REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Zakończone

ALBANIA: Super Liga

17:45Laci - Luftetari Gjirokastra 3:1
20:45Kukesi - Teuta 3:0
20:45Skenderbeu - Vllaznia 2:1

ALBANIA: First Division - Grupa spadkowa

17:30Burreli - Din. Tirana 0:1
17:30Egnatia Rrogozhine - Koplik 0:0

ALBANIA: First Division - Grupa - awans

17:30Apolonia Fier - Pogradeci 2:2
17:30Besa - Lushnja 3:5
17:30Beselidhja Lezha - Kastrioti 2:0
17:30Korabi Peshkopi - Erzeni 3:0

ANGLIA: Premier League

13:30Norwich - West Ham 0:4
13:30Watford - Newcastle 2:1
16:00Liverpool - Burnley 1:1
18:30Sheffield Utd - Chelsea 3:0
21:00Brighton - Manchester City 0:5

ANGLIA: Championship

13:30Charlton - Reading 0:1
13:30Derby - Brentford 1:3
16:00Barnsley - Wigan 0:0
16:00Blackburn - West Brom 1:1
16:00Hull - Millwall 0:1
16:00Middlesbrough - Bristol City 1:3
16:00Preston - Nottingham 1:1
16:00QPR - Sheffield Wed 0:3

ARMENIA: First League

16:00OdwołaneArarat-Armenia 2 - Ararat 2 -:-
16:00OdwołaneDilijan - Lokomotiv Yerevan -:-
16:00OdwołaneLernayin Artsakh - Aragats -:-
16:00OdwołanePyunik II - BKMA -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

10:00OdwołaneQueensland Lions - Magpies Crusaders -:-

AUSTRALIA: NPL South Australian

07:00Croydon - Modbury 2:1
07:30Adelaide Raiders - Adelaide Olympic 2:0
07:30PrzełożoneAdelaide U21 - Adelaide City -:-
07:30Blue Eagles - Adelaide Comets 0:0
07:30Para - NE Metrostars 0:0
11:00Campbelltown City - Cumberland Utd. 4:2

AUSTRALIA: NPL Western Australia

09:00Armadale - Balcatta 2:1
09:00Cockburn City - Bayswater City 4:2
09:00Inglewood - Joondalup 2:1
09:00Perth Glory U21 - Rockingham City 5:0
09:00Perth SC - Floreat Athena 0:2
09:00Sorrento - Gwelup Croatia SC 0:3

AUSTRIA: Tipico Bundesliga - Liga Europejska Play Offy

17:00Austria Wiedeń - Hartberg 2:3

AUSTRIA: 2. Liga

14:30A. Lustenau - Vorwarts Steyr 3:1
15:00FC Juniors - Dornbirn 1:2
20:25PrzełożoneGrazer - Kapfenberg -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

15:30Biełszyna - Zhodino 2:1
17:30BATE - Sławija Mozyrz 1:1
19:30Szachcior Soligorsk - FK Haradzieja 4:1

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

16:30Wolna Pińsk - FK Orsza 2:3
17:00Naftan - Chimik Swietłahorsk 3:0
17:30Sputnik - Lida 1:0
18:00Gomel - Mikaszewicze 2:1

BIAŁORUŚ: Division 2 - Group A

13:30Stanles Pinsk - Kronon Stolbtsy 7:0
16:00Baranovici - Meliorator Zhitkovichi 4:1
16:00Ostrovets - Brest Malorita 2:2
17:00BGU Minsk - Molodechno 1:4
17:00Pershiy Region - Ivatsevichi 1:9

BIAŁORUŚ: Division 2 - Group B

13:00Petrikov - Osipovichi 1:2
14:00Energetik-BGATU - Dnepr Mogilev 2:6
16:00BumProm Gomel - Gorki 0:6
16:00Zhlobin - Viktoria Mar. Gorka 1:3
17:00Dnepr Rogachev - SMIavtotrans 1:2

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

12:30FK Witebsk 2 - Neman 2 2:0
13:00Eniergietyk-BDU 2 - Ruch Brześć 2 1:4

BUŁGARIA: Parva Liga - Liga Europejska Play Offy

19:00Cherno More - Botev Plovdiv 0:1

BURUNDI: Coupe du President

15:00Rukinzo - Musongati 1:2pen

CHORWACJA: 1. HNL

18:55Zapresic - Rijeka 0:1
21:05Osijek - Istra 1961 2:0

CZECHY: Dywizja 2

17:00Dukla Praga - Varnsdorf 2:1
17:00Lisen - Trzyniec 6:2
17:00Pardubice - Vysehrad 4:1
17:00Prostejov - Brno 0:0
17:00Sokolov - Chrudim 3:0
17:00Usti n. L. - Zizkov 1:0
17:00Vitkovice - Hradec Kralove 1:4
17:00Vlasim - Jihlava 2:3

