Piłka nożna » 26.04.2024 » Kursy
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Kursy dostarcza eFortuna.pl - Postaw teraz!
FRANCJA: Ligue 1
21:00Montpellier - Nantes -:- [ 1.92 | 3.70 | 3.80 ]HISZPANIA: LaLiga
21:00Real Sociedad - Real Madryt -:- [ 2.62 | 3.20 | 2.72 ]NIEMCY: Bundesliga
20:30Bochum - TSG Hoffenheim -:- [ 2.22 | 3.80 | 2.96 ]POLSKA: PKO BP Ekstraklasa
18:00Piast Gliwice - Warta Poznań -:- [ 1.94 | 3.15 | 4.60 ]20:30Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin -:- [ 2.16 | 3.80 | 3.10 ]
POLSKA: Fortuna 1 Liga
20:30Wisła Kraków - Podbeskidzie B-B -:- [ 1.53 | 4.40 | 5.60 ]WŁOCHY: Serie A
20:45Frosinone - Salernitana -:- [ 1.49 | 4.60 | 6.00 ]AFRYKA: CAF Liga Mistrzów - Play Offy
20:00Mamelodi - Esperance Tunis -:-21:00Al Ahly - Mazembe -:-
ALGIERIA: Dywizja 1
17:00Biskra - Setif -:-17:00PrzełożoneBiskra - Oran -:-
17:00El Bayadh - Khenchela -:-
17:00PrzełożoneJS Kabylie - Constantine -:-
17:00PrzełożoneKhenchela - MC Algier -:-
17:00PrzełożoneMagra - Saoura -:-
17:00PrzełożoneParadou - Chlef -:-
17:00Saoura - US Souf -:-
17:00PrzełożoneSetif - US Souf -:-
AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Runda grupowa
00:00Cerro Porteno (Par) - Fluminense (Bra) -:- [ 3.00 | 3.20 | 2.31 ]00:00Cobresal (Chi) - Talleres Cordoba (Arg) -:- [ 3.70 | 3.25 | 1.98 ]
02:00Barcelona SC (Ecu) - Sao Paulo (Bra) -:- [ 3.20 | 3.15 | 2.22 ]
02:00Palestino (Chi) - Millonarios (Col) -:- [ 2.75 | 3.05 | 2.55 ]
AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Runda grupowa
00:00Metropolitanos (Ven) - Lanus (Arg) -:- [ 5.20 | 3.70 | 1.61 ]00:00Nacional Asuncion (Par) - Racing Montevideo (Uru) -:- [ 2.13 | 3.15 | 3.40 ]
02:00Always Ready (Bol) - Cesar Vallejo (Per) -:- [ 1.30 | 5.00 | 9.00 ]
02:00Fortaleza (Bra) - Boca Juniors (Arg) -:- [ 2.18 | 3.15 | 3.30 ]
04:00Delfin (Ecu) - Internacional (Bra) -:- [ 4.20 | 3.40 | 1.83 ]
04:00Ind. Medellin (Col) - Defensa y Justicia (Arg) -:- [ 2.30 | 3.10 | 3.10 ]
AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Championship Kobiety U20 - Grupa finałowa
23:00Kolumbia U20 K - Wenezuela U20 K -:-ANGLIA: Championship
21:00QPR - Leeds -:- [ 5.30 | 4.05 | 1.58 ]ANGLIA: Premier League 2
20:00Aston Villa U21 - Norwich U21 -:-20:00Chelsea U21 - Southampton U21 -:-
20:00Fulham U21 - Tottenham U21 -:-
20:00Middlesbrough U21 - Crystal Palace U21 -:-
20:00Nottingham U21 - Manchester Utd U21 -:-
20:00Stoke U21 - Newcastle U21 -:-
20:00West Ham U21 - Leicester U21 -:-
ANGLIA: Professional Development League
15:00Hull U21 - Crewe U21 -:- [ 1.42 | 5.20 | 4.90 ]ANGOLA: Girabola League
18:00Kabuscorp - Primeiro de Agosto -:-ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga
17:00Al-Hilal - Al Fateh -:- [ 1.19 | 7.00 | 11.00 ]17:00Damac - Al-Taawon -:- [ 2.46 | 3.45 | 2.60 ]
20:00Al-Ittihad FC - Al Shabab -:- [ 1.70 | 3.95 | 4.20 ]
ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda
00:00Ind. Rivadavia 2 - Argentinos Jrs 2 -:-ARMENIA: Pierwsza Liga
17:00Ararat - Van -:-AUSTRALIA: A-League
11:45Brisbane Roar - Adelaide United -:- [ 2.16 | 3.95 | 2.85 ]AUSTRALIA: NPL NSW
11:30Manly Utd - NWS Spirit -:- [ 2.18 | 3.50 | 2.70 ]11:30Sydney FC U23 - Sydney Utd -:- [ 3.00 | 3.65 | 1.99 ]
AUSTRALIA: NPL Queensland
12:30Redlands - Wynnum Wolves -:-AUSTRALIA: NPL South Australia
12:00Adelaide City - Adelaide United U23 -:- [ 2.02 | 3.70 | 2.90 ]12:00South Adelaide - Croydon -:- [ 3.15 | 3.75 | 1.90 ]
AUSTRALIA: NPL Victoria
11:30Melbourne Knights - Oakleigh -:- [ 3.85 | 4.00 | 1.67 ]AUSTRALIA: NSW League One
