Piłka nożna » Jutro » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
AFRYKA: Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje - Runda wstępna
17:00Somalia - Eswatini -:-23:00Dżibuti - Liberia -:-
ALGIERIA: Dywizja 1
15:30Ben Aknoun - MC Algier -:-AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Championship Kobiety U17
00:30Ekwador U17 K - Paragwaj U17 K -:-22:00Argentyna U17 K - Brazylia U17 K -:-
00:30Kolumbia U17 K - Peru U17 K -:-
ANGLIA: National League
20:45Halifax - Chesterfield -:-20:45Wealdstone - Bromley -:-
ANGLIA: National League Południe
20:45Taunton - Chippenham -:-ANGLIA: Isthmian League Premier Division
20:45Kingstonian - Dulwich Hamlet -:-ANGLIA: Women’s Championship
20:00Reading K - Birmingham K -:-ANGOLA: Girabola League
15:00Sporting de Cabinda - Academica -:-ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional
01:15Argentinos Jrs - Rosario -:-23:00San Lorenzo - Godoy Cruz -:-
ARGENTYNA: Primera B - Apertura
00:10Comunicaciones - Fenix -:-ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda
23:15Central Cordoba 2 - Independiente 2 -:-19:00Barracas Central 2 - River Plate 2 -:-
19:00Godoy Cruz 2 - Estudiantes 2 -:-
19:00Racing Club 2 - Atletico Tucuman 2 -:-
19:00Rosario Central 2 - Deportivo Riestra 2 -:-
19:00Velez Sarsfield 2 - Argentinos Jrs 2 -:-
AUSTRALIA: NPL NSW
09:00Central Coast U21 - WS Wanderers U21 -:-AUSTRALIA: A-League Kobiety
05:00Wellington Phoenix K - Adelaide K -:-AUSTRALIA I OCEANIA: OFC Nations Cup - Kwalifikacje
02:00Tonga - Samoa -:-BELGIA: National Division 1
20:00Antwerp B - Thes Sport -:-20:00Leuven B - Cappellen -:-
20:00OC Charleroi - Namur -:-
20:00Saint Eloois - Knokke -:-
20:00URSL Vise - Virton -:-
20:30Dessel - Hoogstraten -:-
20:30Heist - Tienen -:-
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B
20:00Lille - Wezel Sport -:-BELGIA: Pro League U21
19:30Eupen U21 - Lierse K. U21 -:-BOLIWIA: Division Profesional - Apertura
00:00Aurora - Royal Pari -:-BRAZYLIA: Acreano - pierwsza runda
00:00Acreano - Independencia -:-BRAZYLIA: Amazonense - druga runda
00:30Parintins - Atletico Rio Negro -:-20:45Nacional-AM - Unidos do Alvorada -:-
BRAZYLIA: Catarinense - Play Offy
00:30Brusque - Avai -:-BRAZYLIA: Maranhense
00:15Moto Club - Cordino EC -:-BRAZYLIA: Paulista A4
19:00Nacional SP - America SP -:-19:00Rio Branco SP - XV de Jau -:-
19:00Taquaritinga - Penapolense -:-
19:00Uniao Barbarense - Independente SP -:-
23:00Sao-Carlense - SKA Brasil -:-
23:30Francana - CA Joseense -:-
00:00Audax-SP - Jabaquara -:-
00:00Barretos EC - Vocem -:-
BRAZYLIA: Rondoniense
20:30Barcelona RO - Ji-Parana -:-00:30Porto Velho - Uniao Cacoalense -:-
BRAZYLIA: Roraimense - pierwsza runda
00:00River-RR - Monte Roraima -:-02:00Rio Negro - Nautico FC -:-
BRAZYLIA: Copa Alagoas
23:00Murici AL - CRB -:-BRAZYLIA: Copa Verde
00:00Brasiliense - Cuiaba -:-00:00Remo - Amazonas -:-
00:00Vila Nova - Goias -:-
BRAZYLIA: Copa do Nordeste
23:00America-RN - ABC -:-23:00CRB - Juazeirense -:-
23:00River-PI - AE Altos -:-
BRAZYLIA: Baiano U20
