m.FlashScore.pl

REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

reklama

AFRYKA: CAF Puchar Konfederacji - Play Offy

22:00Zamalek - Berkane -:-

AFRYKA: COSAFA Cup

14:00Mozambik - Namibia -:-
16:30Malawi - Seszele -:-

ALBANIA: Super Liga

16:30Kastrioti - Teuta -:-
16:30Laci - Tirana -:-
16:30Partizani - Kukesi -:-
16:30Skenderbeu - Luftetari Gjirokastra -:-

ALGIERIA: Dywizja 1

17:00Medea - Saoura -:-
23:30Belouizdad - Bel Abbes -:-
23:30Constantine - USM Alger -:-
23:30JS Kabylie - Bordj Bou Arreridj -:-
23:30MC Alger - Mlila -:-
23:30Oran - Hussein Dey -:-
23:30Paradou - Tadjenant -:-
23:30Setif - MO Bejaia -:-

ANDORA: Andorra Cup

19:30UE Engordany - FC Santa Coloma -:-
reklama

ANGLIA: League One - Play Offy

16:00Charlton - Sunderland -:-

ARGENTYNA: Copa de la Superliga

23:45Atl. Tucuman - Tigre 0:1
23:45Boca Juniors - Argentinos Jrs -:-

ARGENTYNA: Primera B Nacional - Play Offy o awans

20:10Almagro - Central Cordoba -:-

ARGENTYNA: Primera C Metropolitana - Play Offy o awans

18:00Excursionistas - Club Lujan -:-
20:00Dock Sud - Berazategui -:-
20:00Laferrere - Deportivo Merlo -:-
20:00Midland - Villa San Carlos -:-

ARGENTYNA: Torneo Federal A - Play Offy o awans

20:00Deportivo Madryn - Alvarado -:-
20:30Defensores Belgrano VR - San Jorge -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

15:00Pyunik - Ararat -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

07:00Manly Utd - Wollongong Wolves 0:4
07:00Rockdale - Sydney Utd 2:3

AUSTRALIA: NPL Victoria

08:00South Melbourne - Bentleigh 3:2

AUSTRALIA: Capital Territory

07:00Canberra FC - Cooma 1:1
07:00Canberra Olympic - Woden Weston 2:1

AUSTRALIA: Northern NSW

06:30Charlestown City Blues - Broadmeadow 3:1
06:30Edgeworth E. - Lambton J. 2:0
06:30Hamilton Olympic - Valentine 1:1
06:30Lake Macquarie - Weston Bears 0:4
06:30Newcastle Jets U21 - Maitland 1:2

AUSTRIA: Tipico Bundesliga - Grupa mistrzowska

17:00AC Wolfsberger - Sturm Graz -:-
17:00LASK Linz - Austria Wiedeń -:-
17:00Salzburg - St. Polten -:-

AUSTRIA: 2. Liga

49'Ried - A. Klagenfurt 0:0
47'Vorwarts Steyr - BW Linz 1:1

AUSTRIA: Bundesliga Women

11:00Altenmarkt K - Vorderland K -:-
14:00Bergheim K - St. Polten K -:-
14:00Landhaus K - Kleinmunchen K -:-
14:00Sudburgenland K - Neulengbach K -:-

BELGIA: Jupiler League - Liga Europejska Play Offy

14:30Antwerp - Charleroi -:-

BENIN: Championnat National

17:00Ayema - Energie Sports -:-
17:00Dragons - Upi Onm -:-
17:00Dynamo Abomey - Tonnerre -:-
17:00FC Esae - Avrankou Omnisport -:-
17:00Pantheres - Buffles du Borgou -:-
17:00USS Krake - ASOS -:-

BIAŁORUŚ: Puchar Białorusi

16:00Vitebsk - Soligorsk -:-

BRAZYLIA: Serie A

00:00Gremio - Atletico-MG 1:0
21:00Flamengo - Athletico-PR -:-
21:00Santos - Internacional -:-
00:00Bahia - Fluminense -:-
00:00Corinthians - Sao Paulo -:-
00:00Cruzeiro - Chapecoense-SC -:-
00:00Fortaleza - Vasco -:-

BRAZYLIA: Serie B

00:00Brasil de Pelotas - America MG 2:1
00:00Operario - Botafogo SP 0:2
21:00Atletico GO - Vitoria -:-

BRAZYLIA: Serie C

23:00EC Sao Jose - Juventude 1:1
00:15Santa Cruz - ABC 2:1
20:30Ypiranga FC - Tombense -:-
21:00Remo - Acreano -:-
22:00Globo - Treze -:-
22:00Luverdense - Volta Redonda -:-
22:00Sampaio Correa - Ferroviario -:-
23:00Boa - Paysandu -:-
23:00Botafogo PB - Imperatriz -:-