DANIA: Superliga - Liga Europejska Play Offy

18:00Randers - Odense 2:1

DANIA: 1st Division

14:00Nykobing - Koge 0:1
17:00Kolding - Hvidovre 0:2

ESTONIA: Meistriliiga

12:00Tulevik - Narva 0:1
15:00Flora - Paide 3:1
18:00Kuressaare - Tammeka 2:4

ESTONIA: Esiliiga

18:00JK Jarve - Parnu JK Vaprus 0:5

EUROPA: Krymska Priemjer-Liga

17:00Inkomport - Kyzyltash 2:2
17:00TSK Simferopol - SKCHF Sevastopol 1:3
17:00Yevpatoriya - Kafa 2:0
18:00Krymteplytsia - Ocean Kerch 6:1

FINLANDIA: Veikkausliiga

16:00Inter Turku - Ilves 5:1

FINLANDIA: Ykkonen

15:00KTP - MuSa 0:0
15:30VPS - MyPa 1:0
16:00AC Kajaani - Gnistan 1:1
16:00KPV - Ekenas 2:2
16:00Oulu - SJK Akatemia 1:0

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

13:00Kultsu - Lahden Reipas 0:1
14:00Keski-Uusimaa - Honka Akatemia 2:5
15:00EPS - NJS 1:0

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

14:00P-Iirot Rauma - TPV 3:2

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

12:00Hercules - Vaajakoski 4:0
15:00Kemi City - OLS Oulu 0:1
16:00JJK Jyvaskyla - Kiisto 2:0

FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women

13:00PK-35 Helsinki K - Aland Utd K 0:2
14:00Honka K - Jypk K 2:1
14:00Ilves K - KuPS K 1:3
15:00HJK K - TPS K 3:1

GRECJA: Super League - Grupa mistrzowska

20:30OFI Crete - Aris 0:1

GRECJA: Super League - Grupa spadkowa

18:15Lamia - AEL Larissa 0:0
18:15Panionios - Panetolikos 0:2
18:15Volos - Atromitos 2:3
18:15Xanthi - Asteras T. 1:2

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

19:00Dila Gori - Merani Tbilisi 4:0

HISZPANIA: LaLiga

17:00Osasuna - Celta Vigo 2:1
19:30Valladolid - Barcelona 0:1

HISZPANIA: LaLiga2

17:00Racing Santander - Huesca 1:0
19:30Las Palmas - Mirandes 1:0
21:45Cadiz - Fuenlabrada 0:1

IRAN: Persian Gulf Pro League

18:00Shahr Khodrou - Saipa 1:1
18:15Sepahan - Pars Janoobi Jam 1:1
18:30Esteghlal F.C. - Tractor-Sazi 0:0
18:30PrzełożoneFoolad - Naft M.I.S -:-
18:30Peykan - Gol Gohar 2:0
18:30Sanat-Naft - Nassaji Mazandaran 1:1

ISLANDIA: Inkasso-deildin

16:00Fram - Leiknir 2:5
16:00Magni - Olafsvik 1:2

ISLANDIA: Division 2

16:00Dalvik/Reynir - Vidir 1:2
16:00Haukar - Kordrengir 1:2
16:00Kari - IR Reykjavik 1:0
16:00Selfoss - Fjardabyggd 0:0
16:00Volsungur - Throttur Vogar 1:2
18:00Njardvik - Fjallabyggd 2:1

ISLANDIA: Icelandic Cup Women

18:00Thor/KA K - Keflavik K 1:0
18:15Akranes K - Augnablik K 2:1

JAPONIA: J1 League

12:00Kawasaki - Kashiwa 3:1
12:00Oita - Kobe 1:1

JAPONIA: J2 League

11:00Albirex Niigata - Yamaga 1:0
11:00Kofu - Kanazawa 2:1
11:30Kyoto - Avispa Fukuoka 2:0
11:30Ryukyu - Tokushima 1:3
12:00Chiba - Tochigi 0:1
12:00Iwata - Renofa Yamaguchi 2:1
12:00Kusatsu - Machida 0:1
12:00Omiya Ardija - Verdy 1:0
12:00V-Varen Nagasaki - Ehime 2:0
12:00Yamagata - Mito 1:1