12:00Nepean - Bankstown City Lions -:-AUSTRALIA: SA State League
12:45West Torrens - Sturt Lions -:-AUSTRALIA: Victoria Premier League
12:30Bentleigh - Melbourne City U21 -:-12:30Northcote City - Brunswick City -:-
12:30Preston Lions - Werribee City -:-
AUSTRIA: Bundesliga - Grupa spadkowa
19:30Austria Wiedeń - Altach -:- [ 1.85 | 3.45 | 4.10 ]AUSTRIA: 2. Liga
18:10Kapfenberg - Horn -:-18:10Lafnitz - Leoben -:-
18:10Ried - Amstetten -:-
AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód
19:00Drassburg - Donaufeld Wien -:-19:00Marchfeld - Mauerwerk -:-
19:30SK Rapid (Am) - TWL Elektra -:-
19:30Traiskirchen - Favoritner -:-
20:00Ardagger - SV Oberwart -:-
AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna
18:00Wallern/St Marienkirchen - Weindorf St. Anna -:-19:00Bad Gleichenberg - Allerheiligen -:-
19:00Gleisdorf - Deutschlandsberger -:-
19:00LASK (Am) - Union Gurten -:-
19:00Voitsberg - ASK Klagenfurt -:-
19:00Vorwarts Steyr - Vocklamarkt -:-
19:00Weiz - SPG Wels -:-
AUSTRIA: Burgenland
19:00USVS Rudersdorf - Edelserpentin -:-19:30Marz - Halbturn -:-
19:30Parndorf - Leithaprodersdorf -:-
AUSTRIA: Karnten
19:00ATSV Wolfsberger - Donau Klagenfurt -:-19:00Lendorf - Treibach -:-
19:00SV Kraig - SAK Klagenfurt -:-
19:00Volkermarkt - A. Klagenfurt (Am) -:-
19:09KAC 1909 - St. Jakob/Ros -:-
AUSTRIA: Niederosterreich
19:30Kottingbrunn - Warth -:-19:30Rohrbach - Korneuburg -:-
19:30Zwettl - Langenrohr -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
19:00Weisskirchen - ASK St.Valentin -:-19:30Leonfelden - Micheldorf -:-
20:00Pregarten - Bad Ischl -:-
AUSTRIA: Salzburg
18:00Union Henndorf - SAK 1914 -:-18:30Grodig - USK Anif -:-
19:00Eugendorf - UFC Hallein -:-
19:00Puch - Strasswalchen -:-
19:00Seekirchen - Burmoos -:-
AUSTRIA: Steiermark
19:00Ilzer SV - SV Union Gnas -:-19:00Koflach - Lebring -:-
19:00SV Frauental - Tillmitsch -:-
19:00SV Wildon - Furstenfeld -:-
19:00UFC Fehring - Stadtwerke Bruck/Mur -:-
19:00Weinland Gamlitz - Hohenhaus Schladming -:-
AUSTRIA: Tirol - Grupa - awans
20:00Fugen - Kitzbuhel -:-AUSTRIA: Tirol - Grupa spadkowa
19:30SC Kundl - Vols -:-19:30SV Worgl - Innsbrucker AC -:-
AUSTRIA: Vorarlberg
18:30A. Lustenau (Am) - Lauterach -:-AUSTRIA: Wien
18:00Red Star-Penzing - Dinamo Helfort -:-18:30SV Donau - Sportunion Mauer -:-
AZERBEJDŻAN: I Liqa
13:30Shamakhi - Difai Agsu -:-14:00Mingachevir - Iravan -:-
AZJA: AFC Asian Cup U23 - Play Offy
16:00Uzbekistan U23 - Arabia Saudyjska U23 -:-19:30Irak U23 - Wietnam U23 -:-
BANGLADESZ: Premier League
11:45Rahmatgonj MFS - Fortis -:-11:45Sheikh Russel - Abahani Limited -:-
BARBADOS: Premier League
01:00Brittons Hill - Paradise SC -:-03:00Empire - Weymouth Wales -:-
BELGIA: Jupiler League - Grupa spadkowa
20:45Eupen - Charleroi -:- [ 3.00 | 3.25 | 2.12 ]BELGIA: National Division 1
19:30Gent B - Leuven B -:-BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B
20:15Wezel Sport - Bocholter -:-BELGIA: Pro League U21
19:30Lommel SK U21 - RWDM U21 -:-20:00Dender U21 - Deinze U21 -:-
20:00St. Truiden U21 - Oostende U21 -:-
20:15Westerlo U21 - RFC Liege U21 -:-
20:30Francs Borains U21 - Patro Eisden U21 -:-
20:30Kortrijk U21 - Eupen U21 -:-
BELGIA: Super League Women - Runda przegranych
20:00Charleroi K - Mechelen K -:-BELGIA: Super League Women - Runda zwycięzców
20:30Genk K - Gent K -:-BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha
17:30FK Witebsk - BATE -:- [ 3.20 | 3.25 | 2.19 ]19:30Dynamo Brześć - Naftan -:- [ 1.39 | 4.40 | 7.40 ]
