REFRESH

Piłka nożna » 11.07.2022 » Wszystkie mecze

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa América Kobiety

23:00Paragwaj K - Chile K -:-

ARGENTYNA: Liga Profesional

23:00Atl. Tucuman - Gimnasia L.P. -:-
23:00Lanus - Huracan -:-
01:30River Plate - Godoy Cruz -:-
00:00Colon - Velez Sarsfield -:-
00:00Defensa y Justicia - Aldosivi -:-

AZJA: AFF Championship U19

10:00Kambodża U19 - Timor Wschodni U19 -:-
10:00Malezja U19 - Laos U19 -:-

AZJA: AFF Championship Kobiety

10:00Myanmar K - Laos K -:-
13:00Timor Wschodni K - Wietnam K -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

23:15Tomayapo - Bolivar -:-
01:30J. Wilstermann - Universitario de Vinto -:-

BRAZYLIA: Serie A

23:00Atletico-MG - Sao Paulo -:-
23:00Fortaleza - Palmeiras -:-
23:00Santos - Atletico GO -:-
00:00Cuiaba - Botafogo RJ -:-

BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda

23:00Volta Redonda - Mirassol -:-
00:00Atletico-CE - Remo -:-

BRAZYLIA: Serie D

23:00Humaita - Porto Velho -:-

BRAZYLIA: Copa Paulista

20:00Botafogo SP - Noroeste -:-

BUŁGARIA: Parva Liga

17:30Spartak Varna - Slavia Sofia -:-
19:45Beroe - Botev Vratsa -:-

CHILE: Primera División

23:30Colo Colo - La Serena -:-
02:00U. Calera - Nublense -:-
00:00U. Espanola - U. Catolica -:-

CHINY: Super Liga

10:30Meizhou Hakka - Chengdu Rongcheng -:-
13:30Hebei - Guangzhou FC -:-
13:30Henan Songshan Longmen - Changchun Yatai -:-
13:30Shenzhen - Beijing Guoan -:-

CHINY: Liga Yi

09:30Hunan Billows - Wuxi Wugou -:-
09:30Taian Tiankuang - Inner Mongolia -:-
09:30Wuhan Jiangcheng - Shaoxing Shangyu -:-
09:30Zhuhai Qinao - Hainan Star -:-
09:30Zibo Qisheng - Jinan Xingzhou -:-

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

23:30Macara - Emelec -:-
02:00Barcelona SC - Delfin -:-

EUROPA: Euro Kobiety

18:00Austria K - Irlandia Północna K -:-
21:00Anglia K - Norwegia K -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga

17:00Ilves - Oulu -:-

FINLANDIA: Ykkonen

17:30JaPS - Gnistan -:-
17:30KTP - KPV -:-
17:30SJK Akatemia - Mikkeli -:-

INDONEZJA: President Cup - Play Offy

10:30Arema - PSIS Semarang -:-
15:30Borneo - PSS Sleman -:-

ISLANDIA: Besta-deild karla

21:15Fram - Hafnarfjordur -:-
21:15Stjarnan - Leiknir -:-
21:15Valur - Keflavik -:-

JORDANIA: Pierwsza Liga

17:00Al Hussein - Al Wehdat -:-
19:30Moghayer Al Sarhan - Al Ramtha -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

01:10Atl. Nacional - Cortulua -:-
03:15Tolima - Ind. Medellin -:-

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

23:05Cucuta - Boca Juniors -:-
22:00Orsomarso - Quindio -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

12:00Seoul E. - Gwangju -:-
12:30Gimpo FC - Anyang -:-

ŁOTWA: Puchar Łotwy

17:00Auda - BFC Daugavpils -:-

MEKSYK: Liga MX - Apertura

00:00Queretaro - Necaxa -:-
02:05Leon - U.N.A.M. -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

04:00Leones Negros - Tepatitlan de Morelos -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

00:00Atl. San Luis K - Monterrey K -:-
02:05Santos Laguna K - Queretaro K -:-
04:00Juarez K - Cruz Azul K -:-
00:00Necaxa K - Leon K -:-
00:00Pachuca K - Puebla K -:-

MYANMAR: National League

10:30Shan Utd - Yadanarbon -:-

NORWEGIA: OBOS-ligaen

18:00Fredrikstad - Kongsvinger -:-
18:00KFUM Oslo - Start -:-
18:00Mjondalen - Åsane -:-
18:00Skeid - Bryne -:-
18:00Sogndal - Grorud -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

19:00Nordstrand - Stabaek 2 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

18:30Aalesund 2 - Hødd 2 -:-
18:30Molde 2 - Spjelkavik -:-
19:00Raufoss 2 - Elverum -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 3

18:00Brodd - Viking 2 -:-
18:00Fana - Brann 2 -:-
19:00Bremnes - Haugesund 2 -:-
19:00Lysekloster - Sandnes 2 -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

20:00Sport Boys - Cajamarca -:-
22:15Binacional - U. San Martin -:-

ROSJA: Supreme Division Women

11:00Jenisej K - Chertanovo M. K -:-

SZWECJA: Allsvenskan

19:00Hammarby - Göteborg -:-
19:00Helsingborg - Djurgarden -:-
19:00Värnamo - Sundsvall -:-

SZWECJA: Superettan

19:00Brage - AFC Eskilstuna -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

14:00Beaconsfield Town (Eng) - Wealdstone (Eng) -:-
20:45Hashtag (Eng) - Walthamstow (Eng) -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Torneo Intermedio

23:30Defensor Sp. - Danubio -:-

USA: MLS Next Pro

00:00Cincinnati 2 - Chicago Fire II -:-
00:00New England Revolution II - New York City II -:-
01:00Orlando City B - Inter Miami II -:-
01:00Toronto FC II - Columbus Crew 2 -:-
02:00Colorado Rapids 2 - Sporting Kansas City II -:-
02:00Houston Dynamo 2 - Real Monarchs -:-
02:30North Texas - San Jose Earthquakes II -:-
03:00Minnesota 2 - St. Louis City 2 -:-
04:00Portland Timbers 2 - Tacoma Defiance -:-

USA: USL League Two

23:00Dayton - Fort Wayne -:-
23:00Kalamazoo FC - Ann Arbor -:-
23:00PDX FC - Lane United -:-
23:00Portland U23 - Ballard -:-
23:30Kaw Valley - Chicago Dutch Lions -:-
00:00Marin - San Francisco City -:-
00:00Miami City - Weston -:-
00:00Project 51O - Davis Legacy -:-
00:00Seacoast Utd Phantoms - Boston City -:-
00:30Long Island - Westchester -:-
01:00Blackwatch Rush - Vermont Green -:-
01:00Kings Hammer - Cleveland Force -:-
01:00Ocean City - West Chester Utd -:-
02:00Round Rock - Brazos Valley Cavalry -:-

USA: NWSL Women

23:00Washington K - Kansas City Current K -:-
00:00Chicago K - North Carolina Courage K -:-
00:00Reign K - Portland Thorns K -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.