19:00Bahia U20 - Jacuipense U20 -:-19:00Catuense U20 - Bahia de Feira U20 -:-
19:00Itabuna U20 - Jequie U20 -:-
19:00Ypiranga U20 - Alagoinhas U20 -:-
BRAZYLIA: Paranaense U20 - pierwsza runda
19:30AA Iguacu U20 - Londrina U20 -:-BRAZYLIA: Brasileiro Women
00:30Flamengo K - Cruzeiro K -:-19:00Bragantino K - Palmeiras K -:-
22:00Atletico-MG K - Santos K -:-
00:30Internacional K - Fluminense K -:-
CZARNOGÓRA: Druga Liga
14:00Iskra - FK Podgorica -:-15:00Bokelj - Berane -:-
15:00Igalo - Grbalj -:-
15:00Lovcen - Internacional -:-
16:00Kom Podgorica - Otrant -:-
CZECHY: Liga U19
12:30Dukla Praga U19 - Jihlava U19 -:-DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
14:30Renaissance - Etoile de Kivu -:-EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda
01:00PrzełożoneLibertad - LDU Quito -:-01:00Orense - Imbabura -:-
22:30Dep. Cuenca - Macara -:-
EKWADOR: Serie B
21:00Vargas Torres - Chacaritas -:-EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 - Kwalifikacje - druga runda
12:00Gruzja U19 - Czechy U19 -:-12:30Turcja U19 - Rumunia U19 -:-
14:00Macedonia Północna U19 - Ukraina U19 -:-
14:00Szwajcaria U19 - Łotwa U19 -:-
15:00Norwegia U19 - Czarnogóra U19 -:-
15:00Serbia U19 - Dania U19 -:-
15:00Szkocja U19 - Włochy U19 -:-
15:30Chorwacja U19 - Niemcy U19 -:-
16:00Hiszpania U19 - Słowenia U19 -:-
16:00Kosowo U19 - Austria U19 -:-
19:00Bośnia i Hercegowina U19 - Izrael U19 -:-
19:00Francja U19 - Belgia U19 -:-
19:00Holandia U19 - Litwa U19 -:-
19:00Portugalia U19 - Grecja U19 -:-
EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 - Kwalifikacje - druga runda
11:00Szwecja U17 - Bułgaria U17 -:-11:00Walia U17 - Rumunia U17 -:-
12:00Chorwacja U17 - Niemcy U17 -:-
12:00Holandia U17 - Włochy U17 -:-
12:00Słowenia U17 - Austria U17 -:-
12:00Turcja U17 - Dania U17 -:-
14:00Białoruś U17 - Czechy U17 -:-
14:00Gruzja U17 - Serbia U17 -:-
14:00Polska U17 - Bośnia i Hercegowina U17 -:-
15:30Hiszpania U17 - Norwegia U17 -:-
16:00Anglia U17 - Irlandia Północna U17 -:-
17:00Portugalia U17 - Irlandia U17 -:-
17:30Finlandia U17 - Belgia U17 -:-
21:00Węgry U17 - Francja U17 -:-
EUROPA: Liga Mistrzów Kobiet - Play Offy
18:45Hacken K - PSG K -:-21:00Brann K - Barcelona K -:-
EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 2 - Liga A
15:00Holandia U17 K - Hiszpania U17 K -:-15:00Turcja U17 K - Ukraina U17 K -:-
EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 2 - Liga B
14:00Wyspy Owcze U17 K - Gruzja U17 K -:-14:30Azerbejdżan U17 K - Mołdawia U17 K -:-
14:30Słowenia U17 K - Bułgaria U17 K -:-
18:00Rumunia U17 K - Łotwa U17 K -:-
GHANA: Pierwsza Liga
16:00Medeama - Aduana -:-16:00Nations FC - Dreams -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
21:00Triomphe Liancourt - Rivartibonitienne -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6
11:00Ilicitano - Torrellano -:-20:00Ontinyent 1931 - Castellonense -:-
HOLANDIA: Derde Divisie
20:00TEC - Blauw Geel -:-ISLANDIA: Puchar Ligi - Play Offy
20:15Valur - Akranes -:-JAMAJKA: Premier League
21:30Dunbeholden - Montego Bay -:-21:30Lime Hall Academy - Harbour View -:-
