Piłka ręczna » Dzisiaj » Kursy
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Kursy dostarcza Fortuna - Postaw teraz!
HISZPANIA: Liga ASOBAL
18:00Benidorm - Puente Genil -:- [ 1.59 | 8.60 | 3.20 ]19:30Morrazo Cangas - Puerto Sagunto -:- [ 1.19 | 14.00 | 6.80 ]
21:00BM Sinfin - Barcelona -:- [ 25.00 | 50.00 | - ]
NIEMCY: Bundesliga
19:00Eisenach - Stuttgart -:- [ 2.19 | 7.80 | 2.11 ]POLSKA: Orlen Superliga M - Play Offy
15:00Chrobry Głogów - Kielce -:- [ 16.00 | 30.00 | 1.02 ]POLSKA: Orlen Superliga M - Runda przegranych
18:00Piotrkowianin - Legionowo -:- [ 1.50 | 9.60 | 3.25 ]POLSKA: I Liga
12:00Orzeł Przeworsk - UMCS Lublin -:-15:00Górnik Zabrze 2 - Wisla Sandomierz -:-
16:00AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Tczew -:-
16:00MKS Grudziądz - Tytani Wejherowo -:-
16:00PGE KPR Gryfino - Jeziorak Iława -:-
17:00AZS AGH Kraków - KSZO Ostrowiec -:-
17:00Grunwald Poznań - Zagiew Dzierzoniow -:-
17:00Olsztyn - UKS Jedynka KODO Morag -:-
17:00Warszawianka - Konin -:-
17:00Wolsztyniak Wolsztyn - AZS Uniw. Zielonogórskiego -:-
17:30SMS ZPRP Płock - Trójka Ostrołęka -:-
18:00Końskie - SRS Przemyśl -:-
18:00Lider Swarzedz - Olimp Grodków -:-
18:00Real Astromal Leszno - SKPR Świdnica -:-
18:00Tęcza Kościan - Kąty Wrocławskie -:-
18:00ZEW Świebodzin - Orlik Brzeg -:-
18:30Gwardia Koszalin - Sparta Oborniki -:-
19:00Orlęta Zwoleń - Mazur Sierpc -:-
AUSTRIA: OHB Cup
16:20Handball Tirol - West Wien -:-AUSTRIA: OHB Cup Kobiety
14:00Hypo NÖ K - Stockerau K -:-BELGIA: Division 1 - Runda przegranych
20:15Eynatten-Raeren - Kortrijk -:-20:15Haacht - Gent -:-
BELGIA: Division 1 - Runda zwycięzców
18:00Hubo Handbal 2 - Houthalen -:-20:15Lebbeke - Sasja KV -:-
20:15Tournai - Kraainem -:-
BIAŁORUŚ: Division 1 - Od 5 do 8 miejsca
16:00RGUOR-2006 - Gomel -:-16:30Aist Kitaya - Masheka -:-
BIAŁORUŚ: Division 1 - Play Offy
12:00BGUFK-SKA - Kronon -:-18:00SKA Minsk - Mieszkow Brześć -:-
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Premijer Liga
16:00Sloboda Tuzla - Gracanica -:-17:00Sloga Doboj - Capljina -:-
19:00Hercegovina - Krivaja -:-
19:00Konjuh - Leotar -:-
19:00Maglaj - Borac -:-
BUŁGARIA: A RHG - Play Offy
14:00Osam Lovech - Lokomotiv Gorna -:-16:00Fregata Burgas - Shumen -:-
CHORWACJA: Premijer liga - Grupa mistrzowska
18:00Nexe - Porec -:-19:00RK Zagreb - Varazdin -:-
CHORWACJA: 1. HRL Women
17:00ZARK Split K - Rudar Labin K -:-18:00Osijek K - Podravka Vegeta K -:-
18:30Dugo Selo K - Lok. Zagrzeb K -:-
19:30Zrinski K - Bjelovar K -:-
CZARNOGÓRA: Prva liga
17:00Partizan Tivat - Buducnost -:-19:00Lovcen - Jedinstvo -:-
CZECHY: Extraliga - Play Offy
18:00Karwina - Lovosice -:- [ 1.27 | 11.00 | 4.90 ]CZECHY: Extraliga - Play Out
2. połowaMalomerice - Hranice 26:19 [ 1.57 | 8.40 | 3.05 ]18:30Nove Veseli - Strakonice -:- [ 1.33 | 10.00 | 4.30 ]
DANIA: Herre Handbold Ligaen - Runda zwycięzców
16:00Skjern - Fredericia -:- [ 1.89 | 8.00 | 2.35 ]17:45Ringsted - GOG -:- [ 4.10 | 11.00 | 1.29 ]
