REFRESH

Piłka nożna » 01.12.2022 » Wszystkie mecze

ŚWIAT: Mistrzostwa Świata

16:00Chorwacja - Belgia 0:0
16:00Kanada - Maroko 1:2
20:00Japonia - Hiszpania 2:1
20:00Kostaryka - Niemcy 2:4

ANGOLA: Girabola League

15:00Sagrada - Cuando Cubango 1:0

ARMENIA: First League

11:00Ararat 2 - Shirak 2 2:1
11:00Ararat-Armenia 2 - Pyunik 2 2:1
11:00Lernayin Artsakh 2 - Urartu 2 1:2
11:00West Armenia - Alashkert 2 5:0

AZERBEJDŻAN: First Division

11:00Gabala 2 - Sabail 2 1:1
12:00Araz - Lokbatan 2:0
12:00Moik Baku - Energetik Mingechevir 3:2

BAHRAJN: Premier Liga

15:30Al-Budaiya - Al-Rifaa 0:2
16:30Bahrain SC - Al-Muharraq 0:0
18:30Sitra - Al-Hidd 2:2

BENIN: Ligue 1

16:00Dynamo Parakou - Real Sport 0:0
16:00Requins - Police 4:0

BOLIWIA: Division Profesional - Baraż o utrzymanie

00:00U. Sucre - Libertad Gran Mamore 0:3

BUŁGARIA: Parva Liga

14:00Ludogorets - Levski 0:0

BUŁGARIA: Third League - South-West

13:00Balkan Botevgrad - Chavdar Etropole 3:2
13:00Oborishte - Levski II 1:0
13:00Septemvri Sofia 2 - Marek 2:2

BUŁGARIA: Puchar

11:00Septemvri Sofia - CSKA Sofia 1:2

CHINY: Super Liga

12:00Chengdu Rongcheng - Guangzhou FC 2:0
12:30Meizhou Hakka - Shanghai Shenhua 0:1

CYPR: Puchar Cypru

18:00Omonia - Karmiotissa 2:1

EGIPT: Pierwsza liga

13:45Aswan SC - Pharco 1:0
13:45El Daklyeh - Future FC 0:1
18:00Zamalek - Al Masry 2:2

EGIPT: Division 2 - Group A

13:30Asyut Petroleum - La Viena 1:0
13:30El Gounah - Asmant Asyut 4:1
13:30Nasr Taadeen - El Madina El Monowara 3:1
13:30Shoban Moslemen Qena - Al Aluminium 1:2
13:30Tamya - Dayrout 2:1
13:30Telephonaat Beni Suef - El Minya 2:1

EGIPT: Division 2 - Group B

13:30Telecom Egypt - Tersana 3:1

ETIOPIA: Premier League

14:00Legetafo Legedadi - Ethiopia Bunna 2:2
17:00Arba Menche - Adama City 1:0

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play Offy

22:00Deportivo Achuapa - Antigua 1:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Play Offy

02:30Victoria - Motagua 0:0
22:05Marathon - Olimpia 1:3

INDIE: ISL

15:00Mumbai City - Goa 4:1

INDIE: I-League

09:30Real Kashmir - TRAU FC 3:2
09:30Sreenidi Deccan - Mohammedan 4:3

INDONEZJA: Liga 1

10:00PrzełożonePersita - Persebaya -:-
14:30PrzełożoneMadura United - Persib -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

00:30America De Cali - Aguilas 1:1
00:30Pasto - Ind. Medellin 0:0
02:35Junior - Pereira 0:2
02:35Santa Fe - Millonarios 1:1

KONGO: Ligue 1

14:00Cheminots - Kondzo 1:0
14:00Juk - Patronage Sainte-Anne 0:1
15:00Leopard - Diables Noirs 1:1
16:00JS Talangai - V. Club Mokanda 0:0
16:00Nathalys - Etoile du Congo 0:1

KOSTARYKA: Copa Costa Rica

01:00Herediano - Puntarenas FC 1:0

MALI: Premiere Division

17:00Yeelen - Stade Malien 0:2

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

00:00Juventus Managua - Ocotal 9:0
03:00UNAN-Managua - Managua FC 1:3

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Ferretti U20 4:2
23:00Esteli U20 - Matagalpa U20 3:0

OMAN: Professional League

13:35Al Orouba - Sohar 0:1
15:45Al-Rustaq - Dhofar 0:1

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

13:00Polonia Warszawa U19 - Lech Poznań U19 2:0

PORTUGALIA: Puchar Ligi

13:45Academico Viseu - Estoril 3:2
18:00Maritimo - Rio Ave 0:1
21:45Guimaraes - BSAD 2:2

RUMUNIA: Liga 1

18:00Botosani - FCSB 2:3

RUMUNIA: Liga 2

14:00Steaua Bucuresti - FC Buzau 1:1

RUMUNIA: Romanian Cup Women

12:00Farul Constanta K - FCSB K 11:0

SESZELE: First Division League

13:00Revengers - Cote d'Or 0:3
15:00Red Star - Bel Air 2:1

SŁOWENIA: Prva Liga

18:00O. Ljubljana - Celje 0:0

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

11:00Węgry U17 - Włochy U17 0:1

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

09:30H. Tel Aviv (Isr) - Maccabi Bnei Raina (Isr) 1:1
11:00Panathinaikos (Gre) - H. Beer Sheva (Isr) 3:1
13:00Aarhus (Den) - Fredericia (Den) 0:1
13:00Lyngby (Den) - Odense (Den) 1:2
14:30BW Linz (Aut) - Tirol (Aut) 4:3
15:00Arezzo (Ita) - Fiorentina (Ita) 1:4
16:00Huddersfield (Eng) - Olympiakos (Gre) 0:2
17:30AEL Limassol (Cyp) - PAOK (Gre) 0:3
19:30Lyon (Fra) - Leuven (Bel) 5:3

TAJLANDIA: Thai FA Cup

11:00Lamphun Warrior - Prachuap 2:1

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Kinondoni MC - Mbeya City 1:1

UKRAINA: Premier League

12:00FK Zoria Ługańsk - Kołos Kowaliwka 2:2

UKRAINA: Youth League

10:00Ch. Odessa U19 - Kryvbas 2020 U19 2:0

WŁOCHY: Serie C - Group A

18:00Arzignano - Pro Vercelli 1:1
20:00Trento - L.R. Vicenza 0:1

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

16:30SOL - ASEC Mimosas 1:1
16:30Sporting Gagnoa - Academie de FAD 1:1
19:00Stade d Abidjan - SO Armee 1:3

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.