REFRESH

Hokej » Dzisiaj » Wszystkie mecze

AUSTRIA: EBEL

19:15Graz - Vienna 4:3ot
19:15Klagenfurt - Innsbruck 3:2
19:15Znojmo - Salzburg 2:5
19:45Bolzano - Villach 4:0

AZJA: Liga Azjatycka

11:00Tohoku F. Blades - Nikko Icebucks 4:3

BIAŁORUŚ: Extraleague - 7-12 miejsce

16:00Lokomotiv Orsha - Brest 3:1
17:00Mogilev - Lida 3:0
17:00Novopolotsk - Pinskiye Yastreby 4:0

BIAŁORUŚ: Extraleague - Runda przegranych

11:00Białoruś U18 - Vitebsk 5:2
17:00Bobruisk - Baranavichy 2:3

CZECHY: Extraliga

17:30Karlowe Wary - Mlada Boleslav 2:4
17:30Vitkovice - Litwinów 5:3
18:00Kladno - Kometa Brno 5:1
18:00Liberec - Pilzno 7:1
18:00Ołomuniec - Mountfield HK 2:0
18:00Pardubice - Trzyniec 2:3

CZECHY: O Pohar DHL

14:00Kladno U20 - Sparta Praha U20 3:1
16:00Zlin U20 - Jihlava U20 8:2
16:15Ceske Budejovice U20 - Slavia Praha U20 3:4
16:45Mlada Boleslav U20 - Karlovy Vary U20 2:4
17:00Liberec U20 - Pilzno U20 3:2
17:00Litvinov U20 - Salzburg U20 2:3
17:00Vitkovice U20 - Mountfield HK U20 2:5
18:00Trzyniec U20 - Pardubice U20 2:5

DANIA: Metal Ligaen

19:30Herlev - Sonderjyske 4:5
19:30Herning - Rodovre 2:0
19:30Odense - Frederikshavn 3:2
19:30Rungsted - Aalborg 1:6

EUROPA: Alpejska Liga Hokejowa

20:30Fassa - Linz II 4:1

EUROPA: BeNe League

20:30Den Haag - Trappers B 9:1

FINLANDIA: Liiga

17:30Hämeenlinna - TPS Turku 3:4ot
17:30KalPa - Sport 3:6
17:30Lukko - Kärpät 3:1
17:30Pelicans - SaiPa 1:2ot
17:30Tappara - Ässät 3:0

FINLANDIA: Mestis

17:30Hermes - Koovee 2:3
17:30IPK - Peliitat 2:3
17:30Kettera - Hokki 4:2
17:30RoKi - KeuPa 4:5pen
17:30TUTO - SaPKo 6:2

FINLANDIA: Suomi-sarja

17:30Hunters - Jarvenpaa 7:0
18:30Karhu HT - FPS 2:5

FINLANDIA: Nuorten SM-Liiga - Baraż o utrzymanie

16:00SaiPa U20 - TUTO U20 2:5
17:30Kiekko-Espoo U20 - Lukko U20 3:1
17:30KooKoo U20 - Ilves U20 1:4
17:30K-Vantaa U20 - Koovee U20 5:3
17:30Sport U20 - KalPa U20 3:5

FINLANDIA: Nuorten SM-Liiga - Runda zwycięzców

15:00Ässät U20 - Kärpät U20 3:2pen
17:00Jokerit U20 - Hämeenlinna U20 3:5
17:30TPS U20 - Jyväskylä U20 5:4
18:00Jukurit U20 - Pelicans U20 2:1
18:00Tappara U20 - IFK Helsinki U20 3:5

FRANCJA: Ligue Magnus

20:00Grenoble - Anglet 4:3pen
20:15Amiens - Rouen 1:2pen
20:15Bordeaux - Nice 3:1
20:30Chamonix Mont-Blanc - Briancon 2:3
20:30Gap - Angers 4:3

KANADA: QMJHL

00:00Moncton Wildcats - Saint John Sea Dogs -:-
00:30Charlottetown Islanders - Cape Breton Eagles -:-

KANADA: LNAH

02:00Saint-Georges - Riviere-du-Loup 3L 3:6
02:00Sorel-Tracy - Jonquiere Marquis 5:4

KANADA: U Sports

01:15Brock - Guelph 3:4
00:00Dalhousie - UPEI -:-
00:00Moncton - Saint Marys -:-
00:00UNB - Acadia -:-

KAZACHSTAN: Mistrzostwa

14:00Gornyak Rudny - Altay Torpedo 2:0
14:00HC Astana - Pavlodar 2:5
14:00Temirtau - Beibarys Atyrau 1:2
15:00Humo 2 - Kulager 1:4

NIEMCY: DEL

19:30Düsseldorf - Nurnberg 2:3pen
19:30Eisbaren Berlin - Ingolstadt 4:5pen
19:30Iserlohn - Schwenninger 3:1
19:30Koeln - Augsburg 2:3
19:30Krefeld - Mannheim 1:6
19:30Straubing - Wolfsburg 5:1

NIEMCY: DEL2

19:30Frankfurt Lowen - Kassel 4:3
19:30Freiburg - Lausitzer Fuchse 3:2
19:30Kaufbeuren - Ravensburg 3:2
19:30Landshut - Dresdner Eislowen 4:3ot
19:30Tolzer Lowen - Bayreuth 5:7
20:00Bietigheim/Bissingen - Bad Nauheim 7:0
20:00Crimmitschau - Heilbronner 4:2

