REFRESH

Piłka ręczna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

reklama

BELGIA: Division 1

15:00Vise 2 - Eynatten-Raeren -:-

BUŁGARIA: A RHG

14:00Chardafon Gabrovo - NSA Sofia -:-
14:00Dobrudja - Lokomotiv Gorna -:-
14:00Lokomotiv Varna - Osam Lovech -:-
15:00Pirin - Spartak Varna -:-

CZECHY: Extraliga

10:30Karwina - Nove Veseli 26:33
17:00Frydek-Mistek - Brno -:-

DANIA: 888ligaen

16:15Mors - Ribe-Esbjerg -:-

DANIA: 1. Division

2. połowaLemvig - Randers 29:21
15:00Stoholm - FIF -:-
18:30Fredericia - Sydhavsøerne -:-
reklama

DANIA: 1.Division - Kobiety

15:00Rodovre K - EH Aalborg K -:-

EUROPA: Liga Mistrzów Mężczyźni

16:50Aalborg - Celje -:-
17:00Ademar - Kadetten -:-
17:00Met. Skopje - Besiktas -:-
17:00PSG - Meshkov Brest -:-
18:30Vive Kielce - Kiel -:-
19:00Sporting - Motor -:-

FRANCJA: Dywizja 1 Kobiety

1. połowaChambray Touraine K - Metz K 2:2
17:00Fleury Loiret K - Nantes K -:-

GRECJA: A1

17:30Dikeas - Panellinios -:-

HISZPANIA: Division de Honor Plata

12:00Cisne - Bordils 36:28
12:30Agustinos Alicante - Barcelona II 37:34
12:30Covadonga - Lanzarote 28:26

HOLANDIA: Eredivisie

15:00Aalsmeer 2 - Hellas -:-

ISLANDIA: Olis Deildin

18:00Grotta - IBV Vestmannaeyjar -:-
21:30Fjolnir - Valur -:-
21:30Vikingur - IR Reykjavik -:-
22:00Afturelding - Stjarnan -:-

ISLANDIA: Olis Deild Women

20:00Haukar K - Stjarnan K -:-
20:00Valur K - Grotta K -:-

ŁOTWA: SynotTip Virsliga

15:00Vainode - Latgols -:-
16:00ASK/LSPA - Łotwa U18 -:-

MACEDONIA: Superleague

18:00Vardar Junior - Radovis -:-

NIEMCY: Bundesliga

12:30Göppingen - Bittenfeld 21:23
12:30Leipzig - Hannover-Burgdorf 25:23
12:30Rhein-Neckar - N-Lubbecke 36:27
2. połowaSC Magdeburg - Minden 23:17

NIEMCY: 2. Bundesliga

17:00Dessauer - HBW Balingen-Weilstetten -:-
17:00Elbflorenz - Rhein Vikings -:-

NIEMCY: 1. Bundesliga Kobiet

16:30Oldenburg K - Bietigheim K -:-

NORWEGIA: 1. Division

16:00Kristiansand - Viking TIF -:-

NORWEGIA: Grundigligaen women

2. połowaStorhamar K - Stabæk K 24:15
1. połowaFredrikstad K - Byåsen K 0:0
17:00Larvik K - Glassverket K -:-
17:30Kristiansand K - Molde K -:-
18:00Oppsal K - Tertnes K -:-
18:00Sola K - Gjerpen K -:-

NORWEGIA: 1. Division Women

14:00Forde K - Aker K -:-
16:00Gjøvik/Vardal K - Grane Arendal K -:-
18:00Follo K - Charlottenlund K -:-
18:00Levanger K - Viking K -:-
18:00Skrim K - Fjellhammer K -:-

POLSKA: PGNiG Superliga M

13:00Zagłębie Lubin - Kwidzyn 29:33

PORTUGALIA: Andebol 1

16:00Belenenses - Aquas Santas -:-

ROSJA: Superliga

12:00Perm - St. Petersburg 24:22
2. połowaKrasnodar - Dinamo Astrakhan 23:22

RUMUNIA: Liga Nationala

15:00CSM Focsani - Calarasi -:-
17:00Odorhei - CSM Fagaras -:-

SŁOWACJA: Extraliga

17:00Malacky - Presov -:-

SZWAJCARIA: NLA

17:00Kriens - Suhr -:-
17:00St. Gallen - Gossau -:-

SZWAJCARIA: SPL Kobiety

17:00Winterthur K - Bruhl K -:-

SZWAJCARIA: Schweizer Cup Women

15:00Thun III W - Arbon K -:-

SZWECJA: Handbollsligan

16:15Malmo - Karlskrona -:-
17:00Aranas - Helsingborg -:-

SZWECJA: Allsvenskan

17:00Lindesberg - Torslanda -:-

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie - Kobiety

18:00Włochy K - Macedonia K -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.

Zmień na wersję dotykową