Piłka ręczna » 24.03.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
FRANCJA: Starligue
16:00Creteil - Montpellier 26:3517:00Limoges - PSG 29:36
19:00Nantes - Toulouse 40:30
HISZPANIA: Liga ASOBAL
12:30Anaitasuna - Puerto Sagunto 24:2218:00Ademar - Cuenca 37:27
19:30Granollers - Huesca 36:27
21:00Puente Genil - Torrelavega 32:28
NIEMCY: Bundesliga
15:00Leipzig - Eisenach 29:3116:30Fuechse Berlin - HBW Balingen-Weilstetten 35:34
16:30Göppingen - Erlangen 32:29
16:30Gummersbach - Stuttgart 35:27
18:00Bergischer - SC Magdeburg 27:30
POLSKA: Orlen Superliga M
15:00Chrobry Głogów - Gwardia Opole 26:2516:00Wybrzeże Gdańsk - Ostrów Wielkopolski 36:28
18:00Górnik Zabrze - Piotrkowianin 26:25
POLSKA: I Liga
17:00Wisla Sandomierz - SRS Przemyśl 30:3218:00AZS AGH Kraków - ZPRP Kielce II 30:29
18:00AZS AWF Warszawa - Wisła Płock II 25:26
19:00MKS Grudziądz - Sambor Tczew 31:20
19:00Szczypiorniak Olsztyn - Olsztyn 29:41
AUSTRIA: OHB Cup
18:00HSG Graz - Krems 28:25BELGIA: Division 1 - Runda przegranych
17:00Kortrijk - Gent 26:24BUŁGARIA: A RHG
15:00Lokomotiv Gorna - Chardafon Gabrovo 27:17CHORWACJA: Premijer liga - Grupa mistrzowska
19:00Sesvete - Varazdin 41:28CHORWACJA: Premijer liga - Grupa spadkowa
17:00Moslavina - Metkovic 31:27CHORWACJA: 1. HRL Women
17:00Zamet K - Bjelovar K 25:2220:00Split 2010 K - Zrinski K 31:24
CZARNOGÓRA: Prva liga
19:00Jedinstvo - Brskovo 33:26CZECHY: Extraliga - Play Offy
17:00Koprivnice - Dukla Prague 30:2617:00Lovosice - Zubri 34:31
18:00Karwina - Brno 25:22
18:00Plzen - Frydek-Mistek 35:33
DANIA: 1. Division
15:00Tønder - Skovbakken 34:27EUROPA: Liga Mistrzów - Kobiety - Play Offy
14:00Herning-Ikast K - Bietigheim K 31:3116:00CSM Bucuresti K - Ljubljana K 30:24
18:00Brest Bretagne K - Ferencvaros K 26:31
EUROPA: European League Kobiety - Play Offy
16:00Sola K - Nantes K 30:3918:00Dunarea Braila K - Podravka Vegeta K 26:25
EUROPA: European Cup
18:00Steaua Bucharest (Rou) - Valur (Ice) 35:36EUROPA: BENE-League - Play Offy
17:00Vise - Limburg Lions 30:2819:00Bocholt - Aalsmeer 37:36
FINLANDIA: SM Liiga - Play Offy
15:20Dicken - HIFK 24:23HISZPANIA: Division de Honor Plata
12:00Burgos - Eivissa 33:3012:00Zamora - Caserio Ciudad Real 26:30
HOLANDIA: Eredivisie
14:15Bevo HC 2 - PSV Handbal 29:32HOLANDIA: Eredivisie Women - Runda przegranych
14:30PSV Handbal K - KRAS/Volendam K 31:27HOLANDIA: Eredivisie Women - Runda zwycięzców
16:00Vlug en Lenig K - Amsterdam K 26:36KOREA POŁUDNIOWA: H League
05:00Hanam - Sangmu 32:2009:00SK Hawks - Incheon City 30:26
KOREA POŁUDNIOWA: H League Women
07:00Samcheok City K - Daegu City K 24:18LUKSEMBURG: AXA League - Grupa spadkowa
