REFRESH

Tenis stołowy » Dzisiaj » Wszystkie mecze

INNE - MĘŻCZYŹNI: Challenger Series (Niemcy)

08:30De Saintilan M. (Fra) - Chtchetinine E. (Blr) 0:3
09:10Pellissier N. (Aus) - Rakov V. (Ukr) 1:3
09:50Ligocki C. (Ger) - Schmid E. (Sui) 1:3
10:30Chtchetinine E. (Blr) - Bluhm F. (Ger) 2:3
11:15De Saintilan M. (Fra) - Rakov V. (Ukr) 3:1
11:50Pellissier N. (Aus) - Schmid E. (Sui) 0:3
12:30Ligocki C. (Ger) - Horejsi M. (Cze) 1:3
13:25Horejsi M. (Cze) - De Saintilan M. (Fra) 3:0
Set 4Bluhm F. (Ger) - Chtchetinine E. (Blr) 1:2

INNE - MĘŻCZYŹNI: Dusseldorf Masters (Niemcy)

16:00Meng F. (Ger) - Fox T. (Ger) -:-
16:45Meissner C. (Ger) - Engemann G. (Ger) -:-
17:30Hohmeier N. (Ger) - Klein D. (Ger) -:-
18:15Kallberg A. (Swe) - Keinath T. (Svk) -:-
19:00Qiu D. (Ger) - Slanina T. (Ger) -:-
19:45Hippler T. (Ger) - Fadeev K. (Ger) -:-

INNE - MĘŻCZYŹNI: Liga Pro (Rosja)

23:00Merzlikin D. (Rus) - Frolov A. G. (Rus) 3:2
23:00Molodtsov D. (Rus) - Bychkov S. (Rus) 0:3
23:00Yusipov T. (Rus) - Pravednov A. (Rus) 1:3
23:30Lavrinenko D. (Ukr) - Putilovsky V. (Rus) 3:2
23:35Elistratov I. (Rus) - Abramov K. (Rus) 3:2
23:35Petrochenko D. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 3:0
00:00Putilovsky V. (Rus) - Bychkov S. (Rus) 3:0
00:05Abramov K. (Rus) - Frolov A. G. (Rus) 2:3
00:05Smirnov I. (Rus) - Pravednov A. (Rus) 1:3
00:30Merzlikin D. (Rus) - Elistratov I. (Rus) 3:2
00:30Molodtsov D. (Rus) - Lavrinenko D. (Ukr) 0:3
00:30Yusipov T. (Rus) - Petrochenko D. (Rus) 0:3
01:00Bychkov S. (Rus) - Molodtsov D. (Rus) 2:3
01:00Frolov A. G. (Rus) - Abramov K. (Rus) 3:2
01:05Smirnov I. (Rus) - Yusipov T. (Rus) 3:1
01:30Lavrinenko D. (Ukr) - Putilovsky V. (Rus) 2:3
01:30Merzlikin D. (Rus) - Elistratov I. (Rus) 3:2
01:35Petrochenko D. (Rus) - Pravednov A. (Rus) 3:2
06:00Arutiunyan A. (Rus) - Poletaev I. (Rus) 3:1
06:10Menshikov A. (Rus) - Novikov I. (Rus) 3:1
06:10Yanshaev A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) 3:1
06:30Khomutov S. (Rus) - Trushkin A. (Rus) 0:3
06:30Pandur I. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) 0:3
06:30Skotnikov S. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) 3:1
07:00Kolesnikov D. (Rus) - Skotnikov S. (Rus) 3:2
07:00Novikov I. (Rus) - Pandur I. (Rus) 3:0
07:00Poletaev I. (Rus) - Khomutov S. (Rus) 1:3
07:30Bazilevskii V. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) 3:1
07:30Kuzmin S. (Rus) - Menshikov A. (Rus) 3:1
07:30Trushkin A. (Rus) - Arutiunyan A. (Rus) 3:1
08:00Arutiunyan A. (Rus) - Khomutov S. (Rus) 3:2
08:00Menshikov A. (Rus) - Pandur I. (Rus) 3:1
08:05Yanshaev A. (Rus) - Skotnikov S. (Rus) 1:3
08:30Kolesnikov D. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) 2:3
08:30Novikov I. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) 2:3
08:35Poletaev I. (Rus) - Trushkin A. (Rus) 3:1
09:05Novikov I. (Rus) - Pandur I. (Rus) 3:0
09:05Poletaev I. (Rus) - Khomutov S. (Rus) 3:1
09:10Kolesnikov D. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) 3:2
09:30Kuzmin S. (Rus) - Menshikov A. (Rus) 2:3
09:30Trushkin A. (Rus) - Arutiunyan A. (Rus) 0:3
09:35Skotnikov S. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) 0:3
10:00Zhurba N. (Rus) - Serebrennikov A. (Rus) 2:3
10:05Frolov A. G. (Rus) - Elistratov I. (Rus) 1:3
10:05Ivanov Vi. (Rus) - Nikulin S. (Rus) 2:3
10:30Grebenyuk B. (Rus) - Volkov A. (Rus) 2:3
10:30Merzlikin D. (Rus) - Demic Y. (Rus) 3:0
10:30Smirnov I. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 3:2
11:00Elistratov I. (Rus) - Merzlikin D. (Rus) 3:1
11:00Nikulin S. (Rus) - Grebenyuk B. (Rus) 3:1
11:05Serebrennikov A. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 3:1
11:30Demic Y. (Rus) - Frolov A. G. (Rus) 3:1
11:30Ilyukhin E. (Rus) - Zhurba N. (Rus) 3:1
11:35Volkov A. (Rus) - Ivanov Vi. (Rus) 1:3
12:00Frolov A. G. (Rus) - Merzlikin D. (Rus) 3:2
12:00Ivanov Vi. (Rus) - Grebenyuk B. (Rus) 2:3
12:00Zhurba N. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 3:2
12:30Serebrennikov A. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 2:3
12:35Elistratov I. (Rus) - Demic Y. (Rus) 3:2
12:35Nikulin S. (Rus) - Volkov A. (Rus) 1:3
13:00Demic Y. (Rus) - Frolov A. G. (Rus) 2:3
13:00Ivanov Vi. (Rus) - Grebenyuk B. (Rus) 1:3
13:10Smirnov I. (Rus) - Zhurba N. (Rus) 3:0
13:30Serebrennikov A. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 2:3
13:35Elistratov I. (Rus) - Merzlikin D. (Rus) 3:1
13:35Volkov A. (Rus) - Nikulin S. (Rus) 2:3
14:05Andreev D. (Rus) - Petrov V. (Rus) 1:3
Set 4Pravednov A. (Rus) - Yusipov T. (Rus) 1:2
Set 1Bychkov S. (Rus) - Molodtsov D. (Rus) 0:0
14:30Lavrinenko D. (Ukr) - Nemashkalo V. (Rus) -:-
14:30Petrochenko D. (Rus) - Afanasiyev A. (Rus) -:-
14:30Vahnin G. (Rus) - Suharkov O. (Rus) -:-
15:00Molodtsov D. (Rus) - Lavrinenko D. (Ukr) -:-
15:00Petrov V. (Rus) - Vahnin G. (Rus) -:-
15:00Yusipov T. (Rus) - Petrochenko D. (Rus) -:-
15:30Afanasiyev A. (Rus) - Pravednov A. (Rus) -:-
15:30Nemashkalo V. (Rus) - Bychkov S. (Rus) -:-
15:30Suharkov O. (Rus) - Andreev D. (Rus) -:-
16:00Andreev D. (Rus) - Vahnin G. (Rus) -:-
16:00Bychkov S. (Rus) - Lavrinenko D. (Ukr) -:-
16:00Pravednov A. (Rus) - Petrochenko D. (Rus) -:-
16:30Molodtsov D. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) -:-
16:30Petrov V. (Rus) - Suharkov O. (Rus) -:-
16:30Yusipov T. (Rus) - Afanasiyev A. (Rus) -:-
18:00Khomutov S. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) -:-
18:00Pandur I. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) -:-
18:00Skotnikov S. (Rus) - Gribkov A. (Rus) -:-
18:30Kolesnikov D. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) -:-
18:30Novikov I. (Rus) - Sukharnikov N. (Rus) -:-
18:30Poletaev I. (Rus) - Trushkin A. (Rus) -:-
19:00Gribkov A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) -:-
19:00Kuzmin S. (Rus) - Novikov I. (Rus) -:-
19:00Nikiforov O. (Rus) - Poletaev I. (Rus) -:-
19:30Bazilevskii V. (Rus) - Skotnikov S. (Rus) -:-
19:30Sukharnikov N. (Rus) - Pandur I. (Rus) -:-
19:30Trushkin A. (Rus) - Khomutov S. (Rus) -:-
20:00Khomutov S. (Rus) - Poletaev I. (Rus) -:-
20:00Pandur I. (Rus) - Novikov I. (Rus) -:-
20:00Skotnikov S. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) -:-
20:30Gribkov A. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) -:-
20:30Kuzmin S. (Rus) - Sukharnikov N. (Rus) -:-
20:30Nikiforov O. (Rus) - Trushkin A. (Rus) -:-
22:00Grebenyuk B. (Rus) - Ivanov Vi. (Rus) -:-
22:00Shirokov V. (Rus) - Demic Y. (Rus) -:-
22:00Smirnov I. (Rus) - Sayanov D. (Rus) -:-
22:30Merzlikin D. (Rus) - Elistratov I. (Rus) -:-
22:30Nikulin S. (Rus) - Volkov A. (Rus) -:-
22:30Serebrennikov A. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) -:-
23:00Demic Y. (Rus) - Merzlikin D. (Rus) -:-
23:00Ivanov Vi. (Rus) - Nikulin S. (Rus) -:-
23:00Sayanov D. (Rus) - Serebrennikov A. (Rus) -:-
23:30Elistratov I. (Rus) - Shirokov V. (Rus) -:-
23:30Ilyukhin E. (Rus) - Smirnov I. (Rus) -:-
23:30Volkov A. (Rus) - Grebenyuk B. (Rus) -:-
00:00Grebenyuk B. (Rus) - Nikulin S. (Rus) -:-
00:00Shirokov V. (Rus) - Merzlikin D. (Rus) -:-
00:00Smirnov I. (Rus) - Serebrennikov A. (Rus) -:-
00:30Demic Y. (Rus) - Elistratov I. (Rus) -:-
00:30Ivanov Vi. (Rus) - Volkov A. (Rus) -:-
00:30Sayanov D. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) -:-

