REFRESH

Tenis » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ATP - SINGIEL: Monte Carlo (Monako), ziemna

11:00Tsitsipas S. (Gre) - Davidovich Fokina A. (Esp) -:-
12:30Evans D. (Gbr) - Goffin D. (Bel) -:-
14:00Ruud C. (Nor) - Fognini F. (Ita) -:-
15:30Rublow A. (Rus) - Nadal R. (Esp) -:-

WTA - SINGIEL: Billie Jean King Cup - World Group (Świat) - Relegation - Play Offs

10:00Switolina E. (Ukr) - Muramatsu C. (Jpn) -:-
11:30Kostjuk M. (Ukr) - Naito Y. (Jpn) -:-
13:00Bertens K. (Ned) - Wang Xin. (Chn) -:-
14:00Danilovic O. (Srb) - Fernandez L. A. (Can) -:-
14:00Fręch M. (Pol) - Alves C. (Bra) -:-
14:30Bara Irina M. (Rou) - Cocciaretto E. (Ita) -:-
14:30Rus A. (Ned) - Wang Xiy. (Chn) -:-
15:00Boulter K. (Gbr) - Zacarias M. (Mex) -:-
15:30Radwańska U. (Pol) - Pigossi L. (Bra) -:-
15:30Stojanovic N. (Srb) - Marino R. (Can) -:-
16:00Buzarnescu M. (Rou) - Trevisan M. (Ita) -:-
16:00Podoroska N. (Arg) - Putincewa J. (Kaz) -:-
16:30Watson H. (Gbr) - Olmos G. (Mex) -:-
17:00Ostapenko J. (Lat) - Raina A. (Ind) -:-
17:30Carle M. L. (Arg) - Rybakina E. (Kaz) -:-
18:30Sevastova A. (Lat) - Thandi K. K. (Ind) -:-

WTA - SINGIEL: Charleston 2 (USA), ziemna

23:15Brengle M. (Usa) - Sharma A. (Aus) 1:2
Set 1Navarro E. (Usa) - Fruhvirtova L. (Cze) 0:0 (1:2)
18:00Jabeur O. (Tun) - Hibino N. (Jpn) -:-
18:00Rogers S. (Usa) - Kovinic D. (Mne) -:-
18:00Tauson C. (Den) - Osorio Serrano M. C. (Col) -:-

ATP - DEBEL: Monte Carlo (Monako), ziemna

11:00Garin C./Pella G. - Granollers M./Zeballos H. -:-
12:30Herbert P.H./Mahut N. - Mektic N./Pavic M. -:-
14:00Evans D./Skupski N. - Klaasen R./McLachlan B. -:-
15:30Cabal J.S./Farah R. - Fognini F./Schwartzman D. -:-

WTA - DEBEL: Charleston 2 (USA), ziemna

02:20Lechemia E./Neel I. - Broady N./Sharma A. -:-
16:00Baptiste H./McNally C. - Gumulya B./Rompies J. -:-
16:00Perez E./Sanders S. - Wachaczyk J./Zarazua R. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Belgrade (Serbia), ziemna

12:00Carballes Baena R. (Esp) - Broady L. (Gbr) -:-
13:30Dzumhur D. (Bih) - Kovalik J. (Svk) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Orlando (USA), twarda

17:00Cid Subervi R. (Dom) - Schnur B. (Can) -:-
17:00Sock J. (Usa) - Harrison C. (Usa) -:-
18:30Brooksby J. (Usa) - Khan Z. (Usa) -:-
18:30Mmoh M. (Usa) - Kudla D. (Usa) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Split 2 (Chorwacja), ziemna

11:00Ymer E. (Swe) - Ilkel C. (Tur) -:-
11:00Żuk K. (Pol) - Vukic A. (Aus) -:-
12:30Bourgue M. (Fra) - Basic M. (Bih) -:-
12:30Halys Q. (Fra) - Kokkinakis T. (Aus) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Belgrade (Serbia), ziemna

15:00Erlich J./Wasilewskij A. - Duran G./Molteni A. -:-
16:30Brkic T./Cacic N. - Bagnis F./Cerundolo F. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Orlando (USA), twarda

20:00Harrison C./Novikov D. - Aragone J./Martinez L. D. -:-
20:00Krueger M./Sock J. - Bangoura S./Ore J. A. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Split 2 (Chorwacja), ziemna

14:00Barrere G./Olivetti A. - Galloway R./Lawson A. -:-
14:00Walkow S./Zielinski J. - Golubev A./Niedowiesow A. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Antalya (Turcja), ziemna

