Piłka nożna » 22.03.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje - pierwsza runda
20:00Anguilla - Turks i Caicos 0:022:00Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych - Brytyjskie Wyspy Dziewicze 1:1
AFRYKA: Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje - Runda wstępna
19:00Czad - Mauritius 1:020:00Wyspy Św. Tomasza i Książęca - Sudan Południowy 1:1
AFRYKA: African Games - Play Offy
18:00Senegal U20 - Kongo U20 2:021:30Ghana U20 - Uganda U20 1:0
AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Championship Kobiety U17
00:30Ekwador U17 K - Urugwaj U17 K 4:000:30Paragwaj U17 K - Chile U17 K 1:0
00:30Argentyna U17 K - Wenezuela U17 K 0:0
00:30Brazylia U17 K - Kolumbia U17 K 4:1
AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Liga Narodów CONCACAF - Liga A - Play Offy
00:00USA - Jamajka 3:1aet03:15Panama - Meksyk 0:3
ANGLIA: Premier League 2
20:00Middlesbrough U21 - Newcastle U21 3:220:00Sunderland U21 - Leicester U21 4:2
ANGLIA: Professional Development League
12:00Sheffield Wed U21 - QPR U21 3:113:00Burnley U21 - Bournemouth U21 3:1
14:00Charlton U21 - Colchester U21 1:2
ANGLIA: Women's National League North
20:45Wolverhampton K - West Brom K 2:0ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional
23:00San Lorenzo - Godoy Cruz 1:0ARGENTYNA: Torneo Federal
20:00Kimberley - Cipolletti 2:0ARGENTYNA: Primera C - Apertura
19:30PrzełożoneClaypole - Atlas -:-19:30Juventud Unida S. M. - Def. de Cambaceres 1:2
19:30Lugano - Argentino de Rosario 0:2
19:30Puerto Nuevo - Real Pilar 2:2
19:35Deportivo Muniz - Yupanqui 2:1
ARGENTYNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:15Social Atletico Television - Deportivo Camioneros 2:6ARGENTYNA: Copa Argentina
00:00Racing Club - San Martin Burzaco 3:019:00Newells Old Boys - Midland 2:0
21:15Independiente - Laferrere 3:0
ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda
01:00Boca Juniors 2 - Sarmiento Junin 2 3:219:00Barracas Central 2 - River Plate 2 0:4
19:00San Lorenzo 2 - Ind. Rivadavia 2 1:0
19:00Velez Sarsfield 2 - Argentinos Jrs 2 1:1
ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura
18:00Excursionistas K - Boca Juniors K 0:819:00Huracan K - Newells Old Boys K 0:1
AUSTRALIA: NPL NSW
09:30Manly Utd - Sydney Olympic 0:2AUSTRALIA: NPL South Australian
10:00South Adelaide - Adelaide Croatia Raiders 3:410:15NE Metrostars - Modbury 1:1
10:45Adelaide City - FK Beograd 0:1
10:45Adelaide Comets - Para 3:1
AUSTRALIA: NPL Victoria
09:30Melbourne Knights - Hume City 2:509:30St Albans - Manningham United Blues 2:1
10:00Green Gully - Dandenong 1:1
10:30Oakleigh - South Melbourne 0:0
AUSTRALIA: NPL Western Australia
12:00Perth SC - Stirling Macedonia 2:3AUSTRALIA I OCEANIA: OFC Nations Cup - Kwalifikacje
23:00Samoa - Wyspy Cooka 1:0AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód
