REFRESH

Piłka nożna » 11.12.2022 » Wszystkie mecze

ALBANIA: Super Liga

13:00Bylis - Laci -:-
13:00Kukesi - Teuta -:-
15:45Erzeni - Partizani -:-

ALBANIA: First Division

13:00Beselidhja Lezha - Apolonia Fier -:-
13:00Burreli - Korabi Peshkopi -:-
13:00Oriku - Besa -:-
13:00Terbuni - Luzi -:-
15:00Skenderbeu - Turbina Cerrik -:-

ALGIERIA: Dywizja 1

15:00Arba - Chelghoum -:-
15:00Belouizdad - Khenchela -:-
15:00Biskra - Paradou -:-
15:00Chlef - USM Algier -:-
15:00Constantine - El Bayadh -:-
15:00Magra - JS Kabylie -:-
15:00MC Algier - Setif -:-
17:00Saoura - Oran -:-

ANDORA: Primera Divisió

11:00Atletic Escaldes - Inter Escaldes -:-
13:30FC Santa Coloma - UE Santa Coloma -:-
16:00Ordino - Sant Julia -:-
18:30Penya - UE Engordany -:-

ANGLIA: Championship

14:00QPR - Burnley -:-
16:00Watford - Hull -:-

ANGLIA: League Two

14:00Gillingham FC - Bradford City -:-

ANGLIA: National League

16:00Oldham - Torquay -:-

ANGLIA: National League Południe

13:30Braintree - Dulwich Hamlet -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

16:00Cray Wanderers - Haringey -:-

ANGLIA: Premier League Cup

14:00Blackburn U21 - Peterborough U21 -:-

ANGLIA: Women’s Super League

13:30Manchester City K - Manchester Utd K -:-
15:00Brighton K - Everton K -:-
15:00Liverpool K - Leicester K -:-
15:00Tottenham K - West Ham K -:-
17:15Aston Villa K - Arsenal K -:-
19:45Chelsea K - Reading K -:-

ANGLIA: Kobiety’s FA Cup

13:00Charlton K - Milton Keynes K -:-
14:00Birmingham K - Huddersfield K -:-
14:00Cardiff City Ladies K - Bournemouth Sports K -:-
14:00Ipswich K - Portishead Town K -:-
14:00Leeds K - Stoke City LFC K -:-
14:00Newcastle K - Wolverhampton K -:-
14:00Peterborough K - Durham K -:-
14:00Sheffield Utd K - Nottingham K -:-
14:00Solihull Moors K - AFC Fylde K -:-
15:00Blackburn K - Sunderland K -:-
15:00Burnley K - Norwich K -:-
15:00Hashtag K - Actonians K -:-
15:00Lewes K - London Bees K -:-
15:00Liverpool Feds K - West Brom K -:-
15:00London City Lionesses K - Portsmouth K -:-
15:00Oxford Utd K - Plymouth K -:-
15:00Wimbledon K - Gillingham K -:-
16:00Bristol City K - Southampton K -:-
16:00Coventry United K - Stockport K -:-
20:00Crystal Palace K - Watford K -:-

ANGOLA: Girabola League

15:00Dragao - Santa Rita -:-
15:30Desportivo Huila - Bravos do Maquis -:-
15:30Sporting de Benguela - Wiliete -:-

AUSTRALIA: A-League

05:00Central Coast Mariners - Newcastle Jets -:-
07:00Macarthur FC - Melbourne Victory -:-

AUSTRALIA: A-League Kobiety

06:00WS Wanderers K - Adelaide K -:-
09:00Perth K - Melbourne Victory K -:-

AZERBEJDŻAN: First Division

10:30Moik Baku - Sabail 2 -:-
11:00Araz - Neftci Baku 2 -:-
11:00Gabala 2 - Zaqatala -:-

BELGIA: Challenger Pro League

13:30RWDM 47 - Virton -:-
17:00Beerschot VA - St. Liege U23 -:-
20:30Lommel SK - Deinze -:-

BELGIA: National Division 1

15:00Leuven B - Antwerp B -:-
15:00Saint Eloois - Knokke -:-
15:00URSL Vise - Tienen -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

14:30Binche - Warnant -:-
14:30Ganshoren - La Louviere -:-
14:30Seraing Utd 2 - Rebecquoise -:-
14:30Solieres Sport - Namur -:-
14:30Stade Disonais - Stockay-Warfusee -:-
15:00Jette - Verlaine -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

14:30Erpe-Mere - Petegem -:-
14:30Olsa Brakel - Merelbeke -:-
14:30Zelzate - Wetteren -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

14:30Beerschot VA 2 - City Pirates -:-
14:30KV Mechelen 2 - Hades -:-
15:00Belisia Bilzen - Lyra-Lierse Berlaar -:-
15:00K. Berchem Sport - KRC Mechelen -:-

BENIN: Ligue 1

16:00Adjidja - Police -:-
16:00Ayema - ASVO -:-
16:00Buffles du Borgou - Cavaliers -:-
16:00Coton FC - Sitatunga -:-
16:00Djeffa - AS Sobemap -:-
16:00Espoir - Tonnerre -:-
16:00FC Loto - Hodio -:-
16:00Takunnin - Pantheres -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:00ASFA Yennega - Kadiogo -:-
17:00Bobo-Dioulasso - Royal -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Kayanza - Flambeau du Centre -:-
14:00Vital O - Inter Star -:-