BRAZYLIA: Serie D

23:00Ferroviaria - Maringa FC 0:1
23:00Joinville - Avenida 1:0
00:00Caldense - Vitoria ES 0:0
00:00Coruripe - Fluminense de Feira 0:1
00:00Fast Clube - Barcelona RO 1:1
00:00Sinop - Palmas 1:1
01:30RD Ariquemes - Manaus 1:1
20:00Gaucho - Brusque -:-
20:00Itaborai - Hercilio Luz -:-
20:30Brasiliense - Ituano -:-
20:30Ipora - Corumbaense -:-
21:00Academica Vitoria - Jacuipense -:-
21:00AE Altos - Central SC -:-
21:00America PE - Serrano PB -:-
21:00Campinense - ASA -:-
21:00Cianorte - SER Caxias -:-
21:00Foz do Iguacu - Boavista -:-
21:00OdwołaneGurupi - Itabaiana -:-
21:00Interporto - Itabaiana -:-
21:00Operario MS - Anapolina -:-
21:00Patrocinense - Uniao Rondonopolis -:-
21:00Santa Cruz de Natal - River-PI -:-
21:00Tubarao - Sao Caetano -:-
22:00SAO Raimundo PA - Atl. Roraima -:-
22:00Sergipe - Salgueiro -:-
00:00Galvez - Santos AP -:-

CHILE: Primera División

01:30Colo Colo - A. Italiano 3:0
18:30Deportes Iquique - U. De Chile -:-
21:00Curico Unido - Palestino -:-
23:30U. De Concepcion - O'Higgins -:-

CHILE: Primera B

23:00Cobreloa - Magallanes 0:0
00:00La Serena - Rangers 2:0
01:00San Luis - Barnechea 0:2
04:00Copiapo - San Felipe 0:1
21:30Deportes Temuco - Valdivia -:-
21:30Nublense - Club Deportes Santa Cruz -:-
21:30S. Wanderers - S. Morning -:-

CHINY: Super Liga

09:30Dalian Yifang F.C. - Shanghai Shenhua 1:0
6'Guangzhou Evergrande - Shenzhen 0:0
13:35Shandong Luneng - Guangzhou R&F -:-
13:35Shanghai SIPG - Beijing Guoan -:-

CHINY: Liga Jia

13:30Qingdao Huanghai - Changchun Yatai -:-

CHINY: Liga Yi

09:00Baoding Yingli Yitong - Beijing Technology 5:1
10:00Hunan Billows - Kunshan -:-

CHORWACJA: 1. HNL

19:00Din. Zagreb - Hajduk Split -:-
19:00Lok. Zagreb - Gorica -:-
19:00Osijek - Zapresic -:-

CZECHY: 1. Liga - Grupa mistrzowska

15:00Jablonec - Liberec -:-
15:00Pilzno - Ostrava -:-
15:00Slavia Praga - Sparta Praga -:-

CZECHY: CFL

PrzerwaKarlovy Vary - Kraluv Dvur 1:1
17:00Brozany - Olympia Radotin -:-
17:00Stechovice - Litomericko -:-

CZECHY: MSFL

63'Unicov - Hulin 2:0
17:00Vrchovina - Vyskov -:-

CZECHY: Dywizja A

17:00Rakovnik - Admira Prague -:-
17:00Sedlcany - Aritma Prague -:-

CZECHY: Dywizja B

64'Meteor Prague - Nymburk 1:1
15:00Brezova - Brandys n. Labem -:-

CZECHY: Dywizja C

15:30Pardubice B - Dvur Kralove -:-
17:00Benatky - Kolin -:-

CZECHY: Dywizja D

49'Havlickuv Brod - Nove Sady 0:3
16:30Bystrc - Stara Rise -:-
17:00Slavoj Polna - Humpolec -:-
17:00Strani - Velka Bites -:-
17:00Zdirec n. D. - Lanzhot -:-

CZECHY: Dywizja E

17:00Frydlant n. O. - Hermanice -:-
17:00Kozlovice - Bruntal -:-
17:00Sumperk - Prerov -:-

CZECHY: Prazsky prebor

83'Branik - CAFC 2:0
17:00Motorlet Prague B - Vysehrad B -:-
17:00Zizkov B - Treboradice -:-

CZECHY: Stredocesky KP

17:00Poricany - Vykan -:-
17:00SK Lhota - Klicany -:-

CZECHY: Jihocesky KP

PrzerwaTrebon - Milevsko 4:0
14:00Protivin - Cimelice -:-

CZECHY: Plzensky KP

16:00Zruc - Nepomuk -:-
17:00Domazlice B - Start Tlumacov -:-
17:00Luby - Rokycany -:-

CZECHY: Karlovarsky KP

15:00Nova Role - Nove Sedlo -:-

CZECHY: Ustecky KP

17:00Dobromerice - Litomericko B -:-
17:00Modra/Hrobce - Vilemov -:-

CZECHY: Liberecky KP - Grupa - awans

17:00Visnova - Ceska Lipa -:-
17:00Zelezny Brod - Novy Bor -:-

CZECHY: Kralovehradecky KP

17:00Horice - Dobruska -:-
17:00Jaromer - Sobotka -:-
17:00Lazne Belohrad - Novy Bydzov -:-
17:00Rychnov n. Kneznou - Vysoka n. Labem -:-

