Piłka nożna » 26.04.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
FRANCJA: Ligue 1
21:00Montpellier - Nantes -:-HISZPANIA: LaLiga
21:00Real Sociedad - Real Madryt -:-NIEMCY: Bundesliga
20:30Bochum - TSG Hoffenheim -:-POLSKA: PKO BP Ekstraklasa
18:00Piast Gliwice - Warta Poznań -:-20:30Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin -:-
POLSKA: Fortuna 1 Liga
20:30Wisła Kraków - Podbeskidzie B-B -:-AFRYKA: CAF Liga Mistrzów - Play Offy
18:00Mamelodi - Esperance Tunis -:-20:00Al Ahly - Mazembe -:-
ALGIERIA: Dywizja 1
17:00Biskra - Oran -:-17:00JS Kabylie - Constantine -:-
17:00Khenchela - MC Algier -:-
17:00Magra - Saoura -:-
17:00Paradou - Chlef -:-
17:00Setif - US Souf -:-
AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Runda grupowa
00:00Cerro Porteno (Par) - Fluminense (Bra) -:-00:00Cobresal (Chi) - Talleres Cordoba (Arg) -:-
02:00Barcelona SC (Ecu) - Sao Paulo (Bra) -:-
02:00Palestino (Chi) - Millonarios (Col) -:-
AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Runda grupowa
00:00Metropolitanos (Ven) - Lanus (Arg) -:-00:00Nacional Asuncion (Par) - Racing Montevideo (Uru) -:-
02:00Always Ready (Bol) - Cesar Vallejo (Per) -:-
02:00Fortaleza (Bra) - Boca Juniors (Arg) -:-
04:00Delfin (Ecu) - Internacional (Bra) -:-
04:00Ind. Medellin (Col) - Defensa y Justicia (Arg) -:-
ANGLIA: Championship
21:00QPR - Leeds -:-ANGLIA: Premier League 2
20:00Aston Villa U21 - Norwich U21 -:-20:00Chelsea U21 - Southampton U21 -:-
20:00Fulham U21 - Tottenham U21 -:-
20:00Middlesbrough U21 - Crystal Palace U21 -:-
20:00Nottingham U21 - Manchester Utd U21 -:-
20:00Stoke U21 - Newcastle U21 -:-
20:00West Ham U21 - Leicester U21 -:-
ANGLIA: Professional Development League
15:00Hull U21 - Crewe U21 -:-ANGOLA: Girabola League
18:00Kabuscorp - Primeiro de Agosto -:-ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga
17:00Al-Hilal - Al Fateh -:-17:00Damac - Al-Taawon -:-
20:00Al-Ittihad FC - Al Shabab -:-
ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda
00:00Ind. Rivadavia 2 - Argentinos Jrs 2 -:-ARMENIA: Pierwsza Liga
17:00Ararat - Van -:-AUSTRALIA: A-League
11:45Brisbane Roar - Adelaide United -:-AUSTRALIA: NPL NSW
11:30Manly Utd - NWS Spirit -:-11:30Sydney FC U23 - Sydney Utd -:-
AUSTRALIA: NPL Queensland
12:30Redlands - Wynnum Wolves -:-AUSTRALIA: NPL South Australia
12:00Adelaide City - Adelaide United U23 -:-12:00South Adelaide - Croydon -:-
AUSTRALIA: NPL Victoria
11:30Melbourne Knights - Oakleigh -:-AUSTRALIA: NSW League One
12:00Nepean - Bankstown City Lions -:-AUSTRALIA: SA State League
12:45West Torrens - Sturt Lions -:-AUSTRALIA: Victoria Premier League
12:30Bentleigh - Melbourne City U21 -:-12:30Northcote City - Brunswick City -:-
12:30Preston Lions - Werribee City -:-
AUSTRIA: Bundesliga - Grupa spadkowa
19:30Austria Wiedeń - Altach -:-AUSTRIA: 2. Liga
