Piłka nożna » 21.03.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
AZJA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje - druga runda
09:00Chińskie Tajpej - Kirgistan 0:210:00Pakistan - Jordania 0:3
10:10Australia - Liban 2:0
11:23Japonia - Korea Północna 1:0
12:00Korea Południowa - Tajlandia 1:1
12:30Myanmar - Syria 1:1
13:00Hong Kong - Uzbekistan 0:2
13:30Singapur - Chiny 2:2
14:30Indonezja - Wietnam 1:0
17:00Iran - Turkmenistan 5:0
19:00Oman - Malezja 2:0
19:00Zjednoczone Emiraty Arabskie - Jemen 2:1
19:30Katar - Kuwejt 3:0
19:30Palestyna - Bangladesz 5:0
20:00Afganistan - Indie 0:0
20:00Arabia Saudyjska - Tadżykistan 1:0
20:00Irak - Filipiny 1:0
20:00Nepal - Bahrajn 0:5
EUROPA: Euro - Kwalifikacje - Awans
18:00Gruzja - Luksemburg 2:020:45Bośnia i Hercegowina - Ukraina 1:2
20:45Grecja - Kazachstan 5:0
20:45Izrael - Islandia 1:4
20:45Polska - Estonia 5:1
20:45Walia - Finlandia 4:1
EUROPA: Liga Narodów UEFA - League C - Play Out
20:45Gibraltar - Litwa 0:1AFRYKA: Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje - Runda wstępna
23:00Dżibuti - Liberia 0:2AFRYKA: African Games Women - Play Offy
18:00Senegal U20 K - Uganda U20 K 0:1pen21:00Ghana U20 K - Nigeria U20 K 2:1aet
ALGIERIA: U21 League
15:30Khenchela U21 - Oran U21 1:015:30Magra U21 - Constantine U21 0:0
15:30Paradou U21 - Ben Aknoun U21 0:0
15:30Saoura U21 - MC Algier U21 2:1
15:30US Souf U21 - El Bayadh U21 2:0
22:00Kabylie U21 - Belouizdad U21 0:1
22:00Setif U21 - Chlef U21 2:0
22:00USM Algier U21 - Biskra U21 3:0
AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Championship Kobiety U17
00:30Kolumbia U17 K - Peru U17 K 2:000:30Ekwador U17 K - Urugwaj U17 K 4:0
00:30Paragwaj U17 K - Chile U17 K 1:0
AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Liga Narodów CONCACAF - Liga A - Play Offy
00:00USA - Jamajka 3:1aetANGLIA: Southern League South Division
20:45Plymouth Parkway - Winchester 1:1ANGLIA: Isthmian League Premier Division
20:45Concord - Enfield Town 0:1ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional
01:15Belgrano - Lanus 0:123:00San Lorenzo - Godoy Cruz 1:0
ARGENTYNA: Primera Nacional
19:30Talleres (R.E) - San Martin S.J. 0:0ARGENTYNA: Copa Argentina
01:10Atl. Tucuman - Def. de Belgrano 4:021:45Defensa y Justicia - Atl. Rafaela 1:2
00:00Racing Club - San Martin Burzaco 3:0
ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda
19:00Lanus 2 - Talleres Cordoba 2 2:119:00Platense 2 - Tigre 2 1:1
19:00Racing Club 2 - Atletico Tucuman 2 2:0
19:00Rosario Central 2 - Deportivo Riestra 2 2:3
19:00Union Santa Fe 2 - Huracan 2 1:0
ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura
19:00PrzełożoneIndependiente K - Banfield K -:-20:00PrzełożoneRiver Plate K - Ferro K -:-
BOLIWIA: Division Profesional - Apertura
00:00Aurora - Royal Pari 4:1BRAZYLIA: Amapaense
00:00Ypiranga AP - Santos AP 0:1BRAZYLIA: Brasiliense - Play Offy
00:30Brasiliense - Capital 1:3BRAZYLIA: Catarinense - Play Offy
00:30Brusque - Avai 2:000:30Barra FC - Criciuma 2:1
BRAZYLIA: Mineiro - Baraż o utrzymanie
00:00Patrocinense - Ipatinga 0:3BRAZYLIA: Paulista A4
23:00Sao-Carlense - SKA Brasil 0:023:30Francana - CA Joseense 4:0
00:00Audax-SP - Jabaquara 5:0
00:00Barretos EC - Vocem 1:1
BRAZYLIA: Rondoniense
00:30Porto Velho - Uniao Cacoalense 2:0BRAZYLIA: Copa Alagoas
