REFRESH

Tenis » Dzisiaj » Wszystkie mecze

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Maia (Portugalia), ziemna (w hali)

12:00Alvarez Varona N. (Esp) - Bonadio R. (Ita) -:-
12:00Coelho F. (Por) - Collignon R. (Bel) -:-
12:00Darderi L. (Ita) - Gakhov I. (Rus) -:-
13:30Lazarov A. (Bul) - Giannessi A. (Ita) -:-
13:30Oliveira G. (Por) - Milojevic N. (Srb) -:-
13:30Onclin G. (Bel) - Karlowskij J. (Rus) -:-
15:00Borges N. (Por) - Istomin D. (Uzb) -:-
16:30Blancaneaux G. (Fra) - Fatic N. (Bih) -:-
16:30Ionel N. D. (Rou) - Skatow T. (Kaz) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Maspalomas (Hiszpania), ziemna

10:30Giustino L. (Ita) - Durasovic V. (Nor) -:-
10:30OdwołaneLavagno E. (Ita) - Hanfmann Y. (Ger) -:-
10:30Lavagno E. (Ita) - Echargui M. (Tun) -:-
10:30Llamas Ruiz P. (Esp) - Michalski D. (Pol) -:-
12:00Molleker R. (Ger) - Moroni M. (Ita) -:-
12:00Perez Sanz D. (Esp) - Andreev A. (Bul) -:-
12:00Stodder T. (Ger) - Vanshelboim E. (Ukr) -:-
13:30Barranco C. J. (Esp) - Kopriva V. (Cze) -:-
13:30Haase R. (Ned) - Lopez Morillo I. (Esp) -:-
13:30Sanchez Izquierdo N. (Esp) - Roca Batalla O. (Esp) -:-
15:00Lajovic D. (Srb) - Chepelev A. (Rus) -:-

CHALLENGER KOBIETY - SINGIEL: Andorra (Andora), twarda (w hali)

23:20Errani S. (Ita) - Lisicki S. (Ger) 0:2
13:30Parks A. (Usa) - Noskova L. (Cze) -:-
15:00Abduraimova N. (Uzb) - Jastremska D. (Ukr) -:-
16:30Charaeva A. (Rus) - Zuger J. (Sui) -:-
16:30Garcia-Perez G. (Esp) - Snigur D. (Ukr) -:-
18:00Falkowska W. (Pol) - Cristian J. (Rou) -:-
18:00OdwołaneJeanjean L. (Fra) - Cristian J. (Rou) -:-
18:00Wickmayer Y. (Bel) - Van Uytvanck A. (Bel) -:-
19:30Bucsa C. (Esp) - Glushko L. (Isr) -:-
19:30Zhang S. (Chn) - Stojanovic N. (Srb) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Maia (Portugalia), ziemna (w hali)

15:00Tsitsipas P./Verbeek S. - Domingues J./Sousa P. -:-
15:00Sachko V./Yevseyev D. - Drzewiecki K./Neuchrist M. -:-
16:30Cornea V. V./Gakhov I. - Kubot L./Walkow S. -:-
18:00Silva J./Silva T. - Rocha F./Rocha H. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Maspalomas (Hiszpania), ziemna

15:00Babic Z./Matuszewski P. - Arribage T./Droguet T. -:-
15:00King E./Stalder R. - Molleker R./Stodder T. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Antalya 43 (Turcja), ziemna

10:00Bejenaru A. M. (Rou) - Duran T. (Tur) -:-
10:00Cungu R. (Mne) - Ilkel B. (Tur) -:-
10:00Jianu F. C. (Rou) - Nijboer R. (Ned) -:-
10:00Matsuoka H. (Jpn) - Martinez Martinez J. (Esp) -:-
10:00Pichler D. (Aut) - Ortenzi G. M. (Ita) -:-
10:00Snitari I. (Mda) - Ilhan M. (Tur) -:-
10:00Ujvary M. (Aut) - Isomura K. (Jpn) -:-
11:30Beloborodko I. (Ukr) - Cretu C. (Rou) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Madrid 3 (Hiszpania), twarda

11:00Echeverria J. (Esp) - Poljicak M. (Cro) -:-
11:00Rubio Fierros A. F. (Mex) - Kimhi O. (Isr) -:-
12:30Elicha N. G. (Esp) - Manzanera Pertusa A. (Esp) -:-
12:30Sharipov M. (Rus) - Ivanovski K. (Mkd) -:-
12:30Soriano Barrera A. (Esp) - Lopez N. (Sui) -:-
12:30Winter Lopez B. (Esp) - Zhu M. (Usa) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Monastir 47 (Tunezja), twarda

