REFRESH

Piłka nożna » 30.06.2022 » Wszystkie mecze

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Play Offy

00:15Cerro Porteno (Par) - Palmeiras (Bra) 0:3
00:15Talleres Cordoba (Arg) - Colon (Arg) 1:1
02:30Tolima (Col) - Flamengo (Bra) 0:1
02:30Velez Sarsfield (Arg) - River Plate (Arg) 1:0

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Play Offy

00:15The Strongest (Bol) - Ceara (Bra) 1:2
02:30Dep. Cali (Col) - Melgar (Per) 0:0
02:30Dep. Tachira (Ven) - Santos (Bra) 1:1
00:15Ind. del Valle (Ecu) - Lanus (Arg) 2:1

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Mistrzostwa CONCACAF U20 - Play Offy

01:00Dominikana U20 - Jamajka U20 1:0
04:00Gwatemala U20 - Meksyk U20 2:1pen

ARGENTYNA: Copa Argentina

23:05PrzełożoneAldosivi - Newells Old Boys -:-
23:05Gimnasia L.P. - Flandria 2:0

ARGENTYNA: Reserve League - druga runda

15:00Banfield 2 - Boca Juniors 2 1:0
16:00Estudiantes 2 - Arsenal Sarandi 2 0:0
16:00Lanus 2 - Union Santa Fe 2 1:0

AZJA: Puchar AFC

11:00Kaya (Phl) - Bali United (Ina) 0:1
12:00Eastern AA (Hkg) - Taiwan Steel (Tpe) 3:1
12:00OdwołaneEastern AA (Hkg) - Chao Pak Kei (Mac) -:-
12:00Viettel (Vie) - Hougang (Sgp) 5:2
14:00Kuala Lumpur City (Mys) - Tampines (Sgp) 2:1
15:00Kedah (Mys) - Visakha (Cam) 5:1
16:00Khujand (Taj) - Dordoi Bishkek (Kgz) 0:0
16:00Phnom Penh Crown (Cam) - Young Elephant (Lao) 4:2
16:00Sogdiana (Uzb) - Altyn Asyr (Tkm) 3:1
19:00CSKA Pomir Dushanbe (Taj) - Neftchi Kochkor-Ata (Kgz) 0:0

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

16:00BATE 2 - FK Słuck 2 2:0
16:00Gomel 2 - Żodzino 2 4:2

BRAZYLIA: Serie B

00:00Nautico - Criciuma 1:1
02:30CRB - Tombense 0:0
02:30Novorizontino - Vasco 2:0

BRAZYLIA: Campeonato Carioca 2 - druga runda

00:00Volta Redonda - Macae 4:2

BRAZYLIA: Copa do Brasil

00:00America MG - Botafogo RJ 3:0

BRAZYLIA: Brasileiro U23

20:00Botafogo RJ U23 - Sport Recife U23 4:2
20:00Brasil de Pelotas U23 - Gremio U23 1:6
20:00CSA U23 - Cuiaba U23 0:1
20:00Nautico U23 - Fluminense U23 0:2
20:00Paysandu U23 - Fortaleza U23 0:1
20:00Ponte Preta U23 - Juventude U23 1:0

BRAZYLIA: Brasileiro U20

20:00Fortaleza U20 - Ceara U20 0:1
00:00America Mineiro U20 - Flamengo U20 3:1

CHILE: Segunda Division

00:00Lautaro - San Antonio Unido 2:1

CHINY: Super Liga

11:30Guangzhou FC - Wuhan Three Towns 1:2
13:30Beijing Guoan - Chengdu Rongcheng 0:0
13:30Hebei - Wuhan FC 2:1

CHINY: Liga Jia

09:30Shaanxi Changan - Qingdao Manatee 1:2
10:00Hebei Kungfu - Suzhou Dongwu 2:0
13:30Shanghai Jiading Huilong - Beijing Sport University 2:0

EKWADOR: Copa Ecuador

21:30CD Aampetra - U. Catolica 2:0

ESTONIA: Esiliiga

17:00Levadia U21 - Flora U21 4:1
18:00Paide Linnameeskond U21 - Elva 1:2
18:00Parnu - Harju Jalgpallikooli 0:0
18:00Tulevik - FC Alliance 0:5

