REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Kursy

reklama

AFRYKA: African Nations Championship

20:00Mauretania - Guinea -:- [ 3.60 | 2.95 | 2.15 ]
20:00Sudan - Maroko -:- [ 6.30 | 3.80 | 1.53 ]

AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Championship Women U20

23:00Urugwaj U20 K - Boliwia U20 K 3:1 [ 1.50 | 4.00 | 5.14 ]
01:15Wenezuela U20 K - Chile U20 K 1:0 [ 1.62 | 3.80 | 4.34 ]
23:00Argentyna U20 K - Paragwaj U20 K -:-

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: CONCACAF Championship Women U20

23:30Kanada U20 K - Trinidad i Tobago U20 K 4:1
22:00Nikaragua U20 K - Meksyk U20 K -:- [ 22.22 | 10.50 | 1.03 ]
00:30Jamajka U20 K - USA U20 K -:-

ANDORA: Andorra Cup

11:00UE Santa Coloma - La Massana -:-
14:00Penya - Ordino -:-
17:00Encamp - Carroi -:-
20:00Inter Club Escaldes - Atletic Club Escaldes -:-

ANGLIA: Premier League

17:00Southampton - Tottenham -:- [ 5.60 | 4.05 | 1.67 ]
reklama

ANGLIA: Premier League Cup

14:00Liverpool U23 - Charlton U23 -:-

ARGENTYNA: Torneos De Verano

02:10San Lorenzo - Gimnasia L.P. 2:1pen

AUSTRALIA: A-League

09:00Melbourne City - Adelaide United 5:0 [ 2.10 | 3.30 | 3.30 ]

AUSTRALIA: National Youth League

07:00Sydney U21 - Central Coast U21 3:1

AUSTRALIA: W-League

06:30Melbourne City K - Brisbane Roar K 0:0

AUSTRALIA I OCEANIA: OFC Liga Mistrzów - Runda wstępna

00:00Tupapa (Coi) - Soaga (Sam) 1:0
03:00Veitongo (Ton) - Pago (Asa) 2:1

BELGIA: Jupiler League

14:30Antwerp - Club Brugge -:- [ 4.00 | 3.40 | 1.95 ]
18:00Genk - Anderlecht -:- [ 2.37 | 3.35 | 2.86 ]
20:00Gent - Lokeren -:- [ 1.45 | 4.50 | 6.80 ]

BELGIA: Proximus League

16:00Tubize - Leuven -:- [ 3.60 | 3.40 | 1.90 ]

BELGIA: First Amateur Division

14:30Aalst - Heist -:-
14:30Chatelet - K. Berchem Sport -:-
15:00Hamme - Lommel SK -:-
15:00Knokke - Oudenaarde -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

14:30Acren - Waremme -:-
14:30Hamoir - Meux -:-
14:30Rebecquoise - Entente Durbuy -:-
14:30Solieres Sport - La Louviere -:-
14:30Walhain - La Calamine -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

14:30Londerzeel - Westhoek -:-
15:00KRC Harelbeke - Petegem -:-
15:00Pepingen - Sint Niklaas -:-
15:00Ronse - Bornem -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

14:30Vosselaar - Lenaarts -:-
15:00Bocholter - Duffel -:-
15:00Tienen - Zwarte Leeuw -:-
15:00Wijgmaal - Cappellen -:-

BERMUDY: Premier League

02:00Robin Hood - X-Roads Warriors -:-
20:00Boulevard Blazers - Somerset -:-
20:00Dandy Town Hornets - PHC Zebras -:-
20:00Devonshire Cougars - YMSC -:-
20:00North Village Rams - Flanagan's Onions -:-

BOTSWANA: Premier League

15:00BDF XI - Extension Gunners -:-
15:30Police XI - Miscellaneous -:-
15:30Sharps Shooting Stars - Black Forest -:-

BRAZYLIA: Campeonato Alagoano

20:00ASA - Dimensao Saude -:-
20:00CRB - Esportivo Olhodaguense -:-
20:00Murici AL - Coruripe -:-
20:00Santa Rita - CSA -:-

BRAZYLIA: Campeonato Baiano

20:00Atlantico EC - Vitoria da Conquista -:-
20:00Bahia De Feira - Bahia -:-
20:00Jacobina - Jequie -:-
22:30Vitoria - Juazeirense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Brasiliense

14:00Sobradinho - Bosque Formosa -:-
19:00Brasiliense - Real FC -:-
20:00Gama - Bolamense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

19:30Bangu - Volta Redonda -:- [ 1.90 | 3.25 | 3.85 ]
20:00Vasco - Nova Iguacu -:- [ 1.75 | 3.50 | 4.25 ]
23:15Flamengo - Cabofriense -:- [ 1.30 | 5.00 | 8.10 ]

BRAZYLIA: Campeonato Catarinense

20:00Avai - Joinville -:-
20:00Brusque - Hercilio Luz -:-
20:00Chapecoense-SC - Inter de Lages -:-
20:00Criciuma - Concordia -:-
22:30Tubarao - Figueirense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Cearense - pierwsza runda

20:00Ferroviario - Tiradentes -:-
20:00Iguatu - Ceara -:-
22:00Fortaleza - Maranguape -:-

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho

20:00Novo Hamburgo - Internacional -:-
21:00Avenida - Sao Luiz -:-
21:00Juventude - SC Sao Paulo -:-
22:00Veranopolis - EC Sao Jose -:-
22:30EC Cruzeiro - Brasil de Pelotas -:-

BRAZYLIA: Campeonato Goiano

19:30Ipora - Anapolis -:-
20:00Anapolina - Itumbiara -:-
20:00Goias - Vila Nova -:-
20:00Rio Verde - Aparecidense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Matogrossense

20:00Cuiaba Esporte - Mixto -:-
20:00Pocone - Araguaia -:-
21:00Luverdense - Dom Bosco -:-
22:10Acao - Uniao Rondonopolis -:-
22:10Sinop - Operario Ltda -:-

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro

00:30Caldense - Cruzeiro 0:0
19:00Patrocinense - Tombense -:-
19:00Villa Nova MG - Boa -:-
20:00Atletico-MG - EC Democrata -:-
22:30URT - America MG -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paraense

00:00Paragominas - Aguia De Maraba 1:1
20:00Bragantino - SAO Raimundo PA -:-
20:00Cameta - Parauapebas -:-
20:00Castanhal - Paysandu -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paranaense - pierwsza runda