JAPONIA: J3 League

06:00Vanraure - Blaublitz 0:2
08:00Fukushima Utd - Grulla Morioka 1:1
09:00Imabari - Kagoshima Utd 1:1
10:00Fujieda MYFC - YSCC 5:2
10:00Sagamihara - Nagano 0:0
11:00Gifu - Kamatamare 1:1
11:30Toyama - Azul Claro Numazu 0:1
12:00Kumamoto - C-Osaka U23 5:3

KAMBODŻA: C-League

10:30Angkor Tiger - Sports Academy 2:0
13:00National Defense - Police Commissary 3:1
13:00Svay Rieng - Asia Euro United 7:2

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

12:00Incheon - Sangju Sangmu 1:1
12:00Jeonbuk - Seongnam 2:2
12:00Pohang - Suwon 1:1

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

12:00Gyeongnam - Seoul E. 1:2
12:00Suwon City - Asan 1:1

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

09:00Jeonju Citizen - Changwon 1:3
10:00Chuncheon - Pyeongtaek Citizen 2:3
10:00Gyeongju Citizen - Busan Kyotong 0:1
10:00Yangju Citizen - Cheongju Jikji 0:2
12:00Cheonan City - Daejeon Korail 0:2
12:00Gangneung - Gimhae 0:2
12:00Mokpo City - Gimpo C. 0:1

LAOS: Lao League

11:00Master 7 - Lao Toyota 1:1
11:00Young Elephant FC - Ezra 1:1

LITWA: A Lyga

14:00Kauno Zalgiris - Banga 2:0
17:00FK Panevezys - Riteriai 2:1

LITWA: I Lyga

12:00BFA Vilnius - Dziugas Telsiai 1:2
12:00Hegelmann Litauen - Nevezis Kedainiai 0:2
16:00Minija - Dainava Alytus 1:3

ŁOTWA: 1. Liga

14:00Grobina - Saldus SS/Leevon 5:1
15:00Alberts JDFS - FK Smiltene 1:0
15:00Lokomotiv Daugavpils - Auda 2:0

MOŁDAWIA: Liga Narodowa

17:00Floresti - Petrocub 0:4
19:30S. Tiraspol - Codru Lozova 6:0

NIEMCY: 2. Bundesliga - Baraż o utrzymanie

18:15Ingolstadt - Nurnberg 3:1

NORWEGIA: Eliteserien

18:00Haugesund - Molde 0:3
20:30Rosenborg - Strömsgodset 3:0

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1

16:00Eidsvold - Halden 1:2
16:00Hodd - Moss 2:1

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

16:00Fram - Sotra 2:3
16:00Notodden - Baerum Sportsklubb 0:0

NORWEGIA: Toppserien - Kobiety

14:00Arna-Bjørnar K - Klepp K 0:1
14:00Lyn K - Rosenborg K 1:4

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa - Grupa mistrzowska

17:30Legia Warszawa - Cracovia 2:0

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa - Grupa spadkowa

15:00Arka Gdynia - ŁKS Łódź 3:2
20:00Wisła Kraków - Korona Kielce 1:1

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40GKS Jastrzębie - Podbeskidzie B-B 0:3
15:10GKS Tychy - Puszcza 0:1
17:40Stomil Olsztyn - Miedź Legnica 1:2

POLSKA: II Liga

16:00Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1:2
17:00Błękitni Stargard - Stal Rzeszów 0:1
17:00Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 2:3
17:00Gryf Wejherowo - Garbarnia 0:4
17:00Resovia Rzeszów - Górnik Polkowice 1:1
18:00Bytovia Bytów - Legionowo 4:3
19:00Znicz Pruszków - Lech Poznań 2 1:2

PORTUGALIA: Primeira Liga

20:15Belenenses - Moreirense 0:1

ROSJA: Premier Liga

15:00Arsienał Tuła - FC Tambow 2:1
17:30Akhmat Grozny - Zenit 1:1
19:30Sochi - Sp. Moskwa 1:0

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa

14:00Viitorul Constanta - Academica Clinceni 5:0
16:30FC Hermannstadt - FC Voluntari 2:1

RUMUNIA: Liga 2 - Grupa mistrzowska

19:15Petrolul - Rapid Bukareszt 0:0

SŁOWACJA: Fortuna liga - Grupa mistrzowska

18:00Ruzomberok - Dun. Streda 0:1
18:00Slovan Bratysława - Trnava 0:0
18:00Zilina - Michalovce 5:0

