REFRESH

Hokej » Dzisiaj » Wszystkie mecze

reklama

AUSTRIA: Alpejska Liga Hokejowa

19:00Neumarkt - Kitzbuhel -:-
19:30Bregenzerwald - Klagenfurt II -:-
19:30Feldkirch - Cortina -:-
19:30Lustenau - Valpusteria -:-
19:30Vipiteno - Jesenice -:-
20:00Fassa - HK Olimpija -:-
20:30Gherdeina - Asiago -:-

AZJA: Liga Azjatycka

09:00Anyang - Nippon P. Cranes 5:2
09:00Daemyung - Oji Eagles 1:4

BIAŁORUŚ: Extraleague

PrzerwaBrest - Białoruś U20 2:1
1. tercjaGomel - Lida 2:1
PrzerwaMogilev - Molodechno 1:1
PrzerwaSoligorsk - Novopolotsk 2:1

CZECHY: WSM Liga

15:00Slavia Praga - Kladno -:-
17:00Ceske Budejovice - Usti -:-
17:00Frydek Mistek - Benatky -:-
17:00Kadan - Vsetin -:-
17:00Prostejov - Trebic -:-

CZECHY: 2. Liga - East

17:00Koprivnice - Poruba -:-
17:00Sumperk - Novy Jicin -:-
17:00Valasske Mezirici - Hodonin -:-
reklama

CZECHY: 2. Liga - Central

17:00Nymburk - Pisek -:-
17:07Kolin - Havl. Brod -:-
17:30Klatovy - Tabor -:-
17:30Zdar nad Sazavou - Moravske Budejovice -:-
18:00Pelhrimov - DS Ceske Budejovice -:-

CZECHY: 2. Liga - West

17:00Dvur Kralove - Letnany -:-
17:00Risuty - Jablonec -:-
17:30Bilina - Most -:-
18:00Decin - Kobra Praha -:-
18:00Trutnov - HC Vrchlabi -:-

CZECHY: ELJ

12:00Mountfield HK U20 - Ceske Budejovice U20 -:-
12:00Trzyniec U20 - Sparta Praha U20 -:-
12:30Zlin U20 - Chomutov U20 -:-
13:00Vitkovice U20 - Slavia Praha U20 -:-
18:00Pardubice U20 - Pilzno U20 -:-

DANIA: Metal Ligaen

19:00Aalborg - Rodovre -:-

EUROPA: Puchar Kontynentalny - Trzecia runda

16:00Grenoble - DVTK -:-
16:00Kurbads - Yunost Minsk -:-
19:45Sheffield - Rungsted -:-
20:00Nomad Astana - Ritten -:-

EUROPA: BeNe League

20:00Heerenveen - Liege/Luik -:-
20:15Hertogenbosch - Herentals -:-
20:30Antwerp - Kemphanen -:-
20:30Limburg - Leuven -:-

FINLANDIA: Liiga

16:00IFK Helsinki - SaiPa -:-
16:00Jukurit - Ässät -:-
16:00KalPa - Ilves -:-
16:00KooKoo - Pelicans -:-
16:00Lukko - TPS Turku -:-
16:00Tappara - Hämeenlinna -:-
17:30Jyväskylä - Sport -:-

FINLANDIA: Mestis

16:00Jokipojat - Espoo United -:-
16:00Kettera - KeuPa -:-
16:00RoKi - Peliitat -:-
16:00SaPKo - LeKi -:-
16:00TUTO - K-Vantaa -:-

FINLANDIA: Suomi-sarja

15:00JHT - VG-62 -:-
15:00Muik Hockey - Karhu HT -:-
16:00FPS - S-Kiekko -:-
16:00Pyry - D-Kiekko -:-
16:00Titaanit - Riemu -:-
17:30Hokki - Hunters -:-

FINLANDIA: Liiga Women

1. tercjaIlves K - Blues Espoo K 0:0
14:00Hämeenlinna K - KalPa K -:-
14:30Kuortane K - KJT K -:-
16:15Rauman Lukko K - Kärpät K -:-

FINLANDIA: Nuorten SM-Liiga

2. tercjaKalPa U20 - KooKoo U20 1:0
PrzerwaÄssät U20 - Lukko U20 0:1
12:00Hämeenlinna U20 - Jyväskylä U20 -:-
12:30TUTO U20 - Espoo U20 -:-
13:00IFK Helsinki U20 - Pelicans U20 -:-
14:00Tappara U20 - Salzburg U20 -:-
15:00TPS U20 - Kärpät U20 -:-
17:00Sport U20 - Ilves U20 -:-

HISZPANIA: LNH

21:30Barcelona - Urdin -:-
21:30Jaca - Majadahonda -:-

KANADA: OHL

01:00Kingston Frontenacs - Hamilton Bulldogs 3:2
01:00Mississauga Steelheads - Oshawa Generals 4:2
01:00Niagara IceDogs - North Bay Battalion 6:1
01:05Sarnia Sting - Windsor Spitfires 6:3
01:05Sudbury Wolves - Soo Greyhounds 0:2
01:30Kitchener Rangers - Guelph Storm 7:5
01:30London Knights - Saginaw Spirit 4:3ot
20:00Ottawa 67s - Hamilton Bulldogs -:-
21:30Barrie Colts - Kitchener Rangers -:-