CZECHY: Pardubicky KP

61'Chrudim B - Svitavy 0:1
14:30Luze - Letohrad -:-
17:00Chocen - Litomysl -:-
17:00Dolni Ujezd - Ceska Trebova -:-

CZECHY: Vysocina KP

Oczekuje na
aktualizację
Sapeli Polna - Pribyslav 0:0
16:30Bystrice n. Pern. - Nova Ves -:-
16:30Pelhrimov - Kosetice -:-
16:30Sperice - Namest n. Oslavou -:-

CZECHY: Jihomoravsky KP

14:30Rajecko - Ivancice -:-

CZECHY: Olomoucky KP

76'Cernovir - Dolany 0:2
17:00HFK Olomouc B - Velke Losiny -:-
17:00Medlov - Lutin -:-
17:00Vsechovice - Kralice na Hane -:-
17:00Zabreh - Jesenik -:-

CZECHY: Zlinsky KP

17:00Stitna nad Vlari - Luhacovice -:-

CZECHY: Moravskoslezsky KP

17:00Pusta Polom - Moravan Oldrisov -:-

CZECHY: Liga Juniorów - Runda zwycięzców

6'Brno U21 - Bohemians 1905 U21 1:0
15:00Hradec Kralove U21 - Slovacko U21 -:-

CZECHY: Liga Juniorów - Runda przegranych

15:00Karwina U21 - Teplice U21 -:-

CZECHY: Liga U19

12:00Brno U19 - Sparta Praga U19 -:-

DANIA: Superliga - Liga Europejska Play Offy

18:00Aarhus - Randers -:-

DANIA: 2nd Division - Promotion Group

15:00AB Kopenhagen - Skive -:-

DANIA: 3F Ligaen Women - Baraż o utrzymanie

13:00Aalborg K - B93 K -:-

DOMINIKANA: LDF - Apertura

00:00Cibao - Vega Real 4:1
22:00Barcelona Atletico - Atlantico -:-
22:00Jarabacoa - Delfines Del Este -:-
22:00San Cristobal - Universidad O&M -:-
00:00Atletico Pantoja - Moca -:-

EKWADOR: Liga Pro

00:15El Nacional - Macara 1:2
02:30Dep. Cuenca - Guayaquil City 2:0
19:00Aucas - Tecnico U. -:-
21:15Mushuc Runa - Emelec -:-
23:30Delfin - Ind. del Valle -:-

ETIOPIA: Premier League

14:00Adama City - Dedebit -:-
14:00Bahardar - Welwalo Adigrat -:-
14:00Shire Endaselassie - Defence Force -:-
15:00Hawassa - Ethiopia Bunna 0:0
15:00St. George - Dire Dawa -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga

17:30HJK - KPV -:-
17:30Mariehamn - VPS -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

17:30GrIFK - P-Iirot Rauma -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

14:00Rovaniemi 2 - GBK Kokkola -:-
14:00VPS 2 - Vaajakoski -:-
17:30JBK - PK-37 -:-
17:30Kajaanin Haka - SJK Akatemia -:-

FINLANDIA: Liiga Women

13:00HJK K - TPS K -:-

GAMBIA: GFA League

22:30Real Banjul - Brikama U. -:-

GHANA: Special Competition

17:00Aduana Stars - Asante Kotoko -:-
17:00Dreams - Hearts Of Oak -:-
17:00Eleven Wonders - Ashanti Gold -:-
17:00Elmina Sharks - Inter Allies -:-
17:00Karela - Ebusua Dwarfs -:-
17:00Liberty - WAFA -:-
17:00Medeama - Berekum Chelsea -:-

GIBRALTAR: Gibraltar Cup

19:00Gibraltar United - Europa FC -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Offy

19:30Antigua - Malacateco -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture - Play Offy

21:30Arcahaie - Racing des Gonaives -:-

HISZPANIA: LaLiga2

12:00Almeria - Alcorcon -:-
16:00Gimnastic - Elche -:-
18:00Tenerife - R. Oviedo -:-
19:00Granada - Cadiz -:-
20:00Extremadura UD - Lugo -:-
20:00Numancia - Reus Deportiu 1:0

HISZPANIA: Segunda Division B Play Offy Zwycięzców

12:00Fuenlabrada - Huelva -:-
18:30Santander - Baleares -:-

HISZPANIA: Segunda Division B Przegrani Play Offy

12:00Atl. Madryt B - Mirandes -:-
18:00Barakaldo - Hercules -:-
18:30Villarreal B - Melilla -:-
19:15Cornella - Ponferradina -:-

HISZPANIA: Segunda Division B Play Out

12:00Celta Vigo B - Alcoyano -:-
18:00Jumilla - R. Union -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Play Offs

