Piłka nożna » Jutro » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
ANGLIA: Premier League
13:30Newcastle - West Ham -:-16:00Bournemouth - Everton -:-
16:00Chelsea - Burnley -:-
16:00Nottingham - Crystal Palace -:-
16:00Sheffield Utd - Fulham -:-
16:00Tottenham - Luton -:-
18:30Aston Villa - Wolves -:-
21:00Brentford - Manchester Utd -:-
FRANCJA: Ligue 1
17:00Metz - Monaco -:-21:00Lyon - Reims -:-
HISZPANIA: LaLiga
14:00Getafe - Sevilla -:-16:15Almeria - Osasuna -:-
18:30Valencia - Mallorca -:-
21:00Barcelona - Las Palmas -:-
NIEMCY: Bundesliga
15:30B. Moenchengladbach - SC Freiburg -:-15:30Bayer Leverkusen - TSG Hoffenheim -:-
15:30Eintracht Frankfurt - 1. FC Union Berlin -:-
15:30RB Lipsk - 1. FSV Mainz 05 -:-
15:30Werder Brema - VfL Wolfsburg -:-
18:30Bayern Monachium - Borussia Dortmund -:-
POLSKA: PKO BP Ekstraklasa
12:30Raków Częstochowa - Ruch Chorzów -:-15:00Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź -:-
17:30Piast Gliwice - Śląsk Wrocław -:-
20:00Pogoń Szczecin - Cracovia -:-
POLSKA: Fortuna 1 Liga
12:40Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna -:-15:00Miedź Legnica - Arka Gdynia -:-
17:30Chrobry Głogów - Wisła Kraków -:-
20:00Podbeskidzie B-B - Bruk-Bet T. -:-
WŁOCHY: Serie A
12:30Napoli - Atalanta -:-15:00Genoa - Frosinone -:-
15:00Torino - Monza -:-
18:00Lazio - Juventus -:-
20:45Fiorentina - AC Milan -:-
AFRYKA: CAF Liga Mistrzów - Play Offy
14:00Mazembe - Petro -:-19:00Young Africans - Mamelodi -:-
22:00Esperance Tunis - ASEC Mimosas -:-
ALBANIA: Super Liga
15:00Laci - Partizani -:-18:00Din. Tirana - Skenderbeu -:-
ALGIERIA: Ligue 2
15:30Eulma - Batna -:-15:30Guir Abadla - RC Kouba -:-
15:30Harrach - Khroub -:-
15:30JSM Tiaret - El Khemis -:-
15:30Kolea - Widad Adabi de Boufarik -:-
15:30Medea - Arba -:-
15:30Mlila - Khemis El Khechna -:-
15:30MSP Batna - Ghozlane -:-
15:30Ouargla - Chelghoum -:-
15:30Oued Sly - ASM Oran -:-
15:30Telaghema - Olympique Magrane -:-
15:30Temouchent - GC Mascara -:-
15:30WA Mostaganem - SC Mecheria -:-
ALGIERIA: Puchar Algierii
15:00Azazga - Tlemcen -:-15:00Ben Aknoun - Djijel -:-
15:30Khenchela - MC Algier -:-
ANGLIA: NPL Premier Division
16:00Atherton - Basford -:-16:00Bamber Bridge - Gainsborough -:-
16:00Guiseley - Lancaster -:-
16:00Ilkeston - Bradford PA -:-
16:00Macclesfield - FC United -:-
16:00Matlock - Marine -:-
16:00Morpeth - Warrington Rylands -:-
16:00Stafford - Workington -:-
16:00Worksop - Hyde -:-
ANGLIA: Southern League Central Division
16:00Alvechurch - Mickleover -:-16:00Coalville - Bromsgrove -:-
16:00Kettering - Barwell -:-
16:00Leamington - Halesowen -:-
16:00Leiston - Berkhamsted -:-
16:00Stamford - Royston -:-
16:00Stourbridge - Stratford -:-
16:00Sudbury - St. Ives -:-
ANGLIA: Southern League South Division
16:00Hanwell Town - Didcot -:-16:00Hendon - Beaconsfield Town -:-
16:00Sholing - Plymouth Parkway -:-
16:00Swindon S - Salisbury -:-
16:00Tiverton - Merthyr Town -:-
16:00Winchester - Dorchester -:-
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
16:00Bognor Regis - Enfield Town -:-16:00Cheshunt - Horsham FC -:-
16:00Dulwich Hamlet - Billericay -:-
16:00Hornchurch - Wingate & Finchley -:-
16:00Kingstonian - Hashtag -:-
16:00Potters Bar - Margate -:-
16:00Whitehawk - Canvey Island -:-
ANGLIA: Premier League Cup - Play Offy
14:00Leeds U21 - Chelsea U21 -:-ANGLIA: Akademicy U18
12:00Arsenal U18 - Fulham U18 -:-13:00Leicester U18 - Reading U18 -:-
14:00West Brom U18 - Crystal Palace U18 -:-
ANGLIA: Women’s Super League
13:30Aston Villa K - Leicester K -:-13:30Liverpool K - Manchester City K -:-
ANGOLA: Girabola League
15:00Libolo - Wiliete -:-15:00Uniao de Malanje - Sao Salvador -:-
15:30Interclube - Desportivo Huila -:-
16:00Sagrada - Santa Rita -:-
ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
21:00Garden Stars - All Saints Utd. -:-23:00Parham - Greenbay Hoppers -:-
ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga
20:00Al Nassr Riyadh - Al Taee -:-20:00Al Riyadh - Abha -:-
20:00Al Shabab - Al-Hilal -:-
20:00Al Wehda - Al Fateh -:-
ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional
00:30Huracan - River Plate -:-21:00Boca Juniors - San Lorenzo -:-
23:00Central Cordoba - Racing Club -:-
ARGENTYNA: Primera Nacional
23:05Agropecuario - Quilmes -:-17:05Arsenal Sarandi - Chacarita Juniors -:-
19:00Gimnasia Mendoza - Colon -:-
20:00Almagro - Atl. Rafaela -:-
20:00Temperley - Defensores Unidos -:-
20:00Tristan Suarez - Ferro -:-
ARGENTYNA: Torneo Federal
20:00Deportivo Rincon - Kimberley -:-20:30Argentino MM - Ciudad Bolivar -:-
20:30Crucero del Norte - Sarmiento Resistencia -:-
20:30Villa Mitre - Sansinena -:-
23:00Santamarina - Germinal -:-
23:00Union Sunchales - Sarmiento de La Banda -:-
ARGENTYNA: Primera B - Apertura
19:30Acassuso - Villa Dalmine -:-19:30Argentino de Merlo - Fenix -:-
19:30Colegiales - Deportivo Merlo -:-
19:30Comunicaciones - Deportivo Armenio -:-
19:30Sportivo Italiano - Midland -:-
19:30UAI Urquiza - Sacachispas -:-
19:30Villa San Carlos - Los Andes -:-
20:40San Martin Burzaco - Excursionistas -:-
ARGENTYNA: Primera C - Apertura
15:00Yupanqui - Puerto Nuevo -:-19:05El Porvenir - General Lamadrid -:-
19:30Argentino de Rosario - Central Ballester -:-
23:00Real Pilar - Claypole -:-
ARGENTYNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Provincial - Deportivo Metalurgico -:-ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura
15:00Social Atletico Television K - Newells Old Boys K -:-19:00CA Estudiantes K - Excursionistas K -:-
19:00Ferro K - UAI Urquiza K -:-
19:00Rosario Central K - Huracan K -:-
ARMENIA: Pierwsza Liga
12:00Alashkert - Ararat -:-16:00Urartu - Van -:-
AUSTRALIA: A-League
07:30Melbourne City - Newcastle Jets -:-09:45Sydney FC - Central Coast Mariners -:-
AUSTRALIA: NPL NSW
06:30Sutherland - APIA Leichhardt -:-07:00Sydney Olympic - Wollongong Wolves -:-
09:00Hills Brumbies - Manly Utd -:-
09:00Marconi - Central Coast U21 -:-
09:00WS Wanderers U21 - St George Saints -:-
AUSTRALIA: NPL South Australian
05:30Campbelltown City - South Adelaide -:-05:30Modbury - Adelaide Olympic -:-
05:30Para - Croydon -:-
07:30FK Beograd - Adelaide Comets -:-
AUSTRALIA: NPL Western Australia
08:00Armadale - Perth RedStar -:-08:00Balcatta - Perth Glory U21 -:-
08:00Olympic Kingsway - Fremantle City -:-
08:00Stirling Macedonia - Bayswater City -:-
08:00Western Knights - Floreat Athena -:-
AUSTRALIA: A-League Kobiety
04:00Wellington Phoenix K - WS Wanderers K -:-06:00Brisbane Roar K - Canberra K -:-
AUSTRIA: Bundesliga - Grupa spadkowa
17:00A. Lustenau - Tirol -:-17:00Wolfsberger - Altach -:-
AUSTRIA: 2. Liga
14:30Dornbirn - Horn -:-14:30Lafnitz - Bregenz -:-
AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód
15:00Donaufeld Wien - Favoritner -:-16:00Austria (Am) - Mauerwerk -:-
16:00Wiener Viktoria - Leobendorf -:-
AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna
15:30Union Gurten - Weindorf St. Anna -:-17:00Ried (Am) - Vorwarts Steyr -:-
AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód
14:00Kufstein - RW Rankweil -:-15:00Bischofshofen - A. Salzburg -:-
15:00Wals-Grunau - Hohenems -:-
16:00Dornbirner SV - Reichenau -:-
16:00Rothis - Altach U21 -:-
AUSTRIA: Burgenland
15:00Horitschon - Margarethen -:-15:30Klingenbach - Kohfidisch -:-
AUSTRIA: Karnten
14:00Atus Ferlach - Treibach -:-15:00A. Klagenfurt (Am) - St. Jakob/Ros -:-
AUSTRIA: Niederosterreich
15:00Warth - Rohrbach -:-15:30St. Peter in der Au - Retz -:-
16:00St. Polten (Am) - Waidhofen/Thaya -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
15:00Pregarten - Friedburg -:-15:30ASK St.Valentin - Mondsee -:-
15:30Dietach - Bad Ischl -:-
15:30SPG Wels II - St. Martin im Muhlreis -:-
AUSTRIA: Salzburg
14:00Thalgau - USK Anif -:-AUSTRIA: Steiermark
16:00Hartberg (Am) - SV Union Gnas -:-AUSTRIA: Tirol
