Piłka nożna » 23.03.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
ALGIERIA: Dywizja 1
15:30Khenchela - Oran 0:015:30US Souf - El Bayadh 4:5
ALGIERIA: Ligue 2
15:30Arba - WA Mostaganem 1:315:30ASM Oran - GC Mascara 2:0
15:30Batna - Bordj Menail 3:2
15:30Chelghoum - MO Constantine 1:2
15:30El Khemis - Hussein Dey 1:1
15:30Ghozlane - Telaghema 2:1
15:30JSM Tiaret - Medea 3:0
15:30Khemis El Khechna - Harrach 1:0
15:30Khroub - MSP Batna 3:0
15:30Mlila - Ouargla 1:0
15:30Mostaganem - Kolea 2:0
15:30Olympique Akbou - Eulma 4:1
15:30RC Kouba - Oued Sly 1:1
15:30SC Mecheria - Guir Abadla 6:1
15:30Widad Adabi de Boufarik - Temouchent 2:1
AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Championship Kobiety U17
00:30Argentyna U17 K - Wenezuela U17 K 0:000:30Brazylia U17 K - Kolumbia U17 K 4:1
AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Liga Narodów CONCACAF - Play Offy o awans
21:00Kanada - Trinidad i Tobago 2:000:15Kostaryka - Honduras 3:1
ANGLIA: League One
16:00Burton - Port Vale 0:116:00Carlisle - Stevenage 2:2
16:00Northampton - Derby 1:0
ANGLIA: League Two
13:30Mansfield - Colchester 1:114:00Harrogate - Bradford City 3:0
16:00Barrow - Newport 1:0
16:00Crewe - Wimbledon 1:1
16:00Doncaster - Forest Green 2:0
16:00Grimsby - Wrexham 1:3
16:00Morecambe - Gillingham FC 2:3
16:00Notts County - Salford 1:2
16:00Sutton - Accrington 3:1
16:00Tranmere - Crawley 1:3
18:15Stockport - Milton Keynes 5:0
ANGLIA: National League
16:00AFC Fylde - Oxford City 2:116:00Aldershot - Solihull Moors 1:1
16:00Altrincham - Gateshead 2:3
16:00Barnet - Dorking 6:0
16:00Bromley - York 0:2
16:00Chesterfield - Boreham Wood 3:0
16:00Dagenham & Red. - Oldham 0:0
16:00Eastleigh - Hartlepool 1:1
16:00Rochdale - Maidenhead 1:0
16:00Southend - Woking 0:0
16:00Wealdstone - Kidderminster 1:1
ANGLIA: National League Północ
13:30King’s Lynn - Tamworth 1:116:00Bishop's Stortford - Scarborough 0:2
16:00Brackley Town - Alfreton 1:0
16:00Chester - South Shields 0:1
16:00Chorley - Boston Utd 0:3
16:00Curzon Ashton - Banbury 4:1
16:00Hereford - Farsley 4:1
16:00Peterborough Sports - Blyth 2:2
16:00Rushall - Darlington 3:2
16:00Southport - Buxton 2:2
16:00Spennymoor - Gloucester 3:0
16:00Warrington - Scunthorpe 0:2
ANGLIA: National League Południe
16:00Aveley - St. Albans 2:116:00Braintree - Yeovil 0:1
16:00Chippenham - Welling 4:1
16:00Dartford - Hemel Hempstead 1:1
16:00Dover - Farnborough 1:3
16:00Maidstone - Weston-super-Mare 1:0
16:00Slough - Eastbourne Boro 1:1
16:00Taunton - Chelmsford 2:3
16:00Tonbridge - Truro 2:1
16:00Torquay - Hampton & Richmond 1:0
16:00Weymouth - Havant & W 4:1
ANGLIA: NPL Premier Division
16:00Bamber Bridge - Stafford 0:216:00Bradford PA - Worksop 1:2
16:00FC United - Basford 2:0
16:00Gainsborough - Workington 4:2
16:00Guiseley - Ilkeston 1:2
16:00Hyde - Warrington Rylands 0:0
16:00Lancaster - Marine 0:2
16:00Macclesfield - Morpeth 3:0
16:00Matlock - Whitby 1:5
16:00Radcliffe - Ashton Utd 2:5
ANGLIA: Southern League Central Division
16:00Barwell - Royston 2:116:00Bromsgrove - Needham Market 3:0
16:00Halesowen - Coalville 2:1
16:00Hitchin - Telford 1:1
16:00Kettering - Alvechurch 2:0
16:00Redditch - Leamington 0:3
16:00St. Ives - Berkhamsted 1:0
16:00Stamford - Leiston 3:0
16:00Stourbridge - Sudbury 1:1
16:00Stratford - Long Eaton 3:2
ANGLIA: Southern League South Division
16:00AFC Totton - Beaconsfield Town 3:016:00Basingstoke - Chesham 1:1
16:00Bracknell - Plymouth Parkway 2:0
16:00Didcot - Gosport 0:4
16:00Dorchester - Salisbury 1:0
16:00Harrow - Hungerford 1:6
16:00Hayes & Yeading - Swindon S 2:2
16:00Hendon - Winchester 2:1
16:00Merthyr Town - Walton & Hersham 1:1
16:00Poole - Sholing 0:3
16:00Tiverton - Hanwell Town 2:0
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
16:00Billericay - Wingate & Finchley 1:216:00Bognor Regis - Dulwich Hamlet 0:2
16:00Canvey Island - Hashtag 2:2
16:00Chatham - Haringey 2:1
16:00Cheshunt - Carshalton 1:0
16:00Horsham FC - Hastings 2:1
16:00Lewes - Concord 2:1
16:00Margate - Enfield Town 1:1
16:00Potters Bar - Kingstonian 6:1
16:00Whitehawk - Hornchurch 0:4
ANGLIA: Akademicy U18
12:00Sunderland U18 - Stoke City U18 2:4ANGLIA: Women’s Super League
13:30Manchester City K - Manchester Utd K 3:1ANGLIA: Women's National League South
16:00Ipswich K - Chatham K 5:0ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
21:00Garden Stars - Old Road 1:023:00Parham - Pigotts Bullets 3:3
ARGENTYNA: Primera Nacional
19:30CA Estudiantes - Arsenal Sarandi 1:019:30Defensores Unidos - Deportivo Moron 2:0
19:30San Miguel - Agropecuario 1:1
19:35Aldosivi - Alvarado 0:0
20:00Deportivo Madryn - Temperley 0:1
20:00San Telmo - Almagro 4:1
21:00Deportivo Maipu - Tristan Suarez 1:0
21:40Quilmes - Guillermo Brown 1:0
ARGENTYNA: Torneo Federal
01:30Sarmiento de La Banda - Boca Unidos 1:002:05Juventud Antoniana - Crucero del Norte 0:0
19:00Germinal - Circulo Deportivo 3:0
20:00Ciudad Bolivar - Gutierrez Mendoza 2:1
20:00Deportivo Camioneros - San Martin Mendoza 0:1
20:00Ferro Gen. Pico - Biblioteca Atenas 0:0
20:00Independiente Chivilcoy - Def. Pronunciamiento 3:1
20:00PrzełożoneSansinena - Olimpo -:-
20:30Gimnasia E.R. - El Linqueno 0:1
20:30Sol de Mayo - Deportivo Rincon 1:0
21:00Huracan Las Heras - Sportivo Estudiantes 2:1
21:00San Martin Formosa - Union Sunchales 3:0
21:00Villa Mitre - Santamarina 2:0
00:00Sarmiento Resistencia - Sol de America 1:0
00:30Douglas Haig - 9 de Julio Rafaela 1:1
ARGENTYNA: Primera B - Apertura
17:30Los Andes - Sportivo Italiano 0:019:00Deportivo Merlo - Dock Sud 3:0
19:30Canuelas - Villa San Carlos 2:1
19:30Excursionistas - UAI Urquiza 1:1
19:30Sacachispas - Colegiales 1:4
21:00PrzełożoneArgentino de Quilmes - Comunicaciones -:-
ARGENTYNA: Primera C - Apertura
19:30Central Ballester - Deportivo Espanol 0:019:30El Porvenir - Club Lujan 0:2
19:30General Lamadrid - Berazategui 2:3
19:30Ituzaingo - Sportivo Barracas 2:2
19:30Leandro N. Alem - CSR Espanol 1:0
23:00Mercedes - Justo Jose de Urquiza 1:1
ARGENTYNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
17:00Everton La Plata - Barrancas 1:119:30Provincial - Estrella de Berisso 0:1
ARGENTYNA: Copa Argentina
00:30Boca Juniors - Central Norte 3:0ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura
19:00Rosario Central K - Belgrano K 0:219:30Gimnasia L.P. K - San Lorenzo K 1:1
19:30San Luis K - Social Atletico Television K 1:1
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
04:30Edgeworth E. - Charlestown Azzurri 0:204:30Lambton J. - Newcastle Olympic 1:0
06:00New Lambton - Lake Macquarie 1:2
06:30Cooks Hill United - Valentine 1:1
07:00Maitland - Adamstown Rosebud 1:1
08:00Weston Workers - Broadmeadow 2:3
AUSTRALIA: NPL NSW
07:30NWS Spirit - Central Coast U21 2:109:00Hills Brumbies - Rockdale Ilinden 0:3
09:00Marconi - Sydney U21 3:0
09:00St George Saints - APIA Leichhardt 2:2
09:15St. George City - Blacktown City 0:2
AUSTRALIA: NPL Queensland
08:15Brisbane City - Redlands 1:009:15Rochedale - Peninsula 0:2
AUSTRALIA: NPL South Australian
05:00Croydon - Adelaide U21 2:409:30Adelaide Olympic - Campbelltown City 0:2
AUSTRALIA: NPL Tasmania
04:00South Hobart - Clarence Zebras 3:104:15Launceston United - Devonport 4:6
06:30Kingborough Lions - Riverside Olympic 8:1
06:45Launceston - Glenorchy Knights 0:4
AUSTRALIA: NPL Victoria
05:00Moreland City - Dandenong City 1:208:00Port Melbourne Sharks - Altona Magic 1:1
09:00Avondale FC - Heidelberg 0:0
AUSTRALIA: NPL Western Australia
08:00Bayswater City - Olympic Kingsway 5:108:00Fremantle City - Armadale 4:1
08:00Inglewood - Western Knights 0:1
08:00Perth Glory U21 - Floreat Athena 1:1
08:00Perth RedStar - Balcatta 2:1
AUSTRALIA: A-League Kobiety
06:00Melbourne City K - Central Coast Mariners K 3:006:00Newcastle K - Melbourne Victory K 3:2
08:00WS Wanderers K - Western United K 3:1
AUSTRALIA I OCEANIA: OFC Nations Cup - Kwalifikacje
23:00Samoa - Wyspy Cooka 1:0AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód
16:00Leobendorf - Traiskirchen 3:116:00Mauerwerk - Drassburg 1:2
AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód
15:00A. Salzburg - Schwaz 3:115:00Hohenems - Bischofshofen 1:0
15:00RW Rankweil - Wals-Grunau 0:2
15:00SC Imst - Saalfelden 3:3
15:30Altach U21 - Reichenau 0:1
16:00TSV St. Johann - Motz/Silz 2:4
AUSTRIA: Burgenland
15:00Halbturn - Leithaprodersdorf 2:215:30Edelserpentin - Horitschon 1:2
15:30Margarethen - Parndorf 0:3
15:30Schattendorf - Bad Sauerbrunn 0:1
16:00ASV Siegendorf - Klingenbach 2:1
16:00Kohfidisch - Marz 0:5
AUSTRIA: Karnten
14:00SAK Klagenfurt - Kottmannsdorf 3:114:30Bleiburg - Volkermarkt 1:0
14:30SC Landskron - Lendorf 1:2
15:00SV Kraig - Atus Velden 0:3
AUSTRIA: Niederosterreich
15:30Gloggnitz - SCU Kilb 2:015:30Retz - Wiener Neustadt 1:2
AUSTRIA: Oberosterreich
14:00Micheldorf - Mondsee 1:315:30Bad Ischl - Perg 2:2
15:30Friedburg - Oedt 1:3
15:30Schallerbach - Pregarten 3:1
15:30St. Martin im Muhlreis - Weisskirchen 1:2
AUSTRIA: Salzburg
14:00USK Anif - Burmoos 1:115:00Golling - Puch 0:5
15:00UFC Siezenheim - Eugendorf 1:2
15:00Union Henndorf - Grodig 2:2
AUSTRIA: Steiermark
15:00SV Wildon - Hartberg (Am) 1:3AUSTRIA: Tirol
14:30Vols - Kematen 3:216:00SC Kundl - FC Volders 2:1
AUSTRIA: Wien
14:00Kagran - ASV 13 Wien 0:214:00Red Star-Penzing - Schwechat 2:2
15:00Wienerberger - Stammersdorf 3:0
16:00Stadlau - A XIII-Auhof Center 1:0
AUSTRIA: Bundesliga - Kobiety
13:45Neulengbach K - Bergheim K 0:114:00First Vienna K - St. Polten K 1:1
14:30Kleinmunchen K - Dornbirn K 3:4
AZJA: WAFF Championship U23
21:00Australia U23 - Egipt U23 2:1pen21:00Korea Południowa U23 - Arabia Saudyjska U23 1:0
AZJA: WAFF Championship U23 - Od 5 do 8 miejsca
18:00Irak U23 - Zjednoczone Emiraty Arabskie U23 2:1pen18:00Tajlandia U23 - Jordania U23 1:3
BAHRAJN: Bahrain Cup - Play Offy
19:45Al-Shabbab - Manama Club 0:1BELGIA: National Division 1
20:00Charleroi B - Cappellen 5:020:00Heist - Dessel 1:3
20:00Lokeren-Temse - OC Charleroi 2:1
20:00Virton - Saint Eloois 1:1
BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF
19:30Jette - Stockay-Warfusee 1:019:30La Calamine - Stade Vervietois 1:4
20:00La Louviere - Acren 2:0
20:00Renaissance Mons - Union Rochefortoise 1:0
20:00Tubize - Binche 2:1
20:00Verlaine - Meux 1:2
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A
19:30Oostkamp - Waregem 2 1:520:00Gullegem - Olsa Brakel 2:3
20:00KRC Gent - Dikkelvenne 3:2
20:00Mandel United - Cercle Brugge 2 0:4
20:00Ninove - KRC Harelbeke 2:1
20:00Torhout - Zelzate 0:6
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B
19:30Wezel Sport - KRC Mechelen 2:520:00Bocholter - Lyra-Lierse Berlaar 2:4
20:00FC Lebbeke - Belisia Bilzen 2:2
20:00Hasselt - Tongeren 1:0
20:00Houtvenne - KV Mechelen 2 1:0
20:00K. Berchem Sport - City Pirates 4:0
20:00Lille - Hades 2:1
20:00Overijse - Boom 1:2
BELGIA: Pro League U21
11:45Westerlo U21 - St. Truiden U21 1:1BELGIA: Super League Women - Runda przegranych
16:00Waregem K - Mechelen K 1:1BELGIA: Super League Women - Runda zwycięzców
13:30RSC Anderlecht K - Club Brugge K 5:019:00Leuven K - Genk K 8:0
19:15St. Liege K - Gent K 3:0
BELGIA: 1 Narodowa - Kobiety
14:15Westerlo K - Moldavo K 3:115:00Alken K - Gent II K 4:3
15:00Tienen K - Leuven II K 2:1
17:00Chastre K - Genk II K 0:4
17:30Mons K - Club Brugge II K 2:0
18:30Waregem II K - RSC Anderlecht II K 0:2
20:00RFC Liege K - Aalst K 1:1
BENIN: Ligue 1 - Grupa mistrzowska
16:00AS Sobemap - Cavaliers 1:116:00ASPAC - Dadje 0:1
16:00Dynamo Abomey - AS Cotonou 3:1
16:00Takunnin - Dragons 0:0
BENIN: Ligue 1 - Grupa spadkowa
16:00Abeilles - Pantheres 2:016:00Ainonvi - ASVO 0:2
16:00Police - Ouidah 1:0
16:00Tonnerre - Dynamique Djougou 2:0
BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety
11:00Białoruś U19 K - Zorka-BDU K 0:312:30Minsk FK K - Bobruichanka K 5:1
14:00Dynamo Mińsk K - Smorgonie K 12:0
16:00Dnepr Mogilev K - Dyussh-Polesgu K 22:0
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - FBiH
15:30BFK Simm Bau - Gradina Srebrenik 1:115:30Bratstvo Gracanica - Stupcanica 1:0
15:30Kakanj - Jedinstvo Bihac 0:1
15:30Tomislav - Hadzici 1:1
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS
15:00Famos Vojkovici - BSK Banja Luka 1:015:00Ljubic Prnjavor - Kozara 1:0
15:00Nevesinje - Modrica 1:1
15:00Prijedor - Mrkonjic Grad 1:1
15:00Romanija Pale - Slavija 0:0
15:00Zeljeznicar Banja Luka - Drina Zvornik 4:2
17:00Sutjeska Foca - Leotar 1:0
18:00Radnik Bijeljina - Kozarska Dubica 1:0
BRAZYLIA: Acreano - pierwsza runda
21:00Senador Guiomard - Rio Branco 1:123:00Placido de Castro - Galvez 1:2
BRAZYLIA: Amapaense
00:00Trem - Oratorio 2:0BRAZYLIA: Brasiliense - Play Offy
19:30Ceilandia - Gama 4:3BRAZYLIA: Capixaba - Play Offy
21:00Vitoria ES - Rio Branco-VN 0:1BRAZYLIA: Catarinense - Play Offy
00:30Avai - Brusque 2:2BRAZYLIA: Cearense 2
20:00Cariri FC - Pacatuba 5:020:00Tirol - Guarani de Juazeiro 1:0
BRAZYLIA: Maranhense
19:30Moto Club - Sampaio Correa 0:0BRAZYLIA: Matogrossense - Play Offy
23:00Uniao Rondonopolis - Mixto 2:1BRAZYLIA: Mineiro - Od 5 do 8 miejsca
22:30Pouso Alegre - Athletic Club 1:3BRAZYLIA: Paulista A2 - Play Offy
19:00Noroeste - Sao Bento 1:123:15Velo Clube - Sao Jose EC 2:1
BRAZYLIA: Paulista A3
19:00Desportivo - Bandeirante 1:019:00EC Sao Bernardo - Bragantino II 0:1
19:00Gremio Prudente - Uniao Sao Joao 2:1
19:00Lemense - Catanduva 2:2
19:00Marilia - Votuporanguense 0:0
19:00Matonense - Rio Preto 0:3
19:00Sao Caetano - Sertaozinho 0:2
19:00Uniao Suzano - Itapirense 0:0
BRAZYLIA: Paulista A4
19:00America SP - Taquaritinga 0:119:00CA Joseense - Rio Branco SP 1:1
19:00Jabaquara - Nacional SP 3:2
19:00SKA Brasil - Uniao Barbarense 1:0
23:00Independente SP - Francana 0:2
BRAZYLIA: Rondoniense
00:30Ji-Parana - Porto Velho 0:2BRAZYLIA: Roraimense - pierwsza runda
21:30Real Sao Luiz - River-RR 1:223:30Monte Roraima - Progresso 5:1
BRAZYLIA: Sergipano - Play Offy
22:00Lagarto - Falcon 2:1penBRAZYLIA: Sergipano - Spadek - Play Offy
19:15America SE - Atletico Gloriense 2:120:00Carmopolis - Olimpico EC 0:1
BRAZYLIA: Sul-Matogrossense - Play Offy
20:00Coxim - Corumbaense 1:222:00Aquidauanense - Portuguesa MS 0:1
BRAZYLIA: Tocantinense - Play Offy
20:00Uniao Carmolandense - Araguaina 1:1BRAZYLIA: Copa Alagoas - Play Offy
23:00CSA - Murici AL 3:3BRAZYLIA: Copa Verde
22:00Amazonas - Remo 2:2BRAZYLIA: Copa do Nordeste
22:00AE Altos - America-RN 1:100:30ABC - Sport Recife 0:2
00:30Fortaleza - Vitoria 0:1
BRAZYLIA: Baiano U20
13:00Bahia de Feira U20 - Ypiranga U20 2:213:00Camacariense U20 - Vitoria U20 1:1
19:00Barcelona U20 - Grapiuna U20 0:0
19:00Jacobina U20 - Estrela De Marco U20 0:1
19:00Jequie U20 - Vitoria da Conquista U20 0:2
19:00Juazeirense U20 - Catuense U20 3:4
BRAZYLIA: Capixaba U20
19:00Estrela do Norte U20 - Vilavelhense U20 0:319:00PrzełożoneForte U20 - Rio Branco-VN U20 -:-
19:00G.E.L. U20 - Porto Vitoria U20 1:5
19:00Sport-ES U20 - Serra U20 3:1
23:30Jaguare U20 - Nova Venecia U20 2:3
BRAZYLIA: Catarinense U20
15:00Avai U20 - Joinville U20 5:119:00Inter de Lages U20 - Chapecoense-SC U20 0:3
19:00Marcilio Dias U20 - Brusque U20 1:1
BRAZYLIA: Paranaense U20 - pierwsza runda
19:30AA Iguacu U20 - Azuriz U20 0:019:30Andraus Brasil U20 - Operario U20 0:2
19:30Araucaria U20 - Cascavel U20 1:1
19:30Batel U20 - Patriotas U20 0:3
19:30Cambe U20 - Prudentopolis U20 2:0
19:30Parana S.T.C. U20 - Cianorte U20 3:4
19:30Rio Branco PR U20 - Apucarana SC U20 1:0
19:30Rolandia EC U20 - Coritiba U20 1:1
19:30Sao Joseense U20 - Hope Internacional U20 1:1
BRAZYLIA: Brasileiro Women
23:00Sao Paulo K - Ferroviaria K 1:119:00Real Brasilia K - Avai Kindermann K 1:0
20:30Cruzeiro K - Internacional K 3:1
BUŁGARIA: Third League - South-East
14:00Atletik Kuklen - Levski Karlovo 2:214:00Beroe II - Sliven 0:0
14:00Botev II - Karnobat 8:0
14:00Nesebar - Lok. Plovdiv II 2:1
14:00Rodopa Smolyan - Rozova Dolina 2:0
14:00Sokol Markovo - Zagorets 0:2
14:00Sozopol - Sekirovo Rakovski 3:1
14:00Yambol 1915 - Gigant Saedinenie 4:1
BUŁGARIA: Third League - South-West