12:00Cadiz B - Osasuna B -:-
12:00Socuellamos - Merida AD -:-
13:00Tamaraceite - Pena Deportina -:-
17:00Tarazona - Orihuela -:-
17:30Ferrol - Jaen -:-
18:00Lealtad - Getafe B -:-
19:00Yeclano - Union Montanesa Escobedo -:-
19:30Zamora - Haro Deportivo -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Promotion Play Offs

36'Beti Kozkor - Mallorca B 0:0
6'Alcobendas - Lorca FC 0:0
6'CD Mostoles - Pena 0:0
12:00Alaves B - Compostela -:-
12:00Covadonga - Bergantinos -:-
12:00Poblense - Tropezon -:-
12:00Sarinena - Lorca Deportiva -:-
13:00Tenerife B - Linares -:-
13:00Union Viera - Caudal Deportivo -:-
17:00Formentera - Cacereno -:-
18:00Alondras - Mensajero -:-
18:00Mutilvera - Naxara -:-
18:00Saguntino - Las Rozas -:-
18:00Zaragoza B - Arandina -:-
19:00Algeciras - L'Hospitalet -:-
19:00Logrones Promesas - La Nucia -:-
19:00Toledo - Sestao -:-
19:30CD Coria - Villarrubia -:-
19:30El Palo - CF Illueca -:-
20:00CD Utrera - Antequera -:-
20:00Villarrobledo - Olimpic Xativa -:-

HOLANDIA: Derde Divisie

14:30Blauw Geel - Westlandia -:-
14:30Dongen - HBS -:-
14:30EVV - UNA -:-
14:30GOES - FC Oss -:-
14:30HSC '21 - Jong Volendam -:-
14:30HV & CV Quick - KVV Quick 20 -:-
14:30Oostzaan - USV Hercules -:-
14:30Rosmalen - JVC '31 Cuijk -:-
14:30TEC - ADO 20 Heemskerk -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - Play Offy

00:00Motagua - Olimpia -:-

INDONEZJA: Liga 1

15:30PSIS Semarang - Persija Jakarta -:-

IRAK: Super Liga

15:30Al Kahraba - Al Minaa -:-

IRLANDIA: FAI Cup

14:00Lucan Utd - Aisling Annacotty -:-

ISLANDIA: Pepsideild

19:00Akranes - Stjarnan -:-
21:15Fylkir - Hafnarfjordur -:-
21:15Valur - Breidablik -:-

ISLANDIA: Division 2

16:00Leiknir F. - KFG Gardabaer -:-

IZRAEL: 2 Liga - Baraż o utrzymanie

19:15H. Akko - M. Herzliya -:-

JAPONIA: J-League

06:00Yokohama M. - Iwata 4:0
07:00Sagan Tosu - Kashima 1:0
07:00Urawa - Hiroshima 0:4
08:00Kobe - Shonan 4:1
08:00Nagoya - Yamaga 0:1
09:00Oita - Kawasaki 0:1

JAPONIA: J-League Dywizja 2

06:00Kagoshima Utd - Avispa Fukuoka 0:1
07:00Tochigi - Okayama 1:1
07:00Yamagata - Kanazawa 0:0
08:00Kashiwa - Omiya Ardija 1:1
12:00Gifu - Machida -:-

KAMBODŻA: C-League

10:30Electricite Du Cambodge - Soltilo Angkor -:-
10:30Kompong Cham - NagaWorld -:-
10:30Sports Academy - Svay Rieng -:-
13:00Phnom Penh Crown - Kirivong Sok Sen Chey -:-

KAMERUN: Elite One - Grupa mistrzowska

17:00Dragon de Yaounde - APEJES Academy -:-
17:00Stade Renard - Cotonsport -:-

KAMERUN: Elite One - Grupa spadkowa

17:00Bamenda - Fovu Baham -:-
17:00Union Douala - New Star -:-
17:00Unisport Bafang - Les Astres -:-

KANADA: Canadian Premier League

00:30Cavalry - HFX Wanderers 2:0

KANADA: CSL

00:00Vorkuta - Kingsman 4:2
00:30Hamilton City - Waterloo 0:4
02:30Brantford - Serbian W. E. 2:4

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

12:00Taraz - Tobol -:-
13:00Okzhetpes - FC Astana -:-
13:30Zhetysu - Kaisar -:-
14:00Ertis Pavlodar - Atyrau -:-
14:00Szachtar K. - K. Almaty -:-
16:00Aktobe - Ordabasy -:-

KENIA: Premier League

12:00Bandari - Sofapaka -:-
13:00Kenya CB - Ulinzi Stars -:-
14:00Kariobangi Sharks - Mount Kenya United -:-
14:00Vihiga United - Western Stima -:-
14:00Zoo - Kakamega Homeboyz -:-
15:15Leopards - Tusker -:-

