REFRESH

Piłka ręczna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

reklama

AUSTRIA: HLA

18:00Schwaz - Bregenz -:-
19:30HSG Graz - Linz -:-

AUSTRIA: WHA Women

19:00Dornbirn/Schoren K - MGA Handball K -:-
19:00Wr. Neustadt K - Atzgersdorf K -:-

BELGIA: Division 1

16:15Merksem - Vise 2 -:-
20:15Houthalen - Eynatten-Raeren -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Premijer Liga

18:00Borac - Bosna Visoko -:-
18:00Vogosca - Slavija -:-
19:00Derventa - Konjuh -:-
19:00Maglaj - Izvidac -:-
20:00Gorazde - Doboj -:-

CHORWACJA: Premijer liga

17:30Karlovac - Gorica -:-
18:00Metalac - Porec -:-
18:00Varazdin - Sesvete -:-
19:00Vinkovci - Zamet -:-
reklama

CZARNOGÓRA: Prva liga

15:00Lovcen - Komovi -:-
15:00PrzełożoneMornar - Mojkovac -:-
19:00Jedinstvo - Partizan Tivat -:-

CZECHY: Extraliga

16:30Dukla Prague - Nove Veseli -:-
17:00Brno - Hranice -:-
18:00Jicin - Lovosice -:-
18:00Strakonice - Plzen -:-
18:00Zubri - Karwina -:-

DANIA: 888ligaen

16:10Århus - GOG -:-

DANIA: 1. Division

14:30Frederikshavn - Skaering -:-
15:00HOJ - Stoholm -:-
15:30Odder - Ajax København -:-

DANIA: 1.Division - Kobiety

14:00Bjerringbro K - Roskilde K -:-
15:00Gudme HK K - Fredericia K -:-
15:30Sønderjyske K - Rodovre K -:-
17:00Skanderborg K - AGF K -:-

EUROPA: Liga Mistrzów Mężczyźni

14:00Besiktas - Met. Skopje -:-
16:00Vive Kielce - Aalborg -:-
17:00Motor - Sporting -:-
17:30Vardar - Rhein-Neckar -:-
17:30Veszprem - PSG -:-

EUROPA: Liga mistrzów - Kobiety - Runda grupowa

15:00Győr K - Brest Bretagne K -:-
15:00Rostov K - Midtjylland K -:-
19:00Buducnost K - Kristiansand K -:-

EUROPA: EHF Cup - Runda wstępna

14:00Ribe-Esbjerg - Nexe -:-
15:30SKA Minsk - La Rioja -:-
17:30Thun - Alpla HC Hard -:-
18:00Azoty-Puławy - Holstebro -:-
19:00Gwardia Opole - Koper -:-
19:30Porto - Fuchse Berlin -:-
20:00St. Raphael - Dubrava -:-

EUROPA: EHF Cup - Kobiety - Kwalifikacje

16:00Gomel K - Byåsen K -:-
16:00Zalau K - Hypo NÖ K -:-
18:00Dunaujvarosi K - Copenhagen K -:-
18:00Podravka Koprivnica K - Viborg K -:-
19:30Metzingen K - H 65 Hoor K -:-
20:00Besancon K - Togliatti K -:-
20:00Issy K - Erdi K -:-

EUROPA: Challenge Cup

13:30Gomel (Blr) - IBV Vestmannaeyjar (Ice) -:-
14:00Krasnodar (Rus) - Kaerjeng (Lux) -:-
15:00Stavropol (Rus) - Sloga (Srb) -:-
17:00London GD (Eng) - AEK Athens (Gre) -:-
18:00Dobrudja (Bul) - Differdange (Lux) -:-
18:00Parnassos Strovolou (Cyp) - Madeira (Por) -:-
18:00Ramat Hasharon (Isr) - Konjuh (Bih) -:-
19:00Eurofarm Rabotnik (Mac) - Granitas Kaunas (Ltu) -:-
19:00Zrinjski Mostar (Bih) - B.S.B. Batumi (Geo) -:-
20:00Vise (Bel) - PGU Kartina TV Tiraspol (Mda) -:-