ESTONIA: Puchar Estonii

18:30Olympic Tallinn - Maardu Aliens 5:4aet

ETIOPIA: Premier League

09:00Welayta Dicha - Wolkite Kenema 0:2
15:00Sebeta City - Arba Menche 1:0

EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 Kobiet

15:00Norwegia U19 K - Niemcy U19 K 2:1
15:00Włochy U19 K - Francja U19 K 2:2
17:30Czechy U19 K - Hiszpania U19 K 0:5
17:30Szwecja U19 K - Anglia U19 K 1:0

FIDŻI: Premier League

09:00Nadroga - Navua 1:1

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

17:30Klubi 04 - Ilves 2 4:1

ISLANDIA: Inkasso-deildin

20:30Fjolnir - Kopavogur 3:1
21:15Thor Akureyri - Throttur Vogar 5:0

JAMAJKA: Premier League - Play Offy

00:00Waterhouse - Harbour View 1:1
02:30Dunbeholden - Cavalier 4:4pen

JORDANIA: Pierwsza Liga

17:00Al Jazeera Amman - Moghayer Al Sarhan 0:1
19:30Al Wehdat - Al Sareeh 2:0

KAMERUN: Elite One - Play Offy

17:00Eding Sport - Canon Yaounde 1:0pen
19:30Les Astres - Cotonsport 0:2

KANADA: Canadian Premier League

01:00Forge - Valour 0:1
00:30HFX Wanderers - Atl. Ottawa 0:2

LIBIA: Pierwsza Liga - Baraż o utrzymanie

17:00Shabaab Al Jabal - Wefaq Ajdabiya 1:0

LITWA: I Lyga

18:30Riteriai 2 - Siauliai 2 2:0

ŁOTWA: Optibet Virsliga

17:00Valmiera - Spartaks 1:2
18:00RFS - BFC Daugavpils 4:0

MAURETANIA: Ligue 1

18:30Garde Nationale - Armee 1:2
18:30Gourel Sangue - Ksar 0:4

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Tapatio - Alacranes 3:1
02:05Tlaxcala - Cimarrones de Sonora 2:0
04:05Raya2 - Atl. Morelia 1:0

MONGOLIA: Premier League

07:00FC Ulaanbaatar - Khaan Khuns-Erchim 1:0
10:00Khovd - Tuv Buganuud 0:2
13:00Athletic 220 - BCH Lions 0:1

MYANMAR: National League

10:30GFA - Yadanarbon 0:7

NORWEGIA: Division 3 - Group 5

18:00PrzełożoneMelhus - Rosenborg 2 -:-

NORWEGIA: NM Puchar

18:00KFUM Oslo - Sogndal 1:2pen
18:00Sandnes - Rosenborg 0:2
18:00Ull/Kisa - Ranheim 0:2
19:00Brann - Fredrikstad 6:0

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:00Badbaado - Gaadiidka -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

19:00Pitea - Team TG FF 0:1

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland

19:30Rappe GOIF - Rosengard 3:0

SZWECJA: Svenska Cupen - Kwalifikacje

19:00Angelholm - Tvaaker 0:5

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

09:15Botev II (Bul) - Ludogorets II (Bul) 1:1
10:00Samara (Rus) - Akron Togliatti (Rus) 0:3
11:00Radomiak Radom (Pol) - Lechia Gdańsk (Pol) 1:2
11:00Sparta Praga (Cze) - Opawa (Cze) 3:0
14:00Midtjylland (Den) - Aalborg (Den) 2:1
14:00OdwołaneUTA Arad (Rou) - Partizani (Alb) -:-
15:00Mashuk (Rus) - Dynamo Makhachkala (Rus) 0:0
15:30Gaziantep (Tur) - FC Hermannstadt (Rou) 1:0
16:00Basel (Sui) - Botosani (Rou) 3:1
16:00Petrolul (Rou) - Darica Genclerbirligi (Tur) 5:0
17:00Botev Vratsa (Bul) - APOEL (Cyp) 0:0
17:00Dunav Ruse (Bul) - Yantra Gabrovo (Bul) 2:1
17:00Europa FC (Gib) - Hearts (Sco) 0:4
17:00Lugano (Sui) - Ingolstadt (Ger) 0:1
17:00O. Ljubljana (Slo) - Sibenik (Cro) 0:0
17:00Rodinghausen (Ger) - Jena (Ger) 2:2
17:00Sandhausen (Ger) - Sepsi Sf. Gheorghe (Rou) 3:0
17:00UTA Arad (Rou) - Radnicki Nis (Srb) 0:0
17:30Dun. Streda (Svk) - Paks (Hun) 1:3
17:30OdwołaneKarlsruher (Ger) - Sepsi Sf. Gheorghe (Rou) -:-
18:00Amstetten (Aut) - Wiener Viktoria (Aut) 2:1
18:00Mura (Slo) - Vojvodina (Srb) 1:1
18:00Ruzomberok (Svk) - GKS Katowice (Pol) 0:2
18:30OdwołaneAmstetten (Aut) - Leobendorf (Aut) -:-
18:30Crvena zvezda (Srb) - Koper (Slo) 0:1
18:30Napredak (Srb) - Skalica (Svk) 1:1
20:45Tuzla City (Bih) - Maritsa Plovdiv (Bul) 0:0

