Puskas Academy 1:0
15:30Ujpest - Honved 2:1
17:30Kecskemeti - MOL Fehervar 2:1

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

13:00Gyirmot - Dorogi 1:1
13:00Haladas - Nyiregyhaza 0:1
13:00Kazincbarcika - Bekescsaba 1:3
13:00Siofok - Csakvari 2:0
13:00Soroksar - DVTK 0:5
15:00Ajka - Mosonmagyarovari TE 1:1
15:00MTK Budapest - Szentlorinc 2:0
15:00Pecsi - Budafoki 0:1
15:00Tiszakecske - Kozarmisleny 2:2

WIETNAM: Super Cup

11:00Hanoi FC - Hai Phong 2:0

WŁOCHY: Serie B

14:00Ascoli - Palermo 1:2
16:15Frosinone - Benevento 1:0

WŁOCHY: Serie C - Group A

12:30Juventus U23 - L.R. Vicenza 2:1
14:30AlbinoLeffe - Piacenza 1:1
14:30Arzignano - Pergolettese 0:0
14:30FeralpiSalo - Virtus Verona 0:2
14:30Mantova - Lecco 2:0
14:30Novara - Pro Vercelli 0:1
14:30Padova - Pordenone 1:1
14:30Renate - Pro Patria 0:1
14:30Sangiuliano City - Pro Sesto 0:1
14:30Triestina - Trento 0:2

WŁOCHY: Serie C - Group C

14:30ACR Messina - Catanzaro 1:1
14:30Avellino - Latina 0:0
14:30Crotone - Potenza 0:0
14:30Pescara - Foggia 0:4
14:30Picerno - Fidelis Andria 3:1
14:30Turris - Giugliano 0:2
14:30Viterbese - Juve Stabia 0:1
17:30Taranto - Gelbison 0:0
17:30Virtus Francavilla - Monterosi 3:0

WŁOCHY: Serie D - Group A

14:30Asti - Bra 0:0
14:30Borgosesia - Casale 1:0
14:30Castanese - Sanremese 0:1
14:30Castellanzese - Gozzano 2:0
14:30Chieri - Vado 1:1
14:30Chisola - Sestri Levante 0:1
14:30Derthona FbC - Fezzanese 1:1
14:30Fossano - Ligorna 2:3
14:30PDHA - Stresa Vergante 0:0
14:30Pinerolo - Legnano 2:1

WŁOCHY: Serie D - Group B

14:30Arconatese - Varesina 0:1
14:30Breno - Desenzano 1:1
14:30Brusaporto - Seregno 0:1
14:30Caronnese - Alcione Milano 0:2
14:30Citta di Varese - USD Casatese 0:0
14:30Folgore Caratese - Franciacorta 2:0
14:30Lumezzane - Sona 1:0
14:30Ponte San Pietro - Ciserano-Bergamo 1:0
14:30Villa Valle - Real Calepina 1:1

WŁOCHY: Serie D - Group C

14:30Caldiero Terme - Torviscosa 0:2
14:30Cjarlins Muzane - Adriese 2:1
14:30Dolomiti Bellunesi - Bolzano 1:1
14:30Este - Cartigliano 1:2
14:30Legnago Salus - Villafranca 1:0
14:30Levico Terme - Portogruaro 1:0
14:30Luparense - Montebelluna 1:0
14:30Mestre - Campodarsego 1:3
14:30Montecchio Maggiore - Union Clodiense 0:1

WŁOCHY: Serie D - Group D

14:30AC Carpi - Sammaurese 2:3
14:30Correggese - Real Forte Querceta 1:0
14:30Crema - Aglianese Calcio 2:2
14:30Fanfulla - Ravenna 1:1
14:30Forli - Scandicci 2:1
14:30Mezzolara - Corticella 2:2
14:30Pistoiese - Giana Erminio 1:1
14:30Prato - Sant'Angelo 1:0
14:30Salsomaggiore - G.S. Bagnolese 0:2
14:30United Riccione - Lentigione 1:0

WŁOCHY: Serie D - Group E

14:30Citta di Castello - Montespaccato 4:1
14:30Flaminia - Tau 0:0
14:30Ghivizzano Borgo - Ostia Mare 1:0
14:30Grosseto - Mobilieri Ponsacco 3:1
14:30Orvietana - Poggibonsi 0:0
14:30Sangiovannese - Pianese 1:2
14:30Terranuova Traiana - Arezzo 2:1
15:00Seravezza Pozzi - Livorno 0:0

WŁOCHY: Serie D - Group F

14:30ASD Pineto Calcio - Vastogirardi 2:0
14:30Avezzano - Cynthialbalonga 1:1
14:30Chieti - Montegiorgio 0:1
14:30Nuova Florida - Vigor Senigallia 1:2
14:30Porto D'Ascoli - Termoli 0:1
14:30Roma City - Vastese 1:0
14:30S. N. Notaresco - Sambenedettese 1:0
14:30Trastevere Calcio - Fano 2:1
14:30US Tolentino - Matese 0:0

WŁOCHY: Serie D - Group G

14:00Arzachena - Real Monterotondo 1:0
14:00Palmese 1914 - Ilvamaddalena 1:1
14:30Angri - Paganese 1:1
14:30Casertana - Cassino 2:2
14:30Pomezia - Tivoli Calcio 3:3
14:30Portici 1906 - SS Nola 1925 2:4
14:30Sorrento - Aprilia 0:1
14:30Vis Artena - Lupa Frascati 0:1

WŁOCHY: Serie D - Group H

14:30Bitonto - Matera 1:1
14:30Casarano - Brindisi 1:1
14:30Cavese - Puteolana 1:0
14:30Francavilla - Barletta 0:0
14:30Gladiator - Citta di Fasano 1:0
14:30Lavello - Nocerina 1:0
14:30Molfetta Calcio - A.C.D. Nardo 0:2
15:00Gravina - Altamura 1:1
15:00Martina Calcio - Afragolese 1:1

WŁOCHY: Serie D - Group I

14:30AS Acireale - Castrovillari 1:2
14:30Licata - Mariglianese 2:0
14:30Real Aversa - Canicatti 0:1
14:30San Luca - Locri 1909 2:4
14:30Sancataldese - Lamezia Terme 2:0
14:30Santa Maria Cilento - Cittanovese 1:0
14:30USD Ragusa - Paterno 1:1
15:00Trapani - S. Agata 1:1

WŁOCHY: Primavera 1

10:45Cesena U19 - Inter U19 1:1
11:00Atalanta U19 - Lecce U19 2:4
13:00Verona U19 - Cagliari U19 2:2
14:30Fiorentina U19 - Sampdoria U19 0:1
14:30Frosinone U19 - Sassuolo U19 0:0
16:30Torino U19 - Bologna U19 1:1

WŁOCHY: Serie A Women

12:30Juventus K - Sampdoria K 5:0
14:30AS Roma K - Sassuolo K 5:0
14:30Parma K - Como K 1:0

WŁOCHY: Serie B Women

12:00Napoli K - Tavagnacco K 6:0
14:30Apulia Trani K - Genoa K 1:4
14:30Arezzo K - Lazio K 1:3
14:30Cesena K - Chievo Verona K 0:1
14:30San Marino Academy K - Ternana K 2:4
17:30Brescia K - Trento K 1:0
18:00Torres K - Cittadella K 1:1

ZAMBIA: Super League

14:00Forest Rangers - Zanaco 1:0

ZEA: Division 1

14:10Al Jazira Hamra - Al Thaid 2:2
14:10Baynounah - Al Arabi 2:2
14:10Masfut - Al-Taawon 1:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.