REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ANGLIA: Premier League

15:00Manchester City - Manchester Utd -:-
17:30Leeds - Aston Villa -:-

FRANCJA: Ligue 1

13:00Lorient - Lille -:-
15:00AC Ajaccio - Clermont -:-
15:00Auxerre - Brest -:-
15:00Toulouse - Montpellier -:-
15:00Troyes - Reims -:-
17:05Monaco - Nantes -:-
20:45Lens - Lyon -:-

HISZPANIA: LaLiga

14:00Espanyol - Valencia -:-
16:15Celta Vigo - Betis -:-
18:30Girona - Real Sociedad -:-
21:00Real Madryt - Osasuna -:-

NIEMCY: Bundesliga

15:30Hertha Berlin - TSG Hoffenheim -:-
17:30FC Schalke 04 - FC Augsburg -:-

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

12:30Miedź Legnica - Stal Mielec -:-
15:00Jagiellonia Białystok - Korona Kielce -:-
17:30Widzew Łódź - Raków Częstochowa -:-

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz -:-
15:00Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia -:-
18:00Bruk-Bet T. - Podbeskidzie B-B -:-

WŁOCHY: Serie A

12:30Lazio - Spezia -:-
15:00Lecce - Cremonese -:-
15:00Sampdoria - Monza -:-
15:00Sassuolo - Salernitana -:-
18:00Atalanta - Fiorentina -:-
20:45Juventus - Bologna -:-

ALBANIA: Super Liga

19:00Partizani - Tirana -:-

ALBANIA: First Division

12:30Tomori Berat - Din. Tirana -:-
15:00Burreli - Oriku -:-

ALGIERIA: Dywizja 1

17:00Chelghoum - JS Kabylie -:-
17:00Paradou - Khenchela -:-
19:00Setif - Constantine -:-
21:00Oran - USM Algier -:-
21:00Saoura - Belouizdad -:-

ALGIERIA: U21 League

18:00Saoura U21 - Belouizdad U21 -:-

ANDORA: Primera Divisió

11:00Inter Escaldes - Sant Julia -:-
13:30UE Engordany - Penya -:-
16:00UE Santa Coloma - Ordino -:-
18:30FC Santa Coloma - Atletic Escaldes -:-

ANGLIA: Championship

13:00Stoke - Watford -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

16:00Kingstonian - Potters Bar -:-

ANGLIA: Premier League 2

15:00Wolves U21 - Manchester City U21 -:-

ANGLIA: League Cup Kobiety

12:30Sunderland K - Liverpool K -:-
13:00Durham K - Sheffield Utd K -:-
15:00Birmingham K - Brighton K -:-
15:00Blackburn K - Leicester K -:-
15:00Lewes K - Charlton K -:-
15:00London City Lionesses K - West Ham K -:-
15:00Reading K - Tottenham K -:-
16:00Bristol City K - Crystal Palace K -:-
16:00Coventry United K - Southampton K -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Bravos do Maquis - Primeiro de Agosto -:-
16:00Cuando Cubango - Academica -:-
16:00Santa Rita - Petro -:-
16:30Sporting de Cabinda - Dragao -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

17:20Al Feiha - Al Shabab -:-
17:20Al-Hilal - Al-Taawon -:-
20:00Al Nasr Riyadh - Al-Ittihad FC -:-
20:00Al-Fateh - Abha -:-

ARGENTYNA: Liga Profesional

23:00Banfield - Godoy Cruz 1:1
89'Arsenal Sarandi - Independiente 0:1
20:30Patronato - Atl. Tucuman -:-
23:00Boca Juniors - Velez Sarsfield -:-
23:30Talleres Cordoba - Lanus -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

20:30San Telmo - Atletico Atlanta -:-
20:30Temperley - Agropecuario -:-
21:00Almirante Brown - Def. de Belgrano -:-
21:00Club A. Guemes - Atl. Rafaela -:-
21:30Estudiantes Rio Cuarto - CA Mitre -:-
21:30Gimnasia Mendoza - CA Estudiantes -:-
23:00Chaco For Ever - San Martin S.J. -:-

ARGENTYNA: Torneo Federal

53'Sarmiento Resistencia - Central Norte 0:1
16:00Camioneros Buenos Aires - Argentino MM -:-
16:00CDJU Gualeguaychu - Gimnasia y Tiro -:-
21:00Boca Unidos - Atletico Parana -:-
21:00Douglas Haig - Defensores Belgrano VR -:-
21:00Gimnasia E.R. - Union Sunchales -:-
21:00Sportivo Estudiantes - Sol de Mayo -:-
21:00Villa Mitre - Juventud Unida Universitario -:-
21:30Desamparados - Circulo Deportivo -:-
21:30Racing Cordoba - Def. Pronunciamiento -:-
00:00Antoniana - Sportivo Las Parejas -:-

ARGENTYNA: Primera B - Clausura

19:05Deportivo Armenio - Los Andes -:-
19:05Deportivo Merlo - Colegiales -:-
19:05San Miguel - Ituzaingo -:-
19:05Villa San Carlos - Justo Jose de Urquiza -:-
20:30Defensores Unidos - Argentino de Quilmes -:-

ARGENTYNA: Primera A Women

16:00Ferro K - Estudiantes K -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

13:00Van - Noah -:-

ARMENIA: First League

13:00Ararat 2 - BKMA 2 -:-

ARUBA: Division di Honor

22:30Caravel - Dakota -:-
02:30Racing Club Aruba - Deportivo Nacional -:-
00:00Santa Fe - Estrella -:-

AUSTRALIA: NPL Northern NSW - Play Offy

05:00Maitland - Lambton J. -:-

AUSTRIA: Bundesliga

14:30Hartberg - A. Klagenfurt -:-
14:30Ried - Altach -:-
17:00Austria Wiedeń - Sturm Graz -:-

AUSTRIA: 2. Liga

10:30Floridsdorfer AC - BW Linz -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód

14:00Warth - ASV Siegendorf -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna

16:00Wolfsberger (Am) - LASK (Am) -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód - Tyrol

11:00Tirol (Am) - SV Worgl -:-
16:00Telfs - SC Kundl -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód - Vorarlberg

11:00Rotenberg - Dornbirner SV -:-
11:00RW Rankweil - Gofis -:-
15:30Altach U21 - Wolfurt -:-

AUSTRIA: Bundesliga - Kobiety

11:00Altach/Vorderland K - First Vienna K -:-
13:00Kleinmunchen K - St. Polten K -:-
14:00Bergheim K - Sturm K -:-

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

13:30Shamakhi - Sabah Baku -:-
16:00Sumqayit - Kapaz -:-

AZJA: AFC Championship U17 - Kwalifikacje

20:30Myanmar U17 - Arabia Saudyjska U17 -:-

BELGIA: Jupiler League

13:30Anderlecht - Charleroi -:-
16:00Gent - Cercle Brugge -:-
18:30Kortrijk - Antwerp -:-
21:00St. Truiden - Eupen -:-

BELGIA: Challenger Pro League

16:00Beveren - Lierse K. -:-
20:00St. Liege U23 - Anderlecht U23 -:-

BELGIA: National Division 1

14:30Antwerp B - Mandel United -:-
15:00Knokke - Gent B -:-
15:00Tienen - Patro Eisden -:-
15:00URSL Vise - Heist -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Namur - Waremme -:-
15:00Acren - Stade Disonais -:-
15:00Binche - Jette -:-
15:00Hamoir - Solieres Sport -:-
15:00Seraing Utd 2 - Ganshoren -:-
15:00Tubize - La Louviere -:-
15:00Warnant - Meux -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

18:30Waregem 2 - Oostkamp -:-
15:00Gullegem - Dikkelvenne -:-
15:00Merelbeke - KRC Harelbeke -:-
15:00Westhoek - Oudenaarde -:-
15:00Wetteren - Petegem -:-
15:00Zelzate - Torhout -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

19:30K. FC Turnhout - FC Lebbeke -:-
19:30Londerzeel - Hades -:-
15:00Bocholter - Lyra-Lierse Berlaar -:-
15:00Cappellen - Belisia Bilzen -:-
15:00City Pirates - KRC Mechelen -:-
15:00Diegem - Beerschot VA 2 -:-
15:00KV Mechelen 2 - K. Berchem Sport -:-
15:00Pepingen-Halle - Tongeren -:-

BELGIA: 1 Narodowa - Kobiety

17:00Chastre K - RFC Liege K -:-
17:00Mons K - Leuven II K -:-
17:00St. Liege II K - Waregem II K -:-

BERMUDY: Premier League

02:00Robin Hood - Dandy Town Hornets -:-
20:00Boulevard Blazers - St. Georges Colts -:-
20:00Devonshire Cougars - Somerset -:-
20:00Hamilton Parish - X-Roads Warriors -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

12:00Arsenal Dzyarzhynsk - Nioman Grodno -:-
14:00FC Mińsk - Eniergietyk-BDU -:-
16:00Sławija Mozyrz - Isłacz Mińsk -:-

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

12:00Naftan - Maxline Rogachev -:-
14:00Petrikov - Molodechno -:-
16:00Wolna Pińsk - Baranovici -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

11:00Din. Minsk 2 - Shakhter Soligorsk 2 -:-
12:30Biełszyna 2 - Brześć 2 -:-
13:00BATE 2 - Żodzino 2 -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

23:15Aurora - Palmaflor 0:0
85'Bolivar - Independiente Petrolero 0:0
21:00Universitario de Vinto - Always Ready -:-
23:15The Strongest - U. Sucre -:-

BOLIWIA: Nacional B - druga runda

21:00Real Oruro - Mojocoya -:-
19:00Cochabamba - Sur-Car -:-
21:00Fatic - Atletico Bermejo -:-
21:00Libertad Gran Mamore - Academia del Balompie -:-
21:00Stormers SC - CD Enrique Happ -:-
21:00Wils. Cooperativas - 24 de Septiembre -:-
23:00Vaca Diez - Universitario Beni -:-