INNE - MĘŻCZYŹNI: Setka Cup (Ukraina)

23:20Shtukovany R. (Ukr) - Dmytruk I. (Ukr) 1:3
23:50Levytskyi V. (Ukr) - Demchuk D. (Ukr) 3:1
07:00Nemtsov S. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) 2:3
07:05Karchevsky T. (Ukr) - Turchenko T. (Ukr) 0:3
07:10Skripnik S. (Ukr) - Valchuk I. (Ukr) 3:1
07:30Levshyn A. (Ukr) - Zholubak R. (Ukr) 2:3
07:35Kurischenko Y. (Ukr) - Tkachov S. (Ukr) 0:3
07:40Strilnyk Y. (Ukr) - Merzlikin V. (Ukr) 0:3
07:50Dmytruk I. (Ukr) - Zarovnyi P. (Ukr) 3:0
07:55Trydukh I. (Ukr) - Ivchenko K. (Ukr) 3:0
08:00Halynskyi M. (Ukr) - Chepurnyi A. (Ukr) 3:0
08:05Lykhytskyi O. (Ukr) - Makarenko R. (Ukr) 0:3
08:10Budnikov A. (Ukr) - Mishchenko V. (Ukr) 2:3
08:20Volkovskyi V. (Ukr) - Shtukovany R. (Ukr) 1:3
08:25Scherbak A. (Ukr) - Ivchenko D. (Ukr) 1:3
08:30Nemtsov S. (Ukr) - Zholubak R. (Ukr) 3:0
08:35Karchevsky T. (Ukr) - Tkachov S. (Ukr) 3:0
08:40Skripnik S. (Ukr) - Merzlikin V. (Ukr) 0:3
08:50Seliuk K. (Ukr) - Atamanchuk D. (Ukr) 0:3
08:55Balakiriev M. (Ukr) - Rybalka R. (Ukr) 0:3
09:00Chepurnyi A. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) 0:3
09:05Makarenko R. (Ukr) - Turchenko T. (Ukr) 2:3
09:10Mishchenko V. (Ukr) - Valchuk I. (Ukr) 0:3
09:20Dmytruk I. (Ukr) - Shtukovany R. (Ukr) 2:3
09:25Trydukh I. (Ukr) - Ivchenko D. (Ukr) 2:3
09:30Levshyn A. (Ukr) - Halynskyi M. (Ukr) 3:0
09:35Kurischenko Y. (Ukr) - Lykhytskyi O. (Ukr) 1:3
09:40Strilnyk Y. (Ukr) - Budnikov A. (Ukr) 0:3
09:50Atamanchuk D. (Ukr) - Zarovnyi P. (Ukr) 3:0
10:00Nemtsov S. (Ukr) - Chepurnyi A. (Ukr) 3:1
10:00Rybalka R. (Ukr) - Ivchenko K. (Ukr) 3:2
10:05Karchevsky T. (Ukr) - Makarenko R. (Ukr) 2:3
10:10Skripnik S. (Ukr) - Mishchenko V. (Ukr) 0:3
10:20Volkovskyi V. (Ukr) - Seliuk K. (Ukr) 0:3
10:30Halynskyi M. (Ukr) - Zholubak R. (Ukr) 0:3
10:35Lykhytskyi O. (Ukr) - Tkachov S. (Ukr) 3:2
10:35Scherbak A. (Ukr) - Balakiriev M. (Ukr) 2:3
10:40Budnikov A. (Ukr) - Merzlikin V. (Ukr) 2:3
10:50Dmytruk I. (Ukr) - Atamanchuk D. (Ukr) 3:2
11:00Levshyn A. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) 1:3
11:05Trydukh I. (Ukr) - Rybalka R. (Ukr) 3:0
11:10Kurischenko Y. (Ukr) - Turchenko T. (Ukr) 3:2
11:10Strilnyk Y. (Ukr) - Valchuk I. (Ukr) 2:3
11:20Seliuk K. (Ukr) - Shtukovany R. (Ukr) 3:1
11:30Balakiriev M. (Ukr) - Ivchenko D. (Ukr) 0:3
11:30Nemtsov S. (Ukr) - Halynskyi M. (Ukr) 3:2
11:40Skripnik S. (Ukr) - Budnikov A. (Ukr) 3:1
11:45Karchevsky T. (Ukr) - Lykhytskyi O. (Ukr) 2:3
11:50Volkovskyi V. (Ukr) - Zarovnyi P. (Ukr) 2:3
11:55Scherbak A. (Ukr) - Ivchenko K. (Ukr) 3:2
12:00Levshyn A. (Ukr) - Chepurnyi A. (Ukr) 3:0
12:10Strilnyk Y. (Ukr) - Mishchenko V. (Ukr) 3:0
12:20Dmytruk I. (Ukr) - Seliuk K. (Ukr) 3:0
12:20Kurischenko Y. (Ukr) - Makarenko R. (Ukr) 3:1
12:25Trydukh I. (Ukr) - Balakiriev M. (Ukr) 2:3
12:30Zholubak R. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) 3:1
12:40Merzlikin V. (Ukr) - Valchuk I. (Ukr) 3:1
12:40Tkachov S. (Ukr) - Turchenko T. (Ukr) 2:3
12:50Volkovskyi V. (Ukr) - Atamanchuk D. (Ukr) 3:1
13:00Nemtsov S. (Ukr) - Levshyn A. (Ukr) 1:3
13:00Scherbak A. (Ukr) - Rybalka R. (Ukr) 3:0
13:10Skripnik S. (Ukr) - Strilnyk Y. (Ukr) 1:3
13:15Karchevsky T. (Ukr) - Kurischenko Y. (Ukr) 3:0
13:20Shtukovany R. (Ukr) - Zarovnyi P. (Ukr) 1:3
13:25Ivchenko D. (Ukr) - Ivchenko K. (Ukr) 3:0
13:30Halynskyi M. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) 1:3
13:35Lykhytskyi O. (Ukr) - Turchenko T. (Ukr) 3:0
13:40Budnikov A. (Ukr) - Valchuk I. (Ukr) 3:1
13:50Dmytruk I. (Ukr) - Volkovskyi V. (Ukr) 0:3
13:55Trydukh I. (Ukr) - Scherbak A. (Ukr) 3:2
14:00Chepurnyi A. (Ukr) - Zholubak R. (Ukr) 0:3
14:05Makarenko R. (Ukr) - Tkachov S. (Ukr) 0:3
Set 3Mishchenko V. (Ukr) - Merzlikin V. (Ukr) 0:2
Set 2Seliuk K. (Ukr) - Zarovnyi P. (Ukr) 1:0
14:30Balakiriev M. (Ukr) - Ivchenko K. (Ukr) -:-
14:30Nadporozhskyi O. (Ukr) - Gudimenko E. (Ukr) -:-
14:35Peretiatko A. (Ukr) - Holomoz A. (Ukr) -:-
14:45Kunchurov D. (Ukr) - Kucheryavyi V. (Ukr) -:-
14:50Atamanchuk D. (Ukr) - Shtukovany R. (Ukr) -:-
14:55Rybalka R. (Ukr) - Ivchenko D. (Ukr) -:-
15:00Chernayvskiy S. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) -:-
15:05Ivanov E. (Ukr) - Kovalenko Vl. (Ukr) -:-
