Piłka nożna » 25.03.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
ALGIERIA: Dywizja 1
15:30Paradou - Ben Aknoun 0:015:30Saoura - MC Algier 0:1
AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Championship Kobiety U17 - Grupa finałowa
22:00Brazylia U17 K - Ekwador U17 K 4:000:30Paragwaj U17 K - Kolumbia U17 K 0:0
AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Liga Narodów CONCACAF - Liga A - Play Offy
23:00Jamajka - Panama 1:002:15USA - Meksyk 2:0
ANGLIA: National League Południe
20:45PrzełożoneTaunton - Slough -:-ANGLIA: Professional Development League
14:00Wigan U21 - Swansea U21 2:1ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
23:00Greenbay Hoppers - Grenades 3:701:00Swetes - All Saints Utd. 1:9
23:00Willikies - John Hughes 0:1
ARGENTYNA: Primera Nacional
19:00Chacarita Juniors - San Martin Tucuman 1:020:00Almirante Brown - Gimnasia Mendoza 0:0
23:00Ferro - All Boys 2:2
00:30Club A. Guemes - Racing Cordoba 0:1
00:50Atletico Atlanta - Nueva Chicago 0:0
ARGENTYNA: Torneo Federal
00:30Sportivo Belgrano - Sportivo Las Parejas 1:0ARGENTYNA: Primera B - Apertura
19:30Acassuso - San Martin Burzaco 1:019:30Fenix - Liniers 2:1
19:30Villa Dalmine - Deportivo Armenio 1:1
ARGENTYNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Juventud de Bernal - Atletico Pilar 1:3ARGENTYNA: Copa Argentina
21:15Godoy Cruz - San Martin S.J. 1:0pen23:30Platense - Olimpo 1:0pen
ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura
19:00Banfield K - River Plate K 0:1ARUBA: Division di Honor - Baraż o utrzymanie
23:00Santa Fe - Jong Aruba 1:001:00Caravel - Sport Boys 3:2
00:00Real Koyari - La Fama 1:6
BARBADOS: Premier League
23:00Weymouth Wales - Brittons Hill 2:101:30UWI Blackbirds - Paradise SC 2:1
BELGIA: Pro League U21
19:30Oostende U21 - RFC Liege U21 5:0BRAZYLIA: Goiano - Play Offy
23:30Atletico GO - Goiania 3:1BRAZYLIA: Mineiro - Baraż o utrzymanie
23:30Ipatinga - Patrocinense 3:0BRAZYLIA: Copa do Nordeste
23:00Juazeirense - River-PI 4:123:00Nautico - CRB 1:1
BRAZYLIA: Paranaense U20 - pierwsza runda
19:30Campo Mourao U20 - Arapongas U20 4:0BRAZYLIA: Brasileiro Women
21:00Bragantino K - Atletico-MG K 2:100:00Flamengo K - Corinthians K 2:3
CHILE: Primera División
23:00U. De Chile - Cobresal 2:2CHILE: Primera B
00:30Limache - U. De Concepcion 0:1CHILE: Segunda Division
23:00Dep. Concepcion - Dep. Linares 2:1CHINY: Liga Jia
12:30Foshan Nanshi - Guangzhou FC 1:1EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda
00:00PrzełożoneBarcelona SC - LDU Quito -:-00:00Ind. del Valle - Aucas 1:1
22:30Delfin - Libertad 1:1
EUROPA: Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje
19:30Mołdawia U21 - Holandia U21 0:3EUROPA: Elite League U20
14:00PrzełożoneWłochy U20 - Norwegia U20 -:-FRANCJA: National
21:00Versailles - Niort 1:1GHANA: Pierwsza Liga
16:00Heart Of Lions - Bibiani Gold Stars 2:216:00Tamale - Accra Lions 1:0
GRECJA: Super League 2 - Grupa - awans
14:00Ilioupoli - Athens Kallithea 0:4HISZPANIA: LaLiga2
20:30Albacete - Ferrol 1:1IRLANDIA: Dywizja 1
20:45Bray - Longford 1:1ISLANDIA: Puchar Ligi
15:00Grotta - Vestri 3:0ISLANDIA: League Cup Women - Play Offy
19:00Valur K - Stjarnan K 4:0IZRAEL: 2 Liga
18:00H. Akko - Maccabi Jaffa 4:118:00M. Herzliya - H. Kfar Saba 1:0
18:00Nes Tziona - Ihud Bnei Shfaram 4:1
JAMAJKA: Premier League
23:30Montego Bay - Molynes 2:123:00Humble Lions - Lime Hall Academy 6:0
KAMERUN: Elite One - Grupa mistrzowska
14:00Yong Sports Academy - Gazelle 1:016:00Stade Renard - Cotonsport 1:1
