REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Zakończone

reklama

ALBANIA: Super Liga

14:00Kukesi - Laci 3:0

ANDORA: Primera Divisió

12:00FC Santa Coloma - UE Santa Coloma 1:0

ANGLIA: Premier League 2

13:00Sunderland U23 - West Ham U23 1:2

ANGLIA: WSL 1 Women

13:30Chelsea K - Bristol City K 6:0

ANGLIA: WSL 2 Women

13:00Durham K - Tottenham K 2:1
reklama

ARGENTYNA: Superliga

23:05Velez Sarsfield - Boca Juniors 0:4
01:05Godoy Cruz - Independiente 1:0

ARGENTYNA: Primera B Nacional

23:05Quilmes - Villa Dalmine 1:0

ARGENTYNA: Torneo Federal A

00:00Sportivo Las Parejas - Central Cordoba 1:3
01:30Atletico Parana - Gimnasia E.R. 0:0

AUSTRALIA: National Premier Leagues Play Offs

05:30Edgeworth E. - Brisbane Strikers 0:2

AZJA: AFC Mistrzostwa młodzieży U16 - Kwalifikacje

06:00Wietnam U16 - Australia U16 1:3
08:15Irak U16 - Indie U16 0:0
09:00Korea Północna U16 - Hong Kong U16 2:0
10:00Mongolia U16 - Kambodża U16 2:3
11:00Japonia U16 - Malezja U16 4:0
11:00Mariany Północne U16 - Timor Wschodni U16 1:11
11:45Palestyna U16 - Nepal U16 2:1
15:45OdwołaneZjednoczone Emiraty Arabskie U16 - Jemen U16 -:-

BERMUDY: Premier League

02:00Robin Hood - Dandy Town Hornets 2:0

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

14:00Slavia Mozyr - Krumkachy 3:1

BOLIWIA: Liga de Futbol Prof - Clausura

23:15Nacional Potosi - U. Sucre 2:3

BRAZYLIA: Serie A

00:00Flamengo - Avai 1:1
02:00Santos - Atletico-PR 1:0

BRAZYLIA: Serie B

00:00Ceara - Brasil de Pelotas 2:1

BRAZYLIA: Serie C - Play Offy

01:30Tupi - Fortaleza 1:0

BURUNDI: Ligue A

15:00PrzełożoneAigle Noir FC - Les Lierres -:-
15:00PrzełożoneLe Messager Ngozi - Vital O -:-

CHILE: Primera División

23:00U. De Chile - Everton 2:2
01:30U. De Concepcion - Curico Unido 0:1

CHILE: Primera B

00:00Iberia - Magallanes 2:3

CHINY: Super Liga

09:30Changchun Yatai - Hebei 0:0
13:35Henan Jianye - Shandong Luneng 2:1

CHINY: Liga Jia

13:00Xinjiang Tianshan - Meizhou Hakka 1:3
13:35Beijing Renhe - Shenzhen 2:1

CHINY: Liga Yi

10:00Baotou Nanjiao - Shenyan Dongjin 2:4
10:00Dalian Boyang - Yinchuan Helanshan 0:1
10:00Hainan Seamen - Zhenjiang Huasa 1:1
10:00Hebei Elite - Beijing Technology 2:1
10:00Jiangsu Yancheng - Qingdao Jonoon 0:0
10:00Jiangxi Liansheng - Hunan Billows 1:2
10:00Nantong Zhiyun - Chengdu Qianbao 1:1
10:00Shanghai JuJu - Meizhou Meixian Techand 2:0
10:00Shenyang Urban FC - Heilongjiang Lava 1:0
10:00Shenzhen Ledman - Shanghai Sunfun 4:1
10:00Sichuan Annapurna - Suzhou Dongwu 0:1

CZECHY: CFL

10:15Domazlice - Usti nad Orlici 1:0pen

CZECHY: MSFL

10:15Unicov - Hulin 7:2
10:15Velke Mezirici - Odra Petrkovice 3:2

CZECHY: Dywizja A

10:30Karlovy Vary - Sedlcany 3:5

CZECHY: Dywizja B

10:15Meteor Prague - Ceska Lipa 4:0

CZECHY: Dywizja E

10:15Jesenik - Havirov 0:8
10:15Slavicin - Petrovice 2:1

CZECHY: Liga Juniorów

10:30Mlada Boleslav U21 - Sparta Praga U21 0:2
11:00Pilzno U21 - Dukla Praga U21 4:1

CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet

13:00Slovacko K - Sparta Praga K 0:3
13:30Hradec Kralove K - Liberec K 1:2

DANIA: Superliga

14:00Aalborg - Lyngby 3:1

DANIA: 1st Division

13:00Esbjerg - Koge 1:1
13:00Fredericia - Brabrand 5:1
13:00F. Amager - Skive 1:0
13:00Thisted - Vejle 1:1
13:00Vendsyssel FF - Nykobing 4:2
13:00Viborg - Roskilde 4:3

DANIA: 2nd Division - Group 1

13:00Naestved - Hvidovre 1:2

DANIA: 2nd Division - Group 2

13:00Avarta - Hellerup 0:2

DANIA: 3F Ligaen Women

13:00Brondby K - Varde K 10:0

EKWADOR: Serie A - druga runda

01:00Guayaquil City - Macara 0:3

EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 Kobiet - pierwsza runda

11:00Rumunia U17 K - Grecja U17 K 1:1

FILIPINY: PFL

10:00Ceres - Global 1:0

FINLANDIA: Veikkausliiga

14:00Kemi - VPS 1:1

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

13:00Keski-Uusimaa - KTP 0:1
13:00Klubi 04 - JaPS 1:0
13:00Mikkelin Kissat - Kultsu 3:1
13:00Sudet - Legirus Inter 3:0

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

13:00BK-46 - SalPa 1:1
14:00Espoo - EsPa 8:0

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

13:00VIFK - KuFu-98 1:0
14:00Narpes Kraft - TP-47 6:0

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura

01:00Comunicaciones - Marquense 5:1

HISZPANIA: LaLiga

12:00Espanyol - La Coruna 4:1

HISZPANIA: LaLiga2

12:00Huesca - Valladolid 1:0

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 1

12:00Atl. Madryt B - Cerceda 3:0
12:00Union Adarve - Toledo 2:1

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2

12:00Gijon B - Izarra 3:1
12:00Osasuna B - Leioa 2:1

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 3

12:00Ebro - Hercules 1:0
12:00Elche - Baleares 3:3
12:00Formentera - Alcoyano 0:0
12:00Mallorca - Llagostera 4:0
12:00Olot - Pena Deportina 1:1
12:00Villarreal B - Cornella 2:0

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 4

11:30Cordoba B - Jumilla 2:2
12:00Marbella - Las Palmas B 2:1
12:00Melilla - Betis B 4:0

HISZPANIA: Tercera Division

11:00Don Benito - Cacereno 0:2
11:15Santurtzi - Amurrio Club 3:0
11:30Alaves B - Santuxu 0:1
11:30Alcorcon B - CD Mostoles 1:1
11:30Almeria B - Villacarrillo 4:0
11:30Cabecense - Xerez CD 2:0
11:30Cadiz B - Sevilla C 2:2
11:30Deportivo Getxo - Aurrera de Vitoria 2:0
11:30El Alamo - Colmenar 0:3
11:30Getafe B - Los Yebenes San Bruno 3:0
11:30Internacional - Vallecano B 0:0
11:30Levante UD B - Crevillente 3:1
11:30Minerva - Muleno 2:2
11:30Montijo - Castuera 1:1
11:30RSD Alcala - San Agustin 6:1
11:30San Fernando - Alcobendas 0:1
11:30Tres Cantos - Pozuelo de Alarcon 0:1
11:30Trival Valderas - CP Parla 2:0
11:30Yeclano - Huercal-Overa 5:2
11:45Catarroja - La Nucia 2:2
11:45Maracena - Guadix 2:1
11:45Siete Villas - Bezana 3:0
12:00Atarfe Industrial - Motril 4:1
12:00Berceo - River Ebro 2:2
12:00Borja - Brea 4:0
12:00Borriol - Orihuela 1:1
12:00Castelldefels - Sant Andreu 0:3
12:00Cerdanyola - Santfeliuenc 1:0
12:00CF Gava - UE Figueres 0:4
12:00Conquense - UD Almansa 4:2
12:00Covadonga - R. Oviedo B 0:2
12:00Guadalajara - Quintanar 5:2
12:00Guadalcacin - Atletico Espeleno 1:1
12:00Horta - Granollers 3:2
12:00Huetor Vega - Rincon 1:0
12:00La Virgen - Unionistas de Salamanca 2:0
12:00Olivenza - CD Coria 1:1
12:00Prat - L'Hospitalet 0:1
12:00Praviano - Valdesoto 2:1
12:00Santa Ana - Leganes B 3:1
12:00UD San Pedro - Martos 1:3
12:00Vilafranca - Espanyol B 0:3
12:15Cartagena B - UD Los Garres 1:1
13:00Atletico Union Guimar - Panaderia Pulido San Mateo 3:3
13:00Estrella - Haria 0:0
13:00Lanzarote - Tenerife B 1:1
13:00La Cuadra - Las Palmas C 1:1
13:00Melistar - Velez 1:2
13:00SD Tenisca - Vera 2:0
13:00Villa Santa Brigida - Ibarra 1:0
13:00Yaiza - CD Buzanada 2:1
13:30CD Marino - San Fernando 0:2