CHINY: Super Liga

13:00PrzełożoneBeijing Guoan - Shanghai Port -:-
13:00PrzełożoneCangzhou - Hebei -:-
13:00PrzełożoneChengdu Rongcheng - Wuhan FC -:-
13:00PrzełożoneGuangzhou FC - Changchun Yatai -:-
13:00PrzełożoneHenan Songshan Longmen - Shanghai Shenhua -:-
13:00PrzełożoneShandong Taishan - Meizhou Hakka -:-
13:00PrzełożoneShenzhen - Guangzhou City -:-
13:00PrzełożoneTianjin Jinmen Tiger - Dalian Pro -:-
13:00PrzełożoneWuhan Three Towns - Zhejiang Professional -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja

16:00Omonia - Chloraka -:-
18:00AEL Limassol - Aris -:-

CYPR: Division 2

13:30Achyronas-Onisilos - Anagennisi -:-

DR KONGO: Ligue 1

14:00Etoile de Kivu - Simba -:-
14:30Groupe Bazano - Celeste -:-
15:30AS Vita Club - Mazembe -:-

EGIPT: Pierwsza liga

13:45Ghazl El Mahallah - El Daklyeh -:-
16:00El Gaish - Al Masry -:-
16:00Smouha - Arab Contractors -:-
18:00Zamalek - Pyramids -:-

ETIOPIA: Premier League

13:00Dire Dawa - Welayta Dicha -:-
16:00Sidama Bunna - Bahir Dar Kenema -:-

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

12:45Le Havre K - Montpellier K -:-
21:00Lyon K - Paris SG K -:-

GIBRALTAR: National League

16:00College 1975 FC - Magpies -:-
18:30Mons Calpe - Manchester 62 -:-

GRECJA: Super League 2

14:00Almopos - AEL Larissa -:-
14:00Apollon Larissa - Karditsa -:-
14:00Niki Volos - Diagoras -:-
14:00PAE Chania - Ilioupoli -:-
14:00Panachaiki - PAE Egaleo -:-
14:00Panserraikos - Makedonikos -:-
14:00PAOK B - Iraklis Larissa -:-
14:00Thesprotos - Apollon Pontou -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 1

14:00Byron Kavala - Alexandroupoli -:-
14:00Chrisoupolis - Doxa Dramas -:-
14:00F.C. Pandramaikos - Kampaniakos -:-
14:00M. Alexandros Orfaniou - Aris Avatou -:-
14:00Orfeas Xanthi - A. Asteras -:-
14:00Panthrakikos - Kavala -:-
14:00Poseidonas Michanionas - Thermaikos FC -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 2

14:00Agias - Edessaikos -:-
14:00Chaniotis - Keravnos Anchelochori -:-
14:00Ethnikos Neou - Kozanis -:-
14:00Kastoria - Elassona -:-
14:00Kozani - PAOK Kristonis -:-
14:00Makedonikos Foufas - Svoronos FC -:-
14:00Pierikos - O. Volos -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 3

14:00Digenis Neochori - Vyzas -:-
14:00Fikis - Zakynthos -:-
14:00Ipato - AO Trikala -:-
14:00Lefkimmi - Chalkis -:-
14:00Nafpaktiakos A. - Asteras Petriti -:-
14:00Panagriniakos - Tilikratis L. -:-
14:00Panelefsiniakos - Apollon Pargas -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 4

14:00Aias Gastounis - Ialisos -:-
14:00Diavolitsi - Mykonos -:-
14:00Ermionidas-Ermis - Panargiakos -:-
14:00Foinikas N. Epidavrou - Aiolikos -:-
14:00Pyliou - Paniliakos -:-
14:00Rodos - Panionios -:-
17:30Patrai - Pangytheatikos -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 5

14:00Aris Petroupolis - Thyella D. -:-
14:00Giouchtas - Fostiras -:-
14:00Keratsini - AO Tympakiou -:-
14:00Marko - Agios Nikolaos -:-
14:00Moschato - E. Piraeus -:-
14:00Paraskevi - Agios Ierotheos -:-
14:00Poros - Almyros Gaziou -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga - Baraż o utrzymanie

10:00Bolnisi - Samtredia -:-

GWINEA: Ligue 1

17:00Hafia - SOAR -:-
17:00Horoya - Sangaredi -:-
17:00Milo FC - Wakriya -:-

HISZPANIA: LaLiga2

14:00UD Ibiza - Malaga -:-
16:15Gijon - Cartagena -:-
16:15Ponferradina - Lugo -:-
18:30Eibar - R. Oviedo -:-
18:30Granada - Burgos CF -:-
21:00Las Palmas - Albacete -:-
21:00Racing Santander - Mirandes -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1

12:00Linares - Ceuta -:-
12:00Linense - Unionistas -:-
12:00Merida AD - Badajoz -:-
17:00Alcorcon - Cordoba -:-
17:00Pontevedra - Rayo Majadahonda -:-
19:00La Coruna - Ferrol -:-
19:00San Sebastian Reyes - Fuenlabrada -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2