13:15SK St. Johann - Innsbrucker AC -:-16:00Ebbs - SV Worgl -:-
AUSTRIA: Vorarlberg
11:00A. Lustenau (Am) - Horbranz -:-14:30Lauterach - Gofis -:-
15:00Admira Dornbirn - Andelsbuch -:-
15:00Brauerei Egg - Lochau -:-
15:00Hochst - Hard -:-
15:00Nenzing - FC Lustenau -:-
16:00Alberschwende - Rotenberg -:-
AUSTRIA: OFB Cup Women
13:00Altach/Vorderland K - Austria Wiedeń K -:-13:00St. Polten K - First Vienna K -:-
AZERBEJDŻAN: Premier Liga
13:30Sabail - Turan -:-16:00Sabah Baku - Zira -:-
BANGLADESZ: Premier League
09:45Brothers U. - Bashundara Kings -:-10:15Rahmatgonj MFS - Abahani Limited -:-
BELGIA: Jupiler League - Grupa Ligi Konferencji
18:15Leuven - KV Mechelen -:-BELGIA: Jupiler League - Grupa mistrzowska
20:45Anderlecht - Antwerp -:-BELGIA: Challenger Pro League
16:00Anderlecht U23 - Francs Borains -:-20:00Deinze - Waregem -:-
20:00St. Liege U23 - Lierse K. -:-
BELGIA: National Division 1
20:00Antwerp B - URSL Vise -:-20:00RAAL La Louviere - Lokeren-Temse -:-
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A
20:00Dikkelvenne - Petegem -:-BELGIA: Super League Women - Runda przegranych
16:00Mechelen K - Charleroi K -:-BELGIA: Super League Women - Runda zwycięzców
13:30Gent K - Leuven K -:-16:15Club Brugge K - St. Liege K -:-
BELGIA: 1 Narodowa - Kobiety
14:15Westerlo K - Mons K -:-15:00Genk II K - RFC Liege K -:-
15:00Gent II K - Club Brugge II K -:-
15:30Aalst K - Waregem II K -:-
17:00Chastre K - Moldavo K -:-
19:30RSC Anderlecht II K - Tienen K -:-
BENIN: Ligue 1 - Grupa mistrzowska
16:00Bani Ganse - AS Sobemap -:-16:00Cavaliers - Ayema -:-
16:00JS Pobe - Takunnin -:-
16:00Requins - Dadje -:-
BENIN: Ligue 1 - Grupa spadkowa
16:00Adjidja - ASVO -:-16:00Aziza - Avrankou Omnisport -:-
16:00Buffles du Borgou - Tonnerre -:-
16:00Hodio - Pantheres -:-
16:00Police - Djeffa -:-
16:00Real Sport - Dynamo Parakou -:-
BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha
12:00Naftan - BATE -:-14:00FK Witebsk - Sławija Mozyrz -:-
16:00Isłacz Mińsk - Szachcior Soligorsk -:-
BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety
11:00Dyussh-Polesgu K - FC Gomel K -:-14:00Dynamo Brześć K - Dnepr Mogilev K -:-
BOLIWIA: Division Profesional - Apertura
00:00PrzełożoneSanta Cruz - The Strongest -:-20:00SA Bulo Bulo - Tomayapo -:-
22:30Guabira - Universitario de Vinto -:-
BOŚNIA I HERCEGOWINA: WWIN Liga BiH
13:30Zvijezda 09 - Siroki Brijeg -:-16:00Borac Banja Luka - Zrinjski -:-
20:45GOSK Gabela - Posusje -:-
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - FBiH
16:00Banovici - Jedinstvo Bihac -:-16:00Gorazde - Celik Zenica -:-
16:00Gornji Rahic - Kakanj -:-
16:00Gradacac - BFK Simm Bau -:-
16:00Gradina Srebrenik - Sloboda -:-
16:00Hadzici - Bratstvo Gracanica -:-
16:00Mladost DK - Tomislav -:-
16:00Stupcanica - TOSK Tesanj -:-
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS
15:30Ljubic Prnjavor - Drina Zvornik -:-15:30Nevesinje - Kozarska Dubica -:-
15:30Prijedor - Modrica -:-
15:30Romanija Pale - Kozara -:-
15:30Slavija - Mrkonjic Grad -:-
18:00Sutjeska Foca - BSK Banja Luka -:-
BOTSWANA: Premier League
15:00BDF XI - Sua Flamingoes -:-15:00Eleven Angels - Township Rollers -:-
15:00PrzełożoneEleven Angels - Gaborone Utd -:-
15:00Morupule - Gaborone Utd -:-
15:00PrzełożoneMorupule - VTM FC -:-
15:00PrzełożoneNico United - BDF XI -:-
15:00PrzełożonePolice XI - Orapa United -:-
15:00Security Systems - VTM FC -:-
15:00PrzełożoneSecurity Systems - Holy Ghost -:-
BRAZYLIA: Acreano - pierwsza runda
21:00Vasco da Gama AC - Acreano -:-23:00Andira - Independencia -:-
BRAZYLIA: Alagoano - Play Offy
21:00ASA - CRB -:-BRAZYLIA: Amazonense - Druga kolejka - Play Offy
00:00Amazonas - Parintins -:-00:00Manaus - Sao Raimundo AM -:-
20:30Manauara - Nacional-AM -:-
00:30Princesa do Solimoes - Unidos do Alvorada -:-
BRAZYLIA: Capixaba - Play Offy
21:00Rio Branco ES - Porto Vitoria -:-BRAZYLIA: Carioca - Taca Guanabara - Play offy
21:00Nova Iguacu - Flamengo -:-BRAZYLIA: Catarinense - Play Offy
20:30Brusque - Criciuma -:-BRAZYLIA: Cearense - Play Offy
20:40Fortaleza - Ceara -:-BRAZYLIA: Gaucho - Play Offy
20:30Juventude - Gremio -:-BRAZYLIA: Maranhense
20:00Maranhao - Imperatriz -:-BRAZYLIA: Matogrossense - Play Offy
20:30Cuiaba - Uniao Rondonopolis -:-23:00Mixto - Luverdense -:-
BRAZYLIA: Mineiro - Play Offy
20:30Atletico-MG - Cruzeiro -:-BRAZYLIA: Paraense - Play Offy
21:00Paysandu - Aguia De Maraba -:-BRAZYLIA: Paraibano - Play Offy
00:30Botafogo PB - Serra Branca -:-BRAZYLIA: Paranaense - Play Offy
21:00Maringa FC - Athletico-PR -:-BRAZYLIA: Paulista A2 - Play Offy
19:10Noroeste - Portuguesa Santista -:-BRAZYLIA: Paulista A3 - Play Offy
19:00Desportivo - Catanduva -:-21:00Bragantino II - Gremio Prudente -:-
21:00Sertaozinho - EC Sao Bernardo -:-
23:15Marilia - Votuporanguense -:-
BRAZYLIA: Paulista A4
19:00Audax-SP - Penapolense -:-19:00Barretos EC - XV de Jau -:-
19:00Francana - America SP -:-
19:00Nacional SP - SKA Brasil -:-
19:00Rio Branco SP - Independente SP -:-
19:00Sao-Carlense - Vocem -:-
19:00Taquaritinga - CA Joseense -:-
19:00Uniao Barbarense - Jabaquara -:-
BRAZYLIA: Pernambucano - Play Offy
20:30Nautico - Sport Recife -:-BRAZYLIA: Piauiense - Play Offy
20:00Parnahyba - AE Altos -:-BRAZYLIA: Potiguar - druga runda
20:00CE Forca E Luz - America-RN -:-20:00Potiguar de Mossoró - Potyguar Seridoense -:-
BRAZYLIA: Rondoniense
20:30Porto Velho - Barcelona RO -:-BRAZYLIA: Roraimense - pierwsza runda
21:30Rio Negro - Atl. Roraima -:-23:30Nautico FC - Sao Raimundo RR -:-
BRAZYLIA: Sergipano - Play Offy
20:00Itabaiana - Dorense -:-BRAZYLIA: Sul-Matogrossense - Play Offy
23:00Corumbaense - Dourados -:-BRAZYLIA: Tocantinense - Play Offy
21:00Tocantinopolis - Uniao Carmolandense -:-BRAZYLIA: Copa Rio U20
19:00Botafogo U20 - Boavista U20 -:-19:00Flamengo U20 - Portuguesa RJ U20 -:-
19:00Fluminense U20 - Bangu U20 -:-
19:00Sampaio Correa FE U20 - Audax RJ U20 -:-
19:00Volta Redonda U20 - Nova Iguacu U20 -:-
BRAZYLIA: Baiano U20
12:00SSA U20 - Vitoria U20 -:-14:00Estrela De Marco U20 - Camacariense U20 -:-
19:00Alagoinhas U20 - Juazeirense U20 -:-
19:00Bahia U20 - Bahia de Feira U20 -:-
19:00Itabuna U20 - Barcelona U20 -:-
19:00Jequie U20 - Conquista FC U20 -:-
19:00Ypiranga U20 - Catuense U20 -:-
BRAZYLIA: Capixaba U20
19:00Real Noroeste U20 - Nova Venecia U20 -:-22:30Jaguare U20 - SAO Mateus U20 -:-
BRAZYLIA: Catarinense U20
19:00Joinville U20 - Marcilio Dias U20 -:-BRAZYLIA: Goiano U20
13:00Atletico GO U20 - Aparecidense U20 -:-19:30Vila Nova U20 - Royal U20 -:-
BRAZYLIA: Paranaense U20 - pierwsza runda
19:30Apucarana SC U20 - Rolandia EC U20 -:-19:30Cascavel U20 - Gremio Maringa U20 -:-
19:30Coritiba U20 - Iraty U20 -:-
19:30Londrina U20 - Araucaria U20 -:-
19:30Patriotas U20 - Cambe U20 -:-
19:30Rio Branco PR U20 - Andraus Brasil U20 -:-
19:30Sao Joseense U20 - Campo Mourao U20 -:-
20:00Parana U20 - Batel U20 -:-
BRAZYLIA: Brasileiro Women
23:00Fluminense K - Sao Paulo K -:-23:00Santos K - Bragantino K -:-
01:30Corinthians K - Internacional K -:-
BUŁGARIA: Parva Liga
13:00Botev Vratsa - Hebar -:-15:30Lok. Plovdiv - Ludogorets -:-
18:00Lok. Sofia - CSKA Sofia -:-
BUŁGARIA: Vtora liga
14:30Bdin Vidin - Dobrudzha -:-14:30Belasitsa - Septemvri Sofia -:-
14:30Marek - Maritsa Plovdiv -:-
14:30Spartak Varna - Dunav Ruse -:-
BUŁGARIA: Third League - South-East
14:00Asenovets - Yambol 1915 -:-14:00Dimitrovgrad - Nesebar -:-
14:00Gigant Saedinenie - Sozopol -:-
14:00Karnobat - Atletik Kuklen -:-
14:00Levski Karlovo - Spartak Plovdiv -:-
14:00Rozova Dolina - Botev II -:-
14:00Sekirovo Rakovski - Beroe II -:-
14:00Sliven - Haskovo -:-
14:00Zagorets - Rodopa Smolyan -:-
BUŁGARIA: Third League - South-West
14:00Bansko - Kyustendil -:-14:00Botev Ihtiman - Septemvri Simitli -:-
14:00Hebar 2 - Slivnishki Geroy -:-
14:00Oborishte - Balkan Botevgrad -:-