14:00Balkan Botevgrad - Razlog 1:114:00CSKA 1948 Sofia III - Hebar 2 2:0
14:00PrzełożoneKostinbrod - Slavia Sofia 2 -:-
14:00Levski II - Oborishte 4:2
14:00Minyor Pernik - Botev Ihtiman 1:1
14:00Septemvri Simitli - Bansko 0:0
14:00Septemvri Sofia 2 - Rilski Sportist 2:0
14:00Slivnishki Geroy - Chavdar Etropole 3:0
14:00Vihren - Kyustendil 2:2
15:30Vitosha Bistritsa - CSKA Sofia II 1:1
BUŁGARIA: Third League - North-East
14:00Benkovski - Cherno More II 0:114:00Dorostol - Chernolomets 0:1
BUŁGARIA: Third League - North-West
13:30Drenovets - Etar II 2:113:30Juventus Malchika - Botev Vratsa II 4:0
13:30Mezdra - Akademik Svishtov 0:0
13:30Partizan Cerven Brjag - Dunav Lom 3:0
13:30Sevlievo - Boruna 4:0
13:30Vihar Slavyanovo - OFK Levski 2:2
13:30Yantra Polski Trambesh - Lok. Gorna 1:4
CHILE: Primera División
23:00U. Calera - U. Catolica 0:022:00Everton - Palestino 0:0
CHILE: Primera B
16:00La Serena - Barnechea 0:022:00CD Santa Cruz - San Felipe 0:2
22:00Recoleta - Curico Unido 2:1
00:30Rangers - San Luis 2:4
CHILE: Segunda Division
22:00Osorno - Arturo Fernandez Vial 1:000:00Trasandino - Provincial Ovalle 2:2
CHILE: Primera Division Women
15:00S. Morning K - Deportes Iquique K 2:019:30Coquimbo K - U. Espanola K 1:0
CHINY: Liga Jia
08:30Jiangxi Lushan - Shijiazhuang Gongfu 1:208:30Qingdao Red Lions - Chongqing Tonglianglong 1:0
12:30Nanjing City - Yanbian Longding 0:1
12:30Yunnan Yukun - Heilongjiang Ice City 3:0
CHINY: Liga Yi
08:00Langfang Glory City - Dalian Kuncheng 0:108:00Taian Tiankuang - Shandong Taishan B 1:1
08:30Hubei Istar - Shaanxi Union 0:2
08:30Nantong Haimen - Rizhao Yuqi 2:1
09:00Guangdong GZ-Power - Hunan Billows 1:0
CHINY: Super League Kobiety
08:00Hainan Qiongzhong K - Wuhan Jiangda K 0:008:00Shanghai RCB K - Shaanxi Changan K 4:2
08:00Yongchuan Chashan K - Jiangsu Suning K 0:2
CHORWACJA: Prva NL
13:30Zrinski Osjecko - Dubrava 2:015:30Dugopolje - Solin 2:2
15:30Jarun - Bijelo Brdo 1:3
15:30Vukovar 1991 - Croatia Zmijavci 2:0
CHORWACJA: Druga NL
15:30Dugo Selo - Hrvace 2:215:30Grobnican - Karlovac 0:1
15:30Jadran LP - Jadran Porec 3:0
15:30Krk - Bjelovar 1:1
15:30Radnik Krizevci - Opatija 1:0
15:30Trnje - Kustosija 0:4
15:30Zdralovi - Belisce 2:1
CHORWACJA: 1. HNL Women
12:00ZNK Split K - Hajduk Split K 1:2CZAD: Premiere Division - LPFN
15:45Aiglons - Agri - Tchad 7:115:45AS Farcha - Foullah Edifice 1:1
15:45Stars J. Talents - Renaissance 0:1
CZECHY: CFL - Group A
10:15Motorlet Prague - Czeskie Budziejowice B 1:110:15Vltavin - Hostoun 1:0
14:30FK Robstav - Domazlice 0:0
15:00Kraluv Dvur - Admira Prague 3:1
18:00Karlovy Vary - Pisek 0:2
CZECHY: CFL - Group B
10:15Jablonec B - Banik Most-Sous 1:310:15Mlada Bolesław B - Zivanice 3:0
15:00Ceska Lipa - Velvary 1:1
CZECHY: MSFL
10:15Slovacko B - Ostrava B 1:115:00Hodonin - FK Frydek-Mistek 1:1
15:00Start Brno - SK Hranice 0:3
16:00Rosice - Uhersky Brod 4:0
CZECHY: Dywizja A
10:15Cesky Krumlov - Klatovy 4:010:15Petrin Plzen - Aritma Prague 1:1
10:15Sokolov - Marianske Lazne 2:1
15:00Horovice - FK Komarov 1:0
15:00Przybram B - Sobeslav 3:2
15:00Tachov - Katovice 1:1
00:00PrzełożoneDomazlice B - Doubravka -:-
CZECHY: Dywizja B
10:15Chomutov - Cesky Brod 2:010:15Hrebec - Neratovice 1:3
10:15Kladno - Meteor Prague 4:1
10:15Steti - Nespeky 0:0
15:00Ostrov - Ujezd Prague 2:2
15:00Slany - Olympie Brezova 0:1
16:00Hvezda Cheb - Brandys n. Labem 1:1
CZECHY: Dywizja C
10:15Benesov - Letohrad 3:010:15Chrudim B - Spoje Prague 0:0
10:30Velke Hamry - Slavia HK 3:2
15:00Vysoke Myto - Dobrovice 2:0
CZECHY: Dywizja D
15:00Nove Mesto na Morave - Slavoj Polna 1:415:00Velka Bites - Breclav 2:1
CZECHY: Dywizja E
15:00Bzenec - Strani 4:015:00Novy Jicin - Sternberk 0:0
15:00Rymarov - Holesov 1:3
15:00Skastice - Slavicin 1:2
15:00Vsetin - Vsechovice 4:3
CZECHY: Division F
15:00Hlubina - Polanka nad Odrou 1:115:00Jesenik - Vitkovice 0:2
15:00Repiste - Sumperk 1:0
CZECHY: Jihocesky KP
11:15Rudolfov - Junior Strakonice 1:115:00Drazice - Trhove Sviny 1:1
15:00Milevsko - FC Semice 1:0
15:00Protivin - Tyn nad Vltavou 2:0
CZECHY: Jihomoravsky KP
10:15Kurim - Svratka Brno 2:015:00Bosonohy - Kunstat 0:0
15:00Bystrc - Pohorelice 0:1
15:00Lednice - Mutenice 1:1
15:00Ratiskovice - Moravska Slavia 4:1
15:00Rousinov - Boskovice - Letovice 1:2
15:00SK Krumvir - Rajecko 0:2
CZECHY: Karlovarsky KP
10:15Loko K. Vary - Marianske Lazne B 2:210:30Trstenice - Vintirov 6:2
15:00Chodov - KV Dvory 0:5
15:00Hroznetin - Citice 1:2
CZECHY: Kralovehradecky KP
10:15Dobruska - Ceska Skalice 1:210:15Nachod - Tyniste n. Orl. 0:0
12:00Jicin - Libcany 1:2
14:00Chlumec nad Cidlinou B - Lazne Belohrad 0:0
CZECHY: Liberecky KP
10:30Skalice u C.Lipy - Velke Hamry B 0:015:00Chrastava - Straz p. Ralskem 3:0
15:00Novy Bor - Lomnice nad Popelkou 1:7
15:00Rapid Liberec - Hradek nad Nisou 2:1
15:00Sedmihorky - Visnova 2:0
15:00Zelezny Brod - Kostalov-Libstat 2:1
17:00FC Pencin - Frydlant 3:1
CZECHY: Moravskoslezsky KP
10:15Cesky Tesin - Brusperk 1:115:00Haj ve Slezsku - Jakubcovice 3:1
15:00Krasne Pole - Hermanice 2:1
15:30Vresina - Petrvald na Morave 0:4
CZECHY: Olomoucky KP
15:00Belotin - Dolany 1:015:00Cechovice - Brodek u Prerova 2:0
15:00Rapotin - Postrelmov 1:3
15:00Zelatovice - Mohelnice 1:1
CZECHY: Pardubicky KP
14:00Ceska Trebova - Lazne Bohdanec 1:215:00Chocen - Prosetin 5:0
15:00Holice - Horni Redice 3:0
15:00Libisany - Hermanuv Mestec 1:4
15:00Litomysl - Tremosnice 4:1
15:00Prelouc - Vysoke Myto B 0:2
CZECHY: Plzensky KP
10:15Horni Briza - Zruc 3:115:00Chotikov - Kaznejov 1:0
15:00Nyrsko - Nepomuk 1:0
15:00Rapid Plzen - Stribro 7:1
15:00Vejprnice - Kosutka Plzen 2:1
CZECHY: Prazsky prebor
10:15Kolovraty - Podoli Praha 3:310:30CAFC - Tempo Prague 1:3
10:30Dukla JM - Dolni Chabry 1:2
10:30Kralovice - Motorlet Prague B 5:1
10:30Treboradice - Branik 1:0
10:30Zlicin - Vysehrad 2:3
15:00Predni Kopanina - Uhrineves 5:0
15:00Stresovice - Zizkov B 0:4
CZECHY: Stredocesky KP
10:15Kutna Hora - Velim 1:010:15Libis - Porici n. S. 3:1
10:30Milin - Mnichovohradistsky SK 2:0
15:00Dobris - Sokolec 3:3
15:00Povltavska FA B - SK Doksy 0:1
15:00Tochovice - Poricany 1:3
15:00Tuchlovice - Pruhonice 3:1
CZECHY: Ustecky KP
10:15Nestemice - Modlany 6:110:30Cernovice - Oldrichov 1:4
10:30Krupka - Banik Most - Sous B 2:1
10:30Litomericko - Srbice 5:3
14:00Brna - FK Jilove 2:1
15:00Vilemov - Ledvice 3:2pen
16:30Usti n. L. B - Probostov 1:0
CZECHY: Vysocina KP
10:15Bystrice n. Pern. - Rapotice 2:115:00Kamenice nad Lipou - Sapeli Polna 0:2
15:00Okrisky - FS Trebic 1:1
15:00Zirovnice - Ledec nad Sazavou 1:0
CZECHY: Zlinsky KP
15:00Hluk - Hrachovec 3:215:00Morkovice - Osvetimany 4:1
15:00Slusovice - Brumov 1:2
CZECHY: Liga U19
10:00Pilzno U19 - Frydek-Mistek U19 1:112:00Pardubice U19 - Liberec U19 2:3
16:45Zlin U19 - Mlada Bolesław U19 4:1
CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet
14:00Liberec K - Slovacko K 1:115:00Sparta Praga K - Plzen K 8:0
17:00Pardubice K - Ostrava K 0:0
CZECHY: 2. Liga Women
10:30FC Praha K - Dukla Praga K 3:313:00Olomouc K - Lisen K 2:1
13:15Prague Raptors K - Hradec Kralove K 2:1
15:00Teplice K - Sparta Praga B K 0:1
DANIA: 2nd Division
13:45FA 2000 - Thisted 1:114:00Brabrand - F. Amager 1:1
14:00Middelfart - Hellerup 4:0
14:00Roskilde - Nykobing 3:0
14:00Skive - AB Kopenhagen 1:1
DANIA: 3rd Division
13:00Ishoj - Vejgaard 0:213:00Lyseng - Avarta 0:2
13:00Vanløse - Holstebro 1:1
13:30VSK Aarhus - Holbaek 0:1
14:00BK Frem - SfB-Oure 5:2
14:00Næsby - Young Boys 2:0
DANIA: Elitedivisionen Kobiety - Baraż o utrzymanie
14:00Odense Q K - Aalborg K 2:014:00Thisted K - B93 K 0:2
14:30Osterbro K - Naestved K 3:3
DANIA: Elitedivisionen Kobiety - Grupa mistrzowska
13:00Aarhus K - KoldingQ K 3:015:30Nordsjaelland K - Koge K 1:0
EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda
19:00PrzełożoneMushuc Runa - U. Catolica -:-21:30Imbabura - Cumbaya 0:0
EKWADOR: Serie B
01:00Leones del Norte - Nueve de Octubre 2:1EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 - Kwalifikacje - druga runda