BIAŁORUŚ: Pierszaja liha
16:30Wolna Pińsk - Białoruś U17 -:-BOTSWANA: Premier League
19:00Township Rollers - Orapa United -:-BRAZYLIA: Serie B
00:00Ituano - Operario -:- [ 2.41 | 3.00 | 3.05 ]00:00Sport Recife - Vila Nova -:- [ 1.70 | 3.45 | 4.90 ]
BRAZYLIA: Acreano - druga runda
00:30Independencia - Sao Francisco FC -:-22:30Galvez - Vasco da Gama AC -:-
BRAZYLIA: Amapaense - Play Offy
01:00Oratorio - Trem -:-BRAZYLIA: Gaucho 2
00:00Aimore - Inter Santa Maria -:-BRAZYLIA: Capixaba U20 - Play Offy
20:00Porto Vitoria U20 - Estrela do Norte U20 -:-20:00Vitoria ES U20 - Real Noroeste U20 -:-
BRAZYLIA: Catarinense U20
20:00Brusque U20 - Inter de Lages U20 -:-20:00Joinville U20 - Figueirense U20 -:-
BRAZYLIA: Goiano U20
20:30Aparecidense U20 - Vila Nova U20 -:-20:30Guanabara City U20 - Itaberai U20 -:-
20:30Royal U20 - Cerrado EC U20 -:-
20:30Trindade U20 - Aparecida EC U20 -:-
BRAZYLIA: Paulista U20 - pierwsza runda
20:00Bandeirante U20 - Sertaozinho U20 -:-20:00CA Joseense U20 - Pinda U20 -:-
20:00Capivariano U20 - Guarani U20 -:-
20:00Comercial FC - Tiete U20 - Ituano U20 -:-
20:00Comercial U20 - Botafogo SP U20 -:-
20:00Cosmopolitano Sports U20 - Uniao Sao Joao U20 -:-
20:00EC Sao Bernardo U20 - Aster Itaqua U20 -:-
20:00Fernandopolis U20 - Olimpia FC U20 -:-
20:00Francana U20 - Inter de Bebedouro U20 -:-
20:00Gremio Prudente U20 - Vocem U20 -:-
20:00Guacuano U20 - Brasilis U20 -:-
20:00Guarulhos U20 - Nacional SP U20 -:-
20:00Ibrachina U20 - Flamengo SP U20 -:-
20:00Independente SP U20 - Internacional de Limeira U20 -:-
20:00Itapirense U20 - Ponte Preta U20 -:-
20:00Marilia AC U20 - Presidente Prudente U20 -:-
20:00Maua U20 - Jabaquara U20 -:-
20:00Osasco Audax U20 - Oeste U20 -:-
20:00Paulinia FU U20 - Metropolitano FC U20 -:-
20:00Piracicaba U20 - Rio Branco U20 -:-
20:00Porto Football U20 - Aguai U20 -:-
20:00Referencia U20 - GE Osasco U20 -:-
20:00Rio Preto U20 - Jose Bonifacio EC U20 -:-
20:00Santo Andre U20 - Mauaense U20 -:-
20:00Sao Bento U20 - Desportivo U20 -:-
20:00Sao Caetano U20 - Agua Santa U20 -:-
20:00Sao Carlos U20 - Ferroviaria U20 -:-
20:00Sfera U20 - Elosport U20 -:-
20:00Tanabi U20 - Mirassol U20 -:-
20:00Tupa U20 - Novorizontino U20 -:-
20:00Uniao Mogi U20 - Taubate U20 -:-
20:00Uniao Suzano U20 - Sao Jose EC U20 -:-
20:00Velo Clube U20 - CA Taquaritinga U20 -:-
20:00XV de Jau U20 - Rio Claro U20 -:-
BRAZYLIA: Brasileiro A3 Kobiety
20:00Vitoria K - Confianca K -:-BUŁGARIA: Parva Liga - Grupa spadkowa
19:00Pirin Blagoevgrad - Botev Vratsa -:- [ 2.16 | 3.15 | 3.15 ]BUŁGARIA: Vtora liga
16:00Marek - Septemvri Sofia -:-CHINY: Super Liga
12:00Qingdao West Coast - Nantong Zhiyun -:- [ 2.43 | 3.15 | 2.85 ]13:00Shenzhen Xinpengcheng - Qingdao Hainiu -:- [ 2.08 | 3.20 | 3.50 ]
13:35Cangzhou - Henan Songshan Longmen -:- [ 2.34 | 3.35 | 2.85 ]
13:35Changchun Yatai - Meizhou Hakka -:- [ 1.84 | 3.35 | 4.20 ]
13:35Wuhan Three Towns - Tianjin Jinmen Tiger -:- [ 2.37 | 3.40 | 2.75 ]
13:35Zhejiang Professional - Beijing Guoan -:- [ 2.80 | 3.35 | 2.36 ]
14:00Chengdu Rongcheng - Shandong Taishan -:- [ 2.40 | 3.35 | 2.75 ]
CHORWACJA: HNL
18:00Istra 1961 - Slaven Belupo -:- [ 2.03 | 3.10 | 3.70 ]CHORWACJA: Prva NL
15:50Jarun - Vukovar 1991 -:- [ 2.50 | 3.20 | 2.50 ]17:00Sesvete - Dubrava -:- [ 1.80 | 3.30 | 4.00 ]
CHORWACJA: Druga NL
17:00Dragovoljac - Jadran LP -:- [ 3.20 | 3.10 | 2.10 ]17:00Kustosija - Karlovac -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.20 ]
CYPR: Division 2 - Grupa spadkowa
