REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

AFRYKA: CAF Liga Mistrzów

20:00Belouizdad (Alg) - Al-Hilal (Sud) -:-

AFRYKA: Africa Cup of Nations U20 - Play Offy

21:00Gambia U20 - Tunezja U20 -:-

ALGIERIA: Dywizja 1

14:30PrzełożoneBelouizdad - Saoura -:-
14:30PrzełożoneBordj Bou Arreridj - MC Algier -:-
15:00Biskra - Setif -:-
15:00Constantine - Hussein Dey -:-
15:00Relizane - Bel Abbes -:-
15:00Tlemcen - Magra -:-
16:00JS Kabylie - Medea -:-

ALGIERIA: Ligue 2

15:00Eulma - Khroub -:-
15:00Khenchela - US Chaouia -:-
15:00MO Constantine - Chelghoum -:-
15:00MSP Batna - CRB Ouled Djellal -:-
15:00Tadjenant - Annaba -:-
15:00Telaghema - Batna -:-

ALGIERIA: U21 League

10:00PrzełożoneBelouizdad U21 - Saoura U21 -:-
10:00Biskra U21 - Setif U21 1:1
10:00PrzełożoneBordj Bou Arreridj U21 - MC Algier U21 -:-
10:00Constantine U21 - Hussein Dey U21 2:0
10:00JS Kabylie U21 - Medea U21 2:1
10:00RC Relizane U21 - Bel Abbes U21 3:1
10:00Tlemcen U21 - Magra U21 1:0

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Kobiety

21:00Corinthians K - El Nacional K -:-
21:00Deportivo Tropico K - Avai Kindermann K -:-
23:30Boca Juniors K - S. Morning K -:-
23:30U. de Deportes K - America de Cali K -:-

ANGLIA: Championship

20:45Huddersfield - Cardiff -:-

ANGLIA: Professional Development League

28'Birmingham U23 - Nottingham U23 0:0

ANGLIA: Premier League 2

70'Tottenham U23 - Everton U23 2:1
28'Reading U23 - Norwich U23 0:1
28'Wolves U23 - Leeds U23 0:2
15:00Middlesbrough U23 - Newcastle U23 -:-
15:00Southampton U23 - Arsenal U23 -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

18'Abha - Al-Fateh 0:0
13'Al Ain - Al-Faysaly 0:0
16:20Al-Ettifaq - Al Nasr Riyadh -:-
16:35Al Shabab - Al Qadisiya -:-
18:35Al-Hilal - Al-Raed -:-
18:35Al-Ittihad FC - Al Wehda -:-

ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional

23:15Newells Old Boys - Independiente -:-

ARGENTYNA: Superpuchar

02:10Racing Club - River Plate 0:5

ARMENIA: Pierwsza Liga

11:00Pyunik - Alashkert 1:1
15:00OdwołaneGandzasar - Ararat -:-

ARMENIA: First League

11:00Noravank - Ararat-Armenia 2 2:0

AUSTRALIA: A-League

09:35Adelaide United - Newcastle Jets 2:1

AUSTRALIA: NPL Queensland

10:30Peninsula - Logan Lightning 5:1

AUSTRALIA: NPL Victoria

09:30Melbourne Knights - Dandenong 2:1
09:30South Melbourne - Eastern Lions 1:1
10:00Green Gully - Hume City 1:1
10:15Bentleigh - Port Melbourne Sharks 2:3
10:30Dandenong City - St Albans 1:2
10:30Oakleigh - Heidelberg 1:1

AUSTRALIA: Australia Brisbane Premier League

11:30The Gap - Toowong 1:3

AUSTRIA: 2. Liga

17:00Amstetten - Lafnitz -:-
18:30A. Lustenau - BW Linz -:-
18:30FC Juniors - Rapid (Am) -:-
18:30Floridsdorfer AC - Innsbruck -:-
18:30Kapfenberg - Vorwarts Steyr -:-

BANGLADESZ: Premier League

10:00Arambagh - Rahmatgonj MFS 1:4
11:00Saif Sporting Club - Brothers U. 4:0

BELGIA: Jupiler League

20:45Charleroi - St. Truiden -:-

BELGIA: 1B Pro League

20:00Lierse K. - St. Gilloise -:-

BELGIA: Super League Women

20:00Charleroi K - Gent K -:-
20:00RSC Anderlecht K - Club Brugge K -:-
20:30Femina Woluwe K - Leuven K -:-
20:30Genk K - Aalst K -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

