REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ALBANIA: First Division

14:00Apolonia Fier - Devolli 1:1
14:00Besa - Pogradeci 0:2
14:00Cerrik - Lushnja 0:0
14:00Iliria Kruja - Elbasani 0:1
14:00Shenkolli - Oriku 0:1

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Mistrzostwa CONCACAF U20 - Kwalifikacje

00:30Curacao U20 - Guadeloupe U20 0:1
19:00Dominika U20 - Anguilla U20 -:-
21:00Dominikana U20 - Grenada U20 -:-
21:30Barbados U20 - Kajmany U20 -:-
23:30Saint Vincent i Grenadyny U20 - Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych U20 -:-
00:30Portoryko U20 - Bermudy U20 -:-

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: CONCACAF Championship Women U20

00:00Honduras U20 K - Dominikana U20 K 0:7
27'Trinidad i Tobago U20 K - Saint Kitts i Nevis U20 K 2:0
21:00Haiti U20 K - Kajmany U20 K -:-
21:00Meksyk U20 K - Portoryko U20 K -:-
00:00Guyana U20 K - Nikaragua U20 K -:-

ANDORA: Primera Divisió

12:00Sant Julia - Inter Escaldes 0:1
14:00UE Santa Coloma - FC Santa Coloma 1:4
16:00Carroi - Ordino 1:2
27'Atletic Escaldes - UE Engordany 0:0

ANGLIA: Premier League

15:00Manchester Utd - Watford 3:0
15:00Wolves - Norwich 3:0
PrzerwaArsenal - Everton 2:2

ANGLIA: Women’s Super League

13:30Everton K - Manchester Utd K 2:3
15:00PrzełożoneArsenal K - Reading K -:-
15:00Birmingham K - Bristol City K 0:1
15:00Brighton K - Tottenham K 0:1
15:00Manchester City K - Chelsea K 3:3
16:00West Ham K - Liverpool K 4:2

ANGLIA: Women’s Championship

13:00PrzełożoneLondon Bees K - Durham K -:-
14:00PrzełożoneSheffield Utd K - Lewes K -:-
14:00Sheffield Utd K - Blackburn K 5:1
15:00Leicester K - Charlton K 2:2
15:00London City Lionesses K - Crystal Palace K 1:1
16:00Aston Villa K - Coventry United K 4:0

ANGLIA: Women’s FA Cup

14:00Arsenal K - Lewes K 2:0

ANGOLA: Girabola League

15:00Caala - Primeiro de Agosto 1:0
15:00Cubango - Onze Bravos 0:3
15:00Desportivo Huila - Sporting de Cabinda 0:0
16:00Progresso - Wiliet -:-

ARGENTYNA: Superliga

23:40Independiente - Gimnasia L.P. 0:1
01:45Newells Old Boys - Colon 4:0
01:50Atl. Tucuman - Lanus 2:2
21:35Arsenal Sarandi - Velez Sarsfield -:-
23:40Boca Juniors - Godoy Cruz -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

23:00Agropecuario - CA Estudiantes 0:1
23:00Instituto - Dep. Riestra 0:0
23:35All Boys - Tigre 2:1
01:00Deportivo Moron - Alvarado 1:0
01:35Atletico Atlanta - Ferro 2:1
21:00Almagro - Villa Dalmine -:-
22:30Quilmes - Gimnasia Mendoza -:-
23:00San Martin S.J. - CA Mitre -:-

ARGENTYNA: Torneo Federal

01:30Ferro Gen. Pico - Deportivo Madryn 2:1
21:00Camioneros Buenos Aires - Sol de Mayo -:-
21:00Deportivo Maipu - Huracan Las Heras -:-
21:00Gimnasia E.R. - Douglas Haig -:-
21:30CDJU Gualeguaychu - Sportivo Las Parejas -:-
22:30Union Sunchales - Chaco For Ever -:-
23:30Sarmiento Resistencia - San Martin Formosa -:-
00:00Cipolletti - Olimpo -:-
00:00Defensores Belgrano VR - Def. Pronunciamiento -:-

ARGENTYNA: Primera B - Clausura

21:00Defensores Unidos - Justo Jose de Urquiza -:-
21:00Fenix - San Telmo -:-
21:00Sacachispas - Tristan Suarez -:-

ARGENTYNA: Primera C - Clausura

21:00General Lamadrid - Laferrere -:-
21:00Leandro N. Alem - Club Lujan -:-

ARGENTYNA: Primera D - Clausura

21:00Lugano - Liniers -:-
21:00Puerto Nuevo - CSR Espanol -:-

AUSTRALIA: A-League

08:00Central Coast Mariners - Sydney FC 0:3

AUSTRALIA: NPL Queensland

05:00Brisbane U21 - Queensland Lions 0:3
07:30Peninsula - Sunshine Coast Wanderers 3:1

AUSTRALIA: NPL Victoria

07:00South Melbourne - Eastern Lions 5:2

AUSTRALIA: W-League

06:00Newcastle K - Melbourne Victory K 0:7
07:30Brisbane Roar K - Canberra K 5:0

AUSTRIA: Tipico Bundesliga

14:30Hartberg - Rapid Vienna 2:2
14:30LASK - St. Polten 4:1
68'Austria Wiedeń - Salzburg 1:1

AUSTRIA: 2. Liga

10:30Grazer - Floridsdorfer AC 1:2
12:30Innsbruck - Vorwarts Steyr 1:1

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

13:00Sabah Baku - Sabail 0:0
15:00Qarabag - Sumqayit 1:0

BANGLADESZ: Premier League

10:15Saif Sporting Club - Abahani Chittagong 2:2
13:30Arambagh - Muktijoddha Sangsad 2:2

BELGIA: Jupiler League

14:30Club Brugge - Charleroi 1:0
27'Anderlecht - Eupen 3:0
20:00Gent - St. Truiden -:-

BELGIA: Proximus League

16:00Beerschot VA - Lommel SK 2:1

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

15:00Couvin-Mariembourg - Waremme 3:0
15:00Solieres Sport - Rebecquoise 0:2
15:00Tilleur - Hamoir -:-
16:00Acren - Givry -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

15:00Dikkelvenne - Ronse 3:0
15:00Menen - Petegem 3:2
15:00Merelbeke - KRC Harelbeke 0:2

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

15:00Bocholter - Londerzeel 3:1
15:00OdwołaneDuffel - Hades -:-
15:00Pepingen - K. Berchem Sport 2:0
15:00Wijgmaal - Tienen 3:0

BENIN: Ligue 1

16:00FC Esae - Energie Sports -:-
16:00JS Pob - JAC -:-
16:00Real Sport - Pantheres -:-
16:00USS Krake - Upi Onm -:-

BERMUDY: Premier League

02:00Robin Hood - X-Roads Warriors -:-
20:00Boulevard Blazers - SBRC -:-
20:00Dandy Town Hornets - Devonshire Cougars -:-
20:00North Village Rams - Somerset -:-
20:00Southampton - PHC Zebras -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Apertura

20:00Nacional Potosi - Aurora -:-
20:00Royal Pari - Blooming -:-
22:15J. Wilstermann - Always Ready -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

14:30Celik Zenica - Zrinjski 0:2
14:30Sloboda - Mladost DK 0:0
PrzerwaSiroki Brijeg - Borac Banja Luka 0:2

BRAZYLIA: Campeonato Amazonense - pierwsza runda

20:30Penarol - Nacional-AM -:-
20:30Princesa Solimoes - Sao Raimundo AM -:-

BRAZYLIA: Campeonato Goiano

20:00Anapolis - Atletico GO -:-
20:00Goiania - Aparecidense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paranaense

23:00Londrina - Rio Branco PR 1:1

BRAZYLIA: Campeonato Paulista

23:00Ponte Preta - Ferroviaria 1:1
20:00Santo Andre - Bragantino -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista A2

