REFRESH

Piłka nożna » 02.12.2022 » Wszystkie mecze

ŚWIAT: Mistrzostwa Świata

16:00Ghana - Urugwaj 0:2
16:00Korea Południowa - Portugalia 2:1
20:00Kamerun - Brazylia 1:0
20:00Serbia - Szwajcaria 2:3

ALGIERIA: Ligue 2

15:00ASM Oran - Ben Aknoun 1:2
15:00JSM Tiaret - Temouchent 2:1
15:00Medea - Oued Sly 0:1
15:00Mlila - Annaba 1:1
15:00Mostaganem - SC Mecheria 1:0
15:00RC Kouba - GC Mascara 1:0
15:00Relizane - El Khemis 2:2
15:00Saida - Tlemcen 0:0
15:00Widad Adabi de Boufarik - Hussein Dey 1:4

ANGLIA: League One

20:45Bolton - Bristol Rovers 1:1
20:45Charlton - Cheltenham 0:1
20:45Ipswich - Fleetwood 1:1
20:45Morecambe - Exeter 1:1
20:45Peterborough - Barnsley 1:2
20:45Plymouth - Port Vale 0:2

ANGLIA: League Two

20:45Crewe - Newport 1:2
20:45Doncaster - Walsall 0:2
20:45Stevenage - Barrow 5:0

ANGLIA: National League Północ

20:45Alfreton - Kidderminster 1:1
20:45Chester - Blyth 1:0
20:45Darlington - Kettering 2:2

ANGLIA: National League Południe

20:45Bath - Welling 1:1

ANGLIA: Southern League South Division

20:45Bracknell - Swindon S 4:2

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

20:45Margate - Billericay 0:0

ANGLIA: Premier League Cup

15:00Swansea U21 - Stoke U21 0:4
20:00Southampton U21 - Colchester U21 7:1

ARMENIA: First League

11:00FC Gandzasar - BKMA 2 1:0
11:00Mika Jerevan - Syunik 0:1

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

18:00Neftci Baku - Qarabag 0:4

BAHRAJN: Premier Liga

15:30Al-Ahli Manama - Al-Hala 0:0
16:30Al-Shabbab - Manama Club 0:1
18:30Al Khalidiyah - East Riffa 1:1

BELGIA: Challenger Pro League

20:00Anderlecht U23 - Genk U23 2:0
20:00St. Liege U23 - Lierse K. 2:4

BELGIA: Super League Women

20:30Femina Woluwe K - St. Liege K 0:1
20:30Gent K - Charleroi K 6:0

BELGIA: 1 Narodowa - Kobiety

20:00Genk II K - Leuven II K 2:4

BERMUDY: Premier League

02:00Boulevard Blazers - PHC Zebras 0:9

BOTSWANA: Premier League

15:00Holy Ghost - Prisons XI Gaborone 0:2

BUŁGARIA: Puchar

11:30Beroe - CSKA 1948 Sofia 0:2

BURKINA FASO: Premier League

16:30Royal - AS Police 2:0
16:30Sonabel Ouagadougou - Rahimo 1:0

CHORWACJA: Prva NL

13:00Kustosija - Rudes 0:2
13:30Dragovoljac - Solin 3:3

CYPR: Pierwsza Dywizja

18:00Doxa - Chloraka 2:0
18:00Paralimni - AEK Larnaca 0:2

CZECHY: Tipsport liga

10:30Mlada Bolesław - Chrudim 1:0
10:30Prostejov - Z. Moravce-Vrable 5:0
10:30Vlasim - Pardubice 1:2
13:00Hradec Kralove - Varnsdorf 1:6
13:00Trnava - Zlin 1:0
14:00Trencin - Brno 1:2

CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet

16:30Liberec K - Slavia Praga K 2:1

EGIPT: Pierwsza liga

13:45Arab Contractors - Ceramica Cleopatra 2:1
13:45Ismaily - Smouha 0:1
18:00Al Ahly - El Gaish 2:1