09:30Gautier A. (Fra) - Alkotop M. (Jor) -:-
09:30Lambling R. (Fra) - Darras M. (Fra) -:-
09:30Oetzbach A. (Ger) - Vandermeersch C. (Fra) -:-
09:30Vincent A. (Fra) - Tepmahc N. (Fra) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Santo Domingo 3 (Dominikana), twarda

10:00Boscarino F. (Arg) - Hilderbrand T. (Usa) -:-
10:00Hoyos Franco A. (Col) - Rodriguez J. A. (Col) -:-
10:00Ogura K. (Jpn) - Jones M. (Usa) -:-
10:00Schachter N. (Usa) - Flores J. (Cos) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Monastir 11 (Tunezja), twarda

09:30Khoeblal E. (Ned) - Potenza L. (Ita) -:-
09:30Negritu Ch. (Ger) - Gloeckler M. (Aut) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Trnava (Słowacja), twarda

12:30Barnat J. (Cze) - Vallejo D. (Par) -:-
14:00Colson T. (Bel) - Parker S. (Gbr) -:-
14:00Gengel M. (Cze) - Kroslak J. (Svk) -:-
14:00Karol M. (Svk) - Privara P. B. (Svk) -:-
15:30Dellavedova M. (Aus) - Rosenkranz M. (Ger) -:-
15:30Kopp S. (Aut) - Shelbayh A. (Jor) -:-
15:30Pokorny L. (Svk) - Setkic A. (Bih) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Vacaria (Brazylia), ziemna

18:00Roveri Sidney G. (Bra) - Roncadelli F. (Uru) -:-
19:30Oliveira N. (Bra) - Lomakin G. (Kaz) -:-
19:30Rodriguez L. J. (Arg) - Schiessl J. E. (Bra) -:-
22:00Loureiro J. V. C. (Bra) - Boscardin Dias P. (Bra) -:-
22:00Yamacita F. (Bra) - Tosetto V. (Bra) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Antalya 44 (Turcja), ziemna

09:00Karpovich Y. (Rus) - Todoni A. A. (Rou) -:-
10:00Cassani S. (Ita) - Uyar M. A. (Tur) -:-
10:00Eraydin B. (Tur) - Lodikova D. (Rus) -:-
10:30Demidova D. (Rus) - Safta A. (Rou) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Buenos Aires (Argentyna), ziemna

13:00Farina M. A. (Arg) - Giovannini L. (Arg) -:-
13:00Gonzalez D. J. M. (Arg) - Iamachkine A. (Per) -:-
13:00Larraya G. S. A. (Arg) - Burstein M. V. (Arg) -:-
13:00Rabin S. (Arg) - Marchesini M. V. (Arg) -:-
14:30Andreazzini A. (Arg) - Pereyra G. S. (Arg) -:-
14:30Di Genova C. (Arg) - Ceinos E. J. (Arg) -:-
14:30Diaz Zayas L. (Arg) - Vangelova A. (Bul) -:-
14:30Zehnder M. J. (Arg) - Markus C. (Arg) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Lousada 3 (Portugalia), twarda

11:00Gadient N. (Sui) - Sugnaux T. (Sui) -:-
11:00Guedes M. (Por) - Sequeira M. (Sui) -:-
11:00Lanca S. (Por) - Correia C. (Por) -:-
12:30Jorge M. (Por) - Leclercq M. (Fra) -:-
12:30Vlasselaer C. (Bel) - Martynov D. (Fra) -:-
14:00Viviani M. (Ita) - Azadinho C. (Por) -:-
14:30Stromquist T. (Swe) - Lim J. (Fra) -:-
15:00Iliev S. (Fra) - Lee P.-C. (Tpe) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Monastir 41 (Tunezja), twarda

09:30Ivanova D. (Usa) - Tran L. (Ned) -:-
09:30Zhabrailova M. (Rus) - Safarova Z. (Cze) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Oberpullendorf (Austria), twarda

09:30Hindova D. (Cze) - Bartha P. (Hun) -:-
09:30Lazarenko K. (Ukr) - Osterreicher M. (Aut) -:-
09:30Rajkovic A. (Cro) - Falkner Z. (Slo) -:-
11:00Jaskova A. (Svk) - Slaba N. (Svk) -:-
11:00Koller A. (Aut) - Kan V. (Rus) -:-
11:00Kucmova A. (Cze) - Cesarina Vincenti E. (Ita) -:-
12:30Antonitsch M. (Aut) - Vojcinakova I. (Svk) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Santo Domingo 3 (Dominikana), twarda

