REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ANGLIA: Premier League

21:00Fulham - Burnley -:-

ANGLIA: Professional Development League

12:00Sheffield Wed U23 - Swansea U23 -:-
14:00Wigan U23 - Birmingham U23 -:-

ANGLIA: Premier League 2

14:00Sunderland U23 - Stoke U23 -:-
14:00Wolves U23 - Reading U23 -:-
15:00West Brom U23 - Norwich U23 -:-
20:00Leicester U23 - Liverpool U23 -:-
20:00Manchester Utd U23 - Derby U23 -:-

ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional

23:00Colon - Union Santa Fe 1:1
23:00Huracan - Independiente 1:3
23:00Lanus - Talleres Cordoba 1:0
02:00Newells Old Boys - Sarmiento Junin -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

23:00Estudiantes Rio Cuarto - Chacarita Juniors 1:1
39'Club A. Guemes - Brown Adrogue 0:0
20:05Quilmes - Alvarado -:-
22:10Def. de Belgrano - San Telmo -:-

ARGENTYNA: Primera B - Apertura

20:00Justo Jose de Urquiza - Deportivo Merlo -:-

ARGENTYNA: Primera C - Apertura

20:30Berazategui - Excursionistas -:-

ARGENTYNA: Primera D - Apertura

20:30Deportivo Paraguayo - Juventud Unida S. M. -:-
20:30Sportivo Barracas - Central Ballester -:-
20:30Yupanqui - Argentino de Rosario -:-

ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura

20:00Racing Club K - Lanus K -:-
20:00UAI Urquiza K - Excursionistas K -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

17:00Ararat - Alashkert -:-

ARMENIA: First League

13:00Lernayin Artsakh - Sevan -:-
16:30Urartu 2 - BKMA -:-

ARUBA: Division di Honor

00:00Racing Club Aruba - Bubali -:-
02:00Dakota - Estrella -:-

BANGLADESZ: Premier League

12:00Brothers U. - Baridhara -:-

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

13:00FC Słonim - Naftan -:-
15:00Dnepr Mogilev - Wolna Pińsk -:-
17:00Lokomotiv Gomel - FK Orsza -:-

BOLIWIA: Division Profesional

23:15J. Wilstermann - Always Ready 5:2
9'Oriente Petrolero - Real Potosi 1:0

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS

16:30Tekstilac - Drina Zvornik -:-

BRAZYLIA: Campeonato Baiano - Play Offy

23:00Bahia - Bahia De Feira 1:0

BRAZYLIA: Campeonato Capixaba - Play Offy

23:30Vitoria ES - Vilavelhense 3:1

BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Toca Rio

23:00Nova Iguacu - Botafogo RJ 0:1

BRAZYLIA: Campeonato Goiano - Play Offy

Rzuty
karne
Atletico GO - Gremio Anapolis 2:1

BRAZYLIA: Campeonato Paranaense

23:00Athletico-PR - Maringa FC 2:2
23:00Londrina - Coritiba 1:0

BRAZYLIA: Campeonato Paulista A2

01:00Monte Azul - Audax-SP -:-
01:00Piracicaba - Juventus-SP -:-
01:00Sao Bernardo - Sertaozinho -:-
01:00Taubate - Rio Claro -:-
03:00Agua Santa - Atibaia -:-
03:00Oeste - Portuguesa Santista -:-
03:00Portuguesa - RB Brasil -:-
03:00Velo Clube - EC Sao Bernardo -:-

BRAZYLIA: Campeonato Pernambucano - Grupa spadkowa

20:00Academica Vitoria - Retro -:-

BRAZYLIA: Campeonato Potiguar - druga runda

20:00Palmeira da Una - Globo -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sul-Matogrossense - druga runda

21:00Comercial MS - Dourados -:-
21:00Costa Rica - Aquidauanense -:-

BRAZYLIA: Copa do Brasil U20

83'Galvez U20 - Atletico-MG U20 1:2
20:00Bahia U20 - Coritiba U20 -:-

BRAZYLIA: Brasileiro Women

39'Corinthians K - Palmeiras K 0:0
20:00Gremio K - Santos K -:-
20:00Real Brasilia K - Bahia K -:-

BUŁGARIA: Parva Liga - Grupa spadkowa

17:00Botev Vratsa - Montana -:-
19:15Etar - Slavia Sofia -:-

BURUNDI: Primus League

13:30Atletico Olympic - Kayanza -:-
16:00Muzinga - Bujumbura C. -:-

CHILE: Primera División

77'A. Italiano - Cobresal 0:0

CHILE: Primera B

02:30San Felipe - Cobreloa -:-
18:00Coquimbo - U. De Concepcion -:-
18:00D. Puerto Montt - Magallanes -:-
18:00S. Morning - Arica -:-
00:00Deportes Temuco - CD Santa Cruz -:-

CHINY: Super Liga - pierwsza runda

12:00Hebei - Shanghai Shenhua -:-
14:00Wuhan FC - Beijing Guoan -:-

CHINY: Liga Jia - pierwsza runda

09:00Jiangxi Beidamen - Nantong Zhiyun -:-
12:00Suzhou Dongwu - Beijing Technology -:-
13:35Nanjing City - Kunshan -:-
13:35Sichuan Jiuniu - Xinjiang Tianshan -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja - Grupa mistrzowska

