Piłka ręczna » 23.03.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
FRANCJA: Starligue
20:00Nimes - St. Raphael 39:37HISZPANIA: Liga ASOBAL
17:30La Rioja - Atl. Valladolid 28:2519:00Benidorm - Barcelona 28:34
19:30BM Sinfin - Morrazo Cangas 22:26
21:00Nava - CD Bidasoa Irun 29:28
NIEMCY: Bundesliga
15:40Kiel - Flensburg-H. 26:3319:00HSG Wetzlar - Hamburg 25:27
POLSKA: Orlen Superliga M
18:00Legionowo - Kielce 23:3118:00Unia Tarnów - Orlen Wisła Płock 26:35
POLSKA: I Liga
12:00UMCS Lublin - KSZO Ostrowiec 34:3115:00Górnik Zabrze 2 - MTS Chrzanów 35:45
15:00SMS ZPRP Płock - Piotrkowianin 2 39:31
15:00Warszawianka - Pabianice 20:28
16:00Sparta Oborniki - SMS Kwidzyn 27:28
16:00USAR Kwidzyn - AZS UKW Bydgoszcz 31:27
17:00AZS Uniw. Zielonogórskiego - Real Astromal Leszno 26:27
17:00Gwardia Koszalin - Jeziorak Iława 41:27
17:00Mazur Sierpc - Włókniarz Konstantynów 42:26
17:00Orlęta Zwoleń - UW Warszawa 32:31
17:00Trójka Nowa Sól - Olimp Grodków 20:24
17:00Zagiew Dzierzoniow - Wolsztyniak Wolsztyn 32:37
18:00Konin - Trójka Ostrołęka 32:20
18:00Lider Swarzedz - SKPR Świdnica 35:32
18:00Oborniki Śląskie - Orlik Brzeg 37:24
18:00Orzeł Przeworsk - Viret Zawiercie 30:29
18:00Tytani Wejherowo - UKS Jedynka KODO Morag 28:27
18:00ZEW Świebodzin - Tęcza Kościan 33:30
19:30Grunwald Poznań - Kąty Wrocławskie 25:23
AUSTRIA: OHB Cup
19:30Aon Fivers - Handball Tirol 28:30AUSTRIA: WHA Kobiety
17:00MGA Handball K - Tulln K 27:2218:00St. Polten K - Fuechse K 21:33
19:00Graz K - Feldkirch K 22:16
19:00Korneuburg K - Atzgersdorf K 29:32
19:00Stockerau K - roomz JAGS WV K 31:27
20:20Hypo NÖ K - Ferlach/Feldkirchen K 35:21
BELGIA: Division 1 - Runda przegranych
20:15Eynatten-Raeren - Haacht 36:26BELGIA: Division 1 - Runda zwycięzców
20:00Hubo Handbal 2 - Lebbeke 35:3520:15Houthalen - Tournai 26:25
20:45Kraainem - Sasja KV 25:25
BIAŁORUŚ: Division 1 - Play Offy
11:00BGUFK-SKA - Masheka 27:3813:00Mieszkow Brześć - RGUOR-2006 47:35
13:30SKA Minsk - Aist Kitaya 35:25
17:00Kronon - Gomel 33:26
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Premijer Liga
19:00Izvidac - Leotar 31:2519:00Konjuh - Vogosca 30:25
19:30Maglaj - Krivaja 31:30
20:00Capljina - Gracanica 23:36
20:00Gorazde - Borac 27:27
20:00Sloboda Tuzla - Hercegovina 30:25
BUŁGARIA: A RHG
14:00Osam Lovech - HK Levski 34:2216:00Spartak Varna - NSA Sofia 33:25
18:00Fregata Burgas - Shumen 21:31
CHORWACJA: Premijer liga - Grupa mistrzowska
19:30Vinkovci - Nexe 25:28CHORWACJA: Premijer liga - Grupa spadkowa
17:30Karlovac - Rudar 29:2718:30Gorica - KTC Krizevci 32:23
19:00Trogir - Kastela 25:26
20:00Osijek - Dubrava 26:26
CHORWACJA: 1. HRL Women
17:00Koka K - Dugo Selo K 29:2017:00Podravka Vegeta K - ZARK Split K 10:0
18:00Osijek K - Sesvete K 28:25
18:00Rudar Labin K - Lok. Zagrzeb K 22:34
CZARNOGÓRA: Prva liga
17:00Mornar - Budvanska 31:2518:00Berane - Sutjeska Niksic 32:23
18:00HC Rudar - Buducnost 26:22
18:00Lovcen - Partizan Tivat 29:19
CZECHY: Extraliga - Play Offy
17:00Lovosice - Zubri 34:2918:00Karwina - Brno 26:17
18:00Koprivnice - Dukla Prague 35:36
