Piłka nożna » 21.03.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
AZJA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje - druga runda
10:00Pakistan - Jordania -:-10:10Australia - Liban -:-
11:00Chińskie Tajpej - Kirgistan -:-
11:23Japonia - Korea Północna -:-
12:00Korea Południowa - Tajlandia -:-
12:30Myanmar - Syria -:-
13:00Hong Kong - Uzbekistan -:-
13:30Singapur - Chiny -:-
14:30Indonezja - Wietnam -:-
17:00Iran - Turkmenistan -:-
19:00Oman - Malezja -:-
19:00Zjednoczone Emiraty Arabskie - Jemen -:-
19:30Katar - Kuwejt -:-
19:30Palestyna - Bangladesz -:-
20:00Afganistan - Indie -:-
20:00Arabia Saudyjska - Tadżykistan -:-
20:00Irak - Filipiny -:-
20:00Nepal - Bahrajn -:-
EUROPA: Euro - Kwalifikacje - Awans
18:00Gruzja - Luksemburg -:-20:45Bośnia i Hercegowina - Ukraina -:-
20:45Grecja - Kazachstan -:-
20:45Izrael - Islandia -:-
20:45Polska - Estonia -:-
20:45Walia - Finlandia -:-
EUROPA: Liga Narodów UEFA - League C - Play Out
20:45Gibraltar - Litwa -:-AFRYKA: Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje - Runda wstępna
23:00Dżibuti - Liberia -:-AFRYKA: African Games Women - Play Offy
18:00Senegal U20 K - Uganda U20 K -:-21:00Ghana U20 K - Nigeria U20 K -:-
ALGIERIA: U21 League
15:30Khenchela U21 - Oran U21 -:-15:30Magra U21 - Constantine U21 -:-
15:30Paradou U21 - Ben Aknoun U21 -:-
15:30Saoura U21 - MC Algier U21 -:-
15:30US Souf U21 - El Bayadh U21 -:-
22:00Kabylie U21 - Belouizdad U21 -:-
22:00Setif U21 - Chlef U21 -:-
22:00USM Algier U21 - Biskra U21 -:-
AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Championship Kobiety U17
00:30Kolumbia U17 K - Peru U17 K -:-00:30Ekwador U17 K - Urugwaj U17 K -:-
00:30Paragwaj U17 K - Chile U17 K -:-
ANGLIA: Southern League South Division
20:45Plymouth Parkway - Winchester -:-ANGLIA: Isthmian League Premier Division
20:45Concord - Enfield Town -:-ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional
23:00San Lorenzo - Godoy Cruz -:-01:15Belgrano - Lanus -:-
ARGENTYNA: Primera Nacional
19:30Talleres (R.E) - San Martin S.J. -:-ARGENTYNA: Primera C - Apertura
21:00Puerto Nuevo - Real Pilar -:-ARGENTYNA: Copa Argentina
01:10Atl. Tucuman - Def. de Belgrano -:-21:45Defensa y Justicia - Atl. Rafaela -:-
00:00Racing Club - San Martin Burzaco -:-
ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda
19:00Lanus 2 - Talleres Cordoba 2 -:-19:00San Lorenzo 2 - Ind. Rivadavia 2 -:-
19:00Union Santa Fe 2 - Huracan 2 -:-
23:00Platense 2 - Tigre 2 -:-
BOLIWIA: Division Profesional - Apertura
00:00Aurora - Royal Pari -:-BRAZYLIA: Amapaense
00:00Ypiranga AP - Santos AP -:-BRAZYLIA: Brasiliense - Play Offy
00:30Brasiliense - Capital -:-BRAZYLIA: Catarinense - Play Offy
00:30Brusque - Avai -:-00:30Barra FC - Criciuma -:-
BRAZYLIA: Mineiro - Baraż o utrzymanie
00:00Patrocinense - Ipatinga -:-BRAZYLIA: Paulista A4
23:00Sao-Carlense - SKA Brasil -:-23:30Francana - CA Joseense -:-
00:00Audax-SP - Jabaquara -:-
00:00Barretos EC - Vocem -:-
BRAZYLIA: Rondoniense
00:30Porto Velho - Uniao Cacoalense -:-BRAZYLIA: Copa Alagoas