12:00Ath. Bilbao B - Baleares -:-
12:00Calahorra - Castellon -:-
12:00SD Logrones - Cornella -:-
17:00Murcia - Sabadell -:-
17:00R. Union - Osasuna B -:-
19:00CF Intercity - Alcoyano -:-
19:00Gimnastic - Barcelona B -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 1

12:00Langreo - Arenteiro -:-
12:00Polvorin - Coruxo -:-
12:00Rayo Cantabria - R. Oviedo B -:-
16:45Compostela - Valladolid Promesas -:-
17:00Ourense CF - Real Aviles -:-
17:30Zamora - Torrelavega -:-
18:15Marino de Luanco - Laredo -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2

11:30Real Sociedad C - Sestao -:-
12:00Brea - Tarazona -:-
15:00Alaves B - Arenas Club -:-
16:00Cirbonero - Utebo FC -:-
16:30Arnedo - Izarra -:-
17:00Gernika - Beasain -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 3

12:00Badalona Futur - Terrassa -:-
12:00Ebro - Valencia B -:-
12:00Espanyol B - Formentera -:-
12:00Ibiza Islas Pitiusas - Olot -:-
12:00Mallorca B - Lleida -:-
12:00Prat - CE Manresa -:-
12:00Teruel - Pena Deportiva -:-
17:00Alzira - Saguntino -:-
18:00Hercules - Zaragoza B -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 4

12:00Cartagena B - Mancha -:-
12:00Huelva - Velez -:-
12:00Mar Menor - Torremolinos -:-
17:00Antequera - San Roque -:-
17:00Ejido - Yeclano -:-
17:00Sanluqueno - CD Utrera -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 5

12:00Atl. Madryt B - Guadalajara -:-
12:00CD Estepona - Socuellamos -:-
12:00Cerdanyola - Melilla -:-
12:00Montijo - Atl. Paso -:-
12:00Union Adarve - Leganes B -:-
17:00CD Coria - Villanovense -:-
17:00Don Benito - Cacereno -:-
17:00Gimnastica Segoviana - Diocesano -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 1

12:00Dep. Fabril - Somozas -:-
12:00Viveiro - Gran Pena -:-
16:30Alondras - Barco -:-
17:00Arosa SC - UD Ourense -:-
17:00Arzua - Atletico Arteixo -:-
17:00Estradense - CD Choco -:-
17:00Paiosaco - Racing Club Villalbes -:-
17:00Rapido de Bouzas - Silva SD -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2

12:00Aviles Stadium - Llanera -:-
12:00Covadonga - Real Titanico -:-
12:00Gijon B - Tuilla -:-
12:00Lealtad - Caudal Deportivo -:-
12:00L'Entregu - Union Club Ceares -:-
12:00Llanes - CD Colunga -:-
12:00Praviano - Condal -:-
12:00Valdesoto - Luarca -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3

11:00UD Samano - Siete Villas -:-
16:00Naval Reinosa - UC Cartes -:-
16:30Gama - Solares -:-
17:00Textil Escudo - Revilla -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4

11:30Portugalete - San Ignacio -:-
12:00Aurrera de Vitoria - Barakaldo -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 5

11:45Grama - Badalona -:-
11:45UE Tona - San Cristobal CP -:-
12:00Castelldefels - Montanesa -:-
12:00CE Europa - Vilassar de Mar -:-
12:00Girona B - L'Hospitalet -:-
12:00Pobla Mafumet - UE Sants -:-
12:30Vilafranca - Sant Andreu -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6

12:00Gandia - Jove -:-
16:00Castellon B - Roda -:-
16:00Patacona - Ilicitano -:-
17:00Orihuela - Torrellano -:-
17:00Villarreal C - Silla CF -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 7

11:00Vallecano B - CDE Madrid -:-
11:30Trival Valderas - Real Aranjuez -:-
12:00Las Rozas - Pozuelo de Alarcon -:-
12:00RSD Alcala - Canillas -:-
12:00Ursaria - Collado Villalba -:-
16:30Galapagar - Getafe B -:-
16:30Paracuellos Antamira - CD Mostoles -:-
17:00RSC International - AD Torrejon -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8

12:00Atl. Tordesillas - Palencia CF -:-
15:45Becerril - Real Avila -:-
16:00Bembibre - Almazan -:-
16:00Numancia B - Unami CP -:-
16:30Atl. Astorga - Arandina -:-
17:00Salamanca - Ponferradina B -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9

12:00El Palo - Malaga B -:-
12:00Huetor Vega - Torredonjimeno -:-
12:00Marbella - Huetor Tajar -:-
12:00Torre del Mar - Almeria B -:-
12:30Maracena - Arenas Armilla -:-
18:00Atletico de Porcuna - CD Torreperogil -:-
18:00Malaga City - Jaen -:-
18:00Motril - Huracan Melilla -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10

