Koszykówka » Dzisiaj » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
EUROPA: Euroleague
18:45Fenerbahce - Alba Berlin -:-20:30Real Madryt - Crvena zvezda -:-
20:30Virtus Bologna - Panathinaikos -:-
EUROPA: Eurocup - Play Offy
18:45Besiktas - JL Bourg -:-20:30London Lions - Paris -:-
POLSKA: Orlen Basket Liga
17:30Twarde Pierniki Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza -:-19:00GTK Gliwice - Legia Warszawa -:-
POLSKA: 1. Liga
18:00AWF Katowice - GKS Tychy -:-19:00Starogard Gdański - Pelplin -:-
TURCJA: Super Ligi
16:00Buyukcekmece - Samsunspor -:-16:00Çağdaş Bodrum Spor - Galatasaray -:-
18:30Bursaspor - Tofas -:-
USA: NBA
00:30Atlanta Hawks - Boston Celtics 123:122ot01:00New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks 107:100
00:00Charlotte Hornets - Golden State Warriors -:-
00:00Indiana Pacers - Los Angeles Lakers -:-
00:00Orlando Magic - Los Angeles Clippers -:-
00:00Washington Wizards - Detroit Pistons -:-
00:30Brooklyn Nets - Chicago Bulls -:-
00:30Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers -:-
ARGENTYNA: Liga A
00:00Obras - Platense 90:8502:00La Union - Boca Juniors 83:81
AUSTRALIA: NBL1 Central
08:15West Adelaide Bearcats - South Adelaide Panthers -:-AUSTRALIA: NBL1 Central Women
06:30West Adelaide Bearcats K - South Adelaide Panthers K -:-AUSTRIA: Superliga - Runda zwycięzców
19:00Klosterneuburg - Wels -:-AZJA: Asia Cup 3x3
07:15Nowa Zelandia 3x3 - Malezja 3x3 -:-07:40Mongolia 3x3 - Sri Lanka 3x3 -:-
09:00Katar 3x3 - Malezja 3x3 -:-
12:20Mongolia 3x3 - Tajlandia 3x3 -:-
12:45Nowa Zelandia 3x3 - Katar 3x3 -:-
13:35Tajlandia 3x3 - Sri Lanka 3x3 -:-
AZJA: Asia Cup 3x3 Women
08:05Chiny 3x3 W - Chińskie Tajpej 3x3 W -:-08:35Mongolia 3x3 W - Malezja 3x3 W -:-
09:25Chiny 3x3 W - Singapur 3x3 W -:-
11:30Mongolia 3x3 W - Filipiny 3x3 W -:-
11:55Chińskie Tajpej 3x3 W - Singapur 3x3 W -:-
13:10Malezja 3x3 W - Filipiny 3x3 W -:-
BIAŁORUŚ: Premier League Women
14:00Gomel 2 K - Horizont Minsk 2 K -:-BOLIWIA: Libobasquet
00:00Basquetbol La Paz - Pichincha Potosi 75:8700:00Kinwa - La Salle Tarija -:-
BRAZYLIA: NBB
23:30Brasilia - Bauru 84:10323:30Pato - Corinthians Paulista 100:87
00:00Vasco - Paulistano 73:70
01:00Flamengo - Sao Paulo 88:78
23:30Uniao Corinthians - Franca -:-
BRAZYLIA: LBF Women
23:30Blumenau K - Ituano K 60:74BUŁGARIA: NBL - Runda przegranych
18:00Minyor - Levski -:-CHILE: LNB
23:00Espanol Osorno - CD Puerto Varas -:-00:15Espanol de Talca - Catolica -:-
00:30U. De Concepcion - Leones Quilpue -:-
CHILE: LNB 2
01:00Luis Matte Larrain - Boston C. C. 73:62CHINY: CBA
12:35Beijing - Jilin -:-12:35Guangdong - Zhejiang Guangsha -:-
12:35Nanjing Tongxi - Shanxi Zhongyu -:-
12:35Tianjin - Guangzhou -:-
CHINY: WCBA Women - Play Offy
12:30Guangdong K - Shanghai K -:-12:30Inner Mongolia K - Shandong K -:-
12:30Jiangsu Phoenix K - Zhejiang Golden Bulls K -:-
12:30Sichuan K - Shanxi Xing Rui K -:-
CHORWACJA: Premijer liga
17:00Dubrovnik - Split -:-19:00Zabok - Skrljevo -:-
CZECHY: ZBL Kobiety - Play Offy
18:30Hradec Kralove K - Slavia Prague K -:-19:00Chomutov K - KP Brno K -:-
CZECHY: ZBL Kobiety - Play Out
18:30Brandys nad Labem K - Slovanka K -:-EUROPA: BNXT League - Runda zwycięzców
20:00Den Bosch - Limburg -:-EUROPA: Latvia-Estonian League - Play Offy
13:00VEF Riga - Rigas Zelli -:-16:00Ventspils - Tartu Ulikool -:-
18:00BC Kalev/Cramo - Pärnu -:-
EUROPA: Liga Unike
16:00Peja - Golden Eagle Ylli -:-19:00Trepca - Sigal Prishtina -:-
EUROPA: WBBL Women - Play Offy
15:15TTT Riga K - Kibirkstis Vilnius K -:-18:00LCC K - Klaipedos Neptunas K -:-
FINLANDIA: I Divisioona A - Play Offy