22:30Piracicaba - RB Brasil -:-

BRAZYLIA: Campeonato Rondoniense

20:45Ji-Parana - Pimentense -:-
21:00Barcelona RO - Vilhenense -:-
21:00Real Ariquemes - Genus -:-
21:00Rondoniense - Guajara -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sergipano - pierwsza runda

19:30Lagarto - Frei Paulistano -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sul-Matogrossense

23:00Aquidauanense - Corumbaense 0:0

BUŁGARIA: Parva Liga

11:00Vitosha Bistritsa - Beroe 1:2
13:15Lok. Plovdiv - Tsarsko Selo 4:0
15:30Etar - Ludogorets 1:1

BUŁGARIA: Third League - South-East

13:00Haskovo 1957 - Yambol 1915 0:3
13:00Rodopa Smolyan - Svilengrad 1921 3:1

BUŁGARIA: Third League - North-East

13:00Benkovski Byala - Svetkavitsa 2:3
13:00Chernolomets - Kubrat 6:0
13:00Ustrem Donchevo - Septemvri Tervel 1:0

BURKINA FASO: Premier League

16:30Royal - Majestic -:-
16:30Salitas - ASF Dioulasso -:-
18:45Kadiogo - AS Police -:-
18:45USFA - Kozaf -:-

BURUNDI: Primus League

12:30Rukinzo - Olympic S. -:-
14:00Aigle Noir - Inter Star -:-
14:00Bumamuru - LLB-S4A -:-
14:00Ngozi City - Bujumbura C. -:-
15:00Les Lierres - Le Messager Ngozi -:-

CHILE: Primera División

00:30Everton - U. Calera 0:1
16:00La Serena - S. Wanderers 3:0
21:30U. De Chile - Coquimbo -:-
00:00A. Italiano - Palestino -:-

CHILE: Primera B

00:00San Luis - Barnechea 4:1
23:00Valdivia - CD Santa Cruz -:-

CHINY: Super Liga

08:30PrzełożoneBeijing Guoan - Hebei -:-
08:30PrzełożoneHenan Jianye - Shanghai Shenhua -:-
12:35PrzełożoneGuangzhou Evergrande - Chongqing Lifan -:-
12:35PrzełożoneShanghai SIPG - Tianjin Tianhai -:-

CHORWACJA: 1. HNL

15:00Din. Zagreb - Zapresic 3:2
PrzerwaIstra 1961 - Slaven Belupo 1:1

CHORWACJA: 2. HNL

15:00Bijelo Brdo - Osijek 2 0:1
15:00Croatia Zmijavci - Dugopolje 3:0

CYPR: Pierwsza Dywizja

15:00Achnas - Anorthosis 5:0
15:00Paphos - APOEL 2:0
72'AEK Larnaca - Nea Salamis 0:0
67'Ol. Nicosia - AEL Limassol 0:1

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

15:00Titograd - Rudar 1:3
69'Buducnost - Kom Podgorica 1:0

CZECHY: 1. Liga

14:30Karwina - Teplice 3:0
14:30Zlin - Ceske Budejovice 2:3
67'Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 1:0

CZECHY: Liga U19

11:00Mlada Boleslav U19 - Hradec Kralove U19 2:0

CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet

11:00Sparta Praga K - Lok. Brno K 3:1
13:30Plzen K - Dukla Praga K 6:1
14:00Slavia Praga K - Slovacko K 4:0

DANIA: Superliga

12:00Nordsjaelland - Sonderjyske 2:1
14:00Lyngby - Esbjerg 2:0
14:00Randers - Odense 0:0
16:00Silkeborg - FC Kopenhaga 1:1
27'Aalborg - Brondby 0:0

DR KONGO: Ligue 1

15:30AC Rangers - Bukavu -:-
15:30AS Vita Club - Motema Pembe 1:1
15:30Bukavu - Sanga Balende -:-
15:30Lubumbashi Sport - Mazembe -:-
15:30PrzełożoneManiema - Don Bosco -:-
15:30Mazembe - AS Vita Club -:-
15:30Nyuki - Renaissance 1:3

EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda

23:45LDU Quito - Ind. del Valle 2:3
02:00U. Catolica - Orense 4:0
19:30Mushuc Runa - El Nacional -:-
22:00Emelec - Guayaquil City -:-

ETIOPIA: Premier League

13:00Bahir Dar Kenema - Shire Endaselassie 1:0
13:00Dire Dawa - Mekelle 70 Enderta F.C. 1:0
13:00Ethiopia Bunna - Welayta Dicha 3:1
13:00Hawassa - Fasil Ketema 3:2
13:00Welwalo Adigrat - Wolkite Kenema 3:3

FINLANDIA: Kakkosen Cup - Play Offy

15:00KaaPo - Honka Akatemia 2:1

FRANCJA: Ligue 1

15:00St. Etienne - Reims 1:1
65'Rennes - Nimes 1:1
21:00PSG - Bordeaux -:-

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

14:15Lyon K - Montpellier K 5:0

FRANCJA: Division 2 Women

13:00Bergerac K - Saint-Malo K 0:3
13:00St Etienne K - Amiens K 1:0
13:30Rodez K - Brest K 1:1
14:00La Roche K - Montauban K 2:0
14:00Vendenheim K - Lille K 1:3
14:30Grenoble K - Nice K 0:0
14:30Nancy K - Le Havre K 1:2
14:30Nantes K - Orleans K 1:3
14:30Saint-Maur K - Issy K 1:2
14:30St. Denis K - Arras K 2:0
14:30Toulouse K - Albi K 1:2
14:30Yzeure Allier K - Evian TG K 0:2

GABON: Championnat D1

15:30Akanda - Stade Migoveen 0:0
15:30Mberi Sportif - CF Mounana -:-

GAMBIA: GFA League

17:30Real Banjul - Hawks -:-

GRECJA: Super League

14:00Panetolikos - Panionios 1:0
16:15Atromitos - Xanthi 1:0
16:15Volos - AEL Larissa 0:0
18:30AEK - OFI Crete -:-
18:30PAOK - Olympiakos -:-

GRECJA: Super League 2

12:00Panachaiki - Ergotelis 2:0
13:00Apollon Larissa - PAE Chania 0:1
14:00Smyrnis - Kerkyra 2:1

GRECJA: Football League

14:00Kalamata - Kavala 0:1
14:00PAE Egaleo - AO Trikala 1:0
14:00Thesprotos - Veria 2:4

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 1

14:00Aetos Orfani - Orfeas Xanthi 5:0
14:00Alexandroypolis - Kilkisiakos 1:0
14:00Apollon Paralimniou - F.C. Pandramaikos 2:1
14:00Aris Avatou - Iraklis Zigou 4:0
14:00Chrisoupolis - Doxa Theologos 3:2
14:00Panserraikos - Doxa Kamila 3:2

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 2

14:00Almopos - Florina -:-
14:00Edessaikos - Thyella Sarakinoi 1:0
14:00Makedonikos - Thermaikos FC 0:1
14:00M. Alexandros Trikala - Astrapi Mes. -:-
14:00Nea Kallikrateia - Aris Palaiochori 3:0
14:00Poseidonas Michanionas - Giannitsa 3:0
14:00OdwołaneSeirina - A. Asteras -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 3

14:00Dias Diou - Digenis Neochori 0:2
14:00Dia. Stefanovik - Atalanti 2:0
14:00GS Almyros - Thiseas Agria 1:0
14:00Meteora - Iraklis Larissa 0:0
14:00Pierikos - Oikonomos 5:0
14:00Potamia - Karitsa 0:5
14:00Sellana - Atromitos Palamas 0:1

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 4

13:45Lefkimmi - Karagiannion 0:1
14:00Anatoli - Thinaliakos 2:1
14:00Makedonikos Foufas - Apollo Efpaliou 2:0
14:00Mesolongi AE - Acheron Kanalaki 1:0
14:00Nafpaktiakos A. - Anagennisi Arta 0:2
14:00Souli Paramythia - Preveza 2:2
14:00Tilikratis L. - Asteras Itea 3:0