14:00Razlog - CSKA 1948 Sofia III -:-
14:00Rilski Sportist - Minyor Pernik -:-
14:00Vitosha Bistritsa - Vihren -:-
15:00Slavia Sofia 2 - Levski II -:-
BUŁGARIA: Third League - North-East
15:00Cherno More II - Riltzi -:-15:00Lokomotiv Ruse - Dorostol -:-
15:00Septemvri Tervel - Chernolomets -:-
15:00Svetkavitsa - Ustrem Donchevo -:-
BUŁGARIA: Third League - North-West
15:00Akademik Svishtov - Vihar Slavyanovo -:-15:00Boruna - Pavlikeni -:-
15:00Etar II - Juventus Malchika -:-
15:00Lok. Gorna - Drenovets -:-
15:00OFK Levski - Partizan Cerven Brjag -:-
CHILE: Primera División
00:30Cobresal - Palestino -:-16:00Huachipato - U. Catolica -:-
22:00Colo Colo - Everton -:-
00:30Copiapo - U. Calera -:-
CHILE: Primera B
22:00Curico Unido - La Serena -:-00:30Deportes Temuco - Rangers -:-
CHILE: Segunda Division
22:00D. Puerto Montt - Dep. Concepcion -:-00:30Concon National - Real San Joaquin -:-
CHILE: Primera Division Women
14:30Everton K - Deportes Iquique K -:-15:00Antofagasta K - Coquimbo K -:-
15:00Palestino K - U. De Concepcion K -:-
15:00U. Espanola K - S. Morning K -:-
22:00A. Italiano K - U. Catolica K -:-
CHINY: Super Liga
08:30Wuhan Three Towns - Beijing Guoan -:-12:00Chengdu Rongcheng - Nantong Zhiyun -:-
12:35Qingdao West Coast - Qingdao Hainiu -:-
13:00Shanghai Port - Henan Songshan Longmen -:-
CHINY: Liga Jia
08:30Dalian Yingbo - Heilongjiang Ice City -:-08:30Shanghai Jiading Huilong - Yanbian Longding -:-
12:30Chongqing Tonglianglong - Jiangxi Lushan -:-
12:30Guangzhou FC - Yunnan Yukun -:-
CHINY: Liga Yi
08:30Ganzhou Ruishi - Guangxi Hengchen -:-08:30Hubei Istar - Langfang Glory City -:-
08:30Shandong Taishan B - Dalian Kuncheng -:-
08:30Xian Ronghai - Shaanxi Union -:-
12:30Guangxi Lanhang - Guangdong GZ-Power -:-
CHINY: Super League Kobiety
08:00Hainan Qiongzhong K - Zhejiang K -:-08:00Wuhan Jiangda K - Henan Songshan Longmen K -:-
CHORWACJA: HNL
14:50Varazdin - Gorica -:-17:00Rudes - Rijeka -:-
19:30Hajduk Split - Dinamo Zagrzeb -:-
CHORWACJA: Druga NL
13:00Marsonia - Radnik Krizevci -:-15:30Belisce - Trnje -:-
15:30Jadran Porec - Krk -:-
CHORWACJA: 1. HNL Women
13:00Zadar K - Medimurje Cakovec K -:-15:00Osijek K - ZNK Split K -:-
16:00Agram Zagreb K - Gorica K -:-
CYPR: Cyta Championship - Grupa spadkowa
18:00AEL Limassol - Achnas -:-18:00Nea Salamis - Karmiotissa -:-
CYPR: Division 2 - Grupa mistrzowska
15:00ASIL Lysi - Omonia 29th May -:-15:00Ayia Napa - Ol. Nicosia -:-
15:00Paralimni - Omonia Aradippou -:-
15:00Peyia 2014 FC - Ypsonas -:-
CYPR: Division 2 - Grupa spadkowa
15:00Chloraka - Paeek -:-15:00ENAD - Xylotymbou -:-
15:00Ermis - Digenis Akritas -:-
CZAD: Premiere Division - LPFN
15:45Emat - AS Farcha -:-15:45Stars J. Talents - Agri - Tchad -:-
15:45Tourbillon - Gazelle -:-
CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga
15:00Arsenal Tivat - Decic -:-15:00Jedinstvo - Mladost DG -:-
15:00Jezero - Mornar -:-
15:00Sutjeska - Rudar -:-
18:00Buducnost - Petrovac -:-
CZARNOGÓRA: Druga Liga
15:00Bokelj - FK Podgorica -:-15:00Igalo - Lovcen -:-
15:00Iskra - Grbalj -:-
15:00Kom Podgorica - Internacional -:-
CZECHY: FORTUNA:LIGA
15:00Bohemians - Jablonec -:-15:00Pilzno - Liberec -:-
15:00Sigma Ołomuniec - Pardubice -:-
18:00Slovacko - Slavia Praga -:-
CZECHY: FNL
10:15Vyskov - Taborsko -:-10:30Prostejov - Chrudim -:-
CZECHY: CFL - Group B
10:30Prepere - Ceska Lipa -:-16:30Zapy - Brozany -:-
CZECHY: MSFL
10:15Trzyniec - Slovacko B -:-15:00Frydlant n. O. - Unicov -:-
CZECHY: Dywizja A
10:15Aritma Prague - Domazlice B -:-10:30FK Komarov - Jindrichuv Hradec -:-
16:30Doubravka - Horovice -:-
16:30Katovice - Sokolov -:-
16:30Rokycany - Przybram B -:-
16:30Sobeslav - Tachov -:-
CZECHY: Dywizja B
16:30Nespeky - Hvezda Cheb -:-CZECHY: Dywizja C
10:15Letohrad - Vysoke Myto -:-10:30Kosmonosy - Benesov -:-
10:30Slavia HK - Benatky -:-
16:30Novy Bydzov - Chrudim B -:-
16:30Usti nad Orlici - Trutnov -:-
CZECHY: Dywizja D
10:15Breclav - Humpolec -:-10:15Havlickuv Brod - Nove Mesto na Morave -:-
15:00Sperice - Stara Rise -:-
CZECHY: Dywizja E
15:00Nove Sady - FK Kozlovice -:-15:00Sternberk - Bzenec -:-
CZECHY: Division F
10:15Opava B - Hlubina -:-15:00Jesenik - Krnov -:-
15:00Vitkovice - Bohumin -:-
CZECHY: Jihocesky KP
14:00FC Semice - Rudolfov -:-15:00Jankov - Protivin -:-
15:00Trhove Sviny - Milevsko -:-
15:00Tyn nad Vltavou - Drazice -:-
CZECHY: Jihomoravsky KP
10:30Pohorelice - Rousinov -:-CZECHY: Karlovarsky KP
10:30KV Dvory - Karlovy Vary B -:-14:30Marianske Lazne B - Touzim -:-
15:30Citice - Trstenice -:-
15:30Kralovske Porici - Hroznetin -:-
15:30Lomnice - Loko K. Vary -:-
15:30Union Nove Sedlo - Ostrov B -:-
15:30Vintirov - Chodov -:-
CZECHY: Kralovehradecky KP
16:30Dvur Kralove - Police nad Metuji -:-16:30Libcany - Solnice -:-
16:30Trebes - Jicin -:-
CZECHY: Liberecky KP
10:30Frydlant - Novy Bor -:-10:30Velke Hamry B - Sedmihorky -:-
15:00Hradek nad Nisou - Skalice u C.Lipy -:-
15:00Kostalov-Libstat - FC Pencin -:-
15:00Lomnice nad Popelkou - Chrastava -:-
15:00Straz p. Ralskem - Rapid Liberec -:-
15:00Visnova - Zelezny Brod -:-
CZECHY: Moravskoslezsky KP
15:30Dolni Benesov - Krasne Pole -:-15:30Hermanice - Vresina -:-
15:30Jakubcovice - Pusta Polom -:-
15:30Petrvald na Morave - Brusperk -:-
15:30Stonava - Moravan Oldrisov -:-
CZECHY: Olomoucky KP
10:30Litovel - Medlov -:-15:00Mohelnice - Konice -:-
15:00Postrelmov - Cechovice -:-
15:00Urcice - Rapotin -:-
CZECHY: Pardubicky KP
15:00Hermanuv Mestec - Ceska Trebova -:-15:00Horni Redice - Chocen -:-
15:00Tremosnice - Libisany -:-
CZECHY: Plzensky KP
12:30Kosutka Plzen - Nyrsko -:-15:00Myto - Vejprnice -:-
16:30Nepomuk - Sokol Radnice -:-
16:30Stribro - Chotikov -:-
CZECHY: Stredocesky KP
10:30SK Chlumec - Kutna Hora -:-16:30Velim - Milin -:-
CZECHY: Ustecky KP
10:30Cernovice - Kadan -:-CZECHY: Vysocina KP
15:30Chotebor - Zirovnice -:-15:30FS Trebic - Nova Ves -:-
15:30Kamenice nad Lipou - Ledec nad Sazavou -:-
15:30Zdar na Sazavou B - Okrisky -:-
CZECHY: Zlinsky KP
15:00Osvetimany - Borsice -:-15:00Slusovice - Bystrice pod Hostynem -:-
CZECHY: Liga U19
10:00Ostrava U19 - Pilzno U19 -:-11:00Frydek-Mistek U19 - Slovacko U19 -:-
13:00Slavia Praga U19 - Sigma Ołomuniec U19 -:-
13:30Sparta Praga U19 - Karwina U19 -:-
CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet
12:00Plzen K - Lok. Brno K -:-13:00Ostrava K - Liberec K -:-
14:00Slavia Praga K - Pardubice K -:-
CZECHY: 2. Liga Women
10:30Sparta Praga B K - FC Praha K -:-14:00Dukla Praga K - Prague Raptors K -:-
DANIA: 1st Division - Grupa - awans
16:30Aalborg - Sonderjyske -:-DANIA: Elitedivisionen Kobiety - Baraż o utrzymanie
14:00Naestved K - Odense Q K -:-14:30Osterbro K - Thisted K -:-
DANIA: Elitedivisionen Kobiety - Grupa mistrzowska
14:00Nordsjaelland K - Brondby K -:-15:00Fortuna Hjorring K - Aarhus K -:-
DŻIBUTI: Division 1
19:00Hopital - Gendarmerie -:-EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda
01:00Macara - Barcelona SC -:-19:00Mushuc Runa - Aucas -:-
21:30Libertad - Tecnico U. -:-
00:00Cumbaya - El Nacional -:-
ESTONIA: Meistriliiga
11:30Parnu JK Vaprus - Kalju -:-13:30Narva - Nomme Utd -:-
ESTONIA: Esiliiga
16:00Elva - Tallinna Kalev U21 -:-16:00Flora U21 - Levadia U21 -:-
16:00Paide Linnameeskond U21 - Tartu Welco -:-
16:00Tabasalu - Harju JK Laagri -:-
16:00Viimsi JK - FC Tallinn -:-
ESWATINI: Swazi MTN Premier League
14:00Madlenya - Ezulwini -:-14:00Mbabane Highlanders - Nsingizini Hotspurs -:-
14:00Mbabane Swallows - Moneni Pirates -:-
ETIOPIA: Premier League
14:00Bahir Dar Kenema - Wolkite Ketema -:-17:00Ethiopian Insurance - Hawassa -:-
FINLANDIA: Liiga Cup - Play Offy
14:00Inter Turku - KuPS -:-FRANCJA: Ligue 2
15:00Valenciennes - St. Etienne -:-19:00Amiens - Pau FC -:-
19:00Bordeaux - Paris FC -:-
19:00Concarneau - Angers -:-
19:00Dunkerque - Annecy -:-
