Koszykówka » Jutro » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy
20:00Tenerife - Tofas -:-FRANCJA: LNB
20:00Roanne - Monako -:-USA: NBA - Play Offy o awans
01:30New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers -:-04:00Sacramento Kings - Golden State Warriors -:-
ALBANIA: Superliga - Play Offy
18:00Tirana - Apolonia Fier -:-19:00Vllaznia - Kamza Basket -:-
ARGENTYNA: Liga A
01:00Obras - Union De Santa Fe -:-02:30Instituto de Cordoba - Ferro -:-
AZJA: WASL - Liga Zachodniej Azji - Play Offy
20:45Al-Riyadi - Sagesse Al Hekmeh Beirut -:-BIAŁORUŚ: Premier League - Play Offy
17:00Impuls - Rubon -:-BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prvenstvo BiH - Runda zwycięzców
18:00Borac Banja Luka - Sloboda -:-18:00PrzełożoneIgokea - Siroki Brijeg -:-
18:00Mrkonjic Grad - KK Bosna -:-
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prvenstvo BiH Women - Play Offy
20:00Leotar Trebinje K - Celik Zenica K -:-20:00Zrinjski K - Jumper K -:-
BRAZYLIA: LBF Women
00:00Sao Jose K - Sampaio K -:-01:00Campinas K - Ituano K -:-
00:30Ponta Grossa K - SESI Araraquara K -:-
CHORWACJA: Premijer liga
19:00Dubrovnik - Alkar -:-19:30Dinamo Zagreb - Dubrava -:-
CHORWACJA: Premijer Liga Women
18:00FSV Rijeka K - KAZL Split K -:-CYPR: Division A - Runda zwycięzców
18:30Keravnos S. - AEK -:-CZARNOGÓRA: Prva A Liga
18:00Kotor - Decic -:-18:00Pljevlja - Podgorica -:-
18:00Primorje - Ibar Rozaje -:-
18:00Studentski Centar - Jedinstvo -:-
CZECHY: NBL - Play Offy
18:00Decin - Brno -:-18:00Usti n. Labem - Pardubice -:-
EUROPA: FIBA Europe Cup - Play Offy
19:00Chemnitz - Bahcesehir Kol. -:-EUROPA: ABA League - Play Offy
18:30Partizan - Igokea -:-EUROPA: ABA League 2 - Play Offy
17:00Vojvodina Novi Sad - Sutjeska -:-19:00Siroki Brijeg - MZT Skopje -:-
FILIPINY: Puchar Filipin
10:30Rain Or Shine Paint. - NorthPort -:-13:30Magnolia Hotshots - Blackwater Bossing -:-
FINLANDIA: Korisliiga Women - Play Offy
17:30Torpan Pojat Helsinki K - PeKa K -:-FRANCJA: Espoirs U21
16:00Roanne U21 - Boulogne-Levallois U21 -:-GRECJA: Elite League - Play Offy o awans
15:00Milon Aons - Koroivos -:-15:00NE Megaridas - Iraklis -:-
GRECJA: Elite League - Play Out
15:00Esperos - Psychikou -:-GRECJA: A1 Women - Od 5 do 8 miejsca
17:00Iraklis K - Giannina K -:-GRECJA: A1 Women - Play Offy
19:30Panathinaikos K - Olympiakos K -:-INDONEZJA: IBL
13:00Bima Perkasa Yogyakarta - Tangerang Hawks -:-15:00Bumi Borneo - Rajawali Medan -:-
ISLANDIA: Premier League Women - Play Offy
21:00Haukar K - Stjarnan K -:-21:30Keflavik K - Fjolnir K -:-
IZRAEL: Liga Leumit
18:00Elitzur Ashkelon - Maccabi Rehovot -:-18:00Gilboa Galil - Maccabi Rishon -:-
18:00Hapoel Bnei Kfar Kasem - Elitzor Netania -:-
18:00Ironi Nahariya - Maccabi Maale Adumim -:-
18:00Maccabi Haifa - Elitzur Shomron -:-
18:00Maccabi Raanana - Safed -:-
JAPONIA: B.League
12:05Gunma - Hokkaido -:-12:05Ibaraki Robots - Akita -:-