15:30Malik T. (Usa) - Van Poppel E. (Ned) -:-
15:30Popovic M. (Usa) - Collens B. (Usa) -:-
15:30Renaud J. (Usa) - Williford K. (Dom) -:-
15:30Schenck S. (Usa) - Yoris B. (Usa) -:-
17:30Kareisova L. (Cze) - Gales T. M. (Usa) -:-
17:30Kaur B. (Usa) - Ansari C. (Usa) -:-
17:30Sengphrachanh N. (Tha) - Hinojosa Gomez J. (Mex) -:-
17:30William T. (Gbr) - Mazzoni E. (Fra) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Valencia (Hiszpania), ziemna

12:00Chiesa E. (Ita) - Gonzalez Vilar R. (Esp) -:-
12:00Geerlings Martinez A. (Esp) - Dols S. (Esp) -:-
12:00Margolina E. (Rus) - Hoste Ferrer C. (Esp) -:-
12:00Murta I. (Por) - Rocchetti S. (Ita) -:-
12:00Pinto G. (Ita) - Perello Saavedra J. (Esp) -:-
12:00Rey Garcia A. (Esp) - Petretic L. (Fra) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Selva Gardena (Włochy), twarda (w hali)

09:00Mcadoo R. (Usa) - Kawa K. (Pol) -:-
09:00Papadakis L. (Ger) - Zucchini A. (Ita) -:-
10:30Jokic K. (Srb) - Pigato L. (Ita) -:-
10:30Ovcharenko E. (Rus) - Liang E. S. (Tpe) -:-
10:30Rubini S. (Ita) - Turati A. (Ita) -:-
10:30Sakellaridi S. (Gre) - Marcinkevica D. (Lat) -:-
14:00Dinu C. (Rou) - Mair L. (Ita) -:-
14:00Pfeifer L. (Ita) - Ng T. (Usa) -:-
15:30Garland J. (Tpe) - Lahey A. (Usa) -:-
15:30Makarowa E. (Rus) - Bektas E. (Usa) -:-
15:30Navarro M. F. (Mex) - Karunaratne A. (Hkg) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W60 Rio de Janeiro (Brazylia), ziemna

23:00Anszba A. (Rus) - Ce G. (Bra) 2:1
13:30Capurro Taborda M. (Arg) - Maguina B. F. (Per) -:-
13:30Costa C. (Bra) - Herazo M. F. (Col) -:-
13:30Jani R-L. (Hun) - Rogers A. S. (Usa) -:-
15:00Aney J. (Usa) - Plaza Araujo L. (Bra) -:-
15:00Baptiste H. (Usa) - Bia B. B. M. B. (Bra) -:-
15:00Vicens Mas R. (Esp) - Shymanovich I. (Blr) -:-
16:30Jorge F. (Por) - Rosca C. (Usa) -:-
16:30Oliveira M. L. (Bra) - Pigossi L. (Bra) -:-
16:30Pereira R. (Bra) - Ueno D. P. (Bra) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Antalya 43 (Turcja), ziemna

12:30Antonescu V./Grigoriu P. - Agabigun S./Ozdemir S. M. -:-
12:30Misasi G./Perruzza V. - Aksu C./Turker M. N. -:-
12:30Amirov D./Pogosian S. - Takada M./Tsarapkin E. -:-
12:30Prihodko O./Snitari I. - Fufygin M./Kiyamov T. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Madrid 3 (Hiszpania), twarda

14:00Manzano L. P./Montes D. - Benzal Alia I./Cohen A. -:-
14:00Arribas G. V./Pascual d. Z. A. - Echeverria J./Mansilla Diez M. -:-
14:00Pel S./Suksumrarn T. - Handel T./Steinegger Y. -:-
14:00Vasa E./Whitehouse M. - Friedler A./Kimhi O. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Monastir 66 (Tunezja), twarda

11:00Bittoun C./Jones M. - Canter A./Storrie R. J. -:-
11:00Fu H./Kim S. J. - Reitano S./Spiridon D. C. -:-
11:00Pereira T./Rojas O. - Chapuis A./Rechenmann C. -:-
11:00Agafonov E./Vasiliauskas M. - Battaglino S./Tomasetto L. -:-
12:30Al-Aswad H./Alkotop M. - Ghorbel A./Ouakaa A. -:-
12:30Amiri F./Amiri F. - Boehler D./Oetzbach A. -:-
12:30Delage P./Vincent A. - Xiao L./Yamanaka T. -:-
12:30Vandermeersch C./Wehnelt K. - Abderrahman W./Darras M. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Santo Domingo 3 (Dominikana), twarda