CZECHY: Extraliga - Play Out
10:30Malomerice - Strakonice 29:27DANIA: Herre Handbold Ligaen
16:00Aalborg - Lemvig 35:2816:00Fredericia - Nordsjælland 31:26
16:00GOG - Mors 37:30
16:00Kolding - Skjern 30:30
16:00Ringsted - Ribe-Esbjerg 30:27
16:00Skanderborg AGF - Bjerringbro/Silkeborg 22:19
16:00Sønderjyske - Holstebro 34:29
DANIA: 1. Division
15:00Odder - Grindsted 19:3015:30FIF - Vendsyssel 30:22
DANIA: 1.Division - Kobiety
14:00Aalborg HK K - Hadsten K 17:3314:00DHG K - AGF K 24:20
14:00EH Aalborg K - HOJ K 25:24
14:00Ejstrup/Haervejen K - Roskilde K 31:21
14:00Fredericia K - Sondermarkens K 25:27
14:00Ringsted K - Holstebro K 29:27
EUROPA: Liga Mistrzów - Kobiety - Play Offy
18:00Kristiansand K - DVSC Schaeffler K 27:27EUROPA: European League Kobiety - Play Offy
14:00Bistrita K - Mosonmagyarovar K 27:2516:00Storhamar K - Thuringer K 33:26
EUROPA: European Cup
17:00Minaur Baia Mare (Rou) - Bregenz (Aut) 37:3119:30Olympiacos SFP (Gre) - Krka (Slo) 31:26
20:00Ferencvaros (Hun) - Presov (Svk) 32:29
EUROPA: Baltic League - Play Offy
13:00Dragunas Klaipeda - Raasiku/Mistra 35:2916:00Granitas Kaunas - Dobeles Tenax 25:25
EUROPA: BENE-League - Play Offy
20:00Aalsmeer - Bocholt 27:2920:00Limburg Lions - Vise 26:25
EUROPA: MOL Liga Kobiety
17:00Pilzno K - Sala K 27:35FINLANDIA: SM Liiga - Play Offy
15:00SIF - GrIFK 22:23FINLANDIA: SM Liiga - Kobiety - Baraż o utrzymanie
15:00Cocks K - Atlas K 28:3516:15Dicken Island Girls K - BK 46 K 30:30
GRECJA: A1
15:00Zafeirakis - AEK Athens 29:3416:00Panellinios - Drama 26:33
17:00Aeropos Edessas - PAOK 23:29
17:00Diomidis Argous - A.S.E. Douka 26:21
17:00Ionikos - Kilkis 24:24
HISZPANIA: Division de Honor Plata
17:00Barcelona II - Alcobendas 27:2918:30Agustinos Alicante - Malaga 27:31
18:30Cisne - Villa de Aranda 25:27
18:30Oviedo - Horneo Alicante 28:27
19:00Guadalajara - Antequera 28:25
19:00Novas - Mallorca 18:18
HISZPANIA: División de Honor Kobiety
19:00Bera Bera K - Aula Valladolid K 42:2319:00Beti-Onak K - Elda K 28:24
19:00Elche Mustang K - Guardes K 31:23
19:00Gran Canaria K - Oviedo K 32:23
19:00La Calzada K - BM Granollers K 28:32
19:00Porrino K - Malaga K 27:29
HOLANDIA: Eredivisie
19:00BFC - Dynamico 33:2119:00Tachos - Aalsmeer 2 23:29
19:00Watersley - EHC 40:25
20:30Vrone/Berdos - Hellas 35:38
20:45Arnhem - Feyenoord 33:27
20:45Hercules - KRAS/Volendam 2 40:22
20:50Emmen - Quintus 42:30
HOLANDIA: Eredivisie Women - Runda przegranych
19:00E&O K - Boer'n Trots Kaas K 29:31HOLANDIA: Eredivisie Women - Runda zwycięzców
19:00Kwiek K - JuRo Unirek K 20:3119:00Westfriesland SEW K - Venlo K 39:51
20:15Quintus K - Veneco Velo K 23:24
ISLANDIA: Olis Deild Women
18:30Afturelding K - Valur K 20:3318:30Fram K - Ka Thor K 26:23
18:30Haukar K - IR Reykjavik K 21:21
18:30Stjarnan K - IBV K 23:23
ISLANDIA: Olis Deildin
18:30KA - Vikingur 33:18JAPONIA: JHL
05:00Toyota Auto Body - Ryukyu Corazon 33:2206:00Toyota Boshoku Kyushu - Toyama Dreams 36:13
KOREA POŁUDNIOWA: H League
07:00Chungnam Athletic - Doosan 24:28KOREA POŁUDNIOWA: H League Women