15:15Stroilov O. (Ukr) - Voronetskyi A. (Ukr) -:-
15:25Kirsanov K. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
15:30Gudimenko D. (Ukr) - Hordiichuk O. (Ukr) -:-
15:35Obrazkov O. (Ukr) - Reva Y. (Ukr) -:-
15:45Gatsenko I. (Ukr) - Malashchenko I. (Ukr) -:-
15:55Havrysh D. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) -:-
15:55OdwołaneHavrysh D. (Ukr) - Panyushkin A. (Ukr) -:-
16:00Nadporozhskyi O. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) -:-
16:05Peretiatko A. (Ukr) - Kovalenko Vl. (Ukr) -:-
16:15Kunchurov D. (Ukr) - Voronetskyi A. (Ukr) -:-
16:25Dukhovenko O. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) -:-
16:30Hordiichuk O. (Ukr) - Gudimenko E. (Ukr) -:-
16:35Reva Y. (Ukr) - Holomoz A. (Ukr) -:-
16:45Malashchenko I. (Ukr) - Kucheryavyi V. (Ukr) -:-
16:50Lukatsky A. (Ukr) - Kilyakin P. (Ukr) -:-
16:55OdwołaneKirsanov K. (Ukr) - Panyushkin A. (Ukr) -:-
16:55Kirsanov K. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) -:-
17:00Chernayvskiy S. (Ukr) - Gudimenko D. (Ukr) -:-
17:05Ivanov E. (Ukr) - Obrazkov O. (Ukr) -:-
17:15Stroilov O. (Ukr) - Gatsenko I. (Ukr) -:-
17:20Boiko L. (Ukr) - Korniienko M. (Ukr) -:-
17:25Mishchenko O. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
17:30Nadporozhskyi O. (Ukr) - Hordiichuk O. (Ukr) -:-
17:35Peretiatko A. (Ukr) - Reva Y. (Ukr) -:-
17:45Kunchurov D. (Ukr) - Malashchenko I. (Ukr) -:-
17:50Klim V. (Ukr) - Shulepov M. (Ukr) -:-
17:55Havrysh D. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) -:-
18:00Gudimenko D. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) -:-
18:05Obrazkov O. (Ukr) - Kovalenko Vl. (Ukr) -:-
18:15Gatsenko I. (Ukr) - Voronetskyi A. (Ukr) -:-
18:20Lukatsky A. (Ukr) - Korniienko M. (Ukr) -:-
18:25Kirsanov K. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) -:-
18:30Chernayvskiy S. (Ukr) - Gudimenko E. (Ukr) -:-
18:35Ivanov E. (Ukr) - Holomoz A. (Ukr) -:-
18:45Stroilov O. (Ukr) - Kucheryavyi V. (Ukr) -:-
18:50Shulepov M. (Ukr) - Kilyakin P. (Ukr) -:-
18:55Dukhovenko O. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) -:-
18:55OdwołaneDukhovenko O. (Ukr) - Panyushkin A. (Ukr) -:-
19:00Nadporozhskyi O. (Ukr) - Gudimenko D. (Ukr) -:-
19:05Peretiatko A. (Ukr) - Obrazkov O. (Ukr) -:-
19:15Kunchurov D. (Ukr) - Gatsenko I. (Ukr) -:-
19:20Boiko L. (Ukr) - Klim V. (Ukr) -:-
19:25Havrysh D. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
19:30Chernayvskiy S. (Ukr) - Hordiichuk O. (Ukr) -:-
19:35Ivanov E. (Ukr) - Reva Y. (Ukr) -:-
19:45Stroilov O. (Ukr) - Malashchenko I. (Ukr) -:-
19:50Lukatsky A. (Ukr) - Shulepov M. (Ukr) -:-
19:55Kirsanov K. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) -:-
20:00Yurkov A. (Ukr) - Gudimenko E. (Ukr) -:-
20:05Kovalenko Vl. (Ukr) - Holomoz A. (Ukr) -:-
20:15Voronetskyi A. (Ukr) - Kucheryavyi V. (Ukr) -:-
20:20Klim V. (Ukr) - Korniienko M. (Ukr) -:-
20:25Havrysh D. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) -:-
20:30Nadporozhskyi O. (Ukr) - Chernayvskiy S. (Ukr) -:-
20:35Peretiatko A. (Ukr) - Ivanov E. (Ukr) -:-
20:45Kunchurov D. (Ukr) - Stroilov O. (Ukr) -:-
20:50Boiko L. (Ukr) - Kilyakin P. (Ukr) -:-
20:55Moroz K. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
20:55OdwołanePanyushkin A. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
21:00Gudimenko D. (Ukr) - Gudimenko E. (Ukr) -:-
21:05Obrazkov O. (Ukr) - Holomoz A. (Ukr) -:-
21:15Gatsenko I. (Ukr) - Kucheryavyi V. (Ukr) -:-
21:20Lukatsky A. (Ukr) - Klim V. (Ukr) -:-
21:25Kirsanov K. (Ukr) - Havrysh D. (Ukr) -:-
21:30Hordiichuk O. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) -:-
21:35Reva Y. (Ukr) - Kovalenko Vl. (Ukr) -:-
21:45Malashchenko I. (Ukr) - Voronetskyi A. (Ukr) -:-
21:50Boiko L. (Ukr) - Shulepov M. (Ukr) -:-
21:55Dukhovenko O. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
22:20Korniienko M. (Ukr) - Kilyakin P. (Ukr) -:-
22:25OdwołaneMishchenko O. (Ukr) - Panyushkin A. (Ukr) -:-
22:25Mishchenko O. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) -:-
22:50Lukatsky A. (Ukr) - Boiko L. (Ukr) -:-
23:20Klim V. (Ukr) - Kilyakin P. (Ukr) -:-
23:50Shulepov M. (Ukr) - Korniienko M. (Ukr) -:-