20:00Cianorte - Rio Branco PR -:-
20:00Coritiba - Prudentopolis -:-
20:00Foz do Iguacu - Londrina -:-
22:00Toledo - Cascavel -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista

00:00Ferroviaria - Ituano 1:1 [ 2.25 | 3.05 | 3.10 ]
20:00Botafogo SP - Palmeiras -:- [ 4.55 | 3.50 | 1.70 ]
22:30Ponte Preta - Linense -:- [ 1.40 | 4.00 | 7.80 ]
22:30Santo Andre - Red Bull Brasil -:- [ 2.50 | 3.00 | 2.78 ]
22:30Sao Caetano - Corinthians -:- [ 6.00 | 3.85 | 1.50 ]

BRAZYLIA: Campeonato Pernambucano - pierwsza runda

20:00Academica Vitoria - Salgueiro -:-
20:00America PE - Santa Cruz -:-
20:00Belo Jardim - Flamengo Arcoverde -:-
20:00Central SC - Nautico -:-

BRAZYLIA: Campeonato Potiguar - pierwsza runda

20:00ABC - Potiguar -:-
21:00Assu RN - Santa Cruz de Natal -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sergipano - pierwsza runda

19:35Boca Junior - Confianca -:-
19:35Dorense - Frei Paulistano -:-
19:35Lagarto - Itabaiana -:-
19:35Olimpico EC - Amadense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sul-Matogrossense

20:00Aguia Negra - URSO -:-
20:00Operario MS - Comercial MS -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paraibano

20:00Botafogo PB - Treze -:-
20:00Campinense - CSP -:-
20:00Desportiva Guarabira - Nacional de Patos -:-
21:00Sousa - Cajazeirense de Desportos -:-

BRAZYLIA: Campeonato Maranhense

23:30Imperatriz - Moto Club 2:2
19:45Cordino EC - Santa Quiteria -:-
19:45Sao Jose MA - Maranhao -:-

BRAZYLIA: Campeonato Piauiense

20:00Parnahyba - Flamengo PI -:-
20:00Piaui - AE Altos -:-
22:00River-PI - Julho Esporte -:-

BRAZYLIA: Copa Verde

19:30Interporto - Princesa Solimoes -:-
21:00Corumbaense - Ceilandia -:-

BURUNDI: Ligue A

13:00Les Lierres - Musongati -:-
14:00Aigle Noir FC - Delta Star -:-
14:00Flambeau de l'Est - Le Messager Ngozi -:-
14:00Olympic S. - Ngozi City -:-
15:00Atletico Olympic - Inter Star -:-
15:00Vital O - Flambeau du Centre -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja

14:00Nea Salamis - Paphos -:- [ 2.35 | 3.00 | 2.84 ]
15:00APOEL - AEK Larnaca -:- [ 1.75 | 3.40 | 4.05 ]
17:00Aris - Apollon -:- [ 10.50 | 6.00 | 1.18 ]

CYPR: Division 2

13:30Ethn. Assias - Ayia Napa -:-

EGIPT: Pierwsza liga

18:00Al Ahly - Misr Elmaqasah -:- [ 1.35 | 4.20 | 7.56 ]

ETIOPIA: Premier League

12:00Defence Force - Mekelle Kenema -:-
13:00Arba Menche - Adama City -:-
13:00Jimma Kenema - Woldya Kenema -:-
13:00Welwalo Adigrat - Welayta Dicha -:-
14:00St. George - Dedebit -:-

FINLANDIA: Suomen Cup

16:00SJK - Keski-Uusimaa -:- [ 1.05 | 10.00 | 21.00 ]
17:00Mariehamn - Honka Akatemia -:- [ 1.14 | 7.00 | 12.50 ]

FRANCJA: Ligue 1

15:00Nice - St. Etienne -:- [ 1.82 | 3.65 | 4.80 ]
17:00Monaco - Metz -:- [ 1.36 | 5.70 | 8.30 ]
21:00Lyon - PSG -:- [ 5.20 | 4.60 | 1.62 ]

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

14:30PrzełożoneAlbi K - Bordeaux K -:-

GABON: Championnat D1

15:30Stade Migoveen - Bitam -:-

GRECJA: Super League

14:00PAOK - Smyrnis -:- [ 1.10 | 7.70 | 21.00 ]
16:15Giannina - Atromitos -:- [ 2.50 | 2.90 | 2.92 ]
16:15Lamia - Asteras T. -:- [ 2.75 | 2.75 | 2.78 ]
16:15Panetolikos - Panionios -:- [ 2.50 | 2.90 | 2.92 ]
18:30Olympiakos - Xanthi -:- [ 1.17 | 5.80 | 16.50 ]

GRECJA: Football League

14:00Acharnaikos - Panachaiki 0:3
14:00Dramas - Apollon Larissa -:-
14:00Karditsa - Aiginiakos -:-
14:00OFI Crete - Apollon Pontou -:-
14:00Panegialios - Chania Kissamikos -:-
14:00Panserraikos - Trikala FC -:-
14:00Sparti - Kallithea -:-
14:00Veria - Ergotelis -:-

GRECJA: Division C

11:00Leonidio - Pallixouriakos -:-
12:00Panthiraikos - Diagoras Agias -:-
13:00Skoufas Kompoti - Lefkimmi -:-
14:00Achaiki - Zakynthos -:-
14:00Achilleas Farsalon - Niki Volos -:-
14:00Agios Ierotheos - Ierapetra -:-
14:00Aiolikos - Chalkis -:-
14:00Aittitos Spata - Thyella D. -:-
14:00Amaliadas - Panopoulou - Panarkadikos -:-
14:00Amphilochus - Tilikratis L. -:-
14:00Aspropyrgos Enosis - Zevgolatiou -:-
14:00Asteras Parapotamos - Makedonikos Foufas -:-
14:00Asteras Vlachioti - PAO Varda -:-
14:00Didymoteicho - Sidirochori -:-
14:00Doxa Proskiniton - M. Alexandros Xiropotamos -:-
14:00Edessaikos - A. Asteras -:-
14:00Elpis Skoutareos - Aris Avato -:-
14:00Ermis Amyntaio - Thesprotos -:-
14:00E. Piraeus - Ionikos -:-
14:00Feraios - Amvrysseas -:-
14:00Filippiada - Kastoria -:-
14:00GS Almyros - Velouchi -:-
14:00Iraklis - Pierikos -:-
14:00Irodotos - AO Ilisiakos -:-
14:00Kalamata - Paniliakos -:-
14:00Kardias - Makedonikos -:-
14:00Karitsa - Aris Palaiochori -:-
14:00Kavala - Apollon Paralimniou -:-
14:00Keratsini - Loutraki -:-
14:00Kifisias - Fostiras -:-
14:00Kilkisiakos - Naousa -:-
14:00Langadas - Almopos -:-
14:00M. Alexandros Karperi - Chrisoupolis -:-
14:00Orfeas Xanthi - Aetos Orfani -:-
14:00O. Volos - Asteras Itea -:-
14:00PAE Egaleo - Atsalenios -:-
14:00Palaiochora - Mylopotamos -:-
14:00Panlefkadios - Karagiannia -:-
14:00Philippos Alexandreia - M. Alexandros Trikala -:-
14:00Proodeftiki - Diagoras -:-
14:00Pylou Tsiklitiras - Diagoras Vrachneikon -:-
14:00Sellana - Volos NFC -:-
14:00Tamyniakos - Ermis Kiveriou -:-
14:00Thiva F.C. - Opountios Martinou -:-
14:00Triglia R. - Ermionidas-Ermis -:-
16:00Rodos - Ialisos -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura

