REFRESH

Piłka nożna » 10.07.2022 » Wszystkie mecze

AFRYKA: COSAFA Cup

14:00Botswana - Angola -:-
14:00Seszele - Komory -:-
17:00Eswatini - Lesotho -:-
17:00Mauritius - Malawi -:-

AFRYKA: African Championship Kobiety

22:00Nigeria K - Burundi K -:-
22:00Republika Południowej Afryki K - Botswana K -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa América Kobiety

23:00Urugwaj K - Wenezuela K -:-
02:00Brazylia K - Argentyna K -:-

ARGENTYNA: Liga Profesional

23:00Banfield - Union Santa Fe -:-
01:30Platense - Newells Old Boys -:-
01:30Talleres Cordoba - Barracas Central -:-
18:00Estudiantes - Central Cordoba -:-
20:30Racing Club - Independiente -:-
23:00Atl. Tucuman - Gimnasia L.P. -:-
23:00Lanus - Huracan -:-

ARGENTYNA: Torneo Federal

22:00Antoniana - Boca Unidos -:-
22:00Argentino MM - Independiente Chivilcoy -:-
22:00Atletico Parana - Racing Cordoba -:-
22:00CA Liniers - Sportivo Estudiantes -:-
22:00Circulo Deportivo - Olimpo -:-
22:00Club Sportivo Penarol - Cipolletti -:-
22:00Crucero del Norte - CDJU Gualeguaychu -:-
22:00Def. Pronunciamiento - Douglas Haig -:-
22:00Ferro Gen. Pico - Desamparados -:-
22:00Gimnasia y Tiro - Sportivo Belgrano -:-
22:00Huracan Las Heras - Villa Mitre -:-
22:00Juventud Unida Universitario - Camioneros Buenos Aires -:-
22:00San Martin Formosa - Defensores Belgrano VR -:-
22:00Sansinena - Ciudad Bolivar -:-
22:00Sportivo Las Parejas - Gimnasia E.R. -:-
22:00Union Sunchales - Sarmiento Resistencia -:-

ARGENTYNA: Reserve League - druga runda

16:00Aldosivi 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
16:00Arsenal Sarandi 2 - Patronato 2 -:-
16:00Barracas Central 2 - Talleres Cordoba 2 -:-
16:00Boca Juniors 2 - San Lorenzo 2 -:-
16:00Central Cordoba 2 - Estudiantes 2 -:-
16:00Gimnasia L.P. 2 - Atletico Tucuman 2 -:-
16:00Godoy Cruz 2 - River Plate 2 -:-
16:00Huracan 2 - Lanus 2 -:-
16:00Independiente 2 - Racing Club 2 -:-
16:00Newells Old Boys 2 - Platense 2 -:-
16:00Sarmiento Junin 2 - Rosario Central 2 -:-
16:00Tigre 2 - Argentinos Jrs 2 -:-
16:00Union Santa Fe 2 - Banfield 2 -:-
16:00Velez Sarsfield 2 - Colon Santa Fe 2 -:-

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

06:00Lake Macquarie - Cooks Hill United -:-
06:00Newcastle Olympic - Lambton J. -:-
06:00Valentine - Weston Workers -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

07:00Sydney Utd - Marconi -:-
08:00Rockdale Ilinden - Sutherland -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

08:00Queensland Lions - Eastern Suburbs -:-
09:00Logan Lightning - Olympic FC -:-
09:30Brisbane City - Moreton Bay Utd -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

07:00St Albans - Hume City -:-

AZJA: AFF Championship U19

10:00Brunei U19 - Filipiny U19 -:-
15:00Indonezja U19 - Myanmar U19 -:-
15:00Wietnam U19 - Tajlandia U19 -:-

AZJA: AFF Championship Kobiety

10:00Singapur K - Australia K -:-
13:00Filipiny K - Indonezja K -:-
13:00Malezja K - Tajlandia K -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

