REFRESH

Piłka ręczna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

FRANCJA: Starligue

17:00St. Raphael - Nantes -:-

HISZPANIA: Liga ASOBAL

12:00Atl. Valladolid - Morrazo Cangas -:-
17:00Cisne - Granollers -:-

NIEMCY: Bundesliga

14:00MT Melsungen - Fuechse Berlin -:-
16:05Göppingen - Gummersbach -:-
16:05Kiel - Hamburg -:-
16:05Stuttgart - Bergischer -:-

POLSKA: PGNiG Superliga M

12:05Łomża Industria Kielce - Gwardia Opole -:-
13:00Wisła Płock - Piotrkowianin -:-
15:00Ostrów Wielkopolski - Wybrzeże Gdańsk -:-
17:00Unia Tarnow - Pogoń Szczecin -:-
18:30Górnik Zabrze - MKS Kalisz -:-

POLSKA: I Liga

15:00MKS Grudziądz - Sparta Oborniki -:-
17:00AZS Uniw. Zielonogórskiego - Legnica -:-
17:00KS Kościerzyna - PGE KPR Gryfino -:-
17:30Włókniarz Konstantynów - Trójka Ostrołęka -:-
18:00Ciechanów - Wisła Płock II -:-
18:00Orzeł Przeworsk - AZS AGH Kraków -:-
18:00Zawadzkie - Wisla Sandomierz -:-
18:00ZEW Świebodzin - Real Astromal Leszno -:-
18:30Oborniki Śląskie - Tecza Koscian -:-
19:00Kąty Wrocławskie - Dziewiątka Legnica -:-
19:00KSZO Ostrowiec - Końskie -:-
11:30AWF Warszawa - Orlęta Zwoleń -:-
15:00Gorzyce Wielkie - Trójka Nowa Sól -:-
15:00Jeziorak Iława - Szczypiorniak Olsztyn -:-
15:00MTS Chrzanów - ZPRP Kielce II -:-
15:00Warszawianka - UW Warszawa -:-
16:00UMCS Lublin - ZPRP Kielce -:-
18:00Grunwald Poznań - Wolsztyniak Wolsztyn -:-

BELGIA: Division 1

18:00Hubo Handbal 2 - Tournai -:-
20:00Kraainem - Merksem -:-
20:15Gent - Eynatten-Raeren -:-
20:15Houthalen - Izegem -:-
20:15Kortrijk - Sasja KV -:-

BUŁGARIA: A RHG

16:00Spartak Varna - Dobrudja -:-
13:00Chardafon Gabrovo - HK Levski -:-
13:00Lokomotiv Gorna - Shumen -:-

CHORWACJA: Premijer liga

17:00Gorica - Varazdin -:-
17:00Sesvete - Porec -:-
18:00Kastela - Zamet -:-
19:00Metkovic - Rudar -:-

CZARNOGÓRA: Prva liga

18:00Brskovo - Buducnost -:-
18:00Budvanska - Danilovgrad -:-
19:00Komovi - Berane -:-
13:00Mornar - Jedinstvo -:-
18:00HC Rudar - Lovcen -:-
20:00Sutjeska Niksic - Partizan Tivat -:-

DANIA: Herre Handbold Ligaen

18:00GOG - Aalborg -:-

DANIA: 1. Division

14:00Skive - Roskilde -:-
15:00Tønder - FIF -:-

ESTONIA: Meistriliiga

16:00HC Tallinn - Viljandi -:-

EUROPA: BENE-League

19:00KRAS/Volendam - Haacht -:-
20:15Hubo Handbal - Aalsmeer -:-
20:15Vise - Bevo HC -:-

EUROPA: Golden League - Denmark Women

13:30Szwajcaria K - Holandia K -:-
16:00Dania K - Norwegia K -:-

FRANCJA: Proligue

16:00Caen - Frontignan -:-

GRECJA: A1

14:15Olympiacos SFP - Pylaias -:-

HISZPANIA: Division de Honor Plata

21:00Villa de Aranda - Nava -:-

HOLANDIA: Eredivisie

19:00Aalsmeer 2 - Vrone/Berdos -:-
19:00Dynamico - Emmen -:-
19:00Houten - Havas -:-
20:30Quintus - Hellas -:-
20:40EHC - Arnhem -:-
21:00KRAS/Volendam 2 - Hercules -:-
14:00Feyenoord - PSV Handbal -:-

HOLANDIA: Eredivisie Women

20:00PSV Handbal K - JuRo Unirek K -:-

ISLANDIA: Olis Deildin

16:00IBV Vestmannaeyjar - Hordur -:-

LUKSEMBURG: AXA League - pierwsza runda

18:00Mersch - Rumelange -:-

ŁOTWA: SynotTip Virsliga

13:30Latgols - ASK/LSPA -:-
15:00Dobeles Tenax - HK Ogre/Miandum -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague

17:00Alkaloid - Struga -:-
17:00Eurofarm Pelister 2 - Skopje 2020 -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety

16:00Leipzig K - Rosengarten K -:-

NORWEGIA: REMA 1000-ligaen

18:00Runar - Naerbo -:-
18:00Sandnes - Baekkelaget -:-

NORWEGIA: 1. Division

15:00Fyllingen - Herulf -:-
15:00Sandefjord TIF - Follo -:-
16:00Nordstrand - Ryger Stavanger -:-
17:00Bergen - Oslo-Studentenes IK -:-
18:00Ros - Charlottenlund -:-
19:00Viking TIF - Melhus -:-

POLSKA: Liga Centralna

16:00Śląsk Wrocław - Padwa Zamość -:-
17:00SRS Przemyśl - Stal Mielec -:-

POLSKA: I liga Kobiet

18:30Varsovia K - Łódź K -:-

PORTUGALIA: Andebol 1

18:00Madeira SAD - Maia-Ismai -:-

SERBIA: ARKUS Liga

18:00Dubocica - Radnicki -:-

SŁOWACJA: Extraliga

16:00Martin - Povazska Bystrica -:-
16:00Presov - Modra -:-

SŁOWENIA: 1. NLB Liga

16:00Celje - Koper -:-

SŁOWENIA: 1.Liga - Kobiety

18:00RK Ljubljana K - Logatec K -:-
19:00Koper K - Olimpija K -:-

SZWAJCARIA: NLA

16:00Suhr - Bern -:-

SZWECJA: Handbollsligan

16:00Hammarby - Helsingborg -:-

SZWECJA: Allsvenskan

16:00Drott - Skanela -:-
16:00IFK Karlskrona - Varberg -:-

SZWECJA: Allsvenskan Kobiety

13:45Helsingborg K - Tyresö K -:-
14:00Eslov K - Örebro K -:-
17:00Aranas K - Skanela K -:-
18:00Eskilstuna K - AIK K -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

17:15Francja K - Niemcy K -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.