19:00Marchfeld - Wiener Viktoria 4:019:00Neusiedl - Donaufeld Wien 0:2
19:30Favoritner - Kremser 1:0
19:30TWL Elektra - SV Oberwart 0:0
19:30Wiener - Austria (Am) 3:0
AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna
19:00Allerheiligen - SPG Wels 1:119:00Deutschlandsberger - Union Gurten 1:1
19:00Vocklamarkt - Weiz 0:1
19:00Voitsberg - Gleisdorf 1:1
19:00Vorwarts Steyr - Bad Gleichenberg 3:2
19:00Weindorf St. Anna - Ried (Am) 3:1
19:00Wolfsberger (Am) - Wallern/St Marienkirchen 2:2
AUSTRIA: Karnten
18:30St. Jakob/Ros - ATSV Wolfsberger 2:518:30Treibach - A. Klagenfurt (Am) 2:0
AUSTRIA: Niederosterreich
19:00St. Polten (Am) - Rohrbach 2:019:30Korneuburg - Haitzendorf 4:0
19:30Kottingbrunn - St. Peter in der Au 2:0
19:30Langenrohr - Ortmann 3:1
19:30Waidhofen/Thaya - Zwettl 0:1
20:00Warth - Schrems 0:0
AUSTRIA: Oberosterreich
18:00Leonfelden - SPG Wels II 6:019:00Edelweiss - ASK St.Valentin 3:2
19:30Ostermiething - Dietach 1:1
AUSTRIA: Salzburg
19:00SAK 1914 - Seekirchen 1:319:00Strasswalchen - Thalgau 0:0
19:00UFC Hallein - Adnet 5:1
AUSTRIA: Steiermark
19:00Furstenfeld - Kalsdorf 2:319:00Heiligenkreuz - Koflach 0:0
19:00Hohenhaus Schladming - Tillmitsch 1:1
19:00Ilzer SV - Weinland Gamlitz 0:3
19:00Lafnitz (Am) - UFC Fehring 3:1
19:00Stadtwerke Bruck/Mur - Lebring 1:0
19:00SV Union Gnas - SV Frauental 0:1
AUSTRIA: Tirol
19:30SV Worgl - Kitzbuhel 2:4AUSTRIA: Wien
18:00Mannsworth - Sportunion Mauer 1:118:30SV Donau - Simmeringer 1:0
BELGIA: Super League Women - Runda przegranych
20:00Charleroi K - Femina Woluwe K 2:1BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety
13:00FK Witebsk K - FC Gomel K 3:0BRAZYLIA: Amapaense
00:00Ypiranga AP - Santos AP 0:100:00Trem - Oratorio 2:0
BRAZYLIA: Amazonense - druga runda
20:45Atletico Rio Negro - Princesa do Solimoes 1:4BRAZYLIA: Brasiliense - Play Offy
00:30Brasiliense - Capital 1:3BRAZYLIA: Catarinense - Play Offy
00:30Barra FC - Criciuma 2:1BRAZYLIA: Mineiro - Baraż o utrzymanie
00:00Patrocinense - Ipatinga 0:3BRAZYLIA: Copa Alagoas - Play Offy
00:00Coruripe - SC Penedense 0:0BRAZYLIA: Copa Verde
01:00Manaus - Paysandu 1:0BRAZYLIA: Copa do Nordeste
23:00Itabaiana - Maranhao 3:423:00Treze - Botafogo PB 0:0
BRAZYLIA: Capixaba U20
19:00Capixaba SC U20 - Vitoria ES U20 3:319:00Rio Branco ES U20 - Desportiva Ferroviaria U20 3:2
BRAZYLIA: Catarinense U20
19:00Criciuma U20 - Figueirense U20 3:1BRAZYLIA: Goiano U20
19:30Aparecida EC U20 - Atletico GO U20 2:119:30Cerrado EC U20 - Aparecidense U20 1:2
19:30Goias U20 - Royal U20 1:1
19:30Guanabara City U20 - Vila Nova U20 2:2
19:30Itaberai U20 - Guapo M19 U20 1:1
19:30Jataiense U20 - Trindade U20 0:2
BRAZYLIA: Paranaense U20 - pierwsza runda
19:30Gremio Maringa U20 - Athletico-PR U20 0:6BRAZYLIA: Brasileiro Women
23:30Corinthians K - America Mineiro K 4:123:00Sao Paulo K - Ferroviaria K 1:1
CHILE: Primera División
