REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa

18:45Bayern Monachium - Pilzno -:-
18:45Marsylia - Sporting -:-
21:00Ajax - Napoli -:-
21:00Club Brugge - Atl. Madryt -:-
21:00Eintracht Frankfurt - Tottenham -:-
21:00FC Porto - Bayer Leverkusen -:-
21:00Inter - Barcelona -:-
21:00Liverpool - Rangers -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Games U19

14:00Ekwador U19 - Kolumbia U19 -:-
16:15Argentyna U19 - Chile U19 -:-
20:00Wenezuela U19 - Urugwaj U19 -:-
21:00Paragwaj U19 - Peru U19 -:-

ANGLIA: Championship

20:45Bristol City - Coventry -:-
20:45Luton - Huddersfield -:-
20:45Sheffield Utd - QPR -:-
20:45Sunderland - Blackpool -:-
21:00Cardiff - Blackburn -:-
21:00Reading - Norwich -:-

ANGLIA: League One

20:45Burton - Fleetwood -:-
20:45Cheltenham - Bolton -:-
20:45Ipswich - Cambridge Utd -:-
20:45Plymouth - Sheffield Wed -:-

ANGLIA: League Two

20:45Hartlepool - Doncaster -:-
20:45Stevenage - Sutton -:-
20:45Swindon - Newport -:-
20:45Walsall - Northampton -:-

ANGLIA: National League

20:45Aldershot - Eastleigh -:-
20:45Barnet - Maidstone -:-
20:45Boreham Wood - Bromley -:-
20:45Chesterfield - Dagenham & Red. -:-
20:45Dorking - Yeovil -:-
20:45Gateshead - Altrincham -:-
20:45Halifax - York -:-
20:45Notts County - Wrexham -:-
20:45Oldham - Scunthorpe -:-
20:45Solihull Moors - Wealdstone -:-
20:45Southend - Woking -:-
20:45Torquay - Maidenhead -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

20:45Ashton Utd - Whitby -:-
20:45FC United - South Shields -:-
20:45Marske - Lancaster -:-
20:45Morpeth - Bamber Bridge -:-
20:45Radcliffe - Stalybridge -:-
20:45Warrington - Warrington Rylands -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

20:45Ilkeston - St. Ives -:-
20:45Nuneaton - Bedford -:-

ANGLIA: Southern League South Division

20:45Hayes & Yeading - Gosport -:-
20:45North Leigh - Hanwell Town -:-
20:45PrzełożonePoole - Plymouth Parkway -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

16:00Bishop's Stortford - Folkestone -:-
20:45Margate - Haringey -:-

ANGLIA: Puchar FA - Kwalifikacje

20:45AFC Fylde - Congleton -:-
20:45Ashington - Stocksbridge -:-
20:45Biggleswade Town - Billericay -:-
20:45Boston Utd - Basford -:-
20:45Curzon Ashton - Scarborough -:-
20:45Hanley Town - Chester -:-
20:45Plymouth Parkway - Oxford City -:-

ANGLIA: EFL Trophy

20:00Bristol Rovers - Crystal Palace U21 -:-
20:00Exeter - Southampton U21 -:-
20:00Gillingham FC - Brighton U21 -:-
20:00Harrogate - Everton U21 -:-
20:00Mansfield - Derby -:-
20:00Milton Keynes - West Ham U21 -:-
20:00Tranmere - Leeds U21 -:-
20:30Barrow - Manchester Utd U21 -:-
20:30Bradford City - Leicester U21 -:-
20:45Colchester - Charlton -:-
20:45Oxford Utd - Chelsea U21 -:-
20:45Portsmouth - Aston Villa U21 -:-

ANGLIA: Professional Development League

15:00Peterborough U21 - Birmingham U21 -:-

ANGLIA: Premier League Cup

14:00Watford U21 - Huddersfield U21 -:-

ANGLIA: Akademicy U18

20:00Derby U18 - Nottingham U18 -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

17:00Al Qadisiya - Al Riyadh -:-
17:45Ohod - Al Arabi -:-
19:15Al Akhdoud - Al-Shoalah -:-