INNE - MĘŻCZYŹNI: TT Cup (Ukraina)

23:05Ponomarenko S. (Ukr) - Kovalov O. (Ukr) 1:3
23:20Trachuk V. (Ukr) - Mykhalus O. (Ukr) 3:1
23:35Shkurupii O. (Ukr) - Plishilo V. (Ukr) 1:3
23:45Khvysiuk A. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) 3:0
00:05Ivanov R. (Ukr) - Ponomarenko S. (Ukr) 0:3
00:15Salivonchyk V. (Ukr) - Trachuk V. (Ukr) 1:3
00:35Shkurupii O. (Ukr) - Kovalov O. (Ukr) 3:2
00:45Khvysiuk A. (Ukr) - Mykhalus O. (Ukr) 3:1
01:05Ponomarenko S. (Ukr) - Plishilo V. (Ukr) 1:3
01:20Trachuk V. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) 3:0
01:35Shkurupii O. (Ukr) - Ponomarenko S. (Ukr) 3:0
01:45Khvysiuk A. (Ukr) - Trachuk V. (Ukr) 0:3
02:10Ivanov R. (Ukr) - Kovalov O. (Ukr) 1:3
02:20Salivonchyk V. (Ukr) - Mykhalus O. (Ukr) 0:3
02:40Shkurupii O. (Ukr) - Ivanov R. (Ukr) 3:1
02:45Khvysiuk A. (Ukr) - Salivonchyk V. (Ukr) 3:2
03:10Kovalov O. (Ukr) - Plishilo V. (Ukr) 2:3
03:20Mykhalus O. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) 3:0
03:40Kovalov O. (Ukr) - Ponomarenko S. (Ukr) 3:0
03:50Mykhalus O. (Ukr) - Salivonchyk V. (Ukr) 2:3
04:05Plishilo V. (Ukr) - Shkurupii O. (Ukr) 3:2
04:20Trachuk V. (Ukr) - Khvysiuk A. (Ukr) 3:0
06:50Cherednichenko P. (Ukr) - Rubcov N. (Ukr) 3:1
06:55Kuznetsov I. (Ukr) - Onischenko R. (Ukr) 3:1
07:25Komar V. (Ukr) - Volokhov V. (Ukr) 0:3
07:35Pryshchepa Y. (Ukr) - Yefimov V. (Ukr) 2:3
07:45Yunchyk V. (Ukr) - Gritsienko N. (Ukr) 0:3
07:50Seluchenko O. (Ukr) - Uchen N. (Ukr) 3:0
07:50Shepel V. (Ukr) - Vasylchuk P. (Ukr) 3:0
07:55Vakarash R. (Ukr) - Aksenin V. (Ukr) 3:1
08:00Stasevskiy O. (Ukr) - Fashchevskyi I. (Ukr) 2:3
08:05Reva A. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) 3:2
08:15Lyevshyn V. (Ukr) - Limonov A. (Ukr) 3:2
08:20Nechyporuk V. (Ukr) - Oleskevych O. (Ukr) 3:0
08:20Volynets O. (Ukr) - Voitenko Y. (Ukr) 3:0
08:25Petryshyn I. (Ukr) - Tsolik P. (Ukr) 3:0
08:35Pokydko S. (Ukr) - Rubcov N. (Ukr) 3:1
08:45Omelchuk B. (Ukr) - Onischenko R. (Ukr) 1:3
08:50Myrza A. (Ukr) - Voitenko Y. (Ukr) 0:3
08:55Oleskevych O. (Ukr) - Gritsienko N. (Ukr) 3:1
09:00Didukh O. (Ukr) - Yefimov V. (Ukr) 1:3
09:00Ivasiv V. (Ukr) - Aksenin V. (Ukr) 3:1
09:10Cherednichenko P. (Ukr) - Fashchevskyi I. (Ukr) 1:3
09:15Kuznetsov I. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) 3:1
09:25Pryshchepa Y. (Ukr) - Lyevshyn V. (Ukr) 3:1
09:25Volynets O. (Ukr) - Seluchenko O. (Ukr) 3:1
09:30Yunchyk V. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) 0:3
09:35Vakarash R. (Ukr) - Petryshyn I. (Ukr) 3:0
09:45Komar V. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) 0:3
09:50Shepel V. (Ukr) - Reva A. (Ukr) 0:3
09:55Didukh O. (Ukr) - Limonov A. (Ukr) 3:1
10:00Myrza A. (Ukr) - Uchen N. (Ukr) 3:1
10:05Nechyporuk V. (Ukr) - Gritsienko N. (Ukr) 0:3
10:10Ivasiv V. (Ukr) - Tsolik P. (Ukr) 3:0
10:20Pokydko S. (Ukr) - Volokhov V. (Ukr) 2:3
10:25Omelchuk B. (Ukr) - Vasylchuk P. (Ukr) 0:3
10:30Lyevshyn V. (Ukr) - Yefimov V. (Ukr) 2:3
10:35Seluchenko O. (Ukr) - Voitenko Y. (Ukr) 2:3
10:40Yunchyk V. (Ukr) - Oleskevych O. (Ukr) 3:2
10:45Petryshyn I. (Ukr) - Aksenin V. (Ukr) 2:3
10:55Fashchevskyi I. (Ukr) - Rubcov N. (Ukr) 3:1
11:00Kolesnik P. (Ukr) - Onischenko R. (Ukr) 2:3
11:10Didukh O. (Ukr) - Lyevshyn V. (Ukr) 3:0
11:15Myrza A. (Ukr) - Seluchenko O. (Ukr) 0:3
11:20Gritsienko N. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) 1:3
11:20Ivasiv V. (Ukr) - Petryshyn I. (Ukr) 3:0
11:30Cherednichenko P. (Ukr) - Dziabura O. (Ukr) 1:3
11:30OdwołaneCherednichenko P. (Ukr) - Komar V. (Ukr) -:-
11:35Kuznetsov I. (Ukr) - Shepel V. (Ukr) 3:0
11:40Pryshchepa Y. (Ukr) - Limonov A. (Ukr) 1:3
11:45Volynets O. (Ukr) - Uchen N. (Ukr) 3:1
11:55Oleskevych O. (Ukr) - Yunchyk V. (Ukr) 1:3
11:55Vakarash R. (Ukr) - Tsolik P. (Ukr) 3:1
12:05Pokydko S. (Ukr) - Fashchevskyi I. (Ukr) 1:3