05:00Gyeongnam DC K - Busan K 25:2409:00Gwangju City K - Seoul City K 27:30
LITWA: Lietuvos Lyga
12:00Grifas - Vilnius 21:31LUKSEMBURG: AXA League - Grupa spadkowa
18:00Bieles - Standard 21:2720:15Rumelange - Museldall 44:30
LUKSEMBURG: AXA League - Runda zwycięzców
20:15Berchem - Diekirch 39:2420:15Dudelange - Differdange 31:32
20:15Kaerjeng - Esch 27:30
MALTA: 1st Division - Runda zwycięzców
16:15Swieqi - La Salle 39:1917:45Kavallieri - Aloysians 29:27
NIEMCY: 2. Bundesliga
18:00Minden - N-Lubbecke 31:2518:00Potsdam - Aue 40:28
19:30Essen - Dessauer 23:28
NIEMCY: 1. Bundesliga Kobiet
16:00Buxtehuder SV K - Metzingen K 27:2218:00Zwickau K - Neckarsulmer K 32:25
19:00Bad Wildungen K - Blomberg-Lippe K 23:34
19:00BVB Dortmund K - Leverkusen K 23:20
19:00Oldenburg K - Solingen K 34:26
NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety
18:00Waiblingen K - Nord Harrislee K 26:2618:30Regensburg K - Mainz K 25:26
18:30Rodertal K - Kurpfalz Baren Ketsch K 32:28
19:00Göppingen K - Fuechse Berlin K 28:23
19:00HSG Freiburg K - Rosengarten K 19:36
19:00Kirchhof K - Grobenzell K 34:23
19:30Nurtingen K - Bremen K 32:18
NORWEGIA: REMA 1000-ligaen
16:45Kolstad - Elverum 29:2817:00Fjellhammer - Naerbo 26:25
NORWEGIA: REMA 1000-ligaen Kobiety
14:30Follo K - Gjerpen K 24:2516:00Oppsal K - Tertnes K 34:29
NORWEGIA: 1. Division
14:00Grenland - Melhus 25:2516:00Falk - Sandefjord TIF 25:26
16:00Ryger Stavanger - Bergsoy 31:25
16:30Fyllingen - Ros 38:29
17:00Randesund - Oslo-Studentenes IK 28:36
NORWEGIA: 1. Division Kobiety
14:00Fyllingen K - Junkeren K 23:2215:30Levanger K - Glassverket K 32:40
16:00Kjelsås K - Haslum K 24:40
POLSKA: Liga Centralna
17:00Nielba Wągrowiec - Łódź 26:2118:00GKS Żukowo - Stal Gorzow 32:34
19:00Jurand Ciechanów - Zagłębie Sosnowiec 33:28
19:00Olimpia Piekary - Padwa Zamość 30:29
POLSKA: Orlen Superliga K - Runda zwycięzców
16:00Kobierzyce K - Piotrcovia K 27:2916:00MKS Lublin K - PR Koszalin K 35:23
POLSKA: Liga Centralna Kobiet
17:00Piłka Ręczna Poznań K - Sośnica Gliwice K 33:2917:00Radom K - Handball Warszawa K 25:27
17:00Ruch Chorzów K - Dziewiątka Legnica K 43:21
19:00MTS Żory K - Kielce K 36:15
POLSKA: I liga Kobiet
11:30MKS Gniezno II K - KS Poznań K 34:1812:00Kwidzyn K - Jutrzenka Płock K 20:32
17:00Łódź K - Radzymin K 30:41
18:00SPR Handball Rzeszów K - UMCS Lublin K 32:28
PORTUGALIA: Andebol 1
19:00Aguas Santas - Gaia 32:2319:00Belenenses - Avanca 34:28
19:00Madeira SAD - Benfica 34:34
19:00Povoa - Vitoria SC 21:18
19:00Sporting - Porto 35:32
19:00Vitoria - ABC Braga 30:30
PORTUGALIA: 1a Divisao Women - Runda przegranych
18:15Juvelis K - Barros K 27:2219:00Alpendorada K - Gil Eanes K 20:30
PORTUGALIA: 1a Divisao Women - Runda zwycięzców
16:30Sao Pedro Sul K - ABC Braga K 27:3120:30CJ Almeida Garrett K - Colegio de Gaia K 26:25
RUMUNIA: Liga Nationala - Kobiety
10:00Zalau K - Targu Jiu K 22:2014:00Brasov K - Mioveni K 35:29
16:30Rapid Bucuresti K - Ramnicu Valcea K 33:32
17:00Craiova K - Buzau K 28:26
17:00Magura Cisnadiei K - Stiinta Bucharest K 33:24
SERBIA: Superliga