KANADA: WHL

02:00Moose Jaw Warriors - Calgary Hitmen 5:2
02:05Saskatoon Blades - Brandon Wheat Kings 1:4
03:00Kootenay Ice - Red Deer Rebels 4:3
03:30Medicine Hat Tigers - Swift Current Broncos 3:4
04:00Kamloops Blazers - Vancouver Giants 6:2
04:00Prince George Cougars - Edmonton Oil Kings 5:1
04:05Kelowna Rockets - Lethbridge Hurricanes 7:4
04:05Spokane Chiefs - Victoria Royals 0:1
04:05Tri-City Americans - Prince Albert Raiders 4:1
04:35Everett Silvertips - Seattle Thunderbirds 3:2

KANADA: QMJHL

00:00Halifax Mooseheads - Saint John Sea Dogs 2:7
01:00Quebec Remparts - Shawinigan Cataractes 5:2
01:00Sherbrooke Phoenix - Gatineau Olympiques 6:0
01:30Baie-Comeau Drakkar - Victoriaville Tigres 0:4
01:30Drummondville Voltigeurs - Blainville-Boisbriand Armada 4:1
01:30Rouyn-Noranda Huskies - Chicoutimi Sagueneens 4:7
19:00Halifax Mooseheads - Cape Breton Screaming Eagles -:-
22:00Shawinigan Cataractes - Acadie-Bathurst Titan -:-
00:00Moncton Wildcats - Charlottetown Islanders -:-

KANADA: LNAH

02:00Jonquiere Marquis - Trois-Rivieres 5:3
02:00Sorel-Tracy - Riviere-du-Loup 3L 6:4
02:30Thetford Mines Isothermic - Saint-Georges 3:5

KANADA: U Sports

00:00Dalhousie - UPEI 2:4
00:00Moncton - Acadia 1:9
00:00StFX - UNB 3:2ot
01:00Carleton - Ottawa West Golden Knights 3:4
01:00Lakehead - Toronto 3:2ot
01:00McGill - Concordia 2:1
01:00UQTR - RMC 1:2pen
01:00Waterloo - York 6:4
01:00Western - Guelph 4:6
01:15Brock - Laurier 3:2ot
01:30Nipissing - UOIT 3:4pen
01:30Windsor - Ryerson 7:2
01:35Laurentian - Queens 2:8
02:00Saskatchewan - Alberta 1:6
03:00Calgary - Regina 2:3
03:00Lethbridge - Manitoba 4:3ot
04:00UBC - Mount Royal 1:4
21:00Lethbridge - Manitoba -:-
22:00Calgary - Regina -:-
22:00Windsor - York -:-
23:00UBC - Mount Royal -:-
00:00Dalhousie - UNB -:-
00:00Moncton - Saint Marys -:-
00:00StFX - UPEI -:-

KANADA: CWHL Women

21:00Kunlun Red Star K - Toronto Furies K -:-

NORWEGIA: Get-ligaen

16:00Lorenskog - Vålerenga -:-
16:00Sarpsborg - Stavanger -:-
18:00Lillehammer - Storhamar -:-

NORWEGIA: Division 1

16:00Comet - Gruner -:-
16:00Hasle/Loren - Nidaros -:-
16:00Narvik - Furuset -:-
16:00Ringerike - Gjovik -:-

ROSJA: KHL

08:00Chabarowsk - Dyn. Moscow 1:2pen
08:00Władywostok - Dyn. Mińsk 5:0
2. tercjaKunlun - St. Petersburg 1:4
15:00Czerepowiec - Magnitogorsk -:-
15:00Niżny Nowogród - Lada -:-
15:00Sp. Moskwa - Traktor Czelabińsk -:-

ROSJA: VHL

1. tercjaBars - Zvezda Chekhov 1:0
14:00CSK VVS - Khimik -:-
15:00Penza - Tseng Tou -:-
15:00Sarow - Heilongjiang -:-

ROSJA: MHL

1. tercjaKapitan - Kunlun Junior 1:1
PrzerwaKrasnaya Armiya - Chaika 1:0
PrzerwaRusskie Vityazi - Serebryanye Lvi 0:0

ROSJA: VHL-B - pierwsza runda

09:00Junior Sputnik - Kristall Saratov 4:2
1. tercjaCheboksary - HC Rostov 2:1
PrzerwaJunior Kurgan - Mordovia 2:1
15:00Chelny - Tambov -:-