EGIPT: Division 2 - Group A

13:30Fayoum - Misr Elmaqasah 0:1
13:30Mallawi - Kima Aswan 2:0

EGIPT: Division 2 - Group B

13:30Eastern Company - El Entag El Harby 0:1
13:30Kahrabaa Ismailia - Al Qanah 0:1
13:30Mostaqbal - ZED 1:2
13:30Petrojet - Al-Sekka 2:3
13:30Shabab Al Obour - Porto Suez 2:0
13:30Suez SC - El Alameen 2:0
13:30Wadi Degla - Al Nasr 4:1

FRANCJA: National

19:30Bastia-Borgo - Red Star 0:4
19:30Chateauroux - Stade Briochin 2:2
19:30Cholet - Villefranche 0:0
19:30Concarneau - Avranches 3:1
19:30Dunkerque - Martigues 0:1
19:30Le Mans - Bourg en Bresse 1:1
19:30Nancy - Paris 13 Atl. 1:0
19:30Orleans - Le Puy-en-Velay 1:2

FRANCJA: National 2 - Group B

19:30Boulogne - Wasquehal 1:0

FRANCJA: National 2 - Group C

18:00Sete - Hyeres 2:0

FRANCJA: National 2 - Group D

19:00Les Herbiers - Trelissac 2:1
19:30Bergerac - GOAL FC 2:2
20:00Angouleme - Andrezieux 1:1

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

18:00Montpellier K - Fleury 91 K 1:1

GIBRALTAR: National League

20:45Lincoln - Lions Gibraltar 6:0

GRECJA: Super League 2

14:00Ilioupoli - Panachaiki 2:1
14:00Rouf Pao - Irodotos 1:2

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

10:30FC Gareji Sagarejo - Spaeri 1:3
10:30Merani Martvili - Georgia 4:2
10:30Merani Tbilisi - Samtredia 0:3
10:30Shukura - Rustavi 2:1
12:00OdwołaneMerani Martvili - Zugdidi -:-
12:00OdwołaneShevardeni Tbilisi - Samtredia -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play Offy

04:00Xelaju - Coban Imperial 0:0

HISZPANIA: LaLiga2

21:30Granada - Alaves 3:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12

22:00Estrella - Tenerife B 0:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15

20:15Huarte - Pena 2:1
20:30CD Ardoi - Burlades 1:0

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety

19:30Feyenoord K - Twente K 0:1
19:30Sittard K - Telstar K 2:2
19:30VV Alkmaar K - Den Haag K 0:3

INDIE: ISL

15:00Odisha FC - North East Utd 2:1

INDIE: I-League

12:00Churchill Brothers - Aizawl 1:1

INDONEZJA: Liga 1

10:00PrzełożonePSIS Semarang - Arema -:-
12:15PrzełożoneBorneo - Barito Putera -:-
14:30PrzełożoneBali United - PSM Makassar -:-

INDONEZJA: Liga 2 - Pierwsza runda

07:15PrzełożonePSBS Biak Numfor - Persipal BU -:-
09:15PrzełożoneKalteng Putra - Balikpapan -:-
09:15PrzełożonePersekat - PSIM Yogyakarta -:-
09:15PrzełożonePerserang Serang - Padang -:-
13:00PrzełożoneKaro United - PSKC Cimahi -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

20:45Glenavon - Larne 0:1

IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL

20:45Annagh - Dundela 3:0

LIBAN: Pierwsza Liga

15:00Bourj FC - Nejmeh SC 1:4

LIBIA: Pierwsza Liga

14:00Al Sadaqa - Al Akhdar 2:1
14:30Al Ahly Tripoli - Mahalla Tripoli 3:1
14:30Olympic Azzaweya - Asswehly 3:1
18:00Al-Nasr - Al Taawun 1:1