03:00Marquense - Sanarate 2:1 [ 1.75 | 3.30 | 4.23 ]
03:30Xelaju - Coban Imperial 1:2 [ 1.60 | 3.60 | 4.80 ]
18:00Municipal - Comunicaciones -:- [ 2.50 | 2.75 | 2.88 ]
18:00Suchitepequez - Petapa -:- [ 2.25 | 3.25 | 2.79 ]
18:30Antigua - Siquinala -:- [ 1.19 | 6.00 | 9.61 ]
21:30Guastatoya - Malacateco -:- [ 1.53 | 3.60 | 5.56 ]

HISZPANIA: LaLiga

12:00Alaves - Leganes -:- [ 2.28 | 3.05 | 3.70 ]
16:15Real Madryt - La Coruna -:- [ 1.11 | 11.00 | 24.00 ]
18:30Real Sociedad - Celta Vigo -:- [ 1.96 | 3.80 | 3.90 ]
20:45Betis - Barcelona -:- [ 9.50 | 6.65 | 1.29 ]

HISZPANIA: LaLiga2

12:00Alcorcon - Cadiz -:- [ 2.53 | 2.80 | 3.20 ]
16:00Osasuna - Leonesa -:- [ 1.60 | 3.60 | 6.20 ]
18:00Gimnastic - Reus Deportiu -:- [ 2.26 | 2.93 | 3.55 ]
18:00Numancia - Vallecano -:- [ 2.60 | 3.12 | 2.79 ]
20:00Tenerife - Barcelona B -:- [ 1.68 | 3.40 | 5.70 ]

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 1

12:00Atl. Madryt B - Valladolid B -:- [ 1.67 | 3.40 | 4.85 ]
12:00La Coruna B - Ferrol -:- [ 2.05 | 3.10 | 3.47 ]
12:00Union Adarve - Celta Vigo B -:- [ 2.20 | 3.00 | 3.22 ]
16:30Navalcarnero - Fuenlabrada -:- [ 3.23 | 2.95 | 2.22 ]
16:45Coruxo - Rayo Majadahonda -:- [ 3.04 | 2.95 | 2.32 ]
17:00CF Talavera - San Sebastian Reyes -:- [ 2.20 | 2.90 | 3.34 ]
17:00Guijuelo - Toledo -:- [ 2.16 | 3.00 | 3.30 ]
17:00G. Segoviana - Rapido de Bouzas -:- [ 2.62 | 2.75 | 2.83 ]
17:00Pontevedra - Cerceda -:- [ 1.68 | 3.25 | 5.10 ]
18:00Ponferradina - Real Madryt B -:- [ 2.84 | 3.00 | 2.42 ]

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2

12'Osasuna B - Burgos 0:0 [ 3.45 | 2.85 | 2.18 ]
12:00Lealtad - Caudal Deportivo -:- [ 2.05 | 2.95 | 3.67 ]
12:00Tudelano - Amorebieta -:- [ 2.05 | 3.00 | 3.60 ]
17:00Mirandes - Santander -:- [ 2.07 | 2.95 | 3.61 ]
17:00UD Logrones - Barakaldo -:- [ 1.94 | 3.10 | 3.83 ]

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 3

12:00Ebro - Llagostera -:- [ 2.15 | 2.82 | 3.58 ]
12:00Formentera - Saguntino -:- [ 2.86 | 2.80 | 2.55 ]
12:00Mallorca - Baleares -:- [ 1.45 | 3.60 | 7.61 ]
12:00Valencia B - Pena Deportina -:- [ 1.55 | 3.60 | 5.68 ]
12:00Villarreal B - Ontinyent -:- [ 1.68 | 3.25 | 5.10 ]
16:30Olot - Badalona -:- [ 2.35 | 2.90 | 3.04 ]
17:00Elche - Zaragoza B -:- [ 1.28 | 5.00 | 8.50 ]
17:00Lleida - Peralada -:- [ 1.57 | 3.30 | 6.29 ]
17:00Sabadell - Hercules -:- [ 2.40 | 2.80 | 3.08 ]
18:00Cornella - Alcoyano -:- [ 2.42 | 2.85 | 3.00 ]

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 4

12:00Linense - Lorca Deportiva -:- [ 1.60 | 3.55 | 5.20 ]
12:00Marbella - Extremadura UD -:- [ 2.91 | 2.95 | 2.40 ]
12:00Melilla - Cartagena -:- [ 2.60 | 2.65 | 2.97 ]
12:00UCAM Murcia - Jumilla -:- [ 1.58 | 3.45 | 5.68 ]
12:00Villanovense - Las Palmas B -:- [ 1.82 | 3.20 | 4.22 ]
16:00Cordoba B - San Fernando -:- [ 2.30 | 2.95 | 3.08 ]
17:00Ecija - Betis B -:- [ 2.72 | 3.10 | 2.45 ]
17:00Ejido - Murcia -:- [ 2.84 | 2.88 | 2.50 ]
17:00Huelva - Badajoz -:- [ 1.95 | 2.95 | 4.05 ]
17:00Merida AD - Granada B -:- [ 2.02 | 2.95 | 3.78 ]