19:00Omonia - Apollon -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja - Grupa spadkowa

17:00Karmiotissa - APOEL -:-

DANIA: Superliga - Grupa mistrzowska

19:00Nordsjaelland - FC Kopenhaga -:-

DANIA: 1st Division - Grupa - awans

18:30Esbjerg - Fredericia -:-

DOMINIKANA: LDF

79'Atletico Pantoja - Cibao 0:2

EGIPT: Pierwsza liga

21:30Al Ahly - Zamalek -:-
21:30El Gounah - Aswan SC -:-
21:30National Bank Egypt - Ismaily -:-
21:30Smouha - Wadi Degla -:-

EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda

39'Aucas - Tecnico U. 0:0

ESTONIA: Esiliiga

18:00Levadia U21 - Flora U21 -:-
18:00Paide Linnameeskond U21 - Elva -:-

ETIOPIA: Premier League

08:00Welayta Dicha - Jimma Aba Jifar -:-
13:00Sidama Bunna - St. George -:-

FRANCJA: National

20:45Annecy - Boulogne -:-
20:45Avranches - Sete -:-
20:45Cholet - Le Mans -:-
20:45Creteil - Laval -:-
20:45Orleans - Concarneau -:-
20:45Quevilly Rouen - Bastia -:-
20:45Red Star - Bastia-Borgo -:-
20:45Sporting Club Lyon - Bourg en Bresse -:-
20:45Stade Briochin - Villefranche -:-

GAMBIA: GFA League

23:00Wallidan - Marimoo 2:0

GIBRALTAR: National League - Grupa spadkowa

20:30Europa Point - Glacis United -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

11:00Chikhura - Merani Tbilisi -:-
13:00Georgia - Gagra -:-

GWINEA: Ligue 1

16:30Kamsar - ASFAG -:-
14:00Satellite - Elephant Coleah -:-
16:30Flamme Olympique - Horoya -:-
16:30Santoba - SOAR -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

23:00Don Bosco - Racing des Gonaives 1:0
23:00Violette - Racing Haitien 2:2
00:00Baltimore - Cosmopolites -:-
00:00Capoise - Mirebalais -:-

HISZPANIA: LaLiga

21:00Betis - Granada -:-

HISZPANIA: LaLiga2

19:00Vallecano - Leganes -:-
21:00Gijon - Lugo -:-

HONG KONG: Premier League

14:00Kitchee - Southern District -:-

ISLANDIA: Urvalsdeild Women

20:00IBV Vestmannaeyjar K - Breidablik K -:-
21:15Throttur K - Valur K -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa mistrzowska

19:15Ashdod - H. Beer Sheva -:-

JORDANIA: Pierwsza Liga

21:30Al Ramtha - Al Hussein -:-

KATAR: Emir Cup

21:00Al-Duhail - Al-Rayyan -:-

KAZACHSTAN: First Division

13:00Igilik - Akademiya Ontustik -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

22:15Atletico F.C. - Quindio -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

12:30Ansan Greeners - Anyang -:-
12:30Busan - Daejeon -:-

KOREA POŁUDNIOWA: WK League Women

09:30Sejong Sportstoto K - Incheon Hyundai Steel K -:-
11:00Boeun Sangmu K - Suwon FMC K -:-
11:00Gyeongju K - Seoul K -:-
11:00Hwacheon K - Changnyeong K -:-

KOSTARYKA: Primera División - Clausura

23:00Sporting San Jose - Alajuelense -:-

KUWEJT: Division 1

21:00Al Sulaibikhat - Burgan -:-
21:00Al Tadamon - Yarmouk -:-

LIBIA: Pierwsza Liga

22:30Al Tahaddi - Khaleej Sirte -:-
22:30Shabaab Al Jabal - Al-Anwar -:-
23:00Al-Khmes - Al Ahly Tripoli -:-
22:30Al Ahly Benghazi - Al Taawun -:-
23:00Asswehly - Al Shat -:-
23:00Mahalla Tripoli - Al-Athad -:-
23:00Olympic Azzaweya - Al Ittihad -:-

ŁOTWA: Optibet Virsliga

18:30RFS - Ventspils -:-

MAROKO: Botola Pro

83'Berkane - Moghreb Tetouan 0:0
75'FAR Rabat - Wydad 0:0
81'Raja Casablanca - Maghreb Fez 1:0

MAROKO: Botola 2

70'Dcheira - Raja Beni Mellal 0:0
76'Khouribga - Sale 1:0

MEKSYK: Liga MX - Clausura - Play Offy

02:00Leon - Toluca -:-
04:15Pachuca - Guadalajara -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Play Offy

02:30Irapuato - Cruz Azul Hidalgo -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura - Play Offy

23:00Atlas K - Pachuca K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

18:00Kiel - Hannover -:-
20:30Hamburger SV - 1. FC Nürnberg -:-

NIEMCY: 3. Liga

19:00Mannheim - Hallescher -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura - Zwycięzcy