23:00U. Calera - U. Catolica 0:0CHILE: Segunda Division
22:00Deportes Rengo - General Velasquez 0:1CHORWACJA: Prva NL
15:30Sesvete - Orijent 2:2CHORWACJA: Druga NL
15:30Dragovoljac - Marsonia 1:2CZAD: Premiere Division - LPFN
16:00As Dgssie - Elect Sport 0:0CZECHY: CFL - Group B
14:00Hradec Kralove B - Pardubice B 2:418:00Usti n. L. - Liberec B 2:0
CZECHY: MSFL
16:00Zlinsko - Bohunice 0:117:00Hlucin - Blansko 1:4
CZECHY: Dywizja E
18:30Batov - Nove Sady 3:3CZECHY: Plzensky KP
18:00Petrin Plzen B - Plzen-Cernice 6:2CZECHY: Zlinsky KP
18:00Luhacovice - Nevsova 2:1DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
14:30PrzełożoneTshinkunku - Simba -:-EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda
01:00Emelec - Delfin 2:0EUROPA: Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje
12:30Białoruś U21 - Grecja U21 1:013:00Azerbejdżan U21 - Anglia U21 1:5
15:00Czarnogóra U21 - Armenia U21 0:0
17:00Albania U21 - Finlandia U21 0:0
18:00Niemcy U21 - Kosowo U21 0:0
18:00San Marino U21 - Irlandia U21 0:7
18:00Słowenia U21 - Bośnia i Hercegowina U21 3:0
18:15Włochy U21 - Łotwa U21 2:0
19:00Walia U21 - Litwa U21 2:1
19:30Luksemburg U21 - Serbia U21 1:1
EUROPA: Elite League U20
17:45Polska U20 - Anglia U20 1:5FRANCJA: National
19:30Epinal - Dijon 1:119:30GOAL FC - Villefranche 1:0
19:30Martigues - Avranches 2:0
19:30Nimes - Marignane GCB 1:1
19:30Orleans - Cholet 1:2
19:30Red Star - Nancy 1:1
19:30Rouen - Le Mans 0:1
19:30Sochaux - Chateauroux 0:2
FRANCJA: National 2 - Group B
19:00Les Herbiers - La Roche 1:219:30Bergerac - Romorantin 4:3
20:00Angouleme - Trelissac 1:1
FRANCJA: National 2 - Group C
19:00Stade Briochin - Saint-Malo 0:0FRANCJA: National 2 - Group D
19:00Bourg en Bresse - Macon 3:0FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety
21:00Fleury 91 K - Paris FC K 2:1HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11
20:00Mallorca B - Binissalem 4:0HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15
20:00Lagunak - Beti Kozkor 0:1HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety
18:45Telstar K - Sittard K 0:8INDIE: I-League
11:00Namdhari - Rajasthan United 2:014:30Inter Kashi - Lajong 2:1
INDIE: IWL Women
11:00Sethu K - HOPS K 3:1IRLANDIA: Dywizja 1
20:45Athlone - Longford 3:320:45Bray - Wexford 3:4
20:45Cobh Ramblers - UC Dublin 1:2
20:45Finn Harps - Kerry 0:0
20:45Treaty United - Cork City 0:0
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL
20:45Portadown - Bangor FC 2:1IZRAEL: 2 Liga
14:00Bnei Yehuda - Hapoel Afula 4:214:00H. Ironi Rishon - Hap. Ramat Gan 2:1
14:00Hapoel Umm al-Fahm - MS Kafr Qasim 1:0
14:00Ramat Hasharon - Nof Hagalil 1:1
IZRAEL: Liga Alef North
10:30M. Kiryat Ata-Bialik - Hapoel Kafr Kanna 1:011:40H. Raanana - Maccabi Nujeidat Ahmad 4:0
12:30Tayibe - Kiryat Yam 1:2
12:45Tzeirei Kafr Kanna - Ironi Baka 1:3
13:15Hapoel Bnei Zalfa - H. Migdal HaEmek 4:1
