REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

18:05Al Shabab - Al-Taawon 1:0
18:15Abha - Al Nasr Riyadh 0:2
18:20Al-Hazem - Al Adalh 1:2
PrzerwaAl-Hilal - Al-Fateh 1:0

AUSTRALIA: A-League

11:30Brisbane Roar - Sydney FC 1:1

BELGIA: Jupiler League

90+'Leuven - Eupen 1:1
90+'Oostende - Beerschot VA 1:2

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety

15:00Zorka-BDU K - Bobruichanka K 5:2
17:00Minsk FK K - Białoruś U19 K 1:2

BRAZYLIA: Serie A

00:00Gremio - Fluminense 1:0
00:45PrzełożonePalmeiras - Vasco -:-

BRAZYLIA: Serie C

23:00Jacuipense - Remo 1:2
01:00Ferroviario - Botafogo PB 2:0
23:00Boa - Volta Redonda -:-

BUŁGARIA: Parva Liga

19:00Levski - Beroe 0:2

CHINY: Super Liga

12:00Shanghai Shenhua - Dalian Pro 2:2
14:00Shenzhen - Henan Jianye 1:2

EGIPT: Pierwsza liga

16:00PrzełożoneHaras El Hodood - El Masry -:-
18:30Pyramids - Tanta 3:0
21:00Al Ittihad - Zamalek -:-

EUROPA: Liga Europy - Play Offy

21:00Inter - Leverkusen -:-
21:00Manchester Utd - FC Kopenhaga -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga

17:30HIFK - TPS Turku 2:0
17:30Honka - SJK 0:0

FINLANDIA: Ykkonen

17:30Ekenas - Gnistan 2:1
17:30MuSa - MyPa 4:1
17:30SJK Akatemia - Mikkeli 1:0

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

17:30Rovaniemi 2 - OLS Oulu 1:3

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

19:00Dila Gori - Lokomotiv Tbilisi 0:1

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

15:30Shukura - Bolnisi 1:1

IRAN: Persian Gulf Pro League

17:15Machine Sazi - Pars Janoobi Jam 1:1
18:00Foolad - Saipa 0:0
18:00Naft M.I.S - Gol Gohar 2:3
18:00Peykan - Sanat-Naft 1:0
18:00Shahin Bushehr - Tractor-Sazi 0:0

IRAN: Hazfi Cup

17:45Esteghlal F.C. - Sepahan 2:0

IRLANDIA: FAI Cup

8'Finn Harps - St. Patricks 1:0

ISLANDIA: Pepsideild

21:15PrzełożoneBreidablik - Fylkir -:-

ISLANDIA: Division 2

21:15PrzełożoneVidir - Selfoss -:-

JAPONIA: J3 League

11:30Toyama - Sagamihara 3:0

JAPONIA: Nadeshiko League Women

11:00JEF United K - Ehime K 0:0

JORDANIA: Pierwsza Liga

17:00Al Sareeh - Sahab 1:0
62'Al-Faisaly Amman - Al Hussein 1:1
64'Al Jazeera Amman - Aqaba 1:0

KAZACHSTAN: First Division

16:00PrzełożoneAkademiya Ontustik - Aktobe -:-
16:00PrzełożoneArys - Baykonur Kyzylorda -:-
16:00PrzełożoneFK Kyran - Zhetysu 2 -:-
16:00PrzełożoneMaqtaaral - Kairat Academy -:-
16:00PrzełożoneSdyushor - FK Akzhayik -:-
16:00PrzełożoneShakhtar Bulat - Atyrau -:-

KIRGISTAN: Premier Liga

14:00Alga - Alay Osh 2:1
14:00Neftchi Kochkor-Ata - Kaganat 2:1

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

12:30Jeju - Asan 2:1

KOREA POŁUDNIOWA: WK League Women

11:00Changnyeong K - Incheon Hyundai Steel K 0:1
11:00Sejong Sportstoto K - Boeun Sangmu K 2:1
11:00Seoul K - Gyeongju K 1:2
11:00Suwon FMC K - Hwacheon K 1:2

MAROKO: Botola Pro

21:00Wydad - Khouribga -:-
23:00Difaa El Jadidi - FAR Rabat -:-

MEKSYK: Liga MX - Apertura

02:00Atl. San Luis - Atlas 1:1

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:00Chinandega - Esteli 1:5
01:00Ocotal - Managua FC 5:0

NORWEGIA: Eliteserien

23'Molde - Brann 1:1

NORWEGIA: OBOS-ligaen

18:00Jerv - Kongsvinger 1:1
18:00Oygarden - Stjordals Blink 0:1
18:00Ranheim - Raufoss 3:0
18:00Sogndal - Ham-Kam 4:2
18:00Strømmen - Grorud 2:1
18:00Tromsø - Sandnes 5:0
18:00Ull/Kisa - Åsane 0:3

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

14:30OdwołaneRosenborg 2 - Odd 2 -:-
15:30Rosenborg 2 - Sotra 1:2
18:00Odd 2 - Baerum Sportsklubb 1:1

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

19:00OdwołaneLillestrom 2 - Ull/Kisa 2 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

19:00PrzełożoneStrømsgodset 2 - Krakeroy -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 4

18:00OdwołaneArdal - Sogndal 2 -:-
18:00OdwołaneBrann 2 - Lysekloster -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

15:00OdwołaneStabaek 2 - Bodo/Glimt 2 -:-
17:00OdwołaneUllern - Tromsø 2 -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

00:30San Lorenzo - Guarani 1:1

PERU: Liga 1 - Apertura

01:00PrzełożoneA. Lima - Binacional -:-
20:30PrzełożoneHuancayo - Cajamarca -:-

ROSJA: Premier Liga

16:00Ural - Dyn. Moskwa 0:2

ROSJA: PFL - Group 2

14:00PrzełożoneZvezda St. Peterburg - Luki-Energiya -:-
16:00Din. Moskwa 2 - Vladimir 2:1

ROSJA: PFL - Group 3

12:00Chimki 2 - Sakhalin 2:0

ROSJA: PFL - Group 4

15:00Lada Dimitrovgrad - Tiumeń 0:2

SYRIA: Syria Cup

45+'Al Wahda - Al Majd 1:0

SZWAJCARIA: Super League - Baraż o utrzymanie

18:15Thun - Vaduz 4:3

SZWECJA: Allsvenskan

19:00Helsingborg - Norrkoping 3:2
19:00Sirius - Varbergs 3:3

SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland

19:00Ytterhogdals - IFK Ostersund -:-
19:30Notvikens IK - Bodens -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

20:00Kungsangens - Skiljebo -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Östra Götaland

19:30Kristianstads - Osterlen FF -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

14:00Genk (Bel) - RWDM (Bel) 3:2
16:00Dinaz Vyshgorod (Ukr) - Desna (Ukr) 1:4
17:00Esbjerg (Den) - Aarhus Fremad (Den) 2:1
17:30Birkirkara (Mlt) - Naxxar Lions (Mlt) 1:1
18:00PAOK (Gre) - Volos (Gre) 2:0
18:30Middelfart (Den) - OKS Odense (Den) -:-
18:45Twente (Ned) - Sittard (Ned) 2:1
73'Balingen (Ger) - Pforzheim (Ger) 3:0

UKRAINA: Persha Liga

18:00PrzełożoneRuch Lwów - MFC Metałurh -:-

USA: USL Championship

01:30PrzełożonePhiladelphia 2 - Hartford Athletic -:-

USA: NWSL Women

04:30OdwołanePortland Thorns K - Chicago K -:-

WŁOCHY: Serie B - Play Out

21:00Pescara - Perugia -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.