REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

EUROPA: Liga Mistrzów - Kwalifikacje

18:45Qarabag (Aze) - Pilzno (Cze) 0:0
48'Dynamo Kijów (Ukr) - Benfica (Por) 0:2
49'M. Haifa (Isr) - Crvena zvezda (Srb) 1:2

EUROPA: Liga Konferencji Europy - Kwalifikacje

18:45Djurgarden (Swe) - APOEL (Cyp) 3:0

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: CONCACAF League

00:00Miguelito (Pan) - Tauro (Pan) 0:1
02:00Comunicaciones (Gtm) - Diriangen (Nic) 0:1
04:00Pacific FC (Can) - Herediano (Cos) 0:1

ANGLIA: Championship

60'Stoke - Middlesbrough 1:1
48'Reading - Blackburn 1:0
PrzerwaSheffield Utd - Sunderland 1:0
PrzerwaWest Brom - Cardiff 0:0

ANGLIA: National League

61'Solihull Moors - York 1:0

ANGLIA: Southern League South Division

63'Gosport - Swindon S 1:1
57'Truro - Poole 1:1

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

59'Cray - Bognor Regis 2:0
56'Kingstonian - Wingate & Finchley 2:2

ANGLIA: Premier League Cup

20:00Arsenal U21 - Swansea U21 2:1
20:00Brighton U21 - Bournemouth U21 0:3

ARGENTYNA: Liga Profesional

00:00San Lorenzo - Platense 2:0
02:30Independiente - Huracan 1:1
35'Newells Old Boys - Lanus 1:0
35'Tigre - Atl. Tucuman 0:0
00:00Arsenal Sarandi - River Plate -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

02:10Agropecuario - Club A. Guemes 2:0

ARGENTYNA: Reserve League - druga runda

15:00Platense 2 - San Lorenzo 2 0:0
16:00Atletico Tucuman 2 - Tigre 2 2:0
16:00Gimnasia L.P. 2 - Union Santa Fe 2 1:1
16:00Patronato 2 - Talleres Cordoba 2 0:1

AUSTRALIA: NPL ACT

10:45O'Connor Knights - Canberra Olympic 0:1

AUSTRALIA: NPL Queensland

11:30Brisbane U21 - Gold Coast Knights 1:3
11:30Peninsula - Logan Lightning 1:2

AUSTRALIA: Australia Cup

11:30Adelaide City - Adelaide United 2:3pen
11:30Avondale FC - Brisbane Roar 2:3pen
11:30Melbourne City - Wellington Phoenix 1:2
11:30Oakleigh - Brisbane City 5:3aet

AUSTRALIA I OCEANIA: OFC Liga Mistrzów - Play Offy

04:00Venus (Tah) - Auckland City (Nzl) 0:3

AZJA: Puchar AFC - Play Offy

12:30Khujand (Taj) - Sogdiana (Uzb) 0:4

BELGIA: National Division 1

20:00Boom - Ninove -:-
20:00Charleroi B - Tienen -:-
20:00Dessel - Knokke -:-
20:00Francs Borains - Antwerp B -:-
20:00Gent B - URSL Vise -:-
20:00Leuven B - Hoogstraten -:-
20:00Mandel United - OC Charleroi -:-
20:00RAAL La Louviere - Patro Eisden -:-
20:00Saint Eloois - Heist -:-
20:00Thes Sport - RFC Liege -:-

BOLIWIA: Nacional B - pierwsza runda

21:00Wils. Cooperativas - Deportivo JUVA -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

17:30Tuzla City - Posusje 3:0
17:30Velez Mostar - Igman K. 1:1

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS

17:00Famos Vojkovici - Drina Zvornik 1:0
17:00Kozara - Podrinje Janja 0:1
17:00Krupa - Zvijezda 09 3:1
17:00Laktasi - Mrkonjic Grad 4:0
17:00Modrica - Slavija 0:1
17:00Omarska - Novi Grad 1:3
17:00Tekstilac - Prijedor 0:2
20:00Radnik Bijeljina - Ljubic Prnjavor 2:0

