REFRESH

Tenis » Wczoraj » Wszystkie mecze

ATP - SINGIEL: Davis Cup - Group III (Świat)

10:05Rodesch C. (Lux) - Degabriele A. (Mlt) 2:0
10:10Efstathiou M. (Cyp) - Magnusson A. (Ice) 2:0
10:10Vacherot V. (Mon) - O'Hoisin O. (Irl) 2:0
11:20Calzi R. (Lux) - Delicata L. (Mlt) 2:0
12:10Catarina L. (Mon) - Carr S. (Irl) 0:2
12:20Chrysochos P. (Cyp) - Sigurdsson E. (Ice) 2:0

ATP - SINGIEL: Halle (Niemcy), trawiasta

11:10Nishikori K. (Jpn) - Korda S. (Usa) 1:2
14:10Harris L. (Rsa) - Lacko L. (Svk) 2:0
15:55Zverev A. (Ger) - Humbert U. (Fra) 1:2
18:10Basilaszwili N. (Geo) - Rinderknech A. (Fra) 2:0

ATP - SINGIEL: London (Wielka Brytania), trawiasta

13:10Mannarino A. (Fra) - Evans D. (Gbr) 0:2
15:10Berrettini M. (Ita) - Murray A. (Gbr) 2:0
17:00Lopez F. (Esp) - Shapovalov D. (Can) 0:2
18:30Troicki V. (Srb) - Tiafoe F. (Usa) 0:2

WTA - SINGIEL: Berlin (Niemcy), trawiasta

11:10Samsonowa L. (Rus) - Kudiermietowa W. (Rus) 2:0
12:55Kerber A. (Ger) - Azarenka V. (Blr) 0:2
14:35Muguruza G. (Esp) - Rybakina E. (Kaz) 2:0
16:40Pliskova Ka. (Cze) - Pegula J. (Usa) 0:2

WTA - SINGIEL: Billie Jean King Cup - Group III (Świat)

11:00Kleinhans D. (Rsa) - Nikcevic T. (Mne) 2:0
11:00Tomegah N. G. (Gha) - Gronholm A. S. (Ice) 2:0
11:05Curmi F. (Mlt) - Bekrar I. (Alg) 2:1
11:05Helgo M. (Nor) - Marinkovikj K. (Mkd) 2:0
11:05Louka E. (Cyp) - Berberovic N. (Bih) 0:2
11:05Nashiku T. (Nam) - Gavrish A. (Aze) 1:2
11:05Owegi A. (Ken) - Midzi T. (Zim) 0:2
11:05Parazinskaite A. (Ltu) - Bashota D. (Kos) 2:0
11:05Simunyu C. (Irl) - Muradyan I. (Arm) 2:0
12:05Eikeri U. (Nor) - Simeva A. (Mkd) 2:0
12:10Wanjala C. (Ken) - Bhunu V. (Zim) 0:2
12:25Mckorley N. (Gha) - Jonasdottir S. S. (Ice) 0:2
12:40Bowtell A. (Irl) - Akopyan G. (Arm) 2:0
12:40Simmonds C. (Rsa) - Ratkovic D. (Mne) 2:0
12:50Mikulskyte J. (Ltu) - Lekaj A. (Kos) 2:0
12:55Serban R. (Cyp) - Herdzelas D. (Bih) 2:1
13:00Moolman G. (Nam) - Hashimova U. (Aze) 0:2
13:50Pellicano H. (Mlt) - Boudjadi Y. (Alg) 2:0

WTA - SINGIEL: Birmingham (Wielka Brytania), trawiasta

12:35Fernandez L. A. (Can) - Jabeur O. (Tun) 1:2
15:00Mladenovic K. (Fra) - Potapowa A. (Rus) 0:2
16:30Martincova T. (Cze) - Ostapenko J. (Lat) 2:1
19:05Kasatkina D. (Rus) - Kostjuk M. (Ukr) 2:0

ATP - DEBEL: Davis Cup - Group III (Świat)

13:25OdwołaneCalzi R./Knaff A. - Cassar Torregiani M./Degabriele A. -:-
13:25Calzi R./Knaff A. - Degabriele A./Delicata L. 2:0
13:35OdwołaneKyratzis S./Neos E. - Magnusson A./Sigurdsson E. -:-
14:00Kyratzis S./Neos E. - Siddall D./Sigurdsson E. 2:0
14:45Arneodo R./Nys H. - Carr S./O'Hare D. 2:0