12:10Omelchuk B. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) 0:3
12:15Didukh O. (Ukr) - Pryshchepa Y. (Ukr) 1:3
12:25Myrza A. (Ukr) - Volynets O. (Ukr) 1:3
12:25Yunchyk V. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) 1:3
12:30Ivasiv V. (Ukr) - Vakarash R. (Ukr) 3:2
12:40Stasevskiy O. (Ukr) - Volokhov V. (Ukr) 0:3
12:45Reva A. (Ukr) - Vasylchuk P. (Ukr) 1:3
12:50Limonov A. (Ukr) - Yefimov V. (Ukr) 2:3
12:55Uchen N. (Ukr) - Voitenko Y. (Ukr) 0:3
13:00Gritsienko N. (Ukr) - Oleskevych O. (Ukr) 1:3
13:10Tsolik P. (Ukr) - Aksenin V. (Ukr) 3:1
13:15Dziabura O. (Ukr) - Rubcov N. (Ukr) 3:0
13:15OdwołaneKomar V. (Ukr) - Rubcov N. (Ukr) -:-
13:20Shepel V. (Ukr) - Onischenko R. (Ukr) 0:3
13:25Didukh O. (Ukr) - Lyevshyn V. (Ukr) 3:0
13:30Seluchenko O. (Ukr) - Myrza A. (Ukr) 3:2
13:40Oleskevych O. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) 0:3
13:40Petryshyn I. (Ukr) - Aksenin V. (Ukr) 0:3
13:50Pokydko S. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) 0:3
13:55Omelchuk B. (Ukr) - Reva A. (Ukr) 3:0
14:00Yefimov V. (Ukr) - Pryshchepa Y. (Ukr) 1:3
14:05Volynets O. (Ukr) - Voitenko Y. (Ukr) 3:0
14:10Gritsienko N. (Ukr) - Yunchyk V. (Ukr) 3:0
Set 3Ivasiv V. (Ukr) - Vakarash R. (Ukr) 1:1
14:25Dziabura O. (Ukr) - Fashchevskyi I. (Ukr) -:-
14:25OdwołaneKomar V. (Ukr) - Fashchevskyi I. (Ukr) -:-
14:30Shepel V. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) -:-
14:35Bondarchuk A. (Ukr) - Molochko O. (Ukr) -:-
14:40Sidorenko V. (Ukr) - Reznichenko R. (Ukr) -:-
15:00Cherednichenko P. (Ukr) - Volokhov V. (Ukr) -:-
15:05Kuznetsov I. (Ukr) - Vasylchuk P. (Ukr) -:-
15:10Scherinskiy A. (Ukr) - Simonchuk D. (Ukr) -:-
15:15Shvidkiy V. (Ukr) - Semeniuk I. (Ukr) -:-
15:20Treshchetka M. (Ukr) - Demchuk I. (Ukr) -:-
15:35OdwołanePokydko S. (Ukr) - Komar V. (Ukr) -:-
15:35Pokydko S. (Ukr) - Dziabura O. (Ukr) -:-
15:40Omelchuk B. (Ukr) - Shepel V. (Ukr) -:-
15:45Kubov V. (Ukr) - Molochko O. (Ukr) -:-
15:50Solovyov I. (Ukr) - Reznichenko R. (Ukr) -:-
15:55Chyzh P. (Ukr) - Kryvyi I. (Ukr) -:-
16:10Cherednichenko P. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) -:-
16:15Kuznetsov I. (Ukr) - Reva A. (Ukr) -:-
16:20Bondarchuk A. (Ukr) - Scherinskiy A. (Ukr) -:-
16:25Sidorenko V. (Ukr) - Shvidkiy V. (Ukr) -:-
16:30Panasiuk S. (Ukr) - Demchuk I. (Ukr) -:-
16:45Volokhov V. (Ukr) - Rubcov N. (Ukr) -:-
16:50Vasylchuk P. (Ukr) - Onischenko R. (Ukr) -:-
16:55Kubov V. (Ukr) - Simonchuk D. (Ukr) -:-
17:00Solovyov I. (Ukr) - Semeniuk I. (Ukr) -:-
17:05Treshchetka M. (Ukr) - Chyzh P. (Ukr) -:-
17:20Pokydko S. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) -:-
17:25Omelchuk B. (Ukr) - Kuznetsov I. (Ukr) -:-
17:30Scherinskiy A. (Ukr) - Molochko O. (Ukr) -:-
17:35Shvidkiy V. (Ukr) - Reznichenko R. (Ukr) -:-
17:40Panasiuk S. (Ukr) - Kryvyi I. (Ukr) -:-
17:55Stasevskiy O. (Ukr) - Rubcov N. (Ukr) -:-
18:00Reva A. (Ukr) - Onischenko R. (Ukr) -:-
18:05Kubov V. (Ukr) - Scherinskiy A. (Ukr) -:-
18:10Solovyov I. (Ukr) - Shvidkiy V. (Ukr) -:-
18:15Chyzh P. (Ukr) - Demchuk I. (Ukr) -:-
18:30Fashchevskyi I. (Ukr) - Volokhov V. (Ukr) -:-
18:35Kolesnik P. (Ukr) - Vasylchuk P. (Ukr) -:-
18:40Bondarchuk A. (Ukr) - Simonchuk D. (Ukr) -:-
18:45Sidorenko V. (Ukr) - Semeniuk I. (Ukr) -:-
18:50Panasiuk S. (Ukr) - Chyzh P. (Ukr) -:-
19:15Kubov V. (Ukr) - Bondarchuk A. (Ukr) -:-
19:20Solovyov I. (Ukr) - Sidorenko V. (Ukr) -:-
19:25Treshchetka M. (Ukr) - Kryvyi I. (Ukr) -:-
19:50Simonchuk D. (Ukr) - Molochko O. (Ukr) -:-
19:55Semeniuk I. (Ukr) - Reznichenko R. (Ukr) -:-
20:00Panasiuk S. (Ukr) - Treshchetka M. (Ukr) -:-
20:35Kryvyi I. (Ukr) - Demchuk I. (Ukr) -:-
22:45Naumchuk M. (Ukr) - Kundeus I. (Ukr) -:-
23:15Guchok A. (Ukr) - Lohosha D. (Ukr) -:-
23:45Tovkach M. (Ukr) - Kundeus I. (Ukr) -:-
00:15Naumchuk M. (Ukr) - Guchok A. (Ukr) -:-
00:45Tovkach M. (Ukr) - Lohosha D. (Ukr) -:-

