Piłka ręczna » Jutro » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
FRANCJA: Starligue
20:00Cesson - St. Raphael -:-20:00Montpellier - Chartres -:-
HISZPANIA: Liga ASOBAL
17:00Atl. Valladolid - Puente Genil -:-18:30Huesca - BM Sinfin -:-
20:00Morrazo Cangas - Ademar -:-
NIEMCY: Bundesliga
19:00HBW Balingen-Weilstetten - Leipzig -:-20:30Flensburg-H. - Hannover-Burgdorf -:-
POLSKA: Orlen Superliga M
15:00Azoty-Puławy - Górnik Zabrze -:-16:00Kielce - Zagłębie Lubin -:-
16:00MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów -:-
18:00Gwardia Opole - Wybrzeże Gdańsk -:-
18:00Orlen Wisła Płock - Legionowo -:-
18:00Piotrkowianin - Unia Tarnów -:-
POLSKA: I Liga
12:00UMCS Lublin - Wisla Sandomierz -:-13:00Olimp Grodków - Grunwald Poznań -:-
13:00Real Astromal Leszno - ZEW Świebodzin -:-
15:00Jeziorak Iława - MKS Grudziądz -:-
16:00Orlik Brzeg - Trójka Nowa Sól -:-
16:00UKS Jedynka KODO Morag - Sparta Oborniki -:-
18:00Szczypiorniak Olsztyn - USAR Kwidzyn -:-
18:00Trójka Ostrołęka - Mazur Sierpc -:-
19:00UW Warszawa - Warszawianka -:-
AUSTRIA: HLA
19:00Fuechse - Hollabrunn -:-19:30Aon Fivers - Linz -:-
19:30SC Ferlach/T. - Barnbach/K. -:-
20:20Krems - Handball Tirol -:-
AUSTRIA: OHB Cup Kobiety
17:00Atzgersdorf K - Hypo NÖ K -:-19:00Stockerau K - Tulln K -:-
BIAŁORUŚ: Division 1 - Play Offy
11:00BGUFK-SKA - Masheka -:-BOŚNIA I HERCEGOWINA: Premijer Liga
19:00Gracanica - Izvidac -:-19:00Hercegovina - Konjuh -:-
19:00Leotar - Gorazde -:-
19:30Krivaja - Capljina -:-
19:30Vogosca - Maglaj -:-
20:00Borac - Sloga Doboj -:-
BUŁGARIA: A RHG
13:00NSA Sofia - Fregata Burgas -:-15:00Chardafon Gabrovo - Osam Lovech -:-
15:00Dobrudja - Lokomotiv Gorna -:-
15:00HK Levski - Spartak Varna -:-
CZARNOGÓRA: Prva liga
18:00PrzełożoneBrskovo - HC Rudar -:-19:00Buducnost - Berane -:-
19:30Sutjeska Niksic - Lovcen -:-
CZECHY: Extraliga - Play Offy
19:30Dukla Prague - Koprivnice -:-DANIA: Herre Handbold Ligaen - Grupa spadkowa
19:00Nordsjælland - Holstebro -:-DANIA: Kvindeligaen Women - Runda zwycięzców
16:00Esbjerg K - Silkeborg-Voel K -:-17:45NFH K - Sønderjyske K -:-
EUROPA: European Cup
17:00Krka (Slo) - Olympiacos SFP (Gre) -:-18:00Bregenz (Aut) - Minaur Baia Mare (Rou) -:-
18:00Presov (Svk) - Ferencvaros (Hun) -:-
19:00Valur (Ice) - Steaua Bucharest (Rou) -:-
EUROPA: Baltic League - Play Offy
13:00Raasiku/Mistra - Dragunas Klaipeda -:-15:00Dobeles Tenax - Granitas Kaunas -:-
EUROPA: MOL Liga Kobiety
17:00Slavia Praga K - HK Hodonin K -:-18:00Dunajska Streda K - Most K -:-
18:00Pisek K - Michalovce K -:-
18:00Zlin K - Lazne Kynzvart K -:-
FRANCJA: Proligue
20:30Sarrebourg - Nancy -:-FRANCJA: Coupe de France Women - Play Offy
17:05Brest Bretagne K - Metz K -:-18:00Nantes K - Dijon K -:-
GRECJA: A1
15:00Diomidis Argous - PAOK -:-15:00Ionikos - Zafeirakis -:-
17:00Aeropos Edessas - Kilkis -:-
17:00Pylaias - Drama -:-
18:30Panellinios - AEK Athens -:-
HOLANDIA: Eredivisie
20:00Emmen - EHC -:-JAPONIA: JHL
06:00Fukuoka - Earth Friends BM -:-06:00Toyota Motor East Japan - Osaki Osol -:-
07:00Daido - Zeekstar Tokyo -:-
08:00Hokuriku Electric Power Blue Thunder - Toyama Dreams -:-