EUROPA: Challenge Cup Women

15:00Thun K (Sui) - Ardesen K (Tur) -:-
18:00Nis K (Srb) - Maccabi Arazim Ramat-gan K (Isr) -:-
18:00Vise K (Bel) - Kristianstad K (Swe) -:-
18:30HIFK K (Fin) - Boden K (Swe) -:-
19:00Jagodina K (Srb) - Trofaiach K (Aut) -:-
19:00London GD K (Eng) - Zalgiris Kaunas K (Ltu) -:-
19:15Istogu K (Kos) - Quintus K (Ned) -:-
20:00Dudelange K (Lux) - Azeryol K (Aze) -:-
22:30Alavarium K (Por) - RK Bor K (Srb) -:-

EUROPA: MOL Liga Women

15:00Zlin K - Michalovce K -:-

EUROPA: BENE-League

19:00KRAS/Volendam - Sasja KV -:-
19:00Limburg Lions - Bocholt -:-
20:00Eurotech/Bevo - Hasselt -:-
20:00Hurry-Up - Nelo -:-
20:15Tongeren - Aalsmeer -:-

FINLANDIA: SM Liiga

13:00ÅIFK - SIF -:-
15:00BK-46 - HIFK -:-
15:00GrIFK - Atlas -:-

FINLANDIA: SM Liiga - Kobiety

12:30GrIFK K - BK 46 K -:-
18:00Atlas K - SIF K -:-

FRANCJA: Coupe de France

18:30Boulogne - Vernouillet -:-
18:30St. Brice - Selestat -:-
19:30Pau Nousty - Billere -:-
20:00Frontignan - Grenoble -:-
20:00Haute Saone - Nancy -:-
20:00Venissieux - Annecy -:-
20:30Epinal - Besancon -:-
20:30Torcy - Caen -:-
20:45Bruges - Limoges -:-
20:45Hazebrouck - Pontault -:-
20:45Lyon - Nice -:-
20:45Valeriquais - Amiens -:-

FRANCJA: Coupe de France Women

18:30Hazebrouck K - Saint Amand K -:-
19:00Altkirch K - Chambray Touraine K -:-
20:30La Motte-Servolex K - Bourg De Peage K -:-
20:30Narbonne K - Toulon K -:-
20:30Pays d'Aix K - Vaulx en Velin K -:-
20:45AS Cannes K - Nice K -:-
20:45Celles K - Nantes K -:-
21:00La Roche sur Yon Vendee K - Octeville sur Mer K -:-

GRECJA: A1

17:00PAOK - Foivos -:-
17:00XANTH - Diomidis Argous -:-
18:00A.S.E. Douka - Kamaterou -:-

HISZPANIA: Liga ASOBAL

17:00Benidorm - Puerto Sagunto -:-
18:30Cuenca - Zamora -:-
18:30Morrazo Cangas - Guadalajara -:-

HISZPANIA: Division de Honor Plata

17:00Ciudad Real - Lanzarote -:-
17:15BM Sinfin - Alcobendas -:-
18:15Barcelona II - Los Dolmenes -:-
18:30Nava - BM Madrid -:-
19:30Amenabar - Covadonga -:-
19:30Cisne - Palma del Rio -:-
20:00Bordils - Torrelavega -:-

HISZPANIA: División de Honor Kobiety

16:30BM Base Villavede K - BM Granollers K -:-
18:00Elche Mustang K - BMC Mavi Nuevas Tecnologias K -:-
18:30Castellon K - Guardes K -:-
18:30Zuazo Barakaldo K - Puig d'en Valls K -:-
19:30Valencia K - Porrino K -:-

HOLANDIA: Eredivisie

20:00Hellas - Targos Bevo 2 -:-
20:15Houten - Limburg Lions 2 -:-
20:30Rotterdam - Smezo/BFC -:-
20:30Waalwijk - Emmen -:-
20:45Arnhem - Venlo -:-

HOLANDIA: Eredivisie Women

19:30Amsterdam K - Vlug en Lenig K -:-
20:00E&O K - Westfriesland SEW K -:-

LUKSEMBURG: Sales Lentz League

17:30Dudelange - HB Petange -:-
20:15Diekirch - Berchem -:-

MACEDONIA: Superleague

19:00Prilep - Met. Skopje 2 -:-
19:30RK Borec - Tinex Prolet Skopje -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

17:00Aue - Essen -:-
19:00Emsdetten - Lubeck-Schwartau -:-
19:15Hamm-Westfalen - Elbflorenz -:-
19:30Eisenach - Hagen -:-
19:30Saarlouis - Dessauer -:-
19:30Wilhelmshavener - Bietigheim-Metterzimmern -:-
20:00Konstanz - Bergischer -:-

