REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Zakończone

AFRYKA: Mistrzostwa Narodów Afryki - Kwalifikacje

17:00OdwołaneSao Tome and Principe - Kamerun -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana

02:30Colon (Arg) - Atletico-MG (Bra) 2:1

ANGLIA: Professional Development League

14:00Hull U23 - Leeds U23 2:1
14:00Watford U23 - Bristol City U23 2:1
15:00Barnsley U23 - Wigan U23 1:4

ANGOLA: Girabola League

16:00PrzełożoneAcademica - Sagrada -:-
16:00PrzełożoneInterclube - Primeiro de Maio -:-
16:00PrzełożoneLibolo - Ferroviario do Huambo -:-
16:00PrzełożoneOnze Bravos - Cubango -:-
16:00PrzełożonePetro - Santa Rita -:-
16:00PrzełożonePrimeiro de Agosto - Caala -:-
16:00PrzełożoneSporting de Cabinda - Desportivo Huila -:-
16:00PrzełożoneWiliet - Progresso -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

17:20Al Adalh - Abha 2:1
17:35Al Feiha - Al Wehda 0:1

ARGENTYNA: Primera Nacional

02:10Gimnasia Jujuy - Quilmes 0:0

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód

18:30Traiskirchen - Bruck Leitha 0:1

AZJA: AFC Mistrzostwa młodzieży U16 - Kwalifikacje

10:00Kambodża U16 - Japonia U16 0:8
10:30Chiny U16 - Mariany Północne U16 15:0
10:30Chińskie Tajpej U16 - Tajlandia U16 0:6
11:00Timor Wschodni U16 - Australia U16 0:1
11:30Liban U16 - Irak U16 1:2
13:00Bahrajn U16 - Indie U16 0:5
13:00Turkmenistan U16 - Uzbekistan U16 2:3
13:00Wietnam U16 - Macau U16 6:0
13:30Laos U16 - Malezja U16 1:0
13:30Myanmar U16 - Korea Południowa U16 0:1
14:00Brunei U16 - Indonezja U16 0:8
14:15Malediwy U16 - Afganistan U16 0:3
15:00Bhutan U16 - Bangladesz U16 0:3
16:00Jordania U16 - Kuwejt U16 1:1
16:00Zjednoczone Emiraty Arabskie U16 - Kirgistan U16 2:1

BAHRAJN: Premier Liga

16:00Al-Hidd - East Riffa 1:0
18:30Al-Shabbab - Al-Ahli Manama 0:4

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

17:00FC Minsk - Slavia Mozyr 1:0

BRAZYLIA: Serie B

02:30Brasil de Pelotas - Figueirense 2:2

BRAZYLIA: Brasileiro U20

00:00Bahia U20 - Ponte Preta U20 1:0

BUŁGARIA: Parva Liga

16:30Cherno More - Botev Plovdiv 2:0

BUŁGARIA: Vtora liga

16:00Kariana Erden - Pirin Blagoevgrad 2:2
16:00Lok. Sofia - Lok. Gorna 3:0
17:30Neftochimic Burgas - Chernomorets Balchik 1:0

BURKINA FASO: Premier League

17:30ASF Dioulasso - AS Douanes 1:0
17:30US Ouagadougou - Kadiogo 1:2

CHINY: Super Liga

13:35Chongqing Lifan - Jiangsu Suning 1:2

CHORWACJA: 1. HNL

18:00Lok. Zagreb - Osijek 2:1

CYPR: Pierwsza Dywizja

18:00Ol. Nicosia - AEK Larnaca 2:2

CYPR: Division 2

17:00Anagennisi - Sotiras 0:0

CZECHY: 1. Liga

18:00Bohemians 1905 - Zlin 2:2

CZECHY: Dywizja 2

17:00Vitkovice - Sokolov 4:0
18:00Jihlava - Brno 3:2

CZECHY: CFL - Group A

17:00Kraluv Dvur - Vltavin 2:0

CZECHY: MSFL

16:00Otrokovice - Dolni Benesov 6:1
16:30Kromeriz - Ostrava B 0:2

CZECHY: Karlovarsky KP

18:00FC Cheb - Kralovske Porici 1:3

CZECHY: Zlinsky KP

18:30Batov - Velke Karlovice 5:0

CZECHY: Liga U19

12:00Opawa U19 - Pardubice U19 3:2
13:15Karwina U19 - Slavia Praga U19 0:2
13:15Sigma Ołomuniec U19 - Pilzno U19 1:3

