REFRESH

Piłka nożna » 28.06.2022 » Wszystkie mecze

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Play Offy

00:15Emelec (Ecu) - Atletico-MG (Bra) 1:1

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Play Offy

00:15Nacional (Uru) - Union Santa Fe (Arg) 2:0

ARGENTYNA: Liga Profesional

01:00Atl. Tucuman - Godoy Cruz 1:1

ARGENTYNA: Primera Nacional

23:00Ferro - Chaco For Ever 0:0
00:00Nueva Chicago - Club A. Guemes 0:2
02:15Def. de Belgrano - Chacarita Juniors 2:0

ARGENTYNA: Torneo Federal

01:30Racing Cordoba - Union Sunchales 4:0
01:30Sportivo Belgrano - Def. Pronunciamiento 5:1

ARGENTYNA: Copa Argentina

23:05PrzełożoneRosario - Quilmes -:-

BANGLADESZ: Premier League

12:00Baridhara - Rahmatgonj MFS 1:1
12:00Chittagong Abahani - Abahani Limited 2:3
12:00Saif Sporting Club - Swadhinata 1:2

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

17:00Eniergietyk-BDU 2 - Dnepr Mogilev 2 5:1

BRAZYLIA: Serie B

01:00Operario - Chapecoense-SC 2:1
01:00Sampaio Correa - CSA 2:0
00:00Brusque - Bahia 0:2
00:00Gremio - Londrina 1:0

BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda

01:00Figueirense - Remo 0:0

BRAZYLIA: Serie D

01:15Trem - Sao Raimundo AM 0:0
01:30Alagoinhas - Santa Cruz 1:4

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho 2 - Play Offy

00:00Veranopolis - Avenida 1:1pen

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro 2 - Runda finałowa

00:30Boa - Democrata SL 0:3

CHINY: Super Liga

12:30Shandong Taishan - Henan Songshan Longmen 2:0
13:30Guangzhou City - Dalian Pro 0:3

DR KONGO: Ligue 1

15:00Etoile de Kivu - RCK 3:0

EGIPT: Pierwsza liga

19:00Arab Contractors - National Bank Egypt 1:1
19:00Ghazl El Mahallah - Ismaily 0:0
21:30Zamalek - Ceramica Cleopatra 3:2

ESTONIA: Meistriliiga

17:00Kuressaare - Levadia 1:1
19:00Tallinna Kalev - Kalju 0:3

ETIOPIA: Premier League

09:00Defence Force - Hawassa 1:2
15:00Adama City - Dire Dawa 1:1

EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 - 5-6 miejsce

17:00Słowacja U19 - Austria U19 1:0

EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 - Play Offy

17:00Anglia U19 - Włochy U19 2:1
20:00Francja U19 - Izrael U19 1:2

EUROPA: Mistrzostwa Świata kobiet - Kwalifikacje

17:00Mołdawia K - Litwa K 1:1
18:00Estonia K - Kazakhstan K 4:2
20:00Ukraina K - Węgry K 2:0
20:45Holandia K - Białoruś K 3:0

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

17:30Honka Akatemia - MuSa 2:1
18:00KaaPo - Tampere Utd 0:2

FINLANDIA: Suomen Cup

17:30Lahti - JaPS 2:1

INDONEZJA: President Cup

11:00Borneo - RANS Cilegon 3:0
15:30Madura United - Persija Jakarta 2:1

ISLANDIA: Puchar

21:45Selfoss - Vikingur Reykjavik 0:6

MALAWI: Super League

14:30Civo Utd - Mighty Wanderers 0:0

MALEZJA: Super Liga

15:00Johor DT - Petaling Jaya CFC 4:0
15:00Selangor - Sabah 1:1

MALI: Premiere Division

18:00Djoliba - Black Stars 1:1
20:00LC Bamako - Real Bamako 0:5

MAURETANIA: Ligue 1

19:30ASAC Concorde - Kaedi 1:1
20:45Nouadhibou - Tevragh-Zeina 0:0

NIGER: Ligue 1

17:15ASFAN - Urana 1:1
17:15Olympic Niamey - Akokana 2:1
17:15Sahel - Espoir 4:3
17:15SONIDEP - Douanes Niamey 1:2
17:15US Gendarmerie - Tahoua 2:3

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

19:00Grorud 2 - Skeid 2 3:3

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

14:00PrzełożoneMjondalen 2 - Tromsø 2 -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

23:00Ameliano - Guairena FC 2:2
01:15Tacuary - Sol De America 2:2

PARAGWAJ: Division Intermedia

23:00Independiente F.B.C. - Fernando de la Mora 2:2

SUDAN: Pierwsza Liga

16:15Al-Hilal - Hay al-Arab 0:0
16:15Kober - Hilal El Obied 1:1
16:15Tuti - Ahli Khartoum 0:1
19:15Ahli Shendi - Al Shorta 1:0
19:15Al-Merreikh - Hilal El-Fasher 1:0
19:15Khartoum - Wad Nobawi 1:1

SZWECJA: Superettan

19:00Halmstad - Trelleborg 1:2
19:00Jonkoping - Orgryte 2:2
19:00Norrby - Östersund 2:0