NIEMCY: 1. Bundesliga Kobiet

19:00Bad Wildungen K - Neckarsulmer K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Women

18:15Grobenzell K - Herrenberg K -:-
18:45Beyerohde K - Bremen K -:-
19:00Mainz K - Fuchse Berlin K -:-
19:00Rosengarten K - Halle-Neustadt K -:-
19:30Nurtingen K - Waiblingen K -:-

NORWEGIA: 1. Division

18:00Haslum IL - Sandefjord TIF -:-

POLSKA: PGNiG Superliga M

18:00Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin -:-

POLSKA: PGNiG Superliga K

16:00Koscierzyna K - Pogoń Szczecin K -:-
17:30KPR Jelenia Góra K - Kielce K -:-
18:00Lublin K - Zagłębie K -:-
18:00Ruch Chorzów K - Kobierzyce K -:-

PORTUGALIA: Andebol 1

19:00Avanca - Sao Bernardo -:-
19:00Xico Andebol - ABC Braga -:-
21:30Benfica - Maia-Ismai -:-
22:00Arsenal - Boa Hora -:-

PORTUGALIA: 1a Divisao Women

18:30Alcanena K - Joana-Maia K -:-
19:00Maiastars K - CS Madeira K -:-
20:00Leca K - Madeira K -:-
21:00Assomada K - Colegio de Gaia K -:-
22:00Academico K - Barros K -:-

RUMUNIA: Liga Nationala - Kobiety

10:00CSM Roman K - Bistrita K -:-
15:00Unirea Slobozia K - Ramnicu Valcea K -:-
15:30Danubius Galati K - CSM Slatina K -:-

SERBIA: Superliga

17:30Pozarevac - Crvena zvezda -:-
18:00Obilic Beograd - Partizan Belgrad -:-
19:00Jugovic - Metaloplastika -:-
19:00Samot - Zeleznicar -:-
19:00Spartak Vojput - Rudar Kostolac -:-

SŁOWACJA: Extraliga

18:00Malacky - Modra -:-
18:00SKP Bratislava - Presov B -:-

SŁOWENIA: 1. NLB Liga

20:00Loka - Dobova -:-

SŁOWENIA: 1.Liga - Kobiety

18:00Ljubljana K - Dezele K -:-
19:00Aklimat Ptuj K - RK Ljubljana K -:-
19:00Celeia Zalec K - Krka K -:-
19:00Kozina K - Koper K -:-

SZWAJCARIA: NLA

18:00Suhr - Zürich -:-

SZWAJCARIA: SPL Kobiety

16:00Kreuzlingen K - HV Herzogenbuchsee K -:-
17:30Bruhl K - Winterthur K -:-
18:00Zug K - Nottwil K -:-

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Kungalvs HK - Lindesberg -:-
16:15Tyreso - Rimbo -:-
16:30Country - Torslanda -:-

SZWECJA: Allsvenskan Women

14:00Tyresö HF K - Hellton K -:-
14:15Torslanda K - Drott Halmstad K -:-

TURCJA: Superlig

11:00Antalyaspor - Goztepe -:-
11:00Serik Belediyesi - Nilufer Bld. -:-
12:00Adiyaman - Eskisehir -:-
13:00Milli Piyango - MYK -:-
15:00Ankaraspor - Merzifon -:-

WĘGRY: NB I

13:30Komloi - Ferencvaros -:-
18:00Vaci - Dabas -:-

WĘGRY: NB I Kobiety

17:00Bekescsabai K - Budaors K -:-

WŁOCHY: Serie A

18:00Valentino Ferrara - Gaeta -:-
18:30Teramo - Cingoli -:-
19:00Bozen - Molteno -:-
19:00Brixen - Cassano -:-
19:00Eppan - Pressano -:-
19:00Fondi - Conversano -:-
19:00Meran - Trieste -:-
19:00Mezzocorona - Malo -:-
19:00Noci - Albatro -:-
19:00Ragusa - Benevento -:-
19:30Padova - Romagna -:-
20:30Cologne - Bologna -:-
21:00Tavarnelle - Modena -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.FlashScore.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona FlashScore.pl z powodów technicznych.

Graj odpowiedzialnie. 18+

Zmień na wersję dotykową