REFRESH

Piłka ręczna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

FRANCJA: Starligue

20:00Nimes - Istres -:-

HISZPANIA: Liga ASOBAL

12:00Ademar - Barcelona -:-

POLSKA: I Liga - Grupa - awans

15:00Łódź - KS Kościerzyna -:-
17:00Oborniki Śląskie - Olimpia Piekary -:-

AUSTRIA: HLA - Play Offy

20:20Alpla HC Hard - Krems -:-

BELGIA: Division 1 - Runda zwycięzców

20:15Izegem - Eynatten-Raeren -:-
20:15Kortrijk - Houthalen -:-
20:15Sasja KV - Eupen -:-

CHORWACJA: 1. HRL Women

16:30Bjelovar K - Trogir K -:-
17:30Lok. Zagrzeb K - Umag K -:-
17:30Sesvete K - Dalmatinka K -:-
18:00Osijek K - Dugo Selo K -:-
19:00PrzełożoneTresnjevka K - Zelina K -:-
19:00Zrinski K - Split 2010 K -:-

CZARNOGÓRA: Prva liga

16:30HC Rudar - Jedinstvo -:-
17:30Buducnost - Komovi -:-

CZECHY: Extraliga - Play Offy

18:00Zubri - Dukla Prague -:-

DANIA: Bambusa Kvindeligaen Kobiety - Play Offy

14:00Viborg K - Herning-Ikast K -:-
16:00Esbjerg K - Odense K -:-

EUROPA: European League - Play Offy

16:00SC Magdeburg - Nexe -:-
18:30Wisła Płock - Benfica -:-

EUROPA: European Cup

15:00Minaur Baia Mare (Rou) - Naerbo (Nor) -:-

FRANCJA: Proligue - Play Offy o awans

18:00Nice - Selestat -:-
19:00Pontault - Dijon -:-

HISZPANIA: Division de Honor Plata - Runda przegranych

19:00Ciudad Real - Alcobendas -:-
19:00Cordoba - Zamora -:-
19:00Esplugues - Balonmano Soria -:-
19:00Sarria - Villa de Aranda -:-
20:30Sant Quirze - Teucro -:-

HISZPANIA: Division de Honor Plata - Runda zwycięzców

19:00Barcelona II - Novas -:-
19:00Eivissa - Guadalajara -:-
19:00Horneo Alicante - Amenabar -:-
19:00Malaga - Burgos -:-
19:00Puerto Sagunto - Cisne -:-

HISZPANIA: División de Honor Kobiety

18:30Sant Quirze K - Lanzarote Zonzamas K -:-
19:00Aula Valladolid K - Zuazo Barakaldo K -:-
19:00Gran Canaria K - Bera Bera K -:-
19:00Morvedre K - Elche Mustang K -:-
19:00Porrino K - BM Granollers K -:-
19:00Tenerife K - Guardes K -:-

HOLANDIA: Eredivisie

19:00BFC - GHV -:-
19:00Houten - Aalsmeer 2 -:-
20:00Feyenoord - EHC -:-
20:00Havas - Arnhem -:-
20:00KRAS/Volendam 2 - Emmen -:-
21:00Hercules - Waalwijk -:-

HOLANDIA: HandbalNL League

20:00Aalsmeer - Limburg Lions -:-
20:00Hurry-Up - Bevo HC -:-
20:00KRAS/Volendam - Quintus -:-

ISLANDIA: Olis Deildin - Play Offy

18:00IBV Vestmannaeyjar - Valur -:-

LITWA: Lietuvos Lyga - Play Offy

16:00Granitas Kaunas - Sviesa -:-

ŁOTWA: SynotTip Virsliga - Play Offy

16:00ASK/LSPA - Dobeles Tenax -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague - Runda przegranych

17:00OdwołaneStruga - Met. Skopje -:-
19:00Radovis - Prilep -:-
19:00Tinex Prolet Skopje - Skopje 2020 -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague - Runda zwycięzców

19:00Ohrid - Eurofarm Pelister 2 -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague Women - Runda przegranych

18:00Gevgelija K - Spartak K -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague Women - Runda zwycięzców

15:00Vardar SCJS K - Cair K -:-
18:00Gjorche Petrov K - Metalurg Skopje K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

16:00Rostock - Huttenberg -:-
19:00Emsdetten - Hamm-Westfalen -:-
19:00Ferndorf - Bietigheim-Metterzimmern -:-
19:30Eisenach - Elbflorenz -:-
19:30Grosswallstadt - Essen -:-

NIEMCY: DHB Pokal Women

15:00Oldenburg K - Buxtehuder SV K -:-
17:30Thuringer K - Bietigheim K -:-

NORWEGIA: REMA 1000-ligaen Kobiety - Play Offy

19:15Storhamar K - Kristiansand K -:-

POLSKA: Puchar Polski - Kobiety

16:00Zagłębie Lubin K - Kobierzyce K -:-

PORTUGALIA: Andebol 1

16:00Belenenses - Avanca -:-
17:00Xico Andebol - Gaia -:-
18:00Madeira - Sanjoanense -:-
19:00Vitoria - ABC Braga -:-
20:00Povoa - Boa Hora -:-
23:00SC Horta - Sporting -:-

PORTUGALIA: 1a Divisao Women

16:30Benfica K - CS Madeira K -:-
17:00Barros K - CALE K -:-
18:00Juvelis K - Maiastars K -:-
18:00Porto Salvo K - Madeira K -:-
19:00Alavarium K - CJ Almeida Garrett K -:-
19:00Alpendorada K - Uminho K -:-
19:00Sao Pedro Sul K - Colegio de Gaia K -:-

ROSJA: Superliga - Od 5 do 8 miejsca

12:00Dinamo Astrakhan - Akbuzat -:-
16:00Taganrog - Saratów -:-

ROSJA: Superliga - Play Offy

12:00Perm - St. Petersburg -:-
15:00Chekhovskiye Medvedi - CSKA Moscow -:-

ROSJA: Superliga Kobiet - Od 5 do 8 miejsca

15:00Astrahanochka K - Krasnodar K -:-

SERBIA: Superliga - Runda zwycięzców

18:00Radnicki - Metaloplastika -:-

SŁOWACJA: Extraliga - Od 5 do 8 miejsca

18:00SKP Bratysława - Modra -:-

SŁOWENIA: 1.Liga - Kobiety - Grupa mistrzowska

18:00Krka K - Celje K -:-

SŁOWENIA: 1.Liga - Kobiety - Od 13 do 16 miejsca

18:00Branik K - Sava Kranj K 0:10
20:00Logatec K - Vrhnika K -:-

SŁOWENIA: 1.Liga - Kobiety - Od 5 do 8 miejsca

20:00Velenje K - Aklimat Ptuj K -:-

SŁOWENIA: 1.Liga - Kobiety - od 9 do 12 miejsca

14:30PrzełożoneOlimpija K - Celeia Zalec K -:-
18:00Koper K - Izola Bori K -:-

TURCJA: Superlig Women

13:30Konyaalti K - Uskudar K -:-
14:00Anadolu Uni. K - Tekirdag K -:-
15:30Izmir K - Yalikavak K -:-
16:00Ant. Anadolu K - Ego Spor K -:-

WĘGRY: NB I

13:00Komloi - Balatonfuredi -:-
14:05Telekom Veszprem - Tatabanya -:-
17:00Kecskemeti TE - Csurgoi -:-

WĘGRY: Hungarian Cup Women

15:45Ferencvaros K - Siofok KC K -:-
18:15Győr K - Dunaujvarosi K -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.