REFRESH

Koszykówka » Jutro » Wszystkie mecze

EUROPA: Euroleague

18:00Maccabi Tel Aviv - Virtus Bologna -:-
19:30Anadolu Efes - Milano -:-
19:30Panathinaikos - Bayern -:-
20:30Baskonia - Alba Berlin -:-
20:30Partizan - Barcelona -:-

EUROPA: Eurocup

19:00Bursaspor - Brescia -:-
19:00Hapoel Tel-Aviv - Promitheas -:-
20:30Paris - London Lions -:-

FRANCJA: LNB

20:00Ada Blois - Nancy -:-
20:00Gravelines-Dunkerque - Roanne -:-
20:00Nanterre - Pau-Orthez -:-
20:30Boulogne-Levallois - Le Mans -:-
20:30Dijon - Limoges -:-

POLSKA: 1. Liga

19:00Lublin 2 - Starogard Gdański -:-

USA: NBA

01:00Detroit Pistons - Milwaukee Bucks -:-
01:00Indiana Pacers - Dallas Mavericks -:-
01:30New York Knicks - Houston Rockets -:-
03:00Utah Jazz - Phoenix Suns -:-
03:30Denver Nuggets - Philadelphia 76ers -:-
04:00Portland Trail Blazers - New Orleans Pelicans -:-
04:00Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves -:-
04:30Los Angeles Clippers - Chicago Bulls -:-

ARGENTYNA: Liga A

01:00Platense - Instituto de Cordoba -:-
02:00Penarol - La Union -:-
02:00Riachuelo - Independiente de Oliva -:-
03:00Quimsa - Comunicaciones Mercedes -:-

AZJA: WASL - Gulf League - Play Offy

20:00Al Shabab - Al Nasr -:-

BIAŁORUŚ: Premier League Women - Play Offy

15:00Victoria Grodno K - Gomel K -:-
16:00Brest K - Horizont Minsk K -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prvenstvo BiH Women

21:00Feniks K - Kozara K -:-

BRAZYLIA: NBB

00:30Uniao Corinthians - Franca -:-
01:00Flamengo - Sao Jose -:-

CHILE: LNB

01:00Catolica - Quilicura -:-

CHINY: CBA

13:35Fujian - Guangzhou -:-
13:35Jiangsu Dragons - Jilin -:-
13:35Ningbo Rockets - Tianjin -:-
13:35Shandong - Nanjing Tongxi -:-
13:35Shanghai - Guangdong -:-
13:35Shanxi Zhongyu - Sichuan -:-
13:35Shenzhen - Zhejiang Chouzhou -:-
13:35Zhejiang Guangsha - Liaoning -:-

CHORWACJA: Premijer liga - Grupa mistrzowska

19:00Split - GKK Sibenka -:-

CZARNOGÓRA: Prva A Liga

14:00Decic - Lovcen Cetinje -:-
18:00Tivat - Jedinstvo -:-

CZECHY: ZBL Kobiety - Play Offy

18:00USK Prague K - Slovanka K -:-

EUROPA: BIBL

18:00Budivelnik - Levski -:-
18:00Hapoel Beer Sheva - Bashkimi -:-

EUROPA: BNXT League - Runda przegranych

20:00BAL Weert - Circus Brussels -:-
20:00Den Helder - Liege -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League - Play Offy

18:00Rapla - VEF Riga -:-

FINLANDIA: I Divisioona A - Play Offy

17:30Bisons Loimaa - Raiders Basket -:-

FINLANDIA: I Divisioona Women - Play Offy

19:00Torpan Pojat Helsinki II K - Puhuttaret K -:-

FRANCJA: Pro B

20:00La Rochelle - Orleans -:-

FRANCJA: Espoirs U21

16:00Nanterre U21 - Pau-Orthez U21 -:-
16:30Ada Blois U21 - Nancy U21 -:-
16:30Gravelines-Dunkerque U21 - Roanne U21 -:-
17:00Boulogne-Levallois U21 - Le Mans U21 -:-
17:00Dijon U21 - Limoges U21 -:-
17:00Lyon-Villeurbanne U21 - Cholet U21 -:-
17:00Monaco U21 - Strasbourg U21 -:-

IZRAEL: Super League

17:30Hapoel Jerusalem - Nes Ziona -:-

IZRAEL: Liga Leumit

17:00Elitzur Shomron - Ironi Nahariya -:-
18:00Maccabi Haifa - H. Hevel Modiin -:-
18:00Maccabi Ramat Gan - Elitzur Ashkelon -:-
18:15H. Afula - Maccabi Maale Adumim -:-
18:30Maccabi Rehovot - Hapoel Ramat Gan -:-
19:10Maccabi Rishon - Elitzor Netania -:-

KATAR: QBL

20:00Al Ahli - Al Arabi -:-
22:30Al Wakrah - Qatar Sports -:-

LITWA: NKL - Play Offy

17:00Suduva-Mantinga - Rytas 2 -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Prva Liga

19:00Euro Nickel - MZT Skopje -:-

MEKSYK: LMBPF Women

03:00Mieleras K - Lobas Aguascalientes K -:-

NORWEGIA: BLNO - Play Offy

19:00Kongsberg Miners - Froya -:-

PUERTO RICO: BSN

02:00Cariduros Fajardo - Gigantes de Carolina -:-
02:00Vaqueros de Bayamon - Osos de Manati -:-

ROSJA: Premier League Kobiety - Play Offy

14:00Enisey Krasnoyarsk K - UMMC Ekaterinburg K -:-
17:00Samara K - Nadezhda K -:-
17:00Spartak Moscow K - MBA Moscow K -:-
17:30Nika Siktivkar K - Dynamo Kursk K -:-

SERBIA: 1. ZLS Women - Play Offy

18:00ZKK Kraljevo K - Art Basket K -:-

SZWECJA: Basketligan - Play Offy

19:04Koping Stars - Jamtland -:-
19:34Sodertalje - Borås -:-

SZWECJA: Superettan

19:00Norrort - AIK Basket -:-

TAJWAN: P. League+

13:00New Taipei Kings - Taoyuan Pauian Pilots -:-

TURCJA: KBSL Women

13:00Rize K - Fenerbahce K -:-
14:00Ormanspor K - CBK Mersin K -:-
14:30Antalya 07 K - Nesibe Aydin K -:-
15:00Cankaya K - Bursa K -:-
15:00PrzełożoneHatay K - Botas K -:-
17:00Galatasaray K - Bellona Kayseri K -:-
18:00Besiktas K - Emlak Konut K -:-

UKRAINA: FBU Superleague

11:00Stariy Lutsk - Kyiv Basket -:-
14:00Goverla - BC Halychyna -:-
16:00Dnipro - Budivelnik -:-
17:00BIPA - Cherkaski Mavpy -:-

URUGWAJ: Liga Uruguaya - Play Offy

01:15Malvin - Urupan -:-
00:15Bigua - Larre Borges -:-

WENEZUELA: Superliga

00:30Heroes de Falcon - Trotamundos -:-
01:00Gaiteros del Zulia - Broncos -:-
01:00Panteras - Cangrejeros -:-

WĘGRY: Dywizja 1 Kobiety - Play Offy

18:00DVTK K - Ujbuda BEAC K -:-
18:00PEAC-Pecs K - Szekszard K -:-
18:00Sopron K - Vasas Csata K -:-
18:00UNI Gyor K - TFSE-MTK K -:-

WIELKA BRYTANIA: BBL

20:45Leicester Riders - Plymouth City Patriots -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - koszykówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.