HISZPANIA: Tercera Division

11:00Melistar - Loja -:-
11:30Almeria B - Rincon -:-
11:30Atl. Onubense - Ciudad de Lucena -:-
11:30Basconia - Sestao -:-
11:30CP Parla - Colmenar -:-
11:30Internacional - Tres Cantos -:-
11:30Los Yebenes San Bruno - Alcobendas -:-
11:30Portugalete - Zamudio -:-
11:30SR Villaverde Boetticher - RSD Alcala -:-
11:45Maracena - Malagueno -:-
11:45Siete Villas - UD Samano -:-
12:00Algeciras - Cabecense -:-
12:00Arcos CF - Los Barrios -:-
12:00Atarfe Industrial - Linares -:-
12:00Aurrera de Vitoria - SCD Durango -:-
12:00Bala Azul - Aguilas FC -:-
12:00Cacereno - Pueblonuevo -:-
12:00Castilleja CF - San Roque -:-
12:00Castuera - Valdivia -:-
12:00CD Calamonte - Montijo -:-
12:00CD Mostoles - El Alamo -:-
12:00CE Europa - CF Gava -:-
12:00Ciudad Real - UD Almansa -:-
12:00Club Siero - Gijon Industrial -:-
12:00Conquense - Azuqueca -:-
12:00Covadonga - Valdesoto -:-
12:00Deportiva Minera - Lorca FC B -:-
12:00Espanyol B - Granollers -:-
12:00Guadalajara - Albacete B -:-
12:00Huetor Vega - Velez -:-
12:00Juventud Torremolinos - Antequera -:-
12:00Leganes B - Alcorcon B -:-
12:00Levante B - CD Bunol -:-
12:00L'Hospitalet - Cerdanyola -:-
12:00Minerva - Pinatar -:-
12:00Oyonesa - River Ebro -:-
12:00Pozuelo de Alarcon - Getafe B -:-
12:00Prat - Terrassa -:-
12:00R. Oviedo B - Roces -:-
12:00Sabinanigo - CF Illueca -:-
12:00Santa Ana - Atletico Pinto -:-
12:00Santboia - Palamos CF -:-
12:00San Agustin - San Fernando -:-
12:00San Rafael - Mallorca B -:-
12:00Sevilla C - Guadalcacin -:-
12:00Socuellamos - Madridejos -:-
12:00Tomelloso CF - Pedroneras -:-
12:00UE Figueres - Vilafranca -:-
12:00Unionistas de Salamanca - Atl. Tordesillas -:-
12:00Vallecano B - Trival Valderas -:-
12:15Azuaga - Diocesano -:-
12:15E.G. El Palmar - UD Los Garres -:-
12:15Extremadura UD B - Olivenza -:-
12:15Valdefierro - Ejea -:-
12:30AD Ceuta - CD Gerena -:-
12:30Real Burgos - Salmantino -:-
12:30Silva SD - Somozas -:-
12:30UD San Pedro - Motril -:-
13:00Atletico Union Guimar - Mensajero -:-
13:00CD Marino - Vera -:-
13:00El Cotillo - San Fernando -:-
13:00Estrella - Los Llanos -:-
13:00SD Tenisca - Tenerife B -:-
13:00Villa Santa Brigida - La Cuadra -:-
13:00Yaiza - Las Palmas C -:-
15:30Berceo - Varea -:-
15:30Carinena - Tarazona -:-
15:45San Jose - Atl. Astorga -:-
16:00Agoncillo - Villegas -:-
16:00Anguiano - Vianes -:-
16:00Belchite 97 - Borja -:-
16:00Brea - Caspe -:-
16:00Casalarreina - Haro Deportivo -:-
16:00CD Utrera - Cadiz B -:-
16:00Cirbonero - CD Ardoi -:-
16:00La Almunia - Atletico Monzon -:-
16:00La Virgen - Cristo Atletico -:-
16:00Llanera - Llanes -:-
16:00Mosconia - El San Martin -:-
16:00Pradejon - Logrones Promesas -:-
16:00Racing Club Villalbes - Barbadas-Bentraces -:-
16:00Real Murcia B - La Union -:-
16:00Robres - Almudevar -:-
16:15Alfaro - SD Logrones -:-
16:15Praviano - Condal -:-
16:15Sarinena - Fraga -:-
16:15Tuilla - CD Colunga -:-
16:15Union Club Ceares - Langreo -:-
16:30Almagro - Atl. Ibanes -:-
16:30Almazan - Numancia B -:-
16:30Arenteiro - Celtiga -:-
16:30Becerril - Sporting Uxama -:-
16:30Bembibre - Burgos Promesas -:-
16:30Binefar - Utebo FC -:-
16:30Calasancio - Arnedo -:-
16:30Cartagena B - Muleno -:-
16:30CA P. - Huercal-Overa -:-
16:30CD Calahorra - Naxara -:-
16:30CD Coria - CP Amanecer -:-
16:30Cebrerena - Real Avila -:-
16:30Ciudad Cieza - Mar Menor -:-
16:30EDMF Churra - Estudiantes de Murcia CF -:-
16:30Jerez CF - Trujillo -:-
16:30La Baneza - Zamora -:-
16:30L Entregu Club de Futbol - Real Aviles -:-
16:30Marchamalo - Quintanar -:-
16:30Moralo - Aceuchal -:-
16:30Mora CF - La Roda -:-
16:30Novelda CF - Recambios Colon -:-
16:30Olimpic Xativa - La Nucia -:-
16:30Ourense CF - Noia -:-
16:30Rayo Ibense - Crevillente -:-
16:30Santa Amalia - UP Plasencia -:-
16:30Teruel - Tamarite -:-
16:30Villacanas - Miguelturreno -:-
16:30Villalonga - Arosa SC -:-
16:30Xerez CD - Puente Genil -:-
16:45Boiro - Bergantinos -:-
16:45Ribadumia - CD Cultural Areas -:-
16:45Son Cladera - Platges de Calvia -:-
17:00Arandina - Bupolsa -:-
17:00Asco - Castelldefels -:-
17:00Atletico Espeleno - CD Alcala -:-
17:00Castellon - Paterna -:-
17:00Castro - Deportiva Santillana -:-
17:00Don Benito - Arroyo -:-
17:00Lebrijana - Sanluqueno -:-
17:00Marino de Luanco - Atletico de Lugones -:-
17:00Roda - Villarreal C -:-
17:00SD Negreira - Alondras -:-
17:00Silla CF - Orihuela -:-
17:00Tedeon - Yague -:-
17:00Textil Escudo - Selaya -:-
17:00Torrelavega - Guarnizo -:-
17:00Vimenor - Cayon -:-
17:00Yeclano - UCAM Murcia B -:-
17:30Alcudia - Serverense -:-
17:30Mancha - Huetor Tajar -:-
18:00Eldense - CD Almazora -:-
18:00Sodupe - Santurtzi -:-
18:00Torredonjimeno - Guadix -:-
18:00Villacarrillo - Martos -:-
18:00Villarrubia - Villarrobledo -:-
18:15El Palo - Jaen -:-
19:15Manacor - Llosetense -:-