21:30Molynes - Tivoli -:-
21:30Treasure Beach - Waterhouse -:-
21:30Vere United - Mount Pleasant -:-
JAPONIA: J2 League
06:00Blaublitz - Tochigi -:-06:00Chiba - Shimizu -:-
06:00Kofu - Iwaki -:-
06:00Oita - Kagoshima Utd -:-
06:00Okayama - Mito -:-
06:00Vegalta Sendai - Kumamoto -:-
06:00Yamagata - Fujieda MYFC -:-
06:00Yokohama FC - Kusatsu -:-
07:00Ehime - V-Varen Nagasaki -:-
07:50Tokushima - Renofa Yamaguchi -:-
JAPONIA: J3 League
05:00Imabari - Gifu -:-05:00Tottori - Kamatamare -:-
06:00Kitakyushu - Osaka -:-
06:00Nagano - Fukushima Utd -:-
06:00Nara Club - Vanraure -:-
06:00Tegevajaro Miyazaki - Azul Claro Numazu -:-
06:00Toyama - Kanazawa -:-
06:00Yamaga - Grulla Morioka -:-
07:00Ryukyu - YSCC -:-
10:00Sagamihara - Omiya Ardija -:-
JAPONIA: WE League Women
05:00Nojima Stella K - Parceiro Nagano K -:-05:00Omiya Ardija K - Beleza K -:-
06:00C-Osaka K - Hiroshima K -:-
06:00Saitama K - Inac Kobe Leonesa K -:-
06:00Urawa K - Mynavi Sendai K -:-
10:00JEF United K - Albirex Niigata K -:-
KAMERUN: Elite One - Grupa spadkowa
15:00PrzełożoneFovu Baham - Avion Academy -:-KOLUMBIA: Primera B - Apertura
01:30Quindio - Real Cartagena -:-KOLUMBIA: Copa Colombia
00:10Jaguares de Cordoba - Atletico F.C. -:-22:00Orsomarso - Envigado -:-
22:00Real Santander - Bucaramanga -:-
00:00Real Cundinamarca - Pereira -:-
KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura
18:00Guadalupe - Limon Black Star -:-21:00Escorpiones - Ad Aserri -:-
22:00PrzełożonePuerto Golfito FC - Marineros PFC -:-
22:00Santa Ana - Cariari Pococi -:-
MAROKO: Botola Pro
23:00Berkane - Maghreb Fez -:-MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura
00:05Cancun - Tepatitlan de Morelos -:-02:05Atlante - Zacatecas Mineros -:-
04:05Alebrijes Oaxaca - Tlaxcala -:-
00:05Tapatio - Correcaminos -:-
NAMIBIA: Premiership
18:00Tigers - Ongos -:-NIEMCY: Liga Regionalna Północ
19:00Norderstedt - SC Weiche-08 -:-NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia
19:00Viktoria Berlin - Zwickau -:-NIEMCY: Oberliga Niedersachsen
19:00Emden - Meppen II -:-20:00Bersenbruck - Delmenhorst -:-
NIEMCY: Oberliga Hessen
20:00Hanauer SC - Viktoria Griesheim -:-NIEMCY: Oberliga Bayern Süd
19:00Kottern-St. Mang - Turkspor Augsburg -:-NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety
14:00Wolfsburg II K - Jena K -:-POLSKA: II Liga
18:00Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy -:-POLSKA: III Liga - Grupa II
14:00Stolem Gniewino - Unia Solec Kujawski -:-14:00Vineta Wolin - Noteć Czarnków -:-
POLSKA: III Liga - Grupa IV
18:00Świdniczanka Świdnik - Siarka Tarnobrzeg -:-PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupa spadkowa
12:00Academico Viseu U23 - Farense U23 -:-PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupa spadkowa
16:00Boavista U19 - Gil Vicente U19 -:-16:00Maritimo U19 - Rio Ave U19 -:-
RUMUNIA: Romanian Cup Women
14:00Bihor K - Univ. Craiova K -:-14:00CSM Alexandria K - Farul Constanta K -:-
14:00Ol. Cluj K - Banat K -:-
14:00Politehnica Timisoara K - Csikszereda M. Ciuc K -:-