ARGENTYNA: Liga Profesional

01:00Rosario - Union Santa Fe 1:1
19:00Aldosivi - Barracas Central -:-
21:30Godoy Cruz - San Lorenzo -:-
21:30Newells Old Boys - Arsenal Sarandi -:-
00:00Sarmiento Junin - Tigre -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

00:00Deportivo Moron - Instituto 1:0
00:05All Boys - Santamarina 1:0
02:00Belgrano - Chacarita Juniors 3:0
20:00Flandria - Tristan Suarez -:-

ARGENTYNA: Torneo Federal

01:30Sportivo Belgrano - San Martin Formosa 2:1

ARGENTYNA: Primera C - Clausura

23:00Midland - Leandro N. Alem 3:1

ARGENTYNA: Primera D - Apertura

20:30Def. de Cambaceres - Yupanqui -:-
20:30Deportivo Muniz - Deportivo Paraguayo -:-
20:30Lugano - Central Ballester -:-
20:30Sportivo Barracas - CSR Espanol -:-

ARGENTYNA: Reserve League - druga runda

15:00Estudiantes 2 - River Plate 2 -:-
16:00Argentinos Jrs 2 - Lanus 2 -:-
16:00Patronato 2 - Colon Santa Fe 2 -:-
16:00San Lorenzo 2 - Godoy Cruz 2 -:-
16:00Talleres Cordoba 2 - Huracan 2 -:-

ARMENIA: Puchar Armenii

17:00Ararat - Ararat-Armenia -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna

19:00SAK Klagenfurt - Union Gurten -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód - Tyrol

19:30Motz/Silz - Reichenau -:-

AZERBEJDŻAN: First Division

13:00Qarabag 2 - Neftci Baku 2 -:-
13:00Shamakhi 2 - Lokbatan -:-
13:30Imisli FK - Sabail 2 -:-

AZJA: Puchar AFC - Play Offy

17:00Al Seeb (Oma) - Al-Rifaa (Bhr) -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

21:00Palmaflor - Royal Pari -:-
00:15Nacional Potosi - Guabira -:-

BRAZYLIA: Serie A

01:00Botafogo RJ - Palmeiras 1:3

BRAZYLIA: Serie B

01:00Guarani - Londrina 1:0
01:00Sampaio Correa - Ponte Preta 2:1
00:00Brusque - Sport Recife -:-
00:00CRB - Chapecoense-SC -:-
00:00Gremio - CSA -:-
00:00Operario - Vasco -:-
00:00Vila Nova - Criciuma -:-

BRAZYLIA: Copa do Brasil U20

20:00Internacional U20 - Londrina U20 -:-
20:15Fluminense U20 - Cruzeiro U20 -:-
21:00America Mineiro U20 - Flamengo U20 -:-
21:30Real Ariquemes U20 - Remo U20 -:-

BUŁGARIA: Vtora liga

15:00CSKA 1948 Sofia II - Etar -:-
15:00Ludogorets II - Dobrudzha -:-
15:00Sozopol - Botev II -:-
15:00Strumska Slava - Minyor Pernik -:-

BUŁGARIA: Third League - South-East

15:00Asenovets - Borislav Parvomay -:-
15:00Beroe II - Atletik Kuklen -:-
15:00Chernomorets 1919 - Karnobat -:-
15:00Dimitrovgrad - Vereya -:-
15:00Gigant Saedinenie - Rozova Dolina -:-
15:00Haskovo - Zagorets -:-
15:00Levski Karlovo - Lok. Plovdiv II -:-
15:00Nesebar - Sliven -:-
15:00Spartak Plovdiv - Rodopa Smolyan -:-
15:00Yambol 1915 - Sokol Markovo -:-

BUŁGARIA: Third League - South-West

15:00Levski II - CSKA Sofia II -:-

CHILE: Primera División

23:00U. De Chile - A. Italiano 2:3
00:00Colo Colo - U. Catolica -:-

CHILE: Primera B

01:30San Luis - Deportes Iquique 0:0
01:30U. De Concepcion - Deportes Temuco 1:0

CHINY: Super Liga

09:30Hebei - Cangzhou -:-
13:30Dalian Pro - Tianjin Jinmen Tiger -:-
13:30Guangzhou City - Shenzhen -:-
13:30Shanghai Shenhua - Henan Songshan Longmen -:-
13:30Zhejiang Professional - Wuhan Three Towns -:-

