REFRESH

Hokej » Dzisiaj » Wszystkie mecze

CZECHY: Extraliga

13:00Sparta Praga - Pilzno 4:3ot
13:30Kladno - Litwinów 3:2
15:30Zlin - Mountfield HK 2:3pen
3. tercjaOłomuniec - Karlowe Wary 2:2
3. tercjaTrzyniec - Kometa Brno 2:2
3. tercjaMlada Bolesław - Liberec 1:0

NIEMCY: DEL

14:00Eisbaren Berlin - Mannheim 0:3
14:00Nurnberg - Bremerhaven 2:3ot
16:30Düsseldorf - Schwenninger 2:1
16:30Iserlohn - Ingolstadt 3:4ot
16:30Munchen - Straubing 6:3
1. tercjaBietigheim/Bissingen - Wolfsburg 0:1
1. tercjaKoeln - Augsburg 0:2

POLSKA: Polska Hokej Liga

17:00JKH GKS - GKS Katowice 2:3
17:00Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 5:4ot
2. tercjaSTS Sanok - Unia Oświęcim 3:0
PrzerwaCracovia - GKS Tychy 0:0

ROSJA: KHL

14:00Jekaterynburg - CSKA Moskwa 2:3ot
16:30Sp. Moskwa - Dinamo Ryga 3:1

AUSTRIA: ICE Hockey League

16:30Salzburg - Bolzano 0:3
3. tercjaVillach - Black Wings Linz 2:0
PrzerwaZnojmo - Vienna 4:4
2. tercjaHK Olimpija - Graz 1:0

BIAŁORUŚ: Extraleague

12:45Zhlobin - Brest 1:2pen
13:00Gomel - Lida 2:3
16:00Mogilev - Neman Grodno 0:3

CZECHY: Chance Liga

3. tercjaVsetin - Kadan 7:3

DANIA: Metal Ligaen

13:00Sonderjyske - Rungsted 4:0

FINLANDIA: Suomi-sarja

15:00JHT - D-Kiekko 6:3
15:20Jarvenpaa - HCIK 6:3
16:30Riemu - Hunters 2:6

FINLANDIA: SM-sarja U20 - pierwsza runda

11:30Tappara U20 - Sport U20 1:2
13:00Hämeenlinna U20 - Kärpät U20 2:3
13:00Lukko U20 - KalPa U20 1:4
14:00TUTO U20 - RoKi U20 3:4
15:00Ässät U20 - Jokerit U20 6:2
15:00Koovee U20 - KooKoo U20 2:3
15:00Pelicans U20 - Ilves U20 7:2
15:00SaiPa U20 - IFK Helsinki U20 7:6pen
15:00TPS U20 - Jukurit U20 2:0

FINLANDIA: Naisten Liiga

12:15Kärpät K - Ilves K 2:1
12:45KalPa K - Kiekko-Espoo K 0:5
13:00Hämeenlinna K - IFK Helsinki K 0:11
14:00Kuortane K - TPS Turku K 5:3

JAPONIA: Japan Cup

07:00PrzełożoneNikko Icebucks - East Hokkaido Cranes -:-
07:00Yokohama Grits - Tohoku F. Blades 3:10

KANADA: OHL - Przedsezonowy

01:00Erie Otters - Saginaw Spirit 7:4
01:00Kingston Frontenacs - Ottawa 67s 5:1
01:00Niagara IceDogs - Oshawa Generals 2:0
01:30Barrie Colts - Kitchener Rangers 5:4pen
20:00Mississauga Steelheads - Guelph Storm -:-
22:05Windsor Spitfires - Sarnia Sting -:-