13:30Hapoel Bueine - Hapoel Kaukab 1:1
IZRAEL: Liga Alef South
10:45H. Marmorek - SC Dimona 3:211:00H. Bikat Hayarden - Hapoel Kfar Shalem 0:3
11:35Agudat Sport Ashdod - M. Ironi Kiryat Malachi 0:1
11:45Maccabi Yavne - Ironi Modiin 0:2
12:15Holon Yermiyahu - M. Ironi Ashdod 0:0
12:30H. Herzliya - Shimshon Kafr Qasim 5:0
KAMERUN: Elite One - Grupa spadkowa
14:00Aigle Royal - Les Astres 2:216:00Avion Academy - Union Douala 0:1
KAZACHSTAN: Puchar Kazachstanu - Play Offy o awans
09:00Taraz - Jas Qyran 1:0aetKOLUMBIA: Primera A - Apertura
00:10Patriotas - Junior 1:0KOLUMBIA: Copa Colombia
02:00Once Caldas - Bogota 4:1KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura
01:00Jaco - Quepos Cambute 1:203:00Cofutpa - ADR Jicaral 1:1
LIBAN: Pierwsza Liga - Runda przegranych
13:15Tadamon - Al Ghazieh 2:1LIBAN: Lebanese Cup
13:30Shabab Baalbeck - Bourj FC 0:3LITWA: I Lyga
17:00Babrungas - Siauliai 2 3:217:00Nevezis Kedainiai - FK Panevezys 2 1:0
18:00Neptunas - Żalgiris Kowno 2 2:1
MAKAO: Elite League
12:00Chao Pak Kei - Tak Chun Ka I 7:014:00Hang Sai - Cheng Fung 1:3
MALI: Premiere Division
17:15CO Bamako - AS Police 1:2MAROKO: Botola Pro
23:00Mouloudia Oujda - Wydad 0:2MAURITIUS: Super League
15:30Riviere Du Rempart - Grande Riviere 0:0MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Celaya - Atl. Morelia 1:2MEKSYK: Liga Premier Serie A
00:00Inter Playa Del Carmen - Cafetaleros 3:1NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia
19:00FC 08 Homburg - VfB Stuttgart II 1:2NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria
19:00Bayern Monachium II - Augsburg II 0:019:00Buchbach - 1. FC Nürnberg II 1:3
NIEMCY: Oberliga Hamburg
19:15Wandsbeker Concordia - TSV Buchholz 08 6:219:30Harksheide - HEBC Hamburg 0:2
NIEMCY: Oberliga Bremen
19:30Oberneuland - Komet Arsten 4:1NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:00Cosmos Koblenz - Worms 4:119:30Morlautern - Auersmacher 3:2
20:00Waldalgesheim - Karbach 1:0
NIEMCY: Oberliga Bayern Nord
19:00ATSV - Hankofen-Hailing 0:119:00Kornburg - Feucht 6:1
NIEMCY: Oberliga Bayern Süd
19:00Erlbach - Dachau 3:0NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg
19:00Grossaspach - Mutschelbach 5:1NIEMCY: Bundesliga - Kobiety
18:30Freiburg K - Hoffenheim K 2:4NIGERIA: NNL
15:00Kebbi - Adamawa Utd 1:115:00Madiba - Dakkada FC 2:1
15:00Sporting Supreme - City FC Abuja 4:0
15:00Stormers - Edel 2:0
NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura
01:00UNAN-Managua - Jalapa 0:1NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
02:00Diriangen U20 - Esteli U20 2:2NORWEGIA: OBOS Supercup - Play Offy
19:30Skeid - Frigg 2:0NORWEGIA: Nasjonal U19 CL
13:15Tromso U19 - Stabaek U19 2:1PERU: Liga Women
21:00AD Cantolao K - Killas K 1:2POLSKA: II Liga
19:00Skra Częstochowa - Chojniczanka 0:020:00Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 1:0