23:00Murici AL - CRB 3:0BRAZYLIA: Copa Alagoas - Play Offy
00:00Coruripe - SC Penedense 0:0BRAZYLIA: Copa Verde
00:00Brasiliense - Cuiaba 1:400:00Remo - Amazonas 2:1
00:00Vila Nova - Goias 1:0
BRAZYLIA: Copa do Nordeste
23:00America-RN - ABC 1:023:00CRB - Juazeirense 3:1
23:00River-PI - AE Altos 0:0
01:30Bahia - Vitoria 2:1
01:30Fortaleza - Ceara 0:1
01:30Sport Recife - Nautico 2:2
23:00Itabaiana - Maranhao 3:4
23:00Treze - Botafogo PB 0:0
BRAZYLIA: Capixaba U20
23:00Rio Branco-VN U20 - Forte U20 1:2BRAZYLIA: Brasileiro Women
00:30Internacional K - Fluminense K 1:119:00Botafogo RJ K - Gremio K 0:2
23:30Corinthians K - America Mineiro K 4:1
DR KONGO: Ligue 1 - Grupa mistrzowska
14:00Lubumbashi Sport - Aigles du Congo 1:114:30Maniema - St Eloi Lupopo 1:3
DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
14:30PrzełożoneMotema Pembe - AC Rangers -:-EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda
01:00Aucas - El Nacional 3:401:00PrzełożoneU. Catolica - Barcelona SC -:-
22:30Tecnico U. - Ind. del Valle 1:1
EKWADOR: Serie B
20:00Guayaquil City - San Antonio 4:021:00Gualaceo - Cuniburo 0:1
EUROPA: Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje
14:00Macedonia Północna U21 - Gibraltar U21 1:017:30Izrael U21 - Polska U21 1:2
18:30Portugalia U21 - Wyspy Owcze U21 4:0
19:00Andora U21 - Chorwacja U21 0:3
20:00Belgia U21 - Malta U21 3:1
20:00Szkocja U21 - Kazachstan U21 4:1
EUROPA: Elite League U20
14:00PrzełożoneNiemcy U20 - Norwegia U20 -:-16:00Portugalia U20 - Czechy U20 2:2
17:00Rumunia U20 - Włochy U20 0:0
EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 2 - Liga A
13:00Niemcy U17 K - Słowacja U17 K 2:017:00Francja U17 K - Czechy U17 K 0:0
EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 2 - Liga B
09:00Estonia U17 K - Kazachstan U17 K 2:013:00Bośnia i Hercegowina U17 K - Armenia U17 K 6:0
GHANA: Pierwsza Liga
11:00Medeama - Aduana 2:0HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12
21:00Teror - Herbania 0:1HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15
20:15Huarte - Beti Onak 0:1INDIE: I-League
11:30Neroca FC - TRAU FC 1:0IZRAEL: Liga Alef North
13:00Tzeirey Um El Fahem - Ironi Nesher 0:219:45MS Tira - M. Nazareth 2:1
IZRAEL: Liga Alef South
20:00Shimshon Tel Aviv - Maccabi Shaarayim FC 3:0KAZACHSTAN: Puchar Kazachstanu - Play Offy o awans
11:00Akademiya Ontustik - Ertis Pavlodar 1:0KOLUMBIA: Copa Colombia
00:00Real Cundinamarca - Pereira 0:002:00Boca Juniors - Santa Fe 1:1
21:30U. Magdalena - Tigres 2:2pen
22:00Huila - Barranquilla 1:1
KOREA POŁUDNIOWA: WK League Kobiety
08:00Boeun Sangmu K - Seoul K 0:311:00Changnyeong K - Incheon Hyundai Steel K 0:1
11:00Hwacheon K - Suwon FC K 1:0
11:00Sejong Sportstoto K - Gyeongju K 1:2
KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura
02:00Municipal Turrialba - CS Uruguay 2:022:00Antioquia - Carmelita 3:0
MAROKO: Botola Pro
23:00Berkane - Maghreb Fez 2:123:00Mouloudia Oujda - Wydad 0:2
MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura
00:05Tapatio - Correcaminos 2:202:05Venados - Cimarrones de Sonora 0:0
04:05Dorados - Leones Negros 1:2
NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
22:00UNAN-Managua U20 - Jalapa U20 2:1NORWEGIA: Nasjonal U19 CL
14:00Haugesund U19 - Brann U19 3:2SALWADOR: Primera Division - Clausura