12:00Cordoba B - Atletico Espeleno -:-
12:00Coria C.F. - Cartaya -:-
12:30Xerez CD - Conil -:-
16:00Sevilla C - Rota -:-
16:30Ayamonte - Ceuta B -:-
16:30CD Gerena - Antoniano -:-
17:00Ciudad de Lucena - Puente Genil -:-
17:00Pozoblanco - Bollullos -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11

11:30Penya Independent - Collerense -:-
16:30Soller - Manacor -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12

12:00Tenerife B - Yaiza -:-
13:00CD Marino - Estrella -:-
13:00Lanzarote - Panaderia -:-
13:00Las Palmas B - Santa Ursula -:-
13:00Mensajero - Tamaraceite -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 13

11:00La Union - Caravaca -:-
12:00Lorca Deportiva - UCAM Murcia B -:-
16:30Ciudad Cieza - EG El Palmar CF -:-
16:30Muleno - Deportiva Minera -:-
17:00Aguilas FC - Racing Murcia -:-
17:00CAP Ciudad de Murcia - Real Murcia B -:-
17:00Pulpileno - Alcantarilla -:-
18:00Molinense - Bullense -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 14

12:00Miajadas - Fuente de Cantos -:-
12:00UP Plasencia - La Estrella -:-
12:30Trujillo - Villafranca -:-
16:30Don Alvaro - Montehermoso -:-
16:30Llerenense - Olivenza -:-
17:00Arroyo - CD Calamonte -:-
17:00Moralo - Jerez CF -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15

16:00Pena - CD Ardoi -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 16

12:00Varea - Calahorra B -:-
15:45Anguiano - Haro Deportivo -:-
16:15River Ebro - Berceo -:-
16:30Agoncillo - Yague -:-
17:00Pena Balsamaiso - Vianes -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 17

12:00Barbastro - Ejea -:-
12:00Binefar - Huesca B -:-
12:00Cuarte - Caspe -:-
16:00Almudevar - Tamarite -:-
16:00Calamocha - Robres -:-
16:00Epila - Atletico Monzon -:-
16:00La Almunia - CF Illueca -:-
16:15Utrillas - Carinena -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18

12:00Azuqueca - CF Talavera B -:-
12:00Conquense - Ciudad Real -:-
12:00Toledo - Marchamalo -:-
17:00Puertollano C.F. - Quintanar -:-
18:00La Solana - Illescas -:-
18:00Torrijos - Tarancon -:-
18:00Villarrobledo - Villarrubia -:-

HISZPANIA: Liga F Women

12:00Alaves K - Sevilla K -:-
12:00Villarreal K - Huelva K -:-
14:00Tenerife K - Las Planas K -:-
16:00Betis K - Athletic Bilbao K -:-
18:00Real Sociedad K - Levante K -:-
20:00Real Madrid K - Atl. Madryt K -:-

HISZPANIA: Primera Federacion Women

11:00Athletic Bilbao B K - CD Juan Grande K -:-
11:00Eibar K - Granada K -:-
12:00CA Osasuna K - Albacete K -:-
12:00Cacereno K - SE AEM K -:-
13:30Vallecano K - Real Oviedo K -:-
16:30DUX Logrono K - Espanyol K -:-
19:00Barcelona B K - Tenerife B K -:-

HOLANDIA: Eerste Divisie

12:15Willem II - Breda -:-
14:30Almere - Den Haag -:-
14:30Graafschap - Eindhoven -:-
14:30Jong Ajax - Jong Utrecht -:-
14:30Oss - Dordrecht -:-
14:30Roda - Heracles -:-
14:30Telstar - Den Bosch -:-
14:30Venlo - Maastricht -:-

HOLANDIA: Derde Divisie

14:00ADO 20 Heemskerk - Groene Ster -:-
14:00Baronie - HSC '21 -:-
14:00Blauw Geel - Watergraafsmeer -:-
14:00Dongen - USV Hercules -:-
14:00Gemert - FC Oss -:-
14:00Rosmalen - UNA -:-
14:00TOGB - RKSV UDI -:-

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety

16:45Twente K - Sittard K -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Play Offy

23:30Motagua - Olimpia -:-

INDIE: ISL

15:00Kerala Blasters - Bengaluru FC -:-

INDIE: I-League

09:30Sreenidi Deccan - Aizawl -:-
12:00TRAU FC - Neroca FC -:-

INDONEZJA: Liga 1

09:15Arema - Persis Solo -:-
10:00PrzełożoneRANS Nusantara - Bali United -:-
12:15Barito Putera - Dewa United -:-
12:15PrzełożonePersis Solo - Persikabo 1973 -:-
14:30PrzełożonePersija Jakarta - PSM Makassar -:-

INDONEZJA: Liga 2 - Pierwsza runda

07:15PrzełożonePersewar Waropen - Sulut Utd -:-
09:15PrzełożonePadang - PSMS Medan -:-
09:15PrzełożonePutra Delta - Persipura -:-
09:15PrzełożoneSidoarjo - Balikpapan -:-

IZRAEL: State Cup

18:00Agudat Sport Ashdod - Ironi Tiberias -:-
18:00B. Jerusalem - MS Kafr Qasim -:-
18:15Hapoel Hadera - H. Kfar Saba -:-
18:45Kiryat Shmona - Netanya -:-
19:00Hapoel Umm al-Fahm - M. Tel Aviv -:-