BRAZYLIA: Serie A

00:00Athletico-PR - Juventude 2:0
00:00Avai - Atletico GO 1:2
00:00Flamengo - Bragantino 4:1
00:00Goias - Fortaleza 0:1
56'Corinthians - Cuiaba 2:0

BRAZYLIA: Serie B

23:30Ituano - CRB 1:0

BURKINA FASO: Premier League

18:00ASFA Yennega - ASF Dioulasso -:-
18:00Bobo-Dioulasso - Etoile Filante -:-
18:00RDF - Royal -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Aigle Noir - Tigre Noir -:-
15:00Bumamuru - Magara Young Boys -:-
15:00Dynamik - Bujumbura C. -:-
15:00Kayanza - Le Messager Ngozi -:-
15:00Musongati - Inter Star -:-
15:00Olympic S. - Rukinzo -:-

CHILE: Primera División

01:00Curico Unido - La Serena 1:0
17:00Nublense - O'Higgins -:-
20:00PrzełożoneColo Colo - U. Catolica -:-
23:00Cobresal - U. Espanola -:-

CHILE: Segunda Division

23:00Arica - Valdivia 2:1
20:00General Velasquez - Iberia -:-
20:30Dep. Concepcion - Rodelindo -:-

CHORWACJA: HNL

15:00Rijeka - Hajduk Split -:-
17:30Sibenik - Gorica -:-

CHORWACJA: Prva NL

15:30Solin - Rudes -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja

18:00APOEL - AEL Limassol -:-
18:00Chloraka - Aris -:-

CYPR: Division 2

15:00Achyronas-Onisilos - Xylotympou -:-
15:00Olympias Lympion - Alki Oroklini -:-

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

15:00Buducnost - Iskra -:-

CZARNOGÓRA: Druga Liga

15:30FK Podgorica - Kom Podgorica -:-
15:30Grbalj - Mladost DG -:-
15:30Igalo - Bokelj -:-
15:30OFK Niksic - Berane -:-
15:30Zeta - Otrant -:-

CZECHY: 1. Liga

16:00Jablonec - Brno -:-
16:00Teplice - Pardubice -:-
16:00Zlin - Slovacko -:-
19:00Slavia Praga - Liberec -:-

CZECHY: Dywizja 2

10:15Slavia Praga B - Vyskov -:-
16:00Varnsdorf - Vlasim -:-

CZECHY: CFL - Group A

10:15Bohemians 1905 B - Sokolov -:-

CZECHY: CFL - Group B

10:00Teplice B - Jablonec B -:-
10:15Chlumec nad Cidlinou - Zapy -:-
10:15Hradec Kralove B - Kolin -:-
10:15Mlada Bolesław B - Zizkov -:-
16:00Brozany - Pardubice B -:-

CZECHY: MSFL

10:15Ostrava B - FK Frydek-Mistek -:-
10:15Znojmo - Hlucin -:-

CZECHY: Dywizja A

10:30Domazlice B - Rokycany -:-

CZECHY: Dywizja B

10:15Meteor Prague - Vilemov -:-

CZECHY: Dywizja C

10:15Chrudim B - Dvur Kralove -:-
10:15Liberec B - Hlinsko -:-
16:00Turnov - Dobrovice -:-

CZECHY: Dywizja D

10:15Jihlava B - Bystrice n. Pern. -:-
15:00Lanzhot - Velka Bites -:-
15:00Tasovice - Stara Rise -:-

CZECHY: Dywizja E

10:15Brno B - FK Kozlovice -:-
10:15Slavicin - Skastice -:-
15:00Vsechovice - HFK Olomouc -:-

CZECHY: Division F

10:15Havirov - Novy Jicin -:-
15:00Bohumin - Bilovec -:-
15:00Bruntal - Valasske Mezirici -:-
15:00Polanka nad Odrou - Rymarov -:-

CZECHY: Jihocesky KP

10:15Taborsko B - Protivin -:-
10:30Trebon - Olesnik -:-
16:00Hluboka nad Vltavou - Jindrichuv Hradec -:-
16:00Milevsko - Strakonice -:-

CZECHY: Jihomoravsky KP

15:30Ivancice - Svratka Brno -:-
15:30Rajecko - Kunstat -:-

CZECHY: Karlovarsky KP

16:00Hroznetin - Vintirov -:-
10:00Karlovy Vary B - Nejdek -:-
16:00Touzim - Union Nove Sedlo -:-

CZECHY: Kralovehradecky KP

10:15Solnice - Dobruska -:-
14:00Chlumec nad Cidlinou B - Jicin -:-
16:00Police nad Metuji - Jaromer -:-
16:00Tyniste n. Orl. - Horice -:-
16:00Vrchlabi - Slavia HK -:-

CZECHY: Liberecky KP

10:30Skalice u C.Lipy - FC Pencin -:-

CZECHY: Moravskoslezsky KP

15:00Koberice - Bolatice -:-
15:00Pusta Polom - Repiste -:-
15:00Vresina - Jakubcovice -:-

CZECHY: Olomoucky KP

15:00Brodek u Prerova - Mohelnice -:-
15:00Cechovice - Bohunovice -:-
15:00Dolany - Zelatovice -:-
15:00Medlov - Jesenik -:-
15:00Velke Losiny - Kostelec na Hane -:-
15:00Zabreh - SK Lipova -:-

CZECHY: Pardubicky KP

15:00Ceska Trebova - Moravany -:-
15:00Svitavy - SK Pardubicky -:-

CZECHY: Plzensky KP

16:00Stankov - Plzen-Cernice -:-
16:00Vejprnice - Tlumacov -:-
16:00Zruc - Sokol Radnice -:-

CZECHY: Stredocesky KP

16:00Mnichovohradistsky SK - SK Doksy -:-
16:00Sedlcany - Povltavska FA B -:-

CZECHY: Ustecky KP

16:00Domousice - Lovosice -:-

CZECHY: Vysocina KP

10:30Sapeli Polna - Ledec nad Sazavou -:-
15:00Rapotice - Nova Ves -:-
15:00Vrchovina B - Kamenice nad Lipou -:-

CZECHY: Zlinsky KP

15:00Francova Lhota - Brumov -:-
15:00Osvetimany - Strani -:-
15:00Stitna nad Vlari - Napajedla -:-

CZECHY: 2. Liga Women

10:15FC Praha K - Teplice K -:-
15:00Lisen K - Hradec Kralove K -:-
15:00Sparta Praga B K - Olomouc K -:-
15:30Pardubice K - Zlin K -:-

DANIA: Superliga

14:00Midtjylland - Viborg -:-
14:00Silkeborg - Horsens -:-
16:00Brondby - Lyngby -:-
18:00FC Kopenhaga - Aarhus -:-

DANIA: 1st Division

13:00Koge - Fredericia -:-
13:00Naestved - Hillerod -:-

DANIA: 2nd Division

15:00Thisted - Hellerup -:-

DANIA: 3rd Division

13:00Holstebro - Dalum IF -:-
13:00VSK Aarhus - Young Boys FD -:-

DANIA: Elitedivisionen Kobiety

12:00Thisted K - KoldingQ K -:-
16:00Koge K - Sundby K -:-
16:45Fortuna Hjorring K - Brondby K -:-

DOMINIKANA: LDF - Play Offy

00:00Moca - Cibao 1:1
00:00Atletico Pantoja - Vega Real -:-

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

00:45Nueve de Octubre - LDU Quito 2:2
20'Mushuc Runa - Emelec 0:0
20:00Orense - Delfin -:-
22:30Cumbaya - Aucas -:-

EKWADOR: Serie B

17:30Imbabura - Olmedo -:-
19:00Libertad - America de Quito -:-
22:00Chacaritas - Santo Domingo -:-

ESTONIA: Meistriliiga

13:30Paide - Narva -:-
16:15Kalju - Levadia -:-

ESTONIA: Esiliiga

11:30Flora U21 - FC Alliance -:-

ESTONIA: Meistriliiga Women

11:00Saku Sporting K - Tallina Kalev K -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

15:00Madlenya - Manzini Wanderers -:-
15:00Mbabane Swallows - Young Buffaloes -:-
15:00Royal Leopards - Manzini Sea Birds -:-

ETIOPIA: Premier League

12:00Welayta Dicha - Ethiopia Bunna -:-
15:00Hawassa - Legetafo Legedadi -:-

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Kwalifikacje

15:00Bavaria (Am) - Jersey (Am) -:-
15:00Lazio (Am) - Macedonia Północna (Am) -:-

EUROPA: Krymska Priemjer-Liga

14:00Kyzyltash - FC Sevastopol -:-
14:00Ocean Kerch - Rubin Yalta -:-

FILIPINY: PFL

10:00Mendiola FC 1991 - Stallion -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga - Grupa mistrzowska

15:00Haka - SJK -:-
15:00KuPS - Honka -:-
17:30HJK - Inter Turku -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga - Grupa spadkowa

14:00Ilves - Mariehamn -:-
15:00Oulu - Lahti -:-
15:00VPS - HIFK -:-

FINLANDIA: Ykkonen - Grupa mistrzowska

16:00Ekenas - KTP -:-

FINLANDIA: Ykkonen - Grupa spadkowa

16:00Mikkeli - PEPO -:-

FINLANDIA: Suomen Cup Women - Play Offy

12:00Aland Utd K - HJK K -:-

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

12:45Le Havre K - Paris SG K -:-

FRANCJA: Division 2 Women

13:00Le Puy K - Marsylia K -:-
13:00Lens K - Brest K -:-
13:00Nice K - Grenoble K -:-
13:00Strasbourg K - Le Mans K -:-
15:00Albi-Marssac K - Toulouse K -:-
15:00CA Paris K - Nantes K -:-
15:00Issy K - Orleans K -:-
15:00La Roche K - Saint-Malo K -:-
15:00Lille K - Metz K -:-
15:00Montauban K - Thonon Evian K -:-
15:00St Etienne K - Nimes K -:-
15:00Yzeure Allier K - Clermont K -:-