18:10Kapfenberg - Horn -:-18:10Lafnitz - Leoben -:-
18:10Ried - Amstetten -:-
AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód
19:00Drassburg - Donaufeld Wien -:-19:00Marchfeld - Mauerwerk -:-
19:30SK Rapid (Am) - TWL Elektra -:-
19:30Traiskirchen - Favoritner -:-
20:00Ardagger - SV Oberwart -:-
AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna
18:00Wallern/St Marienkirchen - Weindorf St. Anna -:-19:00Bad Gleichenberg - Allerheiligen -:-
19:00Gleisdorf - Deutschlandsberger -:-
19:00LASK (Am) - Union Gurten -:-
19:00Voitsberg - ASK Klagenfurt -:-
19:00Vorwarts Steyr - Vocklamarkt -:-
19:00Weiz - SPG Wels -:-
AUSTRIA: Burgenland
19:00USVS Rudersdorf - Edelserpentin -:-19:30Marz - Halbturn -:-
19:30Parndorf - Leithaprodersdorf -:-
AUSTRIA: Karnten
19:00ATSV Wolfsberger - Donau Klagenfurt -:-19:00Lendorf - Treibach -:-
19:00SV Kraig - SAK Klagenfurt -:-
19:00Volkermarkt - A. Klagenfurt (Am) -:-
19:09KAC 1909 - St. Jakob/Ros -:-
AUSTRIA: Niederosterreich
19:30Kottingbrunn - Warth -:-19:30Rohrbach - Korneuburg -:-
19:30Zwettl - Langenrohr -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
19:00Weisskirchen - ASK St.Valentin -:-19:30Leonfelden - Micheldorf -:-
20:00Pregarten - Bad Ischl -:-
AUSTRIA: Salzburg
18:00Union Henndorf - SAK 1914 -:-18:30Grodig - USK Anif -:-
19:00Eugendorf - UFC Hallein -:-
19:00Puch - Strasswalchen -:-
19:00Seekirchen - Burmoos -:-
AUSTRIA: Steiermark
19:00Ilzer SV - SV Union Gnas -:-19:00Koflach - Lebring -:-
19:00SV Frauental - Tillmitsch -:-
19:00SV Wildon - Furstenfeld -:-
19:00UFC Fehring - Stadtwerke Bruck/Mur -:-
19:00Weinland Gamlitz - Hohenhaus Schladming -:-
AUSTRIA: Tirol - Grupa - awans
20:00Fugen - Kitzbuhel -:-AUSTRIA: Tirol - Grupa spadkowa
19:30SC Kundl - Vols -:-19:30SV Worgl - Innsbrucker AC -:-
AUSTRIA: Vorarlberg
18:30A. Lustenau (Am) - Lauterach -:-AUSTRIA: Wien
18:00Red Star-Penzing - Dinamo Helfort -:-18:30SV Donau - Sportunion Mauer -:-
AZERBEJDŻAN: I Liqa
13:30Shamakhi - Difai Agsu -:-14:00Mingachevir - Iravan -:-
BANGLADESZ: Premier League
11:45Rahmatgonj MFS - Fortis -:-11:45Sheikh Russel - Abahani Limited -:-
BELGIA: Jupiler League - Grupa spadkowa
20:45Eupen - Charleroi -:-BELGIA: National Division 1
19:30Gent B - Leuven B -:-BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B
20:15Wezel Sport - Bocholter -:-BELGIA: Pro League U21
19:30Lommel SK U21 - RWDM U21 -:-20:00Dender U21 - Deinze U21 -:-
20:00St. Truiden U21 - Oostende U21 -:-
20:15Westerlo U21 - RFC Liege U21 -:-
20:30Francs Borains U21 - Patro Eisden U21 -:-
20:30Kortrijk U21 - Eupen U21 -:-
BELGIA: Super League Women - Runda przegranych
20:00Charleroi K - Mechelen K -:-BELGIA: Super League Women - Runda zwycięzców
20:30Genk K - Gent K -:-BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha
17:30FK Witebsk - BATE -:-19:30Dynamo Brześć - Naftan -:-