JAPONIA: WE League Women

06:00Urawa K - Inac Kobe Leonesa K -:-

JAPONIA: Empress's Cup Women

05:00C-Osaka K - Yokohama FC Seagulls K -:-

KOSOWO: Superliga

13:00FC Ballkani - Prishtina -:-

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Apertura - Play Offy

20:00Quepos Cambute - Liberia -:-

KOSTARYKA: Copa Costa Rica

03:00Cartagines - Saprissa -:-
23:00Alajuelense - Herediano -:-

LIBIA: Pierwsza Liga

14:30Al Ittihad - Abu Salim -:-

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

15:00Racing Luxembourg - Fola -:-
15:00UNA Strassen - Ettelbruck -:-
15:00Wiltz - Dudelange -:-
16:00Niedercorn - Mondorf -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL

13:00Akademija Pandev - Tikves -:-
13:00Bregalnica - Pobeda -:-
13:00FK Skopje - Struga -:-
13:00Rabotnicki - Shkupi -:-
13:00Sileks - Makedonija GP -:-

MALTA: Premier Liga

11:30Zebbug - Gzira -:-
14:00Gudja - Hamrun -:-
14:00Marsaxlokk - Valletta -:-
19:00Santa Lucia - Mosta FC -:-

MALTA: Challenge League

11:00Marsaskala - Marsa FC -:-
14:00Zurrieq - Zejtun Corinthians -:-
16:30Tarxien - Qrendi -:-

MAURITIUS: Super League

12:30Savanne - Petite Riviere -:-
15:30Port Louis - La Cure Sylvester -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

14:00Teutonia Ottensen - Kiel II -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

13:00Berliner AK 07 - Viktoria Berlin -:-
13:00Luckenwalde - BFC Dynamo -:-
14:00Chemie Lipsk - Erfurt -:-

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

13:00Tasmania Berlin - CFC Hertha -:-
13:00TuS Makkabi Berlin - Hansa Rostock II -:-
15:00Pampow - Hertha Zehlendorf -:-

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein

13:30Frisia Risum-Lindholm - Eckernforder SV -:-
14:00Eichede - Kilia Kiel -:-
14:00Todesfelde - Lubeck II -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

14:00Niendorfer TSV - HEBC Hamburg -:-
14:00Tornesch - Eimsbutteler -:-
14:00TSV Buchholz 08 - Rugenbergen -:-
15:00Sasel - Curslack-Neuengamme -:-

NIEMCY: Oberliga Bremen

13:00Werder Brema III - Hemelingen -:-

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

14:00Ahlerstedt/Ottendorf - Eintracht Celle -:-
14:00Egestorf-Langreder - VfL Oldenburg -:-
14:00Pattensen - Spelle-Venhaus -:-

NIEMCY: Oberliga Westfalen

14:00Eintracht Rheine - Lotte -:-
14:30FC Gutersloh - Sprockhovel -:-
14:30Siegen - Bovinghausen -:-
14:30Westfalia Rhynern - Ennepetal -:-
15:00Finnentrop/Bamenohl - Delbrucker -:-

NIEMCY: Oberliga Hessen

14:00Neuhof - Hadamar -:-
14:00Waldgirmes - Steinbach Haiger II -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Elversberg II - Diefflen -:-
15:00Gonsenheim - SG 2000 Mulheim-Karlich -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

14:00MSV Dusseldorf - Uerdingen -:-
14:15Hamborn - Meerbusch -:-
14:15Kleve - Hilden -:-
14:15Sonsbeck - Union Nettetal -:-
15:00FC Monheim - SW Essen -:-
15:00Germania Ratingen - SSVg Velbert -:-
15:00Kray - Homberg -:-
15:00Schonnebeck - Baumberg -:-
15:30Duisburg - TVD Velbert -:-

NIEMCY: DFB Junioren Pokal

11:001. FSV Mainz 05 U19 - St. Pauli U19 -:-
11:00FC Schalke 04 U19 - VfB Stuttgart U19 -:-

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

13:00Kolonia K - Freiburg K -:-
13:00Wolfsburg K - Meppen K -:-
16:00Duisburg K - SGS Essen K -:-
16:00Werder Brema K - Hoffenheim K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety

11:00Andernach K - Ingolstadt K -:-
11:00Bayern II K - Jena K -:-
11:00FC Koln II K - 1. FC Nürnberg K -:-
11:00Hoffenheim II K - Turbine Potsdam II K -:-
11:00RB Lipsk K - Freiburg II K -:-
14:00Frankfurt II K - Sand K -:-
14:00Wolfsburg II K - Gutersloh K -:-

NIGER: Ligue 1

16:00Police - Douanes Niamey -:-

NOWA ZELANDIA: National League Women

00:00Central Football K - Auckland United K -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