18:00Velez Mostar - Borac Banja Luka -:-

BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

01:00Resende - Fluminense 2:1

BRAZYLIA: Campeonato Catarinense

23:00PrzełożoneCriciuma - Chapecoense-SC -:-

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho - pierwsza runda

00:00EC Sao Jose - SER Caxias 0:1
00:00Pelotas - Internacional 2:2
01:30Juventude - Sao Luiz 1:2

BRAZYLIA: Campeonato Matogrossense

21:00Operario VG - Uniao Rondonopolis -:-

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro

01:00Tombense - Atletico-MG 1:2

BRAZYLIA: Campeonato Paraense

28'Castanhal - Itupiranga 1:0
19:00Bragantino - Remo -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paranaense

23:15PrzełożoneAthletico-PR - Operario -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista

23:00Ponte Preta - Santo Andre 0:1

BUŁGARIA: Vtora liga

14:30Lok. Gorna - Dobrudzha -:-
16:30Sozopol - Pirin Blagoevgrad -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:00PrzełożoneBobo-Dioulasso - Majestic -:-
17:00US Ouagadougou - ASEC Koudougou -:-
17:00Vitesse - AS Police -:-

BURUNDI: Primus League

28'Flambeau du Centre - Muzinga 0:0

CHORWACJA: 1. HNL

18:00Istra 1961 - Sibenik -:-

CHORWACJA: 2. HNL

15:00Dugopolje - Dragovoljac -:-
15:30Medjimurje - Orijent -:-
15:30Zapresic - Dubrava -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja - Grupa spadkowa

17:00Karmiotissa - Paralimni -:-

CYPR: Division 2

17:00Omonia Aradippou - Ayia Napa -:-

CZECHY: 1. Liga

18:00PrzełożonePardubice - Slovacko -:-

CZECHY: Dywizja 2

28'Jihlava - Vysehrad 1:0

DANIA: 1st Division

19:00Fredericia - Hobro -:-
19:00Skive IK - Viborg -:-

DANIA: Elitedivisionen Women

19:30Thisted K - Aalborg K -:-

DŻIBUTI: Division 1

13:00ASAS - CF GR/SAIF -:-

EGIPT: Pierwsza liga

28'Wadi Degla - Ismaily 0:0
16:00Al Ittihad - El Entag El Harby -:-
18:00El Gaish - Enppi -:-

ESTONIA: Meistriliiga

18:00PrzełożoneFlora - Parnu JK Vaprus -:-

ESTONIA: Superpuchar

18:00Flora - Paide -:-

ETIOPIA: Premier League

08:00Sebeta City - Hawassa 2:1
67'St. George - Dire Dawa 0:0

FRANCJA: National

18:00Bastia - Concarneau -:-
18:00Bourg en Bresse - Bastia-Borgo -:-
18:00Cholet - Avranches -:-
18:00Le Mans - Villefranche -:-
18:00Quevilly Rouen - Creteil -:-
18:00Sporting Club Lyon - Stade Briochin -:-
20:00PrzełożoneBoulogne - Sete -:-

FRANCJA: Puchar Francji

21:00Aubagne - Toulouse -:-
21:00Beauvais - Boulogne -:-

GAMBIA: GFA League

17:00Fortune - Banjul Utd -:-
17:00Hawks - Brikama U. -:-

GHANA: Pierwsza Liga

16:00Inter Allies - Ashanti Gold -:-
19:00Elmina Sharks - Asante Kotoko -:-

GIBRALTAR: National League

19:30Mons Calpe - Manchester 62 -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

12:00Samtredia - Dila Gori 0:2
17:00Dinamo Batumi - Shukura -:-
17:00Torpedo Kutaisi - Din. Tbilisi -:-

GWINEA: Ligue 1

17:00SOAR - Fello Star -:-

HISZPANIA: LaLiga

21:00Valencia - Villarreal -:-

HISZPANIA: LaLiga2

21:00Espanyol - R. Oviedo -:-

HOLANDIA: Eredivisie

20:00FC Emmen - Sparta Rotterdam -:-

HOLANDIA: Eerste Divisie

18:45Helmond - Nijmegen -:-
18:45Jong Utrecht - Maastricht -:-
21:00Cambuur - Telstar -:-
21:00FC Oss - G.A. Eagles -:-

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety

19:30Ajax K - Heerenveen K -:-
19:30Den Haag K - Twente K -:-
19:30Excelsior K - VV Alkmaar K -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - 1-sza faza