DANIA: Kvindeligaen Women - Baraż o utrzymanie
14:00Roskilde K - Holstebro K -:-DANIA: Kvindeligaen Women - Grupa spadkowa
15:00Bjerringbro K - Aarhus United K -:- [ 3.75 | 10.00 | 1.39 ]EUROPA: European Cup
14:00Ferencvaros (Hun) - Olympiacos SFP (Gre) -:- [ 1.31 | 11.00 | 4.80 ]EUROPA: MOL Liga Kobiety - Play Out
17:00Pilzno K - Zlin K -:- [ 1.25 | 11.00 | 4.75 ]18:00Olomouc K - Poruba K -:- [ 1.15 | 13.00 | 6.50 ]
FINLANDIA: SM Liiga - Play Offy
12:30GrIFK - Dicken -:- [ 1.24 | 13.00 | 4.60 ]FINLANDIA: SM Liiga - Kobiety - Play Offy
15:00HIFK K - GrIFK K -:-FRANCJA: Coupe de France
21:05Nantes - PSG -:- [ 3.40 | 10.00 | 1.50 ]GRECJA: A1 - Play Offy
15:00AEK Athens - PAOK -:- [ 1.10 | 15.00 | 8.00 ]HISZPANIA: Division de Honor Plata
18:30Alcobendas - Zamora -:-18:30Antequera - Burgos -:-
18:30Mallorca - Cisne -:- [ 9.60 | 9.60 | 1.18 ]
19:00Caserio Ciudad Real - Oviedo -:-
19:00Guadalajara - Novas -:-
19:30Eivissa - Agustinos Alicante -:-
19:30Horneo Alicante - Barcelona II -:- [ 2.12 | 8.20 | 2.15 ]
20:15Villa de Aranda - Malaga -:-
HISZPANIA: División de Honor Kobiety - Play Offy
18:00BM Granollers K - Malaga K -:- [ 3.60 | 9.20 | 1.48 ]HISZPANIA: División de Honor Kobiety - Play Out
19:00La Calzada K - Oviedo K -:- [ 1.29 | 10.00 | 5.40 ]HOLANDIA: Eredivisie
19:00Dynamico - Hellas -:-19:00Watersley - Arnhem -:-
19:30PSV Handbal - BFC -:-
20:00EHC - Hercules -:-
20:00Vrone/Berdos - Bevo HC 2 -:-
20:30Feyenoord - Emmen -:-
HOLANDIA: HandbalNL League
19:30Bevo HC - Limburg Lions -:-20:00Hurry-Up - Houten -:-
HOLANDIA: Eredivisie Women - Runda przegranych
19:00KRAS/Volendam K - Boer'n Trots Kaas K -:-20:00E&O K - PSV Handbal K -:-
HOLANDIA: Eredivisie Women - Runda zwycięzców
19:00Veneco Velo K - Amsterdam K -:-19:00Westfriesland SEW K - Kwiek K -:-
20:45JuRo Unirek K - Venlo K -:-
JAPONIA: JHL
04:30Fukuoka - Toyota Auto Body 29:4307:00Toyota Motor East Japan - Daido 31:28
09:30Wakunaga - Toyota Boshoku Kyushu 28:33
JAPONIA: JHL Women
06:00Kagawa Bank K - Sony Semiconductor Manufacturing K 25:3507:00Hiroshima Maple Reds K - HC Nagoya K 30:31 [ 1.22 | 13.00 | 5.20 ]
KOREA POŁUDNIOWA: H League Women
09:10Gwangju City K - Busan K 22:23 [ 2.50 | 8.20 | 1.76 ]PrzerwaSamcheok City K - Gyeongnam DC K 11:12 [ 2.02 | 7.80 | 2.14 ]
13:00Seoul City K - Incheon City K -:- [ 1.46 | 9.60 | 3.30 ]
LITWA: Lietuvos Lyga - Play Offy
13:00Alytaus - Vilnius -:-16:00Granitas Kaunas - Amber -:-
LUKSEMBURG: AXA League - Grupa spadkowa
18:00Bieles - Rumelange -:-20:15Museldall - Schifflange -:-
LUKSEMBURG: AXA League - Runda zwycięzców
20:15Diekirch - Differdange -:-20:15Dudelange - Kaerjeng -:-
20:15Esch - Berchem -:-
MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague - Runda przegranych
14:00Multi Esens - Prilep -:-16:30Skopje 2020 - Kumanovo -:-
18:30Eurofarm Pelister 2 - Vardar Negotino -:-
MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague - Runda zwycięzców