BRAZYLIA: Serie B

01:30Londrina - Bahia 1:1
00:00Criciuma - Operario -:-

BRAZYLIA: Campeonato Carioca 2 - Play Offy

20:00Olaria - Volta Redonda 2:1

BRAZYLIA: Copa Paulista

00:30Noroeste - Botafogo SP 2:0
00:00Oeste - Agua Santa -:-

BRAZYLIA: Brasileiro U20 - Play Offy

90+'Flamengo U20 - Internacional U20 1:0

CHILE: Primera B

00:00S. Wanderers - Deportes Temuco 3:0

CHILE: Puchar Chile

00:00A. Italiano - U. Catolica 0:2
02:30U. De Concepcion - Magallanes 0:2
23:00Antofagasta - Curico Unido -:-
00:00Nublense - Colo Colo -:-

CHINY: Super Liga

11:30Shanghai Shenhua - Chengdu Rongcheng 0:2
13:30Henan Songshan Longmen - Wuhan Three Towns 0:3
13:30Meizhou Hakka - Guangzhou City 2:1
13:30Wuhan FC - Beijing Guoan 1:4

CHINY: Liga Jia

10:00Kunshan - Nantong Zhiyun 0:0
10:00Sichuan Jiuniu - Shaanxi Changan 0:3
13:30Qingdao Hainiu - Suzhou Dongwu 2:1

CZARNOGÓRA: Druga Liga

17:00Igalo - OFK Niksic 1:0
17:00Otrant - FK Podgorica 0:0
19:00Kom Podgorica - Bokelj 3:0
19:00Mladost DG - Zeta 2:1
20:00Berane - Grbalj 0:1

CZECHY: MOL Cup

17:00Banik Most - Sous - Admira Prague 2:1
17:00Benesov - Taborsko 0:1
17:00Bilovec - Trzyniec 2:6
17:00Bohumin - Hlucin 0:3
17:00Brozany - Varnsdorf 1:3
17:00Bzenec - Bohunice 2:1aet
17:00Chomutov - Karlovy Vary 4:1
17:00Dobrovice - Usti n. L. 1:5
17:00Domazlice - Kraluv Dvur 2:1aet
17:00FK Kozlovice - FK Frydek-Mistek 2:3aet
17:00Hvezda Cheb - Marianske Lazne 2:3
17:00Katovice - Prestice 1:3
17:00Klatovy - Przybram 1:5
17:00Libcany - Cesky Brod 3:2
17:00Libis - Vlasim 1:9
17:00Libisany - Letohrad 5:1
17:00Novy Bydzov - Prepere 1:2
17:00Novy Jicin - Kromeriz 0:2
17:00Sobeslav - Pisek 3:0
17:00Sperice - Rosice 0:4
17:00Sumperk - Unicov 0:1
17:00Tasovice - Hodonin 5:4aet
17:00Usti nad Orlici - Zivanice 3:2
17:00Velke Hamry - Chlumec nad Cidlinou 2:4
17:00Vitkovice - Kvitkovice 2:4
17:00Vsechovice - Valasske Mezirici 2:0
17:00Zdar na Sazavou - Jihlava 2:4
17:00Zdirec n. D. - Lisen 1:2pen
17:30Motorlet Prague - Ujezd Prague 3:2aet
17:30Povltavska FA - Chrudim 0:1
17:30Start Brno - Velke Mezirici 3:1
18:00Caslav - Vltavin 2:0
18:00Ceska Lipa - Benatky 3:4
18:00Hrebec - Zapy 1:3
18:00Kosmonosy - Zizkov 0:3
18:00Rokycany - Kladno 1:0aet
18:00Turnov - Velvary 1:5

CZECHY: Kralovehradecky KP

18:00Kostelec n. O. - Slavia HK 0:5

DANIA: 1st Division

18:00Hillerod - Fredericia 2:1
19:00Vejle - Naestved 6:0

EGIPT: Pierwsza liga

18:30Enppi - El Gaish 0:1
PrzerwaEastern Company - Al Ahly 0:0

EKWADOR: Serie B

02:00El Nacional - Santo Domingo 0:0
5'Chacaritas - Olmedo 0:0
22:00PrzełożoneChacaritas - Buhos ULVR -:-
22:00PrzełożoneEl Nacional - Manta -:-
22:00PrzełożoneImbabura - Santo Domingo -:-
22:00PrzełożoneLibertad - Ind. Juniors -:-
22:00PrzełożoneOlmedo - America de Quito -:-

ESTONIA: Meistriliiga

17:00Paide - Parnu JK Vaprus 4:2

ESTONIA: Puchar Estonii

18:00Kuressaare WO - Laaneranna -:-
18:00Narva - Infonet Tallinn 5:0
19:00Flora - Legion 6:0