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 5

13:00Ano Meras - AO Akratitos 0:2
14:00Agios Ierotheos - Agioi Anargyroi 1:0
14:00Ermis Korydallos - AO Ilisiakos 1:1
14:00Fostiras - Moschato 3:2
14:00Kallithea - Keratsini 2:1
14:00Kifisias - E. Piraeus 0:1
14:00Panthiraikos - Thyella Kamari 0:3

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 6

14:00AEK Tripolis - Aittitos Spata 0:1
14:00PrzełożoneIpato - Kitheron Kapareliou -:-
14:00Korinthos 2006 - Nea Artaki 1:4
14:00Palliniakos - Marko 0:2
14:00Rodos - Aiolikos 2:0
14:00Thyella D. - Acharnaikos 3:0

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 7

13:00Pangytheatikos - Zakynthos 1:0
14:00AO Tsilivi - Asteras Vlachioti 1:2
14:00Diavolitsi - Zacharo 1:0
14:00Panargiakos - Nafplio 3:2
14:00PAO Varda - Diagoras Vrachneikon 3:0
14:00PS Sparti - Paniliakos 1:0
14:00Thyella Patras - Ermionidas-Ermis 0:2

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 8 - Runda przegranych

14:00Poros - Agios Nikolaos 0:0
14:00Rethymniakos - Atsalenios 0:2

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 8 - Runda zwycięzców

14:00Episkopi - Irodotos 1:1
14:00Giouchtas - Panakrotiriakos 0:1

GRUZJA: Superpuchar

14:00Din. Tbilisi - Saburtalo Tbilisi 0:1

GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura

01:00Xelaju - Iztapa 0:0
02:00Deportivo Mixco - Antigua 1:1
27'Sanarate - Coban Imperial 0:0
19:00Santa Lucia - Malacateco -:-
20:00Siquinala - Comunicaciones -:-

GWINEA: Ligue 1

17:00ASFAG - Horoya -:-

HISZPANIA: LaLiga

12:00Osasuna - Granada 0:3
14:00Alaves - Ath. Bilbao 2:1
16:00Valladolid - Espanyol 2:1
18:30Getafe - Sevilla -:-
21:00Atl. Madryt - Villarreal -:-

HISZPANIA: LaLiga2

12:00Lugo - R. Oviedo 1:0
16:00Zaragoza - La Coruna 3:1
12'Extremadura UD - Mirandes 0:0
12'Malaga - Racing Santander 0:0
21:00Vallecano - Huesca -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 1

11:30Getafe B - Rayo Majadahonda 3:0
11:30Melilla - Langreo 2:0
12:00Atl. Madryt B - Pontevedra 1:1
12:00Baleares - Ferrol 1:0
12:00Celta Vigo B - Las Palmas B 1:0
12:00Las Rozas - Pena Deportiva 1:1
73'Marino de Luanco - Internacional de Madrid 0:0
74'Real Madryt B - San Sebastian Reyes 1:0
27'Ibiza - Gijon B 0:0

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2

12:00Burgos CF - Tudelano 3:0
68'Barakaldo - Alaves B 0:0
70'Guijuelo - Leonesa 3:0
73'Izarra - Calahorra 1:1
69'R. Union - Amorebieta 0:1
73'UD Logrones - Osasuna B 1:0
72'Unionistas - Salamanca 1:1
27'R. Sociedad B - Valladolid Promesas 0:0

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 3

12:00Andorra - Levante B 0:1
12:00Ebro - Villarreal B 2:1
12:00Llagostera - Orihuela 1:1
12:00Valencia B - Badalona 0:0
67'Castellon - Gimnastic 2:2
69'Lleida - Ejea 2:0
69'Olot - Sabadell 0:1
27'Cornella - Prat 0:0
27'La Nucia - Espanyol B 0:0

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 4

11:30Cadiz B - Cordoba 1:1
11:30Sevilla B - San Fernando 1:0
66'Algeciras - Cartagena 1:1
67'Huelva - Sanluqueno 1:0
72'Marbella - Linense 0:0
71'Murcia - UCAM Murcia 2:0
PrzerwaYeclano - Villarrobledo 1:0
27'Granada B - Don Benito 0:0

HISZPANIA: Tercera Division - Group 1

17:00Compostela - Rapido de Bouzas -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 2

12:00EI San Martin - Llanes 0:0
12:00Lealtad - CD Colunga 2:0
12:00Lenense - Gijon Industrial 1:1
12:00Vallobin - Mosconia 0:1
16:45SD Navarro CF - Real Aviles -:-
17:00Basico Urraca - Club Siero -:-
17:00Tuilla - Covadonga -:-
17:30Caudal Deportivo - Condal -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 3

12:00Racing Santander B - Bezana 2:0
16:30Cayon - Guarnizo -:-
17:00Textil Escudo - Escobedo -:-
17:00Torrelavega - Barreda Balompie -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 4

11:15Santuxu - Sestao 0:1
11:30Portugalete - Santurtzi 1:0
17:00CD Vitoria - Balmaseda -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 5

12:00Castelldefels - CE Manresa 1:1
12:00Cerdanyola - CE Europa 3:2
12:00Horta - L'Hospitalet 0:2
12:00Pobla Mafumet - Peralada 1:2
12:00UE Figueres - Terrassa 0:3
12:00Vilafranca - Igualada 1:0
12:15UE Sants - Banyoles 0:0
17:00Reus Deportiu - San Cristobal CP 0:3
17:00Vilassar de Mar - Granollers -:-
18:00Santfeliuenc - Sant Andreu -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 6

12:00Paterna - Alcoyano 0:0
12:00Roda - Atzeneta 1:1
16:00Hercules B - Elche CF Ilicitano B -:-
17:00Crevillente - Eldense -:-
17:00Novelda CF - Beniganim -:-
17:00Olimpic Xativa - Silla CF -:-
17:30Vilamarxant - Saguntino -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 7

11:30AD Torrejon - Santa Ana 1:0
11:30Alcorcon B - Flat Earth 1:1
11:30El Alamo - Leganes B 3:3
11:30Parla - Moratalaz 1:0
11:30San Fernando - Union Adarve 1:1
11:30Trival Valderas - CD Mostoles 1:2
11:30Villaverde San Andres - Alcobendas 0:1
12:00Atletico Pinto - Pozuelo de Alarcon 1:2
16:00RSD Alcala - Vallecano B -:-
16:30Navalcarnero - Carabanchel -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 8

12:00Atl. Tordesillas - Arandina 0:0
17:00Becerril - La Virgen -:-
17:00G. Segoviana - La Baneza -:-
17:00Real Avila - Zamora -:-
17:00Real Burgos CF - Bupolsa -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 9

12:00Huetor Vega - Almeria B 3:2
12:00Malaga B - Maracena 4:2
12:00Mancha - Antequera 1:1
12:00Velez - Jaen 0:2
12:15Alhaurin - Torredonjimeno 1:3
12:30CP Almeria - Linares 1:2
17:30El Palo - Motril -:-
18:00Atletico de Porcuna - Ejido -:-
18:00Huetor Tajar - Loja -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 10

12:00San Roque - Xerez D.F.C. 5:1
12:30Lebrijana - Conil 2:2
16:30CD Gerena - Rota -:-
17:00Xerez CD - Sevilla C -:-
17:30Los Barrios - Coria C.F. -:-
17:30Puente Genil - Antoniano -:-
18:00Pozoblanco - Ecija 3:0

HISZPANIA: Tercera Division - Group 11

11:30Poblense - Llosetense 5:1
12:00Constancia - Esporles 1:1
16:00Soller - Portmany -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 12

