REFRESH

Piłka nożna » Wczoraj » Wszystkie mecze

ANGLIA: Puchar FA

20:15Gillingham FC - Dagenham & Red. 3:2

ANGLIA: League Cup Kobiety

20:30PrzełożoneSunderland K - Leicester K -:-

ANGOLA: Girabola League

15:30Desportivo Huila - Primeiro de Agosto 1:2

ARMENIA: Pierwsza Liga

13:00Shirak - Noah 2:0
15:00Ararat - BKMA 0:0

AZERBEJDŻAN: Puchar Azerbejdżanu

15:00Zira - Neftci Baku 1:0
17:30Qarabag - Gabala 2:2

BAHRAJN: Premier Liga

15:30Manama Club - Bahrain SC 1:1
16:30East Riffa - Al-Ahli Manama 2:4
18:30Al-Shabbab - Al Khalidiyah 0:1

BUŁGARIA: Third League - South-West

13:00Chavdar Etropole - Marek 1:0

CHINY: Liga Jia

07:00Shanghai Jiading Huilong - Nantong Zhiyun 2:1
07:00Shenyang Urban FC - Qingdao Youth Island 1:2
07:00Sichuan Jiuniu - Suzhou Dongwu 0:1
07:00Zibo Cuju - Kunshan 0:1

DR KONGO: Ligue 1

14:30PrzełożoneSt Eloi Lupopo - Celeste -:-
15:30Renaissance - Mazembe 0:0

EGIPT: Pierwsza liga

13:45Enppi - Haras El Hodood 0:0
13:45Smouha - Aswan SC 1:2
16:00Future FC - Al Ittihad 1:0
18:00Ceramica Cleopatra - Ismaily 1:1

EGIPT: Division 2 - Group A

13:30Al Aluminium - Fayoum 2:0
13:30Asyut Petroleum - El Gounah 1:0
13:30El Madina El Monowara - Telephonaat Beni Suef 2:0
13:30Kima Aswan - Tamya 2:0
13:30La Viena - Mallawi 2:0
13:30Misr Elmaqasah - Nasr Taadeen 2:1

ETIOPIA: Premier League

14:00Ethiopia Bunna - Hadiya Hossana 0:1
17:00Wolkite Ketema - Ethiopian Insurance 1:2

EUROPA: Liga Mistrzów Kobiet

18:45Vllaznia K - Paris SG K 0:4
18:45Wolfsburg K - AS Roma K 4:2
21:00Real Madrid K - Chelsea K 1:1
21:00St. Polten K - Slavia Praga K 1:1

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga - Baraż o utrzymanie

10:00Gagra - Spaeri 2:0

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play Offy

02:00Comunicaciones - Coban Imperial 0:1

GWINEA: Ligue 1

17:00Sequence - Kaloum Star 1:3

HISZPANIA: LaLiga2

14:00Burgos CF - Eibar 1:2
16:15Lugo - Gijon 0:1
18:30Levante - Ponferradina 0:0
18:30UD Ibiza - Racing Santander 1:0
21:00Malaga - Granada 1:1

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1

12:00Ceuta - San Sebastian Reyes 3:1

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2

12:00Baleares - SD Logrones 0:0
16:00Cornella - Murcia 0:0
18:00Alcoyano - Ath. Bilbao B 3:3
18:45Sabadell - R. Union 0:1
20:00Osasuna B - Gimnastic 3:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 1

12:00Gran Pena - Rapido de Bouzas 1:2
12:00Racing Club Villalbes - Barco 0:0
12:00Viveiro - Alondras 2:0
12:15Silva SD - Arzua 3:0
17:00Atletico Arteixo - Estradense 1:1
17:00CD Choco - Arosa SC 1:1
17:00Somozas - Paiosaco 3:1
17:00UD Ourense - Dep. Fabril 2:2

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 5

16:30Peralada - Rapitenca 4:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9

12:00Almeria B - Motril 0:0
12:00Arenas Armilla - El Palo 0:1
12:00Malaga B - Torre del Mar 0:0
12:00Malaga City - Huetor Vega 0:0
12:00Torredonjimeno - Atletico de Porcuna 2:0
12:45Huracan Melilla - Marbella 0:1
17:30CD Torreperogil - Maracena 0:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10

12:00Cartaya - CD Gerena 0:0
12:00Conil - Cordoba B 2:0
12:00Rota - Coria C.F. 1:1
16:30Antoniano - Pozoblanco 2:0
17:00Atletico Espeleno - Puente Genil 0:0
17:00Bollullos - Xerez CD 3:2
18:00Ciudad de Lucena - Ayamonte 3:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12

13:00La Cuadra - San Fernando 0:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 13

12:00Bullense - Alcantarilla 0:2

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 16

16:00Casalarreina - Oyonesa 3:3
16:00Racing Rioja B - CDFC Calzada 1:3

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety

19:30Den Haag K - Feyenoord K 0:2

INDIE: ISL

15:00ATK Mohun Bagan - Jamshedpur 1:0

INDIE: I-League

09:30Aizawl - Neroca FC 1:0
12:00TRAU FC - Punjab 2:0

INDONEZJA: Liga 1

09:15PSM Makassar - Persita 3:1
09:15PSS Sleman - Madura United 0:1
10:00PrzełożonePersib - Borneo -:-
12:15Bali United - Bhayangkara Solo 3:0