16:00Ermis - Xylotymbou -:-CZAD: Premiere Division - LPFN
16:45Foullah Edifice - Gazelle -:-CZECHY: MSFL
16:30Unicov - Zlinsko -:-CZECHY: Dywizja B
18:00Kladno - Hrebec -:-CZECHY: Dywizja E
18:30Batov - Novy Jicin -:-CZECHY: Prazsky prebor
17:30Motorlet Prague B - Dolni Chabry -:-DANIA: Superliga - Grupa spadkowa
19:00Lyngby - Vejle -:- [ 2.34 | 3.25 | 3.00 ]DANIA: 1st Division - Grupa - awans
19:00Kolding - Sonderjyske -:- [ 3.50 | 3.50 | 1.97 ]DANIA: 1st Division - Grupa spadkowa
19:00B.93 - Horsens -:- [ 3.30 | 3.45 | 2.01 ]19:00Hillerod - Naestved -:- [ 1.68 | 3.80 | 4.30 ]
DANIA: 2nd Division - Grupa - awans
19:00Esbjerg - Aarhus Fremad -:-19:00Nykobing - AB Kopenhagen -:-
DANIA: 2nd Division - Grupa spadkowa
19:00F. Amager - Hellerup -:-19:00Thisted - Skive -:-
DOMINIKANA: LDF
23:00Vega Real - Atletico Pantoja -:-DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
15:30Blessing - Groupe Bazano -:-16:00Renaissance - AC Kuya -:-
DŻIBUTI: Division 1
14:00ASAS - Port -:-16:30CF GR/SIAF - AS Arta -:-
18:30ASC Hayab - Hopital -:-
EKWADOR: Serie B
02:00Ind. Juniors - Cuniburo -:- [ 1.89 | 3.35 | 3.70 ]ESTONIA: Meistriliiga
18:00Parnu JK Vaprus - Nomme Utd -:- [ 1.75 | 3.65 | 4.10 ]FINLANDIA: Veikkausliiga
17:00Inter Turku - Ekenas -:- [ 1.39 | 4.70 | 7.20 ]FINLANDIA: Ykkonen
18:00JJK Jyvaskyla - EPS -:-FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A
17:30MyPa - Lahden Reipas -:-18:00Atlantis 2 - Futura -:-
18:00PPJ - GrIFK -:-
FINLANDIA: Suomen Cup
18:00TuWe - MuSa -:-18:45Fish United - TPV -:-
FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women
18:00PK-35 Vantaa K - Ilves K -:-FRANCJA: National
18:30Niort - Martigues -:-19:30Chateauroux - Epinal -:-
19:30Cholet - Rouen -:-
19:30Dijon - GOAL FC -:-
19:30Marignane GCB - Sochaux -:-
19:30Nancy - Le Mans -:-
19:30Versailles - Orleans -:-
19:30Villefranche - Avranches -:-
FRANCJA: National 2 - Group A
20:00Bourgoin Jallieu - Andrezieux -:-FRANCJA: National 2 - Group B
19:30Angouleme - La Roche -:-19:30Saumur - Les Herbiers -:-
FRANCJA: National 2 - Group C
19:00Bastia-Borgo - Beauvais -:-19:00Granville - Stade Briochin -:-
FRANCJA: National 2 - Group D
19:00Bourg en Bresse - Wasquehal -:-GAMBIA: GFA League
18:30Real Banjul - TMT -:-GHANA: Pierwsza Liga
17:00Legon Cities - Berekum Chelsea -:-GHANA: Division One League
17:00ADVSA - Accra Athletic -:-17:00Baffour SA - Debibi -:-
GIBRALTAR: National League - Grupa mistrzowska
21:00Mons Calpe - Manchester 62 -:-GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga
17:00Kolkheti 1913 - Samtredia -:-18:00Din. Tbilisi - Telavi -:-
GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Offy
02:00Malacateco - Municipal -:-04:15Xinabajul - Antigua -:-
HISZPANIA: LaLiga2
20:30Andorra - Racing Santander -:- [ 2.10 | 3.35 | 3.40 ]HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4
19:30Derio - Leioa -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6
18:00Ilicitano - Roda -:-20:00Ontinyent 1931 - Rayo Ibense -:-
20:00Villarreal C - Silla CF -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12
22:00Arucas - Panaderia -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15
19:30Alesves - Cortes -:-20:30Oberena - CD Ardoi -:-
HOLANDIA: Eerste Divisie
20:00Cambuur - Dordrecht -:- [ 2.33 | 3.80 | 2.45 ]20:00De Graafschap - Maastricht -:- [ 1.55 | 4.40 | 4.40 ]
20:00Jong Ajax - Roda -:- [ 3.90 | 3.95 | 1.69 ]
20:00Oss - Jong AZ -:- [ 2.65 | 3.75 | 2.18 ]
20:00Venlo - Den Bosch -:- [ 1.71 | 3.90 | 3.85 ]
20:00Willem II - Groningen -:- [ 2.65 | 3.40 | 2.33 ]