ATP - DEBEL: Halle (Niemcy), trawiasta

11:10Hanfmann Y./Koepfer D. - Puetz T./Venus M. 0:2
12:45Koolhof W./Rojer J-J. - Auger-Aliassime F./Hurkacz H. 0:2
14:35Molteni A./Pella G. - Krawietz K./Tecau H. 0:2
16:00Gille S./Vliegen J. - Bopanna R./Sharan D. 2:0

ATP - DEBEL: Londyn (Wielka Brytania), trawiasta

13:10Behar A./Escobar G. - Herbert P.H./Mahut N. 0:2
14:55Daniell M./Oswald P. - Cabal J.S./Farah R. 2:1
16:25De Minaur A./Norrie C. - Karacjew A./Purcell M. 2:1
17:45Mektic N./Pavic M. - Opelka R./Peers J. 0:2

WTA - DEBEL: Berlin (Niemcy), trawiasta

16:40Martic P./Rogers S. - Azarenka V./Sabalenka A. 0:2

WTA - DEBEL: Billie Jean King Cup - Group III (Świat)

13:35OdwołaneAsumwa R./Owegi A. - Bhunu V./Mauchi T. -:-
13:40Eikeri U./Helgo M. - Marinkovikj K./Simeva A. 2:0
13:50Asumwa R./Wanjala C. - Bhunu V./Mauchi T. 0:2
14:05Mckorley N./Tomegah N. G. - Brynjarsdottir H./Jonasdottir S. S. 0:2
14:15Derivan S./Heffernan S. - Gevorgyan M./Tumanyan A. 2:0
14:25Dapkute I./Paukstyte P. - Broqi A./Gjinaj V. 2:0
14:25OdwołaneSimmonds C./Van Der Merwe L. C. - Nikcevic T./Ratkovic D. -:-
14:30Kleinhans D./Van Der Merwe L. C. - Mirkovic P./Nikcevic T. 2:0
14:50Moolman C./Theron L. - Hashimova U./Safarova Z. 0:2
15:30OdwołaneCurmi F./Genovese E. - Bekrar I./Ibbou I. -:-
15:30OdwołaneLouka E./Serban R. - Berberovic N./Husaric A. -:-
15:35Genovese E./Pellicano H. - Benkaddour L./Ibbou I. KRECZ 1:0
15:45Louka E./Serban R. - Berberovic N./Herdzelas D. 0:2

WTA - DEBEL: Birmingham (Wielka Brytania), trawiasta

13:05Lechemia E./Neel I. - Kiczenok L./Ninomiya M. 0:2
14:25Bouzkova M./Hradecka L. - Chan H-C./Chan L. 2:1
16:35Jabeur O./Perez E. - Moore T./Silva E. 2:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Aix en Provence (Francja), ziemna

11:10Varillas J. P. (Per) - Jacquet K. (Fra) 0:2
12:45Droguet T. (Fra) - Bourgue M. (Fra) 2:0
14:10Taberner C. (Esp) - Cazaux A. (Fra) 2:0
16:45Olivo R. (Arg) - Bagnis F. (Arg) 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Almaty 2 (Kazachstan), ziemna

07:40Kotov P. (Rus) - Barrios T. (Chi) 1:2
07:45Martin A. (Svk) - Schnur B. (Can) 2:0
10:05Basic M. (Bih) - Moroni M. (Ita) 2:0
10:20Bonadio R. (Ita) - De Jong J. (Ned) 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Forli (Włochy), ziemna

11:40Forti F. (Ita) - Halys Q. (Fra) 0:2
13:30Moraing M. (Ger) - Berrettini J. (Ita) 2:0
15:15Brancaccio R. (Ita) - Elias G. (Por) 0:2
17:45Etcheverry T. M. (Arg) - Diez S. (Can) 2:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Nottingham 2 (Wielka Brytania), trawiasta

12:10Escobedo E. (Usa) - Bonzi B. (Fra) 0:2
12:15Majchrzak K. (Pol) - Ramanathan R. (Ind) 2:0
14:10Gaio F. (Ita) - Kudla D. (Usa) 1:2
16:40Dzumhur D. (Bih) - Kwon Soonwoo (Kor) 2:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Prościejów (Czechy), ziemna