16:00Arsenal Dzyarzhynsk - Dnepr Mogilev -:-
18:00Dynamo Brześć - Zhodino -:-

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

14:00Baranovici - Petrikov -:-
16:00Molodechno - FK Orsza -:-
18:00Lokomotiv Gomel - Lida -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

23:15Aurora - Always Ready -:-
01:30Independiente Petrolero - Blooming -:-
21:00Nacional Potosi - The Strongest -:-
23:15Tomayapo - Bolivar -:-

BRAZYLIA: Serie A

00:00Fluminense - Ceara -:-
01:30Goias - Athletico-PR -:-
16:00Coritiba - Juventude -:-
21:00Corinthians - Flamengo -:-
23:00Atletico-MG - Sao Paulo -:-
23:00Fortaleza - Palmeiras -:-
23:00Santos - Atletico GO -:-
00:00Cuiaba - Botafogo RJ -:-

BRAZYLIA: Serie B

23:30Sampaio Correa - Ituano -:-

BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda

23:00Figueirense - Campinense -:-
00:00Paysandu - Confianca -:-
16:00Botafogo SP - Ypiranga FC -:-
20:00AE Altos - Brasil de Pelotas -:-
22:00EC Sao Jose - Vitoria -:-
23:00Volta Redonda - Mirassol -:-
00:00Atletico-CE - Remo -:-

BRAZYLIA: Serie D

23:00Juazeirense - Sergipe -:-
23:00Nautico FC - Amazonas -:-
20:00Aimore - Prospera Criciuma -:-
20:00Azuriz - Sao Luiz -:-
20:00Nova Venecia - URT -:-
20:00Perolas Negras - Cianorte -:-
20:30Ipora - Brasiliense -:-
21:00Acao - Costa Rica -:-
21:00Anapolis - Operario VG -:-
21:00ASA - Santa Cruz -:-
21:00Jacuipense - CSE -:-
21:00Oeste - Portuguesa RJ -:-
21:00Sao Raimundo AM - Rio Branco -:-
22:00Pouso Alegre - Inter de Limeira -:-
23:00Humaita - Porto Velho -:-

BRAZYLIA: Copa Paulista

00:30Marilia - Sertaozinho -:-
15:00Juventus-SP - Portuguesa -:-

BRAZYLIA: Brasileiro U20

15:00Atletico GO U20 - Santos U20 -:-
16:00Palmeiras U20 - Ceara U20 -:-
21:00Sao Paulo U20 - America Mineiro U20 -:-

BRAZYLIA: Brasileiro A2 Women

20:00Bahia K - Botafogo RJ K -:-
20:00Ceara K - UD Alagoana K -:-
20:00Vasco K - Fluminense K -:-
21:30Ariquemes K - Iranduba de Amazonia K -:-

BUŁGARIA: Parva Liga

17:30Lok. Sofia - Cherno More -:-
20:00CSKA Sofia - Arda -:-

CHILE: Primera División

23:30A. Italiano - Huachipato -:-
02:00Coquimbo - Everton -:-
21:00Antofagasta - U. De Chile -:-
23:30Colo Colo - La Serena -:-

CHILE: Primera B

18:30Arturo Fernandez Vial - Recoleta -:-
18:30S. Wanderers - Deportes Temuco -:-

CHILE: Segunda Division

22:00Iberia - Valdivia -:-
22:00Ind. Cauquenes - Dep. Concepcion -:-
22:00Lautaro - Limache -:-
22:00Real San Joaquin - General Velasquez -:-
22:00San Antonio Unido - Arica -:-
22:00Trasandino - Rodelindo -:-

CHINY: Super Liga

12:30Dalian Pro - Shandong Taishan -:-
13:30Zhejiang Professional - Guangzhou City -:-

CHINY: Liga Yi

09:30Dandong Tengyue - Nantong Haimen -:-
09:30Jiangxi Dark Horse - Dongguan Guanlian -:-
09:30Yanbian Longding - Qingdao Red Lions -:-
13:30Quanzhou Yassin - Hubei Istar -:-