KIRGISTAN: Premier Liga

12:00Ilbirs - Kant -:-
14:00Neftchi Kochkor-Ata - Alga -:-

KOLUMBIA: Liga Aguila - Apertura - Quadrangular

00:00Millonarios - Pasto 1:0
00:15Tolima - Junior -:-

KOLUMBIA: Torneo Aguila - Apertura - Quadrangular

22:15Quindio - Chico -:-

KONGO: Ligue 1

15:00La Mancha - V. Club Mokanda -:-
15:00Patronage Sainte-Anne - CARA Brazzaville -:-
16:00Otoho d'Oyo - Leopard -:-
17:00Nico-Nicoye - Cheminots -:-
17:00Tongo FC Jambon - Diables Noirs -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

80'Daegu - Suwon 0:0
12:00Jeonbuk - Gyeongnam -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

08:00Asan Mugunghwa - Gwangju 0:0

LITWA: Puchar

12:00Kauno Zalgiris - Riteriai -:-
13:00Aukstaitija - Suduva -:-
16:00Atlantas - Zalgiris -:-
16:00Gelezinis Vilkas - Babrungas -:-
16:00Viltis Vilnius - Vilniaus Vytis -:-
19:00Ateitis Vilnius - Palanga -:-

LUKSEMBURG: Luxembourg Cup

17:00Dudelange - Ettelbruck -:-

ŁOTWA: Optibet Virsliga

14:00FK Liepaja - Valmiera -:-
16:00Ventspils - Riga FC -:-

ŁOTWA: 1. Liga

17:00Super Nova - Grobina -:-

ŁOTWA: Puchar Łotwy

12:00AFA Olaine - Kalupe -:-
15:30DSVK Traktors - Krimulda -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Pierwsza liga

16:30Akademija Pandev - Vardar -:-
16:30Pobeda - Makedonija GP -:-
16:30Rabotnicki - Shkupi -:-
16:30Renova - Shkendija -:-
16:30Sileks - Belasica -:-

MALAWI: Super League

14:30PrzełożoneMasters Security - TN Stars -:-
14:30PrzełożoneMlatho Mponela - Kamuzu Barracks -:-

MALEZJA: Super Liga

16:00Johor DT - Kedah -:-
16:00Kuala Lumpur - PKNP -:-

MOŁDAWIA: Liga Narodowa

16:00Sfintul - Petrocub -:-
18:00Milsami - S. Tiraspol -:-

NIEMCY: Regionalliga Play Offs - Play Offy

16:00Bayern II - Wolfsburg II -:-

NIEMCY: Oberliga Westfalen

15:00Ahlen - Ennepetal -:-
15:00ASC 09 Dortmund - Schalke II -:-
15:00FC Gutersloh - Hammer SpVgg. -:-
15:00Gievenbeck - Eintracht Rheine -:-
15:00Holzwickeder SC - Brunninghausen -:-
15:00Siegen - Sprockhovel -:-
15:00Westfalia Rhynern - TuS Haltern -:-

NIEMCY: Oberliga Mittelrhein

15:00Bergisch Gladbach - FC Viktoria 08 -:-
15:00Duren - Hurth -:-
15:15Frechen - Breinig -:-
15:15Merten - Wegberg-Beeck -:-
15:30Deutz - Hennef -:-
15:30Siegburger - Freialdenhoven -:-
15:30VfL Vichttal - Friesdorf -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

15:00Bocholt - SW Essen -:-
15:00Hilden - Dusseldorf-West -:-
15:00Meerbusch - SSVg Velbert -:-
15:00Schonnebeck - Duisburg -:-
15:00Speldorf - Baumberg -:-
15:00TuRU Dusseldorf - Germania Ratingen -:-
15:00Union Nettetal - Jahn Hiesfeld -:-
15:30FC Monheim - Kleve -:-
15:30SC Velbert - Homberg -:-

NIEMCY: Oberliga Play Offs

15:00Altona - Heider SV -:-

NIGERIA: NPFL

17:00Abia Warriors - Kano -:-
17:00Delta Force - Plateau -:-
17:00Go Round - Gombe -:-
17:00Heartland - El Kanemi -:-
17:00Ifeanyi Ubah - Akwa United -:-
17:00Katsina Utd - Enyimba -:-
17:00Niger - Kwara -:-
17:00Remo Stars - Lobi Stars -:-
17:00Rivers United - Bendel -:-
17:00Sunshine Stars - MFM FC -:-
17:00Wikki Tourist - Enugu -:-
17:00Yobe Stars - Nasarawa -:-

NIGERIA: Aiteo Cup

15:00Aklosendi - Zabgai -:-
17:00Cynosure - Mighty Jets -:-
17:00Gateway Utd. - Almar -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura - Zwycięzcy

03:00Managua FC - Esteli 3:3

NORWEGIA: Eliteserien

18:00Mjondalen - Haugesund -:-
18:00Ranheim - Strömsgodset -:-
18:00Tromsø - Molde -:-
20:00Brann - Rosenborg -:-

NORWEGIA: OBOS-ligaen

15:00PrzełożoneSogndal - Start -:-
18:00Jerv - Aalesund -:-
18:00Kongsvinger - Nest-Sotra -:-
18:00Notodden - Raufoss -:-
18:00Skeid - Sandnes -:-
18:00Strømmen - Sandefjord -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1

