REFRESH

Piłka nożna » Wczoraj » Wszystkie mecze

ŚWIAT: Mistrzostwa Świata - Play Offy

16:00Maroko - Hiszpania 1:0pen
20:00Portugalia - Szwajcaria 6:1

ANGLIA: National League

20:45Boreham Wood - Oldham 2:1
20:45Halifax - Dorking 3:1

ANGLIA: National League Północ

20:45PrzełożoneBlyth - Southport -:-
20:45Curzon Ashton - Darlington 0:2
20:45Farsley - King’s Lynn 2:0
20:45Hereford - Chorley 1:1
20:45Kettering - Gloucester 0:1
20:45Leamington - Brackley Town 0:0
20:45Scarborough - Peterborough Sports 2:1
20:45Spennymoor - Boston Utd 3:2

ANGLIA: National League Południe

20:45Braintree - Oxford City 0:0
20:45Cheshunt - Dover 2:0
20:45Dulwich Hamlet - Chelmsford 2:1
20:45PrzełożoneHampton & Richmond - Taunton -:-
20:45Hemel Hempstead - Bath 1:0
20:45Slough - Concord 0:0
20:45Tonbridge - Eastbourne Boro 3:0
20:45Welling - Farnborough 1:2
20:45Worthing - Ebbsfleet 0:6

ANGLIA: NPL Premier Division

20:45PrzełożoneMarske - Liversedge -:-
20:45Whitby - Hyde 1:1

ANGLIA: Southern League Central Division

20:45AFC Rushden & Diamonds - Tamworth 1:3
20:45Alvechurch - Stratford 4:2
20:45Basford - Kings Langley 0:1
20:45Coalville - Nuneaton 0:2
20:45Needham Market - Hednesford 1:0
20:45Rushall - Leiston 0:2

ANGLIA: Southern League South Division

20:45Bracknell - Plymouth Parkway 0:0
20:45Yate Town - Chesham 0:3

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

20:45Corinthian-Casuals - Bishop's Stortford 0:1
20:45Hastings - Canvey Island 1:1
20:45Herne Bay - Billericay 2:2
20:45Hornchurch - Folkestone 2:1

ANGLIA: Premier League Cup

14:00Peterborough U21 - Aston Villa U21 4:1
20:00Everton U21 - Colchester U21 7:2

ANGLIA: Akademicy U18

14:30Nottingham U18 - Manchester City U18 2:2

ARMENIA: First League

11:30Syunik - Ararat 2 1:3

AZERBEJDŻAN: First Division

11:00Imisli FK - SumQayit 2 3:2
11:00Qarabag 2 - Zira 2 0:1
11:00Shamakhi 2 - Kapaz 2 1:0

EGIPT: Pierwsza liga

13:45Al Masry - National Bank Egypt 0:0

EGIPT: Division 2 - Group C

13:30Baladiyat El Mahalla - Proxy 3:2

ETIOPIA: Premier League

14:00Adama City - Legetafo Legedadi 3:0
17:00Bahir Dar Kenema - St. George 0:0

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2 - Baraż o utrzymanie

10:00Georgia - Dusheti 0:0
10:00Khobi - Rustavi 1:0

GWINEA: Ligue 1

17:00Ashanti GB - Wakriya 1:0
17:00Satellite - Sangaredi 0:1

HISZPANIA: LaLiga2

19:00Leganes - Mirandes 2:2
19:00R. Oviedo - Las Palmas 0:0
21:00Albacete - Zaragoza 0:0

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1

12:00Fuenlabrada - Merida AD 0:1
12:00Rayo Majadahonda - Real Madryt B 1:2
12:00Unionistas - Alcorcon 2:1
20:00Badajoz - La Coruna 1:0

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2

19:00UD Logrones - R. Sociedad B 1:1
20:00La Nucia - CF Intercity 0:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12

13:30Mensajero - Lanzarote 2:1
18:30Tamaraceite - CD Marino 1:1

HOLANDIA: Divisie 1 U18 - Sezon jesień

18:45Zwolle U18 - Ajax U18 5:4

INDIE: I-League

09:30Real Kashmir - Sreenidi Deccan 2:1
14:30Churchill Brothers - Mohammedan 2:1

INDONEZJA: Liga 1

09:30Persebaya - Barito Putera 3:2
12:30Persija Jakarta - Borneo 1:0
12:30Persis Solo - RANS Nusantara 6:1