KOLUMBIA: Primera A - Apertura
00:10Atl. Nacional - Pasto 1:002:20Aguilas - Santa Fe 1:1
22:00Once Caldas - Alianza 1:0
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
22:00U. Magdalena - Leones 2:300:00Orsomarso - Inter Palmira 4:2
00:30Boca Juniors - Atletico F.C. 0:1
KOREA POŁUDNIOWA: WK League Kobiety
11:00Changnyeong K - Boeun Sangmu K 1:011:00Gyeongju K - Hwacheon K 0:0
11:00Incheon Hyundai Steel K - Sejong Sportstoto K 2:1
11:00Seoul K - Suwon FC K 1:1
KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura
21:00Consultants Desamparados - Cariari Pococi 3:122:00Jaco - Carmelita 2:2
MAROKO: Coupe du Trone
23:00Widad Temara - RAC Casablanca 0:123:00USM Oujda - FUS Rabat 3:1aet
MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Cimarrones de Sonora - Celaya 0:1MEKSYK: Liga Premier Serie A
23:00Apodaca - Orgullo Reynosa 2:023:00Saltillo - Gavilanes de Matamoros 1:2
MEKSYK: Liga MX Women - Clausura
00:00Necaxa K - Juarez K 1:4NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria
19:00Aschaffenburg - Bayreuth 1:0NIEMCY: Bundesliga - Kobiety
19:30Eintracht Frankfurt K - Werder Brema K 2:0NIGERIA: NPFL
16:00Niger - Shooting Stars 2:1NORWEGIA: Nasjonal U19 CL
15:30Vålerenga U19 - Bodo/Glimt U19 4:3PANAMA: LPF - Apertura
00:15Plaza Amador - UMECIT 3:1SIERRA LEONE: Premier League
17:15Kallon - Wilberforce Strikers 1:1SŁOWENIA: 2. SNL
18:00Triglav - Grosuplje 0:1ŚWIAT: Mecze towarzyskie
23:00Gwatemala - Wenezuela 0:001:30Belize - Portoryko 3:0
10:30Republika Środkowoafr. - Papua Nowa Gwinea 4:0
10:45Niemcy U18 - Czechy U18 1:4
11:00Burundi - Botswana 0:0
11:15Japonia U23 - Ukraina Ol. 2:0
12:00Belgia U18 - Walia U18 0:1
12:00Niemcy U16 - Włochy U16 5:0
13:00Crvena zvezda U18 - Rosja U17 5:1
13:00Holandia U18 - Anglia U18 1:2
14:00Madagaskar - Rwanda 0:2
14:00Tanzania - Mongolia 3:0
14:00Tunezja U17 - Maroko U17 1:2
14:30Indonezja U20 - Chiny U20 1:1
15:00Francja U20 - Niemcy U20 4:4
15:00Malezja U23 - Indie U23 1:1
16:15Sri Lanka - Bhutan 2:0
17:00Azerbejdżan - Bułgaria 1:1
18:00Cypr - Serbia 0:1
18:00Czarnogóra - Macedonia Północna 1:0
19:00Malta U21 - Słowacja U21 1:4
19:00Szwecja - Albania 1:0
20:00Gwinea - Bermudy 5:1
20:00Kuwejt U19 - Oman U19 0:1
20:00Wyspy Zielonego Przylądka - Gwinea Równikowa 1:0
20:30Gabon - Kongo 1:1
21:00Jordania U20 - Japonia U19 2:0
21:05Francja U23 - USA U23 2:2
22:00Boliwia - Andora 1:0
22:00Komory - Angola 0:0
22:00Tunezja U20 - Egipt U20 1:1
23:00Gwinea-Bissau - Sudan 2:1
23:00Maroko U16 - Nigeria U16 3:5
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
00:30Guadalajara (Mex) - Atlas (Mex) 0:013:00Bodo/Glimt (Nor) - Molde (Nor) 3:5
15:00Udinese (Ita) - Padova (Ita) 2:3
16:00Sogndal (Nor) - Brann (Nor) 1:2
18:00Landskrona (Swe) - Eskilsminne (Swe) 1:1
ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety
16:00Meksyk U16 K - Szwecja U16 K 1:118:00Francja U16 K - Holandia U16 K 2:2
18:00Portugalia U16 K - Japonia U16 K 0:1
USA: USL Championship
23:00Monterey Bay - Rhode Island 2:2USA: MLS Next Pro
00:00St. Louis City 2 - North Texas 1:2pen03:00Tacoma Defiance - Colorado Rapids 2 4:2
USA: NWSL Women
00:00Portland Thorns K - Gotham K 0:1WALIA: Cymru South
20:30PrzełożoneGoytre Utd - Llantwit Major -:-WALIA: Cymru North
21:00Llanidloes - Ruthin 1:3WENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
01:30Inter de Barinas - Dep. Tachira 1:122:00Angostura - Puerto Cabello 1:0
WŁOCHY: Serie C - Group C
20:30Crotone - Casertana 0:0Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.