14:00Olhanense - SC Praiense -:-
16:00Arronches Benfica - Rio Maior SC -:-
16:00Atletico - Lusitano GC -:-
16:00Brito - Maria de Fonte -:-
16:00Coruchense - Uniao Da Serra -:-
16:00Desportivo Moncao - Merelinense -:-
16:00Fabril do Barreiro - Imortal -:-
16:00Ferreiras - Serpa -:-
16:00GD Resende - Rebordosa -:-
16:00Gondomar - Valadares Gaia -:-
16:00Guarda Desportiva - Machico -:-
16:00Loures - Alcains -:-
16:00Lusitania FC - Camacha -:-
16:00Maritimo B - Leca -:-
16:00Oriental Dragon - Vasco da Gama -:-
16:00Pero Pinheiro - Sertanense -:-
16:00Salgueiros - FC Alpendorada -:-
16:00Santarem - 1º Dezembro -:-
16:00Sao Martinho - Pevidem -:-
16:00SB Castelo Branco - Marinhense -:-
16:00SC Vianense - GD Braganca -:-
16:00Sintrense - Mortagua -:-
16:00Tirsense - Amarante -:-
16:00Vila Mea - Dumiense -:-
16:00Vilar de Perdizes - Pedras Salgadas -:-
16:30SC Angrense - Juv. Evora -:-
17:00Beira Mar - Castro Daire -:-
17:00CD Rabo Peixe - Esperanca de Lagos -:-

PORTUGALIA: Puchar Ligi

12:00Vilafranquense - BSAD -:-
16:00Casa Pia - Trofense -:-
20:00Braga - Ferreira -:-

PORTUGALIA: Liga BPI Women

14:00Maritimo K - Sporting K -:-
16:00Albergaria/Durit K - Vilaverdense K -:-
16:00Amora K - Torreense K -:-
16:00Damaiense K - Braga K -:-
17:00Benfica K - Valadares Gaia K -:-

RUMUNIA: Liga 1

13:30U. Cluj - UTA Arad -:-
16:30Botosani - CFR Cluj -:-
19:30Chindia Targoviste - FCSB -:-

RWANDA: Premier League

14:00AS Kigali - Espoir -:-
14:00Mukura Victory Sports - Bugesera FC -:-
14:00Musanze - Gasogi United -:-
14:00Rutsiro - APR -:-
14:00Sunrise - Rwamagana City -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Folgore - Virtus -:-
15:00Murata - La Fiorita -:-

SIERRA LEONE: Premier League

17:30Diamond Stars - Freetown City -:-
17:30Kamboi Eagles - Luawa -:-
17:30Mighty Blackpool - Old Edwardians -:-
17:30Wusum Stars - SLIFA -:-

SŁOWENIA: Prva Liga

13:00Tabor Sezana - O. Ljubljana -:-
15:00Maribor - Gorica -:-
17:30Radomlje - Celje -:-

SZKOCJA: SWPL Cup Women

13:30Rangers K - Hibernian K -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

14:30Tajlandia - Myanmar -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

13:00Aue (Ger) - Hallescher (Ger) -:-
15:00Liverpool (Eng) - Lyon (Fra) -:-
15:10Chelsea (Eng) - Aston Villa (Eng) -:-
15:30Sampdoria (Ita) - TS Galaxy (Rsa) -:-
16:00Crystal Palace (Eng) - Napoli (Ita) -:-
17:00Besiktas (Tur) - Westerlo (Bel) -:-
18:00Benfica (Por) - Sevilla (Esp) -:-
19:00Ath. Bilbao (Esp) - Guadalajara (Mex) -:-

TAJLANDIA: Thai League 2

11:30Uthai Thani - Ranong -:-
12:00Phrae - Trat FC -:-
12:30Chiangmai FC - Samut Prakan City -:-
13:00Nakhon Pathom - Udon Thani -:-

TOGO: Championnat National

16:00Anges de Notse - Kara -:-
16:00ASC Kara - Espoir -:-
16:00Dynamic Togol. - Kakadl -:-
16:00Entente II - Gbohloe-Su -:-
16:00OTR - AS Togo-Port -:-
16:00Sara Sport - Unisport -:-
16:00Semassi - Gomido -:-
16:00Tambo - Binah -:-

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

14:00Esperance Tunis - CS Sfaxien -:-

TUNEZJA: Ligue 2

13:30Gafsa - Stade Gabesien -:-
13:30Hammam-Lif - Kalaa -:-
13:30Jeunesse Sportive - AS Djerba -:-
13:30Sporting Ben Arous - Moknine -:-
13:30SS Sfaxien - Msaken -:-
13:30Zarzis - EM Mahdia -:-

TURCJA: 1. Lig

11:30Boluspor - Bandirmaspor -:-
14:00Genclerbirligi - Erzurumspor -:-
17:00Altinordu - Bodrumspor -:-

TURCJA: 2. Lig White Group

12:0024 Erzincanspor - Erokspor -:-
12:00Bayburt - Tarsus -:-
12:00Duzcespor - Amedspor -:-
12:00Isparta 32 Spor - Corum -:-
12:00Menemenspor - Sivas Belediyespor -:-
12:00Sanliurfaspor - Afyonspor -:-
12:00Soma Spor - Bursaspor -:-