HOLANDIA: Divisie 1 U18 - Sezon wiosna
17:30Feyenoord U18 - Ajax U18 -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
01:15Motagua - Real Sociedad -:- [ 1.47 | 4.10 | 5.80 ]03:30Victoria - Marathon -:- [ 4.20 | 3.75 | 1.68 ]
INDONEZJA: Liga 1
10:00Persis Solo - Persita -:-10:00PSIS Semarang - Persikabo 1973 -:-
14:00RANS Nusantara - Persija Jakarta -:-
IRAK: Stars League
14:45Al Karkh - Al Zawraa -:-14:45Al-Qassim - Duhok -:-
17:00PrzełożoneAl Talaba - Al Naft -:-
17:00Al Wasat - Naft Missan -:-
17:00PrzełożoneAl Zawraa - Erbil -:-
17:00PrzełożoneAl-Hudod - Al Wasat -:-
17:00PrzełożoneNaft Missan - Al-Qassim -:-
17:00PrzełożoneZakho - Al Minaa -:-
IRAN: Hazfi Cup
16:15Mes Kerman - Chadormalu -:-16:30Fajr Sepasi - Gol Gohar -:-
16:45Aluminium Arak - Persepolis -:-
16:45Havadar SC - Mes Soongoun -:-
17:00Malavan - Saipa -:-
17:00Tractor-Sazi - Zob Ahan -:-
18:00Esteghlal Molasani - Sepahan -:-
IRLANDIA: Premier Division
20:45Drogheda - Sligo Rovers -:- [ 2.48 | 3.20 | 2.75 ]20:45Dundalk - Bohemians -:- [ 2.75 | 3.35 | 2.39 ]
20:45Shelbourne - St. Patricks -:- [ 2.38 | 3.40 | 2.75 ]
20:45Waterford - Derry City -:- [ 4.30 | 3.55 | 1.77 ]
21:00Shamrock Rovers - Galway -:- [ 1.61 | 3.60 | 5.60 ]
IRLANDIA: Dywizja 1
19:00Finn Harps - Cork City -:-20:45Athlone - Cobh Ramblers -:-
20:45Bray - Kerry -:-
20:45Treaty United - UC Dublin -:-
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL - Grupa - awans
20:45Annagh - Bangor FC -:-20:45Dundela - H&W Welders -:-
20:45Portadown - Institute -:-
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL - Grupa spadkowa
20:00Knockbreda - Newington -:-20:45Ballinamallard - Ballyclare -:-
20:45Dergview - Ards -:-
IZRAEL: 2 Liga - Grupa - awans
15:00Bnei Yehuda - Kiryat Shmona -:-15:00Hapoel Umm al-Fahm - Ironi Tiberias -:-
15:00Nof Hagalil - M. Herzliya -:-
15:00Ramat Hasharon - Maccabi Jaffa -:-
IZRAEL: 2 Liga - Grupa spadkowa
15:00H. Akko - MS Kafr Qasim -:-15:00H. Kfar Saba - Hap. Ramat Gan -:-
15:00Hapoel Afula - H. Ironi Rishon -:-
15:00Nes Tziona - Ihud Bnei Shfaram -:-
IZRAEL: Liga Alef North
12:40H. Raanana - Tayibe -:-12:40Hapoel Bnei Zalfa - Kiryat Yam -:-
12:40Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Kaukab -:-
12:40M. Kiryat Ata-Bialik - Ironi Baka -:-
12:40M. Nazareth - Ironi Nesher -:-
12:40Maccabi Nujeidat Ahmad - H. Migdal HaEmek -:-
12:40MS Tira - Tzeirei Kafr Kanna -:-
IZRAEL: Liga Alef South
12:40H. Bikat Hayarden - H. Marmorek -:-12:40Holon Yermiyahu - H. Herzliya -:-
12:40Ironi Modiin - SC Dimona -:-
12:40M. Ironi Ashdod - Hapoel Kfar Shalem -:-
12:40Maccabi Shaarayim FC - H. Bnei Lod -:-
12:40Maccabi Yavne - Shimshon Kafr Qasim -:-
12:40Shimshon Tel Aviv - Agudat Sport Ashdod -:-
13:00Nordia Jerusalem - M. Ironi Kiryat Malachi -:-
JORDANIA: Pierwsza Liga
17:00Shabab Al Ordon - Al Wehdat -:-19:45Al Ramtha - Sahab -:-
KATAR: Emir Cup
16:15Al Khor - Lusail -:-19:00Al-Shahaniya - Al Bidda -:-
KAZACHSTAN: First Division
11:00PrzełożoneFK Akzhayik - Arys -:-11:00Okzhetpes - SD Family -:-
13:00FK Kyran - Zhetisay -:-
13:00Taraz - Altai -:-
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
22:30Atletico F.C. - Tigres -:-23:00Orsomarso - Boca Juniors -:-
KOLUMBIA: Copa Colombia
00:30Patriotas - Bucaramanga -:- [ 2.80 | 3.35 | 2.30 ]02:00Quindio - Envigado -:- [ 2.15 | 3.35 | 3.10 ]
03:00Once Caldas - Fortaleza -:- [ 1.59 | 3.70 | 5.20 ]
KONGO: Ligue 1
16:00Juk - CARA Brazzaville -:-19:00Etoile du Congo - AS BNG -:-
LIBAN: Pierwsza Liga - Runda zwycięzców