ROSJA: NMHL

07:00Krasnoyarskie Rysi - Batyr 1:3
12:00Munayshi - Progress Glazov -:-

ROSJA: WHL Women

09:00Sverdlovsk Region K - St. Petersburg K 1:9
09:00Ufa K - Tornado K 2:0

RUMUNIA: Campionatul National

17:30Gheorgheni - Sportul Studentesc -:-

SŁOWENIA: IHL

14:15Mladost - Crvena zvezda -:-
17:00Slavija - MK Bled -:-
17:00Zagreb - Maribor -:-
18:00Celje - Triglav Kranj -:-
20:00Vojvodina - Medvescak Zagreb 2 -:-

SZWAJCARIA: National League

19:45Ambri-Piotta - Kloten -:-
19:45Bern - Fribourg -:-
19:45Biel - Lugano -:-
19:45Langnau - Lausanne -:-

SZWAJCARIA: Liga Szwajcarska

18:30Academy Zug - Ticino Rockets -:-

SZWECJA: SHL

15:15Brynas - Malmo -:-
15:15Farjestad - Rogle -:-
15:15Frolunda - Orebro -:-
15:15Vaxjo - Skelleftea -:-
18:00Karlskrona - Djurgardens -:-
18:00Mora - Lulea -:-

SZWECJA: HockeyAllsvenskan

18:00BIK Karlskoga - Almtuna -:-

SZWECJA: HockeyEttan Sodra

15:00Vimmerby - Kristianstads -:-

SZWECJA: HockeyEttan Vastra

15:00Lindlovens - Kumla -:-

SZWECJA: HockeyEttan Ostra

16:00Hammarby - Nacka -:-

SZWECJA: SDHL Women

14:30Linkopings K - Modo K -:-
16:00Göteborg K - SDE HF K -:-
16:00Lulea K - Leksands K -:-
16:30HV 71 K - AIK K -:-

UKRAINA: UHL

15:00Kremenchuk - Bilyi Bars -:-

USA: NHL

01:00Columbus Blue Jackets - New York Rangers 2:0
01:30Detroit Red Wings - Buffalo Sabres 3:1
19:00Philadelphia Flyers - Calgary Flames -:-
20:00Dallas Stars - Edmonton Oilers -:-
20:00Ottawa Senators - Arizona Coyotes -:-
21:00Winnipeg Jets - New Jersey Devils -:-
22:00Los Angeles Kings - Florida Panthers -:-

USA: AHL

01:00Utica Comets - Belleville Senators 7:1
01:05Binghamton - Wilkes-Barre/Scranton 3:4
01:05Providence Bruins - Hershey Bears 1:4
01:05Rochester Americans - Hartford Wolf Pack 4:2
01:05Springfield Thunderbirds - Charlotte Checkers 4:0
01:30Laval Rocket - Lehigh Valley Phantoms 2:5
02:00Iowa Wild - Grand Rapids Griffins 4:2
02:00Manitoba Moose - Chicago Wolves 6:4
04:00San Diego Gulls - Tucson Roadrunners 8:3
04:00Stockton Heat - Bakersfield Condors 4:2
22:00Toronto Marlies - Syracuse Crunch -:-
22:15San Jose Barracuda - Ontario Reign -:-

USA: ECHL

01:00Greenville Swamp Rabbits - Orlando Solar Bears 4:1
01:00Manchester Monarchs - Worcester Railers 1:2
01:00Norfolk Admirals - Wheeling Nailers 2:6
01:15Brampton Beast - Reading Royals 3:1
01:30Jacksonville IceMen - Florida Everblades 3:6
01:35Cincinnati Cyclones - Toledo Walleye 2:6
01:35Indy Fuel - Kalamazoo Wings 6:2
02:00Fort Wayne Komets - Kansas City 3:4ot
02:05AnulowaneQuad City Mallards - Tulsa Oilers 1:2
03:05Rapid City Rush - Idaho 1:4
03:05Utah Grizzlies - Colorado Eagles 2:3ot
00:00Manchester Monarchs - Adirondack Thunder -:-

USA: FHL

01:30North Shore Knights - Watertown Wolves 2:8
01:30Port Huron Prowlers - Danville Dashers 3:6

USA: SPHL

01:35Knoxville Ice Bears - Fayetteville Marksmen 3:1
02:15Evansville Thunderbolts - Peoria Rivermen 1:4
02:35Birmingham Bulls - Mississippi RiverKings 3:5

USA: USHL

01:05USA U18 - Chicago Steel 2:6
01:05Youngstown Phantoms - USA U18 5:8
02:05Omaha Lancers - Cedar Rapids RoughRiders 1:4
02:05Sioux-City - Madison Capitols 2:1pen
02:05Sioux Falls Stampede - Muskegon Lumberjacks 5:3
02:05Waterloo Black Hawks - Dubuque Fighting Saints 3:2
02:35Lincoln Stars - Fargo Force 3:0
02:35Tri-City Storm - Des Moines Buccaneers 4:0

WIELKA BRYTANIA: Elite League

20:00Braehead - Dundee -:-
20:00Cardiff - Fife -:-
20:00Manchester - Edinburgh -:-

WIELKA BRYTANIA: Challenge Cup

20:00Coventry - Guildford Flames -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - hokej mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.

Graj odpowiedzialnie. 18+

Zmień na wersję dotykową