m.FlashScore.pl

REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

reklama

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana

23:15U. Espanola (Chi) - Mushuc Runa (Ecu) -:-

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Mistrzostwa CONCACAF U17 - pierwsza runda

22:00Bonaire U17 - Guadeloupe U17 -:-
22:00Saint-Martin U17 - Aruba U17 -:-

ANGLIA: National League

20:45Barnet - Harrogate -:-

ANGLIA: National League Północ

20:45Spennymoor - Bradford PA -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

20:45Witton - Stafford -:-
reklama

ANGLIA: Southern League Central Division

20:45King’s Lynn - Alvechurch -:-
20:45Leiston - Stratford -:-
20:45Lowestoft - Halesowen -:-

ANGLIA: Southern League South Division

20:45Beaconsfield Town - Merthyr T -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

13:45Al-Kawkab - Jeddah -:-
14:05Najran - Al Khaleej -:-
14:10Al Jabalain - Al Taee -:-
14:15Al Orubah - Al Adalh -:-
16:30Al Najoom - Damac -:-

ARGENTYNA: Superliga

23:00Banfield - Godoy Cruz 2:2
90+'Huracan - Estudiantes 0:1

ARGENTYNA: Primera B Nacional

01:05Sarmiento Junin - Quilmes 0:0

ARGENTYNA: Primera B Metropolitana

20:00Barracas Central - Deportivo Espanol -:-

ARGENTYNA: Primera D Metropolitana

20:00Liniers - Argentino de Merlo -:-

ARGENTYNA: Torneo Federal A - Runda przegranych

00:00Sportivo Las Parejas - CDJU Gualeguaychu 1:3

ARGENTYNA: Copa Argentina

22:10Aldosivi - Gimnasia Mendoza -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

10:00Brisbane Strikers - Queensland Lions -:-
10:30PrzełożoneBrisbane U21 - Moreton Bay Utd -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód

19:00St. Polten (Am) - Wiener Linien -:-

BELGIA: Super League Women

20:00Genk K - RSC Anderlecht K -:-
20:00Gent K - Leuven K -:-
20:00Heist K - St. Liege K -:-

BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Toca Rio

00:30Madureira - Flamengo -:-

BRAZYLIA: Campeonato Maranhense

00:15Imperatriz - Sao Jose MA -:-
00:15Maranhao - Moto Club -:-
00:15Pinheiro - Sampaio Correa -:-

CHINY: Liga Yi

08:00Shanxi Xindu - Dalian Chanjoy -:-

EKWADOR: Liga Pro

PrzerwaDep. Cuenca - Tecnico U. 1:2

GAMBIA: GFA League

17:30Tallinding United - Wellingara -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture

23:00Cosmopolites - Triomphe Liancourt -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 13

11:00Estudiantes de Murcia - CA Pulpileno -:-
11:30La Union - Real Murcia B -:-
11:30Minerva - CAP Ciudad de Murcia -:-
11:30Yeclano - Huercal-Overa -:-
12:00Lorca FC - Muleno -:-
12:00Mar Menor - Cartagena B -:-
12:00UCAM Murcia B - Mazarron CF -:-
17:30Ciudad Cieza - Aguilas FC -:-
17:30UD Los Garres - CD Algar -:-
18:30Club Olimpico de Totana - Deportiva Minera -:-

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety - Grupa mistrzowska

19:30Den Haag K - Ajax K -:-
19:30Twente K - PSV K -:-

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety - Grupa spadkowa

19:30Achilles 29 K - Heerenveen K -:-
19:30Excelsior/Barendrecht K - VV Alkmaar K -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

20:45Ballymena - Institute -:-
20:45Warrenpoint - Crusaders -:-

KAZACHSTAN: Puchar Kazachstanu - Kwalifikacje

10:00Altai Semey - FC Ruzaevka -:-
10:00Ekibastuzets - Kyzylzhar -:-

KOLUMBIA: Torneo Aguila - Apertura

00:00Quindio - Orsomarso 1:1
PrzerwaPereira - Tigres 4:0

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura

PrzerwaGuadalajara K - Monterrey K 0:1
03:00Tigres K - Santos Laguna K -:-
04:00Tijuana K - Lobos BUAP K -:-

PANAMA: LPF - Clausura

00:00Independiente - Costa del Este 0:0

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

23:15Cerro Porteno - Sol De America 7:2

RUMUNIA: Liga 2

18:30Petrolul - Energeticianul -:-

SZKOCJA: Dywizja 1

20:45Dundee Utd - Ross County -:-

SZKOCJA: League Two

20:45Berwick - Peterhead -:-
20:45Clyde - Elgin -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1

19:30Fribourg - Echallens -:-

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie

12:30Myanmar - Chińskie Tajpej -:-

ŚWIAT: Viareggio Cup - Play Offy

15:00AC Milan U19 - Club Brugge U19 -:-
15:00Athletico-PR U19 - Berekum Chelsea U19 -:-
15:00Braga U19 - Sassuolo U19 -:-
15:00Parma U19 - FK Rigas U19 -:-
15:00Serie D team U19 - Inter U19 -:-
15:45Genoa U19 - Empoli U19 -:-
18:00Bologna U19 - Dukla Praga U19 -:-
19:30Fiorentina U19 - Torino U19 -:-

WALIA: Division 1

20:30Briton Ferry - Taffs Well -:-

WENEZUELA: Primera Division - Apertura

21:00Metropolitanos - La Guaira -:-

WŁOCHY: Serie C - Group A

20:30Pistoiese - Pro Piacenza 3:0
20:30Pro Vercelli - Entella -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.

Zmień na wersję dotykową