12:30PrzełożoneLa Cuadra - CD Buzanada -:-
13:00PrzełożoneAtl. Paso - Tenerife B -:-
13:00PrzełożoneSan Fernando - Lanzarote -:-
13:00PrzełożoneTacoronte - Mensajero -:-
13:30PrzełożoneVilla Santa Brigida - CD Marino -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 13

10:00EDMF Churra - Minerva 2:2
11:30Cartagena FC - Lorca FC -:-
12:00Cartagena B - Olimpico de Totana 5:4
12:00EG El Palmar CF - Lorca Deportiva 0:3
12:00UD Los Garres - Aguilas FC 2:0
12:15Plus Ultra - Pulpileno 0:2
12:30Real Murcia B - UCAM Murcia B 1:1
16:15Deportiva Minera - Huercal-Overa -:-
16:30CAP Ciudad de Murcia - Mazarron CF -:-
16:30Mar Menor - Muleno -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 14

11:00Olivenza - Cacereno 1:3
11:30Extremadura UD B - Miajadas 1:0
12:00Azuaga - Valdivia 1:1
12:00Llerenense - CD Calamonte 0:0
12:00Trujillo - RCP Valverdeno 4:0
12:00Villanovense - Moralo 4:0
17:00Diocesano - CD Coria -:-
17:30Arroyo - UP Plasencia -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 15

16:45Cirbonero - Huarte -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 16

11:30Calahorra B - Pradejon 4:2
12:00Varea - River Ebro 2:0
16:30CCD Alberite - Berceo -:-
17:00Alfaro - SD Logrones -:-
17:00CDFC Calzada - Casalarreina -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 17

11:30San Juan Zaragoza - Brea 0:0
16:30Almudevar - Cuarte -:-
16:30Barbastro - Atletico Monzon -:-
16:30Belchite 97 - Robres -:-
16:30Calamocha - Tarazona -:-
16:30CF Illueca - Zaragoza B -:-
16:30Tamarite - Borja -:-
16:30Utebo FC - Sarinena -:-
16:30Villanueva CF - Teruel -:-
17:00Fraga - Binefar -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 18

12:00Albacete B - Socuellamos 2:2
17:00Almansa - Quintanar -:-
17:00Ciudad Real - Atl. Ibanes -:-
17:00Guadalajara - La Solana -:-
17:00La Roda - Almagro -:-
17:00Madridejos - Conquense -:-
17:00Puertollano C.F. - Illescas -:-
17:00Villacanas - Toledo -:-

HISZPANIA: Primera Division Women

11:00Real Sociedad K - Tenerife K 1:0
12:00Levante K - CD Tacon K 2:1
12:00Madrid C. K - Atl. Madryt K 0:1
18:30Valencia K - Vallecano K -:-

HOLANDIA: Eredivisie

12:15Utrecht - Twente 2:1
14:30Alkmaar - Zwolle 2:0
14:30Vitesse - PSV 1:2
83'Heracles - Ajax 1:0

HOLANDIA: Derde Divisie

14:30Oostzaan - Jong Den Haag 0:1

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - 1-sza faza

02:00Real Espana - UPNFM 5:0
21:00Real Sociedad - Vida 1:1
23:00Olimpia - Marathon -:-

INDIE: ISL

15:00Odisha - Kerala Blasters 4:4

INDIE: I-League

12:30TRAU FC - East Bengal 2:4
14:30Chennai City - Aizawl 1:1

IRAK: Super Liga

12:30Al-Hudod - Naft Al Junoob 2:0
12:30Naft Missan - Erbil 0:1

IRAN: Persian Gulf Pro League

13:00Shahr Khodrou - Naft M.I.S 2:1
13:45PrzełożoneSepahan - Persepolis -:-
16:00Esteghlal F.C. - Zob Ahan 2:1

IRAN: Division 1

11:45Aluminium Arak - Baderan Tehran 1:0
11:45Arman Gohar - Khooshe Talaee 0:0
11:45Damash - Mes Rafsanjan 1:3
11:45Malavan - Navad Urmia 0:0
11:45Mes Kerman - Gol Reyhan Alborz 2:0
11:45Qashqai Shiraz - Esteghlal Khuzestan 0:1
11:45Rayka Babol - Sepidrood Rasht 3:2
11:45Shahrdari Tabriz - Niroye Zamini 0:3
11:45Sorkhpooshan Pakdasht - Fajr Sepasi 2:1

ISLANDIA: Puchar Ligi

13:00Akranes - Leiknir F. 3:0
14:00Keflavik - Vikingur Reykjavik 0:2
15:00Vestri - Olafsvik 3:0
16:15Fylkir - Magni 8:1
71'Grindavik - Thor Akureyri 0:3

IZRAEL: Ligat ha'Al

27'H. Raanana - Bnei Yehuda 0:0
19:15H. Beer Sheva - H. Kfar Saba -:-

JAMAJKA: Premier League

21:30Molynes - Dunbeholden -:-
21:30Tivoli - Waterhouse -:-
21:30UWI - Cavalier -:-

JAPONIA: J1 League

05:00Shimizu - Tokyo 1:3
06:00Hiroshima - Kashima 3:0
06:00Yokohama M. - G-Osaka 1:2
08:00Kobe - Yokohama FC 1:1

JAPONIA: J2 League

05:30Kitakyushu - Avispa Fukuoka 0:1
06:00Chiba - Ryukyu 1:0
06:00Iwata - Yamagata 2:0
06:00Kusatsu - Albirex Niigata 0:3
06:00Machida - Kofu 0:0
06:00Mito - Omiya Ardija 1:2
06:00Okayama - Kanazawa 1:0
06:00Renofa Yamaguchi - Kyoto 1:0
06:00Tokushima - Verdy 3:0
06:00V-Varen Nagasaki - Tochigi 1:0
08:00Ehime - Yamaga 1:2

KAMBODŻA: C-League

09:30National Defense - Asia Euro United 2:0
09:30Soltilo Angkor - Angkor Tiger 0:4
09:30Sports Academy - Phnom Penh Crown 0:7

KAMERUN: Elite One

13:00Canon Yaounde - Fovu Baham 1:4
13:00Eding Sport - Stade Renard 0:0
13:00Panthere - Dragon de Yaounde 1:2
15:00Bamboutos FC - APEJES Academy -:-
15:00Colombe Lobo - UMS de Loum 0:1
15:00Cotonsport - Union Douala -:-
15:00Feutcheu - Fortuna Mfou 1:0
15:00Tonnerre - Bamenda 0:1
15:00Young Sports Academy - Avion Academy 1:0

KENIA: Premier League

12:15Zoo - Gor Mahia 2:3
13:00Kakamega Homeboyz - Chemelil 6:0
13:00Tusker - Wazito 1:1
13:00Ulinzi Stars - Kisumu All-Stars 3:2

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

23:20Ind. Medellin - Atl. Nacional 1:3
15:30Tolima - Junior 0:0
21:15La Equidad - Cucuta -:-
23:20Bucaramanga - Aguilas -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura

21:00Fortaleza - Cortulua -:-
21:30Boca Juniors - Llaneros -:-
21:30Real Cartagena - Valledupar -:-
21:30Real San Andres - Barranquilla -:-

KONGO: Ligue 1

14:00Kondzo - Patronage Sainte-Anne -:-
14:00Nico-Nicoye - CARA Brazzaville -:-
15:00Leopard - Otoho d'Oyo -:-
16:00Cheminots - V. Club Mokanda -:-
16:00RCB - Etoile du Congo -:-

KOSOWO: Superliga

13:00FC Ballkani - Ferizaj 3:0
13:00Gjilani - Flamurtari 2:0
13:00Trepca 89 - Dukagjini 2:1

KOSTARYKA: Primera División - Clausura

23:00Guadalupe - Cartagines 0:0
01:00Alajuelense - ADR Jicaral 1:0
02:30San Carlos - Grecia 1:0
03:00Saprissa - U.C.R. 3:1
22:00Limon - Santos DG -:-
23:00Zeledon - Herediano -:-