11:10Kolar Z. (Cze) - Kamke T. (Ger) 2:0
12:10Molcan A. (Svk) - Dellien H. (Bol) 2:0
12:40Mager G. (Ita) - Svrcina D. (Cze) 2:0
14:20Rola B. (Slo) - Coria F. (Arg) 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Aix en Provence (Francja), ziemna

11:10Walkow S./Zielinski J. - Lamasine T./Olivetti A. 2:0
13:00Geerts M./Janvier M. - Galloway R./Lawson A. 0:2
18:20Drzewiecki K./Martos Gornes S. - Romboli F./Vega Hernandez D. 2:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Almaty 2 (Kazachstan), ziemna

06:05Bondarevskiy Y./Lomakin G. - Istomin D./Yevseyev D. WO -:-
10:30Gabaszwili T./Kotov P. WO - Tashbulatov D./Zhukayev B. -:-
12:15Denolly C./Menendez A. - Fabian P./Martin A. 2:1
13:40Manafov V./Sachko V. - Tseng C. H./Wu Tung-Lin 2:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Forli (Włochy), ziemna

11:40Cachin P./Ugo Carabelli C. - Chiurulli D./Claverie L. 2:0
16:10Lenz J./Moraing M. - Forti F./Zeppieri G. 2:1
17:45Bega A./Berrettini J. - Bortolotti M./Lock B. 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Nottingham 2 (Wielka Brytania), trawiasta

16:15Bonzi B./Hoang A. - Donskoj J./Majchrzak K. 2:0
17:20Polmans M./Reid M. - Soeda G./Zhang Z. 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Prościejów (Czechy), ziemna

16:00Niedowiesow A./Oliveira G. WO - Dellien H./Zeballos F. -:-
16:10Jebavy R./Kolar Z. - Arends S./Martinez L. D. 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Antalya 24 (Turcja), ziemna

09:00Cias P. (Pol) - Kolisnyk O. (Ukr) 2:1
09:00Zukas M. (Arg) - Marino P. (Ita) 2:0
09:30Comesana F. (Arg) - Heyman C. (Bel) 2:0
09:30Ilhan M. (Tur) - Hsu Yu H. (Tpe) 2:1
09:30Kestelboim M. (Arg) - Petrenko A. (Ukr) 2:0
10:00Vanshelboim E. (Ukr) - Lama G. (Chi) 0:2
11:15Balzerani R. (Ita) - Llanes F. (Uru) 1:2
11:15Perchicot M. (Fra) - Polukhin S. (Rus) 1:2
12:35Polukhin S. (Rus) - Tenti F. (Arg) 2:1
13:00Llanes F. (Uru) - Juarez F. (Arg) 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Genova (Włochy), ziemna

10:10Blanch D. (Usa) - Bertola R. (Sui) 0:2
10:15Nikles J. (Sui) - Boscardin Dias P. (Bra) 2:0
11:55Eremin E. (Ita) - Arnaboldi F. (Ita) 2:0
12:10Galarza J. I. (Arg) - Madaras N. (Swe) 0:2
13:35Paz J. P. (Arg) - Nardi L. (Ita) 0:2
15:15Galoppini D. (Ita) - Alves M. (Bra) 2:0
18:00Tatlot J. S. (Fra) - Zima L. (Ger) 2:0
19:20Iannaccone F. (Ita) - Fonio G. (Ita) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Monastir 24 (Tunezja), twarda

10:30Colak O. (Usa) - Cacao T. (Por) 0:2
10:30Kotzen A. (Usa) - Darderi L. (Ita) 0:2
10:30Lingua Lavallen A. L. (Arg) - Hernandez C. (Esp) 2:0
10:30Peliwo F. (Can) - Lopez Morillo I. (Esp) 1:2
10:30Rai A. (Nzl) - Rodriguez Taverna S. (Arg) 1:2
13:30Donski A. (Bul) - Giacomini L. (Ita) 0:2
13:30Fancutt T. J. (Aus) KRECZ - Pearson K. (Aus) 1:1
13:30Mayo A. (Usa) - Echargui M. (Tun) 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Grasse (Francja), ziemna