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

18:00KaPa - Keski-Uusimaa 3:1

INDIE: Calcutta Premier Division A

11:30Bhawanipore - United SC 0:1
11:30BSS Sporting - George Telegrapher 2:0
11:30Calcutta Customs - Aryan 2:2
11:30Peerless - Southern Samity 0:1
11:30Railway - Kidderpore 0:0

INDIE: Durand Cup

11:00Jamshedpur - Bengaluru FC 1:2
14:00North East Utd - Odisha 0:6

IRLANDIA PÓŁNOCNA: Premiership Women

56'Derry City K - Cliftonville K 0:6
20:45PrzełożoneGlentoran K - Mid-Ulster K -:-
61'Linfield K - Crusaders K 0:1
20:45Sion Swifts K - Lisburn Ladies K -:-

ISLANDIA: Division 2

20:00Magni - Fjallabyggd -:-
20:00Olafsvik - Throttur -:-
20:00Reynir - IR Reykjavik 0:0
90+'Volsungur - Aegir 1:1
21:15Fjardabyggd/Leiknir - Hottur / Huginn -:-
PrzerwaHaukar - Njardvik 1:1

IZRAEL: Toto Cup

19:00Kiryat Shmona - H. Haifa 0:0
19:00Sakhnin - Maccabi Bnei Raina 2:1

JAPONIA: J2 League

12:00Chiba - Kofu 0:0

KATAR: QSL

16:25Al-Sadd - Al Ahli Doha 3:2
18:35Shamal - Al-Gharafa 2:1

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

00:00Huila - Chico 1:1
02:15Real Cartagena - Real Santander 2:2

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

12:00Gwangju - Jeonnam 1:1
12:00Gyeongnam - Daejeon 2:1
12:30Asan - Gimpo FC 0:1

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

12:00Cheongju Jikji - Cheonan City 0:1

LAOS: Lao League

11:00Champasak United - Lao Army FC 1:4
11:00Master 7 - Ezra 1:1
14:00Young Elephant - Luangprabang United 2:2

LIECHTENSTEIN: Liechtenstein Cup

20:00Ruggell - Eschen -:-
20:00Schaan II - Eschen C -:-
20:00Triesenberg B - Balzers B -:-

LITWA: Puchar

17:00PrzełożoneZalgiris - Riteriai -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL

17:00Shkendija - FK Skopje 2:0

MALEZJA: Super Liga

14:15Sarawak Utd. - Petaling Jaya CFC 0:0
15:00Kedah - Sabah 1:1
15:00Selangor - Terengganu 0:2

MEKSYK: Liga MX - Apertura

02:00Atlas - Juarez 0:1
02:00Mazatlan FC - Queretaro 1:1
04:05Puebla - Necaxa 2:2

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

00:05Zacatecas Mineros - Atletico La Paz 2:1
02:05Cancun - Alebrijes Oaxaca 0:0
04:05Raya2 - Venados 1:2
00:00Alacranes - Leones Negros -:-

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura

16:00Cruz Azul U20 - Tijuana U20 0:1
16:00Toluca U20 - Monterrey U20 2:0
19:00Pachuca U20 - Club America U20 0:0

MYANMAR: National League

10:30Yadanarbon - Myawady 2:0

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

18:00Lubeck - Hannover II 4:1
18:30BSV Rehden - Kiel II 1:1
18:30Havelse - Bremer 1:1
18:30Phonix Lubeck - Teutonia Ottensen 0:1
18:30SC Weiche-08 - Hildesheim 1:3
18:30St. Pauli II - Drochtersen/Assel 3:1
19:00Lohne - Werder Brema II 1:2
19:30Jeddeloh - Emden 4:0

NIEMCY: Oberliga Hessen

20:00Baunatal - Hanau -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:30Engers - Eisbachtal 2:0

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

18:30ATSV Mutschelbach - Offenburger FV 5:0
18:30Backnang - Grossaspach 1:2
18:30Bietigheim-Bissingen - Stuttgarter Kickers 0:1
18:30FC 08 Villingen - FC Holzhausen -:-
18:30Hollenbach - SU Neckarsulm 2:2
18:30Oberachern - Goppinger SV 2:2
18:30Ravensburg - Rielasingen-Arlen 0:1
19:00Nottingen - Freiburger 3:1
19:00Pforzheim - Reutlingen 2:4