10:00Gomez Osorio A./Marshall K. - Chin J./Jones M. -:-
11:30Alonso J./Krasner D. - Foster-Estwick M./Rodriguez J. A. -:-
11:30Koistila Larsson K./Videhult L. - Flores J./Sheehy J. -:-
17:30Cabrera M. A./Iaquinto A. - Hardt N./Segarelli E. A. -:-
17:30King D./Lawrence X. - De A. S. P. A./Pinheiro d. C. J. G. -:-
17:30Jones A./Liokossis S. - Maleno Rosario A. J./Villalona M. -:-
19:00Hilderbrand T./Schachter N. - Barrett H./Duarte A. -:-
19:00Ogura K./Stepanov R. - Boscarino F./Greschner M. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Sharm ElSheikh 18 (Egipt), twarda

11:30Bondarevskiy Y./Liutarevich I. - Campagnola R./Fondriest M. -:-
11:30Artnak B./Mensik J. - Binda A./Simakin I. -:-
11:30Bassem Sobhy M./Zakaryia F. - Elsayed A./Stevenson K. -:-
11:30Ibragimov D./Zhukov M. - Petr V./Safranek V. -:-
13:00Goldberg Alviani N. R./Ivanov S. - Chrysochos P./Krainer L. -:-
13:00Jeong Y./Lee T. - Fossati C./Speziali F. -:-
13:00Pennaforti G./Rankin M. - Bielinskyi O./Vanta V. -:-
13:00Purtseladze S./van Wyk K. - Chung H./Shin S. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Monastir 11 (Tunezja), twarda

12:00Abibsi A./Evans T. - Ho R./Yunchaokete B. -:-
13:30Bhangdia J./Calzi R. - Dubrouski M./Malakhovich M. -:-
13:30Bouquier A./Oberleitner N. - Ouzilou . H./Ouzilou . S. -:-
13:30Tramontin A./Valle F. - Potenza L./Zhuk U. -:-
13:30Larwig N./Waldner N. - Bozemoj B./Jans J. -:-
14:30Claverie L./Noce G. M. - Bellifemine A./Camilli G. -:-
14:30Duncan D./Simpson M. - Donski A./Negritu Ch. -:-
14:30Arcon A./Suresh D. - De Carvalho V./Hamza Reguig S. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Vacaria (Brazylia), ziemna

20:00Luz O./Zormann Da Silva M. - Bassani L. Z. B./Santos J. P. -:-
23:30de A. G. R./De Lima M. A. - Alves M./Roveri Sidney G. -:-
23:30Carnevalle L./Mirgone F. - Guglieri T./Tedesco G. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Antalya 44 (Turcja), ziemna

08:30Sergienko A./Suslova S. - Dogan . N./Fantusis E. -:-
10:00Laskutova K./Pospelova A. - Aikawa M./Elmas L. N. -:-
12:30Fornasieri C./Giordano M. - Obradovic A./Senic N. -:-
12:30Hageman M./Lazar S. - Spasova B./Zhilina A. -:-
12:30Karpovich Y./Yoruk I. - Hazes S./Okur D. -:-
12:30Li Y./Zyryanova A. - Sevcikova L./Svatikova L. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Buenos Aires (Argentyna), ziemna

15:30Astete F./Iamachkine A. - Buris B./Poj N. -:-
15:30Burstein M. V./Larraya G. S. A. - Bulbarella M./Sposetti I. -:-
15:30Aiassa C./Maruca M. M. - Aguirre l./Rabin S. -:-
15:30Blatter L./Mutilba V. - Frascini M. D./Merlo R. -:-
18:00Ceinos E. J./Estevez J. - Arangio G./Keranovic J. -:-
18:00Gomez Pezuela Cano M./Marchesini M. V. - Giovannini L./Zehnder M. J. -:-
18:00Diaz Zayas L./Pereyra G. S. - Gonzalez D. J. M./Madrid Rocca M. -:-
18:00Ayala L./Vangelova A. - Andreazzini A./Moron F. B. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Lousada 3 (Portugalia), twarda

15:30Behnke J. K./Otzipka J. - Dapkute I./Saner J. -:-
16:00Janssen C./Weckerle M. - Gadient N./Kalamaris G. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Monastir 66 (Tunezja), twarda