18:00Vardar 1961 - Tikvesh -:-MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague Women
13:00Gevgelija K - Metalurg Avtokomanda K -:-13:30Shampion K - Struzanka K -:-
14:00Kumanovo K - Vardar SCJS K -:-
18:00Cair K - Gjorche Petrov K -:-
19:30ZRK Skopje K - Despina K -:-
NIEMCY: 2. Bundesliga
18:00Dormagen - Lubeck-Schwartau -:- [ 1.87 | 8.60 | 2.34 ]19:30Vinnhorst - Aue -:- [ 1.39 | 9.80 | 3.90 ]
NIEMCY: 1. Bundesliga Kobiet
18:00Bensheim-Auerbach K - Zwickau K -:- [ 1.06 | 25.00 | 10.00 ]18:00Blomberg-Lippe K - Solingen K -:- [ 1.04 | 27.00 | 12.00 ]
18:00Neckarsulmer K - BVB Dortmund K -:- [ 4.70 | 12.00 | 1.27 ]
19:00Halle-Neustadt K - Bietigheim K -:- [ 14.00 | 30.00 | 1.02 ]
19:30Metzingen K - Bad Wildungen K -:- [ 1.03 | 30.00 | 12.00 ]
NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety
18:00Grobenzell K - Göppingen K -:-18:30Nord Harrislee K - Kirchhof K -:- [ 2.50 | 8.20 | 1.75 ]
18:30Rodertal K - Regensburg K -:- [ 1.19 | 14.00 | 5.80 ]
19:00Kurpfalz Baren Ketsch K - Leipzig K -:- [ 3.35 | 9.60 | 1.46 ]
19:00Rosengarten K - Bremen K -:- [ 1.49 | 9.60 | 3.20 ]
19:30Fuechse Berlin K - Waiblingen K -:-
NORWEGIA: 1. Division Kobiety
14:00Ålgård K - Levanger K -:- [ 1.96 | 7.40 | 2.24 ]14:00Fjellhammer K - Fyllingen K -:- [ 1.39 | 10.00 | 3.65 ]
14:00Flint K - Volda K -:- [ 1.62 | 8.20 | 2.85 ]
14:00Haslum K - Nordstrand K -:-
14:00Junkeren K - Glassverket K -:- [ 5.20 | 13.00 | 1.22 ]
14:00Sarpsborg K - Storhamar 2 K -:-
14:00Utleira K - Kjelsås K -:- [ 1.10 | 19.00 | 8.00 ]
POLSKA: Liga Centralna
14:00Wieluń - Pogoń Szczecin -:-17:00GKS Żukowo - Zagłębie Sosnowiec -:-
17:00Olimpia Piekary - Jurand Ciechanów -:-
17:00Stal Mielec - Biala Podlaska -:-
18:00Łódź - ZPRP Kielce -:-
18:00Nielba Wągrowiec - Padwa Zamość -:-
POLSKA: Orlen Superliga K - Runda przegranych
18:00JKS Jarosław K - Start Elbląg K -:- [ 1.55 | 9.20 | 3.05 ]POLSKA: Orlen Superliga K - Runda zwycięzców
16:00PR Koszalin K - Piotrcovia K -:- [ 1.83 | 8.40 | 2.42 ]18:00MKS Gniezno K - Kobierzyce K -:- [ 3.10 | 9.60 | 1.53 ]
POLSKA: Liga Centralna Kobiet
17:00Sambor Tczew K - Jelenia Góra K -:-17:00SPR Gdynia K - Ruch Chorzów K -:-
POLSKA: I liga Kobiet
16:00Bukowsko Dopiewski K - Kwidzyn K -:-17:00Jutrzenka Płock K - Kościerzyna K -:-
PORTUGALIA: Andebol 1 - Grupa mistrzowska
17:00Sporting - Benfica -:- [ 1.29 | 11.00 | 4.60 ]18:00ABC Braga - Porto -:- [ 9.60 | 19.00 | 1.08 ]
PORTUGALIA: Andebol 1 - Grupa spadkowa
16:00Vitoria SC - Avanca -:-19:00Vitoria - Gaia -:- [ 3.40 | 9.00 | 1.44 ]
PORTUGALIA: Andebol 1 - Miejsca
17:00Madeira SAD - Aguas Santas -:- [ 1.95 | 7.80 | 2.17 ]19:00Belenenses - Povoa -:- [ 1.49 | 8.60 | 3.20 ]
PORTUGALIA: 1a Divisao Women - Runda przegranych
18:15Juvelis K - Alpendorada K -:-18:30Barros K - Gil Eanes K -:-
PORTUGALIA: 1a Divisao Women - Runda zwycięzców
17:00Madeira SAD K - Colegio de Gaia K -:-20:30Sao Pedro Sul K - CJ Almeida Garrett K -:-