KUWEJT: Emir Cup

16:10Yarmouk - Al Shabab 3:2

LESOTHO: Premier League

12:00Liphakoe - Lijabatho 1:0
14:00Bantu - Defence Force 4:2
14:00Kick4Life - Sefotha-Fotha 2:1
14:00Mazenod - LCS 0:1

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

16:00Dudelange - Union Titus Petange 4:2
16:00Fola - UNA Strassen 2:1
16:00Mondorf - Differdange 1:2
16:00Racing Luxembourg - Jeunesse Esch 1:1
16:00Rodange - Ettelbruck 1:2
16:00Victoria Rosport - Muhlenbach 2:1

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL

13:00Makedonija GP - Akademija Pandev 1:0
14:00Rabotnicki - Shkupi 2:1
14:00Renova - Struga Trim & Lum 2:0
14:00Sileks - Shkendija 0:0

MALEZJA: Puchar FA

09:15KSR Sains - Jelutong 5:0
09:15Markless - Melaka United FC 2:1
09:15Staroba - Imigresen 0:2
13:15Sarawak Utd. - Real Chukai 1:0
14:00KL Rovers - Southern 4:1
14:00Langkawi City - Gamestop 2:1

MAROKO: Botola Pro

71'Rapide Oued Zem - Berkane 0:0
19:00Agadir - Khouribga -:-

MAROKO: Botola 2

15:00Chabab Benguerir - Chabab Atlas Khenifra -:-
15:00Chabab Rif Hoceima - Widad Temara -:-
15:00Fes - Chabab Mohammedia 0:1
15:00Kenitra - Sidi Kacem 1:1
15:00Khemisset - Dcheira 2:0
15:00RAC Casablanca - Maghreb Fez 0:0
15:00Sale - TAS Casablanca 2:0
15:00Salmi - Marrakech -:-

MAURETANIA: Ligue 1

18:00Nouadhibou - Kaedi -:-

MAURITIUS: Mauritian League

13:00Entente Boulet - Bolton City 1:3
13:00Port Louis - La Cure Sylvester 1:0

MEKSYK: Liga MX - Clausura

00:00Leon - Necaxa 2:1
02:00Cruz Azul - Tigres 2:1
04:00Monterrey - Club America 0:1
19:00U.N.A.M. - Monarcas -:-
00:00Queretaro - Atl. San Luis -:-

MEKSYK: Ascenso MX - Clausura

02:00Cafetaleros de Chiapas - Celaya 0:1
02:00Venados - Dorados 4:3
04:00Cimarrones de Sonora - Atlante 0:0

MEKSYK: Liga Premier Serie A

23:00Inter Playa Del Carmen - Cafetaleros de Chiapas 2 5:0
00:00Yalmakan - U.N.A.M. 2 2:3pen
02:00Cafessa - Canoneros Marina 0:2
02:00Irapuato - Cruz Azul Hidalgo 4:5pen
02:00Mineros de Fresnillo - Leones Negros 2 2:1
02:00Tepatitlan de Morelos - Alacranes 0:0
02:30Reynosa - Correcaminos 2 2:1
19:00Atl. Bahia - Cimarrones de Sonora 2 -:-
23:00La Piedad - Atl. San Luis 2 -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie B

22:00Cuautla - La Paz -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura

PrzerwaMonterrey K - Puebla K 1:0

MYANMAR: National League

10:00Ayeyawady - Yadanarbon 1:1
10:00Hantharwady Utd - Sagaing 1:0

NIEMCY: Bundesliga

15:30Leverkusen - Augsburg 2:0
27'Wolfsburg - Mainz 1:0

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:30Bielefeld - Hannover 1:0
13:30Nurnberg - Darmstadt 1:2
13:30Sandhausen - Karlsruher 0:2

NIEMCY: 3. Liga

13:00Munich 1860 - Magdeburg 1:1
14:00Hallescher - Unterhaching 3:5

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

13:00PrzełożoneHamburger SV II - SC Weiche-08 -:-
13:30PrzełożoneHannover II - St. Pauli II -:-
14:00Norderstedt - Wolfsburg II 2:4
14:00Oldenburg - BSV Rehden 3:1

NIEMCY: Regionalliga Nordost

13:30Berliner AK 07 - Hertha Berlin II 3:1
13:30OdwołaneMeuselwitz - Erfurt -:-
13:30PrzełożoneViktoria Berlin - Bischofswerdaer -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

15:00Rodinghausen - Aachen 3:3

NIEMCY: Regionalliga Sudwest

14:00RW Koblenz - Alzenau 0:0

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

13:00Hansa Rostock II - Seelow 5:0
13:00Pampow - Greifswald 2:4
13:00Tasmania Berlin - Hertha Zehlendorf 2:2

NIEMCY: Oberliga Hamburg

11:30Teutonia Ottensen - Sasel 1:0
12:00Curslack-Neuengamme - Hamm United 3:0
14:00Barmbek-Uhlenhorst - Bramfelder SV 5:1
14:00Niendorfer TSV - TuS Osdorf 1:1
14:00PrzełożoneRugenbergen - Paloma -:-
14:00PrzełożoneTSV Buchholz 08 - Wandsbeker Concordia -:-
15:00Tornesch - Suderelbe 2:3

NIEMCY: Oberliga Bremen

14:00Bremer - Schwachhausen 4:0
14:30Hemelingen - Hastedt 3:3
15:00Leher - Brinkumer 3:4
15:00Union 60 Bremen - SFL Bremerhaven 3:5
15:30Habenhauser - Bremen III 2:3

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

15:00PrzełożoneBersenbruck - Arminia Hannover -:-
15:00PrzełożoneDelmenhorst - Uphusen -:-
15:00PrzełożoneEintracht Celle - Egestorf-Langreder -:-
15:00PrzełożoneGifhorn - Wolfenbuttel -:-
15:00PrzełożoneHeeslinger - Eintracht Northeim -:-
15:00PrzełożoneHildesheim - Emden -:-
15:00VfL Oldenburg - Lupo-Martini Wolfsburg 5:3

NIEMCY: Oberliga Westfalen

15:00PrzełożoneMunster 2 - Ahlen -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

15:00Bocholt - Niederwenigern 5:2
15:00Straelen - Meerbusch 4:3

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna

11:00Hertha U19 - Holstein Kiel U19 6:5
12:00Chemnitzer FC U19 - St. Pauli U19 2:4
14:00Union Berlin U19 - Hamburger SV U19 3:1

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa

11:00Augsburg U19 - Offenbach U19 3:0
11:00Kaiserslautern U19 - Ingolstadt U19 0:1
11:00Mainz U19 - Freiburg U19 1:5

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia

11:00Dortmund U19 - Viktoria Koln U19 5:1
11:00Schalke U19 - Oberhausen U19 3:0
11:00Wuppertaler U19 - Duisburg U19 2:2

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

14:00Bayern Munich K - Sand K 3:1
14:00Frankfurt K - Bayer Leverkusen K 3:1
14:00Freiburg K - Duisburg K 2:2
14:00PrzełożoneKolonia K - Jena K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Women

11:00Bayern 2 K - Bielefeld K 3:3
11:00Hoffenheim 2 K - Wolfsburg 2 K 1:0
11:00Moenchengladbach K - Werder Bremen K 2:2
11:00Saarbrucken K - Turbine Potsdam 2 K 3:4
14:00Andernach K - Meppen K 1:3
14:00Gutersloh K - Cloppenburg K 0:2
14:00Ingolstadt K - Frankfurt 2 K 2:2

NIGERIA: NPFL

15:30Adamawa Utd - Ifeanyi Ubah 2:1
16:00Akwa United - Warri Wolves 1:1
16:00Jigawa Golden Stars - Wikki Tourist 2:1
16:00Katsina Utd - Abia Warriors 1:0
16:00Lobi Stars - Plateau 0:0
16:00MFM FC - Heartland 0:0
16:00Nasarawa - Enyimba 2:0
16:00Rivers United - Kano 2:1
16:00Sunshine Stars - Enugu 0:0

NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura

23:30PrzełożoneJalapa - Sabanas -:-
23:30PrzełożoneJuventus Managua - Esteli -:-

NOWA ZELANDIA: Football Championships

02:00Tasman United - Auckland City 2:1
04:00Canterbury - Team Wellington 1:2

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

21:45Olimpia Asuncion - Cerro Porteno -:-
22:00PrzełożoneGuarani - River Plate -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

02:00U. de Deportes - Cesar Vallejo 0:2
19:00Carlos Mannucci - AD Cantolao -:-
21:30Ayacucho - A. Lima -:-

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

12:30Wisła Płock - Zagłębie Lubin 1:1
15:00Wisła Kraków - Korona Kielce 2:0
PrzerwaLech Poznań - Lechia Gdańsk 0:0

PORTUGALIA: Primeira Liga

16:00Ferreira - Famalicao 2:1
16:00Moreirense - Santa Clara 2:1
18:30Sporting - Boavista -:-
21:00Braga - Setubal -:-
21:30FC Porto - Portimonense -:-

PORTUGALIA: LigaPro

12:15Academico Viseu - Benfica B 1:1
16:00CD Cova da Piedade - Varzim 1:2
16:00Mafra - Penafiel 1:0
65'Nacional - Academica 0:0

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

12:00Condeixa - Fontinhas 3:0
12:30Sintrense - Real SC 0:2
15:00Amarante - Sanjoanense 2:1
16:001º Dezembro - Alverca -:-
16:00Amora - Lusitano GC -:-
16:00Armacenenses - Aljustrelense -:-
16:00Arouca - Pedras Rubras -:-
16:00Canelas 2010 - Leca -:-
16:00CDC Montalegre - Camara de Lobos -:-
16:00Coimbroes - Castro Daire -:-
16:00Fafe - Chaves B -:-
16:00Leiria - Caldas -:-
16:00Lusitania FC - Gondomar -:-
16:00Maria de Fonte - GD Braganca -:-
16:00Merelinense - Sao Martinho -:-
16:00Mirandela - Cerveira -:-
16:00Olhanense - Sintra -:-
16:00Oriental - Louletano -:-
16:00Pinhalnovense - Esperanca de Lagos -:-
16:00SB Castelo Branco - Santarem -:-
16:00Sp. Espinho - Lusitano FCV -:-
16:00Trofense - Figueirense -:-
16:00Valadares Gaia - SC Vila Real -:-
16:00Vitoria Sernache - Beira Mar -:-
17:00Maritimo B - U. Madeira -:-
17:00Oleiros - Anadia -:-
17:00SC Praiense - Agueda -:-
17:00Sporting Ideal - Oliveira Hospital -:-

PORTUGALIA: Liga BPI Women

16:00Albergaria/Durit K - Ouriense K -:-
16:00Cadima K - A-dos-Francos K -:-
16:00CF Benfica K - Braga K 0:6
16:00Estoril K - Valadares Gaia K -:-
17:00Sporting K - Benfica K -:-

ROSJA: Puchar FNL - Od 13 do 16 miejsca

09:00R. Volgograd - Rodina Moscow 6:0

ROSJA: Puchar FNL - Od 5 do 8 miejsca

14:30Rosja U20 - Ural 2 0:2

ROSJA: Puchar FNL - od 9 do 12 miejsca

11:45Jenisej - F Woroneż 0:1pen

ROSJA: Puchar FNL - Play Offy

47'Kamaz - Khimki 0:0

RPA: Multichoice Diski

09:00Amazulu U21 - Polokwane U21 1:0
09:00Kaizer U21 - Cape Town City U21 2:1
09:00Orlando U21 - Golden Arrows U21 3:0
10:00Mamelodi U21 - Bloem Celtic U21 2:2

RPA: Puchar Nedbank

14:00Baroka - Hungry Lions 3:2pen
14:00Mamelodi - Vaal University of Technology 2:0

RUMUNIA: Liga 1

15:30Astra - Sepsi Sf. Gheorghe 2:2
15:30Gaz Metan - Din. Bucharest 1:0
15:30Viitorul Constanta - Academica Clinceni 0:0
19:00U Craiova - CFR Cluj -:-

RWANDA: National Football league

14:00AS Kigali - Muhanga -:-
14:00Bugesera FC - Marines -:-
14:00Etincelles - Rayon Sport -:-

SALWADOR: Primera Division - Clausura

01:30Chalatenango - Independiente F.C. 0:0
02:00Alianza FC - Aguila 1:0
02:00Sonsonate - Municipal Limeno 0:3
02:15Metapan - FAS 0:1
22:30El Vencedor - Santa Tecla -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - druga runda

15:00Domagnano - San Giovanni 2:1
15:00Faetano - Juvenes/Dogana 3:1
15:00Pennarossa - Fiorentino 7:3

SENEGAL: Ligue 1

18:00ASEC Ndiambour - Mbour Petite Cote -:-
27'Mbour - Excellence 0:0
27'US Goree - Casa 0:0

SIERRA LEONE: Premier League

20:00Mighty Blackpool - Old Edwardians -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga

15:00Senica - Trnava 2:0

SŁOWENIA: Prva Liga

14:00Bravo - Tabor Sezana 2:1
16:00Domzale - Mura 1:2

SZKOCJA: Premiership

14:30St. Johnstone - Rangers 2:2
16:00Celtic - Kilmarnock 3:1

SZKOCJA: SWPL 1 Women

14:00Hibernian K - Spartans K 1:0
15:00Forfar Farmington K - Motherwell K 0:1
15:00Rangers K - Hearts K 3:0

SZWAJCARIA: Super League

16:00Basel - Servette 2:2
16:00Lugano - Sion 0:0
16:00St. Gallen - Young Boys 3:3

SZWAJCARIA: Challenge League

15:00Aarau - Kriens 4:4

SZWAJCARIA: Nationalliga A Women

14:00Basel K - Grasshoppers K 0:1

SZWECJA: Svenska Cupen

12:30AIK Stockholm - Jonkopings 2:2
12:30Kalmar - Orgryte 3:0
14:30Karlskrona - AFC Eskilstuna 1:1
14:30Norrkoping - Halmstad 1:0
14:30Tvaakers - Falkenbergs 1:3
16:30Eskilsminne - Östersunds 0:5
16:30Hacken - GAIS 3:0

SZWECJA: Svenska Cupen - Kobiety

15:00Göteborg K - Linköpings K 3:1
16:00Mallbackens K - Örebro K 1:4
16:30Pitea K - Uppsala K -:-
73'Vaxjo DFF K - Vittsjo K 1:1