GHANA: Pierwsza Liga

17:00PrzełożoneBechem United - Kotoku Royals -:-
17:00PrzełożoneDreams - Accra Lions -:-
17:00PrzełożoneKing Faisal - Asante Kotoko -:-
17:00PrzełożoneLegon Cities - Berekum Chelsea -:-
17:00PrzełożoneMedeama - Aduana -:-
17:00PrzełożoneNsoatreman - Karela -:-

GIBRALTAR: National League

18:00College 1975 FC - Europa Point -:-
18:30Lions Gibraltar - St Josephs -:-

GRECJA: Super League

14:00Asteras T. - OFI Crete -:-
15:00Olympiakos - Atromitos -:-
18:30Volos - Aris -:-
20:30PAOK - Panathinaikos -:-

GRECJA: Puchar

15:00Almyros Gaziou - Elassona -:-
15:00Byron Kavala - Panachaiki -:-
15:00Ionikos Ionias - Diagoras Vrachneikon -:-
15:00Nafpaktiakos A. - AEL Larissa -:-
15:00PAOK Kristonis - Panthrakikos -:-
15:00Smyrnis - Kifisias -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

13:30Bolnisi - Dinamo Batumi -:-
13:30Torpedo Kutaisi - Din. Tbilisi -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Municipal - Deportivo Achuapa 1:1
61'Deportivo Mixco - Malacateco 0:1
04:00Xelaju - Antigua -:-
19:00Guastatoya - Comunicaciones -:-
21:00Santa Lucia - Iztapa -:-

HISZPANIA: LaLiga2

16:15Alaves - Ponferradina -:-
16:15Leganes - Albacete -:-
18:30Granada - Huesca -:-
18:30R. Oviedo - Cartagena -:-
21:00UD Ibiza - Lugo -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1

12:00Alcorcon - Real Madryt B -:-
12:00Ceuta - Algeciras -:-
12:00Linense - Celta Vigo B -:-
18:00CF Talavera - Leonesa -:-
19:00Cordoba - San Sebastian Reyes -:-
19:00La Coruna - San Fernando -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2

12:00Alcoyano - Baleares -:-
12:00Amorebieta - Numancia -:-
12:00Calahorra - Ath. Bilbao B -:-
12:00Eldense - Gimnastic -:-
16:00La Nucia - R. Union -:-
18:00Castellon - Osasuna B -:-
18:00R. Sociedad B - Barcelona B -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 1

12:00Arenteiro - Real Aviles -:-
12:00Polvorin - Rayo Cantabria -:-
17:00Bergantinos - Valladolid Promesas -:-
17:00Coruxo - Laredo -:-
17:00Guijuelo - Marino de Luanco -:-
17:00Langreo - Burgos Promesas -:-
17:00Torrelavega - Palencia CA -:-
17:30Zamora - Compostela -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2

12:00Real Sociedad C - Gernika -:-
16:30Brea - Mutilvera -:-
17:00Izarra - Alfaro -:-
17:00Tarazona - Utebo FC -:-
18:00Sestao - Arenas Club -:-
18:00Tudelano - UD Logrones B -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 3

12:00CE Manresa - Terrassa -:-
12:00Ebro - Alzira -:-
12:00Formentera - Lleida -:-
12:00Pena Deportiva - Olot -:-
12:00Prat - Mallorca B -:-
17:00Teruel - Hercules -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 4

11:00Sevilla B - Sanluqueno -:-
12:00Cartagena B - Ejido -:-
12:00CD Utrera - Granada B -:-
12:00Mancha - UCAM Murcia -:-
12:00Mar Menor - Antequera -:-
16:45Torremolinos - Yeclano -:-
18:00Velez - San Roque -:-
18:00Xerez D.F.C. - Betis B -:-
18:30Huelva - Cadiz B -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 5

11:30Melilla - Socuellamos -:-
12:00Atl. Paso - Diocesano -:-
12:00Cerdanyola - Atl. Madryt B -:-
12:00Montijo - CD Estepona -:-
17:00Navalcarnero - Guadalajara -:-
17:30CD Coria - Gimnastica Segoviana -:-
18:00Villanovense - Cacereno -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 1

12:00Atletico Arteixo - CD Choco -:-
12:00Viveiro - Racing Club Villalbes -:-
12:15Silva SD - UD Ourense -:-
13:00Gran Pena - Somozas -:-
17:00Arosa SC - Alondras -:-
17:00Arzua - Paiosaco -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2

12:00Condal - Tuilla -:-
12:00Covadonga - Valdesoto -:-
12:00Gijon B - Llanes -:-
12:00Lealtad - Luarca -:-
12:00Praviano - CD Colunga -:-
12:00Real Titanico - Union Club Ceares -:-
17:30L'Entregu - Aviles Stadium -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3

11:45Guarnizo - Vimenor -:-
11:45Siete Villas - Cayon -:-
17:00Gama - Naval Reinosa -:-
17:00Textil Escudo - Tropezon -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4

17:00Padura - Leioa -:-
18:00Barakaldo - Basconia -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 5

12:00CE Europa - Grama -:-
12:00Girona B - Vilafranca -:-
12:00Montanesa - UE Tona -:-
12:00San Cristobal CP - Castelldefels -:-
17:00Badalona - UE Sants -:-
18:00L'Hospitalet - Peralada -:-
18:00Vilassar de Mar - Pobla Mafumet -:-
18:05Sant Andreu - Rapitenca -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6

11:30Torrellano - Ilicitano -:-
12:00Gandia - Levante B -:-
12:00Villarreal C - Castellon B -:-
17:00Hercules B - Rayo Ibense -:-
17:00Silla CF - Acero -:-
17:30Orihuela - Roda -:-
18:00Torrent - Jove -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 7

11:30Getafe B - Pozuelo de Alarcon -:-
11:30Real Aranjuez - Collado Villalba -:-
11:30Trival Valderas - CD Mostoles -:-
12:00Las Rozas - Ursaria -:-
12:00Vallecano B - AD Torrejon -:-
16:00CDE Madrid - Canillas -:-
16:30Galapagar - Paracuellos Antamira -:-
18:00RSD Alcala - RSC International -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8

12:00Atl. Tordesillas - Mirandes B -:-
17:00Arandina - Almazan -:-
17:00Becerril - Bembibre -:-
17:00Salamanca - Leonesa B -:-
17:00Unami CP - Real Avila -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9

12:00Almeria B - Torredonjimeno -:-
12:00Arenas Armilla - Malaga City -:-
15:00Huracan Melilla - Huetor Vega -:-
16:30Malaga B - CD Torreperogil -:-
17:00Marbella - El Palo -:-
18:00Jaen - Maracena -:-
18:30Motril - Torre del Mar -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10

12:00Conil - Ayamonte -:-
12:00Cordoba B - CD Gerena -:-
12:00Xerez CD - Pozoblanco -:-
18:00Puente Genil - Coria C.F. -:-
18:30Antoniano - Rota -:-
19:00Atletico Espeleno - Sevilla C -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11

17:30Collerense - Llosetense -:-
12:00Penya Independent - Sant Jordi -:-
16:30Binissalem - Portmany -:-
17:00Soller - Platges de Calvia -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12

13:00Gran Tarajal - Estrella -:-
13:00Las Palmas B - San Fernando -:-
13:00Mensajero - La Cuadra -:-
13:30Lanzarote - CD Marino -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 13

10:30UCAM Murcia B - Real Murcia B -:-
11:00Racing Murcia - Deportiva Minera -:-
11:30Molinense - Lorca Deportiva -:-
17:00Caravaca - Ciudad Cieza -:-
17:30EG El Palmar CF - La Union -:-
18:00Alcantarilla - Muleno -:-
18:30Pulpileno - Aguilas FC -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 14

12:00CD Calamonte - Villafranca -:-
12:00Fuente de Cantos - Pueblonuevo -:-
12:00Trujillo - Azuaga -:-
17:30Jerez CF - Montehermoso -:-
18:00Arroyo - Llerenense -:-
18:00Don Alvaro - UP Plasencia -:-
18:00Miajadas - Olivenza -:-
19:00Moralo - La Estrella -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15

17:30Pena - Azkoyen -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 16

12:00Berceo - Oyonesa -:-
12:00Pena Balsamaiso - Varea -:-
12:00Racing Rioja B - Calahorra B -:-
16:00River Ebro - Comillas -:-
16:45Agoncillo - Casalarreina -:-
17:00Anguiano - Naxara -:-
17:00CDFC Calzada - Vianes -:-
17:00Haro Deportivo - Yague -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 17

12:00Huesca B - Epila -:-
17:00Barbastro - Cuarte -:-
17:00Binefar - Utrillas -:-
17:00CF Illueca - Calamocha -:-
17:00Ejea - Almudevar -:-
17:30Carinena - Atletico Monzon -:-
17:30Caspe - Tamarite -:-
18:30Robres - La Almunia -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18

11:30Illescas - Tarancon -:-
17:30La Solana - Azuqueca -:-
17:30Marchamalo - Villarrubia -:-
17:30Torrijos - Villarrobledo -:-
18:00Conquense - Villacanas -:-
18:00Puertollano C.F. - Tomelloso -:-
18:00Toledo - CF Talavera B -:-

HISZPANIA: Liga F Women

12:00Las Planas K - Alhama K -:-
12:00Levante K - Atl. Madryt K -:-
16:00Sevilla K - Real Sociedad K -:-
18:00Athletic Bilbao K - Real Madrid K -:-