NORWEGIA: Division 3 - Group 5

20:00Nardo - Rosenborg 2 1:1

NORWEGIA: NM Puchar

18:00Ham-Kam - Tromsø 0:1pen

NORWEGIA: Nasjonal U19 CL - Play Offy

13:00Molde U19 - Viking U19 3:1
17:00Lilleström U19 - Kristiansund U19 1:0

NORWEGIA: Nasjonal U19 CL - Runda przegranych

14:00Bodo/Glimt U19 - Mjondalen U19 2:3
14:00Start U19 - Tromso U19 5:0

PANAMA: LPF - Clausura

03:00Independiente - Deportivo Universitario 3:1

POLSKA: III Liga - Grupa I

17:00Concordia Elbląg - Legionowo 2:4
17:00Legia II - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:2
17:00ŁKS Łódź II - Unia Skierniewice 1:2
17:00Mławianka Mława - Sokół Ostróda 4:3
17:00Olimpia Zambrów - Jagiellonia Białystok II 0:4
17:00Pilica Białobrzegi - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1
17:00Świt Nowy Dwór - Ursus Warszawa 3:0
17:00Warta Sieradz - Pelikan Łowicz 2:3
19:00Broń Radom - Błonianka Błonie 1:0

POLSKA: III Liga - Grupa II

17:00Bałtyk Gdynia - Starogard Gdański 0:1
17:00Jarota Jarocin - Unia Janikowo 1:1
17:00Nowe Skalmierzyce - Zawisza Bydgoszcz 0:4
17:00Świt Skolwin - Gedania Gdańsk 1:1
17:00Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin II 1:2
17:30Sokół Kleczew - Polonia Środa Wlkp. 1:0
17:30Solec Kujawski - Olimpia Grudziądz 0:4
18:00Vineta Wolin - Cartusia Kartuzy 1:0
19:00Stolem Gniewino - Błękitni Stargard 1:2

POLSKA: III Liga - Grupa III

17:00Carina Gubin - Pniówek-74 Pawłowice 1:4
17:00Lechia Zielona Góra - Chrobry Głogów 2 2:1
17:00Miedź Legnica 2 - Rekord Bielsko-Biała 0:2
17:00Stal Brzeg - Raków Częstochowa 2 1:4
17:00Stilon Gorzów - Górnik Zabrze 2 2:3
17:00Ślęza Wrocław - MKS Kluczbork 4:5
18:00Odra Wodzisław - Warta Gorzów 0:1
18:00Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry 0:1
18:00Polonia Nysa - LKS Goczałkowice Zdrój 2:1

POLSKA: III Liga - Grupa IV

17:00Avia Świdnik - ŁKS Łagów 0:0
17:00Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski 1:3
17:00Cracovia 2 - Wisła Sandomierz 3:0
17:00Czarni Połaniec - Podhale Nowy Targ 1:2
17:00Korona Kielce 2 - KSZO Ostrowiec 2:1
17:00KS Wiązownica - Lublinianka Lublin 4:1
17:00KS Wieczysta Kraków - Sokół Sieniawa 4:1
17:00Unia Tarnów - Stal Stalowa Wola 0:2
17:00Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska 0:1

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

12:00Benfica B - Estrela 1:2

RPA: Pierwsza liga

19:30Royal AM - Orlando 0:1

RUMUNIA: Puchar - Kwalifikacje

16:30ACS Targu Mures 1898 - Unirea Ungheni 1:5
16:30Ariesul Turda - Viitorul Cluj 0:9
16:30AU Ploiesti - Moreni 0:4
16:30Avantul Periam - Bisnov -:-
16:30Avantul Reghin - Gloria Bistrita 1:2
16:30Bradu - Unirea Bascov 0:1
16:30CS Faurei - Recolta Gh. Doja 2:5
16:30CSM Bacau - Dinamo Bacau 0:1pen
16:30CSM Oltenita - Inainte Modelu 0:1
16:30CSM Pascani - Stiinta Miroslava 1:2
16:30CSM Ramnicu Sarat - Metalul Buzau 2:3
16:30CSO Filiasi - Vedita Colonesti 3:1
16:30CSO Plopeni - CS Blejoi 0:1
16:30Dunarea Turris - CSM Alexandria -:-
16:30Fetesti - Agricola Borcea 0:1
16:30Frontiera Curtici - Progresul Pecica -:-
16:30Gilortul Tg. Carbunesti - Viitorul Simian 3:0
16:30Jiul Petrosani - Pandurii 7:1
16:30Kids Tampa Brasov - Targu Secuiesc 0:1aet
16:30Luceafarul Oradea - Crisul Chisineu Cris 2:9
16:30Minerul Costesti - Horezu 0:2
16:30Municipal Lugoj - Aurul Brad -:-
16:30Petrolul Potcoava - Sporting Rosiori -:-
16:30Progresul Ezeris - Lupac 1:3aet
16:30Progresul Somcuta Mare - CSM Satu Mare 1:12
16:30Sanatatea Cluj - Minerul Ocna Dej 3:4
16:30Santandrei - Baile Felix 1:2
16:30Simleul Silvaniei - CSM Zalau 2:1pen
16:30Somuz Falticeni - Ceahlaul 2:1
16:30Sporting Liesti - Aerostar 0:2
16:30Sporting Vaslui - Husana Husi -:-
16:30Sportul Chiscani - Viitorul Ianca -:-
16:30SR Brasov - Cetate Rasnov 4:0
16:30Teuz Cermei - Soimii Lipova 1:2
16:30Viitorul Darabani - Bucovina Radauti -:-
19:00Axiopolis Cernavoda - Gloria Albesti 2:1

