REFRESH

Tenis » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ATP - SINGIEL: Halle (Niemcy) - Kwalifikacje, trawiasta

11:00OdwołaneBasilaszwili N. (Geo) - Lacko L. (Svk) -:-
11:00OdwołaneGiron M. (Usa) - Rinderknech A. (Fra) -:-
11:00OdwołaneIwaszka I. (Blr) - Berankis R. (Ltu) -:-

ATP - SINGIEL: Halle (Niemcy), trawiasta

11:05Goffin D. (Bel) KRECZ - Moutet C. (Fra) 1:1
13:00Thompson J. (Aus) - Altmaier D. (Ger) 2:0
13:35Pospisil V. (Can) - Giron M. (Usa) 0:2
14:55Iwaszka I. (Blr) - Federer R. (Sui) 0:2
16:45Korda S. (Usa) - Bautista R. (Esp) 2:0

ATP - SINGIEL: London (Wielka Brytania), trawiasta

11:00OdwołaneLopez F. (Esp) - Krajinovic F. (Srb) -:-
13:10Draper J. (Gbr) - Sinner J. (Ita) 2:0
13:40Opelka R. (Usa) - Millman J. (Aus) 1:2
15:25Norrie C. (Gbr) - Ramos A. (Esp) 2:1
16:35Broady L. (Gbr) - Mannarino A. (Fra) 0:2
17:50Lopez F. (Esp) - Marczenko I. (Ukr) 2:0
Set 2Sonego L. (Ita) - Troicki V. (Srb) 0:1 (4:6,4:4)
19:35Karacjew A. (Rus) - Tabilo A. (Chi) -:-

WTA - SINGIEL: Berlin (Niemcy), trawiasta

11:05Aleksandrowa J. (Rus) - Kalinskaja A. (Rus) 2:0
12:30Anisimowa A. (Usa) - Cornet A. (Fra) 0:2
14:05Bencic B. (Sui) - Niemeier J. (Ger) 2:1
16:35Fręch M. (Pol) - Keys M. (Usa) 0:2

WTA - SINGIEL: Birmingham (Wielka Brytania), trawiasta

12:40Dart H. (Gbr) - Garcia C. (Fra) 1:2
13:10Hsieh S-W. (Tpe) - Bouzkova M. (Cze) 1:2
15:25Golubic V. (Sui) - Watson H. (Gbr) 1:2
15:25Vandeweghe C. (Usa) - Pliskova Kr. (Cze) 2:0
17:45Stosur S. (Aus) - Martincova T. (Cze) 0:2
18:10Giorgi C. (Ita) - Gatto-Monticone G. (Ita) 2:0
Set 1Jones F. (Gbr) - Vekic D. (Cro) 0:0 (1:3)

ATP - DEBEL: Halle (Niemcy), trawiasta

12:05Brkic T./Cacic N. - Brown D./Struff J-L. 2:1
12:10Bopanna R./Sharan D. - Albot R./Basilaszwili N. 2:0
13:35Masur D./Molleker R. - Krajicek A./Querrey S. 0:2
16:10Chaczanow K./Rublow A. - Auger-Aliassime F./Hurkacz H. 1:2

ATP - DEBEL: Londyn (Wielka Brytania), trawiasta

18:30Parker S./Ward J. - Bambridge L./Inglot D. 0:2
19:35De Minaur A./Norrie C. - Berrettini M./Vavassori A. -:-
19:50Millman J./Sitak A. - Mannarino A./Paire B. -:-

WTA - DEBEL: Berlin (Niemcy), trawiasta

11:10Fichman S./Olmos G. - Aoyama S./Shibahara E. 2:0
13:10Jurak D./Klepac A. - Martic P./Rogers S. 1:2
13:10Muhammad A./Pegula J. - Muguruza G./Petkovic A. 2:1
14:40Friedsam A-L./Minella M. - Kudiermietowa W./Vondrousova M. 0:2
14:40Muchova K./Pliskova Ka. - Azarenka V./Sabalenka A. 0:2
15:50Guarachi A./Krawczyk D. - Middendorf J./Akugue Noha N. 2:0

WTA - DEBEL: Birmingham (Wielka Brytania), trawiasta

12:40Lechemia E./Neel I. - Grey S. B./Webley-Smith E. 2:0
14:00Moore T./Silva E. - Hercog P./Riske A. 2:1
18:10Ostapenko J./Rosolska Ali. - Bouzkova M./Hradecka L. 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Aix en Provence (Francja) - Kwalifikacje, ziemna

10:40Dougaz A. (Tun) - Gutierrez Oscar J. (Bra) 2:1
10:40Doumbia S. (Fra) - Roca Batalla O. (Esp) 0:2
10:40Droguet T. (Fra) - Esteve L. E. (Esp) 2:0
12:15Sanchez Izquierdo N. (Esp) - Geerts M. (Bel) 2:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Aix en Provence (Francja), ziemna