BIAŁORUŚ: Pierszaja liha
16:30Wolna Pińsk - Białoruś U17 -:-BRAZYLIA: Serie B
00:00Ituano - Operario -:-00:00Sport Recife - Vila Nova -:-
BRAZYLIA: Acreano - druga runda
00:30Independencia - Sao Francisco FC -:-22:30Galvez - Vasco da Gama AC -:-
BRAZYLIA: Gaucho 2
00:00Aimore - Inter Santa Maria -:-00:00Frederiquense - Gaucho -:-
00:00Passo Fundo - GE Gloria -:-
BRAZYLIA: Capixaba U20 - Play Offy
20:00Porto Vitoria U20 - Estrela do Norte U20 -:-20:00Vitoria ES U20 - Real Noroeste U20 -:-
BRAZYLIA: Catarinense U20
20:00Brusque U20 - Inter de Lages U20 -:-BRAZYLIA: Goiano U20
20:30Aparecidense U20 - Vila Nova U20 -:-20:30Guanabara City U20 - Itaberai U20 -:-
20:30Royal U20 - Cerrado EC U20 -:-
20:30Trindade U20 - Aparecida EC U20 -:-
BRAZYLIA: Paulista U20 - pierwsza runda
20:00Bandeirante U20 - Sertaozinho U20 -:-20:00CA Joseense U20 - Pinda U20 -:-
20:00Capivariano U20 - Guarani U20 -:-
20:00Comercial FC - Tiete U20 - Ituano U20 -:-
20:00Comercial U20 - Botafogo SP U20 -:-
20:00Cosmopolitano Sports U20 - Uniao Sao Joao U20 -:-
20:00EC Sao Bernardo U20 - Aster Itaqua U20 -:-
20:00Fernandopolis U20 - Olimpia FC U20 -:-
20:00Francana U20 - Inter de Bebedouro U20 -:-
20:00Gremio Prudente U20 - Vocem U20 -:-
20:00Guacuano U20 - Brasilis U20 -:-
20:00Guarulhos U20 - Nacional SP U20 -:-
20:00Ibrachina U20 - Flamengo SP U20 -:-
20:00Independente SP U20 - Internacional de Limeira U20 -:-
20:00Itapirense U20 - Ponte Preta U20 -:-
20:00Marilia AC U20 - Presidente Prudente U20 -:-
20:00Maua U20 - Jabaquara U20 -:-
20:00Osasco Audax U20 - Oeste U20 -:-
20:00Paulinia FU U20 - Metropolitano FC U20 -:-
20:00Piracicaba U20 - Rio Branco U20 -:-
20:00Porto Football U20 - Aguai U20 -:-
20:00Referencia U20 - GE Osasco U20 -:-
20:00Rio Preto U20 - Jose Bonifacio EC U20 -:-
20:00Santo Andre U20 - Mauaense U20 -:-
20:00Sao Bento U20 - Desportivo U20 -:-
20:00Sao Caetano U20 - Agua Santa U20 -:-
20:00Sao Carlos U20 - Ferroviaria U20 -:-
20:00Sfera U20 - Elosport U20 -:-
20:00Tanabi U20 - Mirassol U20 -:-
20:00Tupa U20 - Novorizontino U20 -:-
20:00Uniao Mogi U20 - Taubate U20 -:-
20:00Uniao Suzano U20 - Sao Jose EC U20 -:-
20:00Velo Clube U20 - CA Taquaritinga U20 -:-
20:00XV de Jau U20 - Rio Claro U20 -:-
CHINY: Super Liga
12:00Qingdao West Coast - Nantong Zhiyun -:-13:00Shenzhen Xinpengcheng - Qingdao Hainiu -:-
13:35Cangzhou - Henan Songshan Longmen -:-
13:35Changchun Yatai - Meizhou Hakka -:-
13:35Wuhan Three Towns - Tianjin Jinmen Tiger -:-
13:35Zhejiang Professional - Beijing Guoan -:-
14:00Chengdu Rongcheng - Shandong Taishan -:-
CHORWACJA: HNL
18:00Istra 1961 - Slaven Belupo -:-CHORWACJA: Prva NL
15:50Jarun - Vukovar 1991 -:-17:00Sesvete - Dubrava -:-
CHORWACJA: Druga NL
17:00Dragovoljac - Jadran LP -:-17:00Kustosija - Karlovac -:-
17:00Opatija - Grobnican -:-
CZAD: Premiere Division - LPFN
16:45Foullah Edifice - Gazelle -:-CZECHY: MSFL