HISZPANIA: Primera Federacion Women

12:00Albacete K - SE AEM K -:-
12:00CA Osasuna K - Athletic Bilbao B K -:-
12:00Cacereno K - La Coruna K -:-
12:00CD Juan Grande K - Cordoba K -:-
12:00Granada K - Espanyol K -:-
17:00DUX Logrono K - Eibar K -:-

HOLANDIA: Eredivisie

12:15Sittard - FC Volendam -:-
14:30Excelsior - Utrecht -:-
14:30Nijmegen - Feyenoord -:-
16:45Waalwijk - Sparta Rotterdam -:-
20:00FC Emmen - Heerenveen -:-

HOLANDIA: Derde Divisie

14:00ADO 20 Heemskerk - Baronie -:-
14:00HV & CV Quick - Watergraafsmeer -:-
14:00RKSV UDI - FC Oss -:-
14:00Rosmalen - Gemert -:-
14:00TOGB - Blauw Geel -:-
14:00USV Hercules - GVV Unitas -:-
14:00VVSB - Dongen -:-
14:30UNA - HSC '21 -:-

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety

12:15Ajax K - Heerenveen K -:-
12:15PSV K - Den Haag K -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:15Marathon - Honduras Progreso 5:1
20'Motagua - Real Espana 1:0
03:30Victoria - Olimpia -:-
22:00Real Sociedad - UPNFM -:-
23:00Olancho - Vida -:-

HONG KONG: FA Cup

09:00Resources Capital - Hong Kong FC -:-

INDONEZJA: Liga 1

11:00Persib - Persija Jakarta -:-
15:30PSIS Semarang - Bhayangkara Solo -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

15:30Havadar SC - Sepahan -:-
16:00Persepolis - Tractor-Sazi -:-
17:30Sanat-Naft - Mes Rafsanjan -:-

IRLANDIA: National League Women

15:00Sligo Rovers K - Treaty Utd K -:-

ISLANDIA: Besta-deild karla - Grupa mistrzowska

17:00Akureyri - KR Reykjavik -:-

ISLANDIA: Besta-deild karla - Grupa spadkowa

17:00Keflavik - Akranes -:-
19:15Fram - Leiknir -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00Sakhnin - Nes Tziona -:-
19:15H. Tel Aviv - Hapoel Jerusalem -:-

JAPONIA: J2 League

06:00Kumamoto - Blaublitz -:-
07:00Kanazawa - Okayama -:-
07:00Mito - Chiba -:-
07:00Renofa Yamaguchi - Grulla Morioka -:-
07:00Vegalta Sendai - Verdy -:-

JAPONIA: J3 League

06:00Azul Claro Numazu - Yamaga -:-
06:00Imabari - Tottori -:-
06:00Iwaki - Kamatamare -:-
06:00Vanraure - Ehime -:-
07:00Gifu - Fukushima Utd -:-
07:00Kitakyushu - Tegevajaro Miyazaki -:-
07:00Toyama - Sagamihara -:-

JAPONIA: Nadeshiko League Kobiety

06:00Angeviolet Hiroshima K - Yokohama FC Seagulls K -:-
06:00Ehime K - Gunma K -:-
06:00Harima Albion K - NGU Nagoya K -:-
07:00Kunoichi K - Setagaya Sfida FC K -:-

KANADA: Canadian Premier League

23:00Forge - York Utd 2:0
21:30Cavalry - Valour -:-

KANADA: U Sports

21:15Toronto - Queens -:-
21:15UOIT - Laurentian -:-
21:15York - Algoma -:-
22:15Alberta - Lethbridge -:-
22:15Calgary - Mount Royal -:-
03:00UBC Okanagan - Trinity Western -:-
04:00Thompson Rivers - UFV -:-
04:30UBC - UNBC -:-
19:00Montreal - Laval -:-
19:00Sherbrooke - UQTR -:-
19:00Trent - Laurentian -:-
19:00UOIT - Nipissing -:-
19:00UQAM - Concordia -:-
19:45Memorial - StFX -:-
20:00MacEwan - Lethbridge -:-
20:15Dalhousie - Acadia -:-
20:15Moncton - Saint Marys -:-
20:15UPEI - UNB -:-
21:00Toronto - RMC -:-
21:00Toronto Metropolitan - Queens -:-
21:15York - Algoma -:-
22:15Alberta - Saskatchewan -:-
22:15Laurier - Windsor -:-
22:15Waterloo - Guelph -:-

KATAR: QSL Cup

18:15Al Arabi - Al Markhiya -:-
18:15Al-Gharafa - Al-Duhail -:-
18:15Al-Rayyan - Shamal -:-

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

11:00Kyzylzhar - K. Almaty -:-
11:00Tobol - Szachtar K. -:-
13:00FK Akzhayik - Aktobe -:-
14:00Turan - FC Astana -:-

KENIA: Premier League

14:00PrzełożoneAPS Bomet - Nairobi City -:-
14:00PrzełożoneKakamega Homeboyz - Leopards -:-
14:00PrzełożonePolice FC - Bandari -:-
14:00PrzełożoneTusker - Posta Rangers -:-
14:00PrzełożoneWazito - Sofapaka -:-

KIRGISTAN: Premier Liga

12:30Abdish-Ata - Alay Osh -:-
12:30Alga - Nur-Batken -:-
12:30Kara Balta - Ilbirs -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:05Once Caldas - Jaguares de Cordoba 0:1
01:10La Equidad - Millonarios 1:0
5'Aguilas - Tolima 0:0
21:00Pereira - Pasto -:-
23:05Junior - Dep. Cali -:-

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

23:00Real Cartagena - Boca Juniors 0:0
01:10PrzerwaneAtletico F.C. - Cucuta 0:0

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1 - Grupa mistrzowska

07:00Jeju - Gangwon -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1 - Grupa spadkowa

09:30Suwon FC - Gimcheon Sangmu -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

06:30Daejeon - Gwangju -:-
09:00Gyeongnam - Jeonnam -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

07:00Busan Kyotong - Ulsan Citizen -:-
07:00Yangju Citizen - Changwon -:-
08:00Gangneung - Mokpo -:-

KOSOWO: Superliga

13:00FC Ballkani - Gjilani -:-
13:00Prishtina - Trepca 89 -:-

KOSTARYKA: Primera División - Apertura

04:00Alajuelense - Grecia -:-
04:00Herediano - San Carlos -:-
04:00Puntarenas FC - AD Santos -:-
23:00Guanacasteca - Cartagines -:-

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00CS Uruguay - Santa Ana 2:2
19:00Municipal Turrialba - Cariari Pococi -:-
21:00AD Sarchi - Carmelita -:-
21:00Limon Black Star - San Jose FC -:-
22:00Municipal Garabito - Puerto Golfito FC -:-

KUBA: Liga Nacional - Clausura

22:00Artemisa - FC Cienfuegos -:-
22:00FC Camaguey - FC La Habana -:-
22:00FC Guantanamo - FC Santiago de Cuba -:-
22:00FC Villa Clara - Las Tunas -:-

KUWEJT: Pierwsza Liga

17:00Al Naser - Al Qadisiya -:-
19:20Al Kuwait - Al-Fahaheel -:-

LIBAN: Pierwsza Liga

14:30Safa - Bourj FC -:-
14:30Salam Zgharta - Al Ahed -:-
14:30Tadamon - Al Akhaa Al Ahli -:-

LIBERIA: LFA First Division

15:30LPRC Oiler - Sandi -:-
17:30Invincible Eleven - Heaven Eleven -:-
17:30LISCR FC - Jubilee -:-
17:30Nimba Kwado - Watanga -:-
17:30Nimba United - Muscat -:-
19:00Mighty Barrolle - Cece United -:-

LITWA: A Lyga

16:55FK Panevezys - Suduva -:-

LITWA: I Lyga

18:30BE1 NFA - Riteriai 2 -:-

LUKSEMBURG: Luxembourg Cup

15:00Avenir Beggen - Jeunesse Canach -:-
15:00Echternach - Bissen -:-
16:00AS Luxembourg/Porto - Kaerjeng -:-
16:00AS Wincrange - Niedercorn -:-
16:00Blo Weiss Itzig - Union Titus Petange -:-
16:00Clemency - Rumelange -:-
16:00CS Sanem - Marisca Mersch -:-
16:00Diekirch - Luxembourg City -:-
16:00Esch - Bettembourg -:-
16:00FC Munsbach - Dudelange -:-
16:00FC Red Black/Egalite - Alisontia Steinsel -:-
16:00FC Schengen - Schifflange -:-
16:00Harlange/Tarchamps - Hesperange -:-
16:00Jeunesse Gilsdorf - Wiltz -:-
16:00Kehlen - Fola -:-
16:00Koeppchen - Hostert -:-
16:00Les Ardoisiers Perle - Jeunesse Esch -:-
16:00Mertzig - Mondorf -:-
16:00Norden - Grevenmacher -:-
16:00Pratzerthal/Redange - Berbourg -:-
16:00Racing Troisvierges - Differdange -:-
16:00Red Star Merl/Belair - Blo Weiss Medernach -:-
16:00Sandweiler - Jeunesse Schieren -:-
16:00Sp. Bertrange - UNA Strassen -:-
16:00Syra Mensdorf - Rodange -:-
16:00Union Remich/Bous - Ettelbruck -:-
16:00US Feulen - Yellow Boys -:-
17:00Walferdange - FC Mamer -:-

ŁOTWA: Optibet Virsliga

17:00BFC Daugavpils - Valmiera -:-

ŁOTWA: 1. Liga

12:00Tukums 2000 2 - Saldus SS/Leevon -:-
16:00Alberts JDFS - Jelgava -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL

