m.FlashScore.pl

REFRESH

Hokej » Dzisiaj » Wszystkie mecze

reklama

AZJA: Liga Azjatycka

10:30Nikko Icebucks - Sakhalin 1:2ot
10:30Oji Eagles - Anyang 1:5

BIAŁORUŚ: Extraleague

16:15Yunost Minsk - Zhlobin 6:2
18:30Soligorsk - Gomel 2:1

CZECHY: Chance Liga

17:30Ceske Budejovice - Jihlava 4:2
18:00AZ Havirov - Frydek-Mistek 2:4
18:00Kadan - Vsetin 1:5
18:00Kladno - Poruba 3:2
18:00Prostejov - Benatky 1:2
18:00Przerów - Slavia Praga 3:2ot
18:00Usti - Litomerice 2:5

CZECHY: 2. Liga

18:00Bilina - Kobra Praha 8:5
18:00DS Ceske Budejovice - Tabor 2:0
18:00HC Vrchlabi - Kolin 5:4ot
18:00Jablonec - Nymburk 3:4ot
18:00Koprivnice - Opawa 1:4
18:00Mostecti Lvi - Decin 4:9
18:00Pelhrimov - Zdar nad Sazavou 2:7
18:00Pisek - Moravske Budejovice 3:2
18:00Risuty - Sokolov 1:4
18:00Sumperk - Orlova 7:2
18:00Trutnov - Letnany 3:1
18:00Valasske Mezirici - Novy Jicin 4:2

CZECHY: ELJ - Runda zwycięzców

18:00Trzyniec U20 - Kometa Brno U20 2:3ot
reklama

EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy

20:20Salzburg - Munchen 1:3

FINLANDIA: Liiga

17:30TPS Turku - Ilves 3:4

FINLANDIA: Mestis

17:30Hermes - TUTO 2:1
17:30Jokipojat - Kettera 2:3
17:30Koovee - K-Vantaa 4:2
17:30Peliitat - KeuPa 2:1
17:30SaPKo - RoKi 5:2

FINLANDIA: Suomi-sarja

17:30Hokki - JHT 8:5
17:30Pyry - Jarvenpaa 9:0
18:00Karhu HT - FPS 5:3

FINLANDIA: Nuorten SM-Liiga - Baraż o utrzymanie

17:45TUTO U20 - K-Vantaa U20 6:4

FINLANDIA: Liiga Women - Runda zwycięzców

17:50Blues Espoo K - Ilves K 1:5

KANADA: WHL

02:00Swift Current Broncos - Kootenay Ice 0:2
04:00Kamloops Blazers - Moose Jaw Warriors 2:5

KANADA: QMJHL

01:00Drummondville Voltigeurs - Victoriaville Tigres 7:1
01:30Baie-Comeau Drakkar - Blainville-Boisbriand Armada 4:3
00:00Acadie-Bathurst Titan - Halifax Mooseheads -:-
00:00Moncton Wildcats - Cape Breton Screaming Eagles -:-

KANADA: U Sports

00:00Saint Marys - StFX -:-
00:00UNB - Moncton -:-

KAZACHSTAN: Mistrzostwa

12:00HC Astana - Temirtau 2:4
14:00Gornyak Rudny - Kulager 2:4
14:00Pavlodar - Beibarys Atyrau 1:2

ŁOTWA: Optibet Hokeja Liga

18:00Kurbads - HS Riga 5:1
18:15Lido - Riga Prizma 1:7
18:30Zemgale - Liepaja 4:5pen

NORWEGIA: Division 1

19:00Comet - Tonsberg 9:1
19:00Furuset - Gruner 1:6
19:00Storhamar II - Gjovik 5:3

POLSKA: Polska Hokej Liga

17:30GKS Katowice - JKH GKS 5:3
18:00Polonia Bytom - Toruń 2:5

ROSJA: VHL

16:30Sarow - Gornyak Uchaly 5:3
16:30Tambov - Orsk 1:2pen

ROSJA: MHL

08:00Tayfun - MHC Spartak 4:6
10:00Amurskie Tigry - Krylja Sowietow 3:4
12:00Omskie Yastreby - Irbis 4:2
13:00Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 7:1
13:00Tolpar - Altay 11:0
14:00Belye Medvedi - Ladya 4:3ot
14:30Avto - Snezhnye Barsy 4:0
15:00Chaika - Din. St. Petersburg 0:6
15:00Krasnaya Armiya - Loko 1:0ot
15:00Mamonty Yugry - Sputnik Almetievsk 2:0
15:00Sarmaty - Sibirskie Snaipery 3:2
15:00Tyumensky Legion - Reaktor 0:5
17:00Atlanty - SKA-1946 0:4
17:00HC MVD - Almaz 2:1
17:00SKA-Varyagi - Kapitan 5:3
17:30HC Riga - Russkie Vityazi 2:1

ROSJA: VHL-B - druga runda

09:00Krasnoyarskie Rysi - HC Rostov 2:3

ROSJA: NMHL

15:00HC Rostov - Golden Dogs 5:4ot
15:30Progress Glazov - Tverichi 0:1
16:00Rossosh - Novomoskovsk U20 5:1
17:00Belgorod - Loko Junior 4:3
17:00Bryansk - Metallurg Cherepovets 1:5
17:00Dizelist - Lipetsk 5:4