SALWADOR: Primera Division - Apertura

22:00Przełożone11 Deportivo - Chalatenango -:-
22:00PrzełożoneAlianza FC - Jocoro -:-
22:00PrzełożoneAtletico Marte - Dragon -:-
22:00PrzełożoneFAS - Aguila -:-
22:00PrzełożoneLuis Angel Firpo - Metapan -:-
22:00PrzełożonePlatense Municipal - Santa Tecla -:-

SERBIA: Super Liga

19:00Kolubara - Radnicki Nis 1:0

SŁOWACJA: Puchar

16:30Gaboltov - Giraltovce 1:2
16:30Velka Lomnica - Bardejov 1:8
17:00Besenova - Lipany 2:3
17:00Chminianska Nova Ves - Stropkov 0:6
17:00Modra - Galanta 0:8
17:30Lozorno - D. Luzna 0:3

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Heegan - Jazeera -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3

19:00Uzwil - Winterthur II 0:0

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand

19:30Varmbols - Karlbergs 0:4

SZWECJA: Svenska Cupen - Kobiety - Kwalifikacje

19:00Farjestadens K - Vaxjo DFF K -:-
19:00Saffle SK K - Mallbacken K -:-
19:15Rosengard 1917 K - Bromolla K -:-
19:30Goteborgs DFF K - Jitex K -:-
20:00Sollentuna K - Alvsjo K -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

14:00Japonia U19 - Wietnam U19 5:0

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

08:30Shimshon Kafr Qasim (Isr) - Ironi Baka (Isr) 0:3
11:00Real Madryt B (Esp) - Fuenlabrada (Esp) 3:4
17:00Franciacorta (Ita) - Pergolettese (Ita) 0:2
17:30Bellinzona (Sui) - Lugano II (Sui) 2:1
17:30Gondomar (Por) - Sao Martinho (Por) 0:2
18:00Radnicki Beograd (Srb) - Al-Ahli Dubai (Uae) 1:4
19:00Atl. Madryt B (Esp) - CF Intercity (Esp) 0:2
19:00Burgos Promesas (Esp) - Alaves B (Esp) 1:3
19:00Cartagena B (Esp) - Hercules (Esp) 1:1
19:00Galapagar (Esp) - Navalcarnero (Esp) 0:1
19:00Quintanar (Esp) - Albacete (Esp) -:-
19:00Sant Andreu (Esp) - Terrassa (Esp) 2:0
19:15SD Deusto (Esp) - Sestao (Esp) 0:0
19:30Calahorra (Esp) - R. Sociedad B (Esp) 0:1
19:30Teruel (Esp) - Valencia B (Esp) 1:0
19:30Union Nettetal (Ger) - Koeln II (Ger) 0:7
20:00Alcorcon (Esp) - Baleares (Esp) 0:0
20:00Algeciras (Esp) - Huelva (Esp) 1:1
20:00CD Utrera (Esp) - Cadiz B (Esp) 0:0
20:00Conquense (Esp) - Villarrubia (Esp) 0:0
20:00Ejido (Esp) - Granada B (Esp) 2:1
20:00Espanyol B (Esp) - Gimnastic (Esp) 1:0
90+'Plus Ultra (Esp) - CAP Ciudad de Murcia (Esp) 1:1
20:00Zamora (Esp) - CD Coria (Esp) 2:0
78'Cacereno (Esp) - Badajoz (Esp) 1:1
76'Estradense (Esp) - Pontevedra (Esp) 0:3
70'Villarrobledo (Esp) - Yeclano (Esp) 0:1
48'Pozoblanco (Esp) - Cordoba (Esp) 1:0
22:00Quilmes (Arg) - Argentino de Quilmes (Arg) -:-