15:00Racing - Nejmeh SC -:-LITWA: I Lyga
16:00BE1 NFA - BFA Vilnius -:-17:00Babrungas - FK Minija -:-
17:00Nevezis Kedainiai - Ekranas -:-
18:00Neptunas - Garliava -:-
ŁOTWA: Virsliga
17:00Metta - Auda -:-ŁOTWA: 1. Liga
18:00Rezekne - Valmiera 2 -:-MAKAO: Elite League
15:00Chao Pak Kei - Monte Carlo -:-MALI: Premiere Division
18:30AS Police - US Bougouni -:-20:30USC Kita - USFAS Bamako -:-
MALTA: Challenge League - Grupa - awans
18:00Marsa - Zurrieq -:-MALTA: Challenge League - Grupa spadkowa
20:30Fgura - Swieqi -:-20:30Msida - Attard -:-
MAROKO: Botola Pro
20:00Jeunesse Sportive Soualem - Mouloudia Oujda -:-MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura - Play Offy
03:05Cancun - Atlante -:-05:05Zacatecas Mineros - Leones Negros -:-
MEKSYK: Liga Premier Serie A
18:00Correcaminos 2 - Orgullo Reynosa -:-MEKSYK: Liga MX U23 - Clausura
17:00Puebla U23 - Club America U23 -:-17:00Queretaro U23 - U.N.A.M. U23 -:-
MEKSYK: Liga MX Women - Clausura
03:00Tigres K - Juarez K -:- [ 1.13 | 7.20 | 13.00 ]05:10Tijuana K - Pachuca K -:- [ 3.55 | 3.95 | 1.77 ]
MONGOLIA: Premier League
13:15Deren - Khovd -:-MYANMAR: MNL League Cup
11:00Rainbow - Shan Utd -:-11:30Rakhine United - Glory Goal -:-
NIEMCY: 2. Bundesliga
18:30Hertha Berlin - Hannover -:- [ 2.27 | 3.55 | 2.87 ]18:30St. Pauli - Rostock -:- [ 1.27 | 5.50 | 9.40 ]
NIEMCY: 3. Liga
19:00Arminia Bielefeld - Lubeck -:- [ 1.43 | 4.60 | 6.00 ]NIEMCY: Liga Regionalna Północ
19:00SC Weiche-08 - Meppen -:-19:30Drochtersen/Assel - Lohne -:-
19:30Spelle-Venhaus - Hannover II -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia
19:00Altglienicke - Eilenburg -:-19:00Chemie Lipsk - Babelsberg -:-
19:00Hansa Rostock II - BFC Dynamo -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Zachód
19:30FC Gutersloh - FC Schalke 04 II -:-19:30Fortuna Koln - Wuppertaler -:-
19:30SSVg Velbert - Wegberg-Beeck -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia
19:00Balingen - Fulda-Lehnerz -:-NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria
19:00Bayreuth - Turkgucu Munchen -:-19:00Illertissen - Ansbach -:-
19:00Memmingen - Furth II -:-
NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe
19:30Sandersdorf - Motor Marienberg -:-NIEMCY: Oberliga Hamburg
18:45Dassendorf - Duneberg -:-19:30Harksheide - Paloma -:-
19:30Victoria Hamburg - Rugenbergen -:-
NIEMCY: Oberliga Bremen
19:00Leher - TURA Bremen -:-NIEMCY: Oberliga Niedersachsen
18:30Bornreihe - BSV Rehden -:-20:00Meppen II - Delmenhorst -:-
NIEMCY: Oberliga Westfalen
19:30Sprockhovel - Lotte -:-NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:30Diefflen - RW Koblenz -:-19:30Pfeddersheim - Mechtersheim -:-
19:30Pirmasens - SpVgg Quierschied -:-
NIEMCY: Oberliga Bayern Nord
18:15Abtswind - Kornburg -:-18:15Fortuna Regensburg - Regensburg II -:-
19:00Feucht - Hankofen-Hailing -:-
NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg
18:15Denzlingen - Grossaspach -:-19:00Goppinger - Essingen -:-
NIEMCY: Oberliga Niederrhein
19:30Buderich - Mulheimer FC 97 -:-20:00TVD Velbert - Union Nettetal -:-
NIGERIA: NPFL
17:00Remo Stars - Niger -:-NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura
23:00Jalapa - UNAN-Managua -:-02:00Diriangen - Ferretti -:-
NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
23:00Diriangen U20 - Ferretti U20 -:-PARAGWAJ: Division Intermedia
16:00Sp. Carapegua - Rubio Nu -:-23:15Deportivo Santani - Fernando de la Mora -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