14:00Targu Mures K - Gloria 2018 Bistrita K -:-
SIERRA LEONE: Premier League
17:15Old Edwardians - Wusum Stars -:-SURINAM: SML
00:00Robinhood - Voorwaarts -:-SZKOCJA: Highland League
21:00Brora Rangers - Clachnacuddin -:-21:00Buckie Thistle - Formartine Utd -:-
21:00Forres Mechanics - Fraserburgh -:-
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1
19:30Vevey - Lausanne II -:-19:30Yverdon II - Oberwallis Naters -:-
20:00Sarraz-Ecleplens - Terre Sainte -:-
20:15Pully - Monthey -:-
20:30Meyrin - Echallens -:-
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2
20:00Bassecourt - Emmenbrucke -:-20:00Schotz - Koniz -:-
20:15Rotkreuz - Solothurn -:-
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3
20:00Freienbach - Linth -:-20:00Tuggen - Kreuzlingen -:-
20:00Wettswil-Bonstetten - Mendrisio -:-
ŚWIAT: Mecze towarzyskie
12:00Tadżykistan U23 - Wietnam U23 -:-13:00Czechy U18 - Anglia U18 -:-
14:00Norwegia U18 - Szwecja U18 -:-
15:30Węgry U20 - Islandia U20 -:-
18:00Australia U23 - Irak U23 -:-
18:00Austria U16 - Macedonia Północna U16 -:-
18:00Holandia U18 - Niemcy U18 -:-
18:00Korea Południowa U23 - Tajlandia U23 -:-
19:30Malta U19 - Albania U19 -:-
20:45San Marino - Saint Kitts i Nevis -:-
21:00Arabia Saudyjska U23 - Jordania U23 -:-
21:00Egipt U23 - Zjednoczone Emiraty Arabskie U23 -:-
00:00Salwador - Bonaire -:-
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
13:00Inter Turku (Fin) - Haka (Fin) -:-14:00Molde 2 (Nor) - Brattvag (Nor) -:-
18:00Apollon (Cyp) - AEK (Gre) -:-
UKRAINA: Championship Women - Grupa mistrzowska
11:00Kołos Kowaliwka K - Zhytlobud-1 K -:-11:00Vorskla Poltava K - Szachtar K -:-
URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura
23:00PrzełożoneMaldonado - Defensor Sp. -:-USA: US Open Puchar
23:00Chattanooga - Miami United -:-00:00Brave SC - Savannah Clovers -:-
00:00Forward Madison - Duluth FC -:-
00:00Vermont Green - Lexington -:-
00:30Tormenta - America CFL Spurs -:-
00:30West Chester Utd - Maryland Bobcats -:-
01:00Tulsa Athletic - Northern Colorado -:-
02:00Austin FC II - Foro -:-
03:30Portland Timbers 2 - El Farolito -:-
23:30Richmond Kickers - Christos -:-
00:00Asheville City - One Knoxville -:-
00:00Frenzi - Club de Lyon -:-
00:00SC United Bantams - Greenville -:-
00:30Apotheos - Georgia Lions -:-
00:30New York Red Bulls 2 - Hudson Valley -:-
WALIA: Cymru North
21:00Buckley - Llanidloes -:-WENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:00Portuguesa - Metropolitanos -:-20:00Rayo Zuliano - Inter de Barinas -:-
22:00Caracas - Angostura -:-
23:00Dep. Tachira - Monagas -:-
00:00Zamora - Puerto Cabello -:-
WĘGRY: NB I Women
13:00Soroksar K - Puskas Academy K -:-WĘGRY: Hungarian Cup Women
16:00Haladas K - Győr K -:-18:00MTK Hungaria K - Ferencvaros K -:-
WŁOCHY: Serie D - Group B
14:30Ciserano-Bergamo - Caravaggio -:-14:30Varesina - Pro Palazzolo -:-
WŁOCHY: Coppa Italia Serie D
20:30Trapani - Imolese -:-ZIMBABWE: Premier Soccer League
14:00Bikita Minerals - Yadah -:-Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.