ŚWIAT: Mistrzostwa Świata U-20 kobiet

01:00Kolumbia U20 K - Nieuw-Zeeland U20 K 2:2
01:00Meksyk U20 K - Niemcy U20 K 1:0
04:00Australia U20 K - Hiszpania U20 K 0:3
04:00Brazylia U20 K - Kostaryka U20 K 5:0

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety

17:15Real Oviedo K (Esp) - Athletic Bilbao B K (Esp) 1:0
18:00Dijon K (Fra) - St Etienne K (Fra) -:-
18:00La Coruna K (Esp) - Eibar K (Esp) 1:2
20:00Tottenham K (Eng) - Beleza K (Jpn) 1:2
23:00Reign K (Usa) - Club America K (Mex) -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Coastal Union - Kinondoni MC 1:0
15:00Dodoma Jiji - Mbeya City 1:3
17:15Simba - Geita Gold 3:0
19:15Azam - Kagera Sugar 2:1

TURCJA: Rezerv Lig

16:00Konyaspor 2 - Basaksehir 2 1:2

URUGWAJ: Segunda Division

19:00Cerro CA - La Luz 3:0

URUGWAJ: Copa Uruguay

03:10Uruguay Montevideo - Palermo de Rocha 2:1
18:45Atenas - Mar De Fondo 0:1

USA: MLS

04:30Los Angeles FC - DC United 1:0

UZBEKISTAN: Super League

16:00Pakhtakor - Olympic 1:1
17:00Nasaf Qarshi - AGMK 0:0

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

17:30Csakvari - Tiszakecske 1:1
17:30Dorogi - Szentlorinc 2:1
17:30Haladas - Szeged 0:1
17:30Mosonmagyarovari TE - Kazincbarcika 1:2
17:30Nyiregyhaza - Soroksar 4:2
17:45Győr - Siofok 4:1
19:00Bekescsaba - MTK Budapest 1:4
19:00Budafoki - Gyirmot 0:0
19:00DVTK - Ajka 3:1
19:00Kozarmisleny - Pecsi 0:0

WĘGRY: NB III - East

17:30BVSC-Zuglo - Vasas II 3:1
17:30Debreceni EAC - DVTK II 0:1
17:30Eger SE - Fuzesgyarmati SK 1:0
17:30Elore - Karcagi 0:1
17:30Hajduszoboszloi SE - Debrecen II 4:0
17:30Jaszberenyi - Senyo Carnifex 2:3
17:30Kisvarda II - Putnok VSE 1:2
17:30Korosladany MSK - Tiszafuredi 1:1
17:30Penzugyor - Bekescsaba II 4:3
17:30Tiszaujvaros - Hatvan 2:1

WĘGRY: NB III - Centre

11:00Ferencvaros II - Honved II 1:2
17:30Balassagyarmat - Makoi 1:0
17:30Cegledi - Szekszardi 1:2
17:30Dunaujvaros PASE - Szolnoki 4:1
17:30Ivancsa - Bank 7:0
17:30Monori - Hodmezovasarhely FC 0:2
17:30MTK II - Majosi 4:0
17:30Paks II - Kecskemeti II 4:2
17:30PTE-PEAC - FC Dabas 0:0
17:30Ujpest II - ESMTK Budapest 0:2

WĘGRY: NB III - West

11:00Kelen - Puskas Academy II 1:1
11:00MOL Fehervar II - Győr II 2:2
17:30Erdi - Kaposvar 1:2
17:30Gyirmot II - Balatonfuredi 2:2
17:30Mori SE - Tatabanya 1:5
17:30Nagykanizsa - Csornai 5:1
17:30Teskand - Zalaegerszegi II 1:3
17:30VLS Veszprem - Budaorsi 1:0
17:30Zsambek - III. Keruleti TVE 1:4
18:00Bicskei - Komaromi VSE 1:1

WYSPY OWCZE: Premier League

19:00B36 Torshavn - Runavik 1:1
20:00Skala Itrottarfelag - Vikingur 1:3

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.