Piłka nożna » Dzisiaj » Zakończone
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
ALBANIA: First Division
14:00Lushnja - Vora 4:3ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional
01:30Lanus - Union Santa Fe 2:2ARGENTYNA: Primera C - Apertura
23:00Central Cordoba - Yupanqui 0:323:00Ituzaingo - El Porvenir 1:4
23:00Mercedes - Berazategui 2:3
ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda
23:00Atletico Tucuman 2 - San Lorenzo 2 1:123:30Boca Juniors 2 - Union Santa Fe 2 1:1
AUSTRALIA: NPL South Australian
10:00Adelaide Croatia Raiders - Adelaide City 2:010:00Adelaide U21 - NE Metrostars 0:4
AUSTRALIA: NPL Western Australia
12:00Perth SC - Inglewood 6:0AUSTRALIA: A-League Kobiety
09:00Central Coast Mariners K - Western United K 1:1AZERBEJDŻAN: I Liqa
12:00Karvan - Difai Agsu 0:012:00Lokbatan - Iravan 3:0
13:00Araz Saatli - Mingachevir 4:0
BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety
12:00Smorgonie K - Minsk FK K 0:1413:00FK Witebsk K - Dynamo Mińsk K 1:4
14:00Bobruichanka K - Białoruś U19 K 1:1
BRAZYLIA: Amapaense
00:00Santos AP - Macapa 1:3BRAZYLIA: Carioca - Toca Rio
23:30Boavista - Botafogo RJ 0:4BRAZYLIA: Cearense 2
00:00Tiradentes - Icasa-CE 1:300:00Tirol - Maranguape 4:1
BRAZYLIA: Goiano - Play Offy
23:30Vila Nova - Aparecidense 3:0BRAZYLIA: Paraense - Play Offy
00:00Aguia De Maraba - Paysandu 1:1BRAZYLIA: Paranaense - Play Offy
00:00Athletico-PR - Operario 1:0BRAZYLIA: Paulista - Play Offy
00:30Santos - Bragantino 3:1BRAZYLIA: Paulista A2 - Play Offy
23:00Ferroviaria - Juventus-SP 0:1pen23:30Sao Bento - Noroeste 1:2
00:00Piracicaba - Portuguesa Santista 1:1
00:00Sao Jose EC - Velo Clube 1:2
BRAZYLIA: Copa Verde
00:00Cuiaba - Brasiliense 4:1BRAZYLIA: Copa do Nordeste
01:30America-RN - Nautico 1:001:30Botafogo PB - Bahia 4:0
01:30Ceara - Itabaiana 2:1
01:30CRB - AE Altos 2:0
01:30Maranhao - Fortaleza 3:2
01:30River-PI - ABC 0:1
01:30Sport Recife - Juazeirense 3:0
01:30Vitoria - Treze 3:0
CZECHY: Liga U19
11:00Mlada Bolesław U19 - Czeskie Budziejowice U19 3:013:00Brno U19 - Pardubice U19 1:3
DANIA: 2nd Division
13:00F. Amager - Middelfart 1:313:00Hellerup - FA 2000 4:2
14:00Aarhus Fremad - Skive 0:1
14:00Esbjerg - Roskilde 4:2
DANIA: 3rd Division
13:00Avarta - Ishoj 0:113:00Holbaek - Lyseng 1:0
13:00Holstebro - Næsby 1:0
13:00Vejgaard - Vanløse 0:0
14:00SfB-Oure - VSK Aarhus 0:0
14:00Young Boys - BK Frem 1:1
DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
14:30PrzełożoneRenaissance - AC Rangers -:-EKWADOR: Serie B
01:00Ind. Juniors - Gualaceo 3:2ESWATINI: Swazi MTN Premier League
14:00Rangers FC - Manzini Wanderers 0:1ETIOPIA: Premier League
14:00Defence Force - Welayta Dicha 1:0GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura
03:00Antigua - Comunicaciones 3:0HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 1
12:00Estradense - Pontevedra B 2:112:00Gran Pena - Atletico Arteixo 3:3
12:00Polvorin - UD Ourense 4:2
12:00Rapido de Bouzas - Viveiro 1:2
12:15Silva SD - Bergantinos 0:2
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2
12:00Gijon Industrial - Condal 0:112:00Lealtad - Basico Urraca 2:1
12:00Luarca - CD Colunga 0:3
12:30Union Club Ceares - L'Entregu 0:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3
11:45Siete Villas - Solares 1:1HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4
11:30Basconia - Durango 1:111:30Beasain - Touring KE 1:1
11:30Portugalete - Padura 3:1
13:00Alaves C - SD Deusto 0:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6
12:00Ilicitano - Villarreal C 3:0HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 7
10:30Canillas - Leganes B 1:211:30Trival Valderas - Las Rozas 0:0
12:00Colonia M. - Collado Villalba 0:3
12:00Pozuelo de Alarcon - AD Torrejon 0:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8
12:00Villaralbo - Burgos CF B 1:212:30La Virgen - Santa Marta Tormes 1:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9
12:30Huetor Tajar - CP Almeria 0:0HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10
12:00Atletico Espeleno - La Palma 1:012:00Cabecense - Pozoblanco 1:0