12:00Szkocja U19 - Gruzja U19 2:312:30Niemcy U19 - Rumunia U19 2:3
13:00Belgia U19 - Litwa U19 2:0
14:00Szwajcaria U19 - Macedonia Północna U19 2:0
14:00Ukraina U19 - Łotwa U19 3:0
15:00Norwegia U19 - Bośnia i Hercegowina U19 2:2
15:30Turcja U19 - Chorwacja U19 2:1
16:00Austria U19 - Słowenia U19 2:0
16:00Dania U19 - Grecja U19 2:1
16:00Hiszpania U19 - Kosowo U19 2:1
16:00Holandia U19 - Francja U19 0:1
16:30Czechy U19 - Włochy U19 1:2
19:00Izrael U19 - Czarnogóra U19 0:1
21:00Portugalia U19 - Serbia U19 4:1
EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 - Kwalifikacje - druga runda
11:00Bułgaria U17 - Rumunia U17 0:011:00Walia U17 - Szwecja U17 1:2
12:00Austria U17 - Norwegia U17 2:2
12:00Belgia U17 - Włochy U17 3:5
12:00Niemcy U17 - Irlandia U17 2:0
12:00Serbia U17 - Dania U17 0:1
14:00Czechy U17 - Bośnia i Hercegowina U17 2:0
14:00Polska U17 - Białoruś U17 0:1
14:00Turcja U17 - Gruzja U17 1:3
15:30Hiszpania U17 - Słowenia U17 5:0
16:00Anglia U17 - Węgry U17 5:0
17:00Portugalia U17 - Chorwacja U17 3:0
17:30Holandia U17 - Finlandia U17 0:1
20:00Francja U17 - Irlandia Północna U17 5:2
EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 2 - Liga B
18:00Gruzja U17 K - Łotwa U17 K 0:518:00Wyspy Owcze U17 K - Rumunia U17 K 3:1
EUROPA: All-Island Cup Women
16:00DLR Waves K - Crusaders K 0:118:00Peamount K - Linfield K 2:2
18:00Treaty Utd K - Shamrock Rovers K 1:1
19:00Cork City K - Wexford K 2:2
20:00Sligo Rovers K - Galway United K 0:2
FINLANDIA: Ykkosliigacup - Play Offy
13:00PK-35 - SJK Akatemia 1:216:15Jaro - JaPS 4:0
FRANCJA: National 2 - Group A
18:00Ales - Andrezieux 0:118:00Bourgoin Jallieu - Cannes 2:4
18:00Frejus - Thonon-Evian 3:0
18:00Grasse - Aubagne 1:1
18:00Toulon - Jura Sud 1:2
18:00Toulouse II - Le Puy-en-Velay 1:6
19:00Chamalieres - Hyeres 2:1
FRANCJA: National 2 - Group B
18:00Blois - Bourges 18 2:018:00Libourne - Saint-Pryve 0:1
18:00Saumur - Paris 13 Atl. 0:0
18:30Avoine - Angers II 0:0
FRANCJA: National 2 - Group C
16:00Aubervilliers - Racing CFF 2:118:00Boulogne - Guingamp II 4:0
18:00Chambly - Lorient II 1:2
18:00Chateaubriant - Beauvais 1:0
18:00Dinan Lehon - Bastia-Borgo 2:0
18:00Granville - Virois 1:0
FRANCJA: National 2 - Group D
16:00Colmar - FC 93 4:218:00Auxerre II - Biesheim 0:1
18:00Creteil - Besancon 1:0
18:00Fleury-Merogis - Wasquehal 2:3
18:00St Quentin - Feignies-Aulnoye 1:1
20:00Furiani Agliani - Haguenau 0:0
FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety
13:30Lille K - Lyon K 0:714:00Dijon K - Guingamp K 2:0
14:30Le Havre K - Reims K 0:2
14:30St Etienne K - Bordeaux K 1:0
GAMBIA: GFA League
17:15Armed Forces - Brikama U. 0:217:30Bombada - Fortune 2:1
17:30BST Galaxy - Falcons 0:0
17:30WAA Banjul - Marimoo 0:1
GHANA: Pierwsza Liga
16:00Samartex - Hearts Of Oak 2:1GHANA: Division One League
16:00Golden Kick - Vision 3:016:00Nania - Hohoe United 2:1
16:00Okwawu - Kotoku Royals 0:0
16:00Rospak - Holy Stars 2:0
16:00Still Believe - Koforidua 1:0
16:00VC Warriors - Techiman Heroes 0:0
16:00Wa Power - Northern City 1:0
16:00Young Redbull - Nzema Kotoko 2:1
GRECJA: Gamma Ethniki - Group 1
14:00Poseidonas Michanionas - Veria 0:0GRECJA: Gamma Ethniki - Group 3
11:30Pyliou - Ialisos 2:012:30Ellas Syrou - Mesolongi AE 6:0
14:00Rodos - Kyanos A. V. 0:2
GRECJA: Gamma Ethniki - Group 4
14:30Atromitos Piraeus - AO Ilisiakos 0:5GRECJA: Division A Women
12:45AEK K - PAOK K 2:2GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura
03:00Malacateco - Antigua 2:222:00Coban Imperial - Zacapa 1:0
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
22:00Tempete - Rivartibonitienne 0:0HISZPANIA: LaLiga2
16:15Alcorcon - R. Oviedo 1:018:30Cartagena - Andorra 1:0
18:30Villarreal B - Leganes 1:2
21:00Espanyol - Tenerife 1:1
HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1
16:00R. Sociedad B - Teruel 2:216:00SD Logrones - R. Union 1:1
18:00Rayo Majadahonda - La Coruna 0:2
19:00Celta Vigo B - Fuenlabrada 4:1
20:00Sabadell - Arenteiro 0:1
HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2
16:00Cordoba - San Fernando 1:016:00Sanluqueno - Murcia 0:1
18:00Algeciras - Malaga 0:0
18:00Real Madryt B - Castellon 0:2
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 1
16:30Valladolid Promesas - Dep. Fabril 3:417:00Coruxo - Arandina 1:0
17:00Guijuelo - Covadonga 2:1
18:00Langreo - Ourense CF 1:1
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2
17:00AD San Juan - Izarra 4:017:00Arenas Club - Barbastro 0:0
20:15Real Sociedad C - Utebo FC 0:0
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 3
16:30Andratx - Pena Deportiva 0:2HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 4
16:00Sevilla B - Linense 2:117:00El Palo - Ciudad Real 0:0
18:00Antoniano - Betis B 2:1
19:30Orihuela - Aguilas FC 2:1
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 5
17:00San Sebastian Reyes - Numancia 7:120:30Cacereno - Badajoz 1:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 1
16:00Pontevedra B - Silva SD 2:316:30UD Ourense - Estradense 1:1
17:00Bergantinos - Betanzos 1:1
17:00Viveiro - Gran Pena 1:2
18:00Alondras - Polvorin 2:0
18:00Rapido de Bouzas - Paiosaco 0:2
18:15Atletico Arteixo - Arzua 5:1
20:30Arosa SC - Sarriana 0:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2
16:30Gijon B - Praviano 0:017:00Barcia - Llanes 2:2
18:00L'Entregu - Caudal Deportivo 0:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3
16:30Solares - Atletico Mineros 1:116:30Velarde - Castro 1:0
16:45Escobedo - Siete Villas 2:0
17:00Atletico Albericia - Laredo 0:0
17:00Guarnizo - Bezana 0:2
17:00Tropezon - CD Colindres 0:1
17:00UC Cartes - Revilla 1:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4
13:15SD Deusto - Urduliz 1:215:30CD Vitoria - Aurrera Ondarroa 3:1
16:30Pasaia - Anaitasuna FT 2:0
16:30Touring KE - Portugalete 1:1
17:00Durango - Anorga 3:1
17:00Leioa - Alaves C 2:2
17:00Padura - Derio 1:1
18:30Lagun Onak - Basconia 1:2
18:30San Ignacio - Beasain 1:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6
16:00Roda - Torrellano 0:016:30Ilicitano - Utiel 2:0
16:30Silla CF - Burriana 1:0
17:00Gandia - Villarreal C 1:0
17:00Rayo Ibense - Atzeneta 0:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 7
12:00Las Rozas - Vallecano B 3:0HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8
16:00Colegios Diocesanos - Mirandes B 1:016:00Santa Marta Tormes - Palencia CA 1:1
17:00Almazan - Salamanca 0:1
17:00Atl. Astorga - Becerril 2:0
17:00Atl. Tordesillas - Laguna 0:1
17:00Leonesa B - Villaralbo 3:4
17:30Burgos CF B - Real Avila 1:2
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9
13:00Atletico Melilla - CD Torreperogil 0:117:30Malaga City - Jaen 2:3
17:30Mancha - Motril 4:2
18:30Torremolinos - Maracena 2:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10
12:00Pozoblanco - Ceuta B 1:112:00Puente Genil - Xerez CD 3:2
16:30Bollullos - Cordoba B 0:0
17:00CD Utrera - Cabecense 2:3
18:00La Palma - CD Gerena 0:1
18:45Ayamonte - Sevilla C 2:1
19:00Conil - Cartaya 2:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11
16:30Alcudia - Ibiza Islas Pitiusas 0:016:30Constancia - Collerense 2:1
16:30Manacor - Felanitx 2:0
16:30Santanyi - Platges de Calvia 0:0
17:00Poblense - Arenal 3:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12
13:30Villa Santa Brigida - La Cuadra 3:018:00Atl. Victoria - Santa Ursula 1:1
18:00PrzełożoneIbarra - Arucas -:-
18:30PrzełożoneSan Bartolome - CD Marino -:-
18:30PrzełożoneYaiza - Tamaraceite -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 13
16:30Ciudad Cieza - EG El Palmar CF 2:316:30Plus Ultra - Racing Murcia 1:3
20:00Lorca Deportiva - Muleno 0:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 14
18:00Trujillo - Olivenza 1:1HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15
16:00Bidezarra - Lerines 1:116:00CD Ardoi - Ezcabarte 3:0
16:00CD Cantolagua - Cirbonero 3:0
16:00Subiza - Burlades 2:2
16:00Txantrea - Alesves 2:0
16:30Cortes - Pena 1:0
16:30Oberena - Pamplona 1:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 16