09:00Fuele M. (Hun) - Ferrari G. (Ita) -:-
09:00Galoppini D. (Ita) - Massara A. (Ita) -:-
09:00Kopp S. (Aut) - Arnaldi M. (Ita) -:-
09:30Kim C. (Kor) - Frunza N. (Rou) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Cairo (Egipt), ziemna

10:30Krainer L. (Aut) - Dambrosi G. (Ita) -:-
10:30Lavagno E. (Ita) - Passaro F. (Ita) -:-
10:30Lopez Montagud C. (Esp) - Michalski D. (Pol) -:-
10:30Vilicich B. (Arg) - Sorrentino L. (Ita) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Monastir (Tunezja), twarda

10:30Coulibaly E. (Ivo) - Klier Junior G. (Bra) -:-
10:30Shimabukuro S. (Jpn) - Neuchrist M. (Aut) -:-
12:00Imai S. (Jpn) - Agamenone F. (Ita) -:-
12:00Pietri B. (Fra) - Polukhin S. (Rus) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Shymkent (Kazachstan), ziemna

04:30Chepelev A. (Rus) - Mashtakov N. (Ukr) -:-
04:30Vidal Azorin J. F. (Esp) - Campo A. (Ita) -:-
07:00Tomasetto L. (Ita) - Gakhov I. (Rus) -:-
07:00Vanshelboim E. (Ukr) - Wenger D. (Sui) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 St. Petersburg 4 (Rosja), twarda (w hali)

10:00Sharipov M. (Rus) - Danilov S. (Rus) -:-
10:00Spec M. (Slo) - Zacharow A. (Rus) -:-
10:00Tiurnev E. (Rus) - Tajima N. (Jpn) -:-
11:30Erel Y. (Tur) - Agabigun S. (Tur) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Meerbusch (Niemcy), ziemna

11:00Welte M. (Ger) - Erler A. (Aut) -:-
12:00Cazaux A. (Fra) - Vrbensky M. (Cze) -:-
12:30Ejupovic E. (Ger) - Heller P. (Ger) -:-
14:00Pichler D. (Aut) - Handel T. (Ger) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Reus (Hiszpania), ziemna

10:00Mochizuki S. (Jpn) - Nikles J. (Sui) -:-
11:00Martineau M. (Fra) - Tatlot J. S. (Fra) -:-
11:30Borges N. (Por) - Nava E. (Usa) -:-
14:00Martin Tiffon P. (Esp) - Droguet T. (Fra) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Antalya (Turcja), ziemna

09:00Koval V. (Rus) - Rame A. (Fra) -:-
09:00Nahimana S. (Bur) - Carreras A. (Gbr) -:-
09:00Soboleva A. (Ukr) - Pigato L. (Ita) -:-
09:30Brancaccio N. (Ita) - Sakellaridi S. (Gre) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Cairo (Egipt), ziemna

10:30Liauw A Fong N. (Ned) - Shimizu E. (Jpn) -:-
10:30Samir S. (Egy) - Romero Gormaz L. (Esp) -:-
10:30Seibold E. (Ger) - Avanesyan E. (Rus) -:-
10:30Zolotareva A. (Rus) - Kolar N. (Slo) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Monastir (Tunezja), twarda

10:30Kempen M. (Bel) - Noskova L. (Cze) -:-
10:30Kilnarova M. (Cze) - Imanishi M. (Jpn) -:-
10:30Kubareva A. (Blr) - Djoubri S. (Fra) -:-
10:30Zuger J. (Sui) - Hourigan P. M. (Nzl) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Shymkent (Kazachstan), ziemna

04:30Makarowa E. (Rus) - Laskevich E. (Blr) -:-
04:30Olyanovskaya V. (Rus) - Dalakishvili M. (Geo) -:-
07:00Aney J. (Usa) - Ainitdinova G. (Kaz) -:-
07:00Tikhonova A. (Rus) - Curovic T. (Srb) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25+H Calvi (Francja), twarda

11:00Hesse A. (Fra) - Albie A. (Fra) -:-
12:30Stefanini L. (Ita) - Suvrijn J. (Fra) -:-
14:30Sawinych W. (Rus) - Morvayova V. (Svk) -:-
16:00Pieri J. (Ita) - Bandecchi S. (Sui) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W60 Oeiras (Portugalia), ziemna

