Hokej » 03.04.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
CZECHY: Extraliga - Play Offy
17:00Sparta Praga - Trzyniec -:-POLSKA: Tauron Hokej Liga - Play Offy
17:30GKS Katowice - Unia Oświęcim -:-ŚWIAT: WCH Kobiety
16:00Dania K - Szwecja K -:-20:00Finlandia K - Czechy K -:-
00:00USA K - Szwajcaria K -:-
USA: NHL
00:00Buffalo Sabres - Washington Capitals -:-00:00Montreal Canadiens - Florida Panthers -:-
00:00New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins -:-
00:30New York Islanders - Chicago Blackhawks -:-
01:00Minnesota Wild - Ottawa Senators -:-
01:00Nashville Predators - Boston Bruins -:-
02:00Calgary Flames - Anaheim Ducks -:-
03:00Vegas Golden Knights - Vancouver Canucks -:-
00:00Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning -:-
00:30New York Rangers - New Jersey Devils -:-
BIAŁORUŚ: Extraleague - Play Offy
15:55Gomel - Zhlobin -:-CZECHY: 2. Liga - Play Offs
17:00Chomutov - Hokej Vyskov -:-CZECHY: ELJ - Play Offy
19:00Karlovy Vary U20 - Trzyniec U20 -:-FINLANDIA: Mestis - Baraż o utrzymanie
16:30Hokki - Pyry -:-FRANCJA: D1 - Play Offy
17:00Dunkerque Corsaires - Nantes -:-19:00Chambery - Epinal -:-
KANADA: OHL - Play Offy
00:00Barrie Colts - Oshawa Generals -:-00:00Erie Otters - Kitchener Rangers -:-
00:00Flint Firebirds - London Knights -:-
00:00Ottawa 67s - Brantford Bulldogs -:-
23:30Guelph Storm - Soo Greyhounds -:-
00:00Kingston Frontenacs - North Bay Battalion -:-
00:00Owen Sound Attack - Saginaw Spirit -:-
00:05Sudbury Wolves - Mississauga Steelheads -:-
KANADA: WHL - Play Offy
02:00Lethbridge Hurricanes - Swift Current Broncos -:-02:00Prince Albert Raiders - Saskatoon Blades -:-
02:00Red Deer Rebels - Medicine Hat Tigers -:-
03:05Kelowna Rockets - Wenatchee Wild -:-
03:05Spokane Chiefs - Prince George Cougars -:-
03:05Victoria Royals - Portland Winterhawks -:-
KANADA: QMJHL - Play Offy
23:00Acadie-Bathurst Titan - Halifax Mooseheads -:-23:00Charlottetown Islanders - Baie-Comeau Drakkar -:-
23:00Saint John Sea Dogs - Drummondville Voltigeurs -:-
00:00Blainville-Boisbriand Armada - Sherbrooke Phoenix -:-
00:00Gatineau Olympiques - Rouyn-Noranda Huskies -:-
00:00Rimouski Oceanic - Cape Breton Eagles -:-
00:00Shawinigan Cataractes - Victoriaville Tigres -:-
00:30Chicoutimi Sagueneens - Moncton Wildcats -:-
23:00Acadie-Bathurst Titan - Halifax Mooseheads -:-
23:00Charlottetown Islanders - Baie-Comeau Drakkar -:-
23:00Saint John Sea Dogs - Drummondville Voltigeurs -:-
00:00Blainville-Boisbriand Armada - Sherbrooke Phoenix -:-
00:00Gatineau Olympiques - Rouyn-Noranda Huskies -:-
00:00Rimouski Oceanic - Cape Breton Eagles -:-
00:00Shawinigan Cataractes - Victoriaville Tigres -:-
00:30Chicoutimi Sagueneens - Moncton Wildcats -:-
NIEMCY: DEL2 - Play Offy
18:30Crimmitschau - Regensburg -:-18:30Kaufbeuren - Kassel -:-
NIEMCY: Oberliga - Play Offy
19:00Hannover - Heilbronner -:-19:00Weiden - Trappers -:-
NORWEGIA: EHL - Play Offy
18:00Storhamar - Frisk Asker -:-ROSJA: VHL - Play Offy
14:00Tiumeń - Almetyevsk -:-ROSJA: WHL Women - Play Offy
13:00Krasnoyarsk K - Dynamo Neva K -:-SŁOWACJA: 1. liga - Play Offy
17:00Dubnica - Zilina -:-SZWECJA: HockeyAllsvenskan - Play Offy
18:00Brynas - BIK Karlskoga -:-SZWECJA: SuperElit U20 - Baraż o utrzymanie
18:00Oskarshamn U20 - Malmo U20 -:-ŚWIAT: WCH IB Kobiet
10:30Słowacja K - Wielka Brytania K -:-14:00Polska K - Włochy K -:-
17:30Łotwa K - Słowenia K -:-
USA: AHL
00:00Hershey Bears - Lehigh Valley Phantoms -:-01:00Rockford IceHogs - Milwaukee Admirals -:-
01:00Texas Stars - Colorado Eagles -:-
03:00Abbotsford Canucks - Manitoba Moose -:-
16:00Toronto Marlies - Springfield Thunderbirds -:-
00:00Grand Rapids Griffins - Chicago Wolves -:-
00:00Hartford Wolf Pack - Bridgeport Islanders -:-
00:05Rochester Americans - Cleveland Monsters -:-
USA: ECHL
00:00Orlando Solar Bears - Savannah Ghost Pirates -:-16:30Wichita Thunder - Allen Americans -:-
00:00Atlanta Gladiators - Jacksonville IceMen -:-
00:00Indy Fuel - Wheeling Nailers -:-
00:00Trois-Rivieres Lions - Maine Mariners -:-
00:05Norfolk Admirals - Reading Royals -:-
00:35Cincinnati Cyclones - Kalamazoo Wings -:-
00:35Iowa Heartlanders - Toledo Walleye -:-
USA: FPHL
00:05Elmira River Sharks - Binghamton Black Bears -:-USA: USHL
01:05Waterloo Black Hawks - Dubuque Fighting Saints -:-WIELKA BRYTANIA: Elite League
19:00Fife - Sheffield -:-19:30Cardiff - Dundee -:-
19:30Coventry - Manchester -:-
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - hokej mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.