REFRESH

Piłka nożna » 27.06.2022 » Wszystkie mecze

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Mistrzostwa CONCACAF U20 - Play Offy

00:00Haiti U20 - Jamajka U20 1:2
02:30El Salvador U20 - Dominikana U20 4:5
04:30Meksyk U20 - Portoryko U20 6:0

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

20:00Al Feiha - Al-Ettifaq 0:1
20:00Al Nasr Riyadh - Al-Fateh 2:1
20:00Al Shabab - Al Ahli SC 0:0
20:00Al Taee - Al-Hazem 3:0
20:00Al-Hilal - Al-Faysaly 2:1
20:00Al-Ittihad FC - Al Batin 0:0
20:00Al-Raed - Abha 1:0
20:00Damac - Al-Taawon 1:1

ARGENTYNA: Liga Profesional

23:00Racing Club - Aldosivi 5:0
01:30Argentinos Jrs - Arsenal Sarandi 1:1
20:30Patronato - Independiente 3:1

ARGENTYNA: Primera Nacional

23:00Tristan Suarez - Atl. Rafaela 4:0
01:30San Martin Tucuman - Guillermo Brown 1:0
20:30Sacachispas - Atletico Atlanta 0:0
23:00Ferro - Chaco For Ever 0:0
00:00Nueva Chicago - Club A. Guemes 0:2

ARGENTYNA: Torneo Federal

18:45Douglas Haig - Central Norte 2:2
20:00Sarmiento Resistencia - San Martin Formosa 3:2

ARGENTYNA: Primera D - Apertura

20:30Sportivo Barracas - Deportivo Muniz 0:0

ARGENTYNA: Reserve League - druga runda

15:00Velez Sarsfield 2 - Defensa y Justicia 2 1:2
16:00Godoy Cruz 2 - Atletico Tucuman 2 3:0

AZJA: Puchar AFC

11:00Visakha (Cam) - Bali United (Ina) 5:2
12:00OdwołaneLee Man Warriors (Hkg) - Chao Pak Kei (Mac) -:-
12:00Phnom Penh Crown (Cam) - Viettel (Vie) 0:1
12:00Taiwan Steel (Tpe) - Lee Man Warriors (Hkg) 1:3
14:00Tampines (Sgp) - PSM Makassar (Ina) 1:3
15:00Kedah (Mys) - Kaya (Phl) 4:1
16:00Dordoi Bishkek (Kgz) - Kopetdag Asgabat (Tkm) 0:1
16:00Neftchi Kochkor-Ata (Kgz) - Altyn Asyr (Tkm) 0:1
16:00Young Elephant (Lao) - Hougang (Sgp) 1:3
19:00CSKA Pomir Dushanbe (Taj) - Sogdiana (Uzb) 2:3

BANGLADESZ: Premier League

11:00PrzełożoneSwadhinata - Mohammedan -:-
12:00Mohammedan - Sheikh Jamal 3:1

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

17:00Eniergietyk-BDU - Dnepr Mogilev 1:1

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

15:00Brześć 2 - Din. Minsk 2 0:5
16:00FC Mińsk 2 - Biełszyna 2 3:0
17:00Arsenal Dzyarzhynsk 2 - Sławija Mozyrz 2 1:0

BRAZYLIA: Serie A

23:00Ceara - Atletico GO 1:1
23:00Goias - Cuiaba 1:0
23:00Sao Paulo - Juventude 0:0

BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda

23:00Volta Redonda - Aparecidense 0:3
00:00Paysandu - Brasil de Pelotas 1:1

BRAZYLIA: Serie D

00:00Rio Branco - Sao Raimundo RR 0:0

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho 2 - Play Offy

00:00Veranopolis - Avenida 1:1pen

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro 2 - Runda finałowa

00:30Boa - Democrata SL 0:3

BRAZYLIA: Brasileiro U20

20:00Fluminense U20 - Vasco U20 0:0

CHILE: Puchar Chile

23:00U. Calera - S. Morning 0:2pen
23:30Coquimbo - Melipilla 2:1
23:30Huachipato - D. Puerto Montt 3:0
22:00U. De Chile - General Velasquez 2:2