12:05Kyoto - Shimane -:-
12:05Nagasaki - Hiroshima D. -:-
12:05Nagoya Fighting Eagles - Brave Thunders -:-
12:05NeoPhoenix - Shinshu -:-
12:05Osaka - Diamond Dolphins -:-
12:05SeaHorses Mikawa - Yokohama -:-
12:05Toyama - Sun Rockers Shibuya -:-
12:25Utsunomiya Brex - Sendai -:-
12:35Alvark - Chiba -:-
12:35Ryukyu - Saga -:-
KOREA POŁUDNIOWA: KBL - Play Offy
12:00Wonju DB - KCC Egis -:-KOSOWO: Superliga - Play Offy
17:00Sigal Prishtina - Vellaznimi -:-LITWA: LKL
17:30Neptunas - Zalgiris Kaunas -:-LITWA: NKL - Play Offy
18:00Jurbarkas - Kretinga -:-LUKSEMBURG: LBBL Women - Baraż o utrzymanie
19:30Esch K - Soleuvre K -:-MACEDONIA PÓŁNOCNA: Prva Liga - Play Offy
19:00TFT Skopje - Cair 2030 -:-MACEDONIA PÓŁNOCNA: Prva Liga - Play Out
17:00Ohrid - Vardar -:-18:00FMP Akademija - Kozuv -:-
MEKSYK: CIBACOPA
04:15Astros - Pioneros de Los Mochis -:-04:45Zonkeys de Tijuana - Caballeros de Culiacan -:-
05:15Frayles de Guasave - Angeles CDMX -:-
05:15Halcones de Obregon - Rayos de Hermosillo -:-
05:15Ostioneros de Guaymas - Venados de Mazatlan -:-
NIEMCY: BBL
20:00Hamburg - Alba Berlin -:-NIEMCY: Pro A
19:30Vechta 2 - Koblenz -:-NOWA ZELANDIA: NBL
09:30Nelson Giants - Manawatu Jets -:-PUERTO RICO: BSN
02:00Indios de Mayaguez - Cangrejeros -:-02:00Mets de Guaynabo - Capitanes De Arecibo -:-
02:00Osos de Manati - Criollos de Caguas -:-
ROSJA: Puchar VTB Promo - Play-Offy - Kwalifikacje
16:00Uralmash Ekaterinburg - Samara -:-18:00Saratov - MBA Moscow -:-
ROSJA: Super League - Play Offy
11:15Dynamo Vladivostok - Temp Sumz Revda -:-RUMUNIA: Divizja A - Play Out
16:00CSM Focsani - Valcea -:-17:30Municipal Galati - CSM Targu Jiu -:-
18:00Petrolul Ploiesti - BC Timisoara -:-
RUMUNIA: Liga National Women - Od 5 do 8 miejsca
16:30Targu Mures K - Olimpia Brasov K -:-RUMUNIA: Liga National Women - Play Offy
18:00CSM Constanta K - Arad K -:-SŁOWACJA: Extraliga - Play Offy
18:00BKM Lucenec - Levice -:-18:00Handlova - BC Komarno -:-
18:00Inter Bratysława - Prievidza -:-
SŁOWENIA: Liga Nova KBM
18:00Sencur - Hopsi Polzela -:-SŁOWENIA: 1. SKL Women - Play Offy
17:00Cinkarna Celje K - Triglav K -:-SZWAJCARIA: SB League Women - Play Offy
20:00Fribourg K - Nyon K -:-SZWECJA: Basketligan - Play Offy
19:04Jamtland - Borås -:-SZWECJA: Basketligan Women - Play Offy
19:00Lulea K - Norrkoping K -:-SZWECJA: Basketettan Women
19:00Lobas K - Malbas Malmo K -:-TURCJA: TB2L - Play Offy
17:30Konya BBSK - Ege Universitesi -:-TURCJA: KBSL Women - Play Offy
18:30CBK Mersin K - Fenerbahce K -:-URUGWAJ: Liga Uruguaya - Play Offy
02:00Malvin - Urupan -:-WĘGRY: NB I. A - Play Out
18:00Atomeromu Paks - Kaposvari -:-18:00Kormend - Szedeak -:-
18:00KTE-Duna - OSE Lions -:-
WIELKA BRYTANIA: WBBL Women
15:00BA London Lions K - Oaklands Wolves K -:-WŁOCHY: Serie A1 Kobiety
20:00Oxygen Roma K - Schio K -:-Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - koszykówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.