ŚWIAT: Igrzyska śródziemnomorskie

18:00Portugalia U18 - Grecja U18 0:2
18:00Turcja U18 - Włochy U18 0:0
21:00Algieria U18 - Francja U18 2:3
21:00Maroko U18 - Hiszpania U18 1:1

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

18:00Szwajcaria K - Anglia K 0:4

USA: MLS

01:30Cincinnati - New York City 4:4
01:30Toronto FC - Columbus Crew 1:2
02:00Chicago Fire - Philadelphia Union 1:0
04:00Seattle Sounders - CF Montreal 1:2
04:30Los Angeles FC - FC Dallas 3:1
04:30Los Angeles Galaxy - Minnesota 2:3
04:30Portland Timbers - Houston Dynamo 2:1

USA: USL Championship

01:30Charleston - Atlanta United 2 3:4
02:30Rio Grande - El Paso 0:0
04:00San Diego Loyal - Orange County SC 2:1

USA: USL League One

01:00Greenville - North Carolina 3:1
04:00Tucson - Richmond Kickers 0:1

USA: USL League Two

23:00New Jersey Copa - Hudson Valley 2:5
01:00Cedar - Westchester 4:2
01:00Christos - Lionsbridge 0:3
01:00Motown - Morris Elite 5:0
01:00Nona - FC Florida U23 3:0
01:00North Carolina Fusion U23 - West Virginia 2:2
01:00South Bend Lions - Toledo Villa 3:0
01:00PrzełożoneTampa Bay U23 - Florida Elite -:-
01:00Tobacco Road - Charlotte Independ. 2 3:3
01:05RC New Jersey - Reading 2:3
01:30Ann Arbor - Flint City 1:1
01:30Boston Bolts - AC Connecticut 0:1
01:30Chicago United - St. Louis 2:0
01:30Tormenta II - Southern Soccer Academy 4:0
01:30West Chester Utd - Ocean City 1:2
02:00AHFC Royals - Corpus Christi FC 2:1
02:00Chicago Dutch Lions - Chicago City 3:5
02:00Euro New York - Long Island 0:0
02:00Louisiana - Texas United 1:2
02:00Minneapolis City - Manitoba 1:2
04:00San Francisco City - Marin 0:1

USA: US Open Puchar

01:00Orlando City - Nashville SC 2:1pen

UZBEKISTAN: Super League

16:00Metallurg Bekabad - Lok. Tashkent 1:1
17:00Nasaf Qarshi - Olympic 2:2

WENEZUELA: Primera Division

22:00PrzełożoneCarabobo - Puerto Cabello -:-
22:00PrzełożoneEstudiantes M. - Zulia -:-
22:00PrzełożoneMetropolitanos - Hermanos Colmenares -:-
22:00PrzełożoneMineros - Caracas -:-
22:00PrzełożoneMonagas - La Guaira -:-
22:00PrzełożonePortuguesa - Dep. Tachira -:-
22:00PrzełożoneUniversidad Central - Aragua -:-
22:00PrzełożoneZamora - Lara -:-
22:30Aragua - Metropolitanos 2:3

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

16:30Stella Adjame - ASI d'Abengourou 3:2
17:30Bouake - San Pedro 1:1
21:30SO Armee - ASEC Mimosas 1:2

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.