14:00Halden - Egersunds -:-
14:30Stjordals Blink - Vidar -:-
16:00Hodd - Moss -:-
17:00Levanger - Sola -:-
18:00Arendal - Bryne -:-

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

14:00Alta - Fram -:-
15:00Kjelsås - Floro -:-
16:00Senja - Mjolner -:-
17:30Åsane - Grorud -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

15:00Arvoll - Herd -:-
16:00Sunndal - Krakeroy -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

13:00Vålerenga 2 - Ullern -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

14:00Bodo/Glimt 2 - Skjervoy -:-
15:00Skjetten - Finnsnes -:-
18:00Honefoss - Lillestrom 2 -:-

PANAMA: LPF - Clausura - Play Offy

03:00San Francisco - Tauro 1:0

PERU: Liga 1 - Apertura

00:45AD Cantolao - U. San Martin 3:1
03:00Sport Boys - Alianza Huanuco 1:2
20:30Dep. Municipal - Molinos El Pirata -:-
23:00A. Lima - Binacional -:-

PERU: Liga 2

22:30Comerciantes Unidos - Huaral -:-
22:30Santa Rosa - Cienciano -:-
22:30Santos FC - Grau -:-

POLSKA: III Liga - Grupa I

17:00Świt Nowy Dwór - Sokół Aleksandrów Ł. -:-

POLSKA: III Liga - Grupa II

16:00Chemik Bydgoszcz - Pogoń Szczecin II -:-

POLSKA: III Liga - Grupa IV

17:00Sokół Sieniawa - Wiślanie Jaśkowice -:-
17:00Wisła Puławy - Soła Oświęcim -:-

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

12:00Ruch Chorzow U18 - Śląsk Wrocław U18 -:-
13:00Cracovia U18 - Lech Poznań U18 -:-

POLSKA: Ekstraliga Kobiet - Grupa mistrzowska

17:00Medyk Konin K - AZS PWSZ Wałbrzych K -:-

POLSKA: Ekstraliga Kobiet - Grupa spadkowa

11:00Biala Podlaska K - AZS Wroclaw K -:-
14:00Mitech Zywiec K - UJ Krakow K -:-
16:00Olimpia Szczecin K - Polonia Poznan K -:-

REUNION: Regionale 1

13:30AS Marsouins - Saint-Pierroise -:-
13:30Capricorne - St Marienne -:-
13:30Sainte-Suzanne - Trois Bassins -:-
13:30Saint-Pauloise - Saint-Louisienne -:-
13:30SDEFA - Saint-Denis -:-
13:30St. Louis - Jeanne d'Arc -:-
13:30Tamponnaise - Excelsior -:-

ROSJA: Premier Liga

13:00Akhmat Grozny - FK Rostów -:-
13:00Anży - Ural -:-
13:00CSKA Moskwa - Samara -:-
13:00Dyn. Moskwa - Arsienał Tuła -:-
13:00Krasnodar - Kazań -:-
13:00Lok. Moskwa - Ufa -:-
13:00Orenburg - Sp. Moskwa -:-
13:00Zenit Petersburg - Jenisej -:-

ROSJA: PFL - Center

13:00Kaluga - Chimki 2 -:-
15:00FK Strogino Moscow - Krasnogorsk -:-
15:00Salyut-Belgorod - R. Volgograd 2 -:-
16:00Kvant - Khimik Novomoskovsk -:-
16:00Ryazan - D. Bryansk -:-
16:00Saratów - M. Lipetsk -:-
16:00T. Moskwa - Saturn Ramenskoye -:-

ROSJA: PFL - West

13:00Kolomna - Tekstilshtik -:-
15:00Pskov - Veles Moscow -:-
16:00Dnepr Smolensk - Lokomotiv-Kazanka 0:3
16:00Leningradets - Vladimir -:-
16:30Znamya Truda - Dolgoprudny -:-

ROSJA: Liga Juniorów

08:00Anży U21 - Ural U21 1:0

ROSJA: Supreme Division Women

12:00Riazań K - Lok. Moskwa K -:-
14:00Torpedo Izhevsk K - Zvezda K -:-
16:00CSKA Moskwa K - Jenisej K -:-
17:00Kubanochka Krasnodar K - Chertanovo M. K -:-

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa

17:00Calarasi - Gaz Metan -:-
20:00Concordia - Poli Iasi -:-

RUMUNIA: Liga 2

13:00UTA Arad - Petrolul -:-

RUMUNIA: Superliga Women - Grupa mistrzowska

85'Heniu Prundu Bargaului K - Fortuna Becicherecu Mic K 3:1

RUMUNIA: Superliga Women - 4-6 miejsce

76'Universitatea Alexandria K - Universitatea Galati K 4:0

RUMUNIA: Superliga Women - Grupa spadkowa

09:00CSS Targoviste K - Fairplay Bucuresti K 2:3

SALWADOR: Primera Division - Clausura - Play Offy

23:00Alianza FC - Aguila -:-

SERBIA: Super Liga - Baraż o utrzymanie

16:00Din. Vranje - Indjija -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:30Kallon - Central Parade -:-