HISZPANIA: Primera Division Women

11:00Albacete K - Madrid C. K 1:1
11:30Huelva K - Espanyol K 2:0
11:30Vallecano K - Sevilla K 1:1
12:00Athletic Bilbao K - Valencia K 3:2
12:00Zaragoza CFF K - Tenerife K 1:1

HOLANDIA: Eredivisie

12:30Utrecht - PSV 1:7

HOLANDIA: Derde Divisie

14:00ADO 20 Heemskerk - UNA 2:3
14:00Rosmalen - JVC '31 Cuijk 0:2

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:00UPNFM - Marathon 0:1
03:00Real Espana - CD Honduras 3:2

INDIE: Calcutta Premier Division A

11:15Calcutta Customs - Southern Samity 3:0
13:30East Bengal - Mohun Bagan 2:2

INDONEZJA: Liga 1

10:00Persib - Bhayangkara Utd 1:1
13:30Arema - Persija Jakarta 1:1

INDONEZJA: Liga 2 - Runda zwycięzców

10:00Cilegon United - Pekanbaru 1:0
10:00Persis Solo - PSS Sleman 1:0

IRAN: Division 1

13:45Mazandaran - Malavan 2:1
13:45Rafsanjan - Shahrdari Tabriz 0:0
14:00Fajr Sepasi - Iranjavan 1:0

JAPONIA: J-League Dywizja 2

06:00Mito - Kusatsu 4:0
07:00Gifu - Avispa Fukuoka 1:2
07:00Yamaga - Renofa Yamaguchi 2:3
08:00Kanazawa - Oita 1:1
08:00Yamagata - Kumamoto 0:1
09:00Ehime - Yokohama FC 2:3
10:00Nagoya - Verdy 4:1
12:00V-Varen Nagasaki - Chiba 2:1

JAPONIA: Kobiece Mistrzostwa Piłkarskie

06:00Albirex Niigata K - Urawa K 1:0
06:00Kunoichi K - Vegalta Sendai K 2:4
06:00Sayama K - Parceiro Nagano K 2:1

KANADA: CSL - Play Offy

00:00Vorkuta - Scarborough B. 0:1

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

11:00K. Almaty - Tobol 2:0
11:30Okzhetpes - Atyrau 1:2
13:00Aktobe - Kaisar 0:1
14:00FK Akzhayik - Szachtar K. 1:2

KENIA: Premier League

14:00Bandari - Chemelil 0:1
14:00OdwołaneWestern Stima - Nakumatt -:-
14:00OdwołaneZoo Kericho - Nzoia Sugar -:-

KOLUMBIA: Liga Aguila - Clausura

23:00Ind. Medellin - Aguilas 1:2
01:00Bucaramanga - Santa Fe 2:1
01:00PrzełożonePatriotas - Junior -:-
03:00Once Caldas - America De Cali 0:0
22:15PrzełożoneHuila - Petrolera -:-

KOLUMBIA: Torneo Aguila - Clausura

21:00PrzełożoneBogota - Real Cartagena -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K-League Classic