19:00Grenoble - Guingamp -:-
19:00Laval - Bastia -:-
19:00Quevilly Rouen - Caen -:-
19:00Troyes - Rodez -:-
FRANCJA: National
19:30Avranches - Rouen -:-19:30Nancy - GOAL FC -:-
19:30Villefranche - Sochaux -:-
FRANCJA: National 2 - Group A
18:00Ales - Hyeres -:-18:00Frejus - Le Puy-en-Velay -:-
18:00Toulon - Andrezieux -:-
FRANCJA: National 2 - Group B
18:30Avoine - Trelissac -:-FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety
13:00Guingamp K - St Etienne K -:-14:30Fleury 91 K - Lille K -:-
14:30Reims K - Bordeaux K -:-
GABON: Championnat D1
15:30Bouenguidi - Stade Mandji -:-15:30Pelican Lambarene - Mangasport -:-
15:30Vautour - Mberi Sportif -:-
GHANA: Ghanaian Cup
16:00Nsoatreman - Karela -:-GIBRALTAR: National League
16:30Mons Calpe - College 1975 FC -:-19:30Glacis United - Magpies -:-
GRECJA: Super League - Grupa spadkowa
14:00Panserraikos - Asteras T. -:-16:30Volos - Kifisia -:-
18:30Giannina - Panetolikos -:-
19:00OFI Crete - Atromitos -:-
GRECJA: Super League 2 - Grupa - awans
13:00AEK B - AEL Larissa -:-15:00Levadiakos - Niki Volos -:-
GRECJA: Super League 2 - Grupa spadkowa
13:00Iraklis 1908 - Kozani -:-15:00Giouchtas - PAE Egaleo -:-
15:00Karditsa - Kampaniakos -:-
15:00Olympiakos B - Panachaiki -:-
15:00Panathinaikos B - Diagoras -:-
15:00PAOK B - Aiolikos -:-
GRECJA: Gamma Ethniki - Group 3
15:00Marko - Pyliou -:-15:00Mesolongi AE - Panargiakos -:-
GRECJA: Division A Women
12:45Elpides Karditsas K - Volos 2004 K -:-GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga
16:00Din. Tbilisi - Samtredia -:-18:00Gagra - Samgurali -:-
GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura
23:00Deportivo Mixco - Malacateco -:-GWINEA: Ligue 1
17:00Ashanti GB - Renaissance -:-17:00Horoya - Sangaredi -:-
17:00Loubha - Gangan -:-
17:00Wakriya - Flamme Olympique -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
21:00Fica - Racing des Gonaives -:-22:00Rivartibonitienne - Cosmopolites -:-
HISZPANIA: LaLiga2
14:00Valladolid - Levante -:-16:15Andorra - Mirandes -:-
16:15Eibar - Eldense -:-
16:15Leganes - Cartagena -:-
18:30Albacete - Huesca -:-
18:30Gijon - Racing Santander -:-
HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1
16:00Cornella - La Coruna -:-16:00Fuenlabrada - Sabadell -:-
16:00Unionistas - SD Logrones -:-
18:00Sestao - Rayo Majadahonda -:-
18:00Tarazona - Celta Vigo B -:-
18:00Teruel - R. Union -:-
HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2
18:00Ceuta - Algeciras -:-20:00Antequera - Alcoyano -:-
20:00Castellon - Huelva -:-
20:00Merida AD - Cordoba -:-
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 1
16:30Arandina - Pontevedra -:-16:45Racing Club Villalbes - Valladolid Promesas -:-
19:00Ourense CF - Cayon -:-
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2
16:00Ath. Bilbao B - Calahorra -:-16:00Valle Egues - AD San Juan -:-
17:00Barbastro - Barakaldo -:-
17:00Brea - Naxara -:-
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 3
17:00Alzira - Hercules -:-17:00Badalona Futur - Andratx -:-
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 4
17:00Ciudad Real - Orihuela -:-17:00Marbella - San Roque -:-
HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 5
17:00Numancia - Union Adarve -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3
17:30Revilla - Guarnizo -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 5
17:00FC L'escala - San Cristobal CP -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6
12:00Atzeneta - Roda -:-17:00Jove - Gandia -:-
17:00Torrellano - Acero -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 7
16:00Vallecano B - Real Madryt C -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9
12:00Jaen - Atletico Melilla -:-18:00CD Torreperogil - Mancha -:-
18:00Malaga B - Malaga City -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11
16:30Inter Manacor - Alaior -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12
13:00CD Buzanada - San Bartolome -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 13
17:00Montecasillas - Bullense -:-17:00Racing Murcia - CD Algar -:-
17:30Pulpileno - Plus Ultra -:-
18:00Balsicas Atletico - Lorca Deportiva -:-
18:00Muleno - Caravaca -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 14
18:00Don Benito - RCP Valverdeno -:-HISZPANIA: Liga F Women
12:00Sevilla K - Real Sociedad K -:-14:00Betis K - Eibar K -:-
16:00Atl. Madryt K - Valencia K -:-
19:00Villarreal K - Real Madrid K -:-
HISZPANIA: Primera Federacion Women
11:30CA Osasuna K - Cacereno K -:-12:30Alaves K - Espanyol K -:-
13:00Atl. Madryt B K - Athletic Bilbao B K -:-
16:00Madrid C. B K - DUX Logrono K -:-
HOLANDIA: Eredivisie
16:30Nijmegen - PSV -:-18:45Sparta Rotterdam - Sittard -:-
20:00G.A. Eagles - Excelsior -:-
20:00Waalwijk - Heerenveen -:-
21:00Alkmaar - Vitesse -:-
HOLANDIA: Tweede Divisie
14:30ACV Assen - ADO 20 Heemskerk -:-14:30Excelsior Maassluis - De Treffers -:-
14:30Hardenberg - GVVV -:-
14:30Lisse - Quick Boys -:-
14:30Noordwijk - Kozakken Boys -:-
15:00AFC - Rijnsburgse Boys -:-
15:30HFC - Jong Sparta Rotterdam -:-
15:30Katwijk - Scheveningen -:-
18:00Jong Almere City - Spakenburg -:-
HOLANDIA: Derde Divisie
14:00AWC - TOGB -:-14:00Blauw Geel - Rosmalen -:-
14:00HV & CV Quick - GVV Unitas -:-
14:30Barendrecht - Gemert -:-
14:30Eemdijk - HSC '21 -:-
14:30Rijnvogels - Harkemase Boys -:-
14:30Staphorst - VVSB -:-
14:30SteDoCo - Baronie -:-
14:30VV DOVO - Kampong -:-
15:00IJsselmeervogels - DVS '33 Ermelo -:-
15:00ODIN '59 - Genemuiden -:-
15:00Sparta Nijkerk - RKAV Volendam -:-
15:00Sportlust - Groene Ster -:-
15:00Urk - Hoogeveen -:-
15:30DEM - USV Hercules -:-
18:00Meerssen - FC Oss -:-
18:00UNA - TEC -:-
HOLANDIA: Divisie 1 U21 - Sezon wiosna
14:30Zwolle U21 - Cambuur U21 -:-HOLANDIA: Divisie 1 U18 - Sezon wiosna
15:00Willem II U18 - Groningen U18 -:-HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety
14:00Feyenoord K - Telstar K -:-14:00Twente K - Den Haag K -:-
16:30PEC Zwolle K - Excelsior K -:-
16:30Sittard K - Utrecht K -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
00:00Real Espana - Olancho -:-HONG KONG: Premier League
08:00HK U23 - Sham Shui Po -:-11:00Resources Capital - Kitchee -:-
INDIE: ISL
12:30Bengaluru FC - Odisha FC -:-15:00Jamshedpur - Kerala Blasters -:-
INDIE: I-League
09:30Real Kashmir - Neroca FC -:-14:00Mohammedan - Inter Kashi -:-
INDIE: I-League 2
10:30Dempo - Maharashtra Oranje -:-11:30Sudeva Delhi - SC Goa -:-
INDONEZJA: Liga 1
14:30Bali United - Persija Jakarta -:-14:30Persis Solo - RANS Nusantara -:-
IRLANDIA: National League Women
16:00Bohemians WFC K - Cork City K -:-17:00Shamrock Rovers K - Treaty Utd K -:-
18:00Peamount K - Wexford K -:-
20:00Sligo Rovers K - Galway United K -:-
20:30Athlone WFC K - Shelbourne K -:-
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL
16:00Knockbreda - H&W Welders -:-IRLANDIA PÓŁNOCNA: Puchar
18:30Cliftonville - Larne -:-IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa mistrzowska
14:00H. Beer Sheva - H. Haifa -:-18:00M. Tel Aviv - Sakhnin -:-
IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa spadkowa
15:00Hapoel Hadera - H. Petah Tikva -:-17:30M. Petach Tikva - Ashdod -:-
IZRAEL: Liga Alef North
19:00Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Bnei Zalfa -:-JAPONIA: J1 League
05:00Hiroshima - G-Osaka -:-06:00Albirex Niigata - Kashiwa -:-
06:00Kobe - Sapporo -:-
07:00Kashima - Iwata -:-
07:00Kawasaki - Tokyo -:-
07:00Machida - Sagan Tosu -:-
07:00Urawa - Avispa Fukuoka -:-
08:00C-Osaka - Shonan -:-
08:00Nagoya - Yokohama M. -:-
JAPONIA: J2 League
05:00Kofu - Renofa Yamaguchi -:-06:00Blaublitz - Iwaki -:-
06:00Mito - Kagoshima Utd -:-
06:00Oita - Okayama -:-
06:00Tokushima - Kusatsu -:-
06:00Yamagata - Shimizu -:-
06:00Yokohama FC - Vegalta Sendai -:-
07:00Kumamoto - Chiba -:-
08:00Ehime - Fujieda MYFC -:-