11:30Garcia-Perez G. (Esp) - Sramkova R. (Svk) -:-
11:30PrzerwaneKalinina A. (Ukr) - Saez L. O. (Esp) 1:0
11:30Kostic N. (Srb) - Guerrero Alvarez E. (Esp) -:-
11:30PrzerwaneLamens S. (Ned) - Lu J. (Chn) 1:1
11:30Papamichail D. (Gre) - Minnen G. (Bel) -:-
13:00Snigur D. (Ukr) - Bronzetti L. (Ita) -:-
14:00Hercog P. (Slo) - Dulgheru A. (Rou) -:-
14:30Jones F. (Gbr) - Bassols M. (Esp) -:-
15:30Burel C. (Fra) - Niemeier J. (Ger) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Antalya (Turcja), ziemna

09:30Cacao T./Schmitz C. - Maggioli E./Ovcharenko O. -:-
10:30Fajta P./Marozsan F. - Akkoyun U./Aksu C. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Cairo (Egipt), ziemna

10:00Galarza J. I./Paz J. P. - Capecchi D./Passaro F. -:-
11:30Johnson L./Uzhylovskyi V. - Canas G. J. P./Winter Lopez B. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Monastir (Tunezja), twarda

14:30Alves M./Bouquier A. - Klier Junior G./Marcondes I. -:-
14:30Iradukunda G./Tessa L. - Coulibaly E./Escoffier A. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Shymkent 2 (Kazachstan), ziemna

04:30Denisov I./Gakhov I. - Ayap S./Wenger D. -:-
04:30Liutarevich I./Manafov V. - Bertuccioli F./Tomasetto L. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 St. Petersburg 4 (Rosja), twarda (w hali)

11:30Paul J./Steinegger Y. - Cozbinov A./Freund S. -:-
12:30Tajima N./Zacharow A. - Pecak S./Satral J. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Meerbusch (Niemcy), ziemna

14:30Lehecka J./Vrbensky M. - Lemstra K./Moeller M. -:-
15:30Durasovic V./Eriksson M. - Heller P./Vanneste J. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Reus (Hiszpania), ziemna

17:00Johnson H./Johnson Y. - Fils A./Mpetshi Perricard G. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Antalya (Turcja), ziemna

10:30Mikhaylova V./Shalimova E. - Kimchi S./Nagy A. -:-
13:00Gadecki O./Nahimana S. - Lee S-R/Matsuda M. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Cairo 5 (Egipt), ziemna

10:00Avanesyan E./Park S. - Ogata H./Shimizu E. -:-
12:00Luescher S./Smith T. N. - Matusova B./Zolotareva A. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Monastir (Tunezja), twarda

14:30Hourigan P. M./Osborne A. - Bejenaru K. P./Ghioroaie I. G. -:-
14:30Sokovic N./Stamatova J. - Kempen M./Vanhoutte C. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Shymkent 4 (Kazachstan), ziemna

04:30Aney J./Bekmetova L. - Dema V./Ureke A. -:-
04:30Ainitdinova G./Kulambayeva Z. - Silich A./Tikhonova A. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W25+H Calvi (Francja), twarda

14:30Albie A./Jeanjean L. - Cascino E./Rosatello C. -:-
16:00Gjorczeska L./Hesse A. - Nguyen Tan L./Suvrijn J. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W60 Oeiras (Portugalia), ziemna

13:00Morozowa L./Mitu A. - Paquet C./Parry D. -:-
13:00Jorge F./Murta I. - Mielnikowa M./Perrin C. -:-
13:00Silva E./Zimmermann K. - Lansere S./Szinikowa I. -:-
14:30Kostic N./Serban R. - Choi J. H./Han N. -:-
14:30PrzerwaneJani R-L./Voracova R. - Dzalamidze N./Grammatikopoulou V. 0:0
16:00Guerrero Alvarez E./Lu J. - Garcia-Perez G./Minella M. -:-
16:00Kalinina A./Sramkova R. - Hamaliy E./Santos A.F. -:-

DRUŻYNY - KOBIETY: Billie Jean King Cup - World Group (Świat) - Relagation - Play Offs

10:00Ukraina K - Japonia K -:-
13:00Holandia K - Chiny K -:-
14:00Polska K - Brazylia K -:-
14:00Serbia K - Kanada K -:-
14:30Rumunia K - Włochy K -:-
15:00Wielka Brytania K - Meksyk K -:-
16:00Argentyna K - Kazachstan K -:-
17:00Łotwa K - Indie K -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.