16:30Alfaro - River Ebro 1:217:00UD Logrones B - Oyonesa 3:1
17:00Varea - Tedeon 8:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 17
16:30Almudevar - Huesca B 0:116:30Atletico Monzon - Tamarite 0:1
16:30Carinena - Epila 2:6
16:30Cuarte - Calamocha 0:0
17:00Fuentes - Ebro 1:4
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18
16:30Puertollano C.F. - Conquense 2:017:00San Clemente - Huracan de Balazote 0:1
17:00Socuellamos - Cazalegas 2:1
17:00Tarancon - Azuqueca 0:0
17:30La Solana - Toledo 1:0
20:30Torrijos - Villarrobledo 0:0
HISZPANIA: Liga F Women
12:00Costa Adeje Tenerife K - Sevilla K 5:016:00Levante K - Betis K 7:0
18:00Real Sociedad K - Athletic Bilbao K 0:1
20:00Valencia K - Granada K 4:1
HISZPANIA: Primera Federacion Women
11:00Espanyol K - SE AEM K 0:212:00Cacereno K - Alaves K 2:0
12:00La Coruna K - CA Osasuna K 2:2
16:00Albacete K - Barcelona B K 0:2
16:00Madrid C. B K - Atl. Madryt B K 2:1
HOLANDIA: Eerste Divisie
20:00Cambuur - Telstar 1:020:00Maastricht - Den Bosch 1:0
20:00Roda - Breda 3:1
20:00Willem II - Venlo 2:0
HOLANDIA: Tweede Divisie
14:30GVVV - ACV Assen 3:114:30Scheveningen - AFC 1:1
15:00ADO 20 Heemskerk - Excelsior Maassluis 3:0
15:00Kozakken Boys - Jong Almere City 3:4
15:00Quick Boys - Hardenberg 3:2
15:00Rijnsburgse Boys - HFC 0:2
15:00Spakenburg - Lisse 3:1
15:30Jong Sparta Rotterdam - Noordwijk 0:0
18:00De Treffers - Katwijk 3:0
HOLANDIA: Derde Divisie
14:30Genemuiden - DEM 1:214:30Harkemase Boys - IJsselmeervogels 0:0
14:30Hoek - Blauw Geel 1:2
14:30RKAV Volendam - ODIN '59 11:2
15:00DVS '33 Ermelo - Eemdijk 5:0
15:00TOGB - Kloetinge 2:1
15:30Kampong - Urk 1:2
15:30USV Hercules - VV DOVO 1:0
15:30VVSB - Sparta Nijkerk 2:5
18:00FC Oss - SteDoCo 0:2
18:00GVV Unitas - Sportlust 1:1
18:00Hoogeveen - Rijnvogels 0:5
18:00HSC '21 - Staphorst 2:0
18:00Rosmalen - Barendrecht 0:2
HOLANDIA: Divisie 1 U21 - Sezon wiosna
14:30Graafschap U21 - Groningen U21 1:0HOLANDIA: Divisie 1 U18 - Sezon wiosna
12:00Vitesse U18 - Groningen U18 3:014:30Utrecht U18 - Willem II U18 1:0
HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety
14:00Ajax K - PEC Zwolle K 3:216:30Alkmaar K - Twente K 2:2
INDIE: I-League
09:30Real Kashmir - Mohammedan 0:014:30Gokulam - Delhi FC 0:2
INDIE: I-League 2
10:30Bengaluru Utd - Maharashtra Oranje 2:110:30Sudeva Delhi - Kenkre 2:1
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
16:00Coleraine - Dungannon 1:116:00Glenavon - Loughgall 1:2
16:00Glentoran - Ballymena 4:0
16:00Newry City - Crusaders 0:1
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL
16:00Ards - Dergview 2:016:00Ballinamallard - Annagh 1:0
16:00H&W Welders - Institute 0:1
16:00Knockbreda - Ballyclare 2:0
16:00Newington - Dundela 1:3
ISLANDIA: League Cup Women - Play Offy
15:30Thor/KA K - Breidablik K 3:6JAPONIA: J3 League
05:00Osaka - Yamaga 0:006:00Omiya Ardija - Tegevajaro Miyazaki 3:1
JAPONIA: WE League Women
06:00Mynavi Sendai K - Saitama K 2:1JAPONIA: Nadeshiko League Kobiety
04:00Nittaidai K - Ehime K 0:005:00Yokohama FC Seagulls K - Shizuoka Bonita K 3:1
06:00Setagaya Sfida FC K - Harima Albion K 2:0
KAMERUN: Elite One - Grupa spadkowa
14:00Fortuna Mfou - Fovu Baham 2:216:00Bamenda - UMS de Loum 2:2
KAMERUN: Elite Two - Grupa mistrzowska
14:00Aigle Moungo - Panthere 0:216:00Eding Sport - Bafoussam 1:0
KATAR: QFA Cup - Play Offy
19:30Al Khor - Al Bidda 0:1pen19:30Al-Shahaniya - Al Mesaimeer 2:1pen
KAZACHSTAN: Puchar Kazachstanu - Play Offy o awans
09:00SD Family - Zhetisay 2:1KENIA: Super League
08:00Nairobi United - Dimba Patriots 1:010:00Kibera - MCF 0:1
11:00Mara Sugar - Assad 6:0
11:00Mathare Utd. - Luanda Villa 1:0
KOLUMBIA: Primera A - Apertura
00:10Patriotas - Junior 1:002:20La Equidad - Ind. Medellin 1:2
20:00Millonarios - Dep. Cali 1:1
22:10Tolima - Pereira 2:1
00:20Jaguares de Cordoba - Fortaleza 0:1
KOLUMBIA: Liga Women
22:00Atl. Nacional K - Real Santander K 8:022:00Cucuta K - Pasto K 2:1
22:00Junior K - Millonarios K 0:3
22:00Llaneros K - Ind. Medellin K 1:0
23:30America de Cali K - Dep. Cali K 2:1
KONGO: Ligue 1
14:00Cheminots - JS Talangai 0:015:00Juk - Inter Club 1:1
16:00Nathalys - Otoho d'Oyo 0:2
18:00Vegas - AS BNG 0:0
KOREA POŁUDNIOWA: Puchar
05:00Byeoksan - Gimpo FC 1:306:00Anyang - Siheung Citizen 1:0
06:00Changwon - Mokpo 0:1
06:00Daejeon Korail - Seoul E-Land 1:2pen
06:00Jinju Citizen - Asan 1:0
06:00Paju Citizen - Gyeongnam 0:1
06:00Pocheon - Seongnam 0:3
06:00Pyeongtaek Citizen - Gimhae 1:5
07:00Gyeongju KHNP - Ansan Greeners 0:1
LIBAN: Pierwsza Liga - Runda przegranych
14:00Al Sahel - Al Hikma 0:1LIBERIA: LFA First Division
17:00Cece United - NPA Anchors 3:017:00Kallon Liberia - Freeport 1:1
17:00LPRC Oiler - Invincible Eleven 0:1
LITWA: I Lyga
12:00Garliava - Ekranas 1:013:00FK Minija - BFA Vilnius 0:1
13:00Tauras - Hegelmann Litauen 2 1:1
MAKAO: Elite League
08:00University of Macau - Lun Lok 1:310:00Monte Carlo - Sporting Macau 1:1
MALI: Premiere Division
17:15Foot Elite - Korofina 2:017:15Onze Createurs - Binga 2:0
17:15USC Kita - Real Bamako 1:0
MAROKO: Coupe du Trone
23:00Dcheira - Ittihad Fkih Ben Salah 3:123:00Taza - Union Touarga 0:2
MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Atletico La Paz - Alebrijes Oaxaca 2:122:00Tepatitlan de Morelos - Tapatio 0:4
00:00Zacatecas Mineros - Dorados 3:1
MEKSYK: Liga Premier Serie A
00:00Inter Playa Del Carmen - Cafetaleros 3:102:00Cimarrones de Sonora 2 - Correcaminos 2 3:4pen
02:30PrzełożoneCalor De San Pedro - Chihuahua -:-
03:00Alacranes - Tecos FC 1:1
18:00Deportiva Venados - Inter de Queretaro 2:0
19:00Mineros de Fresnillo - Leones Negros 2 1:1
19:00San Juan de Aragon - Lobos ULMX 0:3
23:00Halcones de Zapopan - Tampico Madero 0:2
23:00Pioneros - Escorpiones 0:1
00:00Canamy - Porto Palmeiras 2:0
00:00Mexicali - Tritones Vallarta 1:2
MEKSYK: Liga Premier Serie B
02:00Santiago - Poza Rica 2:017:00Canoneros - Zitacuaro 1:0
23:00Artesanos Metepec - Chilpancingo 3:0
23:00Uruapan - Dongu 5:0
MEKSYK: Liga MX Women - Clausura
04:06Tijuana K - Cruz Azul K 0:219:00U.N.A.M. K - Puebla K 3:3
00:00Toluca K - Leon K 0:0
NIEMCY: Liga Regionalna Północ
15:00Meppen - Phonix Lubeck 1:018:30SC Weiche-08 - Lohne 4:3
NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia
13:00BFC Dynamo - Altglienicke 3:213:00Chemie Lipsk - Hertha Berlin II 3:0
NIEMCY: Liga Regionalna Zachód
14:00Ahlen - Wegberg-Beeck 3:114:00Lippstadt - SSVg Velbert 2:1
NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia
14:001. FSV Mainz 05 II - Fulda-Lehnerz 2:314:00Balingen - Aalen 2:2
14:00Freiberg - Walldorf 2:0
14:00Kassel - Schott Mainz 0:0
14:00Koblenz - Bahlinger 0:2
14:00Offenbach - FSV Frankfurt 3:0
14:00Stuttgarter Kickers - Eintracht Frankfurt II 1:3
NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria
14:00Ansbach - Schalding 1:214:00Aubstadt - Vilzing 0:2
14:00Bamberg - Turkgucu Munchen 1:1
14:00Burghausen - Schweinfurt 2:0
14:00Illertissen - Memmingen 3:1
NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord
14:00Rathenow - Dynamo Schwerin 1:1NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe
14:00Motor Marienberg - Ludwigsfelde 0:3NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein
13:30Bordesholm - Dornbreite Lubeck 0:214:00Nordmark Satrup - Hohenwestedt 0:0
14:30Preussen Reinfeld - Heider SV 1:3
18:00Oldenburger - SC Weiche-08 II 5:3
NIEMCY: Oberliga Hamburg
13:00Dassendorf - Victoria Hamburg 1:014:00Turkiye Wilhelmsburg - Halstenbek-Rellingen 3:3
NIEMCY: Oberliga Bremen
13:00BTS Neustadt - Vatan Bremen 6:014:00Brinkumer - Geestemunde 2:1
14:00TURA Bremen - Werder Brema II 1:3
16:00Blockdiek - Woltmershausen 1:2
NIEMCY: Oberliga Niedersachsen
14:00Egestorf-Langreder - BSV Rehden 1:015:00Ramlingen-Ehlershausen - Delmenhorst 1:6
18:00Emden - Eilvese 3:0
NIEMCY: Oberliga Hessen
14:00Giessen - SV Steinbach 2:014:00Hanauer SC - Fernwald 0:3
14:00Stadtallendorf - Hanau 3:1
15:00Alzenau - Hunfelder 3:2
15:00TUS Dietkirchen - Baunatal 1:2
15:00Waldgirmes - Eddersheim 2:1