TURCJA: 2. Lig Red Group

11:00Iskenderunspor - 1928 Bucaspor -:-
11:00Trabzon FK - Fethiyespor -:-
12:00Adiyaman FK - Pazarspor -:-
12:00Ankara Demirspor - Kirklarelispor -:-
12:00Diyarbekirspor - Sariyer -:-
12:00Karacabey Belediyespor - Serik Belediyespor -:-
12:00Kastamonuspor - Kocaelispor -:-
12:00Vanspor FK - Usakspor -:-
12:00Zonguldak - Balikesirspor -:-

TURCJA: 3. Lig Group 1

12:001922 Konyaspor - Sile Yildizspor -:-
12:00Belediye Derince - Hacettepe 1945 -:-
12:00Edirnespor - Agri 1970 -:-
12:00Elazigspor - Eskisehirspor -:-
12:00Kutahyaspor - Karsiyaka -:-
12:00Nevsehirspor - Karakopru -:-
12:00Yeni Mersin Idmanyurdu - Kelkit -:-

TURCJA: 3. Lig Group 2

12:00Ayvalikgucu - Kahramanmaras -:-
12:00Ergene Velimese - Kestel -:-
12:00Eynesil - Bulvarspor -:-
12:00Gumushanespor - Turgutluspor -:-
12:00Karaman - Igdir FK -:-
12:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Elazig Karakocan -:-
12:00Kusadasispor - Darica Genclerbirligi -:-

TURCJA: 3. Lig Group 3

12:00Aksaray Bld. - Erbaaspor -:-
12:00Fatsa Belediyespor - Efeler 09 -:-
12:00Hopaspor - Bursa -:-
12:00Musspor - Siirt Ozel -:-
12:00Nigde Anadolu - Osmaniyespor -:-
12:00Tepecik - Akhisarspor -:-

TURCJA: Super Lig Women

10:001207 Antalyaspor K - Konak Bld. K -:-
10:00Altay K - Dudullu K -:-
10:00Amed SK K - Fenerbahce K -:-
10:00Atasehir K - Adana Idmanyurduspor K -:-
10:00Galatasaray K - Kirecburnu K -:-
10:00Karadeniz Eregli Bld. K - Hatayspor K -:-
10:00Karagumruk K - Besiktas K -:-
10:00Trabzonspor K - Fomget GSK K -:-
12:00ALG Spor K - Fatih Vatan Spor K -:-

UGANDA: Premier League

14:00Gadaffi - Blacks Power -:-
14:00Onduparaka FC - Maroons -:-
14:00Villa - UPDF -:-

WALIA: Cymru Premier

15:30Caernarfon - TNS -:-
15:30Newtown - Haverfordwest -:-
15:30Penybont - Airbus -:-
15:30Pontypridd - Bala Town -:-

WALIA: Cymru South

15:30Abergavenny Town - Llanelli -:-
15:30Afan Lido - Carmarthen -:-
15:30Taffs Well - Barry -:-

WALIA: Cymru North

15:00Chirk AAA FC - Conwy Borough -:-
15:00Gresford - Llanidloes -:-
15:00Mold Alexandra - Druids -:-
15:00Prestatyn - Holywell -:-
15:30Holyhead - Colwyn Bay -:-
15:30Porthmadog - Buckley -:-
15:30Ruthin - Llandudno -:-

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

13:00Bekescsaba - Pecsi -:-
13:00Budafoki - Ajka -:-
13:00Csakvari - Haladas -:-
13:00Dorogi - Kazincbarcika -:-
13:00Mosonmagyarovari TE - Tiszakecske -:-
13:00Nyiregyhaza - Győr -:-
13:00Szentlorinc - Gyirmot -:-
15:00Kozarmisleny - Soroksar -:-
15:45DVTK - Siofok -:-
18:00Szeged - MTK Budapest -:-

WŁOCHY: Serie B

12:30Cagliari - Perugia -:-
15:00Ascoli - Genoa -:-
15:00Benevento - Cittadella -:-
15:00Como - Reggina -:-
15:00Spal - Palermo -:-
15:00Sudtirol - Ternana -:-
15:00Venezia - Cosenza -:-
18:00Bari - Modena -:-
20:30Frosinone - Pisa -:-

WŁOCHY: Serie C - Group A

12:00Sangiuliano City - Triestina -:-
14:30Arzignano - Juventus U23 -:-
14:30FeralpiSalo - Novara -:-
14:30Lecco - Padova -:-
14:30Mantova - Pro Vercelli -:-
14:30Pergolettese - Pro Sesto -:-
14:30Piacenza - Pro Patria -:-
14:30Pordenone - L.R. Vicenza -:-
14:30Virtus Verona - Renate -:-
20:30Trento - AlbinoLeffe -:-

WŁOCHY: Serie C - Group B

17:30Recanatese - Entella -:-

WŁOCHY: Serie C - Group C

14:30Latina - Audace Cerignola -:-
14:30Picerno - Virtus Francavilla -:-
14:30Potenza - Giugliano -:-
14:30Taranto - Monterosi -:-
14:30Viterbese - Turris -:-
17:30Avellino - Fidelis Andria -:-
17:30Crotone - Gelbison -:-
17:30Juve Stabia - ACR Messina -:-
17:30Monopoli - Pescara -:-