16:30Unicov - Zlinsko -:-CZECHY: Dywizja B
18:00Kladno - Hrebec -:-CZECHY: Dywizja E
18:30Batov - Novy Jicin -:-DANIA: Superliga - Grupa spadkowa
19:00Lyngby - Vejle -:-DANIA: 1st Division - Grupa - awans
19:00Kolding - Sonderjyske -:-DANIA: 1st Division - Grupa spadkowa
19:00B.93 - Horsens -:-19:00Hillerod - Naestved -:-
DANIA: 2nd Division - Grupa - awans
19:00Esbjerg - Aarhus Fremad -:-19:00Nykobing - AB Kopenhagen -:-
DANIA: 2nd Division - Grupa spadkowa
19:00F. Amager - Hellerup -:-19:00Thisted - Skive -:-
DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
13:30Blessing - US Panda -:-DŻIBUTI: Division 1
14:00ASAS - Port -:-16:30CF GR/SIAF - AS Arta -:-
18:30ASC Hayab - Hopital -:-
EKWADOR: Serie B
02:00Ind. Juniors - Cuniburo -:-ESTONIA: Meistriliiga
18:00Parnu JK Vaprus - Nomme Utd -:-FINLANDIA: Veikkausliiga
17:00Inter Turku - Ekenas -:-FINLANDIA: Ykkonen
18:00JJK Jyvaskyla - EPS -:-FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A
17:30MyPa - Lahden Reipas -:-18:00Atlantis 2 - Futura -:-
18:00PPJ - GrIFK -:-
FINLANDIA: Suomen Cup
18:00TuWe - MuSa -:-18:45Fish United - TPV -:-
FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women
18:00PK-35 Vantaa K - Ilves K -:-FRANCJA: National
18:30Niort - Martigues -:-19:30Chateauroux - Epinal -:-
19:30Cholet - Rouen -:-
19:30Dijon - GOAL FC -:-
19:30Marignane GCB - Sochaux -:-
19:30Nancy - Le Mans -:-
19:30Versailles - Orleans -:-
19:30Villefranche - Avranches -:-
FRANCJA: National 2 - Group A
20:00Bourgoin Jallieu - Andrezieux -:-FRANCJA: National 2 - Group B
19:30Angouleme - La Roche -:-19:30Saumur - Les Herbiers -:-
FRANCJA: National 2 - Group C
19:00Bastia-Borgo - Beauvais -:-19:00Granville - Stade Briochin -:-
FRANCJA: National 2 - Group D
19:00Bourg en Bresse - Wasquehal -:-GHANA: Pierwsza Liga
17:00Legon Cities - Berekum Chelsea -:-GIBRALTAR: National League - Grupa mistrzowska
21:00Mons Calpe - Manchester 62 -:-GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga
17:00Kolkheti 1913 - Samtredia -:-18:00Din. Tbilisi - Telavi -:-
HISZPANIA: LaLiga2
20:30Andorra - Racing Santander -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6
20:00Ontinyent 1931 - Rayo Ibense -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12
22:00Arucas - Panaderia -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15
19:30Alesves - Cortes -:-20:30Oberena - CD Ardoi -:-
HOLANDIA: Eerste Divisie
20:00Cambuur - Dordrecht -:-20:00De Graafschap - Maastricht -:-
20:00Jong Ajax - Roda -:-
20:00Oss - Jong AZ -:-
20:00Venlo - Den Bosch -:-
20:00Willem II - Groningen -:-
HOLANDIA: Divisie 1 U18 - Sezon wiosna
17:30Feyenoord U18 - Ajax U18 -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
01:15Motagua - Real Sociedad -:-03:30Victoria - Marathon -:-
INDONEZJA: Liga 1
10:00Persis Solo - Persita -:-10:00PSIS Semarang - Persikabo 1973 -:-
