REFRESH

Piłka nożna » 06.07.2022 » Wszystkie mecze

EUROPA: Liga Mistrzów - Kwalifikacje

16:00Tobol (Kaz) - Ferencvaros (Hun) -:-
18:00Bodo/Glimt (Nor) - Klaksvik (Fai) -:-
18:00HJK (Fin) - RFS (Lat) -:-
19:30Dudelange (Lux) - Tirana (Alb) -:-
20:00Zrinjski (Bih) - S. Tiraspol (Mda) -:-
20:15Maribor (Slo) - Szachcior Soligorsk (Blr) -:-
20:30Slovan Bratysława (Svk) - Dinamo Batumi (Geo) -:-

EUROPA: Liga Konferencji Europy - Kwalifikacje

17:00Inter Turku (Fin) - Drita (Kos) -:-
20:00Vikingur (Fai) - Europa FC (Gib) -:-

AFRYKA: COSAFA Cup

14:00Mauritius - Eswatini -:-
17:00Lesotho - Malawi -:-

AFRYKA: African Championship Kobiety

19:00Zambia K - Tunezja K -:-
22:00Togo K - Kamerun K -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Play Offy

00:15Atletico-MG (Bra) - Emelec (Ecu) -:-
02:30Boca Juniors (Arg) - Corinthians (Bra) -:-
02:30Libertad (Par) - Athletico-PR (Bra) -:-
00:15Colon (Arg) - Talleres Cordoba (Arg) -:-
00:15Palmeiras (Bra) - Cerro Porteno (Par) -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Play Offy

00:15Union Santa Fe (Arg) - Nacional (Uru) -:-
02:30Internacional (Bra) - Colo Colo (Chi) -:-
00:15Ceara (Bra) - The Strongest (Bol) -:-

ARGENTYNA: Torneo Federal

21:00Huracan Las Heras - Sol de Mayo -:-

ARGENTYNA: Copa Argentina

22:00Argentinos Jrs - Defensa y Justicia -:-

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

10:00Maitland - Edgeworth E. -:-
11:00Lambton J. - Charlestown Azzurri 1:1
11:00Weston Workers - Cooks Hill United -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

11:30Logan Lightning - Brisbane City -:-
12:30Eastern Suburbs - Moreton Bay Utd -:-

AZJA: AFF Championship U19

10:00Filipiny U19 - Myanmar U19 -:-
12:00Brunei U19 - Wietnam U19 -:-
15:00Indonezja U19 - Tajlandia U19 -:-

AZJA: AFF Championship Kobiety

10:00Indonezja K - Malezja K -:-
10:00Tajlandia K - Australia K -:-
13:00Filipiny K - Singapur K -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

00:15Royal Pari - Independiente Petrolero -:-
02:30U. Sucre - Oriente Petrolero -:-
21:00Always Ready - Nacional Potosi -:-
00:15Aurora - Guabira -:-

BRAZYLIA: Serie B

00:00Chapecoense-SC - Londrina -:-
00:00Ituano - Cruzeiro -:-
02:30Operario - CRB -:-

BRAZYLIA: Serie D

21:00Sao Paulo Crystal - Icasa-CE -:-

BRAZYLIA: Campeonato Carioca 2 - druga runda

19:45Americano - Volta Redonda -:-

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro 2 - Runda finałowa

00:00Varginha - Ipatinga -:-
00:00Boa - Betim -:-
00:30Democrata SL - Tupynambas -:-

BRAZYLIA: Copa Paulista

00:00Oeste - Sao Caetano -:-

CHINY: Super Liga

12:30Zhejiang Professional - Dalian Pro -:-
13:30Changchun Yatai - Shandong Taishan -:-

CHINY: Liga Yi

09:30Inner Mongolia - Jiangxi Dark Horse -:-
09:30Nantong Haimen - Hunan Billows -:-
09:30Shaoxing Shangyu - Dandong Tengyue -:-
09:30Zhuhai Qinao - Dongguan Guanlian -:-
13:30Hubei Istar - Yanbian Longding -:-