MALI: Premiere Division

17:00Foot Elite - Real Bamako 1:1

MAROKO: Botola 2

15:30USM Oujda - Raja Beni Mellal 1:0
16:00Widad Temara - RAC Casablanca 0:1

MAURITIUS: Super League

15:30Port Louis - Bolton City 4:1

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

20:00Emden - Lubeck 0:6

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

19:00TB Berlin - Lichtenberg 2:0
19:00Viktoria Berlin - Meuselwitz 2:0

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

12:00FC Schalke 04 II - Koeln II 5:0
19:30Fortuna Koln - Ahlen 2:1

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

19:30Furstenwalde - 1.FC Frankfurt 2:1
19:45Hertha Zehlendorf - Rostocker FC 1:2

NIEMCY: Oberliga Hamburg

19:00Suderelbe - Niendorfer TSV 2:1
19:30Harksheide - Sasel 1:0
19:30TuS Osdorf - Tornesch 2:2
19:30Victoria Hamburg - TSV Buchholz 08 3:2

NIEMCY: Oberliga Hessen

19:30Eddersheim - Eintracht Frankfurt II 0:2

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

19:00Grossaspach - Backnang 3:1
19:00Rielasingen-Arlen - Ravensburg 2:1

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

19:30SSVg Velbert - Hamborn 4:1

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

19:15Hoffenheim K - Bayern Munich K 0:4

NIGER: Ligue 1

16:00Douanes Niamey - Espoir 2:0
16:00PrzełożoneNigelec - Jangorzo -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

02:00Diriangen - Ferretti 2:0
02:00Esteli - Matagalpa 6:0

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Ferretti U20 4:2
23:00Esteli U20 - Matagalpa U20 3:0

NOWA ZELANDIA: National League Women

00:00Western Springs K - Central Football K 9:0

PORTUGALIA: Liga 3

20:00Varzim - Paredes 1:0

PORTUGALIA: Puchar Ligi

21:45Torreense - Famalicao 1:0

RUMUNIA: Liga 1

14:30UTA Arad - Sepsi Sf. Gheorghe 1:4
18:00Petrolul - U. Cluj 2:0

RUMUNIA: Liga 2

12:00Concordia - Unirea Slobozia 1:0

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2

13:00CSM Ramnicu Sarat - Dinamo Bacau 4:1

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3

13:00F. Constanta 2 - Voluntari 2 1:1

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4

13:00Campulung - Popesti Leordeni 0:0

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5

13:00Odorheiu - Targu Secuiesc 1:1
13:00SR Brasov - Olimpic Zarnesti 2:1

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6

13:00Minerul Costesti - Sporting Rosiori 2:3
13:00Vedita Colonesti - Viitorul Daesti 0:4

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7

13:00CSO Filiasi - Aurul Brad 8:0
13:00Viitorul Tg. Jiu II - Gilortul Tg. Carbunesti 1:4

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8

12:00Ineu - Progresul Pecica 1:1
13:00Avantul Periam - Phoenix Buzias 2:1
13:00Bisnov - CSM Resita 0:4
13:00Crisul Chisineu Cris - Soimii Lipova 0:2
13:00Ghiroda & Giarmata Vii - Teuz Cermei 5:0

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9

13:00ACS Targu Mures 1898 - Viitorul Cluj 2:1
13:00Metalurgistul Cugir - Avantul Reghin 2:0
13:00Unirea Alba-Iulia - Univ. din Alba Iulia 2:1

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10

13:00Gloria 2018 Bistrita - Bihor 1:0

RWANDA: Premier League

14:00Marines - Mukura Victory Sports 0:6
18:00Gasogi United - APR 0:0

SESZELE: First Division League

13:00Lightstars - Santos 15:0
15:00Anse Royale - Foresters FC 1:6

SŁOWENIA: 1. SZNL Women

20:00Primorje K - Krim K 4:1

SYRIA: Premier League

12:00PrzełożoneAl Jaish - Al Taliya -:-
12:00PrzełożoneAl Karamah - Jableh -:-
12:00PrzełożoneAl Majd - Foutoua -:-
12:00PrzełożoneAl Taliya - Hottin -:-
12:00PrzełożoneAl Wahda - Hottin -:-
12:00PrzełożoneAl-Ittihad - Al Majd -:-
12:00PrzełożoneAl-Jazeera - Al Karamah -:-
12:00Foutoua - Tishreen 1:0
12:00PrzełożoneFoutoua - Wathbah -:-
12:00PrzełożoneJableh - Al Wahda -:-
12:00PrzełożoneTishreen - Al-Jazeera -:-
12:00PrzełożoneTishreen - Al-Ittihad -:-
12:00PrzełożoneWathbah - Al Jaish -:-