DANIA: 1st Division

18:30Hvidovre - Koge 2:2

FINLANDIA: Veikkausliiga - Grupa spadkowa

17:30VPS - Lahti 1:2

FRANCJA: National

18:00Toulon - Laval 0:1

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

14:00Bolnisi - Torpedo Kutaisi 2:0
14:00Rustavi - Lokomotiv Tbilisi 2:1
18:00Dinamo Batumi - Saburtalo Tbilisi 1:0

HOLANDIA: Eredivisie U19

16:30Sparta Rotterdam U19 - Vitesse U19 3:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

03:15Platense - Olimpia 2:1

INDIE: Calcutta Premier Division A

11:00Aryan - Southern Samity 1:1
13:30East Bengal - Rainbow 1:0

INDONEZJA: Liga 1

10:30PSIS Semarang - Persebaya 0:4
13:30Persela - Arema 2:0

IRAN: Persian Gulf Pro League

15:00Tractor-Sazi - Gol Gohar 1:0
16:30Shahr Khodrou - Foolad 0:1
17:00Nassaji Mazandaran - Shahin Bushehr 2:0
17:00Pars Janoobi Jam - Saipa 3:2
17:00Peykan - Machine Sazi 6:2
17:00Sepahan - Naft M.I.S 0:0
17:15Sanat-Naft - Zob Ahan 1:1

IZRAEL: Liga Alef North

12:00Maccabi Tamra - Hapoel Kafr Kanna 1:1
13:00Hapoel Kaukab - H. Herzliya 3:2
13:30MS Tira - M. Ironi Kiryat 1:1
13:30M. Tzur Shalom - Hapoel Iksal Imad 0:1
14:00Ironi Tiberias - Hapoel Bnei Zalfa 0:0
17:00PrzełożoneH. Asi Gilboa - Shapira -:-

IZRAEL: Liga Alef South

12:45Ironi Or Yehuda - H. Marmorek 1:2
13:00H. Bikat Hayarden - Agudat Sport Ashdod 0:1
13:30Hak. Ramat Gan - Hapoel Azor 4:3
13:30Maccabi Yavne - Kiryat Gat 1:0
13:30M. Herzliya - Maccabi Shaarayim FC 2:0
14:00Maccabi Jaffa - Nordia Jerusalem 0:0
14:30Shimshon Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem 1:3

KANADA: U Sports

02:15McGill - Montreal 1:4

KATAR: QSL

15:50Al-Sadd - Umm-Salal 2:1
18:00Al Sailiya - Qatar SC 1:0

KAZACHSTAN: First Division

11:00Altay - FC Astana 2 3:0
12:00Zhetysu 2 - Baykonur Kyzylorda 1:1
13:00Akademiya Ontustik - Kairat Academy 0:1
13:00Ekibastuz - FK Kyran 4:2
13:00Kaspij Aktau - FK Akzhayik 1:1
13:00Maqtaaral - Aktobe Zhas 2:0
13:00Shakhtar Bulat - Kyzylzhar 1:2

KOLUMBIA: Torneo Aguila - Clausura

02:00Quindio - Atletico F.C. 0:4
02:30Pereira - Leones 1:1
03:00Cortulua - Real Cartagena 1:0

KOREA POŁUDNIOWA: National League

12:00Changwon - Gimhae 1:0
12:00Cheonan City - Gangneung 2:1

KOSTARYKA: Primera División - Apertura

23:00Cartagines - ADR Jicaral 0:1
04:00Zeledon - Saprissa 0:1

LIBAN: Pierwsza Liga

16:30Nejmeh SC - Al Ansar 1:0

LITWA: I Lyga

16:30Dainava Alytus - Dziugas Telsiai 0:1

MALTA: Division 1

18:00Zebbug - Swieqi 2:1

MAROKO: Botola Pro

13:00PrzełożoneBerkane - Rapide Oued Zem -:-
13:00PrzełożoneFAR Rabat - Safi -:-
13:00PrzełożoneKhemis Zemamra - Raja Casablanca -:-
13:00PrzełożoneWydad - Youssoufia Berrechid -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

23:00Necaxa K - Puebla K 2:3
00:00Veracruz K - Santos Laguna K 0:1
01:00Club America K - Leon K 0:0
02:00Pachuca K - Tigres K 3:2
03:00Atl. San Luis K - Monterrey K 1:5
03:00Juarez K - U.N.A.M. K 1:0
04:00Guadalajara K - Queretaro K 2:1

MOŁDAWIA: Liga Narodowa

15:00Sfintul - Milsami 3:0
18:00Petrocub - Zimbru 1:0

NAMIBIA: MTC Premiership

20:00PrzełożoneAfrican Stars - Eleven Arrows -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