14:00RANS Nusantara - Persija Jakarta -:-
IRAK: Stars League
17:00Al Talaba - Al Naft -:-17:00Al Zawraa - Erbil -:-
17:00Al-Hudod - Al Wasat -:-
17:00Naft Missan - Al-Qassim -:-
17:00Zakho - Al Minaa -:-
IRAN: Hazfi Cup
16:15Mes Kerman - Chadormalu -:-16:30Fajr Sepasi - Gol Gohar -:-
16:45Aluminium Arak - Persepolis -:-
16:45Havadar SC - Mes Soongoun -:-
17:00Malavan - Saipa -:-
17:00Tractor-Sazi - Zob Ahan -:-
18:00Esteghlal Molasani - Sepahan -:-
IRLANDIA: Premier Division
20:45Drogheda - Sligo Rovers -:-20:45Dundalk - Bohemians -:-
20:45Shelbourne - St. Patricks -:-
20:45Waterford - Derry City -:-
21:00Shamrock Rovers - Galway -:-
IRLANDIA: Dywizja 1
19:00Finn Harps - Cork City -:-20:45Athlone - Cobh Ramblers -:-
20:45Bray - Kerry -:-
20:45Treaty United - UC Dublin -:-
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL - Grupa - awans
20:45Annagh - Bangor FC -:-20:45Dundela - H&W Welders -:-
20:45Portadown - Institute -:-
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL - Grupa spadkowa
20:00Knockbreda - Newington -:-20:45Ballinamallard - Ballyclare -:-
20:45Dergview - Ards -:-
IZRAEL: 2 Liga - Grupa - awans
15:00Bnei Yehuda - Kiryat Shmona -:-15:00Hapoel Umm al-Fahm - Ironi Tiberias -:-
15:00Nof Hagalil - M. Herzliya -:-
15:00Ramat Hasharon - Maccabi Jaffa -:-
IZRAEL: 2 Liga - Grupa spadkowa
15:00H. Akko - MS Kafr Qasim -:-15:00H. Kfar Saba - Hap. Ramat Gan -:-
15:00Hapoel Afula - H. Ironi Rishon -:-
15:00Nes Tziona - Ihud Bnei Shfaram -:-
IZRAEL: Liga Alef North
12:00H. Raanana - Tayibe -:-12:00Hapoel Bnei Zalfa - Kiryat Yam -:-
12:00Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Kaukab -:-
12:00M. Kiryat Ata-Bialik - Ironi Baka -:-
12:00M. Nazareth - Ironi Nesher -:-
12:00MS Tira - Tzeirei Kafr Kanna -:-
12:00Tzeirey Um El Fahem - Hapoel Bueine -:-
12:40Maccabi Nujeidat Ahmad - H. Migdal HaEmek -:-
IZRAEL: Liga Alef South
12:00H. Bikat Hayarden - H. Marmorek -:-12:00Holon Yermiyahu - H. Herzliya -:-
12:00Ironi Modiin - SC Dimona -:-
12:00M. Ironi Ashdod - Hapoel Kfar Shalem -:-
12:00Maccabi Shaarayim FC - H. Bnei Lod -:-
12:00Maccabi Yavne - Shimshon Kafr Qasim -:-
12:00Nordia Jerusalem - M. Ironi Kiryat Malachi -:-
12:00Shimshon Tel Aviv - Agudat Sport Ashdod -:-
KAZACHSTAN: First Division
11:00FK Akzhayik - Arys -:-11:00Okzhetpes - SD Family -:-
13:00FK Kyran - Zhetisay -:-
13:00Taraz - Altai -:-
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
22:30Atletico F.C. - Tigres -:-23:00Orsomarso - Boca Juniors -:-
KOLUMBIA: Copa Colombia
00:30Patriotas - Bucaramanga -:-02:00Quindio - Envigado -:-
03:00Once Caldas - Fortaleza -:-
KONGO: Ligue 1
16:00Juk - CARA Brazzaville -:-19:00Etoile du Congo - AS BNG -:-
LITWA: I Lyga
16:00BE1 NFA - BFA Vilnius -:-17:00Babrungas - FK Minija -:-
17:00Nevezis Kedainiai - Ekranas -:-
18:00Neptunas - Garliava -:-