10:00Tochigi - V-Varen Nagasaki -:-
JAPONIA: J3 League
05:00Osaka - Imabari -:-05:00Sagamihara - Kamatamare -:-
06:00Nagano - Azul Claro Numazu -:-
08:00Ryukyu - Toyama -:-
JAPONIA: WE League Women
07:00Beleza K - Mynavi Sendai K -:-09:30Nojima Stella K - Albirex Niigata K -:-
JAPONIA: Nadeshiko League Kobiety
05:00Ehime K - FC Takatsuki Speranza K -:-05:00Harima Albion K - Orca Kamogawa K -:-
05:00Shizuoka Bonita K - NGU Nagoya K -:-
JORDANIA: Pierwsza Liga
20:30Al Hussein - Maan -:-20:30Shabab Al Ordon - Al Ramtha -:-
KAMBODŻA: CPL
09:45Kirivong Sok Sen Chey - Dangkor -:-12:00Boeung Ket - NagaWorld -:-
KATAR: QSL
19:30Al Arabi - Al-Gharafa -:-19:30Qatar SC - Al-Wakra -:-
KAZACHSTAN: Pierwsza liga
10:00Szachtar K. - Turan -:-12:30Atyrau - Zhetysu -:-
KENIA: Super League
11:00Luanda Villa - Naivas FC -:-13:00Dimba Patriots - Vihiga -:-
13:00Kisumu All-Stars - Nairobi United -:-
14:00Mombasa Stars - Darajani Gogo -:-
KENIA: FKF Cup
10:00Bidco United - KCB -:-10:00Bungoma Superstars - Sofapaka -:-
13:00Kakamega Homeboyz - Tusker -:-
13:00Police FC - Mombasa Stars -:-
KIRGISTAN: Premier Liga
10:30Talant - Dordoi Bishkek -:-14:30Ilbirs - Alga -:-
KOLUMBIA: Primera A - Apertura
23:00Alianza - Tolima -:-01:30Junior - La Equidad -:-
20:00Envigado - Atl. Nacional -:-
22:10Pasto - Once Caldas -:-
00:20Chico - Jaguares de Cordoba -:-
KONGO: Ligue 1
15:00JS Talangai - Vegas -:-18:00Otoho d'Oyo - Diables Noirs -:-
KOREA POŁUDNIOWA: K League 1
06:00Incheon - Daejeon -:-06:00Jeonbuk - Ulsan HD -:-
08:30Jeju - Pohang -:-
08:30Suwon FC - Gimcheon Sangmu -:-
KOREA POŁUDNIOWA: K League 2
06:00Asan - Cheongju Jikji -:-08:30Seongnam - Gimpo FC -:-
08:30Seoul E-Land - Anyang -:-
KOREA POŁUDNIOWA: K3 League
06:00Changwon - Paju Citizen -:-06:00Daegu 2 - Gimhae -:-
07:00Daejeon Korail - Hwaseong -:-
07:00Mokpo - Ulsan Citizen -:-
KOSOWO: Superliga
13:00Malisheva - Drita -:-13:00Prishtina - FC Ballkani -:-
KOSTARYKA: Primera División - Clausura
02:00Zeledon - AD Santos -:-KUWEJT: Pierwsza Liga - Grupa mistrzowska
19:30Al Naser - Al Kuwait -:-19:30Al Salmiya - Al Arabi -:-
LESOTHO: Premier League
14:00Bantu - Lifofane -:-14:00LCS - Linare -:-
14:00Matlama - LMPS -:-
LIBAN: Pierwsza Liga - Runda przegranych
13:15Al Ghazieh - Al Hikma -:-14:00Al Sahel - Al Ahli Nabatiya -:-
LITWA: A Lyga
14:00Hegelmann - FK Panevezys -:-16:00Siauliai FA - Transinvest -:-
LITWA: I Lyga
12:00Garliava - Tauras -:-14:00Atmosfera - Riteriai -:-
14:00BFA Vilnius - Babrungas -:-
14:00Ekranas - FK Minija -:-
LUKSEMBURG: BGL Ligue
16:00Jeunesse Esch - Differdange -:-16:00Schifflange - Kaerjeng -:-
16:30Victoria Rosport - Fola -:-
18:00Dudelange - UNA Strassen -:-
18:00Hesperange - Mondercange -:-
18:00Marisca Mersch - Mondorf -:-
18:00Union Titus Petange - Racing Luxembourg -:-
18:30Niedercorn - Wiltz -:-
ŁOTWA: Virsliga
13:00FK Liepaja - RFS -:-15:00BFC Daugavpils - Tukums 2000 -:-
ŁOTWA: 1. Liga Women
16:00Metta/LU K - Auda K -:-17:00SFK Riga K - FK Liepaja K -:-
MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL
15:00Shkupi - Vardar -:-15:00Tikves - Sileks -:-
MACEDONIA PÓŁNOCNA: 2. MFL
15:00Arsimi - FK Skopje -:-15:00Bashkimi - Detonit Plackovica -:-
15:00Besa 1976 - Karaorman -:-
15:00Ohrid - Belasica -:-
15:00Osogovo - Novaci -:-
15:00Pelister - Vardar Negotino -:-
15:00Pobeda - Sasa -:-
15:00Teteks - Kozuf Gevgelija -:-
MAKAO: Elite League
08:00Cheng Fung - Monte Carlo -:-10:00Benfica - Chao Pak Kei -:-
MALTA: Puchar FA Trophy
14:00Gzira - Mgarr -:-14:00Marsaxlokk - Floriana -:-
15:00Birkirkara - Hamrun -:-
16:30Mosta FC - Sliema -:-
MAROKO: Coupe du Trone
23:00Chabab Mohammedia - Youssoufia Berrechid -:-23:00Khouribga - Difaa El Jadidi -:-
23:00Raja Casablanca - Safi -:-
23:00Renaissance Zemamra - Chabab Benguerir -:-
MAURETANIA: Ligue 1
23:30Tevragh-Zeina - Inter Nouakchott -:-01:30ASAC Concorde - Chemal -:-
23:30Nouadhibou - Pompiers -:-
MEKSYK: Liga MX - Clausura
02:00Puebla - Tigres -:-03:00Club America - Atl. San Luis -:-
04:00Mazatlan FC - Tijuana -:-
MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura
01:00Celaya - Tlaxcala -:-MEKSYK: Liga Premier Serie A
01:00Tecos FC - Cimarrones de Sonora 2 -:-01:45Orgullo Reynosa - Coras -:-
03:00Chihuahua - Apodaca -:-
18:00Leones Negros 2 - Mexicali -:-
19:00San Juan de Aragon - La Piedad -:-
23:00Aguacateros de Periban - Petroleros Salamanca -:-
23:00Colima FC - Alacranes -:-
23:00Tritones Vallarta - Los Cabos -:-
00:00Cafetaleros - Canamy -:-
00:00Escorpiones - Inter Playa Del Carmen -:-
00:00Inter de Queretaro - Irapuato -:-
00:00Mineros de Fresnillo - UA Zacatecas -:-
MEKSYK: Liga Premier Serie B
00:00Poza Rica - Ayense -:-19:00Chilpancingo - Santiago -:-
19:00Huracanes Izcalli - Ciervos -:-
23:00CDM - Canoneros -:-
23:00Pachuca 2 - Artesanos Metepec -:-
MEKSYK: Liga MX U23 - Clausura
16:00U.N.A.M. U23 - Cruz Azul U23 -:-16:30Pachuca U23 - Toluca U23 -:-
MEKSYK: Liga MX Women - Clausura
00:00Queretaro K - Necaxa K -:-02:06Leon K - Mazatlan FC K -:-
00:00Atl. San Luis K - Pachuca K -:-
MOŁDAWIA: Super Liga - Grupa mistrzowska
16:00Zimbru - Balti -:-MOŁDAWIA: Super Liga - Grupa spadkowa
14:00Drochia - Bardar -:-14:00Univer-Oguzsport - Floresti -:-
MONGOLIA: Premier League
10:15Brera Ilch - FC Ulaanbaatar -:-13:15Falcons - Tuv Azarganuud -:-
NIEMCY: 2. Bundesliga
13:00Braunschweig - Elversberg -:-13:00Kaiserslautern - Düsseldorf -:-
13:00Kiel - Rostock -:-
20:30Hertha Berlin - 1. FC Nürnberg -:-
NIEMCY: 3. Liga
14:00Borussia Dortmund II - Mannheim -:-14:00Munster - Dresden -:-
14:00Regensburg - Hallescher -:-
14:00Ulm - Aue -:-
14:00Unterhaching - Ingolstadt -:-
16:30SC Freiburg II - Monachium 1860 -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Północ
16:00VfB Oldenburg - Havelse -:-NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia
13:00Berliner AK 07 - Altglienicke -:-13:00Hansa Rostock II - Jena -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Zachód
14:00Aachen - Fortuna Koln -:-14:00Düsseldorf II - Ahlen -:-
14:00FC Gutersloh - Bocholt -:-
14:00Lippstadt - Wuppertaler -:-
14:00SSVg Velbert - B. Moenchengladbach II -:-
14:00Wiedenbruck - FC Schalke 04 II -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia
14:00Bahlinger - Kassel -:-14:00Eintracht Frankfurt II - Aalen -:-
14:00Freiberg - Balingen -:-
14:00Schott Mainz - 1. FSV Mainz 05 II -:-
14:00TSG Hoffenheim II - Stuttgarter Kickers -:-
14:00VfB Stuttgart II - Offenbach -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria
14:001. FC Nürnberg II - Furth II -:-14:00Augsburg II - Illertissen -:-
14:00Bayreuth - Buchbach -:-
14:00Memmingen - Aubstadt -:-
14:00Schalding - Aschaffenburg -:-
14:00Turkgucu Munchen - Burghausen -:-
14:00Vilzing - Ansbach -:-
14:00Wurzburger Kickers - Bamberg -:-
NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe
13:30Grimma - Auerbach -:-14:00Halle - Halberstadt -:-
NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein
13:30Preussen Reinfeld - SC Weiche-08 II -:-14:00Dornbreite Lubeck - Hohenwestedt -:-
14:00Flensburg - Todesfelde -:-
14:00Heider SV - VfR Neumunster -:-
14:00Nordmark Satrup - Oldenburger -:-
NIEMCY: Oberliga Hamburg
13:00Dassendorf - Alsterbruder -:-NIEMCY: Oberliga Bremen
13:00Vatan Bremen - Oberneuland -:-NIEMCY: Oberliga Niedersachsen
15:00Ramlingen-Ehlershausen - VfL Oldenburg -:-16:00Arminia Hannover - Heeslinger -:-
16:00Bornreihe - Rotenburger -:-
NIEMCY: Oberliga Westfalen
15:00Wattenscheid - Munster 2 -:-NIEMCY: Oberliga Hessen
14:00Hanau - Hanauer SC -:-14:00VfB Marburg - SV Steinbach -:-
15:00Hunfelder - Friedberg -:-
NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
13:00Gonsenheim - Kaiserslautern II -:-14:00Pirmasens - Engers -:-
14:00Trier - Cosmos Koblenz -:-
14:30Bitburg - Pfeddersheim -:-
15:30Auersmacher - Mechtersheim -:-
15:30Dudenhofen - Waldalgesheim -:-