CHINY: Liga Jia

09:30Beijing Sport University - Heilongjiang Ice City 3:1
09:30Beijing Technology - Kunshan 0:3
09:30Shaanxi Changan - Jiangxi Beidamen 1:1
13:30Xinjiang Tianshan - Sichuan Jiuniu 1:1

DOMINIKANA: LDF

01:00Atletico Pantoja - Cibao 1:2

EGIPT: Pierwsza liga

19:00El Gounah - Eastern Company 2:3
19:00Pharco - Al Ittihad 0:1
21:30Future FC - El Gaish 0:1

ESTONIA: Puchar Estonii

18:00ReUnited - Loo JK 3:1

ETIOPIA: Premier League

09:00Addis Ababa Ketema - Sidama Bunna 1:2
12:00Fasil Kenema - Ethiopia Bunna 3:0
15:00Arba Menche - St. George 0:1

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Kwalifikacje - Runda wstępna

14:00Kaskelen (Am) (Kaz) - Basiani (Am) (Geo) 2:1

EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 Kobiet

11:00Czechy U19 K - Francja U19 K 0:3
15:00Szwecja U19 K - Niemcy U19 K 2:0
17:30Anglia U19 K - Norwegia U19 K 4:1
17:30Hiszpania U19 K - Włochy U19 K 3:1

EUROPA: Mistrzostwa Świata kobiet - Kwalifikacje

18:00Gruzja K - Irlandia K 0:9

INDONEZJA: President Cup

11:00PSS Sleman - Dewa United 1:0
15:30Persis Solo - Persita 0:1

IRAK: Super Liga

16:00Samarra - Al Naft 0:3

IRLANDIA: Premier Division

20:45St. Patricks - Shamrock Rovers 1:2

IRLANDIA: Dywizja 1

20:45Athlone - Waterford 2:5
20:45Bray - Wexford 2:2
20:45Longford - Galway 2:0
20:45Treaty United - Cork City 0:5

ISLANDIA: Inkasso-deildin

21:15Grotta - Throttur Vogar 1:0

ISLANDIA: Puchar

21:15Kordrengir - Afturelding 2:1aet
21:45Akranes - Breidablik 2:3

JAMAJKA: Premier League - Play Offy

00:15Harbour View - Waterhouse 1:0

KANADA: Canadian Premier League

01:00Cavalry - Edmonton 3:1

KANADA: CSL

00:00PrzełożoneBGHC - Scarborough B. -:-

KIRGISTAN: Premier Liga

14:00Abdish-Ata - Alay Osh 2:0
14:00Ilbirs - Talant 2:0
14:00Kara Balta - Nur-Batken 1:2

KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Play Offy

02:00Tolima - Atl. Nacional 2:1

LIBIA: Pierwsza Liga

16:00Al Ahly Tripoli - Abu Salim 4:0
16:00Al Shat - Al-Khmes 0:1
16:00Asswehly - Al Ittihad 3:0
16:00Mahalla Tripoli - Al Madina 4:0
16:00Olympic Azzaweya - Al-Athad 1:0

ŁOTWA: Optibet Virsliga

17:00FK Liepaja - Super Nova 2:0
18:00Metta/LU - Auda 0:2

MALEDIWY: Dhivehi Premier League

13:00Club Eagles - Da Grande 2:1
18:00Valencia - United Victory 3:1

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Tepatitlan de Morelos - Dorados 2:0
02:05Venados - Correcaminos 1:3
04:05Pumas Tabasco - Cancun 1:2

MEKSYK: Campeón de Campeones

02:30Atlas - Cruz Azul 2:3pen

MYANMAR: National League

10:30Sagaing - Shan Utd 1:5

NIGER: Ligue 1

17:15Nigelec - ASGNN 1:3
17:15Racing FC de Boukoki - Police 1:1

NIGERIA: NNL

17:00JM Liberty - Doma United 1:2

NORWEGIA: OBOS-ligaen

18:00Åsane - Sandnes 2:1
18:00Bryne - Stjordals Blink 0:0
18:00Grorud - Brann 0:2
18:00Ranheim - KFUM Oslo 4:1
18:00Sogndal - Mjondalen 1:0

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1

19:00Odd 2 - Flekkeroy 2:2

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

13:00Vålerenga 2 - Traeff 1:5

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

19:00Stabaek 2 - Lokomotiv Oslo 2:3

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

17:30Forde - Molde 2 4:0
18:30Volda TI - Hødd 2 5:1
20:00Kongsvinger 2 - Honefoss 1:5