SINGAPUR: Premier League

14:30Balestier Khalsa - Home Utd -:-

SŁOWACJA: Dywizja C-Zachód

10:30Nitra B - MSK Povazska Bystrica -:-
17:00Crystal - Malzenice -:-
17:00Sala - Galanta -:-

SŁOWACJA: Dywizja C-Wschód

17:00B. Nova Ves - FK Humenne -:-
17:00Plavnica - FC Kosice -:-
17:00Stropkov - Snina -:-
17:00V. Revistia - Vranov -:-

SŁOWACJA: Divison C Central

10:30Ruzomberok B - Podbrezova B -:-
17:00Kalinovo - R. Sobota -:-
17:00Krasno - Filakovo -:-
17:00Lip. Stiavnica - Zvolen -:-
17:00Oravske Vesele - Namestovo -:-

SŁOWACJA: Divison C Bratislava

17:00Tomasov - Bernolakovo -:-

SŁOWENIA: 2. SNL

17:00Bravo - Ankaran -:-
17:00Brezice - Beltinci -:-
17:00Dob - Radomlje -:-
17:00Fuzinar - Drava -:-
17:00Nafta - Ilirija -:-
17:00Rogaska - Jadran Dekani -:-
17:00Tabor Sezana - NK Krka -:-

SZKOCJA: Premiership - Baraż o utrzymanie

16:00St. Mirren - Dundee Utd -:-

SZWAJCARIA: Challenge League

16:00Aarau - Rapperswil -:-
16:00Lausanne - Vaduz -:-
16:00Servette - Kriens -:-
16:00Wil - Chiasso -:-
16:00Winterthur - Schaffhausen -:-

SZWAJCARIA: Nationalliga A Women

14:00FF Lugano 1976 K - Young Boys K -:-

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Djurgarden - Östersunds -:-
17:30Kalmar - Elfsborg -:-

SZWECJA: Superettan

15:00Mjallby - GAIS -:-
17:30Trelleborgs - Östers -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

16:00Umeå - Nykopings -:-
17:00Sandvikens - Linkoping City -:-
17:00Vasalunds - Rynninge -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

16:00Torns - Landskrona -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

13:00Gute - Mora -:-
15:00Enkoping - Sundbybergs -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand

17:00Varmbols - Enskede -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Östra Götaland

15:00Raslatts - Husqvarna -:-

SZWECJA: Elitettan Women

14:00Hammarby K - Sundsvall K -:-
15:30Asarums K - Uppsala K -:-

ŚWIAT: Mistrzostwa Świata U20

15:30Meksyk U20 - Japonia U20 -:-
18:00Ekwador U20 - Włochy U20 -:-
18:00Senegal U20 - Kolumbia U20 -:-
20:30Polska U20 - Tahiti U20 -:-

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie - Kobiety

18:00USA K - Meksyk K -:-

TADŻYKISTAN: Vysshaya Liga

14:30Regar-TadAZ - CSKA Pomir Dushanbe -:-
15:00Istiqlol Dushanbe - Khujand -:-

TAJLANDIA: Thai Premier League

13:00Bangkok Utd - Samut Prakan City -:-
13:00Chonburi - Ratchaburi -:-
14:00Buriram - Muangthong -:-

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

16:00Etoile Sahel - Gabes -:-
16:00Hammam-Lif - Ben Guerdane -:-
16:00Kairouanaise - Sfaxien -:-
16:00Monastir - Bizertin -:-
16:00Stade Gabesien - US Tataouine -:-
16:00Stade Tunisien - Metlaoui -:-

TURCJA: Super Lig

18:00Fenerbahce - Antalyaspor -:-
18:00Goztepe - Ankaragucu -:-
18:00Kayserispor - Erzurum BB -:-
18:00Yeni Malatyaspor - Bursaspor -:-

TURCJA: 1. Lig - Play Offy

15:00Hatayspor - Adana Demirspor -:-
20:00Osmanlispor - Gaziantep -:-

UKRAINA: Premier League - Grupa mistrzowska

16:00Dyn. Kyiv - Lviv -:-
18:30Szachtar - Mariupol -:-
18:30Zorya - Oleksandriya -:-

UKRAINA: Persha Liga

16:00Inhulets - Balkany -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura

20:00Boston River - Cerro Largo -:-
20:00Racing Montevideo - Danubio -:-
20:00Wanderers - Plaza Colonia -:-
23:00Penarol - Progreso -:-

USA: MLS

01:00Vancouver Whitecaps - FC Dallas 2:1
01:30Cincinnati - New York Red Bulls 0:2
01:30New England Revolution - DC United 1:1
01:30Philadelphia Union - Portland Timbers 1:3
02:00Minnesota - Houston Dynamo 1:0
03:00Colorado Rapids - Columbus Crew 3:2
00:00Sporting Kansas City - Seattle Sounders -:-