NIEMCY: Oberliga Północ

19:30Fuchse Duisburg - Herner 6:4
19:30Krefelder EV - Rostock 3:8
20:00EC Hannover - Leipzig 3:0
20:00Erfurt - Hannover 3:5
20:00Essen - Trappers 3:5
21:15Halle - Crocodiles Hamburg 4:1

NIEMCY: Oberliga Południe - Baraż o utrzymanie

20:00Erding - Passau 3:7
20:00Hochstadter EC - Landsberg 5:3
20:00Klostersee - EHC Waldkraiburg 5:3
20:00Sonthofen - Miesbach 3:1

NIEMCY: Oberliga Południe - Runda zwycięzców

19:30Fussen - Lindau 6:1
19:30Selber - Peiting 5:4ot
20:00Deggendorfer - Riessersee 2:1
20:00Memmingen - Weiden 2:0
20:00Regensburg - Rosenheim 5:3

POLSKA: Polska Hokej Liga

18:00GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 5:2
18:00Podhale - Toruń 4:2
18:30Cracovia - Unia Oświęcim 5:3
18:30GKS Katowice - Lotos PKH Gdańsk 0:3
19:00Janów - JKH GKS 1:13

ROSJA: MHL

08:00Tayfun - Amurskie Tigry 3:2pen
09:00Sakhalinskie Akuly - Krylja Sowietow 1:3
15:00Sputnik Almetievsk - Reaktor 3:1
16:30Almaz - Kapitan 3:2ot

ROSJA: NMHL

16:30Olympia - Tverichi 4:5pen

ROSJA: VHL

13:00Novokuznetsk - Almetyevsk 1:3
17:00Riazań - Torpedo Gorky 3:2

RUMUNIA: Campionatul National

17:30Sportul Studentesc - Csikszereda 2:12

SŁOWACJA: 1. liga

18:00Levice - Spisska Nova Ves 5:2
18:00Martin - Dubnica 2:3ot
18:00Trnava - Pov. Bystrica 3:1
18:00Zilina - Topolcany 1:3

SŁOWACJA: Tipsport Liga

17:30Kosice - L. Mikulas 1:2
18:00Michalovce - B. Bystrica 3:2ot
18:00Poprad - Zvolen 4:3
18:30Slovan Bratysława - Detva 4:3

SŁOWENIA: IHL

20:15Crvena zvezda - Hidria Jesenice 4:0

SZWAJCARIA: National League

19:45Bern - Lausanne 4:3ot
19:45Biel - Servette 7:3
19:45Davos - Fribourg 7:2
19:45Lugano - Langnau 1:3
19:45Rapperswil - Zurich 3:0
19:45Zug - Ambri-Piotta 3:1

SZWECJA: HockeyAllsvenskan

19:00AIK - Sodertalje 1:3
19:00IF Bjorkloven - Timra 7:2
19:00Kristianstads - Almtuna 2:3
19:00Tingsryds - Modo 0:3
19:00Vasterviks IK - Mora 3:2pen

SZWECJA: HockeyEttan Norra - Runda przegranych

19:00Kiruna AIF - Lejon 4:1

SZWECJA: HockeyEttan Sodra - Runda przegranych

19:00Borås - Kalmar 1:3
19:00Morrums GoIS - Hanhals 0:2
19:00Tyringe - Vimmerby 3:4

SZWECJA: HockeyEttan Vastra - Runda przegranych

19:00Koping - Forshaga 2:1
19:00Nyköping - Malungs 2:0
19:00Surahammar - Eskilstuna Linden 4:6

SZWECJA: HockeyEttan Ostra - Runda przegranych

19:00Arlanda - Hammarby 4:3
19:00Tyreso Hanviken - Segeltorps IF 2:1

SZWECJA: AllEttan Norra

19:00Hudiksvalls - Ostersund 5:3

SZWECJA: AllEttan Södra

19:00Visby-Roma - Huddinge 6:4

SZWECJA: SuperElit U20 - Runda przegranych

19:00Västerås U20 - Malmo U20 4:5

SZWECJA: SDHL Women

19:00Brynas K - Leksands K 5:3
19:00Linkopings K - HV 71 K 2:4

UKRAINA: UHL

17:05Kharkiv - Dnipro Kherson 3:4

USA: NHL

01:00Boston Bruins - Pittsburgh Penguins 4:1
01:00Columbus Blue Jackets - Carolina Hurricanes 3:2
01:00Florida Panthers - Los Angeles Kings 4:3
01:00New York Islanders - New York Rangers 2:3
01:00Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens 1:4
01:00Toronto Maple Leafs - Calgary Flames 1:2pen
01:00Washington Capitals - New Jersey Devils 5:2
01:30Ottawa Senators - Vegas Golden Knights 2:4
02:00Minnesota Wild - Tampa Bay Lightning 3:2
02:00Nashville Predators - Anaheim Ducks 2:4
02:30Dallas Stars - Buffalo Sabres 1:4
03:00Colorado Avalanche - San Jose Sharks 4:0
04:00Vancouver Canucks - Arizona Coyotes 3:1

USA: AHL

02:00San Antonio Rampage - Toronto Marlies 4:3

USA: ECHL

01:05Indy Fuel - Florida Everblades 2:4

USA: SPHL

01:45Peoria Rivermen - Pensacola Ice Flyers 5:4pen

WĘGRY: Erste Liga

18:40Vasas - Hokiklub Budapest 3:1

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - hokej mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.