22:00Huancayo - Carlos Mannucci -:- [ 1.40 | 4.50 | 7.00 ]PERU: Liga Women
20:00AD Cantolao K - Defensores K -:-22:30Cesar Vallejo K - Sporting Cristal K -:-
POLSKA: II Liga
19:30Chojniczanka - Sandecja Nowy Sącz -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.70 ]20:00Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca -:- [ 1.87 | 3.65 | 3.75 ]
POLSKA: III Liga - Grupa I
19:45Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz -:- [ 2.20 | 3.50 | 2.70 ]POLSKA: III Liga - Grupa II
17:15Pogoń Szczecin II - Świt Skolwin -:- [ 3.22 | 3.85 | 1.85 ]POLSKA: III Liga - Grupa III
15:30Ślęza Wrocław - Carina Gubin -:- [ 2.10 | 3.65 | 2.77 ]POLSKA: III Liga - Grupa IV
19:45KS Wiązownica - Czarni Połaniec -:- [ 2.10 | 3.60 | 2.80 ]PORTUGALIA: Liga Portugal
21:15Gil Vicente - Arouca -:- [ 2.48 | 3.35 | 2.80 ]PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupa spadkowa
12:00Academico Viseu U23 - Rio Ave U23 -:-12:00Portimonense U23 - Braga U23 -:-
12:00Santa Clara U23 - Leixoes U23 -:-
17:00Farense U23 - Mafra U23 -:-
PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupa mistrzowska
12:00Benfica U19 - Braga U19 -:-ROSJA: Liga Juniorów
10:00F Woroneż U19 - Chertanovo M. U19 -:-10:00Ural U19 - FK Orenburg U19 -:-
12:00Samara U19 - Lok. Moskwa U19 -:-
12:00UOR 5-Yegoryevsk U19 - Bałtika U19 -:-
14:00Akhmat Grozny U19 - CSKA Moskwa U19 -:-
14:00Din. Moskwa U19 - FK Rostów U19 -:-
14:00Kazań U19 - FK Strogino Moscow U19 -:-
14:00Zenit U19 - Nizhny Novgorod U19 -:-
16:00Soczi U19 - Krasnodar U19 -:-
16:00Sp. Moskwa U19 - Konoplev Academy U19 -:-
RPA: Pierwsza liga
19:30Cape Town Spurs - Richards Bay -:- [ 3.25 | 2.90 | 2.29 ]19:30TS Galaxy - Swallows -:-
RPA: Motsepe Foundation Championship
15:00Black Leopards - Orbit College -:-15:00Pretoria Callies - Upington City -:-
RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa
19:00Din. Bucharest - FC Voluntari -:- [ 2.22 | 3.25 | 3.05 ]RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa - awans
16:00Calarasi - Afumati -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa spadkowa
16:00Inainte Modelu - Gloria Baneasa -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa - awans
16:00Popesti Leordeni - CS Din. Bucuresti -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa spadkowa
16:00Muscel - Moreni -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa - awans
16:00Cetate Rasnov - Kids Tampa Brasov -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa spadkowa
16:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - SR Brasov -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa - awans
16:00Ramnicu Valcea - Cetatea -:-16:00Vedita Colonesti - Viitorul Daesti -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa spadkowa
16:00Unirea Bascov - Calimanesti -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa - awans
13:00Viitorul Simian - CSM Deva -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa spadkowa
16:00Jiul Petrosani - Gilortul Tg. Carbunesti -:-16:00U Craiova 1948 2 - CS U Craiova 2 -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa spadkowa
16:00Avantul Periam - Ineu -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa spadkowa
16:00Avantul Reghin - Targu Mures 1898 -:-16:00Metalurgistul Cugir - Viitorul Cluj -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa spadkowa
16:00Minerul Ocna Dej - Baile Felix -:-16:00Sanatatea Cluj - Baia Mare -:-
16:00Satu Mare - Victoria Carei -:-
RWANDA: Premier League
15:00Police - Bugesera -:-SALWADOR: Primera Division - Clausura