CHORWACJA: Druga NL

15:30Sesvete - Zdralovi -:-

CZECHY: Dywizja A

16:00Aritma Prague - Marianske Lazne -:-

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

02:00Tecnico U. - Dep. Cuenca 1:0

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Kwalifikacje

15:30Malta (Am) - Belgrade (Am) -:-
16:30PrzełożoneIvano-Frankivsk Oblast (Am) - Split Region (Am) -:-

EUROPA: Liga Młodzieżowa UEFA - Play Offy zwycięzców

15:00Gabala U19 - Hajduk Split U19 -:-
20:45Shamrock U19 - Alkmaar U19 -:-

EUROPA: Liga Młodzieżowa UEFA - Runda grupowa

13:00Bayern Monachium U19 - Pilzno U19 -:-
13:00FC Porto U19 - Leverkusen U19 -:-
14:00Eintracht Frankfurt U19 - Tottenham U19 -:-
14:00Juventus U19 - M. Haifa U19 -:-
14:00Liverpool U19 - Rangers U19 -:-
14:00Marsylia U19 - Sporting U19 -:-
15:00Ajax U19 - Napoli U19 -:-
16:00Club Brugge U19 - Atl. Madryt U19 -:-
16:00Inter U19 - Barcelona U19 -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 1 - Liga A

11:00Francja U19 K - Irlandia Północna U19 K -:-
11:30Grecja U19 K - Holandia U19 K -:-
14:00Polska U19 K - Irlandia U19 K -:-
15:00Szwecja U19 K - Turcja U19 K -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 1 - Liga B

11:00Chorwacja U19 K - Cypr U19 K -:-
15:30Czarnogóra U19 K - Azerbejdżan U19 K -:-
16:00Gruzja U19 K - Macedonia Północna U19 K -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 1 - Liga A

12:00Francja U17 K - Szwajcaria U17 K -:-
15:00Włochy U17 K - Islandia U17 K -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 1 - Liga B

17:00Białoruś U17 K - Armenia U17 K -:-
19:00Luksemburg U17 K - Gruzja U17 K -:-

FRANCJA: Ligue 2

20:45Guingamp - Rodez -:-

HOLANDIA: Tweede Divisie

20:00HFC - Quick Boys -:-
20:00Kozakken Boys - Noordwijk -:-
20:00Lisse - Jong Volendam -:-
20:00Spakenburg - Excelsior Maassluis -:-
20:00TEC - IJsselmeervogels -:-

HOLANDIA: Derde Divisie

20:00Barendrecht - Sportlust -:-
20:00DVS '33 Ermelo - ASWH -:-
20:00Excelsior 31 - SteDoCo -:-
20:00GVVV - Sparta Nijkerk -:-
20:00Rijnvogels - VVOG -:-
20:00RKAV Volendam - Harkemase Boys -:-
20:00Staphorst - ACV Assen -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: Irish League Cup

20:45Annagh - Larne -:-
20:45Ballyclare - Newry City -:-
20:45Ballymena - Coleraine -:-
20:45Cliftonville - C. Rangers -:-
20:45Dundela - Linfield -:-
20:45Dungannon - Portadown -:-
20:45Glenavon - Loughgall -:-
20:45Glentoran - Warrenpoint -:-

KATAR: Division 2

19:00Al Muaidar - Al Bidda -:-

KAZACHSTAN: First Division

12:00Igilik - Kaisar -:-
12:00Zhetysu - Okzhetpes -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

03:00Patriotas - U. Magdalena 3:1

KUBA: Liga Nacional - Clausura

00:00Artemisa - FC Guantanamo -:-
00:00FC Cienfuegos - Las Tunas -:-
00:00FC La Habana - FC Villa Clara -:-
00:00FC Santiago de Cuba - FC Camaguey -:-

LESOTHO: Premier League

13:00Liphakoe - CCX -:-
13:00Machokha - LMPS -:-
15:00Bantu - Lijabatho -:-
15:00Defence Force - Lifofane -:-
15:00Linare - Manonyane -:-
15:00Lioli - Galaxy -:-
15:00Matlama - Naughty Boys -:-
15:00Mazenod - LCS -:-