SŁOWACJA: Fortuna liga - Grupa spadkowa

18:00Pohronie - Senica 1:0
18:00Trencin - Nitra 0:3
18:00Z. Moravce - Sered 1:0

SŁOWACJA: 2. liga - Grupa mistrzowska

17:00Dubnica - Banska Bystrica 4:1

SŁOWENIA: Prva Liga

20:00Domzale - Bravo 1:1

SZWAJCARIA: Super League

18:15PrzełożoneZurich - Sion -:-
20:30Basel - Young Boys 3:2

SZWAJCARIA: Challenge League

18:15Chiasso - Kriens 2:4
20:30Aarau - Winterthur 2:3

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Falkenbergs - Östersunds 0:1
15:00Hammarby - Sirius 0:0

SZWECJA: Superettan

17:30Jonkopings - Degerfors 0:1
17:30Orgryte - Sundsvall 0:2

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

13:00Orebro Syr. - Gefle 2:2
13:00Vasalunds - Taby 3:1
14:00IFK Lulea - Karlslunds 3:2
14:00IK Frej - Nykopings 5:3
14:00Team TG FF - Karlstad 2:2
16:00Sandvikens - Sollentuna 2:1
16:00Sylvia - IFK Berga 4:2

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

12:00Qviding - Assyriska IK 3:1
14:00Lunds - Tvaakers 3:1
15:00Karlskrona - Linkoping City 0:6
15:00Motala - Landskrona 1:3
15:00Oskarshamns - Trollhättan 0:1
15:00Skövde - Lindome 1:3
15:00Torns - Utsiktens 4:0
15:00Värnamo - Eskilsminne 3:0

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

15:00Linköpings K - Djurgarden K 1:0
15:00Uppsala K - Pitea K 0:1
15:00Vittsjo K - Kristianstads K 3:3

SZWECJA: Elitettan Women

14:00Hammarby K - Sandvikens K 8:0
14:00Lidkopings FK K - Bollstanas K 2:2
15:00Kalmar K - IF Brommapojkarna K 3:1
15:00Kvarnsvedens K - Jitex K 1:2
16:00AIK K - Alingsas FC K 1:0
16:00Sunnanå K - Alvsjo K 0:2