INDONEZJA: Liga 2 - Pierwsza runda

12:30PrzełożonePadang - Karo United -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: Irish League Cup

20:45Cliftonville - Coleraine 2:3pen
20:45Glentoran - Linfield 0:3

JAMAJKA: Premier League

23:00Chapelton - Portmore 0:1
01:30Arnett Gardens - Molynes 2:1

KONGO: Ligue 1

14:00PrzełożoneEtoile du Congo - AS BNG -:-
14:00PrzełożoneNathalys - Inter Club -:-
15:00PrzełożoneOtoho d'Oyo - Leopard -:-
16:00PrzełożoneCheminots - V. Club Mokanda -:-
16:00PrzełożoneJuk - CARA Brazzaville -:-

LIBIA: Pierwsza Liga

14:30Asswehly - Al Ahly Tripoli 2:0

PORTUGALIA: Puchar Ligi

21:45Estoril - Torreense 2:2

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

12:00Farense U23 - Estoril U23 4:1
12:00Portimonense U23 - Sporting U23 3:2
14:00Mafra U23 - Benfica U23 0:1
16:00Gil Vicente U23 - Braga U23 2:0
16:00Vizela U23 - Famalicao U23 2:2

RUMUNIA: Puchar

18:00Petrolul - U Craiova 1948 0:1
18:00Sepsi Sf. Gheorghe - FC Voluntari 4:0
18:00Unirea Slobozia - Din. Bucharest 3:3

RUMUNIA: Romanian Cup Women

12:30Roma Florin Padurean K - Politehnica Timisoara K 0:10

SESZELE: First Division League

15:00Bazar Brothers - Anse Royale 4:0

SŁOWENIA: Prva Liga

14:00Gorica - Bravo 0:0
18:00Maribor - Radomlje 7:0

SZKOCJA: Lowland League

20:45Celtic B - Berwick 1:3
20:45Rangers B - East Kilbride 0:0
20:45Tranent Juniors - Cumbernauld Colts 2:1

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

12:00Ath. Bilbao (Esp) - Valladolid (Esp) 2:0
12:00Genk (Bel) - Heerenveen (Ned) 3:1
13:00FK Liepaja (Lat) - Gol Gohar (Irn) 0:1
14:00Atromitos (Gre) - Nottingham (Eng) 3:2
14:00Panetolikos (Gre) - Anderlecht (Bel) 1:2
14:00Ried (Aut) - First Vienna (Aut) 6:1
18:00Galatasaray (Tur) - Villarreal (Esp) 3:4
20:00Cambridge Utd (Eng) - West Ham (Eng) 2:4

TUNEZJA: Ligue 2

13:30CO Medenine - ES Djerba 1:1
13:30Espoir Rogba - Gabes 1:0
13:30Jendouba Sport - Oued Ellil 1:2
13:30Korba - Bembla 0:0
13:30Marsa - AS Mohamdia 4:1
13:30Rades - Kairouanaise 1:0

TURKMENISTAN: Yokary Liga

10:00FC Asgabat - Energetik 2:1
11:00Merw - Nebitci 2:2

UGANDA: Premier League

14:00Arua Hill - BUL 0:1
14:00UPDF - URA SC 1:1

UKRAINA: Youth League

11:00Ruch Lwów U19 - Ch. Odessa U19 2:0

UKRAINA: Championship Women

11:00Kołos Kowaliwka K - Szachtar K 0:1
11:00Vorskla Poltava K - Ateks K 14:0

WALIA: Cymru South

20:30Afan Lido - Ynyshir Albions 1:0
20:30Ammanford - Pontardawe 3:2
20:30Barry - Cwmbran Celtic 2:1
20:30Briton Ferry - Abergavenny Town 8:0
20:30Cambrian & Clydach - Swansea University 2:3
20:30Carmarthen - Taffs Well 1:1
20:30Goytre United - Llantwit Major 4:3
20:30Llanelli - Trefelin 1:4

WALIA: Cymru North

20:30Guilsfield - Porthmadog 4:0

ZEA: Presidents Cup

13:35Al-Taawon - Al Hamriyah 1:2
13:40Fursan Hispania - Gulf Heroes 0:2
13:50Al Dhafra - Baynounah 3:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.