KANADA: WHL - Przedsezonowy

23:00Seattle Thunderbirds - Everett Silvertips 6:4
00:00Saskatoon Blades - Edmonton Oil Kings 3:7
03:00Calgary Hitmen - Red Deer Rebels 1:5
03:00Medicine Hat Tigers - Lethbridge Hurricanes 4:3
03:00Moose Jaw Warriors - Swift Current Broncos 5:2
03:00Regina Pats - Prince Albert Raiders 6:2
03:05Tri-City Americans - Portland Winterhawks 0:3
04:00Prince George Cougars - Kamloops Blazers 7:6pen
04:05Kelowna Rockets - Victoria Royals 4:1
21:00PrzełożoneSeattle Thunderbirds - Portland Winterhawks -:-
23:05Tri-City Americans - Spokane Chiefs -:-

KANADA: QMJHL - Przedsezonowy

00:00Moncton Wildcats - Halifax Mooseheads 1:2
00:00Saint John Sea Dogs - Acadie-Bathurst Titan 3:4ot
21:00Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix -:-

LITWA: Lietuvos Cempionatas

12:00LTeam Select - Energija Elektrenai 2:10

ROSJA: VHL

11:00Angarsk - Almetyevsk 2:3
15:00CSK VVS - Mechel Czelabińsk 0:3
16:00Bars - Orsk 2:1pen
16:00Penza - Kurhan 2:3ot

ROSJA: VHL-B

15:00Kristall Saratov - Cheboksary 1:2

ROSJA: MHL

05:00Amurskie Tigry - MHC Spartak 5:4
10:00Stalnye Lisy - Avto 3:2ot
11:00Belye Medvedi - Omskie Yastreby 2:1
12:00HC Riga - Sakhalinskie Akuly 9:2
12:00Irbis - Loko-76 1:3
12:00Mikhaylov Academy U20 - Krylja Sowietow 3:0
12:00Reaktor - Mamonty Yugry 4:3
12:00Sputnik Almetievsk - Tyumensky Legion 3:0

ROSJA: NMHL

09:00Kristall BDK - Lipetsk 3:7
12:00Belgorod - Dinamo Junior 3:1
12:00Bryansk - Yamal 4:5pen
12:00Rossosh - Arktika 4:3
12:00Tverichi - Polot 1:7

SŁOWACJA: Slovakia Cup

17:00Presov - Michalovce 3:1

SZWECJA: SuperElit U20

12:00AIK U20 - Lulea U20 6:3
12:00Djurgardens U20 - Skelleftea U20 6:2
12:00Linkopings U20 - Farjestads U20 4:0
12:00Modo U20 - Timra U20 5:7
12:00Rogle U20 - Vaxjo U20 2:4
12:00Sodertalje U20 - Orebro U20 3:4
13:00Brynas U20 - Leksands U20 8:3
13:00Västerås U20 - Mora U20 2:1
14:30Malmo U20 - HV 71 U20 2:1
15:00Frolunda U20 - Oskarshamn U20 5:4pen

SZWECJA: SDHL Women

12:00Lulea K - AIK K 3:2ot
13:00Göteborg K - Leksands K 0:2
16:00Djurgardens K - Linkopings K 2:6
16:00Modo K - SDE HF K 3:2

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie

14:00Masaryk University (Cze) - UP Olomouc (Cze) 4:5
15:30Almtuna (Swe) - AIK (Swe) 2:4
16:00Ravensburg (Ger) - Heilbronner (Ger) 4:1
3. tercjaSheffield (Gbr) - Nottingham (Gbr) 2:4
18:30Herner (Ger) - Kassel (Ger) -:-

UKRAINA: UHL

13:00Kramatorsk - Kremenchuk 2:5
16:00Dnipro Kherson - Rulav Oddr 0:5

WĘGRY: Erste Liga

16:30Ferencvaros - Gyori ETO 5:4
3. tercjaDVTK - MAC Ujbuda 2:3

WIELKA BRYTANIA: Challenge Cup

PrzerwaCoventry - Guildford 0:0

WŁOCHY: IHL

1. tercjaPergine - Varese 0:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - hokej mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.