10:00Eriksson M. (Swe) - Lopez San Martin A. (Esp) 0:2
10:00Riedi L. (Sui) - Voisin E. (Fra) 0:2
11:30Brouwer G. (Ned) - Marmousez L. (Fra) KRECZ 0:0
11:30Royer V. (Fra) - Durasovic V. (Nor) 2:0
13:30Agamenone F. (Ita) - Erhard M. (Fra) 2:0
13:30Escoffier A. (Fra) - Tabur C. (Fra) 1:2
16:00Pecotic M. (Cro) - Briand J. (Fra) 0:2
16:00Zekic M. (Srb) - Gautier A. (Fra) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Tulsa, OK (USA), twarda

01:35Bryde T. (Usa) - Barrientos N. (Col) 0:2
01:35Pervolarakis M. (Gre) - Kozlov S. (Usa) 2:0
02:00Moriya H. (Jpn) - Noguchi R. (Jpn) 2:1
02:45Crawford O. (Usa) - Shane R. (Usa) 2:0
03:40Soto M. (Chi) - Schoolkate T. (Aus) 0:2
04:00Clark E. (Usa) - Alvarez N. (Per) 2:0
16:05Redlicki Mi. (Usa) KRECZ - Nanda G. (Usa) 1:1
16:05Riffice S. (Usa) - Kubler J. (Aus) 2:0
16:05Villanueva G. (Arg) - Brymer G. (Usa) 0:2
16:10Kicker N. (Arg) - Hidalgo D. (Ecu) 2:0
17:00Bangoura S. (Usa) - Olivieri G. A. (Arg) WO -:-
18:15Crawford O. (Usa) - Pervolarakis M. (Gre) WO -:-
18:25Schoolkate T. (Aus) - Clark E. (Usa) 0:2
18:35Moriya H. (Jpn) - Barrientos N. (Col) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W100+H Nottingham (Wielka Brytania), trawiasta

12:15Niculescu M. (Rou) - Pironkowa C. (Bul) 1:2
12:15Zarazua R. (Mex) - Kawa K. (Pol) 2:0
13:10Babos T. (Hun) - Raducanu E. (Gbr) 0:2
13:40Wang Xin. (Chn) - Errani S. (Ita) 2:0
14:15Snigur D. (Ukr) - Wang Xiy. (Chn) 0:2
14:40Dodin O. (Fra) - Rodionowa Ar. (Aus) 1:2
14:40Van Uytvanck A. (Bel) - Cabrera L. (Aus) 2:1
15:10Bucsa C. (Esp) - Minnen G. (Bel) 1:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Antalya 24 (Turcja), ziemna

09:00Bilardo F. (Ita) - Ferrara . V. (Ita) 2:0
09:00Turkmen D. (Tur) - Ghioroaie I. G. (Rou) 0:2
09:30Black H. T. (Usa) - Shalamanova D. (Bul) 2:0
09:30Demidova D. (Rus) - Aney J. (Usa) 0:2
09:30Evtimova D. (Bul) - Vasilescu A. (Rou) 2:1
09:30Herazo M. F. (Col) - Uslu O. (Tur) 2:0
09:30Lukacs V. (Hun) - Vangelova A. (Bul) 2:0
10:00Ersoz V. (Swe) - Vicens Mas R. (Esp) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Monastir 24 (Tunezja), twarda

10:30Kanev K. (Ger) - Girard E. (Fra) 2:0
12:00Aksu A. (Tur) - Ozeki M. (Jpn) 0:2
12:00Bechri C. (Tun) - Ainitdinova G. (Kaz) 0:2
12:00Biolay S. (Fra) - Kozarov K. (Srb) 0:2
12:00Defalco J. (Usa) - Lacasse R. (Can) 2:0
12:00Lindh E. (Gbr) - Drazic M. (Cro) 2:0
12:00Sharipova S. (Uzb) - Bornay J. (Fra) 0:2
13:30Reasco Gonzalez M. E. (Ecu) - Matusova B. (Svk) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Denain (Francja), ziemna