ROSJA: Superliga - Play Offy
14:00Dynamo Sungul - Chekhovskiye Medvedi -:- [ 11.00 | 18.00 | 1.04 ]16:00Dinamo Astrakhan - CSKA Moscow -:- [ 11.00 | 18.00 | 1.04 ]
18:00Stavropol - Perm -:- [ 2.85 | 8.00 | 1.58 ]
RUMUNIA: Liga Nationala
13:30Timisoara - CSM Constanta -:- [ 7.20 | 14.00 | 1.15 ]17:00Steaua Bucharest - Sighisoara -:- [ 1.31 | 11.00 | 4.80 ]
RUMUNIA: Liga Nationala - Kobiety
10:00Baia Mare K - Stiinta Bucharest K 38:24RUMUNIA: Romanian Cup Women
1. połowaCSM Bucuresti K - Rapid Bucuresti K 5:4 [ 1.21 | 13.00 | 6.40 ]14:00Bistrita K - Dunarea Braila K -:- [ 2.30 | 7.20 | 1.93 ]
SERBIA: Superliga - Grupa spadkowa
19:00Jugovic - RK Ub -:-SERBIA: Superliga - Play Offy
19:00Metaloplastika - Partizan -:- [ 1.39 | 9.00 | 3.55 ]SERBIA: Superliga Women - Play Offy
19:00Jagodina K - Zeleznicar K -:-SERBIA: Superliga Women - Play Out
19:00Vojvodina K - Radnicki K -:-19:30Napredak K - Mladost NP K -:-
SŁOWACJA: Extraliga - Od 5 do 8 miejsca
19:00Topolcany - Zahoraci -:- [ 1.43 | 9.80 | 3.60 ]SŁOWACJA: Extraliga - Play Offy
16:00Povazska Bystrica - Bojnice -:- [ 1.01 | 20.00 | 18.00 ]SŁOWENIA: 1. NLB Liga
19:00Gradec - Dobova -:- [ 1.03 | 21.00 | 12.00 ]19:00Loka - Celje -:- [ 10.00 | 18.00 | 1.06 ]
19:00Skofljica - Ivancna Gorica -:- [ 1.86 | 7.60 | 2.31 ]
19:00Slovan - Ribnica -:- [ 2.14 | 7.80 | 1.98 ]
20:15Krka - Gorenje -:- [ 5.00 | 11.00 | 1.24 ]
SZWAJCARIA: SPL Kobiety - Baraż o utrzymanie
20:15Aargau Ost K - Stans K -:-SZWAJCARIA: SPL Kobiety - Runda zwycięzców
18:00Zug K - Bruhl K -:-SZWECJA: Handbollsligan Women - Play Offy
14:00Hallby K - Savehof K -:- [ 7.80 | 15.00 | 1.13 ]15:00Skovde K - Skuru K -:- [ 4.00 | 15.00 | 1.31 ]
TURCJA: Superlig
13:00Izmir BB - Trabzon -:- [ 1.17 | 13.00 | 5.60 ]13:00Koycegiz Belediye - Besiktas -:-
16:30Beykoz Bld. - Spor Toto -:- [ 1.22 | 12.00 | 4.90 ]
17:00Bahcelievler - Sakarya -:-
TURCJA: Superlig Women
13:00Aksaray K - Gorele K -:-WĘGRY: NB I
18:00Balatonfuredi - Gyongyosi -:- [ 1.89 | 8.00 | 2.35 ]18:00Csurgoi - Veszpremi KKFT -:- [ 1.15 | 15.00 | 7.20 ]
18:00Eger - Budakalasz -:- [ 2.55 | 8.00 | 1.79 ]
18:30Tatabanya - Komloi -:- [ 1.15 | 14.00 | 7.00 ]
WĘGRY: NB I Kobiety
17:00Dunaujvarosi K - Bekescsabai K -:- [ 1.42 | 10.00 | 3.60 ]17:00NEKA K - Budaors K -:- [ 2.85 | 8.20 | 1.65 ]
18:00Alba Fehervar K - Vaci K -:- [ 4.20 | 9.60 | 1.36 ]
18:00Kozarmisleny K - Ferencvaros K -:- [ 19.00 | 35.00 | - ]
18:00Vasas K - MTK Budapest K -:- [ 2.95 | 8.40 | 1.61 ]
WŁOCHY: Serie A
16:30Albatro - Cingoli -:-18:00Bozen - Pressano -:-
18:00Secchia Rubiera - Carpi -:-
18:30Cassano - Meran -:-
18:30Sassari - Conversano -:-
19:00Fasano - Brixen -:-
19:00Trieste - Eppan -:-
WŁOCHY: Serie A Women
17:00Pontinia K - Jomi Salerno K -:-18:00Erice K - Dossobuono K -:-
19:00Brixen K - Cassano K -:-
20:00Mezzocorona K - Teramo K -:-
21:30Sassari K - Padova K -:-
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.