39'Ferretti - Ocotal 0:0
04:00Managua FC - Real Madriz -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Play Offy

39'Diriangen U20 - Ferretti U20 0:0

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

23:45Libertad - 12 de Octubre 3:1
90+'Olimpia Asuncion - Sol De America 3:2
02:00Guairena FC - River Plate -:-

PARAGWAJ: Division Intermedia

21:00Rubio Nu - Independiente F.B.C. -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

20:00Dep. Municipal - Alianza Huanuco -:-
22:30U. de Deportes - Cajamarca -:-

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

18:00Raków Częstochowa - Piast Gliwice -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

19:00Portimonense - Moreirense -:-
21:15FC Porto - Farense -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

18:00Academico Viseu - Vilafranquense -:-

ROSJA: Premier Liga

15:30Ural - FK Rostów -:-
18:00Sp. Moskwa - Khimki -:-

ROSJA: PFL - Group 1

12:00Yessentuki - Mashuk -:-
15:00Chernomorets - Inter Cherkessk -:-
15:00Kholding - Forte Taganrog -:-
15:00Krasnodar 3 - Maykop -:-
15:30Legion Dynamo - SKA Rostov -:-
16:00Biolog - Tuapse -:-
17:30Nalczyk - Kuban -:-

ROSJA: PFL - Group 3

08:00Sakhalin - Kursk -:-
12:00FK Strogino Moscow - Krasnyy -:-
13:00Saratów - Vidnoe -:-
13:00Znamya Noginsk - Khimik-Arsenal -:-
14:00F. Woroneż 2 - Kvant -:-
14:00Kaluga - Chimki 2 -:-
14:00Salyut-Belgorod - Ryazan -:-
16:00Saturn Ramenskoye - M. Lipetsk -:-

ROSJA: PFL - Group 4

12:00Dynamo Barnaul - Ural 2 -:-
12:00FK Novosibirsk - Chelyabinsk -:-

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska

18:00CFR Cluj - Sepsi Sf. Gheorghe -:-
20:30FCSB - Academica Clinceni -:-

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa

15:45FC Voluntari - Chindia Targoviste -:-

RWANDA: Premier League

15:00Espoir - Marines -:-
15:00Etincelles - AS Kigali -:-
15:00Police - Musanze -:-
15:00Sunrise - Mukura Victory Sports -:-

SALWADOR: Primera Division - Clausura - Play Offy

23:0011 Deportivo - Santa Tecla 1:2
23:00Municipal Limeno - FAS 2:2pen
23:15Alianza FC - Aguila 2:1

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play Offy

20:45La Fiorita - Tre Penne -:-

SERBIA: Prva Liga

17:00Graficar Beograd - Dubocica -:-
17:00IMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo -:-

SZWAJCARIA: Challenge League

20:00Lausanne Ouchy - Xamax -:-
20:00Winterthur - Grasshoppers -:-

SZWECJA: Allsvenskan

18:30Norrkoping - AIK Stockholm -:-

SZWECJA: Superettan

18:30Trelleborgs - Akropolis -:-
18:30Värnamo - GAIS -:-

TURCJA: TFF 3. Lig - Play Offy

15:00Bursa - Kelkit -:-
15:00Duzcespor - Aksaray Bld. -:-
15:00Icel - Isparta 32 Spor -:-
15:00Kutahyaspor - Iskenderun -:-
15:00Malatya - Ofspor -:-
19:301928 Bucaspor - Arnavutkoy Bl. -:-
19:30Erokspor - Catalca -:-
19:30Fethiyespor - Yomraspor -:-

USA: MLS

01:30Sporting Kansas City - Austin FC -:-

USA: USL Championship

02:00LA Galaxy 2 - Tacoma Defiance -:-

USA: USL League Two

23:00Oakland County - Fort Wayne 3:0
01:00Motown - Morris Elite -:-

UZBEKISTAN: Super League

13:00PrzełożoneNasaf Qarshi - Mashal Muborak -:-
15:40Turon - AGMK -:-

WENEZUELA: Primera Division - pierwsza runda

51'Estudiantes M. - Portuguesa 0:0

WŁOCHY: Serie B

14:00Chievo - Ascoli -:-
14:00Cittadella - Venezia -:-
14:00Empoli - Lecce -:-
14:00L.R. Vicenza - Reggiana -:-
14:00Monza - Brescia -:-
14:00Pescara - Salernitana -:-
14:00Pisa - Entella -:-
14:00Pordenone - Cosenza -:-
14:00Reggina - Frosinone -:-
14:00Spal - Cremonese -:-

ZEA: UAE League

15:45Al Fujairah - Ajman -:-
15:45Al Nasr - Al-Ahli Dubai -:-
15:45Al Wasl - Al Dhafra -:-
15:45Al-Ain - Hatta -:-
15:45Al-Jazira - Khorfakkan -:-
15:45Bani Yas - Al-Wahda -:-
15:45Ittihad Kalba - Al Sharjah -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.