15:00Pobeda - Shkendija -:-
15:00Shkupi - Sileks -:-
15:00Tikves - FK Skopje -:-

MALAWI: Super League

14:30Big Bullets - Civo Utd -:-
14:30Dedza Dynamos - Mighty Tigers -:-
14:30Ekwendeni Hammers - Karonga United -:-
14:30PrzełożoneRumphi United - Red Lions -:-
14:30Sable Farming - Kamuzu Barracks -:-

MALTA: Premier Liga

15:00Birkirkara - Valletta -:-
16:00Gzira - Pieta Hotspurs -:-
17:15Balzan - Hibernians -:-

MALTA: Challenge League

11:00Mqabba FC - Sliema -:-
15:00Melita FC - St. Andrews -:-
15:00Swieqi - Fgura -:-
17:30Naxxar Lions - Qrendi -:-
17:30San Gwann - Vittoriosa -:-

MAROKO: Botola Pro

17:00FUS Rabat - Maghreb Fez -:-
19:15Moghreb Tetouan - Union Touarga -:-
21:30Agadir - Mouloudia Oujda -:-
21:30Wydad - Berkane -:-

MAROKO: Botola 2

18:00Fes - Sale -:-
18:00Rapide Oued Zem - Chabab Atlas Khenifra -:-
18:00Widad Temara - Stade Marocain -:-

MEKSYK: Liga MX - Apertura

00:00Atl. San Luis - Tigres 0:3
00:05Monterrey - Pachuca 0:0
53'Atlas - Necaxa 0:0
04:05Cruz Azul - Guadalajara -:-
19:00Toluca - Queretaro -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Canamy - Real de Arteaga -:-
23:00Halcones de Zapopan - UA Zacatecas 2:4
00:00Mineros de Fresnillo - Chihuahua 1:2
03:00Mexicali - Tecos FC -:-
04:00Los Cabos - Coras -:-
19:00Leviatan - Montaneses -:-
19:00Pachuca 2 - Inter Playa Del Carmen -:-
23:00Dongu - Deportiva Venados -:-
23:00Tampico Madero - Saltillo -:-
00:00Gavilanes de Matamoros - Colima FC -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie B - Apertura

23:00Atl. Angelopolis - Calor De San Pedro 2:3
23:00Huracanes Izcalli - Canoneros Marina 2:3pen
19:00Zitacuaro - Alebrijes de Oaxaca 2 -:-
23:30Mazorqueros - Ciervos -:-

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura

16:00Leon U20 - Tijuana U20 -:-
16:00Toluca U20 - Queretaro U20 -:-
18:00Santos Laguna U20 - Mazatlan U20 -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

19:00Puebla K - Santos Laguna K -:-
23:00Necaxa K - Atlas K -:-

MOŁDAWIA: Super Liga

14:00Dacia Buiucani - Petrocub -:-
17:00S. Tiraspol - Sf.Gheorghe -:-

MONGOLIA: Premier League

07:00Khaan Khuns-Erchim - Khangarid -:-
10:00Tuv Buganuud - Deren -:-
13:00Falcons - FC Ulaanbaatar -:-

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Black Bulls - Ferroviario Beira -:-
15:00ENH Vilankulo - UD Songo -:-
15:00Ferroviario Lichinga - Ferroviario Nampula -:-
15:00Ferroviario Maputo - Incomati Xinavane -:-
15:00LD Maputo - Costa do Sol -:-

MYANMAR: National League

11:00Yangon Utd - Rakhine United -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:30Kaiserslautern - Braunschweig -:-
13:30Karlsruher - 1. FC Nürnberg -:-
13:30Magdeburg - Regensburg -:-

NIEMCY: 3. Liga

13:00Viktoria Koeln - VfB Oldenburg -:-
14:00Wehen - RW Essen -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

14:00Norderstedt - Werder Brema II -:-
15:00Bremer - Kiel II -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

13:00Berliner AK 07 - Altglienicke -:-
13:30Meuselwitz - Luckenwalde -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia

14:001. FSV Mainz 05 II - Freiberg -:-

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

13:30Neustrelitz - Schwerin -:-
14:00Furstenwalde - CFC Hertha -:-
14:00Mahlsdorf - Hansa Rostock II -:-
15:00Pampow - RSV Eintracht -:-

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

13:00Bautzen - Bischofswerdaer -:-

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Eichede - Heider SV -:-
14:30Lubeck II - GW Siebenbaumen -:-
15:00Eckernforder SV - Flensburg -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

13:00Turkiye Wilhelmsburg - TSV Buchholz 08 -:-

NIEMCY: Oberliga Bremen

15:00Union 60 Bremen - Vatan Bremen -:-
15:30Leher - Komet Arsten -:-

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

15:00Arminia Hannover - Hannoverscher SC -:-
15:00Eintracht Celle - Heeslinger -:-
15:00Lupo-Martini Wolfsburg - FT Braunschweig -:-
15:00Papenburg - Ramlingen-Ehlershausen -:-

NIEMCY: Oberliga Westfalen

15:00Eintracht Rheine - Siegen -:-
15:00FC Gutersloh - Munster 2 -:-
15:00Gievenbeck - Schermbeck 2020 -:-
15:00Lotte - Vreden -:-
15:00Sprockhovel - Delbrucker -:-
15:00Westfalia Rhynern - ASC 09 Dortmund -:-
15:30Ennepetal - Erndtebruck -:-
15:30Finnentrop/Bamenohl - Bovinghausen -:-

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Rielasingen-Arlen - Grossaspach -:-

NIEMCY: Oberliga Mittelrhein

15:30Konigsdorf - Siegburger -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

15:00Germania Ratingen - MSV Dusseldorf -:-
15:00Hamborn - Cronenberger -:-
15:00Homberg - SC St.Tonis -:-
15:00Kray - Sonsbeck -:-
15:00Meerbusch - Uerdingen -:-
15:00SW Essen - Union Nettetal -:-
15:30Hilden - Baumberg -:-
15:30TuRU Düsseldorf - TVD Velbert -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna

11:00Holstein Kiel U19 - 1. FC Union Berlin U19 -:-
11:00Meppen U19 - Drezno U19 -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa

11:00Monachium 1860 U19 - Eintracht Trier U19 -:-
11:00Unterhaching U19 - Karlsruher U19 -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia

11:00Duisburg U19 - B. Moenchengladbach U19 -:-
11:00Preussen Munster U19 - FC Schalke 04 U19 -:-
11:00SCB Viktoria Koeln U19 - RW Essen U19 -:-
11:00Verl U19 - Paderborn U19 -:-

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

13:01Eintracht Frankfurt K - Werder Brema K -:-
13:01Meppen K - Hoffenheim K -:-
16:01Duisburg K - Bayern Munich K -:-
16:01Freiburg K - SGS Essen K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety

11:00Freiburg II K - Jena K -:-
11:00Gutersloh K - Turbine Potsdam II K -:-
11:00RB Lipsk K - FC Koln II K -:-
11:00Wolfsburg II K - Bayern II K -:-
14:00Hoffenheim II K - Andernach K -:-
14:00Sand K - 1. FC Nürnberg K -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:00Ferretti - Managua FC 2:1
23:00Matagalpa - Juventus Managua 2:5

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Ocotal U20 -:-
00:00Esteli U20 - Sport Sebaco U20 -:-

NORWEGIA: Eliteserien

17:00Aalesund - Viking -:-
17:00Ham-Kam - Jerv -:-
17:00Haugesund - Odd -:-
17:00Sandefjord - Sarpsborg 08 -:-
19:00Kristiansund - Rosenborg -:-

NORWEGIA: OBOS-ligaen

14:00Brann - Stjordals Blink -:-
14:00Bryne - Skeid -:-
14:00Fredrikstad - Mjondalen -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

14:00Traeff - Eidsvold -:-
16:30Brattvag - Asker -:-
18:00Ull/Kisa - Hodd -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

13:00Raufoss 2 - Hødd 2 -:-
14:00Molde 2 - Floro -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 5

16:15Orkla - Innstrandens -:-
17:00Strindheim - Rana FK -:-
17:30Junkeren - Byåsen -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

12:00Funnefoss/Vormsund - Skjervoy -:-
14:30Mjolner - Lillestrom 2 -:-
15:00Harstad - Skjetten -:-

NORWEGIA: Toppserien - Kobiety - Grupa mistrzowska

15:00Stabaek K - Brann K -:-
16:00Vålerenga K - Rosenborg K -:-

NORWEGIA: Toppserien - Kobiety - Grupa spadkowa

15:00Asane K - Arna-Bjørnar K -:-
15:00Avaldsnes K - Tromsø K -:-
15:00LSK Kvinner K - Lyn K -:-
15:00RØA K - Kolbotn K -:-

NORWEGIA: Division 1 Women - druga runda

13:00Grand Bodo K - Grimstad K -:-
16:00Ovrevoll Hosle K - Aalesund K -:-
17:00Klepp K - Honefoss K -:-

NOWA ZELANDIA: National League - Grupa mistrzowska

65'Birkenhead - Christchurch 1:0
04:00Auckland United - Melville -:-

NOWA ZELANDIA: National League Women

03:15Central Football K - Northern Rovers K -:-
03:45Canterbury United K - Eastern Suburbs K -:-
04:00Capital Football K - Southern United K -:-

OMAN: Professional League

15:10Oman Club - Sur Club -:-
15:15Al-Rustaq - Al Orouba -:-
17:30Al Nahda - Al Suwaiq -:-

PANAMA: LPF - Clausura

01:15Miguelito - Plaza Amador 1:1
03:30Potros del Este - Arabe Unido -:-
23:00Tauro - Alianza -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

22:00Guairena FC - Olimpia Asuncion -:-
22:00Tacuary - Ameliano -:-
00:30Libertad - General Caballero JLM -:-