16:00Obilic Beograd - Vranje 26:2418:00Pancevo - RK Ub 38:30
18:00Partizan - Metaloplastika 30:27
18:00Vojvodina - Jugovic 36:17
SERBIA: Superliga Women
16:30Nis K - Bekament K 27:2016:30Radnicki K - Zeleznicar K 23:24
19:00Medicinar Sabac K - Napredak K 31:22
19:00Mladost NP K - Vojvodina K 32:28
SŁOWENIA: 1. NLB Liga
18:00Trebnje - Slovan 38:3119:00Ivancna Gorica - Loka 29:29
19:00Ribnica - Gradec 35:32
19:00Skofljica - Jeruzalem Ormoz 25:27
SŁOWENIA: 1.Liga - Kobiety - Od 5 do 8 miejsca
19:00Krka K - Izola K 26:2719:30Aklimat Ptuj K - Velenje K 22:23
SŁOWENIA: 1.Liga - Kobiety - Runda zwycięzców
18:00PrzełożoneLjubljana K - Celje K -:-18:00ZRD Litija K - Ajdovscina K 31:28
SZWAJCARIA: NLA
18:00Bern - Thun 30:3018:00Kadetten - Geneve 35:25
18:00Kreuzlingen - Suhr 31:28
18:00Kriens - Pfadi Winterthur 26:29
18:00Zürich - St. Gallen 37:22
SZWAJCARIA: SPL Kobiety - Baraż o utrzymanie
17:00Thun K - Aargau Ost K 28:2820:00Herzogenbuchsee K - Stans K 32:12
SZWAJCARIA: SPL Kobiety - Runda zwycięzców
17:30Bruhl K - Winterthur K 35:28SZWECJA: Handbollsligan
16:00Savehof - Kristianstad 28:3417:00Amo HK - Ystads IF 30:32
SZWECJA: Handbollsligan Women
14:00H 65 Hoor K - Aranas K 33:2614:00Skuru K - Savehof K 26:22
15:00Kristianstad K - Hallby K 24:23
15:00Kungalvs K - Lugi K 28:32
15:00Vasteras K - Skara K 29:25
ŚWIAT: Klubowe towarzyskie
10:30Ohrid (Mkd) - Skopje 2020 (Mkd) 40:2412:00Eurofarm Pelister 2 (Mkd) - Tikvesh (Mkd) 23:26
12:30Eurofarm Pelister (Mkd) - Kumanovo (Mkd) 40:21
14:00Prilep (Mkd) - Multi Esens (Mkd) 23:27
14:30Butel Skopje (Mkd) - Struga (Mkd) 24:18
18:00Alkaloid (Mkd) - Vardar Negotino (Mkd) 48:28
18:00Multi Esens (Mkd) - Tikvesh (Mkd) 28:32
18:00Radovis (Mkd) - Vardar 1961 (Mkd) 21:42
19:30Ohrid (Mkd) - Eurofarm Pelister (Mkd) 25:32
ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety
12:00Astibo K - Ovce Pole K 21:3812:00Shampion K - Despina K 19:30
14:30ZRK Skopje K - Metalurg Avtokomanda K 27:53
15:30Spartak K - Gjorche Petrov K 22:44
TURCJA: Superlig
11:00Sakarya - Beykoz Bld. 34:3711:00Trabzon - Rize Genclik 25:24
14:00Bahcelievler - Koycegiz Belediye 33:39
15:00Konya - Spor Toto 31:41
TURCJA: Superlig Women
14:30Izmir K - Kastamonu K 31:36UKRAINA: Superleague
09:00Donbas Mariupol - Odessa 30:2911:00CSKA Kiev - Motor 17:48
13:00Karpaty Uzhgorod - Khmelnitsky 19:21
15:00SKA Lviv - Izmayil 22:41
WĘGRY: NB I
17:00Budakalasz - Tatabanya 30:3017:00Szeged - Csurgoi 41:25
18:00Dabas - Telekom Veszprem 32:40
18:00Gyongyosi - Eger 31:26
18:00Komloi - Veszpremi KKFT 29:28
WĘGRY: NB I Kobiety
17:00NEKA K - Kisvardai KC K 31:2818:00Vasas K - Bekescsabai K 28:25
WŁOCHY: Serie A
15:30Eppan - Sassari 28:3318:00Bozen - Secchia Rubiera 36:27
18:30Pressano - Cassano 30:33
19:00Brixen - Albatro 32:24
19:00Conversano - Carpi 37:28
19:00Meran - Cingoli 34:33
19:00Trieste - Fasano 23:27
WŁOCHY: Serie A Women
17:00Pontinia K - Erice K 31:3418:30Cassano K - Mezzocorona K 31:25
18:30Jomi Salerno K - Brixen K 32:24
20:00Padova K - Dossobuono K 26:24
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.