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie

14:00Białoruś - Uzbekistan 1:0

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

23:00Forward Madison (Usa) - Memphis (Usa) 1:3
23:00Philadelphia Union (Usa) - DC United (Usa) 1:3
23:30Minnesota (Usa) - Vancouver Whitecaps (Can) 1:2
00:00Los Angeles Galaxy (Usa) - Chicago Fire (Usa) 1:1
01:00Charlotte Independ. (Usa) - Greenville (Usa) 2:0
01:00Tampa Bay (Usa) - Inter Miami CF (Usa) 0:1
02:00Portland Timbers (Usa) - New England Revolution (Usa) 1:3
09:00Chernomorets (Rus) - Saratów (Rus) 0:0
09:00FC Minsk (Blr) - Veres-Rivne (Ukr) -:-
10:20Arema (Ina) - Barito Putera (Ina) 3:0
10:30Zilina B (Svk) - Dubnica (Svk) 2:1
12:00Legia Warszawa (Pol) - Skra Częstochowa (Pol) 1:1
12:00Mieszko Gniezno (Pol) - Unia Swarzędz (Pol) -:-
12:00Nykobing (Den) - AB Kopenhagen (Den) 2:1
12:00Pardubice (Cze) - Pilzno B (Cze) 1:0
12:00Zenit 2 (Rus) - K. Almaty 2 (Kaz) 2:1
13:00Eskilstuna City (Swe) - IFK Eskilstuna (Swe) 1:2
13:00Kalju (Est) - Metta/LU (Lat) 1:1
13:00OdwołaneSchwabmunchen (Ger) - Rain/Lech (Ger) -:-
13:00Vendsyssel (Den) - Brabrand (Den) 3:0
14:00BATE (Blr) - Zhetysu (Kaz) 1:3
14:00Fram (Nor) - Follo (Nor) 5:3
14:00Olimpia Grudziądz (Pol) - Gryf Wejherowo (Pol) 2:2
14:00Phonix Lubeck (Ger) - GW Siebenbaumen (Ger) 7:0
14:00Stuttgart II (Ger) - Oberachern (Ger) 8:0
14:00Vålerenga (Nor) - Krasnodar 2 (Rus) 3:2
14:30Östers (Swe) - Linkoping City (Swe) 4:0
15:00Arsienał Tuła (Rus) - FC Astana (Kaz) 1:1
15:00FC Minsk (Blr) - Minaj (Ukr) -:-
15:00Team TG FF (Swe) - Umeå (Swe) 1:1
16:00Krasnodar (Rus) - FK Rostów (Rus) 0:1
16:00Ufa (Rus) - Dalian Pro (Chn) 4:1
16:00Wilga Garwolin (Pol) - Jazgarzew (Pol) -:-
27'Viking (Nor) - Stabaek (Nor) 0:0
20:00Tampa Bay (Usa) - Tormenta (Usa) -:-
21:00Oklahoma City Energy (Usa) - New Mexico (Usa) -:-

ŚWIAT: Visit Tucson Sun Cup

01:00Houston Dynamo - Columbus Crew 1:4
03:00Phoenix Rising - Real Salt Lake 3:2

TAJLANDIA: Thai League 1

12:00Sukhothai - Ratchaburi 1:2
12:00Trat FC - Police Tero 1:3
13:00Muangthong - Bangkok Utd 1:2

TAJLANDIA: Thai League 2

12:00Nakhon Pathom - Chiangmai FC 2:0
12:00Uthai Thani - Sisaket 0:1
13:00Kasetsart - Samut Sakhon 5:0
13:00Phrae - Khonkaen FC 1:0

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Alliance - Singida United 1:1
14:00Coastal Union - Young Africans 0:0
14:00Tanzania Prisons - Lipuli 2:0

TOGO: Championnat National

16:00AS Togo-Port - Anges de Notse -:-
16:00Gbohloe-Su - Ifodje -:-
16:00Gomido - Dynamic Togol. -:-
16:00Kara - Semassi -:-
16:00Koroki Metete - Maranatha -:-
16:00Sara Sport - OTR -:-
16:00Unisport - ASC Kara -:-

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

14:00Hammam-Lif - Esperance Tunis 0:1
14:00Slimane - Bizertin 2:0
14:00Stade Tunisien - Monastir 0:4
16:00Sfaxien - Kairouanaise 2:1

TUNEZJA: Ligue 2

14:00AS Djerba - SS Sfaxien 0:1
14:00Hamam-Sousse - Rejiche 1:3
14:00Jendouba Sport - Gafsa 0:0
14:00Kasserine - Oued Ellil 2:0
14:00Marsa - ES Djerba 0:1
14:00Stade Gabesien - Menzel Bouzelfa 0:0

TURCJA: Super Lig

11:30Yeni Malatyaspor - Antalyaspor 1:2
14:00Genclerbirligi - Ankaragucu 1:0
63'Fenerbahce - Galatasaray 1:1

TURCJA: 1. Lig

12:00Giresunspor - Balikesirspor 0:3
14:30Altay - Adanaspor 3:1
62'Istanbulspor - Boluspor 0:0

TURCJA: 2. Lig White Group

11:00Amedspor - 1922 Konyaspor 2:2
11:30Afjet Afyonspor - Pendikspor 2:0
11:30Corum - Hacettepe 1:2
11:30Inegolspor - Sariyer 1:0
11:30Kirklarelispor - Samsunspor 0:1
11:30Manisa FK - Gumushanespor 7:1
11:30Sancaktepe - Sanliurfaspor 5:0
11:30Tarsus - Bak Spor 2:1
11:30Zonguldak - H.Trabzon 0:3

TURCJA: 2. Lig Red Group

11:00Bayburt - Kahramanmaras 0:3
11:00Elazigspor - Bodrumspor 0:3
11:00FK Vanspor - Ankara Demirspor 2:1
11:30Etimesgut - Sivas Belediyespor 1:3
11:30Eyupspor - Utas Usakspor 1:1
11:30Kastamonuspor - Ergene Velimese 1:1
11:30Kirsehir Belediyespor - Nigde Anadolu 1:1
11:30Sakaryaspor - Bandirmaspor 1:0
11:30Tuzlaspor - Karabukspor 1:0

TURCJA: 3. Lig Group 1

11:0052 Orduspor - Sultanbeyli 1:0
11:00Karakopru - Hopaspor 1:0
11:301928 Bucaspor - Yomraspor 2:0
11:30Duzcespor - 24 Erzincanspor 0:0
11:30Erzin - Manisaspor 3:0
11:30Serik Belediyespor - Tokatspor 5:0
11:30Sile Yildizspor - Aksaray Bld. 2:2
11:30Silivrispor - Kizilcaboluk Spor Kulubu 1:1

TURCJA: 3. Lig Group 2

11:00Ofspor - Elaziz Bld. 0:0
11:30Alemdag - Fatsa Belediyespor 2:0
11:30Belediye Derince - Payasspor 4:1
11:30Erbaaspor - Kemerspor 2003 2:1
11:30Karsiyaka - Erokspor 0:0
11:30Kozan - Kocaelispor 0:1
11:30Tepecik - Agri 1970 2:1
11:30Turgutluspor - Fethiyespor 1:0

TURCJA: 3. Lig Group 3

11:00Batman Petrolspor - Pazarspor 0:1
11:00Kelkit - Diyarbakirspor 0:0
11:00Malatya - Nevsehirspor 0:0
11:30Altindag Bld. - Soma Spor 1:1
11:30Golcukspor - Karacabey Belediyespor 1:2
11:30Halide E. - Modafenspor 1:0
11:30Muglaspor - Osmaniyespor 0:0
11:30Nazillispor - Darica Genclerbirligi 7:2
11:30Yozgatspor 1959 FK - Bayrampasa 0:0

UGANDA: Premier League

14:00BUL - Villa 2:1

UKRAINA: Premier League

13:00Karpaty - Dnipro-1 1:1
13:00Oleksandriya - Kolos Kovalivka 1:2
16:00Szachtar - Desna 1:0
18:30Olimpik Donetsk - Lviv -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura

00:00Nacional - Cerro Largo 2:2
21:00Danubio - Wanderers -:-
21:00Liverpool M. - Maldonado -:-
21:00Progreso - Plaza Colonia -:-
23:30Defensor Sp. - Penarol -:-

WENEZUELA: Primera Division

16:00La Guaira - Portuguesa 2:0
21:00Trujillanos - Caracas -:-
22:00Mineros - Atl. Venezuela -:-

WENEZUELA: Segunda Division - Apertura

20:30Petare - Furrial -:-
21:00Angostura - Chico de Guayana -:-
21:00Fundacion AIFI - Dynamo Puerto -:-