12:45Cerundolo F. (Arg) - Blancaneaux G. (Fra) 2:1
14:55Robredo T. (Esp) - Gaston H. (Fra) 1:2
15:15Domingues J. (Por) - Fratangelo B. (Usa) 0:2
16:45Carballes Baena R. (Esp) - Martineau M. (Fra) 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Almaty 2 (Kazachstan) - Kwalifikacje, ziemna

06:05De Jong J. (Ned) - Sultanov K. (Uzb) 2:0
06:10Jianu F. C. (Rou) - Orlov V. (Ukr) 0:2
06:10Kirkin E. (Tur) - Manafov V. (Ukr) 2:0
08:25Sachko V. (Ukr) - Hassan B. (Ger) 2:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Almaty 2 (Kazachstan), ziemna

07:45Zhukayev B. (Kaz) - Safwat M. (Egy) 0:2
07:50Moroni M. (Ita) - Kuzmanov D. (Bul) KRECZ 1:1
09:30Istomin D. (Uzb) - Bonadio R. (Ita) 0:2
10:35Menendez A. (Esp) - Schnur B. (Can) 0:2
10:45Menezes J. (Bra) - Tashbulatov D. (Kaz) 2:0
12:55Krstin P. (Srb) KRECZ - Gabaszwili T. (Rus) 0:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Forli (Włochy) - Kwalifikacje, ziemna

11:40Fanselow S. (Ger) - Vanni L. (Ita) 2:1
11:40Gerch L. (Ger) - Ejupovic E. (Ger) 2:1
11:40Tirante T. A. (Arg) - Simon T. (Ger) 2:0
15:20Fatic N. (Bih) - Forti F. (Ita) 1:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Forli (Włochy), ziemna

13:30Cobolli F. (Ita) - Zeppieri G. (Ita) 2:0
14:40Lenz J. (Ger) - Halys Q. (Fra) 0:2
15:00Arnaboldi A. (Ita) KRECZ - Diez S. (Can) 0:0
16:40Haase R. (Ned) - Moraing M. (Ger) 0:2
Set 2Lorenzi P. (Ita) - Brancaccio R. (Ita) 0:1 (3:6,4:5)
17:45Sijsling I. (Ned) - Pellegrino A. (Ita) 2:0
Set 2Cachin P. (Arg) - Grenier H. (Fra) 0:1 (4:6,1:3)
19:45Luz O. (Bra) - Ilkel C. (Tur) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Nottingham 2 (Wielka Brytania) - Kwalifikacje, trawiasta

12:10Ebden M. (Aus) KRECZ - Bolt A. (Aus) 0:1
12:10Zhang Z. (Chn) - Escobedo E. (Usa) 0:2
13:30Copil M. (Rou) - Gojo B. (Cro) 2:0
13:45Żuk K. (Pol) - Ramanathan R. (Ind) 1:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Nottingham 2 (Wielka Brytania), trawiasta

13:05Cressy M. (Usa) - Clarke J. (Gbr) 1:2
15:00McDonald M. (Usa) - Hoang A. (Fra) 2:0
15:45Fabbiano T. (Ita) - Nakashima B. (Usa) 2:1
15:55Gasquet R. (Fra) - Soeda G. (Jpn) 2:0
16:45OdwołaneUchiyama Y. (Jpn) - Gunneswaran P. (Ind) -:-
17:40Matusevich A. (Gbr) - Ymer M. (Swe) 2:0
Set 1McHugh A. (Gbr) - Kukuszkin M. (Kaz) 0:0 (3:2)

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Prościejów (Czechy) - Kwalifikacje, ziemna

10:40Erler A. (Aut) - Nejedly P. (Cze) 2:0
10:40Haerteis J. (Ger) - Poljak D. (Cze) 0:2
10:40Rybakov A. (Usa) - Vanneste J. (Bel) 2:0
12:30Sels J. (Ned) - Mansouri S. (Tun) 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Prościejów (Czechy), ziemna

12:35Oliveira G. (Por) - Vrbensky M. (Cze) 1:2
13:15Kovalik J. (Svk) - Kopriva V. (Cze) 1:2
14:50Bachinger M. (Ger) - Svrcina D. (Cze) 1:2
15:00OdwołaneHoransky F. (Svk) - Kamke T. (Ger) -:-
16:25Miedler L. (Aut) - Kolar Z. (Cze) 0:2
16:25Paulson A. (Cze) - Dellien H. (Bol) 0:2
17:25Mager G. (Ita) - Forejtek J. (Cze) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Jonkoping (Szwecja), ziemna

13:30Caregaro M. (Ita) - Meliss V. (Ita) 2:1
13:30Ferrando C. (Ita) - Rubini S. (Ita) 2:0
13:30Lopatetska D. (Ukr) - Fruhvirtova L. (Cze) 0:2
13:30Rosatello C. (Ita) - Papamichail D. (Gre) 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Jonkoping (Szwecja), ziemna

15:00Astakhova D./Malygina E. - Ostlund F./Seibold E. 1:2
15:00Saner J./Terziyska J. - Nylander Altelius J./Rinaldo Persson K. 1:2
15:00Hennemann C. W./Zaar L. - Gustafsson A./Radenkovic M. 2:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.