INNE - MĘŻCZYŹNI: TT Star Series (Czechy)

08:00Salifou A-K. (Fra) - Kojic F. T. (Cro) 3:2
08:45Reitspies D. (Cze) - Zeljko F. (Cro) 3:1
09:20Pucar T. (Cro) - Prokopcov D. (Cze) 3:1
09:50Vrablik J. (Cze) - Tregler T. (Cze) 3:2
10:35Salifou A-K. (Fra) - Zeljko F. (Cro) 0:3
10:55Reitspies D. (Cze) - Pucar T. (Cro) 0:3
11:15Vrablik J. (Cze) - Kojic F. T. (Cro) 3:0
11:40Prokopcov D. (Cze) - Tregler T. (Cze) 1:3
12:00Salifou A-K. (Fra) - Pucar T. (Cro) 0:3
12:25Vrablik J. (Cze) - Zeljko F. (Cro) 0:3
12:50Kojic F. T. (Cro) - Tregler T. (Cze) 3:2
13:20Reitspies D. (Cze) - Prokopcov D. (Cze) 3:1
Set 5Pucar T. (Cro) - Vrablik J. (Cze) 2:2
14:35Reitspies D. (Cze) - Zeljko F. (Cro) -:-

INNE - MĘŻCZYŹNI: Win Cup (Ukraina)