15:30Karbach - RW Koblenz -:-
NIEMCY: Oberliga Bayern Nord
14:00Bayern Hof - Cham -:-14:00Feucht - Ingolstadt II -:-
15:00Ammerthal - Eichstatt -:-
15:00Fortuna Regensburg - Kornburg -:-
15:00Wurzburger FV - Hankofen-Hailing -:-
16:00Abtswind - ATSV -:-
16:00Coburg - Neumarkt -:-
17:00Eltersdorf - Gebenbach -:-
NIEMCY: Oberliga Bayern Süd
14:00Dachau - Kirchanschoring -:-14:00Kottern-St. Mang - Deisenhofen -:-
14:00Landsberg - Erlbach -:-
14:00Turkspor Augsburg - Rain/Lech -:-
15:00Gundelfingen - Sonthofen -:-
15:00Pipinsried - Garching -:-
15:30Nordlingen - Schwaben Augsburg -:-
NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg
14:00Backnang - FC Holzhausen -:-14:00Goppinger - Normannia Gmund -:-
14:00Pforzheim - Denzlingen -:-
15:00Essingen - Offenburger -:-
15:00Hollenbach - Grossaspach -:-
15:00Oberachern - Bietigheim-Bissingen -:-
15:00Reutlingen - VfR Mannheim -:-
15:30FC 08 Villingen - Ravensburg -:-
NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety
11:00Hamburger SV K - Hoffenheim II K -:-NIEMCY: Puchar Niemiec - Kobiety
13:00Wolfsburg K - SGS Essen K -:-OMAN: Professional League
19:00Al-Rustaq - Bahla -:-19:00Al-Wahda - Sur Club -:-
PARAGWAJ: Primera Division - Apertura
23:00Cerro Porteno - Nacional Asuncion -:-PERU: Liga 1 - Apertura
01:00Cusco - Union Comercio -:-20:15Grau - Carlos Mannucci -:-
22:45Melgar - Cienciano -:-
PERU: Liga Women
16:30U. de Deportes K - Defensores K -:-21:00Killas K - Biavo K -:-
POLSKA: II Liga
12:00Radunia Stężyca - Skra Częstochowa -:-12:00Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków -:-
13:00Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz -:-
14:30Chojniczanka - KKS Kalisz -:-
15:00Pogoń Siedlce - Lech Poznań II -:-
17:00ŁKS Łódź II - Polonia Bytom -:-
POLSKA: III Liga - Grupa I
12:00Legia II - Mławianka Mława -:-12:00Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór -:-
13:00Legionowo - Pogoń Grodzisk Mazowiecki -:-
14:00GKS Wikielec - ŁKS Łomża -:-
14:00Warta Sieradz - Victoria Sulejówek -:-
15:00GKS Bełchatów - Pilica Białobrzegi -:-
15:00Pelikan Łowicz - Concordia Elbląg -:-
POLSKA: III Liga - Grupa II
12:00Cartusia Kartuzy - Zawisza Bydgoszcz -:-12:00Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Kleczew -:-
13:00Flota Świnoujście - Polonia Środa Wlkp. -:-
14:00Starogard Gdański - Stolem Gniewino -:-
15:00Elana Toruń - Gedania Gdańsk -:-
POLSKA: III Liga - Grupa III
12:00Carina Gubin - Stilon Gorzów -:-12:00Odra Bytom Odrzański - Górnik Polkowice -:-
13:00LKS Goczałkowice Zdrój - Śląsk Wrocław II -:-
13:00Rekord Bielsko-Biała - Karkonosze Jelenia Góra -:-
13:00Unia Turza Śląska - Raków Częstochowa II -:-
15:00Starowice Dolne - Pniówek-74 Pawłowice -:-
POLSKA: III Liga - Grupa IV
12:00Karpaty Krosno - Star Starachowice -:-12:00Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Tarnów -:-
12:00Wiślanie Jaśkowice - Czarni Połaniec -:-
13:00Avia Świdnik - Podhale Nowy Targ -:-
13:00Chełmianka Chełm - Świdniczanka Świdnik -:-
13:00Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg -:-
13:00Podlasie Biała Podlaska - Wisłoka Dębica -:-
13:30KS Wiązownica - KS Wieczysta Kraków -:-
POLSKA: Centralna Liga Juniorów
11:00Odra Opole U19 - Korona Kielce U19 -:-12:00Widzew Łódź U19 - Górnik Zabrze U19 -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal
16:30Arouca - Farense -:-16:30Guimaraes - Moreirense -:-
19:00Boavista - Rio Ave -:-
21:30Estoril - FC Porto -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
12:00Leiria - Nacional -:-15:00Maritimo - Leixoes -:-
16:30AVS - Santa Clara -:-
16:30FC Porto B - Penafiel -:-
PORTUGALIA: Liga 3 - Grupa - awans
16:00Varzim - Academica -:-20:30Felgueiras - Covilha -:-
PORTUGALIA: Liga 3 - Grupa spadkowa
16:001º Dezembro - Oliveira Hospital -:-16:00Amora - Pero Pinheiro -:-
16:00Anadia - Trofense -:-
16:00Sanjoanense - Fafe -:-
16:00SC Vianense - Canelas 2010 -:-
18:00Caldas - Sporting B -:-
PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Group B
12:00Beira Mar - Vila Mea -:-PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Group C
12:00Marinhense - Fontinhas -:-PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupa mistrzowska
12:00Braga U19 - FC Porto U19 -:-17:00Benfica U19 - Academico Viseu U19 -:-
17:00Famalicao U19 - Sporting U19 -:-
PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupa spadkowa
17:00Academica U19 - Torreense U19 -:-17:00Beira Mar U19 - Alverca U19 -:-
17:00Belenenses U19 - Estoril U19 -:-
17:00Gil Vicente U19 - Chaves U19 -:-
17:00Rio Ave U19 - Boavista U19 -:-
17:00Vizela U19 - Lusitania FC U19 -:-
ROSJA: Premier Liga
12:00Samara - Zenit -:-14:30Soczi - CSKA Moskwa -:-
15:30Bałtika - Pari NN -:-
17:00Sp. Moskwa - Ural -:-
ROSJA: FNL
06:00Jenisej - Khimki -:-12:00SKA Chabarowsk - Saratów -:-
14:00Arsienał Tuła - Tiumeń -:-
14:00Jarosław - Leningradets -:-
14:00Torpedo Moscow - Kamaz -:-
17:30Rodina Moscow - Wołgar Astrachań -:-
ROSJA: FNL 2 - Division A Gold - Sezon wiosna
10:00Ufa - Veles Moscow -:-11:00FK Novosibirsk - Murom -:-
13:00R. Volgograd - M. Lipetsk -:-
14:00Krasnodar 2 - Rodina Moscow 2 -:-
15:00FK Chayka - Chelyabinsk -:-
ROSJA: FNL 2 - Division A Silver - Sezon wiosna
12:00Omsk - Miass -:-12:30S. Kostroma - Ulyanovsk -:-
13:00Khimik - Tekstilshtik -:-
13:00Kursk - D. Bryansk -:-
14:00Mashuk - Kaluga -:-
ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 1
12:00Astrakhan - Nart Cherkessk -:-12:00Biolog - FK Pobeda -:-
12:00Nalczyk - Dynamo Stavropol -:-
13:00Alania 2 - Forte Taganrog -:-
14:00Maykop - FK Rostów 2 -:-
ROSJA: Supreme Division Women
09:00Zvezda K - Chertanovo M. K -:-09:45Jenisej K - CSKA Moskwa K -:-
11:00Lok. Moskwa K - Krasnodar K -:-
RPA: Pierwsza liga
14:30Cape Town City - Kaizer Chiefs -:-14:30Golden Arrows - Richards Bay -:-
14:30Polokwane - Chippa United -:-
14:30Stellenbosch - Royal AM -:-
16:30TS Galaxy - AmaZulu -:-
16:45Sekhukhune - Orlando -:-
RPA: Diski Challenge
09:00Chippa United U23 - Kaizer U23 -:-09:00Royal AM U23 - Golden Arrows U23 -:-
09:00Supersport U23 - Cape Town City U23 -:-
09:00Swallows U23 - Polokwane U23 -:-
11:00Sekhukhune U23 - Orlando U23 -:-
RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska
20:00Univ. Craiova - Rapid Bukareszt -:-RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa
14:45Botosani - Poli Iasi -:-17:00U. Cluj - UTA Arad -:-
RUMUNIA: Liga 2 - Grupa mistrzowska
10:00Unirea Slobozia - Mioveni -:-RUMUNIA: Liga 2 - Grupa spadkowa
10:00Alexandria - CSC Dumbravita -:-10:00Ceahlaul - Metaloglobus Bucharest -:-
10:00Concordia - Progresul Spartac -:-
10:00CSM Resita - Unirea Dej -:-
10:00Tunari - Chindia Targoviste -:-
10:00Viitorul Tg. Jiu - Steaua Bucuresti -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupa - awans
14:00Bucovina Radauti - FC Bacau -:-14:00CSM Bacau - Stiinta Miroslava -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupa - awans
14:00CSM Focsani - Sporting Liesti -:-14:00Metalul Buzau - Unirea Branistea -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupa spadkowa
14:00Braila - Viitorul Ianca -:-14:00Hamangia Baia - Vointa Limpezis -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa - awans
14:00Afumati - LPS HD Clinceni -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa spadkowa
14:00Axiopolis Cernavoda - Inainte Modelu -:-14:00Gloria Baneasa - Progresul Fundulea -:-
14:00Recolta Gh. Doja - Voluntari 2 -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa spadkowa
14:00CSO Plopeni - Muscel -:-14:00Moreni - Tricolorul Breaza -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa - awans
14:00Campulung - Kids Tampa Brasov -:-14:00Olimpic Zarnesti - Cetate Rasnov -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa spadkowa
14:00Targu Secuiesc - Tarlungeni -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa spadkowa