PARAGWAJ: Division Intermedia

15:00Colegiales - Sportivo Trinidense -:-
15:00San Lorenzo - Sp. Luqueno -:-

POLSKA: eWinner 2 liga

18:00Polonia Warszawa - GKS Jastrzębie -:-
19:00KKS Kalisz - Hutnik Kraków -:-

POLSKA: III Liga - Grupa I

12:00Pelikan Łowicz - Jagiellonia Białystok II -:-

POLSKA: III Liga - Grupa III

12:00Górnik Zabrze 2 - Pniówek-74 Pawłowice -:-

POLSKA: III Liga - Grupa IV

13:00Cracovia 2 - Avia Świdnik -:-
15:00KS Wiązownica - Korona Kielce 2 -:-
15:00Sokół Sieniawa - KSZO Ostrowiec -:-
15:30Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska -:-
16:00Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ -:-

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

12:00Escola Warszawa U19 - Lechia G. U19 -:-
12:00Legnica U19 - Górnik Zabrze U19 -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

16:30Rio Ave - Santa Clara -:-
19:00Ferreira - Arouca -:-
21:30Famalicao - Boavista -:-

PORTUGALIA: Taça de Portugal

12:00Gondomar - Penafiel -:-
12:00Lamelas - Camacha -:-
12:00S. Joao Ver - Esperanca de Lagos -:-
15:00Santarem - Mafra -:-
16:00Coruchense - Trofense -:-
16:00Fabril do Barreiro - Academico Viseu -:-
16:00Fafe - Anadia -:-
16:00GD Braganca - Montijo -:-
16:00GD Resende - Felgueiras -:-
16:00Juv. Evora - Vilafranquense -:-
16:00Loures - Beira Mar -:-
16:00Machico - Alverca -:-
16:00Merelinense - CD Rabo Peixe -:-
16:00Moura AC - Dumiense -:-
16:00Olhanense - Monte do Trigo -:-
16:00Oriental - Paredes -:-
16:00Oriental Dragon - Canelas 2010 -:-
16:00Paivense - Tirsense -:-
16:00Pero Pinheiro - Ferreiras -:-
16:00Pombal - Vigor Mocidade -:-
16:00Sao Martinho - Guarda Desportiva -:-
16:00Sertanense - Castro Daire -:-
16:00Setubal - Vilar de Perdizes -:-
16:00Silves FC - Courense -:-
16:00Sintrense - Real SC -:-
16:00Uniao Da Serra - Oliveirense -:-
16:00Valadares Gaia - Olivais e Moscavide -:-
16:00Vila Caiz - Amora -:-
16:00Vilaverdense - Atletico -:-
17:00Fontinhas - SC Praiense -:-
17:00Vasco da Gama P. Delgada - Imortal -:-
18:00Caldas - Covilha -:-
18:00SC Angrense - Nacional -:-
21:00Academica - Tondela -:-

REUNION: Regionale 1

13:30Capricorne - Trois Bassins -:-
13:30Jeanne d'Arc - Sainte-Suzanne -:-
13:30Parfin - Sainte Rose -:-
13:30Saint-Pauloise - Saint-Denis -:-
13:30St. Louis - Saint-Pierroise -:-
13:30St Marienne - Marsouins -:-
14:00Excelsior - Tamponnaise -:-

ROSJA: Premier Liga

13:00F Woroneż - Torpedo Moscow -:-
15:30Zenit - FK Rostów -:-
18:00Akhmat Grozny - Dyn. Moskwa -:-
18:00Nizhny Novgorod - Sp. Moskwa -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 1

16:00FK Chayka - Nalczyk -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 2

13:00Khimik - Torpedo Moscow 2 -:-
13:30Zvezda St. Peterburg - Krasnogorsk -:-
14:00Bałtika 2 - Leningradets -:-
14:00Din. Moskwa 2 - Dynamo Vologda -:-
14:00Electron VN - Jenisej 2 -:-
15:00Dynamo Petersburg - Zenit 2 -:-
16:00Murom - S. Kostroma -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 3

06:00Sakhalin - Kvant -:-
12:00Balashikha - Dynamo Vladivostok -:-
12:00FK Strogino Moscow - M. Lipetsk -:-
13:00Saratów - Penza -:-
14:00Salyut-Belgorod - Kaluga -:-
14:00Saturn Ramenskoye - SKA Chabarowsk 2 -:-
15:00Peresvet Podolsk - Rodina Moscow 2 -:-
15:00Ryazan - D. Bryansk -:-
15:00Spartak Tambov - Arsienał Tuła 2 -:-
17:00Znamya Noginsk - Chimki 2 -:-

ROSJA: FNL 2 - Group 4

11:00Miass - Chelyabinsk -:-
12:00Amkar - Nosta -:-
12:00FK Novosibirsk - Orenburg 2 -:-
13:00Omsk - Dynamo Barnaul -:-

RPA: Motsepe Foundation Championship

15:30Polokwane - Hungry Lions -:-

RPA: Diski Challenge

10:00Maritzburg Utd U23 - Cape Town City U23 -:-
10:00Supersport U23 - TS Galaxy U23 -:-
12:00Amazulu U23 - Richards Bay U23 -:-
12:30Swallows U23 - Orlando U23 -:-

RPA: Puchar MTN 8

15:30Kaizer - AmaZulu -:-

RUMUNIA: Liga 1

12:00FC Hermannstadt - Sepsi Sf. Gheorghe -:-
17:30Farul Constanta - UTA Arad -:-
20:30FCSB - FC Arges -:-

RUMUNIA: Liga 2

10:00Csikszereda M. Ciuc - Metaloglobus Bucharest -:-
10:00FC Brasov - CSM Slatina -:-
10:00Otelul - Viitorul Tg. Jiu -:-
10:00Politehnica Timisoara - Concordia -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6

14:00CSM Alexandria - Cetatea -:-

RWANDA: Premier League

15:00Musanze - Espoir -:-
15:00Rutsiro - AS Kigali -:-
15:00Rwamagana City - APR -:-

SALWADOR: Primera Division - Apertura

23:00Atletico Marte - Metapan 2:1
00:00Chalatenango - Jocoro 0:0
5'Santa Tecla - 11 Deportivo 0:2
23:00Dragon - Aguila -:-
23:00Luis Angel Firpo - Platense Municipal -:-
23:15Alianza FC - FAS -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Cailungo - San Giovanni -:-
15:00Faetano - Folgore -:-
15:00Tre Penne - Tre Fiori -:-

SERBIA: Super Liga

15:00Sp. Subotica - Radnicki 1923 -:-
17:00Mladost GAT - Crvena zvezda -:-
19:00Partizan - Vojvodina -:-

SERBIA: Prva Liga

15:00Indjija - Jedinstvo U. -:-
15:00Loznica - Zeleznicar Pancevo -:-
17:00Rad - IMT Novi Beograd -:-
18:00Metalac - Trayal Krusevac -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

15:30BSK Borca - Brodarac -:-
15:30OFK Beograd - Prva Iskra Baric -:-
15:30Studentski Grad - Torlak -:-
10:00Borac Lazarevac - Zvezdara -:-
15:30Jedinstvo Surcin - Radnicki Obrenovac -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

10:00Kabel Novi Sad - Naftagas -:-
15:30Borac Sajkas - Tekstilac -:-
15:30Podunavac Belegis - Radnicki Zrenjanin -:-
15:30Stanisic - Backa -:-
15:30Tisa Adorjan - Dinamo Pancevo -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

15:00Buducnost Popovac - Brzi Brod -:-
15:00Radnicki Pirot - Dubocica -:-
15:00Vlasina - Car Konstantin -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

11:00Polet Ljubic - OFK Mihajlovac -:-
15:00Buducnost Arilje - Sloga Pozega -:-
15:00Radevac - Takovo -:-

SINGAPUR: Premier League

11:30Albirex Niigata - Hougang -:-
11:30Balestier Khalsa - Lion City -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga

17:30Slovan Bratysława - Podbrezova -:-
18:00Z. Moravce-Vrable - Trnava -:-

SŁOWACJA: 2. liga

10:30Samorin - Zilina B -:-
15:00D. Kubin - Petrzalka -:-

SŁOWACJA: 3. Liga - East

15:00Snina - Oravske Vesele -:-
15:00Stropkov - R. Sobota -:-

SŁOWACJA: 3. Liga - West

10:30Jednota Banova - Vrakuna Bratislava -:-
15:00Belusa - HA Banska Bystrica -:-
15:00Galanta - Podkonice -:-
15:00Velke Ludince - Kalna n. Hronom -:-

SŁOWACJA: 4. liga - Bratislava

15:30D. Luzna - Malacky -:-
15:30Jarovce - MSK Senec -:-
15:30Kalinkovo - Rovinka -:-
15:30Rohoznik - Rusovce -:-
15:30Slovan Most - Ivanka pri Dunaji -:-

SŁOWACJA: 4. liga - Central

15:00Krasno - Cadca -:-
15:00Lip. Hradok - Besenova -:-
15:00Lip. Stiavnica - Zvolen -:-
15:00Zarnovica - K. Nove Mesto -:-

SŁOWACJA: 4. liga - East

14:30FK Cana - Medzilaborce -:-
14:30Kechnec - Gerlachov -:-
14:30Medzev - Velky Saris -:-
14:30Mladost Kalsa - Lubovna -:-
14:30Pavlovce n. Uhom - Sokolany -:-
14:30Raslavice - Rudnany -:-
14:30Sabinov - Sokol Lubotice -:-
14:30Spisske Podhradie - Sobrance-Sobranecko -:-

SŁOWACJA: 4. liga - West

14:30Blava Jaslovske Bohunice - Pata -:-
14:30FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Imel -:-
14:30Gbely - Boleraz -:-
14:30Hurbanovo - Z. Moravce-Vrable B -:-
14:30Lehota p. V. - Trebatice -:-
15:00Gabcikovo - Crystal -:-