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

12:30Győr - Szeged 1:3
14:00Bekescsaba - Vac 0:0
14:00Budaorsi - Haladas 1:1
14:00Duna Aszfalt - Nyiregyhaza 2:1
14:00Kazincbarcika - Vasas 0:2
14:00Soroksar - Budafoki 1:2
14:00Szolnoki - Siofok 1:1
77'Ajka - MTK Budapest 1:0
76'Csakvari - Gyirmot 1:0
17:00OdwołaneDorogi - Balmazujvaros Sport -:-

WIETNAM: V.League 1

11:00PrzełożoneThanh Hoa - Hai Phong -:-
12:00PrzełożoneHong Linh Ha Tinh - The Cong -:-
12:00PrzełożoneSai Gon FC - Song Lam Nghe An -:-

WŁOCHY: Serie A

12:30Genoa - Lazio 2:3
15:00PrzełożoneAtalanta - Sassuolo -:-
15:00PrzełożoneTorino - Parma -:-
15:00PrzełożoneVerona - Cagliari -:-
27'AS Roma - Lecce 1:0
20:45PrzełożoneInter - Sampdoria -:-

WŁOCHY: Serie B

15:00Pordenone - Chievo 0:1
15:00Salernitana - Livorno 1:0
21:00Crotone - Pescara -:-

WŁOCHY: Serie C - Group A

15:00Juventus U23 - Pianese 1:0
15:00Olbia - Pistoiese 1:0
15:00Pontedera - Alessandria 0:1
17:30PrzełożoneGiana Erminio - Como -:-
17:30PrzełożoneLecco - Pro Patria -:-

WŁOCHY: Serie C - Group B

15:00PrzełożoneArzignanoChiampo - Padova -:-
15:00Cesena - L.R. Vicenza 1:3
15:00PrzełożoneFeralpiSalo - Carpi -:-
15:00Gubbio - Reggio Audace 0:0
15:00PrzełożonePiacenza - Sambenedettese -:-
15:00Ravenna - Triestina 0:1

WŁOCHY: Serie C - Group C

15:00Catania - Ternana 0:0
15:00Cavese - Bari 1:1
15:00Monopoli - Sicula Leonzio 0:1
15:00Reggina - Paganese 3:0
15:00Viterbese - Potenza 1:3
PrzerwaCasertana - Vibonese 1:0
PrzerwaPicerno - Bisceglie 0:0
PrzerwaRende - Avellino 0:0

WŁOCHY: Serie D - Group A

14:30Bra - Savona 0:1
14:30PrzełożoneCaronnese - Verbania -:-
14:30Fezzanese - Seravezza Pozzi 0:1
14:30Ghivizzano Borgo - Chieri 2:0
14:30Lucchese - Ligorna 1:0
14:30Real Forte Querceta - Casale 0:0
14:30Vado - Prato 0:3
15:00Lavagnese - Fossano 2:0

WŁOCHY: Serie D - Group B

14:30PrzełożoneBrusaporto - Bolzano -:-
14:30PrzełożoneCastellanzese - Seregno -:-
14:30PrzełożoneFolgore Caratese - Sondrio -:-
14:30PrzełożoneInveruno - Scanzorosciate -:-
14:30PrzełożoneLegnano - Villa Alme -:-
14:30PrzełożoneLevico Terme - Pro Sesto -:-
14:30PrzełożoneMilano City - Pontisola -:-
14:30PrzełożoneNibionnOggiono - Caravaggio -:-
14:30PrzełożoneTritium - USD Dro -:-
14:30PrzełożoneVirtus Bergamo - Arconatese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group C

14:30Cjarlins Muzane - Legnago Salus 1:0
14:30PrzełożoneDelta Porto Tolle - Villafranca -:-
14:30PrzełożoneEste - Mestre -:-
14:30PrzełożoneFeltre - Montebelluna -:-
14:30PrzełożoneLuparense - Campodarsego -:-
14:30San Luigi - Chions 3:1
14:30PrzełożoneTamai - Caldiero Terme -:-
14:30PrzełożoneUnion Clodiense - Adriese -:-
14:30PrzełożoneVigasio - Belluno -:-

WŁOCHY: Serie D - Group D

14:30Alfonsine - Ciliverghe Mazzano 0:1
14:30PrzełożoneBreno - Franciacorta -:-
14:30Correggese - Calvina 0:1
14:30PrzełożoneCrema - Forli -:-
14:30PrzełożoneFiorenzuola - Lentigione -:-
14:30PrzełożoneMantova - Fanfulla -:-
14:30Mezzolara - Sasso Marconi 2:2
14:30Savignanese - Sammaurese 1:1
14:30PrzełożoneSCD Progresso - Vigor Carpaneto -:-

WŁOCHY: Serie D - Group E

14:30Albalonga - Foligno 0:1
14:30Cannara - Pomezia 3:1
14:30Follonica Gavorrano - Grassina 2:0
14:30Monterosi FC - Montevarchi Calcio 0:1
14:30Sangiovannese - Grosseto 0:0
14:30Scandicci - Aglianese Calcio 0:0
14:30Tuttocuoio - Ponsacco 1:0

WŁOCHY: Serie D - Group F

14:30ASD Pineto Calcio - US Tolentino 1:1
14:30Cattolica - Sangiustese 1:0
14:30Giulianova - Fiuggi 1:0
14:30Matelica - Jesina 3:0
14:30Montegiorgio - Campobasso 0:1
14:30Porto Sant'Elpidio - S. N. Notaresco 2:1
14:30Recanatese - Chieti 3:2
14:30Vastese - Avezzano 2:0
15:00Agnonese - Vastogirardi 1:1

WŁOCHY: Serie D - Group G

13:45Budoni - Aprilia 0:0
14:30Cassino - Nuova Florida 2:1
14:30Citta di Anagni - Torres 2:2
14:30Lanusei Calcio - Trastevere Calcio 0:0
14:30Latte Dolce - Ladispoli 2:0
14:30Muravera - Turris 0:3
14:30Ostia Mare - Vis Artena 2:0
14:30Portici 1906 - Latina 1:1
14:30Tor Sapienza - Arzachena 2:0

WŁOCHY: Serie D - Group H

14:30Casarano - Foggia 1:0
14:30Nocerina - Altamura 1:0
14:30Val D'agri - Fidelis Andria 3:1
15:00Audace Cerignola - Sorrento 4:2
15:00Brindisi - A.C.D. Nardo 0:0
15:00Citta di Fasano - Gladiator 0:0
15:00Gravina - Gelbison Cilento 3:1
15:00Taranto - Bitonto 0:0

WŁOCHY: Serie D - Group I

14:30Biancavilla - SS Nola 1925 1:4
14:30Cittanovese - Calcio Giugliano 1:1
14:30Corigliano - US Palmese 3:1
14:30Marina di Ragusa - AS Acireale 1:0
14:30Marsala - Troina 0:1
14:30Roccella - ACR Messina 3:1
14:30San Tommaso - Castrovillari 1:2
15:00FC Messina - Savoia 1:0
15:00Licata - Palermo 2:0

WŁOCHY: Primavera 1

10:00Juventus U19 - Pescara U19 1:0
12:00PrzełożoneAtalanta U19 - Lazio U19 -:-
14:30PrzełożoneChievo U19 - Fiorentina U19 -:-

WŁOCHY: Serie A Women

12:30PrzełożoneAC Milan K - Fiorentina K -:-
12:30Sassuolo K - AS Roma K 0:1
14:30Empoli K - Tavagnacco K 1:1
14:30Florentia K - Orobica K 3:0

WŁOCHY: Serie B Women

14:30Cesena K - Riozzese K -:-
14:30Lazio K - Perugia K 1:0
14:30Napoli K - Lady Granata K -:-
14:30Novese K - Vittorio Veneto K -:-
14:30San Marino Academy K - Ravenna K -:-
15:00PrzełożoneChievo Fortitudo K - Roma CF K -:-

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

16:30SO Armee - Issia Wazi -:-
19:00ASEC Mimosas - SOL -:-

ZAMBIA: Super League

14:00NAPSA Stars - Zesco Utd 2:1

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.