14:00Horezu - Calimanesti -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa - awans
14:00CSO Filiasi - Viitorul Simian -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa spadkowa
14:00Lupac - Jiul Petrosani -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa - awans
14:00Bihor - Phoenix Buzias -:-14:00Politehnica Timisoara - Peciu Nou -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa spadkowa
14:00Progresul Pecica - Ineu -:-14:00Soimii Lipova - Socodor -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa - awans
14:00ACS Medias - Unirea Ungheni -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa spadkowa
14:00Unirea Alba-Iulia - Viitorul Cluj -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa - awans
14:00CSM Satu Mare - Santandrei -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa spadkowa
14:00Victoria Carei - Minerul Ocna Dej -:-RUMUNIA: Liga 1 Women - Grupa mistrzowska
11:00Csikszereda M. Ciuc K - Politehnica Timisoara K -:-13:00Farul Constanta K - Ol. Cluj K -:-
RUMUNIA: Liga 1 Women - Grupa spadkowa
10:00Targu Mures K - Gloria 2018 Bistrita K -:-RWANDA: Premier League
11:30Gorilla - Police -:-14:00Kiyovu - Musanze -:-
14:00Mukura Victory Sports - Rayon Sport -:-
SERBIA: Super Liga
14:00Radnicki 1923 - Napredak -:-14:00Radnicki Nis - Mladost -:-
16:00Javor - Crvena zvezda -:-
18:30Partizan - Sp. Subotica -:-
SERBIA: Prva Liga
15:00Graficar Beograd - Mladost GAT -:-15:00OFK Beograd - Smederevo -:-
15:00RFK Novi Sad - Vrsac -:-
15:00Tekstilac Odzaci - Radnicki S. Mitrovica -:-
17:00Kolubara - Indjija -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
11:00Prva Iskra - Studentski Grad -:-11:00Usce - Radnicki Obrenovac -:-
13:30Torlak - Teleoptik -:-
16:00Buducnost Dobanovci - Sindjelic Beograd -:-
16:00Rad - Brodarac -:-
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
16:001. Maj Ruma - Radnicki Zrenjanin -:-16:00Becej - Kabel Novi Sad -:-
16:00Hajduk 1912 - Podunavac Belegis -:-
16:00Jedinstvo SP - Dinamo Pancevo -:-
16:00Naftagas - Kikinda -:-
16:00Zeleznicar Indjija - Backa -:-
SERBIA: Srpska Liga - East
15:30Djerdap - Timocanin -:-15:30Jedinstvo Krusevac - Zitoradja -:-
15:30Mesevo - Pcinja -:-
15:30Radnicki Svilajnac - Dunav Prahovo -:-
15:30Trayal Krusevac - Radnicki Pirot -:-
SERBIA: Srpska Liga - West
15:30Borac 1926 - Sloga Petrovac -:-15:30Josanica - FAP -:-
15:30Loznica - Sloga Pozega -:-
15:30Omladinac Zablace - Polet Ljubic -:-
15:30Real Podunavci - Mladi Radnik -:-
15:30Tutin - Mihajlovac -:-
15:30Zlatibor Cajetina - Buducnost Krusik -:-
SIERRA LEONE: Premier League
17:15PrzełożoneBo Rangers - Real Republicans -:-17:15PrzełożoneKholifa Stars - Luawa -:-
17:15PrzełożoneLamboi - Wusum Stars -:-
17:15PrzełożoneMighty Blackpool - Kahunla -:-
17:30Lamboi - Diamond Stars -:-
19:00Kallon - Freetown City -:-
SŁOWACJA: Nike liga - Grupa mistrzowska
17:30Slovan Bratysława - Podbrezova -:-SŁOWACJA: Nike liga - Grupa spadkowa
15:00Banska Bystrica - Trencin -:-15:00Skalica - Michalovce -:-
15:00Z. Moravce-Vrable - Kosice -:-
SŁOWACJA: 2. liga
14:00L. Mikulas - Myjava -:-15:00Samorin - Spisska Nova Ves -:-
SŁOWACJA: 3. Liga - East
15:00Lubovna - Namestovo -:-15:00MSK Lucenec - Bardejov -:-
SŁOWACJA: 3. Liga - West
15:00Galanta - Belusa -:-15:00Jednota Banova - MSK Martin -:-
15:00Lehota p. V. - Velke Ludince -:-
15:00Sala - HA Banska Bystrica -:-
SŁOWACJA: 4. liga - Central
15:00Badin - Banik Stranavy -:-15:00Cadca - Tvrdosin -:-
15:00K. Nove Mesto - TJD Pribelce -:-
15:00SK Javornik Makov - Besenova -:-
15:00Slavia Staskov - Lip. Stiavnica -:-
SŁOWACJA: 4. liga - East
10:30Sokol Lubotice - Raslavice -:-15:00Sabinov - Sobrance-Sobranecko -:-
SŁOWACJA: 4. liga - West
15:00FKM Nove Zamky - Stankovce -:-SŁOWACJA: 1. Liga Women
11:00GFC K - Zilina K -:-SŁOWENIA: Prva Liga
15:00O. Ljubljana - Koper -:-17:30Celje - Aluminij -:-
SŁOWENIA: 2. SNL
15:30Bilje - Grosuplje -:-15:30Dravinja - Primorje -:-
15:30NK Bistrica - Gorica -:-
20:00Nafta - Beltinci -:-
SŁOWENIA: 3. SNL - East
15:00Korotan - Hajdina -:-15:00Ljutomer - Drava -:-
15:00Podvinci - Brezice -:-
15:00Race - Dravograd -:-
15:00Videm - Zavrc -:-
16:00Sampion Celje - Krsko -:-
18:00Dobrovce - Smartno -:-
SŁOWENIA: 3. SNL - West
15:30Kocevje - Dob -:-15:30NK Adria - Fama Vipava -:-
15:30NK Jesenice - Dren Vrhnika -:-
15:30Skofja Loka - Izola -:-
15:30Slovan Ljubljana - Brda -:-
15:30Ziri - Sobec Lesce -:-
SŁOWENIA: 1. SZNL Women
15:00Mura K - Drava K -:-15:30Primorje K - Gazon K -:-
SURINAM: SML
00:00Broki - PVV -:-21:30Flora - Leo Victor -:-
00:00SV Transvaal - Inter Wanica -:-
SYRIA: Premier League
13:00Al Karamah - Al Taliya -:-13:00Al-Ittihad Aleppo - Al-Sahel -:-
13:00Foutoua - Horriya -:-
13:00Hottin - Tishreen -:-
13:00Jableh - Al Jaish -:-
SZKOCJA: Premiership
16:00Aberdeen - Ross County -:-16:00Hearts - Kilmarnock -:-
16:00Motherwell - St. Mirren -:-
16:00Rangers - Hibernian -:-
16:00St. Johnstone - Dundee FC -:-
SZKOCJA: Dywizja 1
16:00Arbroath - Dunfermline -:-16:00Dundee Utd - Raith -:-
16:00Morton - Queen's Park -:-
16:00Partick Thistle - Inverness -:-
SZKOCJA: League One
16:00Alloa - Annan -:-16:00Cove Rangers - Stirling -:-
16:00Hamilton - Queen of South -:-
16:00Kelty Hearts - Edinburgh City -:-
18:30Montrose - Falkirk -:-
SZKOCJA: League Two
16:00Dumbarton - Stenhousemuir -:-16:00East Fife - Elgin -:-
16:00Peterhead - Clyde -:-
16:00Spartans - Forfar -:-
16:00Stranraer - Bonnyrigg Rose -:-
SZKOCJA: Highland League
15:00Wick Academy - Brechin -:-16:00Clachnacuddin - Banks O' Dee -:-
16:00Deveronvale - Buckie Thistle -:-
16:00Forres Mechanics - Formartine Utd -:-
16:00Keith - Huntly -:-
16:00Strathspey Thistle - Nairn County -:-
16:00Turriff Utd - Lossiemouth -:-
SZKOCJA: Lowland League
16:00Civil Service Strollers - Albion Rovers -:-16:00Linlithgow Rose - Cowdenbeath -:-
16:00Stirling University - Edinburgh University -:-
SZWAJCARIA: Super League
18:00Lausanne Ouchy - Lugano -:-18:00Winterthur - Servette -:-
20:30Basel - Zurich -:-
SZWAJCARIA: Challenge League
18:00Baden - Wil -:-SZWAJCARIA: Promotion League
15:00Basel II - Bulle -:-15:00Lugano II - Cham -:-
16:00Bruhl SG - Etoile-Carouge -:-
16:00Luzern II - St. Gallen II -:-
16:00Zurich II - Rapperswil -:-
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1
19:30Yverdon II - Monthey -:-SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2
15:00Black Stars - Emmenbrucke -:-16:00Courtetelle - Concordia -:-
16:00Schotz - Langenthal -:-
16:00Wohlen - Dietikon -:-
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3
15:00Eschen - Winterthur II -:-15:00Mendrisio - Kreuzlingen -:-
16:00Wettswil-Bonstetten - Taverne -:-
SZWAJCARIA: Super League Women
16:00Aarau K - Grasshopper K -:-16:00Rapperswil K - Zurich K -:-
17:30Thun K - Servette K -:-
18:00Basel K - Young Boys K -:-
19:00Luzern K - St. Gallen K -:-
SZWECJA: Allsvenskan
15:00Norrkoping - Malmo FF -:-SZWECJA: Superettan
13:00Sundsvall - Östersund -:-15:00Orgryte - Utsikten -:-
SZWECJA: Dywizja 1 - Norra
12:00Stocksund - Friska Viljor -:-13:00Orebro Syr. - Stockholm Internazionale -:-
16:00United Nordic - AFC Eskilstuna -:-
SZWECJA: Dywizja 1 - Södra
13:00Eskilsminne - Tvaaker -:-16:00Jonkoping - Olympic -:-
16:00Oskarshamn - Ljungskile -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland
14:00Algarna-Harnosand - Ytterhogdal -:-SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland
14:00Hassleholms IF - Lodde -:-SZWECJA: Svenska Cupen - Kobiety - Play Offy
15:00Pitea K - Rosengard K -:-ŚWIAT: Mecze towarzyskie
18:00Arabia Saudyjska U16 - Wybrzeże Kości Słoniowej U16 -:-18:00Francja U16 - Argentyna U16 -:-
18:00Japonia U16 - Czechy U16 -:-
18:00Walia U16 - Meksyk U16 -:-
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
10:30CSM Slatina (Rou) - FC Arges (Rou) -:-13:00Grorud (Nor) - Follo (Nor) -:-