15:00Weidenhausen - Erlensee 3:3
NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
14:00Pfeddersheim - Arminia Ludwigshafen 2:315:30Engers - Dudenhofen 1:0
15:30Mechtersheim - Pirmasens 0:2
17:45Bitburg - Gonsenheim 1:2
NIEMCY: Oberliga Bayern Nord
14:00Eichstatt - Eltersdorf 1:214:00Gebenbach - Neudrossenfeld 5:0
14:00Ingolstadt II - Ammerthal 1:2
15:00Donaustauf - Bayern Hof 0:7
16:00Abtswind - Coburg 3:1
16:00Cham - Fortuna Regensburg 0:3
16:00Regensburg II - Wurzburger FV 2:1
NIEMCY: Oberliga Bayern Süd
14:00Deisenhofen - Kirchheimer 4:014:00Ismaning - Kottern-St. Mang 2:1
14:00Monachium 1860 II - Nordlingen 4:1
14:00Rain/Lech - Landsberg 1:3
14:00Schwaben Augsburg - Turkspor Augsburg 0:2
15:00Kirchanschoring - Gundelfingen 2:1
NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg
14:00Denzlingen - Oberachern 1:314:00FC Holzhausen - FC 08 Villingen 0:1
14:00Normannia Gmund - Backnang 0:0
14:30Offenburger - Reutlingen 3:2
15:00Bietigheim-Bissingen - Hollenbach 2:0
15:00Nottingen - Goppinger 3:0
15:00VfR Mannheim - Pforzheim 1:3
16:00Ravensburg - Essingen 2:0
NIEMCY: Oberliga Niederrhein
18:00Uerdingen - Hilden 4:0NIEMCY: Bundesliga - Kobiety
14:00Kolonia K - 1. FC Nürnberg K 3:417:45Wolfsburg K - Bayern Munich K 0:4
NIGERIA: NPFL
16:00Doma United - Gombe 1:116:00Kano - Sporting Lagos 1:0
NIGERIA: NNL
15:00Abia Comets - Smart City 1:115:00ABS - El Kanemi 0:0
15:00Beyond Limits FC - Rovers FC 2:0
15:00Crown - Ijebu 3:1
15:00Giant Brillars - Osun 1:1
15:00Ikorodu City - Solution 3:1
15:00Jigawa Golden Stars - Sokoto 0:2
15:00Nasarawa - Wikki Tourist 2:0
15:00Zamfara United - Mighty Jets 3:0
NORWEGIA: Nasjonal U19 CL
15:30Aalesund U19 - Sogndal U19 2:1NORWEGIA: Toppserien - Kobiety
15:00Arna-Bjørnar K - Asane K 0:015:00Lyn K - Rosenborg K 0:1
15:00Stabaek K - Kolbotn K 2:0
15:30RØA K - LSK Kvinner K 1:0
NORWEGIA: Division 1 Women
12:00Viking K - Aalesund K 0:415:00Ovrevoll Hosle K - Fyllingsdalen K 1:1
18:00Kil/Hemne K - Odd K 2:2
PANAMA: LPF - Apertura
02:00San Francisco - Alianza 1:022:00Tauro - Independiente 1:0
00:15Herrera - Arabe Unido 3:0
PERU: Liga Women
16:30Ayacucho K - Carlos Mannucci K 0:221:00Biavo K - Melgar K 1:1
POLSKA: II Liga
13:00Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź II 0:114:30KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 0:0
18:00Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 1:1
POLSKA: III Liga - Grupa I
12:00Concordia Elbląg - Legia II 3:313:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki - GKS Wikielec 5:0
14:00Świt Nowy Dwór - GKS Bełchatów 0:2
15:00Lechia Tomaszów Mazowiecki - Victoria Sulejówek 3:2
15:00ŁKS Łomża - Warta Sieradz 2:0
15:00Mławianka Mława - Olimpia Zambrów 0:1
15:00Pilica Białobrzegi - Jagiellonia Białystok II 1:2
19:15Unia Skierniewice - Legionowo 0:0
POLSKA: III Liga - Grupa II
13:00Zawisza Bydgoszcz - Unia Swarzędz 1:114:00Błękitni Stargard - Cartusia Kartuzy 4:2
14:00Pogoń Nowe Skalmierzyce - Starogard Gdański 2:1
14:00Sokół Kleczew - Noteć Czarnków 2:2
14:00Stolem Gniewino - Pogoń Szczecin II 0:3
15:00Świt Skolwin - Elana Toruń 1:0
16:00Polonia Środa Wlkp. - Unia Solec Kujawski 3:1
POLSKA: III Liga - Grupa III
12:00Odra Bytom Odrzański - Gwarek Tarnowskie Góry 1:112:00Raków Częstochowa II - Ślęza Wrocław 3:3
12:00Śląsk Wrocław II - Starowice Dolne 1:0
13:00LKS Goczałkowice Zdrój - Górnik Polkowice 2:1
15:00Pniówek-74 Pawłowice - Unia Turza Śląska 1:1
15:00Stilon Gorzów - Rekord Bielsko-Biała 1:2
15:30Lechia Zielona Góra - Carina Gubin 1:2
17:00MKS Kluczbork - Karkonosze Jelenia Góra 1:0
POLSKA: III Liga - Grupa IV
12:00KS Wieczysta Kraków - Avia Świdnik 2:013:00Podhale Nowy Targ - Chełmianka Chełm 1:2
14:00Czarni Połaniec - Karpaty Krosno 0:1
15:00KSZO Ostrowiec - Orlęta Radzyń Podlaski 2:2
15:00Sokół Sieniawa - Star Starachowice 0:1
15:00Unia Tarnów - Podlasie Biała Podlaska 2:3
15:30Wisłoka Dębica - KS Wiązownica 1:2
POLSKA: Centralna Liga Juniorów
12:00Jagiellonia Białystok U19 - Wisła Kraków U19 1:112:00Legia Warszawa U19 - Sandecja U19 3:1
12:00Pogoń Szczecin U19 - Widzew Łódź U19 3:2
12:00Polonia Warszawa U19 - Cracovia U19 1:1
12:00Zagłębie Lubin U19 - Odra Opole U19 3:1
13:30Korona Kielce U19 - Raków Częstochowa U19 1:0
POLSKA: Ekstraliga Kobiet
12:00Śląsk Wrocław K - Medyk Konin K 5:112:00UJ Kraków K - Rekord Bielsko-Biala K 3:1
12:15GKS Katowice K - Pogon Szczecin K 1:0
13:00Gdańsk K - Pogoń Tczew K 4:1
15:00Czarni Sosnowiec K - Górnik Łęczna K 0:0
PORTUGALIA: Liga 3 - Grupa spadkowa
12:00Pero Pinheiro - 1º Dezembro 1:3PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupa mistrzowska
12:00Estoril U23 - Famalicao U23 3:0PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupa spadkowa
13:00SC Lusitania U19 - Setubal U19 1:016:00Boavista U19 - Ferreira U19 3:2
PORTUGALIA: Liga BPI Women
12:00Famalicao K - Sporting K 1:415:00Benfica K - Braga K 4:1
16:00Racing Power K - Valadares Gaia K 0:1
ROSJA: FNL 2 - Division A Silver - Sezon wiosna
12:00PrzełożoneKaluga - S. Kostroma -:-ROSJA: Supreme Division Women
09:30Zvezda K - CSKA Moskwa K 1:213:00PrzełożoneKrasnodar K - Jenisej K -:-
RPA: Diski Challenge
09:00Golden Arrows U23 - Amazulu U23 2:011:00Royal AM U23 - Richards Bay U23 1:3
12:00TS Galaxy U23 - Swallows U23 1:2
14:00Supersport U23 - Mamelodi U23 0:3
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 1
14:00Brodoc - CSM Bacau 1:314:00Bucovina Radauti - Somuz Falticeni 1:0
14:00FC Bacau - CSM Vaslui 3:1
14:00Foresta Suceava - Aerostar 0:3
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2
14:00CSM Focsani - Hamangia Baia 5:014:00Metalul Buzau - CSM Ramnicu Sarat 5:0
14:00Sporting Liesti - Braila 5:0
14:00Unirea Branistea - Sutesti 4:0
14:00Viitorul Ianca - Vointa Limpezis 2:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3
14:00Afumati - Progresul Fundulea 2:114:00Agricola Borcea - Recolta Gh. Doja 1:1
14:00Axiopolis Cernavoda - Voluntari 2 1:2
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4
14:00CS Blejoi - Popesti Leordeni 2:314:00CSO Plopeni - Muscel 1:0
14:00Tricolorul Breaza - Dunarea Giurgiu 1:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5
14:00Campulung - Sepsi Sf. Gheorghe 2 4:114:00Cetate Rasnov - Targu Secuiesc 1:0
14:00Kids Tampa Brasov - SR Brasov 1:0
14:00Olimpic Zarnesti - Odorheiu 2:1
14:00V. Curita - Tarlungeni 2:2
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6
14:00Curtisoara - Cetatea 0:014:00Horezu - Ramnicu Valcea 0:1
14:00Sporting Rosiori - Unirea Bascov 0:0
14:00Vedita Colonesti - Petrolul Potcoava 2:0
14:00Viitorul Daesti - Calimanesti 2:2
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7
14:00Gilortul Tg. Carbunesti - CSM Deva 2:114:00Jiul Petrosani - CS U Craiova 2 0:1
14:00Lupac - Ghiroda & Giarmata Vii 0:2
14:00Turceni - Viitorul Simian 1:2
14:00U Craiova 1948 2 - CSO Filiasi 0:2
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8
14:00Bihor - Progresul Pecica 2:014:00Politehnica Timisoara - Peciu Nou 1:0
14:00Socodor - Ineu 3:0
14:00Soimii Lipova - Phoenix Buzias 1:3
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9
14:00ACS Medias - Unirea Ungheni 1:214:00Metalurgistul Cugir - Unirea Alba-Iulia 1:1
14:00Univ. din Alba Iulia - Gloria 2018 Bistrita 2:0
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10
14:00Baile Felix - Minerul Ocna Dej 2:014:00CSM Satu Mare - CSM Zalau 1:1
14:00Satu Mare - Santandrei 1:1
14:00Sighetu Marmatiei - Victoria Carei 2:1
RUMUNIA: Liga 1 Women - Grupa spadkowa
14:00CSM Alexandria K - Gloria 2018 Bistrita K 0:2SALWADOR: Primera Division - Clausura
22:15Jocoro - Platense Municipal 1:2SERBIA: Prva Liga
15:00Indjija - Metalac 0:115:00Vrsac - Dubocica 0:0
17:00Macva - Radnicki Beograd 3:0
17:00Sloboda - Jedinstvo U. 1:0
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
10:00Sindjelic Beograd - Torlak 1:011:00Polet Dorcol - Rad 2:0
11:00Teleoptik - Zvezdara 1:0
12:00Brodarac - Jedinstvo Surcin 0:0
15:30Radnicki Obrenovac - Prva Iskra 1:1
15:30Zemun - Usce 2:0
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