POLSKA: III Liga - Grupa I
18:00Broń Radom - Pelikan Łowicz 0:1POLSKA: III Liga - Grupa II
15:00Gedania Gdańsk - Wikęd Luzino 1:1POLSKA: Centralna Liga Juniorów
11:00Arka Gdynia U19 - Lech Poznań U19 3:1RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3
14:00Calarasi - Gloria Baneasa 2:014:00Inainte Modelu - LPS HD Clinceni 1:3
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4
14:00CS Din. Bucuresti - Moreni 1:014:00FC Pucioasa - Paulesti 3:2
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8
14:00Avantul Periam - Teuz Cermei 2:0RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9
14:00Avantul Reghin - Viitorul Cluj 2:014:00Targu Mures 1898 - Industria Galda 0:0
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10
14:00Baia Mare - Sanatatea Cluj 2:0SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
15:00Studentski Grad - Buducnost Dobanovci 1:0SIERRA LEONE: Premier League
17:15PrzełożoneReal Republicans - Bhantal -:-17:30Freetown City - Real Republicans 1:2
SŁOWENIA: 2. SNL
15:00Tabor Sezana - Nafta 0:420:15Gorica - NK Krka 2:0
SŁOWENIA: 3. SNL - East
19:00Krsko - Dobrovce 6:0SYRIA: Syria Cup
13:00Al Taliya - Foutoua 0:213:00Al Wahda - Wathbah 3:1
13:00Hottin - Al-Ittihad Aleppo 3:1
13:00Tishreen - Al Shahba 5:0
ŚWIAT: Mecze towarzyskie
23:00Maroko U20 - Anglia U19 1:123:00Urugwaj U20 - Rosja U21 0:1
01:30Gwatemala - Ekwador 0:2
02:30Belize - Portoryko 1:1
10:00Rosja U16 - Burkina Faso U17 1:0
10:30Republika Środkowoafr. - Bhutan 6:0
11:00Madagaskar - Burundi 1:0
11:20Japonia U23 - Mali U23 1:3
12:30Chorwacja U18 - Arabia Saudyjska U18 3:0
13:00Anglia U18 - Niemcy U18 0:0
14:00Botswana - Rwanda 0:0
14:00Bułgaria - Tanzania 1:0
14:00Zimbabwe U20 - Kenia U20 1:3
14:30Cypr U21 - Szwecja U21 1:6
14:30Indonezja U20 - Chiny U20 1:1
15:00Malezja U23 - Indie U23 2:1
15:00Niemcy U20 - Francja U20 3:1
15:00Tunezja U17 - Maroko U17 0:1
15:30Finlandia U18 - Szwajcaria U18 3:0
15:30Macedonia Północna - Mołdawia 1:1
15:30Węgry U20 - Islandia U20 4:0
16:00Belgia U18 - Walia U18 1:0
16:00Szwecja U18 - Rumunia U18 1:0
16:00USA U23 - Gwinea U23 3:0
16:15Sri Lanka - Papua Nowa Gwinea 0:0
17:00Armenia - Kosowo 0:1
17:00Azerbejdżan - Mongolia 1:0
17:00Ghana - Nigeria 1:2
18:00Liechtenstein - Wyspy Owcze 0:4
18:00Niemcy U16 - Włochy U16 3:0
18:00Norwegia - Czechy 1:2
18:30Czechy U18 - Holandia U18 3:4
18:30Francja U23 - Wybrzeże Kości Słoniowej U23 3:2
18:30Portugalia U18 - Gruzja U18 4:0
18:30Turcja U21 - Gruzja U21 2:1
19:00Ukraina U21 - Maroko U23 1:0
19:30Malta U19 - Albania U19 2:2
20:00Bermudy - Brunei 2:0
20:00Kambodża - Gwinea Równikowa 0:2
20:30Austria U21 - Dania U21 1:1
20:30Senegal - Gabon 3:0
20:45Albania - Chile 0:3
20:45Holandia - Szkocja 4:0
20:45Rumunia - Irlandia Północna 1:1
20:45Węgry - Turcja 1:0
21:00Egipt - Nowa Zelandia 1:0
21:30Hiszpania - Kolumbia 0:1
22:00Algieria - Boliwia 3:2