10:00Maristany G. (Esp) - Rame A. (Fra) 0:2
10:30Spiteri D. (Ita) - Galfi D. (Hun) 1:2
11:30Rouvroy M. (Fra) - Strakhova V. (Ukr) 2:0
12:00Boisson L. (Fra) - Ormaechea P. (Arg) 0:2
12:00In-Albon Y. (Sui) - Klaffner M. (Aut) 2:1
12:00Parry D. (Fra) - Paquet C. (Fra) 1:2
14:00Yuan Y. (Chn) - Djoubri S. (Fra) 2:0
14:30Janicijevic S. (Fra) - Cakarevic S. (Fra) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Jonkoping (Szwecja), ziemna

11:15Hennemann C. W. (Swe) - Ferrando C. (Ita) 1:2
11:15Monnet C. (Fra) - Bronzetti L. (Ita) 1:2
13:00Astakhova D. (Rus) - Ostlund F. (Swe) 2:0
13:00Zhao C. (Can) KRECZ - Rosatello C. (Ita) 0:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Madrid 2 (Hiszpania), twarda

16:30Anderson R. (Usa) KRECZ - Jaszyna J. (Rus) 0:1
16:30Cavalle-Reimers Y. (Esp) - Bouzas Maneiro J. (Esp) 1:2
16:30Dinu C. (Rou) - Stokke M. (Nor) 0:2
16:30Masarova R. (Esp) - Moratelli A. (Ita) 2:0
18:00Gjorczeska L. (Mkd) - Lazaro Garcia A. (Esp) 0:2
18:00Han N. (Kor) - Ma S. (Chn) 2:0
18:00Hesse A. (Fra) - Kulikova A. (Fin) 2:1
18:00Saez L. O. (Esp) - Sato H. (Jpn) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Sumter, SC (USA), twarda

23:30Contreras Gomez F. (Mex) - Zhu A. (Usa) 2:0
23:30Hanatani N. (Jpn) - Duval V. (Usa) 0:2
23:30Harrison C. (Usa) - Hourigan P. M. (Nzl) 0:2
23:30Sema E. (Jpn) - Stearns P. (Usa) 0:2
02:30OdwołaneGlatch A. (Usa) - Tilbuerger J. (Sui) -:-
16:00Chang S. (Usa) - Stearns P. (Usa) 0:2
16:00Hourigan P. M. (Nzl) - Mateas M. (Usa) 2:0
16:00Sutjiadi A. (Ina) - Sanchez A. S. (Mex) 0:2
16:00Topalova G. (Bul) - Zacarias M. (Mex) 0:2
23:30Douglas E. (Usa) - Parks A. (Usa) 0:2
23:30Perrin C. (Sui) - Duval V. (Usa) 0:2
23:30Stollar F. (Hun) - Lizarazo Y. (Col) 2:0
23:30Visscher S. J. (Ned) - Contreras Gomez F. (Mex) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W60 Stare Splavy (Czechy), ziemna

10:05Mrdeza T. (Cro) - Grabher J. (Aut) 2:1
10:10Gerlach K. (Ger) - Burillo Escorihuela I. (Esp) 1:2
10:10Talaba G. (Rou) - Krunic A. (Srb) 0:2
11:55Smitkova T. (Cze) - Dulgheru A. (Rou) 0:2
12:25Bondar A. (Hun) - Noskova L. (Cze) 1:2
13:20Bartunkova N. (Cze) - Cadantu A. (Rou) 0:2
13:55Zheng Q. (Chn) - Kan V. (Rus) KRECZ 0:0
15:05Bejlek S. (Cze) - Jani R-L. (Hun) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Antalya 24 (Turcja), ziemna

14:00Battaglino S./Harris B. - Comesana F./Kestelboim M. 0:2
14:00Hsu Yu H./Lee K. - Pecak S./Satral J. 2:0
14:00Duda F./Pavlasek A. - Ho R./Vanshelboim E. 2:0
14:00Carou I./Zukas M. WO - Marozsan F./Piros Z. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Genova (Włochy), ziemna

15:35Monzon I./Otegui J. B. - Piraino G./Tabacco G. 2:0
16:50Baltensperger R./Von der Schulenburg J. - Bertola R./Ricca G. 0:2
18:35Galarza J. I./Paz J. P. - Nikles J./Virgili A. 2:0
21:40Sorrentino L./Weis A. - Basso A./Ceppellini A. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Monastir 24 (Tunezja), twarda