23:05Boychuk V. (Ukr) - Lukander D. (Ukr) 3:1
23:20Diachenko I. (Ukr) - Gaynyuk V. (Ukr) 3:1
23:40Rybakov Y. (Ukr) - Pasternak V. (Ukr) 1:3
23:55Kireev S. (Ukr) - Chetverikov O. (Ukr) 3:0
00:15Pasternak V. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) 3:0
00:30Chetverikov O. (Ukr) - Diachenko I. (Ukr) 2:3
00:50Rybakov Y. (Ukr) - Lukander D. (Ukr) 2:3
01:25Rybakov Y. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) 1:3
02:00Kireev S. (Ukr) - Diachenko I. (Ukr) 1:3
02:00Pasternak V. (Ukr) - Lukander D. (Ukr) 3:2
02:35Lukander D. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) 1:3
02:50Chetverikov O. (Ukr) - Gaynyuk V. (Ukr) 3:1
02:55Gaynyuk V. (Ukr) - Diachenko I. (Ukr) 1:3
03:10Pasternak V. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) 3:2
03:30Chetverikov O. (Ukr) - Kireev S. (Ukr) 0:3
04:55Kireev S. (Ukr) - Gaynyuk V. (Ukr) -:-
07:00Fedorchenko A. (Ukr) - Sazhniev V. (Ukr) 2:3
07:05Petrov N. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) 0:3
07:30Cherevko R. (Ukr) - Kuzo L. (Ukr) 1:3
07:30Gedz V. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) 3:1
07:30Martynenko D. (Ukr) - Misevra V. (Ukr) 0:3
07:30OdwołaneTurchenko D. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) -:-
07:45Lebedev D. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) 1:3
08:00Andreev O. (Ukr) - Ptitsyn D. (Ukr) 1:3
08:00Fedorchenko A. (Ukr) - Kuzo L. (Ukr) 3:2
08:05Petrov N. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) 1:3
08:10Marakhovskiy M. (Ukr) - Kravchenko Y. (Ukr) 0:3
08:30Cherevko R. (Ukr) - Sazhniev V. (Ukr) 1:3
08:30Gedz V. (Ukr) - Ptitsyn D. (Ukr) 0:3
08:30Lebedev D. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) 3:0
08:30Martynenko D. (Ukr) - Kravchenko Y. (Ukr) 3:1
08:30OdwołaneTurchenko D. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) -:-
09:00Andreev O. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) 2:3
09:00Fedorchenko A. (Ukr) - Cherevko R. (Ukr) 3:1
09:00Marakhovskiy M. (Ukr) - Misevra V. (Ukr) 1:3
09:00OdwołanePetrov N. (Ukr) - Turchenko D. (Ukr) -:-
09:05Petrov N. (Ukr) - Lebedev D. (Ukr) 0:3
09:30Gedz V. (Ukr) - Andreev O. (Ukr) 2:3
09:30Kuzo L. (Ukr) - Sazhniev V. (Ukr) 1:3
09:30Martynenko D. (Ukr) - Marakhovskiy M. (Ukr) 1:3
09:30Solovey V. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) 3:1
10:00Korobeynik S. (Ukr) - Petrov N. (Ukr) 3:1
10:00Kravchenko Y. (Ukr) - Misevra V. (Ukr) 1:3
10:00Ptitsyn D. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) 2:3
10:00Sazhniev V. (Ukr) - Fedorchenko A. (Ukr) 2:3
10:30Kuzo L. (Ukr) - Cherevko R. (Ukr) 3:1
10:30Misevra V. (Ukr) - Martynenko D. (Ukr) 3:2
10:30Solovey V. (Ukr) - Lebedev D. (Ukr) 2:3
10:30OdwołaneSolovey V. (Ukr) - Turchenko D. (Ukr) -:-
10:30Zhuravlev A. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) 1:3
11:00Kravchenko Y. (Ukr) - Marakhovskiy M. (Ukr) 1:3
11:00Kuzo L. (Ukr) - Fedorchenko A. (Ukr) 0:3
11:00Ptitsyn D. (Ukr) - Andreev O. (Ukr) 3:0
11:05Solovey V. (Ukr) - Petrov N. (Ukr) 3:0
11:30Korobeynik S. (Ukr) - Lebedev D. (Ukr) 2:3
11:30OdwołaneKorobeynik S. (Ukr) - Turchenko D. (Ukr) -:-
11:30Kravchenko Y. (Ukr) - Martynenko D. (Ukr) 2:3
11:30Ptitsyn D. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) 3:0
11:30Sazhniev V. (Ukr) - Cherevko R. (Ukr) 0:3
12:00Cherevko R. (Ukr) - Fedorchenko A. (Ukr) 2:3
12:00Misevra V. (Ukr) - Marakhovskiy M. (Ukr) 3:2
12:00OdwołaneTurchenko D. (Ukr) - Petrov N. (Ukr) -:-
12:00Zhuravlev A. (Ukr) - Andreev O. (Ukr) 3:1
12:05Lebedev D. (Ukr) - Petrov N. (Ukr) 3:1
12:30Andreev O. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) 3:0
12:30Korobeynik S. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) 3:2
12:30Marakhovskiy M. (Ukr) - Martynenko D. (Ukr) 3:2
12:30Sazhniev V. (Ukr) - Kuzo L. (Ukr) 3:1
13:00Misevra V. (Ukr) - Kravchenko Y. (Ukr) 3:2
13:00Zhuravlev A. (Ukr) - Ptitsyn D. (Ukr) 3:1
13:40Gorelov V. (Ukr) - Kim D. (Ukr) 3:2
13:40Plyushch P. (Ukr) - Gusev V. (Ukr) 3:2
13:45Pavlyuk O. (Ukr) - Kebalo D. (Ukr) 3:2
13:45Tsubera R. (Ukr) - Varchenko M. (Ukr) 1:3
14:00Zotov G. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) 0:3
Set 3Bonishchuk T. (Ukr) - Chernetskiy I. (Ukr) 1:1
Set 4Yushko R. (Ukr) - Surzhik V. (Ukr) 1:2
Set 3Grishchenko A. (Ukr) - Kutniy I. (Ukr) 2:0
Set 3Skachenko S. (Ukr) - Kalugin V. (Ukr) 1:1
14:30Chernetskiy I. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) -:-
14:30Kim D. (Ukr) - Surzhik V. (Ukr) -:-
14:30Yolkin A. (Ukr) - Aseev D. (Ukr) -:-
14:45Kalugin V. (Ukr) - Grishchenko A. (Ukr) -:-
14:45Kebalo D. (Ukr) - Kutniy I. (Ukr) -:-
15:00Gorelov V. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) -:-
15:00Gusev V. (Ukr) - Bonishchuk T. (Ukr) -:-
15:00Zotov G. (Ukr) - Aseev D. (Ukr) -:-
15:15Pavlyuk O. (Ukr) - Tsubera R. (Ukr) -:-
15:15Varchenko M. (Ukr) - Skachenko S. (Ukr) -:-
15:30Bonishchuk T. (Ukr) - Gorelov V. (Ukr) -:-
15:30Plyushch P. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
15:30Yolkin A. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
15:45Skachenko S. (Ukr) - Pavlyuk O. (Ukr) -:-
15:45Tsubera R. (Ukr) - Kebalo D. (Ukr) -:-
16:00Surzhik V. (Ukr) - Chernetskiy I. (Ukr) -:-
16:00Yushko R. (Ukr) - Gusev V. (Ukr) -:-
16:00Zotov G. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
16:15Grishchenko A. (Ukr) - Varchenko M. (Ukr) -:-
16:15Kutniy I. (Ukr) - Kalugin V. (Ukr) -:-
16:30Aseev D. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
16:30Gusev V. (Ukr) - Surzhik V. (Ukr) -:-
16:30Kim D. (Ukr) - Chernetskiy I. (Ukr) -:-
16:45Kebalo D. (Ukr) - Kalugin V. (Ukr) -:-
16:45Varchenko M. (Ukr) - Kutniy I. (Ukr) -:-
17:00Gorelov V. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) -:-
17:00Ivashkin O. (Ukr) - Zotov G. (Ukr) -:-
17:00Plyushch P. (Ukr) - Bonishchuk T. (Ukr) -:-
17:15Pavlyuk O. (Ukr) - Grishchenko A. (Ukr) -:-
17:15Tsubera R. (Ukr) - Skachenko S. (Ukr) -:-
17:30Aseev D. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
17:30Bonishchuk T. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
17:30Yushko R. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) -:-
17:45Grishchenko A. (Ukr) - Tsubera R. (Ukr) -:-
17:45Skachenko S. (Ukr) - Kebalo D. (Ukr) -:-
18:00Aseev D. (Ukr) - Zotov G. (Ukr) -:-
18:00Chernetskiy I. (Ukr) - Gusev V. (Ukr) -:-
18:00Surzhik V. (Ukr) - Gorelov V. (Ukr) -:-
18:15Kalugin V. (Ukr) - Varchenko M. (Ukr) -:-
18:15Kutniy I. (Ukr) - Pavlyuk O. (Ukr) -:-
18:30Gorelov V. (Ukr) - Chernetskiy I. (Ukr) -:-
18:30Ivashkin O. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
18:30Kim D. (Ukr) - Gusev V. (Ukr) -:-
18:45Kebalo D. (Ukr) - Varchenko M. (Ukr) -:-
18:45Pavlyuk O. (Ukr) - Kalugin V. (Ukr) -:-
19:00Bonishchuk T. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) -:-
19:00Plyushch P. (Ukr) - Surzhik V. (Ukr) -:-
19:00Yolkin A. (Ukr) - Zotov G. (Ukr) -:-
19:15Skachenko S. (Ukr) - Grishchenko A. (Ukr) -:-
19:15Tsubera R. (Ukr) - Kutniy I. (Ukr) -:-
19:30Ivashkin O. (Ukr) - Aseev D. (Ukr) -:-
19:30Surzhik V. (Ukr) - Bonishchuk T. (Ukr) -:-
19:30Yushko R. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
19:45Grishchenko A. (Ukr) - Kebalo D. (Ukr) -:-
19:45Kutniy I. (Ukr) - Skachenko S. (Ukr) -:-
20:00Chernetskiy I. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) -:-
20:00Gusev V. (Ukr) - Gorelov V. (Ukr) -:-
20:15Kalugin V. (Ukr) - Tsubera R. (Ukr) -:-
20:15Varchenko M. (Ukr) - Pavlyuk O. (Ukr) -:-
20:45Mashtakov A. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) -:-
21:00Chetverikov O. (Ukr) - Diachenko I. (Ukr) -:-
21:20Khorolsky V. (Rus) - Kalenik S. (Ukr) -:-
21:35Gaynyuk V. (Ukr) - Kireev S. (Ukr) -:-
21:55Mashtakov A. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
22:10Chetverikov O. (Ukr) - Kireev S. (Ukr) -:-
22:30Khorolsky V. (Rus) - Rodin A. (Ukr) -:-
22:45Gaynyuk V. (Ukr) - Diachenko I. (Ukr) -:-
23:05Mashtakov A. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) -:-
23:20Chetverikov O. (Ukr) - Gaynyuk V. (Ukr) -:-
23:40Kalenik S. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) -:-
23:55Kireev S. (Ukr) - Diachenko I. (Ukr) -:-
00:15Rodin A. (Ukr) - Mashtakov A. (Ukr) -:-
00:30Diachenko I. (Ukr) - Chetverikov O. (Ukr) -:-
00:50Kalenik S. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) -:-