WŁOCHY: Serie D - Group A

14:30Asti - Chieri -:-
14:30Bra - Gozzano -:-
14:30Castanese - Vado -:-
14:30Castellanzese - Borgosesia -:-
14:30Chisola - Fossano -:-
14:30Derthona FbC - PDHA -:-
14:30Legnano - Stresa Vergante -:-
14:30Pinerolo - Casale -:-
14:30Sanremese - Ligorna -:-
14:30Sestri Levante - Fezzanese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group B

14:30Alcione Milano - Breno -:-
14:30Ciserano-Bergamo - Villa Valle -:-
14:30Folgore Caratese - Citta di Varese -:-
14:30Franciacorta - Arconatese -:-
14:30Lumezzane - Brusaporto -:-
14:30Ponte San Pietro - Caronnese -:-
14:30Seregno - Real Calepina -:-
14:30USD Casatese - Desenzano -:-
14:30Varesina - Sona -:-

WŁOCHY: Serie D - Group C

14:30Adriese - Cartigliano -:-
14:30Cjarlins Muzane - Caldiero Terme -:-
14:30Levico Terme - Este -:-
14:30Luparense - Dolomiti Bellunesi -:-
14:30Montebelluna - Campodarsego -:-
14:30Montecchio Maggiore - Legnago Salus -:-
14:30Portogruaro - Bolzano -:-
14:30Union Clodiense - Mestre -:-
14:30Villafranca - Torviscosa -:-

WŁOCHY: Serie D - Group D

14:30AC Carpi - Ravenna -:-
14:30Forli - United Riccione -:-
14:30Giana Erminio - Real Forte Querceta -:-
14:30G.S. Bagnolese - Correggese -:-
14:30Lentigione - Sammaurese -:-
14:30Mezzolara - Aglianese Calcio -:-
14:30Pistoiese - Scandicci -:-
14:30Prato - Crema -:-
14:30Salsomaggiore - Corticella -:-
14:30Sant'Angelo - Fanfulla -:-

WŁOCHY: Serie D - Group E

14:30Arezzo - Tau -:-
14:30Citta di Castello - Orvietana -:-
14:30Ghivizzano Borgo - Flaminia -:-
14:30Grosseto - Terranuova Traiana -:-
14:30Livorno - Poggibonsi -:-
14:30Mobilieri Ponsacco - Follonica Gavorrano -:-
14:30Montespaccato - Trestina -:-
14:30Ostia Mare - Pianese -:-
14:30Seravezza Pozzi - Sangiovannese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group F

14:30Avezzano - Vigor Senigallia -:-
14:30Fano - Cynthialbalonga -:-
14:30Matese - Montegiorgio -:-
14:30Porto D'Ascoli - ASD Pineto Calcio -:-
14:30Roma City - Nuova Florida -:-
14:30Termoli - Chieti -:-
14:30Trastevere Calcio - US Tolentino -:-
14:30Vastese - S. N. Notaresco -:-
14:30Vastogirardi - Sambenedettese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group G

14:30Angri - Casertana -:-
14:30Aprilia - Pomezia -:-
14:30Ilvamaddalena - Tivoli Calcio -:-
14:30Paganese - Lupa Frascati -:-
14:30Palmese 1914 - Arzachena -:-
14:30Portici 1906 - Vis Artena -:-
14:30Sarrabus Ogliastra - Cassino -:-
14:30Sorrento - Atletico Uri -:-
14:30SS Nola 1925 - Real Monterotondo -:-

WŁOCHY: Serie D - Group H

14:30Afragolese - Citta di Fasano -:-
14:30Altamura - Puteolana -:-
14:30Barletta - Matera -:-
14:30Brindisi - A.C.D. Nardo -:-
14:30Casarano - Gladiator -:-
14:30Gravina - Bitonto -:-
14:30Lavello - Francavilla -:-
14:30Martina Calcio - Cavese -:-
14:30Nocerina - Molfetta Calcio -:-

WŁOCHY: Serie D - Group I

14:30Catania - Real Aversa -:-
14:30Cittanovese - Castrovillari -:-
14:30Licata - Trapani -:-
14:30Locri 1909 - AS Acireale -:-
14:30Mariglianese - Sancataldese -:-
14:30Paterno - Lamezia Terme -:-
14:30S. Agata - Canicatti -:-
14:30San Luca - USD Ragusa -:-
14:30Vibonese - Santa Maria Cilento -:-

WŁOCHY: Serie A Women

12:30Sampdoria K - Como K -:-
14:30AS Roma K - Juventus K -:-

WŁOCHY: Serie B Women

14:30Arezzo K - Tavagnacco K -:-
14:30Brescia K - Torres K -:-
14:30Genoa K - Cesena K -:-
14:30Lazio K - Trento K -:-
14:30Ravenna K - Cittadella K -:-
14:30San Marino Academy K - Napoli K -:-
14:30Ternana K - Chievo Verona K -:-
14:30Verona K - Apulia Trani K -:-

ZEA: League Cup

13:45Al Dhafra - Al Nasr -:-
16:30Al-Ahli Dubai - Al-Jazira -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.