15:30Bruna N./Lopez Morillo I. - Banthia S./Kotzen A. 0:2
17:00Descotte M. F./Peliwo F. - Lee D. H./Stevenson K. 2:0
17:00Farjat T./Rodriguez Taverna S. - Hong S. C./Nam J. S. 0:2
17:00Lingua Lavallen A. L./Torres J. B. - Lobanov A./Zinyakov V. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Grasse (Francja), ziemna

15:00Durasovic V./Eriksson M. - Added D./Riedi L. 0:2
16:30Bobrov B./Brouwer G. - Agamenone F./Matuszewski P. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Tulsa, OK (USA), twarda

01:30Galarneau A./Muamba N. WO - Bangoura S./Hidalgo D. -:-
03:00OdwołaneOlivieri G. A./Villanueva G. - Brymer G./Leshem E. -:-
00:35Olivieri G. A./Villanueva G. - Schoolkate T./Sweeny D. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W100+H Nottingham (Wielka Brytania), trawiasta

16:15Broady N./Murray S. - Raina A./Zarazua R. 0:2
17:05Niculescu M./Ruse G. - Bonaventure Y./Gorgodze E. 2:0
17:25Hon P./Sanders S. - Pattinama Kerkhove L./Santamaria S. 2:0
18:45Babos T./Rodionowa Ar. - Loeb J./McHale C. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Antalya 24 (Turcja), ziemna

14:00Herazo M. F./Ng T. - Brunskog L./Ersoz V. 1:2
14:00Ghioroaie I. G./Vicens Mas R. - Aney J./Rosca C. 1:2
14:00Bosman C./Zaparyniuk A. - Anil C./Vasilescu A. 0:2
14:00Shalamanova D./Zlatarova A. - Traversi C./Velcea A. 1:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Monastir 24 (Tunezja), twarda

15:30Castillo Meza M./Jones M. - Biolay S./Girard E. 0:2
17:00Lacasse R./Lindh E. - Wierzbowska A./Zawadzka J. 0:2
17:00Sabatini F./Sabrina F. - Aksu A./Drazic M. 0:2
17:00Ainitdinova G./Sharipova S. - Lukosiute A./Malik T. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Denain (Francja), ziemna

14:00Danilina A./Strakhova V. - Lamens S./Stevens L. 2:1
15:30Droguet A./Parry D. - Galfi D./Ormaechea P. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Jonkoping (Szwecja), ziemna

14:30Mihalikova T./Papamichail D. - Cabaj A. J./Monnet C. 1:2
14:30Ferrando C./Simion O. G. - Di Sarra F./Rosatello C. 2:1

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Madrid 2 (Hiszpania), twarda

16:30Bartone K./Charaeva A. - Lahey A./Tjandramulia O. 1:2
18:00Glushko L./Mdlulwa W. - Cavalle-Reimers Y./Cervino Ruiz C. 1:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Sumter, SC (USA), twarda

20:00Arseneault A./Bolton E. - Fiquet T./Mcadoo R. 2:1
20:00Bektas E./Harrison C. - Corley C./Corley I. 2:1
20:00Collins K./Stearns P. - Hourigan P. M./Sutjiadi A. 0:2
21:00Zamarripa A./Zamarripa M. - Contreras Gomez F./Zacarias M. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W60 Stare Splavy (Czechy), ziemna

15:25Dzalamidze N./Kania-Chodun P. - Grammatikopoulou V./Hogenkamp R. 0:2
15:25Morderger T./Morderger Y. - Anszba A./Detiuc A. 0:2
16:50Aiava D./Skamlova C. - Bondar A./Zimmermann K. 0:2

DRUŻYNY - MĘŻCZYŹNI: Davis Cup - Group III (Świat)

10:05Luksemburg - Malta 3:0
10:10Cypr - Islandia 3:0
10:10Monako - Irlandia 2:1

DRUŻYNY - KOBIETY: Billie Jean King Cup - Group III (Świat)

11:00Ghana K - Islandia K 1:2
11:00Republika Południowej Afryki K - Czarnogóra K 3:0
11:05Cypr K - Bośnia i Hercegowina K 1:2
11:05Irlandia K - Armenia K 3:0
11:05Kenia K - Zimbabwe K 0:3
11:05Litwa K - Kosowo K 3:0
11:05Malta K - Algieria K 3:0
11:05Namibia K - Azerbejdżan K 0:3
11:05Norwegia K - North Macedonia K 3:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.