USA: USL Championship

01:00Hartford Athletic - Ottawa Fury 1:1
01:00Indy Eleven - Nashville SC 0:0
01:00Pittsburgh - Charlotte Independ. 0:0
01:30Charleston - Atlanta United 2 1:1
01:30PrzełożoneLoudoun - Saint Louis FC -:-
01:30Tampa Bay - Swope Park 1:0
02:30Austin Bold - New Mexico 1:3
02:30Oklahoma City Energy - Colorado Springs 1:0
02:30Rio Grande - San Antonio 3:1
04:00LA Galaxy 2 - Orange County SC 2:2
04:00Portland 2 - El Paso 1:1
04:00Real Monarchs - Phoenix Rising 2:4
04:30Las Vegas Lights - Tulsa Roughnecks 0:0
20:00Bethlehem - Louisville City -:-
22:30Tacoma Defiance - Fresno -:-

USA: USL League One

01:00Chattanooga - Greenville 1:0
02:00Tormenta - Lansing 0:0

USA: USL League Two

01:00Bantams - Dalton 3:1
01:00Carolina Dynamo - Tri-Cities 1:0
01:00Dayton - West Virginia 2:1
01:00Flint City - Cincinnati Dutch Lions 3:2
01:00Lakeland Tropics - The Villages 1:1
01:00Lionsbridge - Wake FC 0:1
01:00Reading - Euro New York 3:0
01:00Sarasota - Miami City 1:3
01:00Treasure Coast - Florida Elite 1:0
01:30Cedar - New York U23 2:1
01:30Discoveries - Charlotte Eagles 3:2
02:00Evergreen - Lehigh Valley 1:2
02:30Kaw Valley - WSA Winnipeg 3:0
03:30Park City - Ogden City -:-
04:00Ventura - San Francisco City 3:1
20:00Boston Bolts - Westchester -:-
21:00St. Louis - Thunder Bay Chill -:-
22:00Breakers FC - Orange County SC II -:-
22:00Calgary-Foothills - TSS Rovers -:-
23:00Portland U23 - Lane United -:-
23:00Victoria Highlanders - Seattle U23 -:-
23:30Tobacco Road - Virginia Beach -:-

USA: NWSL Women

00:00Sky Blue K - Portland Thorns K 0:1
02:00Utah Royals K - Orlando Pride K 2:0
00:00Chicago K - Washington K -:-

UZBEKISTAN: Super League

16:00Nasaf Qarshi - Lok. Tashkent -:-
16:00Pakhtakor - AGMK -:-
16:00Sogdiana - Bukhoro -:-

WENEZUELA: Primera Division - Apertura - Play Offy

23:00Aragua - Estudiantes M. -:-

WENEZUELA: Segunda Division - Apertura - Play Offy

22:00Angostura - Fundacion AIFI -:-
22:00Titanes - Yaracuyanos -:-

WŁOCHY: Serie A

15:00Torino - Lazio -:-
18:00Sampdoria - Juventus -:-
20:30AS Roma - Parma -:-
20:30Atalanta - Sassuolo -:-
20:30Cagliari - Udinese -:-
20:30Fiorentina - Genoa -:-
20:30Inter - Empoli -:-
20:30Spal - AC Milan -:-

WŁOCHY: Serie C - Play Out

15:00Rimini - Virtus Verona -:-

WŁOCHY: Serie B - Play Offy

21:00Pescara - Verona -:-

WŁOCHY: Serie B - Play Out

18:00OdwołaneVenezia - Salernitana -:-

WŁOCHY: Serie D - Play Offs

16:00Lanusei Calcio - Latte Dolce -:-
16:00Matelica - Recanatese -:-
16:00Modena - Reggio Audace -:-

WYSPY OWCZE: Premier League

16:00B36 Torshavn - Argir -:-
16:00Klaksvik - Streymur -:-
16:00TB Tvoroyri - Fuglafjordur -:-

WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA: Campeonato Nacional - Play Offy

19:00Oasis - Ultramarina -:-

ZAMBIA: Super League

15:00Circuit City - Nkana -:-
15:00Forest Rangers - FC MUZA -:-
15:00Lumwana Radiants - Nkwazi -:-
15:00NAPSA Stars - Green Eagles -:-
15:00Power Dynamos - Buildcon -:-

ZEA: UAE League

20:00Al-Wahda - Al-Ain -:-
20:00Al Dhafra - Ajman -:-
20:00Al Nasr - Al-Jazira -:-
20:00Al Wasl - Ittihad Kalba -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Dynamos - Ngezi Platinum FC -:-
15:00Hwange - CAPS Utd -:-
15:00Mushowani Stars - Harare City -:-
15:00TelOne - Highlanders -:-
15:00Triangle - Bulawayo Chiefs -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.

Zmień na wersję dotykową