12:00Davesne K./Gubertini A. - Kondos G./Radenkovic M. -:-
12:00Sziedat F./Vanlangendonck E. - Keller N./Radovanovic N. -:-
13:30Tsao C. Y./Wu F. - Ivanova D./Kordolaimi E. -:-
13:30Safarova Z./Zhabrailova M. - Kawaguchi N./Liu Y. -:-
14:30Bajorek M./Czapulak . E. - Ait el Bachir W./Takhmazyan E. -:-
14:30De Koning R./Sijbesma M. - Gavrila O./Lindh E. -:-
14:30Jodlowska J./Swierczynska M. - Tran D./Tran L. -:-
14:30Iila E./Vinahradava H. - Blackbeard K./Morales M. F. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Oberpullendorf (Austria), twarda

12:30Farkaslaki H. F./Karadzhaeva M. - Bednarz Z./Chudejova M. -:-
12:30Gross A./Rothensteiner L. - Masic M./Picorusevic E. L. -:-
14:00Bartha P./Platenikova E. - Michalitsch A./Perelygina E. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Santo Domingo 3 (Dominikana), twarda

10:00Januskova P./Malik T. - Sengphrachanh N./Van Poppel E. -:-
10:00Baranovski A./Pinson L. - Mazzoni E./Mazzoni J. -:-
17:00Kendall-Woseley M./William T. - Ansari C./Goel A. -:-
17:00Echeverria N./Williford K. - Petruzelova L./Schech R. -:-
19:00Fenton J./Kaur B. - Gombitova A./Gombitova I. -:-
19:00Renaud J./Valdez R. - Dutta M./Popovic M. -:-
19:00Seivane Torres S. A./Yoris B. - Hinojosa Gomez J./Ngounoue M. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Sharm ElSheikh 18 (Egipt), twarda

11:30Carbonaro G./Delai M. - Roselli G./Tedesco G. -:-
11:30Fedorova A./Masnaia E. - Pratt N./Ruamrak P. -:-
11:30Kuzmova K./Zelnickova R. - Mester C. M./Popa Teiusanu V. I. G. -:-
12:30Covi E./Covi F. - Apalikhina A./Kummel A. -:-
12:30Shan Y./Solomatina A. - Sarkisova K./Shalimova E. -:-
12:30Ezzat Y./Varul L. - Rustemova Z./Sagandikova A. -:-
13:30Berecoechea N./Popa M. S. - Cho I-H./Cho T. -:-
13:30Lytneva A./Yakimakho A. - Mikhaylova V./Shebekina E. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Valencia (Hiszpania), ziemna

14:00Andrienko M./Gatti V. - Briones Ginesta A./Giraldi Requena A. -:-
14:00Genovese E./Mercadier N. - Gonzalez Vilar R./Rakotomanga Rajaonah T. -:-
14:00Bouzo Z./Mettraux M. - Ceschi G./Rocchetti S. -:-
14:00La Cerra S./Parentini Vallega Montebruno G. - Chen Yu/Ugrelidze N. -:-
15:30Avataneo S./Di Giannantonio E. - Murta I./Samudio A. -:-
15:30Chiesa E./Pinto G. - Gerald Gonzalez J. G./Petretic L. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Selva Gardena (Włochy), twarda

15:30Jokic K./Ng T. - Dinu C./Koklina E. -:-
15:30Mcadoo R./Ovcharenko E. - Bondarenko M./Sakellaridi S. -:-
15:30Piccoliori A./Viertler M. - Hofer V./Pfeifer L. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W60 Rio de Janeiro (Brazylia), ziemna

18:00Ferreira T. M. C./Rodrigues d. L. S. - Aney J./Herazo M. F. -:-
18:00Anszba A./Strakhova V. - Baptiste H./Osuigwe W. -:-
18:00Pedretti G. T./Zeballos N. - Cavalle-Reimers Y./Vicens Mas R. -:-
19:30Chromaczowa I./Shymanovich I. - Felix d. S. G./Oliveira M. L. -:-
19:30Plaza Araujo L./Tirunelveli T. - Candiotto A./Pereira R. -:-
19:30Costa C./Ueno D. P. - Capurro Taborda M./Riera J. -:-
21:00Bonardi B./Konishi J. - Gamarra Martins I./Jorge F. -:-
21:00Rogers A. S./Rosca C. - Bueno H./Ferreira N. -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Flashscore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Flashscore.pl z powodów technicznych.