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

23:00Masaya (Nic) - Juventus Managua (Nic) 0:1
08:30R. Volgograd (Rus) - Saratów (Rus) 0:0
10:00Croatia Sesvete (Cro) - Dubrava (Cro) 2:3
10:00KS Kutno (Pol) - Pelikan Łowicz (Pol) 3:1
10:00Pniówek Pawłowice Śl. (Pol) - Górnik Zabrze 2 (Pol) 1:1
10:00Snina (Svk) - Vranov (Svk) 3:2
10:00OdwołaneUnicov (Cze) - Zbrojovka Brno B (Cze) -:-
10:30Debreceni EAC (Hun) - Bekescsaba (Hun) 2:0
10:30Karlovy Vary (Cze) - Dukla Praga B (Cze) 2:4
10:30LKS Czaniec (Pol) - Rekord Bielsko-Biała (Pol) 1:2
10:30L. Mikulas (Svk) - Presov (Svk) 4:1
10:30Nove Sady (Cze) - Rymarov (Cze) 4:4
10:30Reichenau (Aut) - U. Innsbruck (Aut) 7:2
10:30Szeged (Hun) - Kecskemeti (Hun) 4:1
11:00Bzenec (Cze) - Znojmo (Cze) 2:2
11:00Gyirmot (Hun) - Ajka (Hun) 2:0
11:00Győr (Hun) - Budafoki (Hun) 0:2
11:00Honved (Hun) - Siofok (Hun) 1:2
11:00Hutnik Kraków (Pol) - Siarka Tarnobrzeg (Pol) 3:2
11:00Inter Bratysława (Svk) - Povazska Bystrica (Svk) 4:3
11:00MKS Kluczbork (Pol) - RKS Radomsko (Pol) 1:3
11:00MKS Piaseczno (Pol) - Broń Radom (Pol) 5:0
11:00OdwołanePelikan Łowicz (Pol) - Pogoń Grodzisk Mazowiecki (Pol) -:-
11:00Puchov (Svk) - Uhersky Brod (Cze) 3:1
11:00Rosice (Cze) - Blansko (Cze) 2:3
11:00Ruch Chorzów (Pol) - Stal Brzeg (Pol) 4:1
11:00Szekszardi (Hun) - Majosi (Hun) 4:2
11:00Tomaszów Mazowiecki (Pol) - Lider Wloclawek (Pol) 2:1
11:00Unia Skierniewice (Pol) - Mszczonowianka Mszczonow (Pol) 1:1
11:00Vasas (Hun) - Csakvari (Hun) 3:1
11:00Vyskov (Cze) - Hodonin (Cze) 3:1
11:00Wisła Puławy (Pol) - Mazur Karczew (Pol) 4:0
12:00Anderlecht (Bel) - St. Truiden (Bel) 3:0
12:00Jarota Jarocin (Pol) - LKS Gołuchów (Pol) 5:1
12:00Stal Kraśnik (Pol) - Lewart Lubartów (Pol) 4:0
13:00Motherwell (Sco) - Dundee Utd (Sco) 1:0
13:00Sandersdorf (Ger) - Chemie Lipsk (Ger) 0:3
14:00Altglienicke (Ger) - TB Berlin (Ger) 2:0
14:00Krupa (Bih) - Brodarac (Srb) 1:0
14:30OdwołaneGwarek Tarnowskie Góry (Pol) - Stal Brzeg (Pol) -:-
14:30Spijkenisse (Ned) - ASWH (Ned) 0:4
15:00Borec (Mkd) - Pelister (Mkd) 0:1
15:00Khimki (Rus) - Lokomotiv-Kazanka (Rus) 4:0
15:00Kortrijk (Bel) - Cercle Brugge (Bel) 0:1
15:00St. Liege (Bel) - Leuven (Bel) 1:2
16:00Atom Novovoronezh (Rus) - Kursk (Rus) 0:2
16:00Borac Banja Luka (Bih) - Sp. Subotica (Srb) 4:2
16:00OdwołaneFK Kozlovice (Cze) - Kromeriz (Cze) -:-
16:00Waregem (Bel) - Waasland-Beveren (Bel) 5:0
16:30ESMTK Budapest (Hun) - Soproni VSE (Hun) 5:3
17:00Chambly (Fra) - Boulogne (Fra) 1:1
17:00OdwołaneRabotnicki (Mkd) - Makedonija GP (Mkd) -:-
17:00OdwołaneRychnov n. Kneznou (Cze) - Holice (Cze) -:-
17:30Krasnodar 2 (Rus) - Akron Togliatti (Rus) 3:1
17:30Nedelisce (Cro) - Medjimurje (Cro) 0:3
18:00Bischofshofen (Aut) - Stadl Paura (Aut) 3:1
18:00Club Brugge (Bel) - KV Mechelen (Bel) 6:0
18:00Proleter (Srb) - Sp. Subotica (Srb) 1:1
18:00St. Martin im Muhlreis (Aut) - Union Gurten (Aut) 1:4
18:00TSC Backa Topola (Srb) - Backa (Srb) 1:1
18:30Schallerbach (Aut) - WSC Wels (Aut) 1:1
19:00Schwaz (Aut) - SV Innsbruck (Aut) 3:1

TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha

14:30Istaravshan - CSKA Pomir Dushanbe 1:2
14:30Kuktosh - Faizkand 3:1
14:30Regar-TadAZ - Khatlon 1:1

TAJWAN: Mulan Football League Women

04:00Taoyuan K - Taipei Bear K 0:0
08:00Kaohsiung K - New Taipei K 0:0
10:30Hualien K - Taichung Blue K 5:2

TURCJA: Super Lig

20:00Goztepe - Genclerbirligi 1:3

TURCJA: 1. Lig

19:00Balikesirspor - Eskisehirspor 2:0

UKRAINA: Premier League - Grupa mistrzowska

16:00Kolos Kovalivka - Zorya 0:2

UKRAINA: Premier League - Grupa spadkowa

18:30Dnipro-1 - Lviv 3:2

UKRAINA: Persha Liga

16:00Mykolaiv - Obolon Kyiv 0:2
16:00Prykarpattia - Kremin 2:1
17:00Hirnyk-Sport - Ahrobiznes Volochysk 3:2
18:00Wołyń Łuck - Inhulets 0:1
18:30Ch. Odessa - Ruch Lwów 2:2

USA: MLS - Runda grupowa

03:00Seattle Sounders - San Jose Earthquakes 0:0

WIETNAM: V.League 1

12:00Binh Duong - Gia Lai 1:1
13:00Than Quang Ninh - Ho Chi Minh 0:3
14:15The Cong - Hai Phong 4:0

WIETNAM: V.League 2

12:00Binh Phuoc - Ba Ria Vung Tau 1:0
12:00Long An - Dong Thap 1:2

WŁOCHY: Serie A

17:15Lazio - Sassuolo 1:2
19:30Brescia - AS Roma 0:3
21:45Juventus - Atalanta 2:2

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.