02:00Real Espana - Vida 0:0

HONG KONG: Premier League

71'Southern District - Eastern AA 0:4

INDIE: ISL - Play Offy

15:00Goa - Mumbai City -:-

INDIE: I-League - Runda zwycięzców

09:30Real Kashmir - Churchill Brothers 1:2
11:35Mohammedan - TRAU FC 0:4
14:30Punjab - Gokulam -:-

IRAK: Super Liga

11:45Alsinaat Alkahrabaiya - Al Quwa Al Jawiya 2:1
12:00Al Kahraba - Al Minaa 2:2
12:00Baghdad - Al Naft 1:1
12:00Erbil - Al-Qassim 5:1
12:00Naft Al-Basra - Al-Hudod 3:2
28'Al Shorta - Zakho 1:0
16:15Al Najaf - Al Simawa -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

20:30C. Rangers - Glentoran -:-

ISLANDIA: Puchar Ligi

20:00Stjarnan - Keflavik -:-
20:00Vikingur Reykjavik - Fram -:-
21:00Akranes - Vestri -:-
21:00Fjolnir - Breidablik -:-

IZRAEL: 2 Liga

28'Beitar Shimshon - Hap. Ramat Gan 0:0
28'H. Petah Tikva - Hapoel Kfar Shalem 0:0
28'Hapoel Afula - M. Nazareth 0:0
28'Hapoel Umm al-Fahm - Nes Tziona 0:1
28'Nof Hagalil - MS Kafr Qasim 0:0

IZRAEL: Liga Alef North

11:00M. Tzur Shalom - Maccabi Tamra 2:2
12:00H. Herzliya - Ironi Tiberias 1:0
12:00MS Tira - Bnei Majdal Krum United 6:2
12:00Tayibe - Shapira 0:0
12:30Daburiya Osama - Ironi Baka 2:1
12:30Hapoel Kaukab - Hapoel Bnei Zalfa 2:1
70'Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara - Maccabi Bnei Raina 1:2

IZRAEL: Liga Alef South

11:00H. Bikat Hayarden - Maccabi Jaffa 2:0
11:30Shimshon Kafr Qasim - SC Dimona 0:0
11:45Agudat Sport Ashdod - M. Herzliya 0:2
12:00H. Marmorek - MS Ironi Kuseife 2:1
12:00Hak. Ramat Gan - M. Ironi Ashdod 1:2
12:30Maccabi Yavne - Hapoel Azor 2:3
12:30Nordia Jerusalem - Ashkelon 1:1

JORDANIA: Shield Cup

28'Al Salt - Aqaba 0:0
17:00Al Jazeera Amman - Al Hussein -:-

KAZACHSTAN: Superpuchar

10:00K. Almaty - Szachtar K. 2:1

KENIA: Premier League

66'Kariobangi Sharks - Posta Rangers 0:0
67'Tusker - Ulinzi Stars 1:0

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

00:00Chico - Millonarios 0:1
02:05Santa Fe - Tolima 3:2
00:00Ind. Medellin - La Equidad -:-

KOSOWO: Superliga

73'FC Ballkani - Drenica 2:0
72'FC Besa - Trepca 89 1:2

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura

00:30Escazucena - Santa Ana -:-

KUWEJT: Pierwsza Liga

15:00Al Arabi - Al Salmiya -:-
15:00Al-Fahaheel - Kazma SC -:-
17:50Al Sahel - Al Naser -:-

LIBIA: Pierwsza Liga

14:00Al-Anwar - Al Ahly Benghazi -:-

LITWA: A Lyga

17:00Kauno Zalgiris - Banga -:-

MALEZJA: Piala Sumbangsih

28'Johor DT - Kedah 0:0

MALTA: Division 1

17:00PrzełożoneNaxxar Lions - Marsaxlokk -:-
19:00Vittoriosa - Fgura -:-

MAROKO: Botola 2

15:00Khouribga - RAC Casablanca -:-
15:00Stade Marocain - Widad Temara -:-

MEKSYK: Liga MX - Clausura

02:00Necaxa - Pachuca 2:2
04:00U.N.A.M. - Santos Laguna 1:0

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Tapatio - Leones Negros 2:1
00:00Celaya - Tlaxcala -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie A

19:00Canoneros Marina - Cafessa -:-
23:00Atl. San Luis 2 - Mazorqueros -:-
23:00Inter Playa Del Carmen - Dongu -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura

00:00Queretaro K - Pachuca K 0:3
23:00Necaxa K - Puebla K -:-

NIEMCY: Bundesliga

20:30FC Schalke 04 - 1. FSV Mainz 05 -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