ŁOTWA: Virsliga
17:00Metta/LU - Auda -:-ŁOTWA: 1. Liga
18:00Rezekne - Valmiera 2 -:-MAKAO: Elite League
15:00Chao Pak Kei - Monte Carlo -:-MAROKO: Botola Pro
20:00Jeunesse Sportive Soualem - Mouloudia Oujda -:-MEKSYK: Liga Premier Serie A
18:00Correcaminos 2 - Orgullo Reynosa -:-MEKSYK: Liga MX U23 - Clausura
17:00Puebla U23 - Club America U23 -:-17:00Queretaro U23 - U.N.A.M. U23 -:-
MEKSYK: Liga MX Women - Clausura
03:00Tigres K - Juarez K -:-05:00Tijuana K - Pachuca K -:-
MONGOLIA: Premier League
13:15Deren - Khovd -:-MYANMAR: MNL League Cup
11:00Rainbow - Shan Utd -:-11:30Rakhine United - Glory Goal -:-
NIEMCY: 2. Bundesliga
18:30Hertha Berlin - Hannover -:-18:30St. Pauli - Rostock -:-
NIEMCY: 3. Liga
19:00Arminia Bielefeld - Lubeck -:-NIEMCY: Liga Regionalna Północ
19:00SC Weiche-08 - Meppen -:-19:30Drochtersen/Assel - Lohne -:-
19:30Spelle-Venhaus - Hannover II -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia
19:00Altglienicke - Eilenburg -:-19:00Chemie Lipsk - Babelsberg -:-
19:00Hansa Rostock II - BFC Dynamo -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Zachód
19:30FC Gutersloh - FC Schalke 04 II -:-19:30Fortuna Koln - Wuppertaler -:-
19:30SSVg Velbert - Wegberg-Beeck -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia
19:00Balingen - Fulda-Lehnerz -:-NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria
19:00Bayreuth - Turkgucu Munchen -:-19:00Illertissen - Ansbach -:-
19:00Memmingen - Furth II -:-
NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe
19:30Sandersdorf - Motor Marienberg -:-NIEMCY: Oberliga Hamburg
18:45Dassendorf - Duneberg -:-19:30Harksheide - Paloma -:-
19:30Victoria Hamburg - Rugenbergen -:-
NIEMCY: Oberliga Bremen
19:00Leher - TURA Bremen -:-NIEMCY: Oberliga Niedersachsen
18:45Bornreihe - BSV Rehden -:-20:00Meppen II - Delmenhorst -:-
NIEMCY: Oberliga Westfalen
19:30Sprockhovel - Lotte -:-NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:30Pfeddersheim - Mechtersheim -:-19:30Pirmasens - SpVgg Quierschied -:-
NIEMCY: Oberliga Bayern Nord
18:15Abtswind - Kornburg -:-18:15Fortuna Regensburg - Regensburg II -:-
19:00Feucht - Hankofen-Hailing -:-
NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg
18:15Denzlingen - Grossaspach -:-19:00Goppinger - Essingen -:-
NIEMCY: Oberliga Niederrhein
19:30Buderich - Mulheimer FC 97 -:-20:00TVD Velbert - Union Nettetal -:-
NIGERIA: NPFL
17:00Remo Stars - Niger -:-NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura
02:00Diriangen - Ferretti -:-PERU: Liga 1 - Apertura
22:00Huancayo - Carlos Mannucci -:-POLSKA: II Liga
19:30Chojniczanka - Sandecja Nowy Sącz -:-20:00Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca -:-
POLSKA: III Liga - Grupa I
19:45Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz -:-POLSKA: III Liga - Grupa II
17:15Pogoń Szczecin II - Świt Skolwin -:-POLSKA: III Liga - Grupa III