SZWECJA: Svenska Cupen - Kwalifikacje

19:00Lidingo IFK - Stockholm Internazionale 2:4aet
19:30Lindome - GAIS 0:1

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

10:00Slavia Sofia (Bul) - Hebar (Bul) 1:2
10:00Stal Mielec (Pol) - ŁKS Łódź (Pol) 1:1
10:30Radunia Stężyca (Pol) - Wisła Płock (Pol) 2:3
11:00Bohemians (Cze) - Mas Taborsko (Cze) 5:3
14:00OdwołaneCSKA Sofia (Bul) - Ferencvaros (Hun) -:-
14:00Darmstadt (Ger) - Elversberg (Ger) 1:1
14:00Kazań (Rus) - Samara (Rus) 3:1
14:00Lincoln (Gib) - Kilmarnock (Sco) 2:2
14:00OdwołaneTorpedo Moscow (Rus) - Jenisej (Rus) -:-
15:30Braunschweig (Ger) - SC Freiburg II (Ger) 1:0
16:00Górnik Zabrze (Pol) - L. Mikulas (Svk) 2:2
16:00Piast Gliwice (Pol) - Resovia Rzeszów (Pol) 2:0
16:00Wisła Płock (Pol) - Arka Gdynia (Pol) 2:0
16:00Young Boys (Sui) - Xamax (Sui) 2:1
16:30Pilzno (Cze) - Slovan Bratysława (Svk) 3:1
16:30Radnicki Nis (Srb) - Maritsa Plovdiv (Bul) 6:0
16:30Torpedo Moscow (Rus) - Wołgar Astrachań (Rus) 1:1
17:00Beroe (Bul) - Yantra Gabrovo (Bul) 1:0
17:00Ferencvaros (Hun) - Karlsruher (Ger) 4:1
17:00Lech Poznań (Pol) - Jagiellonia Białystok (Pol) 2:1
17:00Slovacko (Cze) - Z. Moravce-Vrable (Svk) 1:0
17:30Kaiserslautern (Ger) - Lugano (Sui) 3:4
18:00Borussia Dortmund II (Ger) - Munster (Ger) 1:1
18:00Bravo (Slo) - Cukaricki (Srb) 2:1
18:00KF Llapi (Kos) - Laci (Alb) 0:2
18:00Krasnodar (Rus) - FK Rostów (Rus) 2:0
18:00Marchfeld (Aut) - Floridsdorfer AC (Aut) 0:1
18:00Meppen (Ger) - Ajax (Ned) 0:3
18:00Partizan (Srb) - Trnava (Svk) 3:0
18:00OdwołaneSalzburg (Aut) - Legia Warszawa (Pol) -:-
18:00Traiskirchen (Aut) - Austria Wiedeń (Aut) 0:3
18:30Admira (Aut) - Wiener (Aut) 0:4
18:30Bruck Leitha (Aut) - Horn (Aut) 1:2
18:30Mladost GAT (Srb) - Sutjeska (Mne) 1:0
18:30VfL Oldenburg (Ger) - VfB Oldenburg (Ger) 3:2
19:00FC Augsburg (Ger) - Schwaben Augsburg (Ger) 5:0
19:00OdwołaneMarchfeld (Aut) - Horn (Aut) -:-
19:00Rapid (Am) (Aut) - Stripfing (Aut) 2:5
19:00RKTSV Terwinselen (Ned) - Roda (Ned) 1:22
19:00Vaduz (Lie) - Winterthur (Sui) 1:1
19:30Mladost (Srb) - FK Vozdovac (Srb) 2:1
19:30Rebecquoise (Bel) - Royale Union SG (Bel) 1:3
20:00Ayr (Sco) - Darvel (Sco) 3:0
20:00Javor (Srb) - Decic (Mne) 3:2
20:30Alloa (Sco) - Stirling (Sco) 4:1
20:30Axminster Town (Eng) - Tiverton (Eng) 0:2
20:30Falkirk (Sco) - Stranraer (Sco) 1:0
20:30Forfar (Sco) - Dunfermline (Sco) 0:6
20:30Keith (Sco) - Elgin (Sco) 0:5
20:30Stenhousemuir (Sco) - Morton (Sco) 0:1
20:45Glenrothes (Sco) - Kelty Hearts (Sco) 4:5
20:45Longridge Town (Eng) - Bolton (Eng) 0:9
20:45Melksham (Eng) - Forest Green (Eng) 0:3
21:00Hibernians (Mlt) - Gzira (Mlt) 2:2

ŚWIAT: Igrzyska śródziemnomorskie

18:00Algieria U18 - Maroko U18 0:2
18:00Włochy U18 - Grecja U18 4:0
21:00Hiszpania U18 - Francja U18 1:1
21:00Portugalia U18 - Turcja U18 2:0

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

23:00Panama U20 K - Wenezuela U20 K 0:2
02:00Kolumbia U20 K - Paragwaj U20 K 4:0
17:00Meksyk K - Peru K 3:0
17:00Turcja K - Azerbejdżan K 2:2
17:00USA U20 K - Holandia U20 K 2:2
18:00Kostaryka K - Haiti K 2:4
18:30Szwecja K - Brazylia K 3:1
19:00Nowa Zelandia K - Walia K 0:0
19:00Rumunia K - Jordania K 3:1
19:00Szwecja U23 K - USA U23 K 0:3
19:00Wyspy Owcze K - Andora K 1:0
20:00Belgia K - Luksemburg K 6:1
21:00Francja U20 K - Meksyk U20 K 2:1
22:00OdwołaneEkwador K - Panama K -:-
22:00Portugalia K - Australia K 1:1
23:00Paragwaj U20 K - Panama U20 K 3:0
00:30Chile K - Wenezuela K 1:3

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Torneo Intermedio

00:15Wanderers - Montevideo City 1:0

USA: MLS Next Pro

01:00Philadelphia II - New York City II 0:5

USA: USL League Two

22:00Davis Legacy - Southern California 3:2
23:00Seacoast Utd Phantoms - Boston City 1:0

UZBEKISTAN: Super League

17:00Kokand 1912 - Din. Samarkand 1:1

WYSPY OWCZE: 1. Deild

20:30Sandur - Klaksvik 2 1:3
20:45Runavik 2 - Undri 2:3

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.