08:10Seoul - Pohang 1:1
11:00Jeonbuk - Daegu 1:1
12:00Gwangju - Gangwon 1:1

KOREA POŁUDNIOWA: K League Challenge

12:00Seongnam - Asan Mugunghwa 1:0
12:00Seoul E. - Busan 2:2

KOREA POŁUDNIOWA: National League

08:00Busan Kyotong - Changwon 2:2

KOSTARYKA: Primera División - Apertura

04:00Herediano - Carmelita 2:0

ŁOTWA: SynotTip Virslīga

13:00Spartaks - Metta/LU 3:1

MEKSYK: Primera División - Apertura

00:00PrzełożoneLobos BUAP - Tijuana -:-
00:00PrzełożoneQueretaro - Cruz Azul -:-
02:00PrzełożoneTigres - Veracruz -:-
02:06PrzełożonePachuca - Toluca -:-
04:00PrzełożoneClub America - Guadalajara -:-
19:00PrzełożoneU.N.A.M. - Leon -:-

MYANMAR: National League

11:00Shan United - Yangon United 0:0
11:30Chin United - Zwekapin United 0:1

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:30Bochum - Ingolstadt 2:0
13:30Darmstadt - Dresden 3:3
13:30Furth - Nurnberg 1:3

NIEMCY: 3. Liga

14:00Aalen - Magdeburg 0:1
14:00Karlsruher - Erfurt 2:0

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

14:00Norderstedt - Braunschweig II 1:1

NIEMCY: Regionalliga Nordost

13:30Furstenwalde - Viktoria Berlin 4:1
13:30Halberstadt - Auerbach 2:2
13:30Meuselwitz - Chemie Lipsk 4:1

NIEMCY: Regionalliga Sudwest

14:00Hoffenheim II - Stuttgarter Kickers 3:2

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

11:00Jena II - Plauen 4:1

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna

11:00Osnabruck U19 - Holstein Kiel U19 3:1

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa

11:00Karlsruher U19 - Hoffenheim U19 1:1
12:00Unterhaching U19 - Augsburg U19 0:3
13:00Kaiserslautern U19 - Frankfurt U19 1:2
14:00Mainz U19 - Stuttgart U19 3:1

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia

11:00Arminia Klosterhardt U19 - Dortmund U19 3:3
11:00Schalke U19 - Paderborn U19 2:1

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

11:00Frankfurt K - Sand K 1:2
14:00Bayern Munich K - Kolonia K 3:0
14:00Freiburg K - Potsdam K 1:1
14:00SGS Essen K - Hoffenheim K 1:2
14:00Werder Bremen K - Duisburg K 2:1
14:00Wolfsburg K - Jena K 5:0

NIKARAGUA: Primera Division - Apertura

03:00Ferretti - Chinandega 4:1

PANAMA: LPF - Apertura

01:00Independiente - San Francisco 2:1
02:00Tauro - Chorrillo 2:1

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

00:00Libertad - Olimpia Asuncion 2:1
02:10Dep. Capiata - Sol De America 3:0

PERU: Primera División - Clausura

03:00PrzełożoneDep. Municipal - U. de Deportes -:-

POLSKA: III Liga - Grupa I

11:00Tomaszów Mazowiecki - Polonia Warszawa 0:0
12:00Legia II - Olimpia Zambrów 4:1

POLSKA: III Liga - Grupa II

11:00Pogoń Szczecin II - GKS Przodkowo 4:0

POLSKA: III Liga - Grupa III

12:00Ślęza Wrocław - Ruch Zdzieszowice 3:2
13:00Miedź Legnica 2 - Górnik Zabrze 2 3:2

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

12:00Resovia Rzeszów U19 - Motor Lublin U19 0:4

POLSKA: Ekstraliga Kobiet

11:00UJ Krakow K - AZS PWSZ Wałbrzych K 3:3

ROSJA: Premier Liga

13:00Ural - Tosno 3:1

ROSJA: Dywizja 1

10:00Łucz Eniergija - F Woroneż 0:0
12:00Jenisej - Samara 1:0
12:00Sibir - Dynamo SPB 1:1
13:00R. Volgograd - Kuban 2:1
14:00FC Tambow - Wołgar Astrachań 3:1
14:00Orenburg - Jarosław 1:0
14:00Tiumeń - Kursk 4:0