15:30Ślęza Wrocław - Carina Gubin -:-POLSKA: III Liga - Grupa IV
19:45KS Wiązownica - Czarni Połaniec -:-PORTUGALIA: Liga Portugal
21:15Gil Vicente - Arouca -:-PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupa spadkowa
11:00Santa Clara U23 - Leixoes U23 -:-12:00Academico Viseu U23 - Rio Ave U23 -:-
12:00Farense U23 - Mafra U23 -:-
12:00Portimonense U23 - Braga U23 -:-
PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupa mistrzowska
12:00Benfica U19 - Braga U19 -:-ROSJA: Liga Juniorów
10:00F Woroneż U19 - Chertanovo M. U19 -:-10:00Ural U19 - FK Orenburg U19 -:-
12:00Samara U19 - Lok. Moskwa U19 -:-
12:00UOR 5-Yegoryevsk U19 - Bałtika U19 -:-
14:00Akhmat Grozny U19 - CSKA Moskwa U19 -:-
14:00Din. Moskwa U19 - FK Rostów U19 -:-
14:00Kazań U19 - FK Strogino Moscow U19 -:-
14:00Zenit U19 - Nizhny Novgorod U19 -:-
16:00Soczi U19 - Krasnodar U19 -:-
16:00Sp. Moskwa U19 - Konoplev Academy U19 -:-
RPA: Pierwsza liga
19:30Cape Town Spurs - Richards Bay -:-19:30TS Galaxy - Swallows -:-
RPA: Motsepe Foundation Championship
15:00Black Leopards - Orbit College -:-15:00Pretoria Callies - Upington City -:-
RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa
19:00Din. Bucharest - FC Voluntari -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa - awans
16:00Calarasi - Afumati -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa spadkowa
16:00Inainte Modelu - Gloria Baneasa -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa - awans
16:00Popesti Leordeni - CS Din. Bucuresti -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa spadkowa
16:00Muscel - Moreni -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa - awans
16:00Cetate Rasnov - Kids Tampa Brasov -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa spadkowa
16:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - SR Brasov -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa - awans
16:00Ramnicu Valcea - Cetatea -:-16:00Vedita Colonesti - Viitorul Daesti -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa spadkowa
16:00Unirea Bascov - Calimanesti -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa - awans
13:00Viitorul Simian - CSM Deva -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa spadkowa
16:00Jiul Petrosani - Gilortul Tg. Carbunesti -:-16:00U Craiova 1948 2 - CS U Craiova 2 -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa spadkowa
16:00Avantul Periam - Ineu -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa spadkowa
16:00Avantul Reghin - Targu Mures 1898 -:-16:00Metalurgistul Cugir - Viitorul Cluj -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa spadkowa
16:00Minerul Ocna Dej - Baile Felix -:-16:00Sanatatea Cluj - Baia Mare -:-
16:00Satu Mare - Victoria Carei -:-
RWANDA: Premier League
15:00Kiyovu - Mukura Victory Sports -:-18:00Police - Bugesera -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