23:00Murici AL - CRB -:-BRAZYLIA: Copa Alagoas - Play Offy
00:00Coruripe - SC Penedense -:-BRAZYLIA: Copa Verde
00:00Brasiliense - Cuiaba -:-00:00Remo - Amazonas -:-
00:00Vila Nova - Goias -:-
BRAZYLIA: Copa do Nordeste
23:00America-RN - ABC -:-23:00CRB - Juazeirense -:-
23:00River-PI - AE Altos -:-
01:30Bahia - Vitoria -:-
01:30Fortaleza - Ceara -:-
01:30Sport Recife - Nautico -:-
23:00Itabaiana - Maranhao -:-
23:00Treze - Botafogo PB -:-
BRAZYLIA: Brasileiro Women
00:30Internacional K - Fluminense K -:-19:00Botafogo RJ K - Gremio K -:-
23:30Corinthians K - America Mineiro K -:-
DR KONGO: Ligue 1 - Grupa mistrzowska
14:00Maniema - St Eloi Lupopo -:-15:00Lubumbashi Sport - Aigles du Congo -:-
DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
14:30Motema Pembe - AC Rangers -:-EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda
01:00Aucas - El Nacional -:-01:00U. Catolica - Barcelona SC -:-
22:30Tecnico U. - Ind. del Valle -:-
EKWADOR: Serie B
20:00Guayaquil City - San Antonio -:-21:00Gualaceo - Cuniburo -:-
EUROPA: Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje
14:00Macedonia Północna U21 - Gibraltar U21 -:-17:30Izrael U21 - Polska U21 -:-
18:30Portugalia U21 - Wyspy Owcze U21 -:-
19:00Andora U21 - Chorwacja U21 -:-
20:00Belgia U21 - Malta U21 -:-
20:00Szkocja U21 - Kazachstan U21 -:-
EUROPA: Elite League U20
14:00Niemcy U20 - Norwegia U20 -:-16:00Portugalia U20 - Czechy U20 -:-
17:00Rumunia U20 - Włochy U20 -:-
EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 2 - Liga A
13:00Niemcy U17 K - Słowacja U17 K -:-17:00Francja U17 K - Czechy U17 K -:-
EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 2 - Liga B
09:00Estonia U17 K - Kazachstan U17 K -:-13:00Bośnia i Hercegowina U17 K - Armenia U17 K -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12
21:00Teror - Herbania -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15
20:15Huarte - Beti Onak -:-INDIE: I-League
11:30Neroca FC - TRAU FC -:-IZRAEL: Liga Alef North
19:45MS Tira - M. Nazareth -:-KAMERUN: Elite One - Grupa mistrzowska
15:00PrzełożoneCotonsport - Colombe -:-15:00PrzełożoneGazelle - Victoria United -:-
15:00PrzełożoneStade Renard - Canon Yaounde -:-
15:00PrzełożoneYong Sports Academy - Dynamo Douala -:-
KAMERUN: Elite One - Grupa spadkowa
15:00PrzełożoneFauve Azur Elite - Fortuna Mfou -:-15:00PrzełożoneLes Astres - Bamenda -:-
15:00PrzełożoneUMS de Loum - APEJES Academy -:-
15:00PrzełożoneUnion Douala - Aigle Royal -:-
KAMERUN: Elite Two - Grupa mistrzowska
15:00PrzełożoneBafmeng United - Panthere -:-15:00PrzełożoneDragon de Yaounde - Eding Sport -:-
15:00PrzełożoneFeutcheu - Bafoussam -:-
15:00PrzełożoneTonnerre - Aigle Moungo -:-
KAMERUN: Elite Two - Grupa spadkowa
15:00PrzełożoneAS Fap - Yafoot -:-15:00PrzełożoneFoncha - FC Rangers of Bafut -:-
15:00PrzełożoneIsohsa - Renaissance -:-
15:00PrzełożoneLeopard de Douala - Unisport Bafang -:-
KAZACHSTAN: Puchar Kazachstanu - Play Offy o awans
11:00Ertis Pavlodar - Akademiya Ontustik -:-KOLUMBIA: Copa Colombia