INNE - KOBIETY: Setka Cup (Ukraina)

07:15Efimova A. (Ukr) - Novosad A. (Ukr) 3:1
07:50Nalisnykovska O. (Ukr) - Stepanovska V. (Ukr) 2:3
08:35Tsiupko O. (Ukr) - Novosad A. (Ukr) 1:3
09:00Efimova A. (Ukr) - Nalisnykovska O. (Ukr) 3:2
09:30Tsiupko O. (Ukr) - Stepanovska V. (Ukr) 0:3
09:50Nalisnykovska O. (Ukr) - Novosad A. (Ukr) 3:1
10:20Efimova A. (Ukr) - Stepanovska V. (Ukr) WO -:-
10:45Tsiupko O. (Ukr) - Nalisnykovska O. (Ukr) 0:3
11:15Stepanovska V. (Ukr) - Novosad A. (Ukr) 3:0
11:45Tsiupko O. (Ukr) WO - Efimova A. (Ukr) -:-
12:15Novosad A. (Ukr) - Tsiupko O. (Ukr) 3:1
12:45Stepanovska V. (Ukr) - Nalisnykovska O. (Ukr) 3:2
14:40Kurpa O. (Ukr) - Ogarenko S. (Ukr) -:-
15:10Kovtun N. (Ukr) - Kuznets O. (Ukr) -:-
15:40Kolosovska O. (Ukr) - Kovalenko V. (Ukr) -:-
16:10Kurpa O. (Ukr) - Kuznets O. (Ukr) -:-
16:40Kovalenko V. (Ukr) - Ogarenko S. (Ukr) -:-
17:10Kovtun N. (Ukr) - Kolosovska O. (Ukr) -:-
17:40Kurpa O. (Ukr) - Kovalenko V. (Ukr) -:-
18:10Kolosovska O. (Ukr) - Kuznets O. (Ukr) -:-
18:40Kovtun N. (Ukr) - Ogarenko S. (Ukr) -:-
19:10Kurpa O. (Ukr) - Kolosovska O. (Ukr) -:-
19:40Kovtun N. (Ukr) - Kovalenko V. (Ukr) -:-
20:10Kuznets O. (Ukr) - Ogarenko S. (Ukr) -:-
20:40Kurpa O. (Ukr) - Kovtun N. (Ukr) -:-
21:10Kolosovska O. (Ukr) - Ogarenko S. (Ukr) -:-
21:40Kovalenko V. (Ukr) - Kuznets O. (Ukr) -:-

INNE - KOBIETY: Win Cup (Ukraina)

07:45Orobinskaya Y. (Ukr) - Zaytseva V. (Ukr) 1:3
08:15Yaroshenko T. (Ukr) - Zaytseva V. (Ukr) 3:1
08:45Orobinskaya Y. (Ukr) - Saltanovskaya M. (Ukr) 0:3
09:15Yaroshenko T. (Ukr) - Saltanovskaya M. (Ukr) 1:3
09:45Orobinskaya Y. (Ukr) - Yaroshenko T. (Ukr) 1:3
10:15Zaytseva V. (Ukr) - Saltanovskaya M. (Ukr) 0:3
10:45Saltanovskaya M. (Ukr) - Orobinskaya Y. (Ukr) 3:0
11:15Zaytseva V. (Ukr) - Yaroshenko T. (Ukr) 3:2
11:45Zaytseva V. (Ukr) - Orobinskaya Y. (Ukr) 1:3
12:15Saltanovskaya M. (Ukr) - Yaroshenko T. (Ukr) 3:2
12:45Yaroshenko T. (Ukr) - Orobinskaya Y. (Ukr) 3:2
13:15Saltanovskaya M. (Ukr) - Zaytseva V. (Ukr) 1:3

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis stołowy mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.