17:30ToPo - Raiders Basket -:-FINLANDIA: Korisliiga Women - Play Offy
15:00Vimpelin Veto K - PeKa K -:-FINLANDIA: I Divisioona Women - Play Offy
16:00BC Nokia K - Puhuttaret K -:-18:00Torpan Pojat Helsinki II K - Turun NMKY K -:-
FRANCJA: Pro B
20:00Angers - Vichy -:-20:00Chalons-Reims - Fos-sur-Mer -:-
20:00La Rochelle - Lille -:-
20:00Nantes - Orleans -:-
20:30Antibes - ASA -:-
20:30Pau-Orthez - Aix-Maurienne -:-
20:30St. Chamond - Evreux -:-
FRANCJA: Espoirs U21
19:00Gravelines-Dunkerque U21 - Le Portel U21 -:-HISZPANIA: LEB Oro
20:00Estela - Oviedo -:-20:45Alicante - Real Betis -:-
21:00Fuenlabrada - Ourense -:-
IZRAEL: Liga Leumit
11:00Gilboa Galil - Elitzur Ashkelon -:-12:15Hapoel Bnei Kfar Kasem - Ramat Hasharon -:-
JAPONIA: B2.League
11:00Ehime Orange Vikings - Fukuoka -:-KANADA: Super League
00:00KW Titans - Lebanon Leprechauns 105:9700:30Montreal Toundra - Windsor -:-
KOREA POŁUDNIOWA: KBL
11:00KCC Egis - Mobis Phoebus -:-LITWA: NKL - Play Offy
18:00Suduva-Mantinga - Kretinga -:-LITWA: Moteru Lyga Women - Play Offy
16:30Aistes LSU Kaunas K - Siauliai K -:-PORTUGALIA: Proliga - Runda zwycięzców
17:00Maia - Santo Andre -:-PORTUGALIA: Taca da Liga - Runda grupowa
21:00FC Porto - Vitoria -:-RUMUNIA: Divizja A - Runda przegranych
17:00BC Timisoara - Valcea -:-17:00CSM Focsani - Laguna Bucuresti -:-
17:00Municipal Galati - Petrolul Ploiesti -:-
17:00SCM Craiova - CSM Targu Jiu -:-
RUMUNIA: Divizja A - Runda zwycięzców
17:00Cluj-Napoca - CSM Constanta -:-17:00CSM Oradea - Dinamo Bucharest -:-
18:30Arges Pitesti - Voluntari -:-
RUMUNIA: Liga National Women - Od 5 do 8 miejsca
12:00Cluj Napoca K - Targu Mures K -:-RUMUNIA: Liga National Women - Play Offy
17:30Sepsi S. K - Arad K -:-18:00CSM Constanta K - Municipal Targoviste K -:-
SERBIA: Pierwsza liga
17:00Mladost Zemun - Leskovac Zdravlje -:-18:00Zlatibor - OKK Novi Pazar -:-
SERBIA: 1. ZLS Women
20:30Duga K - Partizan K -:-SŁOWENIA: Liga Nova KBM
19:00Ilirija - Rogaska -:-SZWAJCARIA: SB League - Play Offy
19:30Vevey Riviera - Neuchatel -:-SZWAJCARIA: SB League Women - Play Offy
20:00BBC Troistorrents K - Nyon K -:-20:15Pully K - Fribourg K -:-
TAJWAN: SBL
10:00Taiwan Beer - Bank of Taiwan -:-12:00Yulon Luxgen Dinos - Changhua -:-
TAJWAN: P. League+
12:00Formosa Dreamers - Kaohsiung Steelers -:-TAJWAN: WSBL Women
1. kwartaCathay Life K - Taipower K 7:608:00Taiyuan K - Chunghua Telecom K -:-
TURCJA: TBL
13:30Bornova - Cayirova -:-15:00Balıkesir BŞB - Final Spor -:-
TURCJA: KBSL Women - Play Offy
12:30CBK Mersin K - Besiktas K -:-17:00Fenerbahce K - Galatasaray K -:-
URUGWAJ: Liga Uruguaya - Runda przegranych
01:00Malvin - Bigua 103:9101:15Goes - Urupan 73:79
USA: NBA G League
00:00College Park Skyhawks - Maine Celtics 132:12200:00Grand Rapids Gold - Cleveland Charge 86:105
01:00Oklahoma City Blue - Texas Legends 132:113
03:00Ontario Clippers - G League Ignite 113:102
00:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-
00:00Westchester - Memphis Hustle -:-
00:30Raptors 905 - Motor City Cruise -:-
USA: NCAA - Play Offy
00:09Arizona - Clemson 72:7700:39UConn - San Diego State 82:52
02:39North Carolina - Alabama 87:89
03:09Iowa State - Illinois 69:72
00:09Marquette - N.C. State -:-
00:39Purdue - Gonzaga -:-
WIELKA BRYTANIA: BBL
20:30Plymouth City Patriots - Cheshire Phoenix -:-20:45Sheffield Sharks - Leicester Riders -:-
WIELKA BRYTANIA: WBBL Women
20:30Caledonia Gladiators K - BA London Lions K -:-WŁOCHY: Serie A2
20:45Udine - Treviglio -:-Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - koszykówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.