EGIPT: Egypt Cup

18:00El Gaish - Suez SC -:-
21:00Pyramids - Ceramica Cleopatra -:-

EKWADOR: Serie B

02:00El Nacional - Santo Domingo -:-
22:00PrzełożoneBuhos ULVR - Chacaritas -:-
22:00PrzełożoneEl Nacional - Ind. Juniors -:-
22:00PrzełożoneLibertad - Olmedo -:-
22:00PrzełożoneManta - Imbabura -:-
22:00PrzełożoneSanto Domingo - America de Quito -:-
22:30Chacaritas - America de Quito -:-

EKWADOR: Copa Ecuador

23:00Delfin - Gualaceo -:-

EUROPA: Euro Kobiety

21:00Anglia K - Austria K -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 Kobiet - Play Offy

15:00Hiszpania U19 K - Szwecja U19 K -:-
17:30Norwegia U19 K - Francja U19 K -:-

FINLANDIA: Ykkonen

17:30Ekenas - Gnistan -:-
17:30Jaro - PEPO -:-
17:30KPV - JaPS -:-
17:30Mikkeli - PIF Pargas -:-
17:30PK-35 - SJK Akatemia -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

17:30Lahden Reipas - PeKa -:-

GRUZJA: Puchar Gruzji

15:30Gonio - Guria -:-
15:30Iberia Tbilisi - Saburtalo Tbilisi 2 -:-
15:30Shukura 2 - Real Varketili -:-
15:30Sulori Vani - Din. Tbilisi 2 -:-

JAPONIA: J1 League

12:00Iwata - Avispa Fukuoka -:-
12:00Kashima - C-Osaka -:-
12:00Kashiwa - Nagoya -:-
12:00Kawasaki - Sagan Tosu -:-
12:00Kobe - Shimizu -:-
12:00Shonan - G-Osaka -:-
12:00Tokyo - Sapporo -:-
12:00Yokohama M. - Hiroshima -:-
12:30Urawa - Kyoto -:-

JAPONIA: J2 League

11:00Grulla Morioka - Ryukyu -:-
12:00Albirex Niigata - Chiba -:-
12:00Kanazawa - Kusatsu -:-
12:00Kumamoto - Tokushima -:-
12:00Machida - Mito -:-
12:00Okayama - Omiya Ardija -:-
12:00Renofa Yamaguchi - Oita -:-
12:00Tochigi - Verdy -:-
12:00Vegalta Sendai - Kofu -:-
12:00V-Varen Nagasaki - Yamagata -:-
12:00Yokohama FC - Blaublitz -:-

JORDANIA: Pierwsza Liga

19:30Maan - Sahab -:-

KARAIBY: CONCACAF Championship Kobiety - Kwalifikacje - Druga runda

01:00Kostaryka K - Panama K -:-
04:00Kanada K - Trinidad i Tobago K -:-

KIRGISTAN: Premier Liga

10:00Alay Osh - Dordoi Bishkek -:-
10:00Talant - Neftchi Kochkor-Ata -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

12:00Incheon - Suwon FC -:-
12:00Suwon - Daegu -:-
12:30Seoul - Jeonbuk -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

12:00Jeonnam - Gyeongnam -:-
12:30Anyang - Asan -:-
12:30Busan - Gimpo FC -:-

LITWA: I Lyga

11:00Marijampole City - BE1 NFA -:-
14:00Dainava Alytus - Siauliai 2 -:-
15:00Riteriai 2 - Babrungas -:-
18:00Atmosfera - Neptunas -:-
18:00Banga 2 - FK Minija -:-
18:00BFA Vilnius - Zalgiris 2 -:-
18:00Nevezis Kedainiai - Garliava -:-

ŁOTWA: Optibet Virsliga

17:00Auda - BFC Daugavpils -:-

MALEZJA: Puchar FA

15:00Terengganu - Kedah -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Atl. Morelia - Tlaxcala -:-
02:05Cancun - Raya2 -:-
04:05Dorados - Cimarrones de Sonora -:-
00:00Alacranes - Atletico La Paz -:-

MYANMAR: National League

10:30Shan Utd - GFA -:-

NORWEGIA: Eliteserien

19:00PrzełożoneMolde - Jerv -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:00Raadsan - Mogadishu City -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