00:00Real Cundinamarca - Pereira -:-02:00Boca Juniors - Santa Fe -:-
22:00Huila - Barranquilla -:-
22:00U. Magdalena - Tigres -:-
KOREA POŁUDNIOWA: WK League Kobiety
08:00Boeun Sangmu K - Seoul K -:-11:00Changnyeong K - Incheon Hyundai Steel K -:-
11:00Hwacheon K - Suwon FC K -:-
11:00Sejong Sportstoto K - Gyeongju K -:-
KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura
02:00Municipal Turrialba - CS Uruguay -:-22:00Antioquia - Carmelita -:-
MAROKO: Botola Pro
23:00Berkane - Maghreb Fez -:-23:00Mouloudia Oujda - Wydad -:-
MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura
00:05Tapatio - Correcaminos -:-02:05Venados - Cimarrones de Sonora -:-
04:05Dorados - Leones Negros -:-
NORWEGIA: Nasjonal U19 CL
14:00Haugesund U19 - Brann U19 -:-SALWADOR: Primera Division - Clausura
02:30Alianza FC - Municipal Limeno -:-SURINAM: SML
00:00Robinhood - Voorwaarts -:-ŚWIAT: Mecze towarzyskie
00:00Salwador - Bonaire -:-03:00Wyspy Salomona - Fidżi -:-
11:00Zambia U20 - Zimbabwe U20 -:-
14:00Cypr - Łotwa -:-
14:00Malawi U20 - Kenia U20 -:-
14:00Węgry U21 - Mołdawia U21 -:-
14:00Włochy U18 - Austria U18 -:-
15:00Cypr U18 - Polska U18 -:-
17:30Czechy U21 - Irlandia Północna U21 -:-
18:00Rosja - Serbia -:-
19:00Czarnogóra - Białoruś -:-
19:00Hiszpania U21 - Słowacja U21 -:-
19:00Malta - Słowenia -:-
20:00Gwinea - Vanuatu -:-
20:00Holandia U21 - Norwegia U21 -:-
20:00Wyspy Zielonego Przylądka - Gujana -:-
20:45Portugalia - Szwecja -:-
21:30Maroko U20 - Anglia U19 -:-
22:00Portoryko - Belize -:-
22:00Republika Południowej Afryki - Andora -:-
22:00Wenezuela - Włochy -:-
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
12:001. FC Union Berlin (Ger) - Magdeburg (Ger) -:-13:30VfB Stuttgart (Ger) - Elversberg (Ger) -:-
15:00SK Rapid (Aut) - First Vienna (Aut) -:-
19:00Strømsgodset 2 (Nor) - Eik-Tonsberg (Nor) -:-
19:00Värnamo (Swe) - Utsikten (Swe) -:-
UKRAINA: Championship Women - Grupa spadkowa
13:00Dnipro-1 K - Mariupol K -:-USA: US Open Puchar
23:30Richmond Kickers - Christos -:-00:00Asheville City - One Knoxville -:-
00:00Frenzi - Club de Lyon -:-
00:00SC United Bantams - Greenville -:-
00:30Apotheos - Georgia Lions -:-
00:30New York Red Bulls 2 - Hudson Valley -:-
01:00Chicago Fire II - Chicago City -:-
01:00Chicago House - Minnesota 2 -:-
03:00Folsom - Central Valley Fuego -:-
03:30Ballard - Spokane Velocity -:-
03:30Capo - Menace -:-
03:30Irvine Zeta - MesoAmerica -:-
03:30LA Force - Redlands FC -:-
00:00Steel City - Michigan Stars -:-
00:30Carolina Core - Northern Virginia -:-
00:30Chattanooga Red Wolves - Brockton United -:-
00:30Crown Legacy - SC United Heat -:-
00:30Motown - New York City II -:-
00:30Vereinigung - Charlotte Independ. -:-
00:30Western Mass Pioneers - Union Omaha -:-
WENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
23:00Dep. Tachira - Monagas -:-00:00Zamora - Puerto Cabello -:-
WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1
16:30PrzełożoneAcademie de FAD - ASEC Mimosas -:-Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.