03:30Santa Tecla - Aguila -:-SERBIA: Super Liga - Grupa mistrzowska
19:00Cukaricki - Mladost -:-SERBIA: Super Liga - Grupa spadkowa
17:00Vozdovac - Sp. Subotica -:-SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
14:00Torlak - Jedinstvo Surcin -:-15:00Studentski Grad - Radnicki Obrenovac -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:15Bhantal - Freetown City -:-18:15Real Republicans - Kholifa Stars -:-
SŁOWACJA: Nike liga - Grupa spadkowa
17:30Michalovce - Banska Bystrica -:- [ 2.22 | 3.40 | 2.93 ]SŁOWACJA: 1. Liga Women - Grupa mistrzowska
18:00Myjava K - Slovan Bratysława K -:-SŁOWENIA: 2. SNL
17:00Ilirija - Tabor Sezana -:-SOMALIA: National league
14:30Midnimo - Heegan -:-SYRIA: Premier League
15:00Al Karamah - Horriya -:-15:00Al-Ittihad Aleppo - Wathbah -:-
15:00Al-Sahel - Tishreen -:-
15:00Foutoua - Al Wahda -:-
15:00Hottin - Jableh -:-
SZKOCJA: Dywizja 1
20:45Airdrieonians - Dundee Utd -:- [ 4.30 | 3.60 | 1.73 ]SZWAJCARIA: Challenge League
20:15Aarau - Bellinzona -:-SZWAJCARIA: Promotion League
20:15Delemont - Breitenrain -:-SZWECJA: Dywizja 1 - Norra
19:00Orebro Syr. - AFC Eskilstuna -:-SZWECJA: Dywizja 1 - Södra
19:00Angelholm - Lunds -:-19:00Torslanda - Trollhättan -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland
19:00Boden - Kiruna -:-SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland
19:00IFK Skovde - Lidkoping -:-19:00Saffle SK - Herrestads AIF -:-
19:30Kongahalla - Gauthiod -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand
19:30Nacka Iliria - IFK Eskilstuna -:-19:30Sleipner - Nykopings -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland
19:00Landvetter - Savedalen -:-SZWECJA: Elitettan Women
19:00Jitex K - Lidkoping K -:-19:30Sunnanå K - Malmo FF K -:-
ŚWIAT: Mecze towarzyskie
10:00Ghana U16 - Serbia U16 -:-12:30Chorwacja U16 - Szwecja U16 -:-
15:15Finlandia U16 - Urugwaj U16 -:-
15:30Rosja U16 - Kazachstan U16 -:-
16:00Tunezja U17 - Libia U17 -:-
19:00Algieria U17 - Egipt U17 -:-
ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety
12:00Uzbekistan U18 K - Turkmenistan U18 K -:-15:00Tadżykistan U18 K - Iran U18 K -:-
TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha
15:00Istaravshan - CSKA Pomir Dushanbe -:-15:00Kuktosh - Barkchi Hisor -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
15:00Dodoma Jiji - Kinondoni MC -:-17:00Simba - Mtibwa Sugar -:- [ 1.11 | 7.40 | 16.00 ]
TURCJA: Super Lig
19:00Adana Demirspor - Galatasaray -:- [ 4.80 | 4.50 | 1.55 ]UGANDA: Premier League
15:00Busoga - Wakiso Giants -:-15:00Mbarara City - UPDF -:-
UKRAINA: Persha Liga - Grupa spadkowa
11:30Metalist Kharkiv - Kremin -:-UKRAINA: U19 League
11:00Minaj U19 - Ch. Odessa U19 -:-11:00Ruch Lwów U19 - Veres Rivne U19 -:-
12:00Dnipro-1 U19 - Dyn. Kijów U19 -:-
USA: MLS Next Pro
04:00Tacoma Defiance - Town FC -:-USA: NISA
23:00Georgia Lions - Savannah Clovers -:-WALIA: Cymru North
20:30Buckley - Chirk AAA FC -:- [ 1.19 | 6.20 | 9.40 ]WĘGRY: OTP Bank Liga
20:00Zalaegerszeg - Puskas Academy -:- [ 3.75 | 3.45 | 1.92 ]WŁOCHY: Serie B
20:30Pisa - Catanzaro -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.45 ]20:30Venezia - Cremonese -:- [ 2.27 | 3.35 | 3.00 ]
WŁOCHY: Primavera 1
18:00Fiorentina U19 - Inter U19 -:-WŁOCHY: Serie A Women - Grupa mistrzowska
20:30Juventus K - Inter K -:-ZEA: UAE League
16:05Al Nasr - Ittihad Kalba -:-16:05Bani Yas - Hatta -:-
18:45Al Wasl - Al-Jazira -:-
18:45Emirates Club - Al-Wahda -:-
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.