10:30Prostejov (Cze) - Znojmo (Cze) -:-
10:30Vasas (Hun) - Komarno (Svk) -:-
11:00Liberec (Cze) - Dukla Praga (Cze) -:-
11:00Mlada Bolesław (Cze) - Pardubice (Cze) -:-
11:00Opawa (Cze) - GKS Jastrzębie (Pol) -:-
11:00Sigma Ołomuniec (Cze) - Jihlava (Cze) -:-
11:00Zalaegerszeg (Hun) - Śląsk Wrocław (Pol) -:-
11:00Zizkov (Cze) - Varnsdorf (Cze) -:-
14:00DIO '30 Druten (Ned) - Nijmegen (Ned) -:-
14:00DVTK (Hun) - Banska Bystrica (Svk) -:-
14:00Guingamp (Fra) - Avranches (Fra) -:-
14:00Oliveirense (Por) - Braga (Por) -:-
14:00Paks (Hun) - Szeged (Hun) -:-
14:00Podbeskidzie B-B (Pol) - Pniówek-74 Pawłowice (Pol) -:-
14:00Pohronie (Svk) - Trencin (Svk) -:-
14:00Znicz Pruszków (Pol) - Pogoń Siedlce (Pol) -:-
15:00Farul Constanta (Rou) - Petrolul (Rou) -:-
16:00KV Mechelen (Bel) - Virton (Bel) -:-
17:00Chernomorets Burgas (Bul) - Sozopol (Bul) -:-
17:00FCSB (Rou) - Mioveni (Rou) -:-
17:00Gorica (Slo) - Śląsk Wrocław (Pol) -:-
17:00Lisen (Cze) - Banik Ostrava (Cze) -:-
17:00Mezokovesd (Hun) - Kazincbarcika (Hun) -:-
17:00Pniówek-74 Pawłowice (Pol) - GKS Jastrzębie (Pol) -:-
17:00Sparta Praga (Cze) - Rijeka (Cro) -:-
17:00Szentlorinc (Hun) - Szekszardi (Hun) -:-
17:00Zlin (Cze) - Vyskov (Cze) -:-
17:30FC Schalke 04 (Ger) - Verl (Ger) -:-
17:30Furth (Ger) - Ingolstadt (Ger) -:-
17:30Puskas Academy (Hun) - St. Polten (Aut) -:-
18:00Alkmaar (Ned) - PAOK (Gre) -:-
18:00Lausanne (Sui) - Nyonnais (Sui) -:-
18:00SC Imst (Aut) - Almere (Ned) -:-
18:00Sittard (Ned) - Bochum (Ger) -:-
18:00Univ. Craiova (Rou) - Al-Duhail (Qat) -:-
18:30Fenerbahce (Tur) - MOL Fehervar (Hun) -:-
18:30Racing Luxembourg (Lux) - Royale Union SG (Bel) -:-
18:30Wolfsberger (Aut) - Grazer (Aut) -:-
19:00Roosendaal (Ned) - Eindhoven (Ned) -:-
19:00Willem II (Ned) - Patro Eisden (Bel) -:-
20:15Crediton United (Eng) - Tiverton (Eng) -:-
20:30Banks O' Dee (Sco) - Banchory (Sco) -:-
20:30Brora Rangers (Sco) - Ross County (Sco) -:-
20:45Aberdeen (Sco) - Brechin (Sco) -:-
20:45Elgin (Sco) - Rangers B (Sco) -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

11:00Estonia U17 K - Litwa U17 K -:-
14:00Estonia U19 K - Litwa U19 K -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara - Baraż o utrzymanie

15:00Mtibwa Sugar - Tanzania Prisons -:-

URUGWAJ: Copa Uruguay

18:30Mar De Fondo - Huracan FC -:-
20:00Deportivo Colonia - Santa Emilia -:-

USA: USL League One

03:00Northern Colorado - Forward Madison -:-

USA: USL League Two

01:00Flint City - Oakland County -:-
01:00Pathfinder - Western Mass Pioneers -:-
01:00Weston - Tampa Bay U23 -:-
02:00St. Croix - Thunder Bay Chill -:-
21:00FC Florida U23 - Miami -:-
22:00Black Rock - Vermont Green -:-
23:00North Carolina FC U23 - West Virginia -:-
00:00Miami City - Caledonia -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.