13:00Strømmen (Nor) - Ull/Kisa (Nor) -:-
13:45SJK (Fin) - Haka (Fin) -:-
14:00Jerv (Nor) - Flekkeroy (Nor) -:-
14:00Lahti (Fin) - Gnistan (Fin) -:-
14:00Sprint-Jeloy (Nor) - Eik-Tonsberg (Nor) -:-
17:00KTP (Fin) - Valtti (Fin) -:-
ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety
13:00Örebro K (Swe) - AIK K (Swe) -:-15:00Uppsala K (Swe) - Djurgarden K (Swe) -:-
TAJLANDIA: Thai League 1
12:00Uthai Thani - Prachuap -:-12:30Lamphun Warrior - Port MTI FC -:-
13:00Sukhothai - Ratchaburi -:-
14:00Trat FC - Pathum United -:-
TAJLANDIA: Thai League 2
11:30Pattaya United - Chainat -:-12:00Chiangmai FC - Ayutthaya Utd -:-
12:00Krabi - Nong Bua Pitchaya -:-
12:30Nakhon Ratchasima FC - Chiangmai Utd -:-
13:00Kasetsart - Rayong FC -:-
TOGO: Championnat National
16:00Doumbe - Unisport -:-16:00Gbikinti Bassar - Barracuda -:-
TURCJA: Super Lig Women
10:00Amed SK K - Adana Idmanyurduspor K -:-10:00Fatih Vatan Spor K - Karadeniz Eregli K -:-
10:00Galatasaray K - Hakkarigucu Spor K -:-
10:00Trabzonspor K - Atasehir K -:-
11:00Besiktas K - Fenerbahce K -:-
12:00Beylerbeyi K - Fomget GSK K -:-
12:00Karagumruk K - 1207 Antalyaspor K -:-
13:00Gaziantep K - ALG Spor K -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
12:00Altyn Asyr - Nebitci -:-13:00Arkadag - Ahal -:-
UGANDA: Premier League
14:00Villa - Mbarara City -:-17:00URA SC - Vipers -:-
UGANDA: Big League
14:00Blacks Power - Kaaro Karungi -:-14:00Calvary - Ndejje University -:-
14:00Kiyinda Boys - Young Elephant -:-
14:00Kyetume - Jinja North -:-
14:00Mbale Heroes - Lugazi -:-
14:00Onduparaka - Kigezi HomeBoyz -:-
14:00Police - Booma -:-
UKRAINA: Premier League
12:00Obolon - Szachtar -:-14:30Zhytomyr - Ch. Odessa -:-
17:00Veres-Rivne - Kryvbas -:-
UKRAINA: Persha Liga - Grupa - awans
11:30SC Poltava - Epitsentr -:-13:00Inhułeć - Nyva Buzova -:-
UKRAINA: Persha Liga - Grupa spadkowa
11:00Khust - Hirnyk-Sport -:-12:00Nyva Ternopil - Dinaz Vyshgorod -:-
12:30Bukovyna - FC Chernihiv -:-
UKRAINA: Druha Liga
10:45Trostyanets - Skala 1911 -:-UKRAINA: U19 League
11:00Kołos Kowaliwka U19 - Dnipro-1 U19 -:-12:00Zoria U19 - Metalist 1925 U19 -:-
URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura
17:30Rampla Juniors - Fenix -:-20:00Liverpool M. - River Plate -:-
23:00Defensor Sp. - Danubio -:-
URUGWAJ: Segunda Division - Torneo Competencia
14:00Juventud - Oriental -:-20:00Cooper - Atenas -:-
20:00Plaza Colonia - Cerrito -:-
20:00Sud America - Tacuarembo -:-
USA: MLS
19:00Philadelphia Union - Minnesota -:-21:00Colorado Rapids - Los Angeles FC -:-
00:30Charlotte - Cincinnati -:-
00:30DC United - CF Montreal -:-
00:30Inter Miami - New York City -:-
00:30Orlando City - New York Red Bulls -:-
00:30Toronto FC - Sporting Kansas City -:-
USA: USL Championship
00:00North Carolina - Hartford Athletic -:-21:00Louisville City - Birmingham -:-
00:00Indy Eleven - Detroit -:-
00:00Miami FC - Charleston -:-
00:30Tampa Bay - Rhode Island -:-
USA: MLS Next Pro
22:00Vancouver 2 - Portland Timbers 2 -:-USA: USL League One
00:00Lexington - Greenville -:-03:00Central Valley Fuego - Forward Madison -:-
21:00One Knoxville - Tormenta -:-
00:30PrzełożoneChattanooga Red Wolves - Union Omaha -:-
USA: NISA
22:00PrzełożoneSavannah Clovers - LA Force -:-USA: NWSL Women
00:00Orlando Pride K - Chicago K -:-03:00San Diego Wave K - Reign K -:-
20:30Kansas City Current K - Angel City K -:-
00:00North Carolina Courage K - Gotham K -:-
00:30Portland Thorns K - Racing Louisville K -:-
UZBEKISTAN: Super League
15:00Andijan - Nasaf Qarshi -:-15:00Pakhtakor - Sogdiana -:-
WALIA: Puchar FA
18:15Cardiff Metropolitan - TNS -:-WENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
20:00Rayo Zuliano - Universidad Central -:-22:45Caracas - Inter de Barinas -:-
WENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
00:00Fundacion AIFI - Maritimo -:-20:30Academia Anzoategui - Nueva Esparta -:-
20:30Frontera - Trujillanos -:-
21:00Dynamo Puerto - Atletico La Cruz -:-
21:00Heroes de Falcon - Yaracuyanos -:-
WĘGRY: OTP Bank Liga
14:30Kisvarda - Debrecen -:-17:00MTK Budapest - Kecskemeti -:-
19:30Zalaegerszeg - DVTK -:-
WĘGRY: Merkantil Bank Liga
16:00Mosonmagyarovari TE - Nyiregyhaza -:-WĘGRY: NB III - Northeast
15:00Karcagi - Debrecen II -:-WĘGRY: NB III - Northwest
14:00Komaromi VSE - Zalaegerszegi II -:-16:00VLS Veszprem - Puskas Academy II -:-
WĘGRY: NB III - Southwest
13:00Paks II - Erdi -:-WĘGRY: NB I Women
14:00Ferencvaros K - Fehervar FC K -:-14:00Puskas Academy K - Haladas K -:-
14:00Szekszardi K - Astra Hungary K -:-
15:00DVTK K - MTK Hungaria K -:-
15:00Győr K - Szent Mihaly K -:-
16:00Soroksar K - Budaorsi K -:-
WIETNAM: V.League 1
11:00Gia Lai - Khanh Hoa -:-12:00Song Lam Nghe An - Hai Phong -:-
13:15Viettel - Quang Nam -:-
WIETNAM: V.League 2
10:00Dong Thap - Phu Tho -:-11:00Dong Nai - Da Nang -:-
12:00PVF-CAND - TTBD Phu Dong -:-
WŁOCHY: Serie C - Group A
14:00AlbinoLeffe - Trento -:-16:15Arzignano - Triestina -:-
16:15Novara - Lumezzane -:-
18:30Giana Erminio - Fiorenzuola -:-
18:30Mantova - Atalanta U23 -:-
18:30Pro Patria - Legnago Salus -:-
18:30Virtus Verona - Renate -:-
20:45Alessandria - Pro Vercelli -:-
20:45Pro Sesto - L.R. Vicenza -:-
WŁOCHY: Serie C - Group B
14:00Arezzo - Juventus U23 -:-14:00Olbia - Sestri Levante -:-
16:15Ancona - Spal -:-
16:15Cesena - Pescara -:-
16:15Entella - Pontedera -:-
20:45Pineto - Recanatese -:-
WŁOCHY: Serie C - Group C
14:00Casertana - Taranto -:-14:00Monopoli - Sorrento -:-
14:00Monterosi - Benevento -:-
16:15Juve Stabia - ACR Messina -:-
18:30Latina - Foggia -:-
18:30Potenza - Crotone -:-
20:45Audace Cerignola - Turris -:-
20:45Avellino - Picerno -:-
20:45Brindisi - Virtus Francavilla -:-
WŁOCHY: Serie D - Group C
14:30Dolomiti Bellunesi - Treviso -:-WŁOCHY: Primavera 1
10:45Inter U19 - Lecce U19 -:-13:00Empoli U19 - Torino U19 -:-
13:00Sassuolo U19 - Cagliari U19 -:-
15:00Fiorentina U19 - Atalanta U19 -:-
15:00Frosinone U19 - Bologna U19 -:-
WŁOCHY: Primavera 2
11:00Crotone U19 - Benevento U19 -:-11:00Perugia U19 - Entella U19 -:-
11:00Pescara U19 - Cesena U19 -:-
11:45Alessandria U19 - Reggiana U19 -:-
13:30Palermo U19 - Napoli U19 -:-
14:30Ascoli U19 - Ternana U19 -:-
14:30FeralpiSalo U19 - Sudtirol U19 -:-
14:30Padova U19 - Venezia U19 -:-
14:30Parma U19 - Cremonese U19 -:-
14:30Renate U19 - Como U19 -:-
14:30Spezia U19 - Pisa U19 -:-
15:00Bari U19 - Cosenza U19 -:-
WŁOCHY: Serie A Women - Grupa mistrzowska
15:00Juventus K - Fiorentina K -:-WŁOCHY: Serie A Women - Grupa spadkowa
12:30Napoli K - Sampdoria K -:-18:00Como K - AC Milan K -:-
WŁOCHY: Serie B Women
12:00San Marino Academy K - Genoa K -:-12:30Verona K - Ternana K -:-
14:30Freedom K - Brescia K -:-
14:30Parma K - Arezzo K -:-
14:30Pavia K - Bologna K -:-
14:30RES Roma K - Ravenna K -:-
14:30Tavagnacco K - Chievo Verona K -:-
WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1
16:30Lys Sassandra - Stella Adjame -:-16:30Racing d'Abidjan - Zoman -:-
16:30SO Armee - Stade d'Abidjan -:-
16:30Sporting Gagnoa - SOL -:-
18:45ASI d'Abengourou - Korhogo -:-
WYSPY OWCZE: 1. Deild
14:30Hoyvik - Klaksvik 2 -:-15:00Sandur - Runavik 2 -:-
15:00Vikingur 2 - FC Suduroy -:-
16:00TB Tvoroyri - Argir -:-
18:15B36 Torshavn 2 - HB Torshavn 2 -:-
ZAMBIA: Super League
14:00Power Dynamos - Red Arrows -:-15:00Green Buffaloes - Kabwe -:-
15:00Green Eagles - Kansanshi -:-
15:00Konkola - Mutondo Stars -:-
15:00Mufulira - Trident -:-
15:00NAPSA Stars - Forest Rangers -:-
15:00Nkwazi - Nkana -:-
15:00Prison Leopards - MUZA -:-
15:00Zesco Utd - Zanaco -:-
ZEA: UAE League
19:00Al Bataeh - Al-Jazira -:-19:00Al Wasl - Khorfakkan -:-
19:00Al-Ain - Al Sharjah -:-
ZEA: Division 1
19:00Al Dhafra - Dibba Al Fujairah -:-19:00Al Urooba - United FC -:-
19:00Gulf Heroes - Al Thaid -:-
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.