16:30Brodarac - Usce -:-SIERRA LEONE: Premier League
18:15Bhantal - Freetown City -:-18:15Real Republicans - Kholifa Stars -:-
SŁOWACJA: Nike liga - Grupa spadkowa
17:30Michalovce - Banska Bystrica -:-SŁOWENIA: 2. SNL
17:00Ilirija - Tabor Sezana -:-SOMALIA: National league
14:30Midnimo - Heegan -:-SZKOCJA: Dywizja 1
20:45Airdrieonians - Dundee Utd -:-SZWAJCARIA: Challenge League
20:15Aarau - Bellinzona -:-SZWAJCARIA: Promotion League
20:15Delemont - Breitenrain -:-SZWECJA: Dywizja 1 - Norra
19:00Orebro Syr. - AFC Eskilstuna -:-SZWECJA: Dywizja 1 - Södra
19:00Angelholm - Lunds -:-19:00Torslanda - Trollhättan -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland
19:00Boden - Kiruna -:-SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland
19:00IFK Skovde - Lidkoping -:-19:00Saffle SK - Herrestads AIF -:-
19:30Kongahalla - Gauthiod -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand
19:30Nacka Iliria - IFK Eskilstuna -:-19:30Sleipner - Nykopings -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland
19:00Landvetter - Savedalen -:-SZWECJA: Elitettan Women
19:00Jitex K - Lidkoping K -:-19:30Sunnanå K - Malmo FF K -:-
ŚWIAT: Mecze towarzyskie
16:00Tunezja U17 - Libia U17 -:-19:00Algieria U17 - Egipt U17 -:-
TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha
15:00Istaravshan - CSKA Pomir Dushanbe -:-15:00Kuktosh - Barkchi Hisor -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
17:00Simba - Mtibwa Sugar -:-19:15Dodoma Jiji - Kinondoni MC -:-
TURCJA: Super Lig
19:00Adana Demirspor - Galatasaray -:-UGANDA: Premier League
15:00Busoga - Wakiso Giants -:-15:00Mbarara City - UPDF -:-
UKRAINA: Persha Liga - Grupa spadkowa
14:00Metalist Kharkiv - Kremin -:-UKRAINA: U19 League
11:00Minaj U19 - Ch. Odessa U19 -:-11:00Ruch Lwów U19 - Veres Rivne U19 -:-
12:00Dnipro-1 U19 - Dyn. Kijów U19 -:-
URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura
00:00PrzełożoneBoston River - Miramar -:-00:00PrzełożoneDanubio - Rampla Juniors -:-
00:00PrzełożoneFenix - Defensor Sp. -:-
00:00PrzełożoneLiverpool M. - Penarol -:-
00:00PrzełożoneMaldonado - Cerro CA -:-
00:00PrzełożoneNacional - Racing Montevideo -:-
00:00PrzełożoneRiver Plate - Cerro Largo -:-
00:00PrzełożoneWanderers - Progreso -:-
USA: MLS Next Pro
04:00Tacoma Defiance - Town FC -:-USA: NISA
23:00Georgia Lions - Savannah Clovers -:-WĘGRY: OTP Bank Liga
20:00Zalaegerszeg - Puskas Academy -:-WŁOCHY: Serie B
20:30Pisa - Catanzaro -:-20:30Venezia - Cremonese -:-
WŁOCHY: Serie A Women - Grupa mistrzowska
20:30Juventus K - Inter K -:-ZEA: UAE League
16:05Al Nasr - Ittihad Kalba -:-16:05Bani Yas - Hatta -:-
18:45Al Wasl - Al-Jazira -:-
18:45Emirates Club - Al-Wahda -:-
ZEA: League Cup
18:00PrzełożoneAl-Wahda - Al-Ain -:-Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.