HOLANDIA: Eredivisie

12:30Sparta Rotterdam - Excelsior -:- [ 2.18 | 3.40 | 3.20 ]
14:30Ajax - Feyenoord -:- [ 1.70 | 3.85 | 4.90 ]
14:30Willem II - Groningen -:- [ 2.32 | 3.50 | 2.88 ]
16:45Heracles - PSV -:- [ 7.80 | 5.30 | 1.37 ]

HOLANDIA: Tweede Divisie

14:30Lienden - De Treffers -:-

HOLANDIA: Derde Divisie

14:00De Meern - Blauw Geel -:-
14:00HBS - Jong De Graafschap -:-
14:00Rosmalen - Dongen -:-
14:00USV Hercules - Hsc 21 -:-
14:30Be Quick 1887 - ADO 20 Heemskerk -:-
14:30EVV - KVV Quick 20 -:-
14:30Oostzaan - JVC '31 Cuijk -:-
14:30UNA - Jong Vitesse -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

00:00Olimpia - Real Sociedad 1:0
02:00Real Espana - Vida 1:0
02:15CD Honduras - Juticalpa 4:3
22:00Platense - Marathon -:-
22:00UPNFM - Motagua -:-

HONG KONG: Premier League

07:30Tai Po - Hong Kong Sapling 3:2
54'Warriors - Hong Kong Rangers 0:0

INDIE: ISL

13:00Jamshedpur - Delhi Dynamos -:- [ 2.20 | 3.00 | 3.10 ]
15:30Kerala Blasters - Goa -:- [ 3.55 | 3.30 | 1.90 ]

INDIE: I-League

09:30East Bengal - Mohun Bagan 0:2 [ 2.05 | 3.00 | 3.45 ]

INDONEZJA: President Cup

09:30Sriwijaya - PSM Makassar 3:0
13:30PSMS Medan - Persib -:-

IRAK: Super Liga

12:30Zakho - Al Simawa -:-

IRAN: Division 1

12'Baderan Tehran - Malavan 0:0
12'Bargh - Shahrdari Mahshahr 1:1
12'Machine Sazi - Gol Gohar 0:0
12'Mazandaran - Aluminium Arak 0:0
12'Mes - Rah Ahan 0:1
11:30PrzełożoneNaft Ahvaz - Iranjavan -:-
12'Oxin Alborz - Shahrdari Tabriz 0:0
12'Rafsanjan - Fajr Sepasi 1:0
12'Saba Qom - Khooneh Be Khooneh 0:0

ISLANDIA: Reykjavik Cup

19:15IR Reykjavik - Fram -:-
21:15Fjolnir - Fylkir -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00M. Petach Tikva - Netanya -:- [ 3.15 | 3.10 | 2.25 ]
19:30M. Tel Aviv - Ashkelon -:- [ 1.22 | 5.30 | 12.50 ]

JAMAJKA: Premier League

21:00Humble Lions - Boys' Town -:-
21:00Montego Bay - Harbour View -:-
21:00Sandals SC - Arnett Gardens -:-
21:00Tivoli - Reno -:-
23:00Cavalier - Portmore -:-

KOSTARYKA: Primera División - Clausura

03:00Herediano - Saprissa 1:0 [ 2.15 | 3.00 | 3.20 ]
22:00Carmelita - Zeledon -:- [ 2.75 | 3.20 | 2.30 ]
22:00Grecia - Santos De Guapiles -:- [ 2.75 | 3.10 | 2.35 ]
22:00Liberia - Limon -:- [ 2.30 | 3.25 | 2.71 ]
23:00Cartagines - Alajuelense -:- [ 2.65 | 3.15 | 2.40 ]

LIBAN: Pierwsza Liga

13:15Tripoli - Nejmeh SC -:-
15:00Safa - Racing -:-

MALTA: Puchar FA Trophy

14:00Hibernians - Xewkija -:-
16:00Pieta Hotspurs - Valletta -:-

MAROKO: Botola Pro

13:00PrzełożoneBerkane - Agadir -:-
13:00PrzełożoneChabab Rif Hoceima - Safi -:-
13:00PrzełożoneDifaa El Jadidi - FUS Rabat -:-
13:00PrzełożoneFAR Rabat - Raja Casablanca -:-
13:00PrzełożoneKhouribga - Marrakech -:-
13:00PrzełożoneMoghreb Tetouan - Chabab Atlas Khenifra -:-
13:00PrzełożoneRAC Casablanca - Tanger -:-
13:00PrzełożoneWydad - Rapide Oued Zem -:-

MAURITIUS: Mauritian League

15:30Bolton City - Pamplemousses -:-
15:30Cercle De Joachim - Savanne -:-
15:30Chebel Citizens - La Cure Sylvester -:-
15:30Entente Boulet Rouge-Riche Mare Rovers SC - Petite Riviere -:-

MEKSYK: Primera División - Clausura

00:00Cruz Azul - Leon 0:0 [ 1.90 | 3.30 | 3.80 ]
00:00Queretaro - Tigres 0:0 [ 3.40 | 3.20 | 2.05 ]
02:00Monterrey - Tijuana 0:0 [ 1.54 | 3.80 | 5.50 ]
02:06Pachuca - Lobos BUAP 3:1 [ 1.80 | 3.50 | 3.95 ]
04:00Necaxa - Guadalajara 1:3 [ 2.64 | 3.10 | 2.55 ]
19:00U.N.A.M. - Club America -:- [ 2.55 | 3.20 | 2.58 ]

MEKSYK: Liga de Ascenso - Clausura

00:00Zacatepec - Cimarrones de Sonora 1:0
02:00Cafetaleros de Tapachula - Murcielagos 0:0
02:00Celaya - Atlante 2:1
04:00Dorados - Venados 0:1

MYANMAR: National League

10:00Ayeyawady - Southern Myanmar -:-
10:00Hantharwady United - Mahar -:-

NIEMCY: Bundesliga

15:30Bayern - Bremen -:- [ 1.16 | 9.30 | 17.00 ]
18:00Schalke - Hannover -:- [ 1.65 | 4.17 | 5.40 ]

NIEMCY: 3. Liga

14:00Bremen II - Wurzburger Kickers -:- [ 3.50 | 3.20 | 2.00 ]
14:00Meppen - Munster -:- [ 2.45 | 3.05 | 2.76 ]