ROSJA: Division 2 - Środkowa

13:00M. Lipetsk - R. Volgograd 2 2:1

ROSJA: Division 2 - Ural-Powołze

12:00Chelyabinsk - Nosta 1:3

ROSJA: Liga Juniorów

09:00Ufa U21 - Arsienał Tuła U21 3:1
11:00Amkar U21 - SKA Chabarowsk U21 1:0

RUMUNIA: Liga 1

14:00Juventus Bucuresti - Gaz Metan 1:1

RUMUNIA: Liga 2

10:00Chindia Targoviste - Braila 2:0

SALWADOR: Primera Division - Apertura

23:00Pasaquina - Santa Tecla 3:3
02:30Chalatenango - Audaz 0:0
02:30Sonsonate - Municipal Limeno 2:0

SŁOWACJA: Dywizja C-Zachód

10:30Trnava B - Puchov 1:0

SŁOWACJA: Divison C Bratislava

10:30Petrzalka Akademia - S. Bratislava B 1:1

SZKOCJA: Premiership

13:15Motherwell - Aberdeen 0:1

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

13:30S. Kerbura - Sundbybergs 1:6

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

13:00Örebro K - Rosengard K 2:2

TAJLANDIA: Thai Premier League

13:00Chonburi - Ubon 1:1
14:00Ratchaburi - Buriram 0:2
14:00PrzełożoneThai Honda FC - Nakhon Ratchasima -:-

TURCJA: Super Lig

13:00Karabukspor - Yeni Malatyaspor 2:4
13:00Sivasspor - Goztepe 2:3

TURCJA: TFF 3. Lig Group 2

14:0024 Erzincanspor - Trabzon 2:0

TURCJA: TFF 3. Lig Group 3

12:30Cizrespor - Ankara Adliyespor 2:0

UKRAINA: Premier League

13:00Stal Kamianske - Olimpik Donetsk 1:1

UKRAINA: Persha Liga

14:00FC Dnipro Cherkasy - Zhemchuzhyna Odesa 1:0
14:00Kremin - Desna 0:1
14:00Naftovik - Kramatorsk 1:2
14:00Sumy - Balkany Zorya 1:1

UKRAINA: Druha Liga

14:00Bila Tserkva - Ivano-Frankivsk 1:4
14:00Nyva Ternopil - Bukovyna 0:0

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

01:00Racing Montevideo - Club Nacional 0:1
21:00PrzełożoneCerro CA - Juventud -:-
21:00PrzełożoneDanubio - Sud America -:-
21:00PrzełożoneEl Tanque Sisley - Wanderers -:-
21:00PrzełożonePenarol - Fenix -:-
21:00PrzełożonePlaza Colonia - Defensor Sp. -:-

USA: MLS

23:00New England Revolution - Toronto FC 2:1
01:00DC United - San Jose Earthquakes 4:0
01:00Philadelphia Union - Chicago Fire 3:1
01:30Columbus Crew - New York Red Bulls 3:2
02:00Minnesota - FC Dallas 4:1
03:30Real Salt Lake - Seattle Sounders 2:0
04:00Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids 2:1

USA: NASL - Sezon jesień

01:00New York Cosmos - North Carolina 0:2
02:00San Francisco Deltas - Edmonton 2:1

USA: USL

01:00Richmond Kickers - Rochester 1:0
01:30Orlando City 2 - Charleston 2:1
01:30Tampa Bay - Charlotte Independ. 1:0
02:00Colorado Springs - Swope Park 1:3
02:00Tulsa Roughnecks - Los Angeles 2 1:0
02:30Saint Louis - Cincinnati 2:2
02:30San Antonio - Rio Grande 0:1
04:00Reno - Portland 2 6:1
04:30Sacramento Republic - Oklahoma City Energy 1:3

USA: NWSL Women

01:00Washington K - Boston Breakers K 0:3
02:30Houston Dash K - Chicago K 2:3

WENEZUELA: Primera Division - Clausura

23:00Carabobo - Zulia 1:0

WIETNAM: V-League

12:00Can Tho - Thanh Hoa 1:4
12:30Ho Chi Minh - Gia Lai 1:0
12:30Long An - Khanh Hoa 2:2
13:30T&T Ha Noi - Sai Gon FC 2:2

WŁOCHY: Serie A

12:30Sampdoria - AC Milan 2:0

WŁOCHY: Primavera 1

10:30Bologna U19 - AC Milan U19 0:2

WŁOCHY: Primavera 2

11:00Perugia U19 - Benevento U19 2:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.

Zmień na wersję dotykową