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

00:30Nueve de Octubre - Tecnico U. -:-
03:00Gualaceo - LDU Quito -:-
21:00Ind. del Valle - Cumbaya -:-
23:30Macara - Emelec -:-

EUROPA: Euro Kobiety

18:00Belgia K - Islandia K -:-
21:00Francja K - Włochy K -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga

15:00KuPS - Lahti -:-
15:00SJK - Honka -:-

FINLANDIA: Ykkonen

17:30Jaro - Ekenas -:-
17:30PEPO - PK-35 -:-
17:30PIF Pargas - TPS Turku -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

17:30Klubi 04 - KaaPo -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

17:30GBK Kokkola - JBK -:-
17:30JJK Jyvaskyla - VIFK -:-

JAPONIA: J1 League

07:00Sapporo - Kashima -:-
11:00Hiroshima - Shonan -:-
11:00Nagoya - Shimizu -:-
12:00Avispa Fukuoka - Kyoto -:-
12:00C-Osaka - Yokohama M. -:-
12:00Sagan Tosu - Kashiwa -:-
12:00Urawa - Tokyo -:-

JAPONIA: J2 League

11:00Chiba - Tochigi -:-
11:00Kofu - Blaublitz -:-
11:00Mito - Kanazawa -:-
11:00Tokushima - Yokohama FC -:-
11:00V-Varen Nagasaki - Grulla Morioka -:-
12:00Kusatsu - Machida -:-
12:00Oita - Okayama -:-
12:00Omiya Ardija - Verdy -:-
12:00Renofa Yamaguchi - Albirex Niigata -:-
12:00Ryukyu - Vegalta Sendai -:-
12:00Yamagata - Kumamoto -:-

JAPONIA: J3 League

12:00Ehime - Tegevajaro Miyazaki -:-
12:00Gifu - Iwaki -:-
12:00Nagano - Imabari -:-

KANADA: Canadian Premier League

01:00Atl. Ottawa - Cavalry -:-
21:00Valour - HFX Wanderers -:-

KAZACHSTAN: Puchar Kazachstanu

15:00Kaspij Aktau - Kyzylzhar -:-

KIRGISTAN: Premier Liga

10:00Neftchi Kochkor-Ata - Dordoi Bishkek -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

01:00Millonarios - Pasto -:-
21:00Bucaramanga - Aguilas -:-
21:00Dep. Cali - Jaguares de Cordoba -:-
21:00La Equidad - Santa Fe -:-

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

03:05Huila - Valledupar -:-
23:05Cucuta - Boca Juniors -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

12:00Pohang - Suwon -:-
12:00Suwon FC - Seoul -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

12:30Asan - Jeonnam -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

10:00Gangneung - Pocheon -:-
10:00Yangju Citizen - Dangjin Citizen -:-

LITWA: A Lyga

16:55Dziugas Telsiai - Riteriai -:-

LITWA: I Lyga

12:00Riteriai 2 - Banga 2 -:-
13:00Babrungas - Atmosfera -:-
14:00Dainava Alytus - BE1 NFA -:-
16:00Neptunas - Zalgiris 2 -:-

ŁOTWA: Puchar Łotwy

14:00Skanstes - Jekabpils SC -:-
15:00Salaspils FK - Metta/LU -:-
17:00Grobina - FK Liepaja -:-
17:00Jelgava - Alberts JDFS -:-
19:00Riga FC - Valmiera -:-

MALAWI: Super League

14:30Rumphi United - Moyale Barracks -:-
14:30TN Stars - Blue Eagles -:-

MEKSYK: Liga MX - Apertura

02:00Guadalajara - Atl. San Luis -:-
04:05Cruz Azul - Pachuca -:-
04:05Monterrey - Club America -:-
19:00Toluca - Atlas -:-
00:00Queretaro - Necaxa -:-

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura

16:00Leon U20 - U.N.A.M. U20 -:-
16:00Queretaro U20 - Necaxa U20 -:-
16:00Toluca U20 - Atlas U20 -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