NIEMCY: Oberliga Hamburg

14:00PrzełożoneTSV Buchholz 08 - Rugenbergen -:-

NIGER: Ligue 1

16:00Olympic Niamey - US Gendarmerie -:-

NIGERIA: NPFL

16:00Abia Warriors - Plateau -:-
16:00Akwa United - Yobe Stars -:-
16:00El Kanemi - MFM FC -:-
16:00FC Ifeanyi Ubah - Kwara -:-
16:00Heartland - Enugu -:-
16:00Katsina United FC - Enyimba -:-
16:00Lobi Stars - Go Round -:-
16:00Nasarawa - Sunshine Stars -:-
16:00Rivers United FC - Kano -:-
16:00Wikki Tourist - Niger -:-

NIKARAGUA: Primera Division - Clausura

01:00Real Madriz - UNAN-Managua 2:1
03:00Esteli - Ferretti 1:0
22:00Ocotal - San Francisco -:-

NOWA ZELANDIA: Football Championships

02:00Canterbury - Auckland City 0:2 [ 5.10 | 4.40 | 1.48 ]
02:00Hamilton - Eastern Suburbs 3:5 [ 5.74 | 5.00 | 1.38 ]
02:00Southern United - Tasman United 2:4 [ 2.40 | 3.60 | 2.47 ]
02:00Waitakere - Wellington Phoenix Res 2 2:3 [ 1.45 | 4.50 | 5.35 ]
04:35Team Wellington - Hawke's Bay 2:1 [ 1.36 | 5.00 | 6.11 ]

PANAMA: LPF - Clausura

00:00Plaza Amador - Tauro 0:0
01:00Independiente - Santa Gema 1:0
01:00Miguelito - Arabe Unido 1:2

PORTUGALIA: Primeira Liga

17:00Aves - Ferreira -:- [ 2.10 | 3.25 | 3.55 ]
17:00Feirense - Moreirense -:- [ 2.50 | 2.95 | 3.10 ]
19:00Rio Ave - Boavista -:- [ 1.90 | 3.25 | 4.35 ]
21:15Guimaraes - Estoril -:- [ 1.68 | 3.85 | 4.65 ]

PORTUGALIA: Segunda Liga

12:15Real SC - U. Madeira -:- [ 2.35 | 3.00 | 3.05 ]
16:00Braga B - Academica -:- [ 2.90 | 3.25 | 2.30 ]
16:00Covilha - Santa Clara -:- [ 2.50 | 3.00 | 2.83 ]
16:00FC Porto B - Arouca -:- [ 2.16 | 3.10 | 3.30 ]
16:00Varzim - Leixoes -:- [ 2.40 | 3.00 | 2.97 ]
17:00Famalicao - Penafiel -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.35 ]

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

12:00Olhanense - Sporting Ideal -:-
16:00AD Oliveirense - Vizela -:-
16:00Agueda - Marinhense -:-
16:00Aguias do Moradal - Ferreira de Aves -:-
16:00Alianca de Gandra - Sp. Espinho -:-
16:00Anadia - Sourense -:-
16:00Atletico Arcos - Mirandela -:-
16:00Caldas - Sintrense -:-
16:00Camacha - Amarante -:-
16:00Canelas 2010 - Coimbroes -:-
16:00Casa Pia - Oriental -:-
16:00CDC Montalegre - Torcatense -:-
16:00Cesarense - Salgueiros -:-
16:00Cinfaes - Pedras Rubras -:-
16:00Dezembro - Coruchense -:-
16:00Estrela Vendas Novas - Lusitano VRSA -:-
16:00Felgueiras - Sanjoanense -:-
16:00Freamunde - Gondomar -:-
16:00Gafanha - Fornos de Algodres -:-
16:00GD Braganca - Aroes -:-
16:00Leiria - Nogueirense -:-
16:00Louletano - Almancilense -:-
16:00Loures - Alcanenense -:-
16:00Lusitano FCV - Oleiros -:-
16:00Mafra - Electrico -:-
16:00Merelinense - Sao Martinho -:-
16:00Minas de Argozelo - Mondinense -:-
16:00Moncarapachense - Farense -:-
16:00Mortagua - Maritimo B -:-
16:00Moura AC - Armacenenses -:-
16:00Pedras Salgadas - Vilaverdense -:-
16:00Pinhalnovense - Castrense -:-
16:00Sertanense - SB Castelo Branco -:-
16:00Torreense - Sacavenense -:-
16:00Trofense - Sousense -:-
16:00Vilafranquense - Guadalupe -:-
17:00Camara de Lobos - Fafe -:-
17:00Operario - Montijo -:-
17:00SC Lusitania - Fatima -:-
17:00SC Praiense - Pero Pinheiro -:-

RPA: Pierwsza liga

14:30Baroka - Kaizer -:- [ 2.83 | 2.80 | 2.50 ]
14:30Chippa United - Golden Arrows -:- [ 2.40 | 2.75 | 3.00 ]

RPA: First Division

14:30Ubuntu Cape Town - Highlands -:-

RPA: Multichoice Diski

09:00Bidvest Wits U21 - Orlando U21 -:-
09:00Golden Arrows U21 - Platinum Stars U21 0:1
11:00Mamelodi U21 - Polokwane U21 -:-
19:00Free State Stars U21 - Chippa United U21 -:-

SALWADOR: Primera Division - Clausura

02:00Metapan - Alianza FC 0:1 [ 2.40 | 3.20 | 2.62 ]
02:00Sonsonate - Dragon 1:1 [ 2.10 | 3.25 | 3.06 ]
22:00Aguila - Santa Tecla -:- [ 2.50 | 3.20 | 2.51 ]
22:00Audaz - Chalatenango -:- [ 2.10 | 3.25 | 3.06 ]
22:00Municipal Limeno - Luis Angel Firpo -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.10 ]

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Faetano - Fiorentino -:-
15:00Folgore - Tre Penne -:-
15:00Virtus - Pennarossa -:-

SENEGAL: Ligue 1

17:00Jaraaf - Guediawaye -:-
18:00Linguere - Casa -:-
19:00Mbour - Sonacos -:-
19:00Niary Tally - ASEC Ndiambour -:-

SZKOCJA: Puchar FA

15:05Hearts - Hibernian -:- [ 2.74 | 3.10 | 2.50 ]

