REFRESH

Piłka nożna » Jutro » Wszystkie mecze

ŚWIAT: Mistrzostwa Świata

16:00Australia - Dania -:-
16:00Tunezja - Francja -:-
20:00Arabia Saudyjska - Meksyk -:-
20:00Polska - Argentyna -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

20:45Radcliffe - South Shields -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

20:45Folkestone - Bowers & Pitsea -:-

ANGLIA: EFL Trophy - Play Offy

20:00Everton U21 - Mansfield -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

14:00Pyunik - Ararat -:-
16:00Urartu - Ararat-Armenia -:-

AZERBEJDŻAN: First Division

10:00Zira 2 - Zaqatala -:-
11:00Kapaz 2 - Imisli FK -:-
11:00SumQayit 2 - Qarabag 2 -:-
11:00Turan 2 - Neftci Baku 2 -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

20:00Cercle Brugge 2 - Olsa Brakel -:-
20:00Torhout - Oostkamp 1:0

BELGIA: Puchar Kobiet

20:00GBA Kontich K - Club Brugge K -:-

BENIN: Ligue 1

16:00ASVO - JS Pobe -:-
16:00Ayema - Avrankou Omnisport -:-
16:00Bani Ganse - Soleil -:-
16:00Buffles du Borgou - Pantheres -:-
16:00Cavaliers - Damissa -:-
16:00Coton FC - ASPAC -:-
16:00Dragons - Ouidah -:-
16:00Espoir - Dynamo Abomey -:-
16:00FC Loto - Tonnerre -:-
16:00Hodio - Dadje -:-
16:00JAK - AS Sobemap -:-
16:00Ofmas-Sad - AS Cotonou -:-
16:00Sitatunga - Aziza -:-
16:00Takunnin - Dynamique Djougou -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Baraż o utrzymanie

22:00U. Sucre - Libertad Gran Mamore -:-

BOTSWANA: Premier League

15:00Gaborone Utd - Police XI -:-

BUŁGARIA: Third League - South-East

13:30Gigant Saedinenie - Dimitrovgrad -:-
13:30Lok. Plovdiv II - Rozova Dolina -:-

BUŁGARIA: Third League - North-East

18:00Chernomorets Balchik - Ustrem Donchevo -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30Kadiogo - Salitas -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Vital O - Olympic S. -:-

CHINY: Super Liga

08:00Shandong Taishan - Cangzhou -:-
12:00Hebei - Dalian Pro -:-
12:00Tianjin Jinmen Tiger - Guangzhou City -:-
12:30Shanghai Port - Henan Songshan Longmen -:-
12:30Shenzhen - Wuhan FC -:-
12:30Wuhan Three Towns - Changchun Yatai -:-
12:30Zhejiang Professional - Beijing Guoan -:-

CHINY: Liga Jia

07:00Beijing Sport University - Kunshan -:-
07:00Jiangxi Beidamen - Suzhou Dongwu -:-

CZECHY: Tipsport liga

10:30Z. Moravce-Vrable - Skalica -:-
11:00Liberec - Bohemians -:-
13:00Taborsko - Zizkov -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30Celeste - Maniema -:-

EGIPT: Pierwsza liga

13:45Haras El Hodood - Pyramids -:-
13:45National Bank Egypt - Enppi -:-
18:00Al Ittihad - Ghazl El Mahallah -:-

EGIPT: Division 2 - Group C

13:30Al Magd - El Olympi -:-
13:30Baladiyat El Mahalla - El Mansoura -:-
13:30Dekernes - Kafr El Sheikh -:-
13:30Gomhoriat Shebin - Abu Qir Semad -:-
13:30Nabarouh - Pioneers -:-
13:30Proxy - Tanta -:-
13:30Salloum - Al Hammam -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

14:00Nsingizini Hotspurs - Tambuti -:-

ETIOPIA: Premier League

14:00St. George - Welayta Dicha -:-
17:00Hadiya Hossana - Bahir Dar Kenema -:-

EUROPA: Premier League International Cup

20:00Arsenal U21 - Sparta Praga U21 -:-
20:00Brighton U21 - Monako II -:-

FRANCJA: Puchar Francji

20:00Jura Sud - Limonest -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 1

14:00Alexandroupoli - A. Asteras -:-
14:00Apollon Paralimniou - Doxa Dramas -:-
14:00Byron Kavala - Kampaniakos -:-
14:00Chrisoupolis - Kavala -:-
14:00F.C. Pandramaikos - Panthrakikos -:-
14:00M. Alexandros Orfaniou - Poseidonas Michanionas -:-
14:00Orfeas Xanthi - Thermaikos FC -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play Offy

18:00Guastatoya - Comunicaciones -:-
22:00Municipal - Malacateco -:-

GWINEA: Ligue 1

17:00Wakriya - Renaissance -:-

HISZPANIA: LaLiga2

21:00Tenerife - R. Oviedo -:-

IRAK: Super Liga

12:00Al Diwaniya - Erbil -:-
12:00Al Sinaah - Al Kahraba -:-
14:30Al Najaf - Al Zawraa -:-
14:30Zakho - Karbala -:-
17:00Al Shorta - Al Talaba -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

00:30America De Cali - Aguilas -:-
00:30Pasto - Ind. Medellin -:-

KOLUMBIA: Primera B - Play Offy o awans

02:00Quindio - Huila -:-

KOSOWO: Superliga

13:00Trepca 89 - FC Ballkani -:-

KOSTARYKA: Copa Costa Rica

02:00Sporting San Jose - Cartagines -:-
02:15Saprissa - AD Santos -:-
22:00Grecia - Alajuelense -:-
22:00Herediano - Puntarenas FC -:-