KOREA POŁUDNIOWA: H League
12:00SK Hawks - Sangmu -:-KOREA POŁUDNIOWA: H League Women
08:10Busan K - Incheon City K -:-10:00Seoul City K - Samcheok City K -:-
MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague - Runda przegranych
16:00Golden Art - Eurofarm Pelister 2 -:-18:30Prilep - Vardar Negotino -:-
MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague - Runda zwycięzców
18:00Eurofarm Pelister - Struga -:-18:00Tinex Prolet Skopje - Tikvesh -:-
MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague Women
14:00ZRK Skopje K - Metalurg Avtokomanda K -:-15:00Cair K - Spartak K -:-
18:30Gjorche Petrov K - Despina K -:-
19:30Shampion K - Vardar SCJS K -:-
NIEMCY: 2. Bundesliga
18:00Ludwigshafen - Potsdam -:-19:30Aue - Minden -:-
NIEMCY: 1. Bundesliga Kobiet
18:00Bensheim-Auerbach K - Blomberg-Lippe K -:-18:00Neckarsulmer K - Halle-Neustadt K -:-
18:30Solingen K - Bad Wildungen K -:-
19:00Bietigheim K - Zwickau K -:-
19:30Metzingen K - Oldenburg K -:-
NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety
17:30TuS Lintfort K - Göppingen K -:-18:00Grobenzell K - Regensburg K -:-
18:30Bremen K - Waiblingen K -:-
18:30Nord Harrislee K - Rodertal K -:-
19:00Kurpfalz Baren Ketsch K - Kirchhof K -:-
19:00Rosengarten K - Nurtingen K -:-
19:30Fuechse Berlin K - HSG Freiburg K -:-
19:30Mainz K - Leipzig K -:-
POLSKA: Liga Centralna
15:00Biala Podlaska - Wieluń -:-15:00Padwa Zamość - Legnica -:-
17:00Pogoń Szczecin - Jurand Ciechanów -:-
18:30Stal Gorzow - Nielba Wągrowiec -:-
POLSKA: Puchar Polski - Kobiety
14:00MKS Gniezno K - Kobierzyce K -:-PORTUGALIA: Taca de Portugal
19:30Vitoria SC - Boavista -:-PORTUGALIA: 1a Divisao Women - Runda zwycięzców
19:30ABC Braga K - CJ Almeida Garrett K -:-20:00Colegio de Gaia K - Benfica K -:-
ROSJA: Superliga Kobiet - Runda zwycięzców
14:00Krasnodar K - Rostov K -:-RUMUNIA: Liga Nationala
17:00CSM Constanta - Bacau -:-17:00Vaslui - Cluj -:-
RUMUNIA: Liga Nationala - Kobiety
12:00Stiinta Bucharest K - Rapid Bucuresti K -:-16:30Ramnicu Valcea K - Baia Mare K -:-
17:00Buzau K - Zalau K -:-
17:00Craiova K - Brasov K -:-
17:00Targu Jiu K - Magura Cisnadiei K -:-
SERBIA: Superliga
16:00Vranje - Vojvodina -:-18:00Obilic Beograd - Pancevo -:-
18:30Metaloplastika - RK Ub -:-
19:00Jugovic - Crvena zvezda -:-
SERBIA: Superliga Women - Play Out
19:00Mladost NP K - Radnicki K -:-SŁOWENIA: 1. NLB Liga
18:30Jeruzalem Ormoz - Trebnje -:-19:00Gradec - Celje -:-
19:00Loka - Ljubljana -:-
19:00Slovan - Ivancna Gorica -:-
SŁOWENIA: 1.Liga - Kobiety - Runda zwycięzców
18:00Celje K - Ajdovscina K -:-SZWAJCARIA: NLA - Play Offy
18:45Kadetten - Thun -:-SZWAJCARIA: SPL Kobiety - Baraż o utrzymanie
14:00Aargau Ost K - Stans K -:-18:00Herzogenbuchsee K - Thun K -:-
SZWAJCARIA: SPL Kobiety - Runda zwycięzców
16:00Amicitia Zurich K - Bruhl K -:-16:00Kreuzlingen K - Nottwil K -:-
WĘGRY: NB I
18:00Balatonfuredi - Komloi -:-18:00Eger - Dabas -:-
18:00Telekom Veszprem - NEKA -:-
18:00Veszpremi KKFT - Gyongyosi -:-
19:00Tatabanya - Szeged -:-
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.