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

23:00Santa Fe (Col) - Dep. Cali (Col) 2:1
00:00Legia Warszawa (Pol) - Atl. Nacional (Col) 0:2 [ 4.48 | 3.50 | 1.73 ]
02:30Colo Colo (Chi) - U. Catolica (Chi) 0:1
10:00Bangkok Glass (Tha) - Thai Honda FC (Tha) -:-
10:00Stechovice (Cze) - Slavia Praga U21 (Cze) 2:5
10:30OdwołaneSparta Praga U21 (Cze) - Bohemians 1905 U21 (Cze) -:-
42'Schalke U19 (Ger) - Wolfsburg U19 (Ger) 2:1
42'Zapresic (Cro) - Belupo (Cro) 2:1 [ 2.76 | 3.40 | 2.20 ]
12'Chonburi (Tha) - Thai Navy (Tha) 0:0
13:00Radnik (Srb) - Din. Vranje (Srb) -:-
13:00Vysehrad (Cze) - Zizkov (Cze) -:- [ 3.25 | 4.00 | 1.80 ]
13:15Oulu (Fin) - OLS Oulu (Fin) -:-
14:00Bahon (Svk) - Novy Zivot (Svk) -:-
14:00Garching (Ger) - Rosenheim (Ger) -:-
14:00Rudar (Slo) - Ilirija (Slo) -:- [ 1.11 | 7.00 | 15.00 ]
14:00Sebis (Rou) - Poli Timisoara (Rou) -:-
14:00Trier (Ger) - Elversberg (Ger) -:- [ 3.85 | 4.40 | 1.60 ]
15:00Akhmat Grozny (Rus) - Slavia Sofia (Bul) -:-
15:00Homberg (Ger) - Oberhausen (Ger) -:-
16:00Hearts Of Oak (Gha) - Dreams (Gha) -:-
16:00Levski (Bul) - AC Wolfsberger (Aut) -:-
16:00Vålerenga (Nor) - CSKA Moskwa (Rus) -:- [ 3.95 | 3.70 | 1.70 ]
20:00Aurora (Bol) - Real Potosi (Bol) -:-
20:00Viikingit (Fin) - Kiffen (Fin) -:-
00:00Sportivo Estudiantes (Arg) - Juventud Unida Universitario (Arg) -:-

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie - Kobiety

13:00Republika Południowej Afryki K - Szwecja K -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Ruvu Shooting - Young Africans -:-
14:00Tanzania Prisons - Azam -:-

TOGO: Championnat National

14:00Agaza - Dynamic Togol. -:-
14:00Anges de Notse - AS Togo-Port -:-
14:00Espoir - Maranatha -:-
14:00Gomido - Semassi -:-
14:00Kara - Foadan -:-
14:00Koroki Metete - ASC Kara -:-
14:00Kotoko - Gbikinti Bassar -:-
14:00Unisport - OTR -:-

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

13:00Ben Guerdane - Esperance Tunis -:-
14:00Club Africain - Monastir -:-
14:00CO Medenine - Stade Gabesien -:-
14:00Gabes - Etoile Sahel -:-
14:00Metlaoui - Kairouanaise -:-
15:00Sfaxien - Stade Tunisien -:-

TURCJA: Super Lig

12'Konyaspor - Trabzonspor 0:0 [ 2.67 | 3.05 | 2.60 ]
12'Sivasspor - Akhisar Belediye 0:0 [ 1.96 | 3.35 | 3.60 ]
14:00Bursaspor - Basaksehir -:- [ 3.50 | 3.55 | 1.92 ]
17:00Antalyaspor - Besiktas -:- [ 5.90 | 4.40 | 1.45 ]

TURCJA: TFF 1. Lig

42'Erzurum BB - Ankaragucu 0:0 [ 2.50 | 3.10 | 2.57 ]
42'Umraniyespor - Gaziantepspor 3:0 [ 1.24 | 5.20 | 8.90 ]
13:30Giresunspor - Boluspor -:- [ 1.97 | 3.20 | 3.40 ]
13:30Manisaspor - Rizespor -:- [ 8.38 | 4.75 | 1.28 ]
16:00Altinordu - Elazigspor -:- [ 2.20 | 3.15 | 2.95 ]

TURCJA: Spor Toto 2. Lig White Group

42'Gumushanespor - Karagumruk 1:1
42'Kahramanmaras - Nazillispor 0:0
42'Sanliurfaspor - Nigde Belediyespor 1:0
12'Bandirmaspor - Silivrispor 0:0
12'Hacettepe - Fethiyespor 0:0
12'Karsiyaka - Sakaryaspor 0:0
12'Zonguldak - Altay 0:0

TURCJA: Spor Toto 2. Lig Red Group

42'Amedspor - Mersin 2:0
42'Sariyer - Bodrumspor 2:1
12'Afjet Afyonspor - Tokatspor 0:0
12'Inegolspor - Tuzlaspor 0:0
12'Kastamonuspor - Hatayspor 0:0
12'Keciorengucu - Bucaspor 0:0

TURCJA: TFF 3. Lig Group 1

12'Batman Petrolspor - Bayrampasa 0:0
11:30Bayburt - Erzin -:-
12'Erbaaspor - Dardanelspor 0:0
12'Kozan - Kemerspor 2003 0:0
12'Manisa - Yomraspor 0:0

TURCJA: TFF 3. Lig Group 2

Przerwa24 Erzincanspor - Tire 1:0
42'Pazarspor - Erciyesspor 0:0
42'Yeni Orduspor - Golcukspor 1:0
12'Ergene Velimese - Darica Genclerbirligi 0:0
12'Muglaspor - Erokspor 0:0

TURCJA: TFF 3. Lig Group 3

42'Arsinspor - Tekirdagspor 0:0
42'Cizrespor - Kizilcaboluk Spor Kulubu 1:0
42'Elaziz Bld. - Karacabey Birlikspor 0:0
12'Aydinspor - Karakopru 0:2
12'Corum - Tepecik 0:0
12'Kocaelispor - Sultanbeyli 0:1
12'Payasspor - Ankara Adliyespor 0:0
12'Tarsus - Utas Usakspor 1:0

WŁOCHY: Serie A

12:30Atalanta - Napoli -:- [ 3.70 | 3.50 | 2.10 ]
15:00Bologna - Benevento -:- [ 1.77 | 3.65 | 5.20 ]
15:00Lazio - Chievo -:- [ 1.34 | 5.80 | 9.10 ]
15:00Sampdoria - Fiorentina -:- [ 3.05 | 3.45 | 2.45 ]
15:00Sassuolo - Torino -:- [ 2.60 | 3.37 | 2.88 ]
15:00Udinese - Spal -:- [ 1.76 | 3.70 | 5.20 ]
15:00Verona - Crotone -:- [ 2.30 | 3.25 | 3.50 ]
18:00Cagliari - AC Milan -:- [ 4.00 | 3.55 | 2.00 ]
20:45Inter - AS Roma -:- [ 2.55 | 3.40 | 2.90 ]