18:30Paderborn - Darmstadt -:-
18:30Wurzburger Kickers - Heidenheim -:-

NIEMCY: 3. Liga

19:00Zwickau - Verl -:-

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

19:15Bayer Leverkusen K - Potsdam K -:-

NIGERIA: NNL

16:00One Rocket - Abia Comets -:-

PANAMA: LPF - Apertura

23:00Herrera - Veraguas -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

22:15River Plate - Guairena FC -:-
00:3012 de Octubre - Libertad -:-

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

20:30Wisła Kraków - Górnik Zabrze -:-

POLSKA: Fortuna 1 Liga

28'Odra Opole - Stomil Olsztyn 0:1
17:00Miedź Legnica - GKS Bełchatów -:-
17:40Bruk-Bet T. - Sandecja Nowy Sącz -:-

POLSKA: III Liga - Grupa IV

69'Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO Ostrowiec 1:0

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

12:00Arka Gdynia U18 - Śląsk Wrocław U18 2:1

PORTUGALIA: Primeira Liga

19:30Ferreira - Nacional -:-
21:45Sporting - Santa Clara -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

22:00Felgueiras - Tirsense -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupa mistrzowska

12:00Leixoes U23 - Famalicao U23 2:1

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Runda przegranych

16:00Portimonense U23 - Benfica U23 -:-

ROSJA: PFL - Group 1

12:00Anży - Forte Taganrog 1:1
15:00Kuban - Inter Cherkessk -:-

RPA: Pierwsza liga

16:00Supersport - TS Galaxy -:-

RPA: GladAfrica Championship

14:30Cape Umoya United - Uthongathi -:-

RUMUNIA: Liga 1

16:30Sepsi Sf. Gheorghe - Chindia Targoviste -:-
19:30Viitorul Constanta - Academica Clinceni -:-

SERBIA: Prva Liga

28'Sloga Kraljevo - Radnicki 1923 0:0

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

14:30Stepojevac Vaga - Studentski Grad -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

13:30Horseed - Jeenyo -:-

SYRIA: Premier League

70'Al Shorta - Tishreen 1:2
65'Al Wahda - Al Jaish 1:0
67'Al-Sahel - Al Karamah 0:1
68'Horriya - Harjaleh 0:1
71'Hottin - Al-Ittihad 1:0
70'Wathbah - Jableh 0:0

SZKOCJA: Dywizja 1

20:45PrzełożoneRaith - Dunfermline -:-

SZWAJCARIA: Challenge League

19:00Chiasso - Aarau -:-
19:00Schaffhausen - Lausanne Ouchy -:-
20:00Grasshoppers - Winterthur -:-
20:00Wil - Xamax -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

11:30Joondalup (Aus) - Canning (Aus) 2:0
11:30Mandurah City (Aus) - Ashfield (Aus) 5:0
11:30Olympic Kingsway (Aus) - Swan United (Aus) 6:2
12:00Baia Mare (Rou) - Bistrita (Rou) 4:1
PrzerwaStirling Lions (Aus) - Western Knights (Aus) 1:2
43'FK Novosibirsk (Rus) - Kaluga (Rus) 1:0
16:00OdwołaneBodo/Glimt (Nor) - Vålerenga (Nor) -:-
17:30OdwołaneNorrby (Swe) - Lindome (Swe) -:-
19:00OdwołaneNotodden (Nor) - Honefoss (Nor) -:-
20:30Bray (Irl) - Bohemians (Irl) -:-

ŚWIAT: Club Friendly Women

PrzerwaPerth K (Aus) - Balcatta K (Aus) 1:3
14:30Sundsvall K (Swe) - Pitea K (Swe) -:-

TURCJA: 1. Lig

17:00Istanbulspor - Keciorengucu -:-

UGANDA: Premier League

28'Express - Busoga 1:0
28'Kampala City - UPDF 4:0
28'Myda - Airtel Kitara 0:1
28'URA SC - Kyetume 2:0

UKRAINA: Persha Liga

16:00Ch. Odessa - Kramatorsk -:-

UKRAINA: Youth League

11:00Olimpik Donieck U21 - Szachtar U21 0:3
11:00Ruch Lwów U21 - Desna U21 3:0
70'Mariupol U21 - Worskła Połtawa U21 0:1

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

00:00Wanderers - Montevideo City -:-

WĘGRY: OTP Bank Liga

20:00DVTK - MTK Budapest -:-

WYSPY OWCZE: 1. Deild

20:30Runavik 2 - Vikingur 2 -:-

ZEA: Division 1

14:30Al Urooba - Al Hamriyah -:-
14:35Al Bataeh - Al-Taawon -:-
14:35Al Thaid - Masafi -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.