02:15Santa Tecla - Aguila 1:202:30Alianza FC - Municipal Limeno 4:0
SURINAM: SML
00:00Robinhood - Voorwaarts 1:1ŚWIAT: Mecze towarzyskie
00:00Salwador - Bonaire 1:103:00Wyspy Salomona - Fidżi 0:2
11:00OdwołaneZambia U20 - Zimbabwe U20 -:-
13:00Etiopia - Lesotho 1:2
14:00Cypr U18 - Polska U18 0:1
14:00Hull - Curacao 0:1
15:00Włochy U18 - Austria U18 2:1
17:30Czechy U21 - Irlandia Północna U21 3:0
18:00Cypr - Łotwa 1:1
18:00Czarnogóra - Białoruś 2:0
18:00Rosja - Serbia 4:0
18:00Węgry U21 - Mołdawia U21 2:0
19:00Hiszpania U21 - Słowacja U21 0:2
19:00Malta - Słowenia 2:2
20:00Gwinea - Vanuatu 6:0
20:00Holandia U21 - Norwegia U21 1:2
20:00Wyspy Zielonego Przylądka - Gujana 1:0
20:45Portugalia - Szwecja 5:2
21:00Jordania U20 - Japonia U19 1:3
22:00Republika Południowej Afryki - Andora 1:1
22:00Tunezja U20 - Mauretania U20 3:1
22:00Włochy - Wenezuela 2:1
23:00Maroko U20 - Anglia U19 1:1
23:00Urugwaj U20 - Rosja U21 0:1
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
01:00A. Lima (Per) - Blooming (Bol) 1:010:30Prostejov (Cze) - Zlin (Cze) 2:2
12:001. FC Union Berlin (Ger) - Magdeburg (Ger) 3:1
13:001. FC Nürnberg (Ger) - Ingolstadt (Ger) 0:2
13:00Hannover (Ger) - Werder Brema (Ger) 3:1
13:00Heracles (Ned) - Groningen (Ned) 4:1
13:00Pogoń Szczecin (Pol) - Warta Poznań (Pol) 0:2
13:00Rostock (Ger) - Lubeck (Ger) 3:0
13:00Stripfing (Aut) - Ried (Aut) 1:6
13:00Utrecht (Ned) - Helmond (Ned) 3:0
13:00Wehen (Ger) - Mannheim (Ger) 3:1
13:10B. Moenchengladbach (Ger) - Eupen (Bel) 2:0
13:30Heidenheim (Ger) - Karlsruher (Ger) 0:1
13:30OdwołaneVfB Stuttgart (Ger) - Elversberg (Ger) -:-
14:00Den Haag (Ned) - FC Volendam (Ned) 4:0
14:00FC Augsburg (Ger) - Furth (Ger) 4:1
14:00Grasshoppers (Sui) - Schaffhausen (Sui) 1:2
14:00SC Freiburg (Ger) - St. Gallen (Sui) 4:1
15:00LASK (Aut) - Monachium 1860 (Ger) 1:0
15:00Regensburg (Ger) - Tirol (Aut) 1:1
15:00Selargius (Ita) - Cagliari (Ita) 0:6
15:00SK Rapid (Aut) - First Vienna (Aut) 3:0
15:00Sturm Graz (Aut) - BW Linz (Aut) 0:2
16:00Metz (Fra) - Troyes (Fra) 0:0
18:00Floridsdorfer AC (Aut) - Vyskov (Cze) 0:2
19:00Espelkamp (Ger) - Osnabruck (Ger) 1:5
19:00Strømsgodset 2 (Nor) - Eik-Tonsberg (Nor) 1:6
19:00Värnamo (Swe) - Utsikten (Swe) 2:1
UKRAINA: Championship Women - Grupa spadkowa
13:00Dnipro-1 K - Mariupol K 2:1USA: US Open Puchar
23:30Richmond Kickers - Christos 1:000:00Asheville City - One Knoxville 0:2
00:00Frenzi - Club de Lyon 2:3
00:00SC United Bantams - Greenville 0:1
00:30Apotheos - Georgia Lions 1:0
00:30New York Red Bulls 2 - Hudson Valley 5:1
01:00Chicago Fire II - Chicago City 6:0
01:00Chicago House - Minnesota 2 0:3
03:00Folsom - Central Valley Fuego 1:2
03:30Ballard - Spokane Velocity 0:1
03:30Irvine Zeta - MesoAmerica 1:0
03:30LA Force - Redlands FC 2:1
04:00Capo - Menace 2:3pen
00:00Steel City - Michigan Stars 0:1
00:30Carolina Core - Northern Virginia 3:2
00:30Chattanooga Red Wolves - Brockton United 4:2aet
00:30Crown Legacy - SC United Heat 0:1
00:30Motown - New York City II 0:3
00:30Vereinigung - Charlotte Independ. 0:2
00:30Western Mass Pioneers - Union Omaha 0:4
WENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
01:30Dep. Tachira - Monagas 1:001:30Zamora - Puerto Cabello 0:0
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.