WŁOCHY: Serie B

15:00Brescia - Avellino -:- [ 2.06 | 3.20 | 3.60 ]

WŁOCHY: Serie C - Group A

14:30Alessandria - Pro Piacenza -:- [ 1.54 | 3.60 | 5.44 ]
14:30Giana Erminio - Pontedera -:- [ 1.85 | 3.30 | 3.74 ]
14:30Pisa - Monza -:- [ 1.95 | 3.05 | 3.70 ]
14:30Pistoiese - Arezzo -:- [ 2.50 | 2.95 | 2.69 ]
14:30Prato - Cuneo -:- [ 2.79 | 2.95 | 2.42 ]

WŁOCHY: Serie C - Group B

18:30OdwołaneModena - Reggiana -:-

WŁOCHY: Serie C - Group C

14:30Akragas - Monopoli -:- [ 3.02 | 2.90 | 2.30 ]
14:30Fondi - Virtus Francavilla -:- [ 2.40 | 2.90 | 2.85 ]
14:30Lecce - Catania -:- [ 2.20 | 3.00 | 3.05 ]
14:30Sicula Leonzio - Trapani -:- [ 3.60 | 3.10 | 1.95 ]
16:30Juve Stabia - Catanzaro -:- [ 2.05 | 3.10 | 3.30 ]
16:30Reggina 1914 - Paganese -:- [ 1.85 | 3.20 | 3.87 ]
20:30Casertana - Andria -:- [ 1.95 | 3.10 | 3.63 ]
20:30Cosenza - Matera -:- [ 2.10 | 3.00 | 3.30 ]

WŁOCHY: Serie D - Group A

14:30Bra - Borgosesia -:-
14:30Casale - Borgaro -:-
14:30Como - Calcio Derthona -:-
14:30Folgore Caratese - Caronnese -:-
14:30Gozzano - Seregno -:-
14:30Inveruno - Chieri -:-
14:30Olginatese - Pavia -:-
14:30OltrepoVoghera - Castellazzo -:-
14:30Pro Sesto - Varese -:-
14:30Varesina - Arconatese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group B

14:30Caravaggio - Ciliverghe Mazzano -:-
14:30Ciserano - Trento -:-
14:30Crema - Calcio Romanese -:-
14:30Dro - Rezzato -:-
14:30Lumezzane - Levico Terme -:-
14:30Pontisola - Lecco -:-
14:30Pro Patria - Grumellese -:-
14:30Scanzorosciate - Pergolettese -:-
14:30Virtus Bergamo - Darfo Boario -:-

WŁOCHY: Serie D - Group C

14:30Abano - Calvi Noale -:-
14:30Adriese - Tamai -:-
14:30Ambrosiana - Este -:-
14:30Belluno - Liventina -:-
14:30Cjarlins Muzane - Campodarsego -:-
14:30Clodiense - Feltre -:-
14:30Legnago Salus - Delta Rovigo -:-
14:30Montebelluna - Mantova -:-
14:30Virtus Verona - ArzignanoChiampo -:-

WŁOCHY: Serie D - Group D

14:30Colligiana - Lentigione -:-
14:30Correggese - Castelvetro -:-
14:30Fiorenzuola - Tuttocuoio -:-
14:30Imolese - Vigor Carpaneto -:-
14:30Mezzolara - Sammaurese -:-
14:30Montevarchi Calcio - Forli -:-
14:30Rimini - Pianese -:-
14:30Romagna Centro - Sangiovannese -:-
14:30Trestina - Villabiagio -:-
15:00Vivi Altotevere - Sasso Marconi -:-

WŁOCHY: Serie D - Group E

14:30Albissola - Ligorna -:-
14:30Argentyna - Finale -:-
14:30Massese - Savona -:-
14:30Real Forte Querceta - Lavagnese -:-
14:30Rignanese - Ponsacco -:-
14:30Scandicci - Unione Sanremo -:-
14:30Sestri Levante - Ghivizzano Borgo -:-
14:30Valdinievole Montecatini - Seravezza Pozzi -:-
14:30Viareggio - San Donato -:-

WŁOCHY: Serie D - Group F

14:30Agnonese - Castelfidardo -:-
14:30Fabriano Cerreto - Campobasso -:-
14:30Jesina - Matelica -:-
14:30Monticelli - Avezzano -:-
14:30Nerostellati Pratola - L Aquila -:-
14:30Sangiustese - Recanatese -:-
14:30Vis Pesaro - San Marino -:-
15:00Vastese - ASD Pineto Calcio -:-

WŁOCHY: Serie D - Group G

14:30Albalonga - Nuorese -:-
14:30Aprilia - Lanusei Calcio -:-
14:30Lupa Roma - Anzio Calcio 1924 -:-
14:30San Teodoro - Monterosi FC -:-
14:30SFF Atletico - Trastevere Calcio -:-
14:30Tortoli - Ostia Mare -:-

WŁOCHY: Serie D - Group H

14:30Altamura - Manfredonia -:-
14:30Aversa Normanna - Cavese -:-
14:30Francavilla - Gravina -:-
14:30Nerostellati Frattese - Picerno -:-
14:30Pomigliano - Fulgor Molfetta -:-
14:30Potenza - Turris -:-
14:30San Severo - Nardo -:-
14:30Sarnese - Taranto -:-
16:00Audace Cerignola - Gragnano -:-

WŁOCHY: Serie D - Group I

14:30Ebolitana - Isola Capo Rizzuto -:-
14:30Igea Virtus - Nocerina -:-
14:30Messina - Cittanovese -:-
14:30Palazzolo - Sancataldese -:-
14:30Roccella - AS Acireale -:-
14:30Troina - Gelbison Cilento -:-
14:30US Palmese - Paceco -:-
14:30Vibonese - Gela -:-
15:30Vesuvio Ercolanese - Portici 1906 -:-

WŁOCHY: Primavera 2

14:30Avellino U19 - Pescara U19 -:-

ZEA: UAE League

14:10Al-Ain - Hatta -:- [ 1.22 | 5.80 | 8.40 ]
16:45Al-Ahli Dubai - Ajman -:- [ 1.44 | 4.20 | 5.60 ]

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.

Zmień na wersję dotykową