00:00Atl. San Luis K - Monterrey K -:-

MYANMAR: National League

10:30Sagaing - Ayeyawady -:-

NIGERIA: NPFL

17:00Akwa United - Abia Warriors -:-
17:00Enyimba - Dakkada FC -:-
17:00Gombe - Enugu -:-
17:00Katsina Utd - Plateau -:-
17:00Kwara - MFM FC -:-
17:00Lobi Stars - Wikki Tourist -:-
17:00Nasarawa - Kano -:-
17:00Niger - Heartland -:-
17:00Shooting Stars - Rivers United -:-
17:00Sunshine Stars - Remo Stars -:-

NORWEGIA: Eliteserien

18:00Lilleström - Viking -:-
18:00Molde - Tromsø -:-
18:00Rosenborg - Jerv -:-
18:00Sandefjord - Aalesund -:-
18:00Vålerenga - Kristiansund -:-
20:00Haugesund - Ham-Kam -:-

NORWEGIA: OBOS-ligaen

15:00Brann - Stabaek -:-
15:00Sandnes - Ranheim -:-
15:00Stjordals Blink - Raufoss -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1

13:00Odd 2 - V. Haugesund -:-
15:00Ullern - Egersund -:-
17:00Moss - Sotra -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

15:00Sandviken - Lyn -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

14:00Volda TI - Honefoss -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

01:00Cienciano - Cesar Vallejo -:-
20:00Grau - A. Lima -:-
20:15Carlos Mannucci - Melgar -:-
22:00ADT Tarma - Carlos Stein -:-
22:30U. de Deportes - AD Cantolao -:-

REUNION: Regionale 1

13:30Jeanne d'Arc - Sainte Rose -:-
13:30Saint-Denis - Sainte-Suzanne -:-
13:30Saint-Pauloise - Marsouins -:-
13:30Saint-Pierroise - Tamponnaise -:-
13:30St. Louis - Capricorne -:-
13:30St Marienne - Parfin -:-
14:00Excelsior - Trois Bassins -:-

SZKOCJA: League Cup

16:00Peterhead - Aberdeen -:-

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Elfsborg - AIK Stockholm -:-
15:00Mjallby - Hacken -:-
17:30Kalmar - Sirius -:-

SZWECJA: Superettan

13:00Jonkoping - Östersund -:-
15:00Utsikten - Öster -:-
17:00Skövde - Orgryte -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

13:30Berliner AK 07 (Ger) - Havelse (Ger) -:-
14:00FK Rostów (Rus) - Krasnodar (Rus) -:-
14:00Hallescher (Ger) - Chemnitzer (Ger) -:-
14:00Makedonija GP (Mkd) - Poli Iasi (Rou) -:-
14:00Monachium 1860 (Ger) - B. Moenchengladbach (Ger) -:-
15:00Ahlen (Ger) - Hiltrup (Ger) -:-
17:00Angers (Fra) - Niort (Fra) -:-
17:00Slavia Praga (Cze) - Puskas Academy (Hun) -:-
17:30MOL Fehervar (Hun) - Aris (Cyp) -:-
18:00Sassuolo (Ita) - Real Vicenza (Ita) -:-
20:30Fenerbahce (Tur) - Hull (Eng) -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Torneo Intermedio

00:00Wanderers - Penarol -:-
21:00Cerro Largo - Nacional -:-
22:00Albion - Penarol -:-
22:00Cerrito - Danubio -:-
22:00Cerro Largo - River Plate -:-
22:00Defensor Sp. - Plaza Colonia -:-
22:00Liverpool M. - Maldonado -:-
22:00Montevideo City - Fenix -:-
22:00Nacional - Boston River -:-
22:00Wanderers - Rentistas -:-
23:30Defensor Sp. - Danubio -:-