15:00Backa - 1. Maj Ruma 2:315:00Kikinda - Hajduk 1912 2:1
15:00Radnicki Zrenjanin - Borac Sajkas 3:1
15:00Sloven Ruma - Naftagas 3:0
SERBIA: Srpska Liga - East
15:00Dunav Prahovo - SFS Borac 2:015:00Jagodina - Jedinstvo Krusevac 1:1
15:00Paracin - Trayal Krusevac 1:3
15:00Pcinja - Vlasina 3:2
15:00Sindjelic - Mesevo 3:2
SERBIA: Srpska Liga - West
14:30FAP - Zlatibor Cajetina 4:014:30Mladi Radnik - Josanica 2:2
14:30Omladinac Zablace - Vrelo Sport 2:4
14:30Sloga Petrovac - Tutin 1:1
14:30Sloga Pozega - Real Podunavci 3:1
14:30Takovo - Borac 1926 1:2
SESZELE: Premier League
15:00Anse Reunion - Northern Dynamo 3:2SIERRA LEONE: Premier League
17:15PrzełożoneFreetown City - Mighty Blackpool -:-17:15PrzełożoneLuawa - Lamboi -:-
17:15PrzełożoneOld Edwardians - Kholifa Stars -:-
17:15PrzełożoneWusum Stars - SLIFA -:-
17:30PrzełożoneBai Bureh Warriors - Lamboi -:-
SŁOWACJA: 2. liga
14:30FK Humenne - Samorin 1:014:30Komarno - Zilina B 3:0
14:30Presov - Pohronie 2:0
14:30Spisska Nova Ves - Myjava 0:0
SŁOWACJA: 3. Liga - East
15:00Bardejov - Kalinovo 0:115:00Vranov - Lipany 3:3
SŁOWACJA: 3. Liga - West
15:00AFC Nove Mesto - Raca 0:115:00Castkovce - Lehota p. V. 0:0
15:00MSK Martin - Malacky 1:0
15:30HA Banska Bystrica - Jednota Banova 1:1
SŁOWACJA: 4. liga - Bratislava
15:00Domino - NSK 1922 Bratislava 0:015:00Modra - Bernolakovo 0:1
SŁOWACJA: 4. liga - Central
15:00TJD Pribelce - Cadca 1:215:00Tvrdosin - Badin 0:0
SŁOWACJA: 4. liga - East
15:00Poprad - Medzev 4:015:00Rudnany - Kechnec 2:2
15:00Sobrance-Sobranecko - FK Cana 1:1
SŁOWACJA: 4. liga - West
15:00Banik Prievidza - FK TJ Lokomotiva Kozarovce 3:1SŁOWACJA: 1. Liga Women
11:00Trnava K - GFC K 7:015:00Presov K - Myjava K 0:2
15:00Ruzomberok K - Petrzalka K 1:1
15:00Slovan Bratysława K - Zilina K 3:2
16:00B. Bystrica K - Trencin K 3:5
SŁOWENIA: Prva Liga
20:15Koper - Mura 2:1SŁOWENIA: 2. SNL
14:00Beltinci - Rudar 1:014:00Ilirija - NK Bistrica 0:2
14:00Tolmin - Bilje 0:2
SŁOWENIA: 3. SNL - East
14:00Zavrc - Race 2:115:00Drava - Videm 3:1
15:00Dravograd - Korotan 1:3
15:00Hajdina - Sampion Celje 1:2
17:30Brezice - Ljutomer 8:0
SŁOWENIA: 3. SNL - West
14:00Dren Vrhnika - NK Adria 1:215:00Dob - Ziri 2:1
15:00Ljubljana Svoboda - Kocevje 2:1
15:00Skofja Loka - Slovan Ljubljana 2:3
15:00Sobec Lesce - Izola 2:3
SZKOCJA: Dywizja 1
16:00Arbroath - Partick Thistle 0:116:00Ayr - Queen's Park 1:2
16:00Dundee Utd - Inverness 1:1
16:00Morton - Dunfermline 0:1
SZKOCJA: League One
16:00Alloa - Queen of South 0:216:00Annan - Kelty Hearts 3:2
16:00Cove Rangers - Hamilton 1:3
16:00Falkirk - Edinburgh City 4:1
16:00Stirling - Montrose 1:0
SZKOCJA: League Two
16:00Clyde - Spartans 0:016:00Dumbarton - Bonnyrigg Rose 2:0
16:00East Fife - Stranraer 2:1
16:00Elgin - Forfar 1:1
16:00Stenhousemuir - Peterhead 0:0
SZKOCJA: Highland League
16:00Brechin - Turriff Utd 5:116:00Formartine Utd - Banks O' Dee 1:4
16:00Forres Mechanics - Nairn County 0:0
16:00Fraserburgh - Rothes 5:0
16:00Huntly - Brora Rangers 1:0
16:00Inverurie - Keith 1:2
16:00Lossiemouth - Deveronvale 3:3
16:00Strathspey Thistle - Clachnacuddin 2:1
16:00Wick Academy - Buckie Thistle 3:1
SZKOCJA: Lowland League
16:00Albion Rovers - Edinburgh University 1:216:00Berwick - Caledonian Braves 0:2
16:00Civil Service Strollers - Tranent 1:2
16:00Cowdenbeath - East Stirlingshire 1:2
16:00Gretna 2008 - Hearts B 0:3
16:00Linlithgow Rose - Bo'ness United 1:2
16:00PrzełożoneTranent - Celtic B -:-
SZWAJCARIA: Promotion League
15:00Paradiso - Basel II 1:116:00Bavois - Lugano II 3:1
16:00Cham - Bruhl SG 4:0
16:00Rapperswil - Luzern II 2:3
16:00Young Boys II - Zurich II 2:0
17:00Bulle - Biel 1:0
17:00Etoile-Carouge - Servette U21 3:2
17:00St. Gallen II - Breitenrain 4:0
17:30Kriens - Delemont 6:2
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1
14:00Pully - La Chaux-De-Fonds 1:016:00Echallens - Sion II 1:3
17:00Chenois - Grand-Saconnex 2:3
17:00Monthey - Vevey 0:2
20:00Lausanne II - Yverdon II 1:0
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2
16:00Bassecourt - Rotkreuz 1:216:00Dietikon - Schotz 2:4
16:00Koniz - Wohlen 0:0
17:00Concordia - Thun II 4:2
17:00Langenthal - Courtetelle 0:0
18:00Emmenbrucke - Munsingen 0:3
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3
15:00Linth - Hongg 2:017:00Winterthur II - Uzwil 4:1
18:00Kosova - Freienbach 1:0
SZWAJCARIA: Super League Women
16:00Zurich K - Luzern K 1:017:30Thun K - Aarau K 0:3
19:00Grasshopper K - Young Boys K 6:2
19:00Rapperswil K - St. Gallen K 0:3
20:30Servette K - Basel K 2:1
SZWECJA: Svenska Cupen - Kobiety
15:00Linköping K - Vittsjo K 0:015:00Rosengard K - Göteborg K 13:0
ŚWIAT: Mecze towarzyskie
23:00Burkina Faso - Libia 1:223:00Maroko - Angola 1:0
23:00Mauretania - Mali 0:2
23:00Niger - Togo 1:2
23:00Sudan - Gwinea-Bissau 1:0
01:00Argentyna - Salwador 3:0
02:30Peru - Nikaragua 2:0
03:00Meksyk U23 - Argentyna U23 2:4
11:00Turcja U18 - Mołdawia U19 2:1
12:30Austria U16 - Macedonia Północna U16 2:0
13:00Zambia - Zimbabwe 2:3pen
16:00Macedonia Północna U18 - Estonia U19 3:0
16:00Malawi - Kenia 0:4
16:00Tadżykistan U23 - Wietnam U23 0:0
17:00Wybrzeże Kości Słoniowej - Benin 2:2
18:00Irlandia - Belgia 0:0
18:00Słowacja - Austria 0:2
19:30Arabia Saudyjska U23 - Chiny U23 1:0
19:30Katar U23 - Uzbekistan U23 1:1
20:00Anglia - Brazylia 0:1
20:00Dania - Szwajcaria 0:0
20:00Urugwaj - Basque Country 1:1
21:00Chorwacja - Tunezja 1:0pen
21:00Francja - Niemcy 0:2
21:00Gujana Francuska - Haiti 1:1
21:00Japonia U19 - Syria U20 2:2
22:00Algieria U20 - Tunezja U20 2:3
22:00Mauretania U20 - Egipt U20 1:2
23:00Dominikana - Aruba 2:0
23:30Paragwaj U23 - Dominikana U23 2:0
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
00:00Ind. Rivadavia (Arg) - River Plate (Arg) 4:009:30Szachcior Soligorsk (Blr) - Biełszyna (Blr) 2:1
10:00Levski (Bul) - Svoge (Bul) 1:0
10:15Botosani (Rou) - Stiinta Miroslava (Rou) 5:0
11:00Ajka (Hun) - Siofok (Hun) 0:0
11:00Baranovici (Blr) - FK Słuck (Blr) 2:1
11:00DVTK (Hun) - Kazincbarcika (Hun) 3:0
11:00Eniergietyk-BDU (Blr) - FK Witebsk (Blr) 0:2
11:00Górnik Zabrze (Pol) - GKS Tychy (Pol) 5:2
11:00Lech Poznań (Pol) - Chrobry Głogów (Pol) 1:0
11:00P-Iirot Rauma (Fin) - Tampere Utd (Fin) 4:1
11:00RB Lipsk U17 (Ger) - Dortmund U17 (Ger) 1:2
11:00Wolna Pińsk (Blr) - Brześć 2 (Blr) 3:2
11:15Gnistan (Fin) - KaPa (Fin) 3:2
11:30Hammarby TFF (Swe) - Taby (Swe) 2:1
12:00Csikszereda M. Ciuc (Rou) - Sepsi Sf. Gheorghe (Rou) 1:2
12:00Dornbirn (Aut) - Eschen (Lie) 5:0
12:00Ljungskile (Swe) - Grebbestad (Swe) 1:1
12:00Resovia Rzeszów (Pol) - Puszcza Niepołomice (Pol) 1:1
12:00SalPa (Fin) - Ekenas (Fin) 1:1
12:00Skövde (Swe) - Östersund (Swe) 1:0
12:30Karlbergs (Swe) - Stocksund (Swe) 0:3
13:00Assyriska FF (Swe) - Jarfalla (Swe) 1:1
13:00Degerfors (Swe) - Karlstad (Swe) 3:0
13:00GAIS (Swe) - Varberg (Swe) 1:1
13:00Hammarby (Swe) - KuPS (Fin) 2:0
13:00Hebar (Bul) - CSKA 1948 Sofia (Bul) 1:4
13:00KFUM Oslo (Nor) - Lyn (Nor) 2:1
13:00Lahti (Fin) - Mikkeli (Fin) 2:0
13:00Lunds (Swe) - Högaborgs (Swe) 4:1
13:00Mezokovesd (Hun) - Debrecen (Hun) 1:0
13:00Norrby (Swe) - Oddevold (Swe) 1:1
13:00Notodden (Nor) - Pors (Nor) 1:1
13:00Obolon (Ukr) - FK Zoria Ługańsk (Ukr) 1:2
13:00Sileks (Mkd) - Makedonija GP (Mkd) 2:1
13:00OdwołaneStord (Nor) - Fana (Nor) -:-
13:00Strømmen (Nor) - Halden (Nor) 3:0
13:00Tikves (Mkd) - Detonit Plackovica (Mkd) 4:1
13:00Torns (Swe) - Hassleholms IF (Swe) 1:4
13:00Trollhättan (Swe) - Gauthiod (Swe) 4:0
13:00Tromsø (Nor) - HamKam (Nor) 0:1
13:00Västerås SK (Swe) - Sandviken (Swe) 4:2
13:30Jonkoping (Swe) - Orebro Syr. (Swe) 2:1
13:45Vasalund (Swe) - Enskede (Swe) 3:0
14:00Arsimi (Mkd) - Shkupi (Mkd) 1:3
14:00Besiktas (Tur) - Buducnost (Mne) 5:1
14:00Brommapojkarna (Swe) - Sundsvall (Swe) 1:0
14:00Falkenberg (Swe) - Torslanda (Swe) 5:0
14:00Gefle (Swe) - Norrkoping (Swe) 2:5
14:00Göteborg (Swe) - Sarpsborg 08 (Nor) 0:3
14:00Helsingborg (Swe) - Orgryte (Swe) 2:0
14:00Ilves (Fin) - VPS (Fin) 1:2
14:00Kjelsås (Nor) - Raufoss (Nor) 1:2