SŁOWENIA: Prva Liga

15:00Gorica - Maribor -:-
17:30Celje - Radomlje -:-

SŁOWENIA: 2. SNL

13:00Beltinci - Aluminij -:-
15:30Jadran Dekani - Rogaska -:-
15:30NK Bistrica - Grosuplje -:-
15:30Rudar - Triglav -:-

SŁOWENIA: 3. SNL - East

15:30Sampion Celje - Videm -:-
15:30Smartno - Brezice -:-

SŁOWENIA: 3. SNL - West

18:00Sencur - Visoko -:-

SŁOWENIA: 1. SZNL Women

11:00Cerklje K - Primorje K -:-
15:00Olimpija K - Krim K -:-
16:00Pomurje K - Radomlje K -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Elman - Sahafi -:-

SZKOCJA: SWPL Cup Women

13:45Partick Thistle K - Celtic K -:-
15:00Stirling University K - Glasgow K -:-
16:00Hearts K - Spartans K -:-
16:00Queen's Park K - Rangers K -:-
17:00Hamilton K - Hibernian K -:-
17:00Kilmarnock K - Gartcairn K -:-
17:00Motherwell K - Dundee Utd K -:-
17:30Glasgow City K - Aberdeen K -:-

SZWAJCARIA: Super League

14:15Sion - Winterthur -:-
16:30Lugano - Servette -:-
16:30Luzern - Young Boys -:-

SZWAJCARIA: Challenge League

14:15Vaduz - Lausanne Ouchy -:-
16:30Bellinzona - Schaffhausen -:-

SZWAJCARIA: Promotion League

14:30St. Gallen II - Bruhl SG -:-
15:00Biel - Breitenrain -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1

14:00Coffrane - Servette U21 -:-
15:00Sarraz-Ecleplens - La Chaux-De-Fonds -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2

14:00Munsingen - Rotkreuz -:-
14:30Delemont - Bassecourt -:-
14:30Muri - Schotz -:-
15:00Langenthal - Dornach -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3

16:00Kosova - Taverne -:-

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Sundsvall - Norrkoping -:-
15:00Varberg - Hacken -:-
17:30Kalmar - Helsingborg -:-
17:30Sirius - AIK Stockholm -:-

SZWECJA: Superettan

13:00Utsikten - Västerås SK -:-
15:00Norrby - Skövde -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

13:00Karlstad - Team TG FF -:-
16:00Vasalund - Pitea -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

16:00Falkenberg - Qviding -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

14:00Sandvikens AIK - Ragsved -:-
15:00Jarfalla - Osteraker IFK -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland

14:00Torslanda - Eskilsminne -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand

14:00Arameisk-Syrianska - Karlbergs -:-
16:00Assyriska FF - Sleipner -:-
17:00Varmbols - Trosa-Vagnharads -:-

SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland

14:00Mjolby AI FF - Grebbestad -:-
14:00Saffle SK - Yxhults IK -:-
15:00Angered - Vanersborgs FK -:-

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

13:00IF Brommapojkarna K - Kalmar K -:-
13:00Vittsjo K - Umeå IK K -:-
15:00Djurgarden K - AIK K -:-
15:00Eskilstuna United K - Kristianstad K -:-
15:00Linköping K - Hacken K -:-
15:00Örebro K - Rosengard K -:-
15:00Pitea K - Hammarby K -:-

SZWECJA: Elitettan Women

14:00Ravasens IK K - Alvsjo K -:-
14:00Team TG FF K - Gamla Upsala K -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

22:30Saint Vincent i Grenadyny - Grenada -:-

TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha

12:30CSKA Pomir Dushanbe - Ravshan Zafarabad -:-
12:30Istaravshan - Istiqlol Dushanbe -:-

TAJLANDIA: Thai League 1

12:30Ratchaburi - Lampang -:-
13:00Chonburi - Nong Bua Pitchaya -:-
13:00Port MTI FC - Bangkok Utd -:-
14:00Buriram - Prachuap -:-

TAJLANDIA: Thai League 2

12:30Trat FC - Customs Utd -:-
13:00Uthai Thani - Nakhon Si -:-
13:30Chainat - Ayutthaya Utd -:-
14:00Ranong - Chiangmai Utd -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Mtibwa Sugar - Mbeya City -:-
18:00Simba - Dodoma Jiji -:-

TURCJA: Super Lig

13:30Alanyaspor - Giresunspor -:-
13:30Sivasspor - Hatayspor -:-
16:00Konyaspor - Umraniyespor -:-
19:00Besiktas - Fenerbahce -:-

TURCJA: 1. Lig

12:30Bandirmaspor - Samsunspor -:-
12:30Manisa FK - Adanaspor -:-
15:00Boluspor - Tuzlaspor -:-
18:00Altinordu - Keciorengucu -:-

TURCJA: 3. Lig Group 1

13:30Elazigspor - Catalca -:-
13:30Karakopru - Eskisehirspor -:-
14:001922 Konyaspor - Yomraspor -:-
14:00Hacettepe 1945 - Karsiyaka -:-
14:00Nevsehirspor - Agri 1970 -:-
14:30Belediye Derince - Yeni Amasyaspor -:-
14:30Edirnespor - Yeni Mersin Idmanyurdu -:-
14:30Kutahyaspor - 52 Orduspor -:-
14:30Sile Yildizspor - Kelkit -:-

TURCJA: 3. Lig Group 2

13:30Gumushanespor - Eynesil -:-
13:30Igdir FK - Elazig Karakocan -:-
13:30Ofspor - Kahramanmaras -:-
14:00Karaman - Kestel -:-
14:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Ayvalikgucu -:-
14:30Bayrampasa - Bulvarspor -:-
14:30Kusadasispor - Ergene Velimese -:-
18:00Orduspor 1967 - Darica Genclerbirligi -:-

TURCJA: 3. Lig Group 3

13:30Aksaray Bld. - Bergama Bld. -:-
13:30Arguvan - Efeler 09 -:-
13:30Fatsa Belediyespor - Cankaya FK -:-
13:30Hopaspor - Siirt Ozel -:-
13:30Musspor - Nigde Anadolu -:-
14:00Kepez Belediyespor - Beyoglu Yeni Carsi -:-
14:30Akhisarspor - Osmaniyespor -:-
14:30Bursa - Erbaaspor -:-
14:30Tepecik - Sapanca Genclikspor -:-

UGANDA: Premier League

13:00Villa - Gadaffi -:-

UKRAINA: Premier League

12:00Minaj - Dynamo Kijów -:-
14:00Ch. Odessa - Oleksandriya -:-
16:00FK Zoria Ługańsk - Kryvbas -:-

UKRAINA: Persha Liga

11:00LNZ Cherkasy - Skoruk Tomakovka -:-
12:30Dunaivtsi - Nyva Ternopil -:-
14:00Bukovyna - FSC Mariupol -:-

UKRAINA: Championship Women

11:00Kryvbas K - Dynamo Kijów K -:-
11:00Ladomir K - Kołos Kowaliwka K -:-
13:00Veres-Rivne K - Vorskla Poltava K -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

23:00Fenix - Nacional 1:1
86'Defensor Sp. - Albion 2:0
16:00River Plate - Maldonado -:-
21:00Boston River - Rentistas -:-
00:30Wanderers - Penarol -:-

URUGWAJ: Segunda Division - Play Offy o awans

18:30Rampla Juniors - Uruguay Montevideo -:-

USA: MLS

23:30Charlotte - Philadelphia Union 4:0
82'CF Montreal - DC United 1:0
83'Cincinnati - Chicago Fire 1:3
82'Columbus Crew - New York Red Bulls 0:1
04:00San Jose Earthquakes - Minnesota -:-
04:00Vancouver Whitecaps - Austin FC -:-
04:30Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake -:-
19:00New York City - Orlando City -:-
21:00Portland Timbers - Los Angeles FC -:-
23:00Sporting Kansas City - Seattle Sounders -:-

USA: USL Championship

00:30Loudoun - Detroit 0:4
01:00Hartford Athletic - Charleston 6:3
01:00Indy Eleven - FC Tulsa 2:4
01:00Miami FC - Memphis 1:0
01:00Pittsburgh - San Antonio 0:1
45+'Rio Grande - Louisville City 0:1
04:00Oakland Roots - Birmingham -:-
04:00Orange County SC - San Diego Loyal -:-
04:30Phoenix Rising - New York Red Bulls 2 -:-

USA: MLS Next Pro - Play Offy

23:00Columbus Crew 2 - Toronto FC II -:-

USA: USL League One

01:00Greenville - Tucson 2:2
01:00North Carolina - Union Omaha 1:1
85'Chattanooga Red Wolves - Charlotte Independ. 3:1
04:30Central Valley Fuego - Northern Colorado -:-

USA: NISA

01:00Maryland Bobcats - Albion San Diego 1:0

USA: NWSL Women

00:00Gotham K - Portland Thorns K 3:3
01:00Washington K - Houston Dash K 1:2
82'Racing Louisville K - Kansas City Current K 0:0
04:00Reign K - Orlando Pride K -:-
00:00Chicago K - Angel City K -:-

UZBEKISTAN: Super League

14:00Din. Samarkand - Olympic -:-
15:00Pakhtakor - Nasaf Qarshi -:-

WALIA: Premier Women

15:00Abergavenny Town K - TNS K -:-
15:00Aberystwyth K - Cardiff Met. K -:-
15:00Barry K - Cardiff City K -:-
15:00Swansea K - Pontypridd K -:-