NORWEGIA: Division 3 - Group 3

19:00Bjarg - Haugesund 2 3:0

NORWEGIA: Division 3 - Group 4

17:00Sarpsborg 08 2 - Fram 1:1
18:00Halsen - Start 2 5:1
19:00Fredrikstad 2 - Eik-Tonsberg 5:0

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

19:30Strømsgodset 2 - Gjellerasen 2:3

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

00:45Nacional Asuncion - Guarani 0:1
23:00Ameliano - Guairena FC 2:2

PARAGWAJ: Division Intermedia

16:00Sportivo Trinidense - Colegiales 2:0
23:00Independiente F.B.C. - Fernando de la Mora 2:2

PERU: Liga 1 - Apertura

01:00A. Lima - Ayacucho 2:0
22:30U. San Martin - Dep. Municipal 1:1

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:00PrzełożoneHorseed - Mogadishu City -:-

SZWECJA: Allsvenskan

19:00Elfsborg - Varberg 4:1
19:00Kalmar - Värnamo 1:0
19:00Sirius - Göteborg 1:2
19:10Malmo FF - Helsingborg 2:1

SZWECJA: Superettan

19:00Brommapojkarna - Öster 1:1
19:00Landskrona - Örebro 2:1

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

19:00Falkenberg - Angelholm 7:0

SZWECJA: Elitettan Women

19:00Norrkoping K - Uppsala K 0:2

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

12:30Sonderjyske (Den) - Fredericia (Den) 1:2
13:00FC Kopenhaga (Den) - Silkeborg (Den) 0:2
14:00OdwołaneKhimki (Rus) - Tekstilshtik (Rus) -:-
16:00Akhmat Grozny (Rus) - Penza (Rus) 9:1
16:00Neftekhimik (Rus) - Jarosław (Rus) 2:2
17:00CSKA Sofia (Bul) - Sepsi Sf. Gheorghe (Rou) 0:4
17:00Slavia Sofia (Bul) - Arda (Bul) 1:0
17:30Kapfenberg (Aut) - U Craiova 1948 (Rou) 3:3
17:30OdwołaneU. Cluj (Rou) - Vojvodina (Srb) -:-
17:30U. Cluj (Rou) - Napredak (Srb) 0:2
18:00Olympiakos (Gre) - Cracovia (Pol) 0:0
18:00Vojvodina (Srb) - UTA Arad (Rou) 2:1
18:30Buducnost (Mne) - Novi Pazar (Srb) 2:2
19:00Crvena zvezda (Srb) - Domzale (Slo) 1:1
19:30Crusaders (Nir) - St. Mirren (Sco) 0:3

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

02:00Kolumbia U20 K - Panama U20 K 4:1
17:15Finlandia K - Japonia K 1:5
18:00Tunezja K - Senegal K 0:0
19:00Kosowo K - Macedonia Północna K 4:0
23:00Panama U20 K - Wenezuela U20 K 0:2

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Torneo Intermedio

23:00Penarol - Liverpool M. 0:1
20:00Rentistas - Albion 0:1
00:15Wanderers - Montevideo City 1:0

USA: MLS

00:00Philadelphia Union - New York City 2:1
02:00Vancouver Whitecaps - New England Revolution 0:0

USA: MLS Next Pro

23:00Chicago Fire II - New England Revolution II 4:3
02:00Houston Dynamo 2 - Tacoma Defiance 1:0
02:30North Texas - Minnesota 2 4:0
04:00Portland Timbers 2 - Colorado Rapids 2 2:4

USA: USL League One

00:00Charlotte Independ. - Forward Madison 6:2

USA: USL League Two

23:00Kalamazoo FC - Ann Arbor 4:1
23:00Oly Town - OVF Alliance 6:5
23:00PDX FC - Ballard 1:2
00:00Miami - Caledonia 2:1
00:00Project 51O - Marin 2:1
01:00Hudson Valley - Cedar 3:4
01:30East Atlanta - Tormenta II 1:3
02:00Corpus Christi FC - Brazos Valley Cavalry 1:4

USA: NISA

01:00California Utd. - LA Force 5:0

WYSPY OWCZE: 1. Deild

20:0007 Vestur Sorvagur 2 - Fuglafjordur 0:1

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.