14:00Öster (Swe) - Kalmar (Swe) 4:2
14:00Palermo (Ita) - Lommel SK (Bel) 2:1
14:00Pelister (Mkd) - Voska Sport (Mkd) 0:3
14:00OdwołanePEPO (Fin) - JIPPO (Fin) -:-
14:00RW Essen (Ger) - Veres-Rivne (Ukr) 3:1
14:00Sirius (Swe) - Brage (Swe) 3:0
14:00SK Gjovik-Lyn (Nor) - Elverum (Nor) 0:1
14:00OdwołaneSollentuna (Swe) - Lunds (Swe) -:-
14:00Sprint-Jeloy (Nor) - Orn (Nor) 0:2
15:00Angelholm (Swe) - Tvaaker (Swe) 3:2
15:00Bregalnica (Mkd) - Kozuf Gevgelija (Mkd) 4:0
15:00Mjallby (Swe) - Trelleborg (Swe) 1:1
15:00OdwołaneNeftci Baku (Aze) - Sp. Moskwa (Rus) -:-
15:00Oulu (Fin) - JIPPO (Fin) 2:2
15:00Perak (Mys) - Geylang (Sgp) 3:0
15:00OdwołaneSJK Akatemia (Fin) - Oulu (Fin) -:-
15:00Start (Nor) - Flekkeroy (Nor) 1:1
15:00TSC (Srb) - Osijek (Cro) 2:1
15:15Umeå (Swe) - Pitea (Swe) 1:1
15:30Ludogorets (Bul) - Steaua Bucuresti (Rou) 2:3
15:30Olympic (Swe) - Astrio (Swe) 0:2
15:30Strömsgodset (Nor) - Fredrikstad (Nor) 1:1
15:30V. Haugesund (Nor) - Lysekloster (Nor) 0:4
16:00Atromitos (Gre) - Lamia (Gre) 2:2
16:00Oskarshamn (Swe) - Atvidabergs (Swe) 2:2
16:15Stockholm Internazionale (Swe) - Sollentuna (Swe) 3:1
16:15Vaajakoski (Fin) - JJK Jyvaskyla (Fin) 1:2
17:00Sandnes (Nor) - Bryne (Nor) 0:2
18:00Aarau (Sui) - Drita (Kos) 2:2
18:00OdwołaneAtlantis (Fin) - PK-35 (Fin) -:-
18:00Stabaek (Nor) - Lilleström (Nor) 0:1
18:30Lechia Gdańsk (Pol) - Valmiera (Lat) 5:1
19:00Crvena zvezda (Srb) - Zenit (Rus) 1:0
ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety
12:00Eskilstuna Utd K (Swe) - Bollstanas K (Swe) 1:215:00Trelleborg K (Swe) - Malmo FF K (Swe) 2:1
15:30Degerfors K (Swe) - Mallbacken K (Swe) 1:3
TAJLANDIA: Thai League 2
11:30Chiangmai Utd - Chiangmai FC 1:112:00Ayutthaya Utd - Customs Utd 1:0
12:30Nong Bua Pitchaya - Pattaya United 2:0
13:00Kanchanaburi - Nakhon Si 2:2
TURCJA: 2. Lig White Group
12:00Altinordu - Erokspor 2:112:00Ankara Demirspor - Zonguldak 1:1
12:00Beyoglu Yeni Carsi - Trabzon FK 2:2
12:00Bursaspor - Kirklarelispor 0:2
12:00Nazillispor - Afyonspor 0:0
TURCJA: 3. Lig Group 1
12:00Inegol Kafkas - 52 Orduspor 1:012:00Kepez Belediyespor - Hopaspor 2:1
TURCJA: 3. Lig Group 2
12:00Karsiyaka - Anadolu Universitesi 1:0TURCJA: 3. Lig Group 3
11:00Silivrispor - Karakopru 1:012:00Akhisarspor - Sivas Dort Eylulspor 2:2
TURCJA: Super Lig Women
12:00Fomget GSK K - Fatih Vatan Spor K 2:0UKRAINA: Premier League
14:30LNZ Cherkasy - Minaj 1:2UKRAINA: Persha Liga - Grupa - awans
11:30Nyva Buzova - Livyi Bereg 1:512:30Epitsentr - FSC Mariupol 1:1
13:00Karpaty Lviv - SC Poltava 2:1
UKRAINA: Persha Liga - Grupa spadkowa
11:00FC Chernihiv - Podilla Chmielnicki 2:212:00MFC Metałurh - Khust 1:4
UKRAINA: Druha Liga
12:15Ruch Lwów 2 - Trostyanets 0:016:00MFC Metałurh 2 - Chaika -:-
UKRAINA: Championship Women - Grupa mistrzowska
11:00Kryvbas K - Ladomir K 4:3UKRAINA: Championship Women - Grupa spadkowa
11:00Dynamo Kijów K - Panthers FC Uman K 3:213:00EMC Podolie K - Veres-Rivne K 2:1
URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura
17:30Rampla Juniors - Miramar 1:122:30Nacional - Progreso 0:0
URUGWAJ: Segunda Division - Torneo Competencia
14:00Colon - Rentistas 1:121:00Tacuarembo - La Luz 1:0
22:00Montevideo City - Cooper 2:1
USA: MLS
19:00New England Revolution - Chicago Fire 1:119:00New York Red Bulls - Inter Miami 4:0
00:30Charlotte - Columbus Crew 2:0
00:30Cincinnati - New York City 1:0
00:30Orlando City - Austin FC 2:0
00:30Toronto FC - Atlanta Utd 2:0
00:30Vancouver Whitecaps - Real Salt Lake 1:2
USA: USL Championship
19:00Hartford Athletic - Birmingham 1:021:00Detroit - Loudoun 2:1
21:00Louisville City - Pittsburgh 3:1
00:00Indy Eleven - Sacramento Republic 1:1
00:00North Carolina - Tampa Bay 1:1
00:30Charleston - New Mexico 4:0
USA: MLS Next Pro
01:00Huntsville - Orlando City B 1:2pen03:30Portland Timbers 2 - Town FC 1:3
19:00Vancouver 2 - Real Monarchs 5:3
20:00Chattanooga - Cincinnati 2 3:0
USA: USL League One
23:00Richmond Kickers - Tormenta 1:323:30One Knoxville - Lexington 2:0
00:00Greenville - Forward Madison 0:0
USA: NISA
22:00PrzełożoneGeorgia Lions - Capo -:-USA: NWSL Women
01:00Orlando Pride K - Angel City K 1:102:30Utah Royals K - North Carolina Courage K 2:1
21:00Chicago K - Reign K 2:1
00:30Washington K - Bay FC K 2:1
WALIA: Cymru Premier - Grupa mistrzowska
15:30Caernarfon - Cardiff Metropolitan 1:2WALIA: Cymru South
15:00Abertillery Bluebirds - Trefelin 2:515:00Cwmbran Celtic - Briton Ferry 2:4
15:00Llantwit Major - Pontardawe 0:0
WALIA: Cymru North
15:00Chirk AAA FC - Caersws 2:215:00PrzełożoneLlanidloes - Flint -:-
15:00Mold Alexandra - Gresford 1:0
15:30Guilsfield - Denbigh 4:1
WALIA: Puchar FA
18:15Connah's Q. - Bala Town 1:0WENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:00Universidad Central - Portuguesa 1:021:00Metropolitanos - Rayo Zuliano 1:0
00:00Carabobo - Estudiantes M. 1:0
WENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
00:00Fundacion AIFI - Miranda 0:020:00Nueva Esparta - Bolivar 0:0
20:30Academia Anzoategui - Atletico La Cruz 0:2
20:30Frontera - El Vigia 2:3
21:00Heroes de Falcon - Aragua 2:1
21:00Trujillanos - Academia Rey 1:0
22:00Maritimo - Dynamo Puerto 2:0
WĘGRY: NB I Women
11:00Budaorsi K - Szekszardi K 1:111:00Fehervar FC K - Haladas K 0:4
15:00DVTK K - Puskas Academy K 0:3
15:00Szent Mihaly K - Ferencvaros K 0:3
17:30MTK Hungaria K - Soroksar K 2:2
WŁOCHY: Serie C - Group A
14:00AlbinoLeffe - Pro Sesto 1:114:00Fiorenzuola - Pro Patria 3:1
14:00Giana Erminio - Alessandria 3:0
14:00Lumezzane - Virtus Verona 3:1
14:00Trento - Mantova 1:1
17:30L.R. Vicenza - Legnago Salus 1:1
WŁOCHY: Serie C - Group B
17:30Perugia - Pineto 2:217:30Pescara - Pontedera 1:0
17:30Recanatese - Ancona 2:0
17:30Spal - Carrarese 0:0
17:30Torres - Vis Pesaro 1:0
WŁOCHY: Serie C - Group C
14:00ACR Messina - Foggia 0:314:00Benevento - Monopoli 0:1
14:00Picerno - Latina 0:2
14:00Sorrento - Juve Stabia 1:2
14:00Virtus Francavilla - Monterosi 2:0
17:30Giugliano - Avellino 3:2
WŁOCHY: Serie D - Group A
14:30Chieri - Bra 1:314:30Chisola - Asti 0:0
14:30Pinerolo - Ticino 0:1
15:00Derthona FbC - Albenga 2:2
WŁOCHY: Serie D - Group B
15:00Real Calepina - Club Milano 2:1WŁOCHY: Serie D - Group C
14:30Breno - Dolomiti Bellunesi 0:314:30Este - Adriese 2:2
14:30Mestre - Bolzano 1:0
14:30Montecchio Maggiore - Luparense 1:0
15:00Castegnato - Portogruaro 1:2
15:30Chions - Montebelluna 0:1
WŁOCHY: Serie D - Group D
14:30Corticella - Forli 4:014:30Lentigione - Certaldo 1:1
14:30Sangiuliano City - Aglianese Calcio 2:0
14:30Victor San Marino - SCD Progresso 3:4
WŁOCHY: Serie D - Group E
14:30Livorno - San Donato 2:014:30Real Forte Querceta - Orvietana 2:2
15:00Ghivizzano Borgo - Grosseto 3:3
15:30Trestina - Seravezza Pozzi 1:2
WŁOCHY: Serie D - Group F
14:30Atletico Ascoli - Avezzano 0:014:30Real Monterotondo - Tivoli Calcio 2:2
WŁOCHY: Serie D - Group G
15:00Nocerina - San Marzano 3:0WŁOCHY: Serie D - Group H
15:00A.C.D. Nardo - Angri 3:015:00Palmese 1914 - Matera 3:0
WŁOCHY: Serie D - Group I
15:00Real Casalnuovo - Sancataldese 2:1WŁOCHY: Serie A Women - Grupa mistrzowska
15:00AS Roma K - Sassuolo K 3:0WŁOCHY: Serie A Women - Grupa spadkowa
12:30Sampdoria K - Como K 1:0WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1
16:30Bouake - AS Denguele 3:216:30Mouna - ASI d'Abengourou 3:1
16:30San Pedro - ASEC Mimosas 1:0
16:30Stade d'Abidjan - Lys Sassandra 1:0
18:45SOL - Racing d'Abidjan 1:5
ZAMBIA: Super League
12:00PrzełożoneKansanshi - Green Buffaloes -:-13:00PrzełożoneMutondo Stars - Nkwazi -:-
14:00PrzełożoneKabwe - Zesco Utd -:-
14:00PrzełożoneMUZA - NAPSA Stars -:-
14:00PrzełożoneNkana - Prison Leopards -:-
14:00PrzełożoneRed Arrows - Konkola -:-
14:00PrzełożoneTrident - Green Eagles -:-
14:00PrzełożoneZanaco - Power Dynamos -:-
15:00PrzełożoneForest Rangers - Mufulira -:-
ZEA: Division 1
19:00Al Rams - Al Dhafra 0:319:00Al Thaid - Gulf United 2:2
19:00Dubai City - Al Urooba 1:2
19:00Masfut - Al Hamriyah 0:0
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.