18:30Heidenheim - Darmstadt 1:0
18:30Kiel - Hannover 1:2

NIEMCY: Regionalliga Nordost

17:00Berliner AK 07 - Cottbus 2:2
18:00Nordhausen - Erfurt 1:0

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

18:00Bergisch Gladbach - Schalke II 0:3

NIEMCY: Oberliga Bayern Süd

17:15Pipinsried - Ismaning 3:1

OMAN: Professional League

15:15Al Orouba - Dhofar 0:0
15:25Al Suwaiq - Al Nahda 1:2
18:00Bahla - Al-Rustaq 0:0

PARAGWAJ: Copa Paraguay

00:45Atyra - Sol De America 0:2

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

18:00Piast Gliwice - Raków Częstochowa 2:1

POLSKA: III Liga - Grupa IV

16:00Podhale Nowy Targ - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:2

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

12:00Guimaraes U23 - Famalicao U23 2:2
13:00Estoril U23 - CD Cova da Piedade U23 1:0
17:00Rio Ave U23 - Aves U23 1:2

ROSJA: Premier Liga

16:30Ufa - Sp. Moskwa 1:0

ROSJA: FNL

11:00SKA Chabarowsk - Jenisej 2:0

ROSJA: PFL - East

10:00Sakhalin - FK Novosibirsk 3:2
10:30Czyta - Dynamo Barnaul 3:0
11:00Zenit Irkutsk - Omsk 1:3

ROSJA: PFL - Ural-Povolzhye

17:30Kamaz - Lada Togliatti 4:0

ROSJA: Liga Juniorów

15:00FC Tambow U19 - FK Rostów U19 1:1
18:00Akhmat Grozny U19 - Samara U19 3:1

RUMUNIA: Liga 2

17:00U. Cluj - Petrolul 4:0

SERBIA: Prva Liga

16:00Sindjelic Beograd - Zlatibor Cajetina 2:1

SŁOWACJA: 2. liga

16:00FC Kosice - Ruzomberok B 5:0
17:00Podbrezova - Bardejov 2:1
18:00Poprad - Trebisov 2:0

SŁOWACJA: Divison C Central

16:30Cadca - Lip. Stiavnica 1:2

SYRIA: Premier League

15:00PrzełożoneAl-Ittihad - Wathbah -:-
15:00PrzełożoneAl Karamah - Al Jazira -:-
15:00PrzełożoneAl Nawaeir - Tishreen -:-
15:00PrzełożoneAl Wahda - Al Jaish -:-
15:00PrzełożoneFoutoua - Al-Sahel -:-
15:00PrzełożoneHottin - Al Taliya -:-
15:00PrzełożoneJableh - Al Shorta -:-

ŚWIAT: Clubs

16:30Giannina (Gre) - Apollon Larissa (Gre) 4:1

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie - Kobiety

11:00Serbia U19 K - Czarnogóra U19 K 2:0
18:30Urugwaj U19 K - Boliwia U19 K 3:1

TURCJA: 1. Lig

18:00Erzurum BB - Adanaspor 2:1
18:00Istanbulspor - Balikesirspor 2:2

UKRAINA: Premier League

18:00Dnipro-1 - Karpaty 2:0

UKRAINA: Persha Liga

15:00Ahrobiznes Volochysk - Kramatorsk 2:1
17:00MFC Metałurh - Minaj 0:2

UKRAINA: Youth League

13:00Zorya U21 - Mariupol U21 2:1

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

01:00Wanderers - Nacional 0:1

UZBEKISTAN: Super League

13:15Din. Samarkand - Andijan 0:1
13:15Kokand 1912 - Lok. Tashkent 1:1
13:15Termez Surkhon - AGMK 1:0

WALIA: Division 1

20:30PrzełożoneGoytre AFC - Croesyceiliog -:-

WIETNAM: V.League 1

12:00Gia Lai - Hai Phong 5:1
13:00Than Quang Ninh - BHTS Quang Nam 1:1
14:00Ho Chi Minh - Sai Gon FC 4:1
14:00The Cong - Binh Duong 2:1

WŁOCHY: Primavera 1

15:00Empoli U19 - Cagliari U19 1:2

WŁOCHY: Primavera 2

11:00Juve Stabia U19 - Crotone U19 1:0
15:00Spezia U19 - Cremonese U19 3:0
15:00Verona U19 - Spal U19 3:1

ZEA: UAE League

16:45Al-Ain - Ittihad Kalba 3:2
16:45Al Fujairah - Al-Wahda 1:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.