REFRESH

Piłka ręczna » Jutro » Wszystkie mecze

AZJA: Asian Championship - Runda wstępna

09:00Korea Południowa - Arabia Saudyjska -:-
11:00Bahrajn - Iran -:-
13:00Hong Kong - Irak -:-
15:00Katar - Japonia -:-
17:00Kuwejt - Zjednoczone Emiraty Arabskie -:-

BUŁGARIA: A RHG

13:00Pirin - Osam Lovech -:-
16:00Spartak Varna - Lokomotiv Gorna -:-

DANIA: 1. Division

15:00HOJ - Odense -:-

DANIA: HTH Ligaen Kobiety

14:00Viborg K - NFH Nyk K -:-
15:00Ajax København K - Skanderborg K -:-
15:00Esbjerg K - Holstebro K -:-

DANIA: 1.Division - Kobiety

14:00DHG K - Vendsyssel K -:-
14:00Gudme HK K - Sønderjyske K -:-
14:00Ringsted K - Bjerringbro K -:-
15:00Saeby K - Stjernen K -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy

16:00Białoruś - Czechy -:-
18:15Hiszpania - Austria -:-
20:30Chorwacja - Niemcy -:-

EUROPA: EHF Cup - Kobiety

13:00Kastamonu K (Tur) - Most K (Cze) -:-
15:00DVSC Schaeffler K (Hun) - Thuringer K (Ger) -:-
17:00Siofok KC K (Hun) - Podravka Vegeta K (Cro) -:-
19:00Erdi K (Hun) - Perła Lublin K (Pol) -:-
19:30Bietigheim K (Ger) - Herning-Ikast K (Den) -:-

EUROPA: MOL Liga Women

17:00Veseli K - Banovce K -:-
17:30HK Hodonin K - Poruba K -:-
18:00Sala K - Pisek K -:-
18:00Sporta Hlohovec K - Dunajska Streda K -:-

FINLANDIA: SM Liiga - Kobiety

14:00Atlas K - SIF K -:-

FRANCJA: Dywizja 1 Kobiety

20:00Bourg De Peage K - Besancon K -:-
20:30Brest Bretagne K - Chambray Touraine K -:-

GRECJA: A1

12:00A.S.E. Douka - Filippos Veria -:-
16:00AEK Athens - PAOK -:-
16:00Diomidis Argous - Pylaias -:-
17:00Aeropos Edessas - Drama -:-
17:00Aris - Faiakas Corfu -:-
19:30Ionikos - Olympiacos SFP -:-

HISZPANIA: Division de Honor Plata

16:30Barcelona II - Amenabar -:-
17:30Cisne - Bordils -:-
18:00Palma del Rio - Novas -:-
18:30Antequera - Alcobendas -:-
18:30Torrelavega - Malaga -:-
19:00Sarria - Ciudad Real -:-
19:00Villa de Aranda - Zamora -:-
20:30Teucro - Cordoba -:-

ISLANDIA: Olis Deild Women

17:00Haukar K - IBV K -:-
17:00Kopavogs K - Afturelding K -:-
17:00Stjarnan K - Fram K -:-
17:00Valur K - Ka Thor K -:-

KOREA POŁUDNIOWA: 1st League Women

07:10Busan K - Gyeongnam DC K -:-
09:00Colorful Daegu K - Sugar Gliders K -:-

LITWA: Lietuvos Lyga

12:00Utena - Dragunas Klaipeda -:-
13:00Alytaus - Grifas -:-
14:00Kauno Azuolas - Vilnius -:-

MALTA: 1st Division

15:00Hamrun - Valletta -:-
16:30Aloysians - La Salle -:-

NIDERLANDY: Eredivisie Women

19:00Deurningen K - Vlug en Lenig K -:-
19:00HandbaL Venlo K - Westfriesland SEW K -:-
19:00KRAS/Volendam K - Voorwaarts K -:-
20:15Quintus K - Amsterdam K -:-

NIEMCY: 1. Bundesliga Kobiet

16:00Buxtehuder SV K - Bensheim-Auerbach K -:-
18:00Neckarsulmer K - Metzingen K -:-
19:30BVB Dortmund K - Blomberg-Lippe K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Women

17:00Zwickau K - Halle-Neustadt K -:-
18:00Kirchhof K - Solingen K -:-
18:45Wuppertal K - Rodertal K -:-
19:30Bremen K - Waiblingen K -:-
19:30Fuchse Berlin K - HSG Freiburg K -:-
19:30Herrenberg K - Nord Harrislee K -:-

POLSKA: PGNiG Superliga K

17:00Ruch Chorzów K - PR Koszalin K -:-
18:00Eurobud JKS Jarosław K - Piotrcovia K -:-
18:00Start Elbląg K - Zagłębie Lubin K -:-

PORTUGALIA: 1a Divisao Women

18:30Uminho K - Assomada K -:-
19:00Alavarium K - Barros K -:-
19:00Alpendorada K - Juvelis K -:-
20:30CALE K - Colegio de Gaia K -:-
22:00Benfica K - Maiastars K -:-

ROSJA: Superliga Kobiet

13:30Izhevsk K - Dinamo-Sinara K -:-
14:00Rostov K - CSKA Moskwa K -:-

SŁOWENIA: 1.Liga - Kobiety

14:00Ljubljana K - Koper K -:-
19:00Aklimat Ptuj K - Celeia Zalec K -:-
19:00Izola Bori K - ZRD Litija K -:-

SZWAJCARIA: SPL Kobiety

17:00Winterthur K - HV Herzogenbuchsee K -:-
18:00Kreuzlingen K - Thun K -:-

SZWECJA: Allsvenskan

14:00Karra - Linkoping -:-
15:00Amo HK - Lindesberg -:-
16:00Torslanda - Skanela -:-
18:30Bodens - Aranas -:-

SZWECJA: SHE Kobiety

13:30Skara K - Soder K -:-
15:00Heid K - Lugi K -:-
16:00Skovde K - Kungalvs K -:-

SZWECJA: Allsvenskan Women

14:00Helsingborg K - Karra K -:-
15:00Hellton K - Eslov K -:-
15:00Skanela K - Hallby K -:-
16:15Nacka K - Aranas K -:-
16:15Tyresö K - Eskilstuna K -:-

ŚWIAT: Club Friendly

08:30Donbas Mariupol (Ukr) - SKA Minsk (Blr) -:-
10:00Buzau (Rou) - Calarasi (Rou) -:-
11:30Suceava (Rou) - Vaslui (Rou) -:-
12:00Odorhei (Rou) - Steaua Bucharest (Rou) -:-

TURCJA: Superlig Women

11:00Pazarspor K - Mardin K -:-

TURCJA: Superlig

11:00Guneysu - Milli Piyango -:-
13:00Nilufer Bld. - MYK -:-
16:00Goztepe - Beykoz Bld. -:-

WĘGRY: NB I Kobiety

18:00Ferencvaros K - Szombathelyi K -:-
18:00Győr K - Kisvardai KC K -:-
18:00MTK Budapest K - Alba Fehervar K -:-

WŁOCHY: Serie A

15:45Sassari - Fondi -:-
18:30Trieste - Gaeta -:-
19:00Brixen - Siena -:-
19:00Meran - Fasano -:-
20:30Cassano - Pressano -:-
20:30Cologne - Conversano -:-

WŁOCHY: Serie A Women

17:30Ferrara K - Jomi Salerno K -:-
18:30Casalgrande Padana K - Cassano K -:-
20:00HAC Nuoro K - Brixen K -:-
20:30Leno K - Mestrino K -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.