IZRAEL: 2 Liga

18:30H. Petah Tikva - Hapoel Afula 1:1
18:30Nof Hagalil - Bnei Yehuda 0:2
18:30Ramat Hasharon - Maccabi Jaffa 0:1

IZRAEL: Liga Alef North

12:30MS Tira - Ihud Bnei Shfaram 2:3
17:00H. Raanana - Hapoel Kafr Kanna 3:3

IZRAEL: Liga Alef South

18:00Maccabi Yavne - M. Ironi Ashdod 1:1
20:15Shimshon Kafr Qasim - SC Dimona 1:3

IZRAEL: Toto Cup - Play Offy

19:00H. Beer Sheva - H. Tel Aviv 4:3pen

IZRAEL: Toto Cup - Play Offy o miejsce

18:00Ashdod - Maccabi Bnei Raina 0:1
19:15M. Haifa - Sakhnin 4:1

KOLUMBIA: Primera A - Clausura - Play Offy

01:00Pereira - Ind. Medellin 1:0pen

KOSTARYKA: Copa Costa Rica

03:00Saprissa - Cartagines 0:2

KUWEJT: Crown Prince Cup

14:00Al Salmiya - Al Sahel 2:1pen
17:00Al Arabi - Al Qadisiya 3:0

LIBIA: Pierwsza Liga

14:00Al Sadaqa - Al-Nasr 3:3

MALTA: Challenge League

14:00Attard - St. Andrews 1:1
14:00Fgura - Vittoriosa 6:1
16:30Lija Athletic - San Gwann 1:2
16:30Naxxar Lions - Melita FC 2:0

MALTA: Superpuchar

16:00Hibernians - Floriana 1:0pen

MAURETANIA: Ligue 1

17:00SNIM - Kaedi 0:3
18:00Gendrim - Douane 1:1
20:40Garde Nationale - Chemal 1:3

NAMIBIA: MTC Premiership

17:30Black Africa - Young Africans 0:0

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura - Zwycięzcy

23:00Managua FC - Esteli 0:0

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura - Play Offy

17:00Managua FC U20 - Diriangen U20 1:0

OMAN: Professional League

13:30Sur Club - Al-Ittihad 1:0
16:30Al-Msnaa - Al Nahda 1:1

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

11:00Lechia G. U19 - Arka Gdynia U19 2:2

PORTUGALIA: Puchar Ligi

17:30Feirense - Santa Clara 4:3
20:00Chaves - FC Porto 0:2

RUMUNIA: Puchar

19:00Botosani - FCSB 0:2
19:00Mioveni - UTA Arad 0:3
19:00Otelul - FC Buzau 0:2

RWANDA: Premier League

17:00AS Kigali - APR 0:0

SŁOWENIA: Prva Liga

17:30O. Ljubljana - Mura 0:0

SZKOCJA: Challenge Cup

20:45Falkirk - Dundee FC 0:3

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

11:00Girona (Esp) - St. Liege (Bel) 1:0
11:30Adana Demirspor (Tur) - FK Liepaja (Lat) 5:0
13:00Hibernian (Sco) - Raith (Sco) 1:0
13:00Sivasspor (Tur) - Saarbrucken (Ger) 2:1
13:30Presov (Svk) - Banska Bystrica (Svk) 2:3
14:00Aston Villa (Eng) - Brighton (Eng) 2:2
14:00Karagumruk (Tur) - Hatayspor (Tur) 2:0
14:00Sittard (Ned) - Livingston (Sco) 0:3
14:00OdwołaneVerl (Ger) - Paderborn II (Ger) -:-
14:30Cremonese (Ita) - Salsomaggiore (Ita) 6:0
15:00Lamia (Gre) - Volos (Gre) 1:3
16:00Nice (Fra) - St. Liege (Bel) 4:1
16:00Reims (Fra) - Sochaux (Fra) 3:0
16:30Arsenal (Eng) - Lyon (Fra) 3:0
17:00Besiktas (Tur) - Charleroi (Bel) 2:1
18:00Al-Hilal (Sau) - Newcastle (Eng) 0:5
18:00Getafe (Esp) - Guadalajara (Mex) 0:1
19:30Agadir (Mar) - Le Havre (Fra) 0:1
20:00Breidablik (Ice) - KR Reykjavik (Ice) 3:4
20:00OdwołaneHibernian (Sco) - FC Edinburgh (Sco) -:-
20:15Elche (Esp) - Leeds (Eng) 1:2

WŁOCHY: Serie B

12:30Parma - Benevento 0:1
15:00Cittadella - Bari 0:3
15:00Cosenza - Brescia 1:1
15:00Genoa - Sudtirol 2:0
15:00Modena - Venezia 2:2
15:00Perugia - Spal 0:0
15:00Reggina - Frosinone 0:3
18:00Pisa - Ascoli 2:0
20:30Palermo - Como 0:0

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

16:30Racing d'Abidjan - Sporting Gagnoa 4:2
19:00ASEC Mimosas - Lys Sassandra 1:1

ZEA: Presidents Cup

13:45Al-Ain - Dibba Al Fujairah 4:0
13:45Bani Yas - Masfut 2:1aet
16:30Al Arabi - Ajman 0:3
16:30Al Urooba - Khorfakkan 1:3

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.