RUMUNIA: Campionatul National

17:30PrzełożoneBrasov - Marton Aron -:-
17:30Csikszereda - CSM Galati 5:4ot

SŁOWACJA: 1. liga

17:30MHK Humenne - Nove Zamky B 11:1
17:30Michalovce - Skalica 5:2
17:30Spisska Nova Ves - Pov. Bystrica 4:1
18:00Dubnica - Bratislava 6:3
18:00Martin - Trnava 10:5
18:00Topolcany - Presov 4:3

SŁOWENIA: Hokejska liga

18:00Triglav Kranj - Maribor 14:2

SZWAJCARIA: Liga Szwajcarska

19:45Kloten - Winterthur 5:4

SZWECJA: HockeyAllsvenskan

19:00BIK Karlskoga - Karlskrona 5:3
19:00Leksands - Vasterviks IK 3:2
19:00Modo - AIK 1:6
19:00Oskarshamn - Pantern 5:1
19:00Sodertalje - IF Bjorkloven 2:1ot
19:00Västerås - Tingsryds 4:1
19:00Vita Hasten - Almtuna 6:3

SZWECJA: HockeyEttan Norra - Runda zwycięzców

19:00Hudiksvalls - Väsby 0:8
19:00Ostersund - Borlange 2:1
19:00Piteå - Kalix 6:3
19:00Vännäs - Bodens 3:4ot

SZWECJA: HockeyEttan Sodra - Runda zwycięzców

19:00Kallinge/Ronneby - Huddinge 5:4
19:00Mariestad - Hanhals 6:4
19:00Tranås - Grums 2:3
19:00Troja/Ljungby - Vimmerby 1:4
19:00Visby-Roma - Kristianstads 1:2pen

SZWECJA: HockeyEttan Sodra - Runda przegranych

19:00Halmstad - Tyringe 4:6
19:00Helsingborgs - Nybro 1:5
19:00Morrums GoIS - Kalmar 3:4

SZWECJA: HockeyEttan Vastra - Runda przegranych

19:00Kumla - Forshaga 4:1
19:00Lindlovens - Skövde 6:1
19:00Surahammar - Malungs 6:1

SZWECJA: HockeyEttan Ostra - Runda przegranych

19:00Segeltorps IF - Hammarby 4:5
19:00Trangsunds - Tyreso Hanviken 2:9
19:00Vallentuna - Nyköping 5:4pen

SZWECJA: SDHL Women

19:00HV 71 K - Göteborg K 5:1
19:00Linkopings K - Leksands K 0:1
19:30SDE HF K - AIK K 2:3ot

ŚWIAT: WCH U20 IIA

12:00Litwa U20 - Rumunia U20 4:5ot
15:30Korea Południowa U20 - Hiszpania U20 2:3
19:00Wielka Brytania U20 - Estonia U20 2:5

ŚWIAT: WCH U20 IIB

13:00Meksyk U20 - Izrael U20 1:5
16:30Holandia U20 - Belgia U20 9:4
20:00Serbia U20 - Chorwacja U20 4:1

ŚWIAT: WCH IIB - Qualification Women

17:00Ukraina K - Belgia K 4:1

ŚWIAT: WCH U18 Div. IB - Qualification Women - Play Offy

16:30Korea Południowa U18 K - Australia U18 K 5:2
20:00Kazachstan U18 K - Chińskie Tajpej U18 K 3:1

ŚWIAT: WCH U18 Div. IB - Qualification Women - miejsca 5-7

13:00Turcja U18 K - Meksyk U18 K 1:0

UKRAINA: UHL

15:30Kryzhani Vovky - Kharkiv 2:7
17:30Donbass - Dnipro Kherson 3:2pen

USA: NHL

01:00Columbus Blue Jackets - New Jersey Devils 4:1
01:00New York Islanders - St. Louis Blues 2:1ot
01:00New York Rangers - Carolina Hurricanes 6:2
01:30Detroit Red Wings - Anaheim Ducks 3:1
01:30Montreal Canadiens - Florida Panthers 5:1
02:00Minnesota Wild - Los Angeles Kings 3:2pen
02:00Nashville Predators - Washington Capitals 7:2
02:00Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights 4:1
02:30Dallas Stars - Tampa Bay Lightning 0:2
04:00San Jose Sharks - Pittsburgh Penguins 5:2

USA: AHL

01:00Charlotte Checkers - Bridgeport Sound Tigers 1:0
02:00San Antonio Rampage - Rockford IceHogs 2:1

USA: ECHL

01:05South Carolina Stingrays - Jacksonville IceMen 1:3

USA: USHL

01:00USA U18 - Youngstown Phantoms 11:3
02:05Waterloo Black Hawks - Sioux-City 4:0

WIELKA BRYTANIA: Elite League

20:30Manchester - Guildford 3:2

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - hokej mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.

Zmień na wersję dotykową