USA: MLS

01:00Atlanta Utd - Austin FC -:-
01:00Charlotte - Nashville SC -:-
01:30CF Montreal - Sporting Kansas City -:-
01:30Cincinnati - New York Red Bulls -:-
01:30Toronto FC - San Jose Earthquakes -:-
02:00Chicago Fire - Columbus Crew -:-
02:00Orlando City - Inter Miami -:-
02:30Houston Dynamo - FC Dallas -:-
04:00Real Salt Lake - Colorado Rapids -:-

USA: USL Championship

01:00Hartford Athletic - Tampa Bay -:-
01:00Indy Eleven - Detroit -:-
01:00Pittsburgh - Miami FC -:-
02:00Charleston - Birmingham -:-
02:00Louisville City - New York Red Bulls 2 -:-
02:30FC Tulsa - Atlanta United 2 -:-
02:30Memphis - Phoenix Rising -:-
03:00New Mexico - Rio Grande -:-
03:30El Paso - Colorado Springs -:-
04:00Orange County SC - Monterey Bay -:-
04:00San Diego Loyal - LA Galaxy 2 -:-
05:00Sacramento Republic - Oakland Roots -:-

USA: MLS Next Pro

00:00Cincinnati 2 - Chicago Fire II -:-
00:00New England Revolution II - New York City II -:-

USA: USL League One

01:00Greenville - Central Valley Fuego -:-
01:00North Carolina - Union Omaha -:-
01:30Tormenta - Chattanooga Red Wolves -:-
04:00Tucson - Northern Colorado -:-

USA: USL League Two

23:00New Jersey Copa - Westchester -:-
00:30Morris Elite - Manhattan -:-
01:00Cedar - Euro New York -:-
01:00Charlotte Eagles - West Virginia -:-
01:00Christos - Commonwealth Cardinals -:-
01:00Cleveland Force - Dayton -:-
01:00Hudson Valley - Motown -:-
01:00Lehigh Valley - Philadelphia Lone Star -:-
01:00Lionsbridge - Patuxent -:-
01:00Nona - The Villages -:-
01:00Pathfinder - Boston Bolts -:-
01:00Reading - RC New Jersey -:-
01:00South Bend Lions - Toledo Villa -:-
01:00Wake FC - North Carolina Fusion U23 -:-
01:30Asheville City - Tennessee -:-
01:30One Knoxville - Southern Soccer Academy -:-
01:30Peachtree City MOBA - East Atlanta -:-
02:00Chicago United - Springfield -:-
02:00Corpus Christi FC - Houston FC -:-
02:00Houston Sur - AHFC Royals -:-
02:00Menace - St. Croix -:-
02:00Mississippi Brilla - Louisiana -:-
02:00Texas United - Little Rock Rangers -:-
02:30Kaw Valley - Wichita -:-
03:00OVF Alliance - Oly Town -:-
20:00Salt City - Flatirons Rush -:-
20:00Virginia Beach - Patuxent -:-
21:00Midwest United - Lansing City -:-
22:00Glens SC - Central Valley Fuego 2 -:-
23:00Dayton - Fort Wayne -:-
23:00Kalamazoo FC - Ann Arbor -:-
23:00PDX FC - Lane United -:-
23:00Portland U23 - Ballard -:-
23:30Kaw Valley - Chicago Dutch Lions -:-
00:00Marin - San Francisco City -:-
00:00Miami City - Weston -:-
00:00Project 51O - Davis Legacy -:-
00:00Seacoast Utd Phantoms - Boston City -:-
00:30Long Island - Westchester -:-

USA: NISA

01:00Maryland Bobcats - Michigan Stars -:-
04:00Bay Cities - LA Force -:-

USA: NWSL Women

04:30Angel City K - San Diego Wave K -:-
23:00Washington K - Kansas City Current K -:-
00:00Chicago K - North Carolina Courage K -:-
00:00Reign K - Portland Thorns K -:-

WIETNAM: V.League 1

12:00Gia Lai - Da Nang -:-
14:15Hanoi FC - Hai Phong -:-

WIETNAM: V.League 2

11:00Hue - Phu Tho -:-
12:00Khanh Hoa - Pho Hien -:-
13:00Can Tho - Cong An -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.