WENEZUELA: Primera Division - Copa Libertadores - Play Offy

23:00Monagas - Metropolitanos 0:2
01:15Carabobo - Zamora 0:2

WENEZUELA: Primera Division - Puchar Ameryki Środkowej - Play Offy

23:00Portuguesa - Puerto Cabello -:-

WENEZUELA: Segunda Division - Play Offy

22:00Academia Anzoategui - Petare -:-
22:00Angostura - Atletico La Cruz -:-

WĘGRY: OTP Bank Liga

16:30Kecskemeti - Ferencvaros -:-
18:45Puskas Academy - MOL Fehervar -:-

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

15:00Bekescsaba - Mosonmagyarovari TE -:-
15:00Dorogi - Kozarmisleny -:-
15:00Gyirmot - Nyiregyhaza -:-
15:00Szentlorinc - DVTK -:-
17:00Ajka - Siofok -:-
17:00Kazincbarcika - Győr -:-
17:00MTK Budapest - Csakvari -:-
17:00Pecsi - Haladas -:-
17:00Szeged - Budafoki -:-
17:00Tiszakecske - Soroksar -:-

WĘGRY: NB III - East

11:00Debrecen II - Fuzesgyarmati SK -:-
11:00Vasas II - Bekescsaba II -:-
15:00DVTK II - Hatvan -:-
15:00Elore - Eger SE -:-
15:00Jaszberenyi - Hajduszoboszloi SE -:-
15:00Karcagi - Penzugyor -:-
15:00Korosladany MSK - BVSC-Zuglo -:-
15:00Putnok VSE - Debreceni EAC -:-
15:00Senyo Carnifex - Tiszaujvaros -:-
15:00Tiszafuredi - Kisvarda II -:-

WĘGRY: NB III - Centre

11:00Ujpest II - PTE-PEAC -:-
12:30Hodmezovasarhely FC - Kecskemeti II -:-
15:00ESMTK Budapest - Dunaujvaros PASE -:-
15:00FC Dabas - Majosi -:-
15:00Ivancsa - Paks II -:-
15:00OdwołaneMakoi - Ferencvaros II -:-
15:00Szekszardi - Honved II -:-
15:00Szolnoki - Cegledi -:-

WĘGRY: NB III - West

11:00Győr II - VLS Veszprem -:-
11:00Puskas Academy II - Mori SE -:-
11:00Zalaegerszegi II - Tatabanya -:-
14:00Kelen - Gyirmot II -:-
15:00Budaorsi - Komaromi VSE -:-
15:00Csornai - MOL Fehervar II -:-
15:00III. Keruleti TVE - Bicskei -:-
15:00Kaposvar - Balatonfuredi -:-
15:00Nagykanizsa - Teskand -:-
15:00Zsambek - Erdi -:-

WĘGRY: NB I Women

14:45Ferencvaros K - Győr K -:-
15:00Astra Hungary K - MOL Fehervar K -:-

WIETNAM: V.League 2

10:30Dak Lak - Long An -:-
11:00TTBD Phu Dong - BHTS Quang Nam -:-
11:30Cong An - Can Tho -:-
13:00Ba Ria Vung Tau - Binh Phuoc -:-
13:00Pho Hien - Khanh Hoa -:-

WŁOCHY: Serie B

16:15Benevento - Ascoli -:-

WŁOCHY: Serie C - Group A

14:30Novara - L.R. Vicenza -:-
14:30Pro Patria - Pro Vercelli -:-
14:30Renate - Pordenone -:-
14:30Triestina - Virtus Verona -:-
17:30Arzignano - Trento -:-
17:30Juventus U23 - Pergolettese -:-
17:30Mantova - Pro Sesto -:-
17:30Sangiuliano City - Piacenza -:-

WŁOCHY: Serie C - Group B

14:30Ancona - Montevarchi -:-
14:30Carrarese - Gubbio -:-
14:30Cesena - Recanatese -:-
14:30Entella - Imolese -:-
14:30Fermana - Olbia -:-
14:30Fiorenzuola - Reggiana -:-
14:30Rimini - Alessandria -:-
14:30San Donato - Lucchese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group A

15:00Asti - Sestri Levante -:-
15:00Borgosesia - Sanremese -:-
15:00Castanese - Legnano -:-
15:00Castellanzese - Stresa Vergante -:-
15:00Chieri - Casale -:-
15:00Chisola - Fezzanese -:-
15:00Fossano - Vado -:-
15:00HSL Derthona - Gozzano -:-
15:00PDHA - Ligorna -:-
15:00Pinerolo - Bra -:-

WŁOCHY: Serie D - Group B

15:00Arconatese - Breno -:-
15:00Brusaporto - Desenzano -:-
15:00Caronnese - Varesina -:-
15:00Citta di Varese - Real Calepina -:-
15:00Folgore Caratese - USD Casatese -:-
15:00Franciacorta - Ciserano-Bergamo -:-
15:00Lumezzane - Alcione Milano -:-
15:00Ponte San Pietro - Seregno -:-
15:00Villa Valle - Sona -:-

WŁOCHY: Serie D - Group C

15:00Caldiero Terme - Villafranca -:-
15:00Cjarlins Muzane - Portogruaro -:-
15:00Dolomiti Bellunesi - Cartigliano -:-
15:00Este - Torviscosa -:-
15:00Legnago Salus - Adriese -:-
15:00Levico Terme - Montebelluna -:-
15:00Luparense - Union Clodiense -:-
15:00Mestre - Bolzano -:-
15:00Montecchio Maggiore - Campodarsego -:-

WŁOCHY: Serie D - Group D

15:00AC Carpi - G.S. Bagnolese -:-
15:00Correggese - Scandicci -:-
15:00Crema - Ravenna -:-
15:00Fanfulla - Sammaurese -:-
15:00Forli - Corticella -:-
15:00Giana Erminio - Sant'Angelo -:-
15:00Mezzolara - Lentigione -:-
15:00Pistoiese - Real Forte Querceta -:-
15:00Salsomaggiore - Prato -:-
15:00United Riccione - Aglianese Calcio -:-

WŁOCHY: Serie D - Group E

14:30Ghivizzano Borgo - Livorno -:-
15:00Citta di Castello - Ponsacco -:-
15:00Flaminia - Arezzo -:-
15:00Follonica Gavorrano - Poggibonsi -:-
15:00Grosseto - Trestina -:-
15:00Orvietana - Pianese -:-
15:00Sangiovannese - Tau -:-
15:00Seravezza Pozzi - Montespaccato -:-
15:00Terranuova Traiana - Ostia Mare -:-

WŁOCHY: Serie D - Group F

15:00ASD Pineto Calcio - Vigor Senigallia -:-
15:00Avezzano - Vastese -:-
15:00Chieti - Cynthialbalonga -:-
15:00Nuova Florida - Sambenedettese -:-
15:00Porto D'Ascoli - Fano -:-
15:00Roma City - Termoli -:-
15:00S. N. Notaresco - Montegiorgio -:-
15:00Trastevere Calcio - Matese -:-
15:00US Tolentino - Vastogirardi -:-

WŁOCHY: Serie D - Group G

13:30Atletico Uri - Paganese -:-
14:30Casertana - Sarrabus Ogliastra -:-
15:00Angri - SS Nola 1925 -:-
15:00Arzachena - Lupa Frascati -:-
15:00Palmese 1914 - Aprilia -:-
15:00Portici 1906 - Ilvamaddalena -:-
15:00Sorrento - Tivoli Calcio -:-
15:00Vis Artena - Cassino -:-
15:30Pomezia - Real Monterotondo -:-

WŁOCHY: Serie D - Group H

15:00Bitonto - Barletta -:-
15:00Casarano - Nocerina -:-
15:00Cavese - Matera -:-
15:00Francavilla - Altamura -:-
15:00Gladiator - Puteolana -:-
15:00Lavello - A.C.D. Nardo -:-
15:30Gravina - Afragolese -:-
15:30Martina Calcio - Brindisi -:-
15:30Molfetta Calcio - Citta di Fasano -:-

WŁOCHY: Serie D - Group I

15:00AS Acireale - Lamezia Terme -:-
15:00Licata - Catania -:-
15:00Real Aversa - Cittanovese -:-
15:00San Luca - Mariglianese -:-
15:00Sancataldese - Canicatti -:-
15:00Santa Maria Cilento - S. Agata -:-
15:00USD Ragusa - Locri 1909 -:-
15:00Vibonese - Castrovillari -:-

WŁOCHY: Primavera 1

11:00Bologna U19 - AC Milan U19 -:-
13:00Fiorentina U19 - Verona U19 -:-

WŁOCHY: Serie A Women

12:30Juventus K - Pomigliano K -:-
14:30AS Roma K - Parma K -:-

WŁOCHY: Serie B Women

11:00Napoli K - Chievo Verona K -:-
13:00Trento K - Torres K -:-
15:00Apulia Trani K - Cesena K -:-
15:00Cittadella K - Tavagnacco K -:-
15:00Genoa K - Brescia K -:-
15:00San Marino Academy K - Ravenna K -:-
15:00Ternana K - Lazio K -:-
15:00Verona K - Arezzo K -:-

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

17:30Academie de FAD - SO Armee -:-
20:00ASEC Mimosas - San Pedro -:-

WYSPY OWCZE: Premier League

16:00Argir - Skala Itrottarfelag -:-
16:00B36 Torshavn - Vikingur -:-
16:00Runavik - Klaksvik -:-
16:00Streymur - 07 Vestur Sorvagur -:-
18:00HB Torshavn - Toftir -:-

ZAMBIA: Super League

13:00Buildcon - Nkwazi -:-
15:00Zesco Utd - Power Dynamos -:-

ZEA: UAE League

15:15Al Bataeh - Al-Wahda -:-
15:15Al Dhafra - Al-Ahli Dubai -:-
18:00Al-Ain - Ittihad Kalba -:-

ZEA: Division 1

15:15Al Thaid - Al Hamriyah -:-
15:15Masfut - Masafi -:-
15:20Al Arabi - Al-Taawon -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00CAPS Utd - Triangle -:-
15:00Highlanders - Platinum -:-
15:00Manica - Dynamos -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.