SZKOCJA: Lowland League

20:45Broomhill - Civil Service Strollers 4:1

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

11:00Elche (Esp) - West Brom (Eng) 1:0
11:00Liefering (Aut) - Graficar Beograd (Srb) 2:3
11:00Sigma Ołomuniec (Cze) - Kvitkovice (Cze) 4:0
11:30Lille (Fra) - Club Brugge (Bel) 1:0
12:00Górnik Zabrze (Pol) - Podbeskidzie B-B (Pol) 1:0
13:00Bohemians 1905 B (Cze) - Dukla Praga (Cze) 2:6
13:00Polonia Warszawa (Pol) - Unia Skierniewice (Pol) 2:0
13:30Eintracht Frankfurt (Ger) - Sandhausen (Ger) 5:1
14:00OdwołaneBraunschweig (Ger) - SpVgg Bayreuth (Ger) -:-
14:00Grasshopper II (Sui) - Schaffhausen (Sui) 3:3
14:00LASK (Aut) - Admira (Aut) 2:1
14:00RB Lipsk (Ger) - Horsens (Den) 2:1
14:00Ried (Aut) - Czeskie Budziejowice (Cze) 3:3
14:00Sivasspor (Tur) - Partizani (Alb) 2:0
14:00Zilina (Svk) - Povazska Bystrica (Svk) 3:0
14:30Grasshoppers (Sui) - Altach (Aut) 4:1
15:00Blackburn (Eng) - Hearts (Sco) 4:0
15:00Hannover (Ger) - Hertha Berlin (Ger) 1:2
15:00OdwołaneMonaco (Fra) - Cercle Brugge (Bel) -:-
15:00Rapid Wiedeń (Aut) - First Vienna (Aut) 4:1
15:00St. Polten (Aut) - Hartberg (Aut) 1:1
16:00OdwołaneBrno B (Cze) - Znojmo (Cze) -:-
17:00OdwołaneAustria II (Aut) - Traiskirchen (Aut) -:-
17:00Besiktas (Tur) - Karagumruk (Tur) 1:1
17:00Wolfsberger (Am) (Aut) - Sturm Graz (Am) (Aut) 1:5
18:30OdwołaneWiener (Aut) - Floridsdorfer AC (Aut) -:-
20:30Stoke (Eng) - Nottingham (Eng) 2:1

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety

20:40Śląsk Wrocław K (Pol) - Hradec Kralove K (Cze) 7:0

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Kagera Sugar - Ihefu 2:0
14:00Singida Big Star - Namungo 3:0

TOGO: Championnat National

16:00Binah - Semassi 0:0

TURCJA: 1. Lig

18:00Eyupspor - Tuzlaspor 2:0

TURKMENISTAN: Yokary Liga

11:00FC Asgabat - Merw 2:1
11:00Nebitci - Kopetdag Asgabat 1:2

UGANDA: Premier League

12:00Onduparaka FC - Kampala City 0:2
14:00BUL - Wakiso Giants 2:1
14:00Express - Arua Hill 0:1
14:00URA SC - Blacks Power 0:0

UKRAINA: Premier League

12:00Ch. Odessa - Kryvbas 0:1

WALIA: Cymru Premier

20:45Airbus - Connah's Q. 1:2
20:45Bala Town - Flint 1:0
20:45Caernarfon - Newtown 2:3
20:45Haverfordwest - Penybont 2:1
20:45Pontypridd - Cardiff Metropolitan 0:1
20:45TNS - Aberystwyth 11:0

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

16:30Bouake - Bassam 0:1
19:00San Pedro - ES Bafing 4:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.