LITWA: A Lyga - Baraż o utrzymanie

12:00Dziugas Telsiai - Neptunas -:-

MALI: Premiere Division

17:00USFAS Bamako - Djoliba -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

14:00St. Pauli II - Werder Brema II -:-
19:00Lohne - Hamburger SV II -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

19:00Berliner AK 07 - Lokomotive Leipzig -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:00Mechtersheim - Kaiserslautern II -:-

NIEMCY: Oberliga Bayern Nord

19:00Kornburg - 1. SC Feucht -:-

NIGER: Ligue 1

16:00Akokana - Olympic Niamey -:-
16:00Urana - Police -:-

OMAN: Professional League

13:40Al-Bashaeer - Sur Club -:-
14:05Al Nasr - Oman Club -:-

PERU: Copa Peru - Grupa finałowa

22:00Atl. Bruces - Comerciantes -:-
22:00Defensor La Bocana - Deportivo Garcilaso -:-

PERU: Liga Women - Spadek - Play Offy

17:00Cajamarca K - Sporting Victoria K -:-

PORTUGALIA: Puchar Ligi

21:45Sporting - Farense -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

16:00Leixoes U23 - Vizela U23 -:-

RUMUNIA: Liga 1

18:00FC Hermannstadt - CFR Cluj -:-

RUMUNIA: Liga 1 Women

13:00Piros Security K - Ol. Cluj K -:-

SAN MARINO: Coppa Titano

20:45Libertas - La Fiorita -:-
20:45Murata - Folgore -:-
20:45Tre Fiori - Virtus -:-
20:45Tre Penne - Juvenes/Dogana -:-

SESZELE: First Division League

15:00LMS - St Michel Utd -:-

SŁOWENIA: Prva Liga

14:00Radomlje - Domzale -:-
18:00Koper - Mura -:-

SŁOWENIA: 2. SNL

13:30Krsko - Grosuplje -:-

SUDAN: Pierwsza Liga

16:00Al Shorta - Al-Hilal Omdurman -:-
16:00Rabita Kosti - Wad Nobawi -:-

SZKOCJA: Lowland League

20:45Celtic B - Bo'ness United -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

13:00Wietnam - Borussia Dortmund -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

12:00Hobro (Den) - Skive (Den) -:-
13:30Basaksehir (Tur) - Hull (Eng) -:-
18:00Fenerbahce (Tur) - Vallecano (Esp) -:-
18:00Trzyniec (Cze) - Frydlant n. O. (Cze) -:-
20:00Valladolid (Esp) - Getafe (Esp) -:-
20:30Cardiff (Wal) - Aston Villa (Eng) -:-
20:30Xerez CD (Esp) - Cadiz (Esp) -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

18:30Holandia U17 K - Francja U17 K -:-

TAJLANDIA: Thai FA Cup

09:00Surin Sugar - Nakhon Ratchasima FC -:-
09:00Watbot City - Uthai Thani -:-
11:00Chainat - Bangkok Utd -:-
11:00Police Tero - Kabin United -:-
11:00Sisaket United - Chiangrai City -:-
11:30Suphanburi - Raj Pracha -:-
12:00Buriram - Nakhon Pathom -:-
12:00Nong Bua Pitchaya - Prime Bangkok -:-
12:00Phitsanulok - Amnat Charoen City -:-
12:00Phrae - Khonkaen FC -:-
12:30Port MTI FC - Ayutthaya Utd -:-
12:30Ratchaburi - Chiangrai -:-
13:00Chiangmai Utd - Prachinburi City -:-
13:00Muangthong - KohKwang -:-
13:00Pathum United - Lampang -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

15:00Ahal - Altyn Asyr -:-

UKRAINA: Premier League

13:00Dynamo Kijów - Metalist Kharkiv -:-

UKRAINA: Youth League

12:00Szachtar U19 - Inhułeć U19 -:-

UKRAINA: Championship Women

13:00Dynamo Kijów K - EMC Podolie K -:-

WĘGRY: NB III - West

13:00Győr II - III. Keruleti TVE -:-

WĘGRY: NB I Women

13:00MTK Hungaria K - Szekszardi K -:-

WŁOCHY: Serie C - Group A

14:30Pordenone - Pro Patria -:-
18:00FeralpiSalo - Juventus U23 -:-
18:00Lecco - Renate -:-
18:00Mantova - AlbinoLeffe -:-
18:00Pergolettese - Novara -:-
18:00Piacenza - Triestina -:-
18:00Virtus Verona - Pro Sesto -:-
20:30Sangiuliano City - Padova -:-

WŁOCHY: Serie C - Group C

14:30Foggia - ACR Messina -:-
14:30Picerno - Monterosi -:-
17:30Catanzaro - Calcio Giugliano -:-
18:00Latina - Monopoli -:-
18:00Taranto - Crotone -:-
21:00Avellino - Juve Stabia -:-
21:00Potenza - Audace Cerignola -:-
21:00Turris - Fidelis Andria -:-
21:00Virtus Francavilla - Pescara -:-
21:00Viterbese - Gelbison -:-

WŁOCHY: Serie D - Group H

15:30Bitonto - Francavilla 0:0

WŁOCHY: Serie D - Group I

14:30Canicatti - Mariglianese -:-

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

16:30SOL - ASEC Mimosas -:-
16:30Sporting Gagnoa - Academie de FAD -:-
19:00Stade d Abidjan - SO Armee -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.