18:00Mersch - Schifflange 24:40MALTA: 1st Division - Runda przegranych
12:15Hamrun - Zebbug 45:1714:00Valletta - HMS 30:34
NIEMCY: 2. Bundesliga
17:00Elbflorenz - Vinnhorst 29:2017:00Lubeck-Schwartau - Grosswallstadt 32:26
NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety
16:00Leipzig K - TuS Lintfort K 30:25NORWEGIA: REMA 1000-ligaen
17:00Arendal - Viking TIF 40:2817:00Bergen - Sandnes 23:30
18:00Baekkelaget - Drammen 28:31
18:00Halden - Haslum HK 30:40
18:00Runar - Kristiansand 38:36
NORWEGIA: REMA 1000-ligaen Kobiety
18:00Romerike Ravens K - Molde K 29:32NORWEGIA: 1. Division
16:00Bodo - Follo 22:3416:00Charlottenlund - Notteroy 30:22
NORWEGIA: 1. Division Kobiety
15:30Nordstrand K - Ålgård K 32:2816:00Storhamar 2 K - Utleira K 27:20
17:00Volda K - Sarpsborg K 37:18
POLSKA: Liga Centralna
17:00Legnica - Biala Podlaska 31:2717:00Wieluń - ZPRP Kielce 29:28
POLSKA: Orlen Superliga K - Runda przegranych
16:00Galiczanka Lwów K - Start Elbląg K 24:3016:00MKS Kalisz K - JKS Jarosław K 26:33
POLSKA: Liga Centralna Kobiet
17:00Sambor Tczew K - SPR Gdynia K 21:2518:00Jelenia Góra K - Pogoń Szczecin K 29:22
PORTUGALIA: 1a Divisao Women - Runda zwycięzców
17:00Benfica K - Madeira SAD K 31:27RUMUNIA: Liga Nationala
16:00Timisoara - Buzau 27:3116:30CSM Focsani - CSM Constanta 21:29
17:00Bacau - Vaslui 27:23
17:00Cluj - Potaissa Turda 23:27
SERBIA: Superliga
18:00Radnicki - Proleter 32:29SŁOWENIA: 1. NLB Liga
17:00Celje - Dobova 45:29SZWAJCARIA: SPL Kobiety - Runda zwycięzców
17:00Zug K - Kreuzlingen K 27:2818:00Nottwil K - Amicitia Zurich K 28:26
SZWECJA: Allsvenskan Kobiety
16:00Alingsås K - Ystads K 22:2916:00Boden K - Huddinge K 28:23
16:00Eskilstuna K - Heid K 18:27
16:00Karra K - Helsingborg K 22:22
16:00Örebro K - Kroppskultur Dam K 26:19
16:00Skanela K - Tyresö K 27:32
ŚWIAT: Klubowe towarzyskie
17:00Vardar 1961 (Mkd) - Golden Art (Mkd) 32:2318:00Butel Skopje (Mkd) - Alkaloid (Mkd) 20:23
ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety
13:00Vardar SCJS K - Despina K 30:2114:00Kumanovo K - Metalurg Avtokomanda K 21:20
15:00Cair K - Ovce Pole K 46:29
16:00Pelister K - Gjorche Petrov K 26:47
TURCJA: Superlig Women
13:00Anadolu Uni. K - Aksaray K 38:2913:00Konyaalti K - Bursa BB K 32:29
15:00Yalikavak K - Uskudar K 29:26
UKRAINA: Superleague
08:00Motor - Donbas Mariupol 50:2410:00Izmayil - Karpaty Uzhgorod 30:20
12:00Khmelnitsky - CSKA Kiev 33:37
14:00Odessa - SKA Lviv 49:19
WĘGRY: NB I
18:00NEKA - PLER 27:34WĘGRY: NB I Kobiety
18:30Győr K - Vaci K 34:31Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.