MALEZJA: Super Liga

15:00Kedah - Johor DT -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

00:05Leones Negros - Celaya -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Apertura

23:30Cafetaleros - Escorpiones 5:1

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Costa do Sol - Black Bulls -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia

15:00Kolonia U19 - Oberhausen U19 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

18:00Grorud 2 - Lyn -:-
18:00Sandviken - Stabaek 2 -:-
18:30Oppsal - Skeid 2 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

20:00Kongsvinger 2 - Brumunddal -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 3

15:00Sandnes 2 - Haugesund 2 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 4

16:30IL Express - Start 2 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

15:00Tromsø 2 - Mjondalen 2 -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

00:00Guarani - Resistencia 0:1

PERU: Liga 1 - Clausura

20:00Grau - Carlos Stein -:-
20:00U. San Martin - AD Cantolao -:-
22:15Dep. Municipal - Cajamarca -:-
00:30Cienciano - Huancayo -:-

POLSKA: eWinner 2 liga

18:00Kotwica Kołobrzeg - Garbarnia Kraków -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

12:00Farense U23 - Sporting U23 -:-
12:00Vizela U23 - Braga U23 -:-
16:00Gil Vicente U23 - Rio Ave U23 -:-

ROSJA: Puchar - Regions Path

16:00Nevinnomyssk - Neftekhimik -:-

RPA: Pierwsza liga

17:00Sekhukhune - Orlando -:-
19:30Golden Arrows - Cape Town City -:-
19:30Stellenbosch - Maritzburg Utd -:-
19:30Supersport - Royal AM -:-
19:30TS Galaxy - Marumo Gallants -:-

RUMUNIA: Liga 2

16:00Din. Bucharest - Unirea Slobozia -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6

14:00CS U Craiova 2 - Sporting Rosiori -:-

SAN MARINO: Coppa Titano

20:45Cosmos - Virtus -:-
20:45Domagnano - Libertas -:-
20:45Fiorentino - La Fiorita -:-

SESZELE: First Division League

16:00Northern Dynamo - St Michel Utd -:-

SŁOWACJA: 2. liga

15:00FK Humenne - Trebisov -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Gaadiidka - Dekedda -:-

SZKOCJA: Premiership

20:45Ross County - Motherwell -:-

SZKOCJA: Dywizja 1

20:45Cove Rangers - Dundee FC -:-
20:45Queen's Park - Morton -:-

SZKOCJA: League One

20:45Montrose - Airdrieonians -:-

SZKOCJA: Lowland League

20:45Berwick - Stirling University -:-
20:45Civil Service Strollers - East Stirlingshire -:-
20:45Cowdenbeath - Spartans -:-
20:45Gala Fairydean - Dalbeattie Star -:-
20:45PrzełożoneRangers B - Broomhill -:-

SZWECJA: Superettan

19:00Öster - Brommapojkarna -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Polisi Tanzania - Geita Gold -:-
15:00Ihefu - Tanzania Prisons -:-

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

16:00CS Sfaxien - Stade Tunisien -:-
16:00Monastir - Club Africain -:-
16:00Sidi Bouzid - Rejiche -:-
16:00Slimane - Olympique Beja -:-
16:00US Tataouine - Bizertin -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

13:30Altyn Asyr - Merw -:-
13:30Energetik - Sagadam -:-
14:00Nebitci - FC Asgabat -:-

UGANDA: Premier League

15:00Bright Stars - Maroons -:-

URUGWAJ: Copa Uruguay

21:00Defensor Sp. - Liverpool M. -:-

WENEZUELA: Primera Division - Puchar Ameryki Środkowej - Play Offy

23:00La Guaira - Estudiantes M. -:-

WŁOCHY: Coppa Italia Serie C

14:30Juve Stabia - Audace Cerignola -:-
15:00Avellino - Fidelis Andria -:-
15:00Turris - Gelbison -:-
17:30Crotone - ACR Messina -:-
17:30Taranto - Monopoli -:-
21:00Foggia - Picerno -:-
21:00Latina - Calcio Giugliano -:-
21:00Virtus Francavilla - Potenza -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.