12:00Cartaya - CD Utrera 1:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11
11:30Collerense - Poblense 0:211:30Ibiza Islas Pitiusas - Constancia 3:3
12:00Binissalem - Portmany 1:2
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12
12:00Arucas - Tenerife B 1:113:00La Cuadra - Yaiza 0:1
13:00Panaderia - Lanzarote 2:1
13:00Santa Ursula - Ibarra 1:0
13:00Tamaraceite - Teror 1:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 14
12:00Castuera - CD Calamonte 3:112:30Arroyo - Trujillo 1:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15
11:00Beti Onak - Txantrea 1:011:30Alesves - CD Ardoi 2:2
12:00Beti Kozkor - Bidezarra 1:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 16
11:30Comillas - Arnedo 0:212:00Berceo - Anguiano 0:2
12:00Calahorra B - Varea 0:1
12:00CDFC Calzada - UD Logrones B 0:1
12:00River Ebro - Haro Deportivo 0:1
12:00Tedeon - Racing Rioja 0:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 17
11:00Calamocha - Binefar 0:011:00Huesca B - Borja 0:0
11:30Epila - Cuarte 1:1
12:00Belchite 97 - Ejea 1:2
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18
11:30Conquense - San Clemente 4:112:00Azuqueca - Torrijos 3:0
12:00Cazalegas - La Solana 2:0
12:00Quintanar del Rey - Tarancon 1:0
12:00Toledo - Puertollano C.F. 3:2
12:00Villarrobledo - Tomelloso 2:1
12:00Villarrubia - Socuellamos 1:0
INDIE: I-League
11:00Delhi FC - Lajong 3:1INDONEZJA: Liga 1
14:30Persik Kediri - Persikabo 1973 5:2IZRAEL: Liga Alef North
14:00H. Migdal HaEmek - Tzeirei Kafr Kanna 1:0IZRAEL: Liga Alef South
13:00Maccabi Shaarayim FC - Holon Yermiyahu 1:2KAMERUN: Elite One - Grupa mistrzowska
14:00Stade Renard - Canon Yaounde 1:1KAMERUN: Elite Two - Grupa spadkowa
13:30Isohsa - Renaissance 2:0KIRGISTAN: Premier Liga
13:30Muras United - Neftchi Kochkor-Ata 1:3KOLUMBIA: Primera A - Apertura
00:10Atl. Nacional - Jaguares de Cordoba 2:002:20Millonarios - Santa Fe 3:1
KOSTARYKA: Primera División - Clausura
02:00San Carlos - Herediano 2:003:00Cartagines - Saprissa 3:4
MAROKO: Coupe du Trone
23:00Amal Tiznit - Adrar Souss 1:023:00FATH Casablanca - Fes 2:0
23:00Mouloudia Oujda - Kenitra 2:1pen
23:00Stade Marocain - Moghreb Tetouan 0:4
MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Leones Negros - Atletico La Paz 2:404:05Correcaminos - Cimarrones de Sonora 0:2
PARAGWAJ: Primera Division - Apertura
23:00Tacuary - Ameliano 1:101:30Sportivo Trinidense - Sp. Luqueno 0:1
POLSKA: Centralna Liga Juniorów
11:00Raków Częstochowa U19 - Jagiellonia Białystok U19 0:012:00Lech Poznań U19 - Zagłębie Lubin U19 3:1
12:00Sandecja U19 - Pogoń Szczecin U19 0:3
14:00Wisła Kraków U19 - Legia Warszawa U19 1:2
SALWADOR: Primera Division - Clausura
01:30Santa Tecla - Dragon 3:102:30Metapan - Alianza FC 0:3
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
00:00Corinthians (Bra) - Londrina (Bra) 3:011:30HJK (Fin) - TPS Turku (Fin) 5:1
12:00Orn (Nor) - Askollen (Nor) 4:0
13:00Eidsvold (Nor) - Notodden (Nor) 3:0
14:00Arendal (Nor) - Mandalskameratene (Nor) 5:1
14:00Besiktas (Tur) - Karagumruk (Tur) 1:1
14:00Sivasspor (Tur) - Sivas Dort Eylulspor (Tur) 3:0
14:00Skeid (Nor) - Kjelsås (Nor) 1:4
TRYNIDAD I TOBAGO: TT Premier League
23:00La Horquetta - Central FC 4:423:00Point Fortin - Police 2:3
23:00Port Of Spain - Eagles FC 2:1
01:10Morvant Caledonia Utd - Defence Force 1:1
UGANDA: Premier League
14:00Maroons - Express 2:0UKRAINA: Championship Women - Grupa mistrzowska
11:00Kryvbas K - Vorskla Poltava K 1:2UKRAINA: Championship Women - Grupa spadkowa
11:00Mariupol K - Veres-Rivne K 1:111:00Panthers FC Uman K - EMC Podolie K 3:0
USA: MLS Next Pro
00:30New York City II - Chattanooga 2:1pen02:00Real Monarchs - Minnesota 2 2:1
UZBEKISTAN: Pro Liga
12:00Buxoro - Xorazm Urganch 0:0WŁOCHY: Serie D - Group F
14:30Vastogirardi - Matese 1:0WŁOCHY: Serie D - Group G
14:00Cavese - Budoni 3:0ZIMBABWE: Premier Soccer League
14:00Arenel Movers - Herentals 0:014:00CAPS Utd - Bikita Minerals 0:1
14:00GreenFuel - TelOne 1:1
14:00Manica - Chegutu Pirates 0:0
14:00Platinum - Chicken Inn 2:2
14:00ZPC Kariba - Ngezi Platinum 0:0
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.