REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ALGIERIA: Ligue 2

16:00Saida - Harrach -:-
19:00Bejaia - Khroub -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Kobiety

00:00Corinthians K - America de Cali K -:-
00:00S. Morning K - Majes K -:-

ANGLIA: Professional Development League

15:00Wigan U23 - Coventry U23 -:-

ANGLIA: Premier League Cup

14:00Crystal Palace U23 - Blackburn U23 -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

17:20Najran - Al Bukayriyah -:-

ARGENTYNA: Copa Argentina

02:10Colon - CA Estudiantes 2:3pen

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód

19:30Mauerwerk - Wiener Neustadt -:-

BOLIWIA: Nacional B

02:30Mariscal Sucre - Torre Fuerte -:-
02:30San Joaquin - CD Kivon -:-

BOTSWANA: Premier League

15:30Police XI - Miscellaneous -:-

BRAZYLIA: Serie A

00:15CSA - Atletico-MG 2:2
00:15Gremio - Bahia 0:1
01:00Fortaleza - Flamengo 1:2
02:00Cruzeiro - Sao Paulo 1:0
02:00Palmeiras - Chapecoense-SC 1:0
02:30Goias - Corinthians 2:2
02:30Vasco - Botafogo RJ 2:1
00:15Avai - Internacional -:-
00:15Santos - Ceara -:-

BRAZYLIA: Serie B

00:15Botafogo SP - Atletico GO -:-

CHILE: Primera División

23:30U. Calera - U. Catolica 1:0
02:00Colo Colo - Huachipato 2:2
23:30Everton - Curico Unido -:-

DR KONGO: Ligue 1

16:30Motema Pembe - Bukavu -:-

EGIPT: Pierwsza liga

15:00Masr - El Gounah -:-
17:30Enppi - El Entag El Harby -:-
17:30Misr Elmaqasah - El Masry -:-
20:00Pyramids - Smouha -:-

ESTONIA: Esiliiga

18:00Tammeka U21 - Elva -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 - Kwalifikacje - pierwsza runda

13:00Austria U17 - Malta U17 -:-
17:30Bułgaria U17 - Norwegia U17 -:-

EUROPA: Liga Mistrzów Kobiet

19:00Barcelona K - Minsk FK K -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 Kobiet - Kwalifikacje - pierwsza runda

13:00Włochy U17 K - Irlandia Północna U17 K -:-
14:00Azerbejdżan U17 K - Słowenia U17 K -:-
18:30Norwegia U17 K - Wyspy Owcze U17 K -:-
18:30Szkocja U17 K - Czarnogóra U17 K -:-

HISZPANIA: Copa Federacion

20:00OdwołaneAlcoyano - Jove -:-
20:00Castellon - Jove -:-
20:30San Fernando - Linense -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:30Real de Minas - Marathon 0:1
03:00Olimpia - CD Honduras 4:0
03:00UPNFM - Vida 2:2

INDONEZJA: Liga 2

08:30Persewar Waropen - Persatu Tuban 1:0
32'BaBel United - Sriwijaya 0:0
32'Blitar United - Persita 0:0
32'PSMS Medan - Persiraja Aceh 0:0
32'PSPS Riau - Persibat Batang 1:1

IRAN: Hazfi Cup

14:00Shahrdari Mahshahr - Esteghlal Novin Mahshahr -:-
15:20Esteghlal F.C. - Fajr Sepasi -:-

IZRAEL: 2 Liga

18:00Ashkelon - Hapoel Katamon -:-
18:00H. Ironi Rishon - Beitar Shimshon -:-
18:00M. Petach Tikva - Ramat Hasharon -:-

KANADA: Canadian Premier League - Sezon jesień

01:00Forge - Cavalry 1:0
02:00Valour - York 9 0:4
03:00Edmonton - Pacific FC 3:1

KANADA: U Sports

02:15Western - Windsor 1:0

KOLUMBIA: Copa Aguila - Play Offy

01:30Tolima - Dep. Cali 1:1
03:30Ind. Medellin - Pasto 3:2

KONGO: Ligue 1

15:00Kondzo - Leopard -:-
17:00Inter Club - Cheminots -:-

KOSTARYKA: Primera División - Apertura

23:05Grecia - Santos DG 3:1
04:00Cartagines - Saprissa 1:2
04:00Guadalupe - Herediano 1:1
04:00Zeledon - ADR Jicaral 1:1

MAURETANIA: Ligue 1

18:00SNIM - JAHE -:-

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Ferroviario Nacala - UD Songo -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:00Diriangen - Sabanas 4:0
00:30Managua FC - Chinandega 3:3
03:00Ferretti - Juventus Managua 1:1

PARAGWAJ: Copa Paraguay

01:00Guarani - Deportivo Santani 2:1

PERU: Copa Bicentenario - Play Offy

03:00AD Cantolao - Huancayo 0:0
20:30Grau - Deportivo Coopsol -:-

PORTUGALIA: Taça de Portugal

21:45Alverca - Sporting -:-

ROSJA: Liga Juniorów

14:00Akhmat Grozny U19 - Lok. Moskwa U19 -:-

RUMUNIA: Superliga Women

15:00Vasas Odorhei K - Ol. Cluj K -:-

SESZELE: First Division League

15:30Foresters FC - Victoria City -:-

SŁOWENIA: 1. SZNL Women

15:30Cerklje K - MB Tabor K -:-

SUDAN: Pierwsza Liga

16:00Rabita Kosti - Alamal Atbara -:-

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie

14:00Indonezja U19 - Chiny U19 -:-

UKRAINA: Youth League

13:00Szachtar U21 - Kolos Kovalivka U21 -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

01:00Plaza Colonia - Nacional 0:2
21:00Liverpool M. - Rampla Juniors -:-
21:00Racing Montevideo - Penarol -:-
00:30Wanderers - Defensor Sp. -:-

USA: USL Championship

01:00Charleston - Memphis 2:0
01:00Indy Eleven - Swope Park 2:1
02:00Birmingham - New York Red Bulls 2 2:1
03:00New Mexico - Tacoma Defiance 1:1
03:00Real Monarchs - Austin Bold 2:2

WENEZUELA: Copa Venezuela

23:00Mineros - La Guaira 0:3
23:00Monagas - Angostura 2:2pen
00:00Puerto Cabello - Trujillanos 2:2
01:00Zamora - Dep. Tachira 1:2
23:00Caracas - Yaracuy -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.