22:00Komory - Uganda 4:0
22:00Maroko U18 - Dania U18 0:2
23:00Burkina Faso - Libia 1:2
23:00Maroko - Angola 1:0
23:00Mauretania - Mali 0:2
23:00Niger - Togo 1:2
23:00Sudan - Gwinea-Bissau 1:0
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
09:00Dynamo Brześć (Blr) - Niva Dolbizno (Blr) 4:010:00Septemvri Sofia (Bul) - Strumska Slava (Bul) 1:0
11:00Cadiz (Esp) - Como (Ita) 1:1
11:00Hartberg (Aut) - Lafnitz (Aut) 4:0
11:00Zagłębie Sosnowiec (Pol) - Karwina (Cze) 0:1
11:00Zizkov (Cze) - Jihlava (Cze) 4:1
11:30Widzew Łódź (Pol) - Górnik Łęczna (Pol) 4:2
12:00GKS Katowice (Pol) - Podbeskidzie B-B (Pol) 1:0
12:00Hacken (Swe) - Naestved (Den) 5:1
12:00Slavia Sofia (Bul) - Botev Vratsa (Bul) 1:3
12:30Vasas (Hun) - Siofok (Hun) 1:1
12:30Wisła Kraków (Pol) - Stal Rzeszów (Pol) 1:2
13:00Botev Plovdiv (Bul) - Maritsa Plovdiv (Bul) 1:0
13:00Kosice (Svk) - Nyiregyhaza (Hun) 0:0
13:00Smorgonie (Blr) - Molodechno (Blr) 0:0
13:30Etar (Bul) - Litex Lovech (Bul) 1:1
14:00Altach (Aut) - Wil (Sui) 1:3
14:00Djurgarden (Swe) - Örebro (Swe) 5:0
14:00Luzern (Sui) - Sion (Sui) 2:1
14:30Grazer (Aut) - A. Klagenfurt (Aut) 2:2
15:00Kazań (Rus) - Aktobe (Kaz) 1:1
16:301. FC Koeln (Ger) - Breidablik (Ice) 2:2
16:30Levanger (Nor) - Ranheim (Nor) 3:0
16:30Pari NN (Rus) - Znamya Truda (Rus) 1:0
17:00CSKA Moskwa (Rus) - Bunyodkor (Uzb) 2:1
17:00Mariehamn (Fin) - TPS Turku (Fin) 1:3
17:30Zrinjski (Bih) - Hajduk Split (Cro) 1:1
18:00OdwołaneBrodd (Nor) - Sola (Nor) -:-
18:00Brodd (Nor) - Vidar (Nor) 3:1
18:00Elfsborg (Swe) - Halmstad (Swe) 4:0
19:00Bałtika (Rus) - Dynamo Mińsk (Blr) 3:1
19:00Naxxar (Mlt) - Floriana (Mlt) 3:9
00:00Ind. Rivadavia (Arg) - River Plate (Arg) 4:0
TAJLANDIA: Thai League 2
13:00Chainat - Samut Prakan City 0:0UKRAINA: Persha Liga - Grupa - awans
12:00Prykarpattia - Inhułeć 0:1UKRAINA: Persha Liga - Grupa spadkowa
11:00Hirnyk-Sport - Nyva Ternopil 0:1UKRAINA: Druha Liga
13:00Zvyagel - Kremin 2 2:0URUGWAJ: Segunda Division - Torneo Competencia
20:30Uruguay Montevideo - Sud America 1:0USA: US Open Puchar
00:00Steel City - Michigan Stars 0:100:30Carolina Core - Northern Virginia 3:2
00:30Chattanooga Red Wolves - Brockton United 4:2aet
00:30Crown Legacy - SC United Heat 0:1
00:30Motown - New York City II 0:3
00:30Vereinigung - Charlotte Independ. 0:2
00:30Western Mass Pioneers - Union Omaha 0:4
01:30Lubbock Matadors - Arizona Monsoon 2:1aet
02:30Colorado Rapids 2 - Azteca 3:0
03:30Ventura County - Irvine Zeta 2 2:1
WALIA: Cymru South
20:30Ammanford - Llanelli 1:320:30Taffs Well - Caerau Ely 1:2
WENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:00Universidad Central - Portuguesa 1:0WENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
21:00Yaracuyanos - Urena 2:100:00Fundacion AIFI - Miranda 0:0
WŁOCHY: Serie C - Group B
20:45Sestri Levante - Gubbio 3:1Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.